Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μπεμπακια Σεπτεμβριου-Οκτωβριου 2010


Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ!!!!ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ!!! :D:D:D:D

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ??

ΑΝΛΟΥ ΤΡΙΗΜΕΡΑΚΙ ΑΚΟΥΩ ΚΑΙ ΖΗΛΕΥΩ... ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!

BARBIEPA ΜΟΥ ΚΑΙ ΓΩ ΓΙΑ ΚΑΛΟΚΑΙΡΑΚΙ ΛΕΩ ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ. ΩΡΑΙΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΝΗΣΙ!!Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΓΩΓΗ ΑΠΟ ΜΑΝΗ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΒΑΠΤΙΣΟΥΜΕ ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΣΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΠΟΥ ΒΑΠΤΙΣΤΗΚΕ Ο ΙΔΙΟΣ. ΔΕ ΛΕΩ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ ΦΑΣΗ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΤΟ ΣΟΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΔΕ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ!!!ΠΟΛΛΑ ΤΑ ΕΞΟΔΑ ΓΙΑ ΜΙΑ ΒΑΠΤΙΣΗ, ΑΝ ΔΕ ΕΙΝΑΙ ΣΥΓΓΕΝΕΙΣ ΠΡΩΤΟΥ ΒΑΘΜΟΥ ΔΥΣΚΟΛΑ ΝΑ ΕΡΘΕΙ. ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ!!!

ΜΙΡΙΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΠΩΣ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ? ΕΓΩ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΩ ΚΑΙ ΒΑΖΩ ΚΑΝΕΝΑ ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ!!!ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΞΥΠΝΑΩ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 3 ΜΕ 4 ΦΟΡΕΣ ΑΠΟ 1 ΩΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΦΑΕΙ ΟΠΟΤΕ ΤΙ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΝΑ ΕΧΩ ΤΟ ΠΡΩΙ!! :?:?:? ΑΦΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΞΥΡΙΣΤΩ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΓΙΝΕΙ ΣΑ ΑΡΚΟΥΔΑ ΑΛΛΑ ΔΕ ΕΧΩ ΟΡΕΞΗ, ΜΟΝΟ ΜΠΑΙΝΩ ΓΙΑ ΜΠΑΝΙΟ ΚΑΙ ΒΓΑΙΝΩ... :mrgreen::mrgreen:

ΘΕΛΩ ΕΝΑ ΓΕΝΙΚΟ ΡΕΚΤΙΦΙΕ...ΝΥΧΙΑ, ΑΠΟΤΡΙΧΩΣΗ, ΨΩΝΙΑ, ΚΟΜΜΩΤΗΡΙΟ ΚΛΠ...ΝΑ ΝΙΩΣΩ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 304
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

barbie στειλε καποιον στον οαεδ να σου δωσουν χαρτι με δικαιολογητικα κ την υπευθυνη δηλωση εργοδοτη..

πρωτα θα τελειωσεις με ικα κ μετα στον οαεδ με τα χαρτια του ικα.

αα οταν πας ικα ζητα μηχανογρ.ενσημα τελευταιου ετους. θα τα χρειαστεις για οαεδ...

τωρα για τεβε δεν ξερω. νομιζω παντως οτι θα πρεπει ναχεις οικογ.βιβλιαριο μαζι σου...εμενα γιαυτο με στειλαν πρωτα να βγαλω βιβλιαρ κ μετα επιδομα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KAΛΗΣΠΕΡΑ Κ ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΟΜΟΡΦΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ.ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΜΟΥ ΒΑΣΑΝΑΚΙ ΚΑΘΕ 3ΩΡΟ ΞΥΠΝΑΕΙ ΓΙΑ ΦΑΓΑΚΙ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΟΥΤΟΥΛΑΩ.ΒΑΡΒΙΕΠΑ ΠΗΡΕΣ ΤΕΛΙΚΑ ΜΑΓΙΑ?ΠΩΣ ΚΑΤΑΦΕΡΕΣ ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ ΤΟΣΑ ΓΕΥΜΑΤΑ ΜΠΡΟΣΤΑ Η ΚΑΙ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑ ΔΙΝΕΙΣ ΚΑΙ ΣΟΥ ΜΕΝΕΙ ΓΑΛΑΤΑΚΙ.ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑ ΚΟΜΩΤΗΡΙΟ!!!!!!!!!!!!ΤΑ ΕΚΑΝΑ ΑΝΤΑΥΓΙΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΚΑΣΤΑΝΕΣ ΠΑΝΩ ΣΤΑ ΞΑΝΘΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΩΣ ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΛΥΨΩ ΤΗ ΡΙΖΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΗΓΑΙΝΩ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΚΟΜΩΤΗΡΙΟ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΘΗΛΑΖΩ.ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΘΑ ΤΑ ΞΑΝΑΝΟΙΞΩ ΑΝ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΑΝ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΤΣΙ.ΘΗΒΑ ΤΕΛΕΙΑ!!

ΔΕΝ ΚΑΠΝΙΖΩ ΑΛΛΑ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΤΟ ΚΟΨΕ ΔΥΣΚΟΛΕΥΤΗΚΕ ΠΟΛΥ ΚΑΙ Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΑΚΟΜΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΜΠΗΚΑ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΚΟΙΜΑΤΑΙ Ο ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΑΚΟΜΑ ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΞΥΠΝΗΣΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΦΑΕΙ ΚΑΙ ΞΕΡΕΤΕ ΠΟΣΗ ΩΡΑ ΚΡΑΤΑΕΙ ΤΟ ΓΕΥΜΑ ΜΑΣ ΜΕ ΘΗΛΑΣΜΟ Ε? :shock::shock: ΚΑΤ6 ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΙΠΟΤΑ ΕΧΩ ΟΜΩΣ ΑΛΛΑ ΔΥΟ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΠΟΥ ΜΕ ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΑ ΑΝΑΓΚΗ ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΩ ΟΛΑ ΘΕΛΩ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΜΠΟΡΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ.ΜΠΑΡΜΠΙ ΜΟΥ ΤΕΛΕΙΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙ Η ΒΑΦΤΙΣΗ. :D:D ΜΕ ΕΙΧΕΣ ΡΩΤΗΣΕΙ ΠΩΣ ΕΙΔ :D Ν ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ.ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΤΟ ΒΛΕΠΟΥΝ ΣΑΝ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΑΦΟΥ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΤΟ ΚΟΙΤΑΖΟΥΝ ΚΑΙ ΓΕΛΑΝ ΜΕ ΤΙΣ ΕΚΦΡΑΣΕΙΣ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ Η ΜΕΓΑΛΗ ΤΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ.ΜΙΑ ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ.ΟΜΩΣ ΤΟ ΠΡΟΣΕΧΟΥΝ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΟΥΝ. :):) ΛΟΙΠΟΝ ΟΤΑΝ ΚΛΕΙΣΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ 40 ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΒΡΟΥΜΕ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΛΟ ΚΑΙΡΟ ΜΕ ΛΙΑΚΑΔΑ ΝΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΜΕ ΤΑ ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΜΑΣ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ.ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΤΑ ΛΕΓΑΜΕ ΜΕ ΤΙΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ ΜΕ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ.ΠΡΕΠΕΙ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ .ΤΩΡΑ ΠΩΣ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΕΝΟΥΝ ΑΘΗΝΑ?ΜΙΡΙΑ ΝΟΜΙΖΩ ΣΟΥ ΕΧΩ ΠΕΙ ΟΤΙ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΚΥΠΡΟ Ε?ΕΚΕΙ ΖΟΥΝ ΤΑ ΑΔΕΡΦΙΑ ΡΗΣ ΚΑΙ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΤΗΣ.ΚΑΠΟΙΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΚΥΠΡΟ-ΑΘΗΝΑ ΤΟ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΛΑΡΝΑΚΑ-ΛΕΥΚΩΣΙΑ.ΜΕΣΑ ΣΕ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΗΡΘΑ 5 ΦΟΡΕΣ.ΟΤΑΝ ΛΟΙΠΟΝ ΞΑΝΑΕΡΘΩ ΘΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΑΝ ΕΡΘΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΑΘΗΝΑ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΑΣ ΔΕΙΣ ΟΛΕΣ ΜΑΖΙ.ΜΑΜΟΥΝΑΚΙ ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΣΟΥ?ΩΣΤΕ Ο ΓΙΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΛΩΝΟΣ ΤΟΥ ΜΠΑΜΠΑ ΤΟΥ Ε? :lol::lol::lol::lol: ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΕΛΩ ΠΟΛΥ ΝΑ ΠΙΩ ΚΑΦΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!! :o:o Ο ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΜΟΝΟ ΓΑΛΙΚΟ Η ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΟΧΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ.ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΦΡΑΠΕ ΟΜΩΣ Η ΚΑΠΟΥΤΣΙΝΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ.ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΕΝΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΥ ΠΟΥ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥΣ ΕΦΤΑΣΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΣΠΑΣΜΟΥΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΤΙ ΕΧΕΙ ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΤΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΠΙΝΕ ΦΡΑΠΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΑΝΑΗΠΙΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΗΤΑΝ ΗΡΕΜΟ.ΑΚΟΜΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΦΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΤΣΙΓΑΡΟ ΕΝΩ ΔΕΝ ΚΑΠΝΙΖΩ ΤΟ ΘΕΛΩ ΙΣΩΣ ΕΙΝΑΙ ΨΙΧΟΛΟΓΙΚΟ ΑΠΟ ΤΙΣ ΣΤΕΡΙΣΕΙΣ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ.ΤΟ ΕΙΠΑ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΕΧΘΕΣ ΚΑΙ ΓΟΥΡΛΩΣΕ ΤΟ ΜΑΤΙ(ΦΑΝΑΤΙΚΟΣ ΑΝΤΙΚΑΠΝΙΣΤΗΣ)ΣΕ ΣΗΜΕΙΟ ΠΟΥ ΛΥΠΑΤΑΙ ΤΟΥΣ ΚΑΠΝΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΛΥΠΑΤΑΙ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ :lol::lol::lol: ΠΟΛΛΑ ΕΙΠΑ ΜΑΖΕΜΕΝΑ ΚΑΙ ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΣΑ ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σας ζησουν τα μωρακια ειναι ολα πανεμορφα!!!!!!!!!

ηθελα να σας ρωτησω πως νοιωσατε οταν ειδατε τα μωρακια σας...αν νοιωσατε καθολου φοβο οταν γυρισατε στο σπιτακι σας με το μωρακι...εχω αγωνιες η μελλουσα μανουλα!μπαινω σας διαβαζω για να μαθαινω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera koritsakia mou ti kalispera diladi kalitera na sas po kalimera ti kanete?? ego taisa tin mikri kai perimeno na teliosi to plintirio kai na pao gia upno... kat mou ti na kano me tis doulies kapios prepi na ta kanei toulaxiston ta kathimerina opos vlepis tetia ora kai perimeno to plintirio ego akomi...

stagonitsa stin athina erxome syxna i aderfi mou meni monima ekei opote kathe ligo kai ligaki eimaste ekei fisika kai tha xaro poli na vrethoume otan tha ertho ;) alla tora me tin mikri den 3ero pote tha gini ayto

koritsia vazete ta rouxa tou morou sto stegnotirio thelo na ta balo alla fovame mipos mikrinoun eseis ti lete?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia vazete ta rouxa tou morou sto stegnotirio thelo na ta balo alla fovame mipos mikrinoun eseis ti lete?

kalhmera miria.ego ta vazo ta royxakia toy mpempakoy kai meta einai afrata poy den theloyn oyte kan sydero!!!na glitono kai kati giati me 4 paidia den prolaveno apo to sydero!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ!!! ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ?

HAPPY ΜΟΥ ΚΑΛΩΣΗΡΘΕΣ ΣΤΗ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ, ΤΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΟΤΑΝ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΟΥ!!ΕΥΦΟΡΙΑ,ΑΓΑΛΙΑΣΗ ΔΕ ΞΕΡΩ ΑΝ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΤΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΝΙΩΘΕΙΣ!!ΜΑΚΑΡΙ ΟΛΕΣ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΑ ΤΟ ΑΙΣΘΑΝΘΟΥΝ.

ΒΕΒΑΙΑ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΟΤΑΝ ΒΓΑΙΝΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗ ΚΛΙΝΙΚΗ ΚΑΙ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΤΩΡΑ ΕΙΣΑΙ ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΡΟΜΕΡΟ!!!ΕΓΩ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΑΙΜΟΡΡΑΙΔΕΣ ΕΚΑΝΑ ΑΠΟ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΜΟΥ!!ΠΕΡΝΑΕΙ ΟΜΩΣ..ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΒΟΗΘΕΙΑ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟ ΣΥΓΓΕΝΙΚΟ ΣΟΥ ΠΡΟΣΩΠΟ ΑΚΟΜΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!! ;);)

ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ...

ΣΤΑΓΟΝΙΤΣΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ Η ΦΩΤΟ ΝΑ ΠΕΙΣ ΤΗ ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΟΥ!!ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΝΤΕΛΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΟ!!

ΜΙΡΙΑ ΕΓΩ ΔΕ ΘΑ ΕΒΑΖΑ ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ ΤΕΤΟΙΑ ΩΡΑ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΚΟΥΤΟΥΛΟΥΣΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΥΠΝΟ!!ΞΥΠΝΑΩ ΠΟΥ ΞΥΠΝΑΩ ΓΙΑ ΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΤΟ ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ. ΣΤΕΓΝΩΤΗΡΙΟ ΔΕΝ ΕΧΩ ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΩ!!

ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΘΑ ΠΑΜΕ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΟΝ ΙΚΤΕΡΟ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΖΥΓΙΣΕΙ. ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ..ΔΕ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΤΙ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΣ ΘΑ ΚΛΕΙΣΟΥΜΕ ΕΝΑ ΜΗΝΑ!!ΓΟΥΑΟΥ!!ΠΕΡΝΑΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ... :?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΓΕΙΑ ΧΑΡΑ.ΒΛΕΠΩ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΕΣ!!!ΩΡΑΙΑ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΜΕ!!!ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΤΕ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΝΑ ΠΑΜΕ ΚΑΜΙΑ ΒΟΛΤΑ?ΕΧΩ ΣΑΛΤΑΡΕΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ.!!!ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ.ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΦΙΛΗ ΔΕΝ ΕΡΧΕΤΑΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΣΑΡΑΝΤΗΣΩ... :mrgreen::mrgreen: .ΒΛΕΠΩ ΜΟΝΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ!!!ΘΑ ΣΑΛΤΑΡΩ ΛΕΜΕ.ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΠΝΙΖΩ ΚΑΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ.... :evil: .ΚΑΤ ΠΟΣΟ ΙΚΤΕΡΟ ΕΙΧΑΤΕ ΕΣΕΙΣ?ΕΜΑΣ ΣΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΕΤΡΗΣΗ ΠΟΥ ΚΑΝΑΜΕ ΗΤΑΝ 9,6 ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΤΟ ΞΑΝΑΜΕΤΡΗΣΟΥΜΕ..ΣΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ ΕΙΧΑΜΕ ΦΤΑΣΕΙ ΣΤΟ 20,3!!!ΗΤΑΝ ΛΟΓΩ ΑΣΥΜΒΑΤΟΤΗΤΑΣ ΤΟΥ ΑΙΜΑΤΟΣ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ ΜΕ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ.ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΘΑ ΑΡΧΙΣΩ ΝΑ ΒΓΑΖΩ ΓΑΛΑ ΜΕ ΤΟ ΘΗΛΑΣΤΡΟ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΘΗΚΕΥΩ.ΕΧΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΑΛΑ.ΑΓΕΛΑΔΙΤΣΑ ΤΗΣ ΦΑΓΕ !!!Α ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΕΤΕ ΑΚΟΜΑ ΑΙΜΑ ΕΣΕΙΣ?ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΣΠΑΕΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ!!!ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΤΙΣ ΣΕΡΒΙΕΤΕΣ!!!ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΛΕΙΨΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΑΣ ΓΡΑΦΩ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ...ΝΟΙΩΘΩ ΝΑ ΣΑΣ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΛΙΓΟ!!ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΓΛΥΚΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΕ ΤΑ ΟΜΟΡΦΑ ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηappy καλωσόρησες στην παρέα μας..και με το καλό να έρθει και σε σας το μωράκι σας...

Όπως είπε και η ΚΑΤ το συναίσθημα δεν περιγράφεται... Όλα θα αλλάξουν απο την στιγμή που θα δεις το μωράκι.... ;) Υπομονή μέχρι τότε....Θα σου φαίνεται ότι ο καιρός δεν περνάει αλλα θα περάσει πολύ γρήγορα..

Barbie σχετικά με την βάπτιση εμείς μετά τον χειμώνα θα αρχίσουμε να καταστρώνουμε τα σχέδια μας... Η περίοδος που σκέπτεστε είναι πολύ καλή...

Εri εγώ γενικά δεν είχα και πολλή αιμοραγία μετα την γέννα...Τώρα βρίσκομαι στην 27η μέρα και εδώ και μια βδομάδα φοράω πολύ λεπτό σερβιετάκι, ξέρεις αυτά τα καθημερινά...Σχεδόν καθόλου δεν έχω...

Ο μπέμπης ετοιμάζεται να ξυπνήσει... :geek: πάω να ετοιμάσω γαλατάκι.... σας φιλώ όλες σας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΠΑΛΙ!! ;););)

ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΑΠΟ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ!!Ο ΙΚΤΕΡΟΣ ΥΠΟΧΩΡΗΣΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!! :ymparty::ymparty: :

ΨΗΛΩΣΑΜΕ 3 ΠΟΝΤΟΥΣ ΦΤΑΣΑΜΕ ΤΟΥΣ 56 ΠΟΝΤΟΥΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ 4.220 ΚΙΛΑ!!ΤΟ ΠΟΥΛΑΚΙ ΜΟΥ..

ΕΡΙ ΜΟΥ ΕΙΧΑΜΕ 11,3 ΟΤΑΝ ΒΓΗΚΑΜΕ ΑΠΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ. ΕΣΕΙΣ 20, Ε? ΑΡΚΕΤΟ !!!ΚΑΙ ΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΛΕΟΝ ΑΙΜΑ ΜΕ ΣΕΡΒΙΕΤΑΚΙ ΜΟΝΟ, ΕΥΤΥΧΩΣ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΓΩ ΤΑ ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΤΑ ΛΟΧΕΙΑ!!ΚΑΛΑ ΗΤΑΝ 9 ΜΗΝΕΣ ΧΩΡΙΣ ΠΕΡΙΟΔΟ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

happy να εχεις μια ομορφη εγκυμοσυνη κ να την απολαυσεις οσο περισσοτερο μπορεις..μην διαβαζεις τιποτα ασχημο μονο θετικα..και να ξερεις οτι οταν αντικριζεις το μωρακι σου η φυση εχει προνοησει κ μας εχει προικισει με δυναμη κ ενστικτο...να σας προσεχεις!

stagona πρεπει να οργανωσουμε συναντηση να ξεπεταχτουνε λιγο να ξεθαρρεψουμε κ μεις κ θα το κανονισουμε ελπιζω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα νεα μας ειναι οτι σημερα εστρωσα χαλακια, γενικη καθαριοτητα.ευτυχως βοηθησε η μανουλα μου..]

ακομα καναμε ατοπικη δερματιτιδα...κοκκινα σπυρακια στο προσωπο..υποχωρουν κ ξανα βγαινουν..βαζουμε κρεμουλα που τα ηρεμει

κ τωρα εχουμε κ ομφαλοκηλη..εχει πεταχτει αφαλος προς τα εξω..θα περιμενουμνε μηπως φυγει μονο του, αλλιως θα μας δει παιδοχειρουργος.

ο ικτερος εμας απο 14 επεσε στο 12 μετα 11 κ τωρα σχεδον εξαφανιζεται..οσο το παιδι παιρνει βαρος κ ειναι ζωηρο μνην ανησυχειτε για ικτερο λεει παιδιατρος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koriτσακια μου γλυκά τι κάνετε? εγώ είμαι πολύ στεναχωρημένη γιατί προχθές ο γιατρός που ήρθε να δέι την μικρή μου είιπε ότι δεν πήρε πολλά κιλά απο την τελαιυταία φορά που την είδε και μου είπε να της δίνω συμπλήρωμα. Δέν θέλω να διακόψω τον θυλασμο γιατί δεδομένου ότι γέννησα με καισαρική και δεν έζησα την στιγμή την γέννησης όπως θα ήθελα τουλάχιστον θέλω ζήσω τον θυλασμο.

Θα προσπαθήσω όσο μπορώ να της δίνω απο το στήθος μου συνέχεια και ας μην προλαβαίνω να κάνω τίποτα άλλο όλη μέρα.

Κατά τα άλλα περημένω να σαραντήσω και εγω να πάμε καμία βολτα με την μικρή γιατί κοντέυω και εγώ να σαλτάρω κλησμένη μέσα στο σπίτι όλη μέρα.

Με το μπανάκι έχουμε επίσης τρομερό πρόβλημα γιατί όποτε την βάζω να την πλίνω το παιδί πλαντάζει στο κλάμα. :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

HAPPY ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ.ΕΜΕΙΣ ΕΔΩ ΕΙΧΑΜΕ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΤΑ ΛΕΓΑΜΕ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΜΟΙΡΑΖΟΜΑΣΤΑΝ ΤΙΣ ΑΓΩΝΙΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΠΡΟΣ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΑΝΥΠΟΜΟΝΟΥΣΑΜΕ ΟΛΕΣ ΜΑΖΙ.ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ ΕΧΟΝΤΑΣ ΠΛΕΟΝ ΤΑ ΜΩΡΑ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ.ΟΤΙ ΑΠΟΡΙΑ ΕΧΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΔΩ!!!ΚΑΙ ΜΗΝ ΑΚΟΥΣ ΚΑΝΕΝΑΝ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ.ΟΛΑ ΕΡΧΟΝΤΑ ΑΠΟ ΜΟΝΑ ΤΟΥΣ ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΘΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ.

ΣΤΑΓΟΝΑ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ?ΜΑΙΜΟΥΝΑΚΙ??BARBIE?ANLOU?TZITZIKAKI?MIRIA?MARISO?ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsia pos eiste simera emeis 3ipnisame noris noris vasika den kimithikame kai poli to paidi mou griniaze kai emena konteve na mou spasi to kefali :oops::roll:

to proi pigame kai e3etasan ta aytakia mas eipe oti einai mia xara kai den exei kanena provlima :D

simera giname 3 evdomadon :ymparty::ymparty: kai emena mou ferete pos perasan 2 mines...

kat mpravo perase o ikteros sas ante ola pane kala ;)

eri mou kala eimaste kai emeis blepo oti eisai pio syxna tora stin parea mas ante na klevis ligo xrono na mas les ta nea sou...

koritsia pao na 3aploso ligo tora pou kimate kai i mikri xthes eixame diskoli nixta

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koriτσακια μου γλυκά τι κάνετε? εγώ είμαι πολύ στεναχωρημένη γιατί προχθές ο γιατρός που ήρθε να δέι την μικρή μου είιπε ότι δεν πήρε πολλά κιλά απο την τελαιυταία φορά που την είδε και μου είπε να της δίνω συμπλήρωμα. Δέν θέλω να διακόψω τον θυλασμο γιατί δεδομένου ότι γέννησα με καισαρική και δεν έζησα την στιγμή την γέννησης όπως θα ήθελα τουλάχιστον θέλω ζήσω τον θυλασμο.

Θα προσπαθήσω όσο μπορώ να της δίνω απο το στήθος μου συνέχεια και ας μην προλαβαίνω να κάνω τίποτα άλλο όλη μέρα.

Κατά τα άλλα περημένω να σαραντήσω και εγω να πάμε καμία βολτα με την μικρή γιατί κοντέυω και εγώ να σαλτάρω κλησμένη μέσα στο σπίτι όλη μέρα.

Με το μπανάκι έχουμε επίσης τρομερό πρόβλημα γιατί όποτε την βάζω να την πλίνω το παιδί πλαντάζει στο κλάμα. :(

μαριασο σκεψου μηπως νοικιασεις μια ζυγαρια να το ζυγιζεις μονη σου 1 φορα τη βδομαδα. το μιν βαρος τη μερα ειναι 25 γρ. παντως κ λιγο ξενο να δινεις δεν κοβεται το γαλα.

εγω πηρα θηλαστρο κ ετσι καποια γευμαΤΑ μπορω να ξερω ακτιβως ποσα μλ πινει απο το δικο μου γαλα

για το μπανακι μην ανησυχεις ισωςκρυωνει.. δοκιμασαι με καποιο τροπο να ειναι ζεστος ο χωρος. στο μπανακι βρεχε της το κορμακι σιγα σιγα..σκεψου κολπακια. το νερο νομιζω αρεσει στα μωρακια αφου μεσα σαυτο ζουσαν. η διαφορα θερμοκρασιας τους χαλαει.

ερη φιλακια στη μπουμπου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KAΛΗΣΠΕΡΑ Κ ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΟΜΟΡΦΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ.ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΜΟΥ ΒΑΣΑΝΑΚΙ ΚΑΘΕ 3ΩΡΟ ΞΥΠΝΑΕΙ ΓΙΑ ΦΑΓΑΚΙ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΟΥΤΟΥΛΑΩ.ΒΑΡΒΙΕΠΑ ΠΗΡΕΣ ΤΕΛΙΚΑ ΜΑΓΙΑ?ΠΩΣ ΚΑΤΑΦΕΡΕΣ ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ ΤΟΣΑ ΓΕΥΜΑΤΑ ΜΠΡΟΣΤΑ Η ΚΑΙ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑ ΔΙΝΕΙΣ ΚΑΙ ΣΟΥ ΜΕΝΕΙ ΓΑΛΑΤΑΚΙ.ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑ ΚΟΜΩΤΗΡΙΟ!!!!!!!!!!!!ΤΑ ΕΚΑΝΑ ΑΝΤΑΥΓΙΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΚΑΣΤΑΝΕΣ ΠΑΝΩ ΣΤΑ ΞΑΝΘΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΩΣ ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΛΥΨΩ ΤΗ ΡΙΖΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΗΓΑΙΝΩ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΚΟΜΩΤΗΡΙΟ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΘΗΛΑΖΩ.ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΘΑ ΤΑ ΞΑΝΑΝΟΙΞΩ ΑΝ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΑΝ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΤΣΙ.ΘΗΒΑ ΤΕΛΕΙΑ!!

ΔΕΝ ΚΑΠΝΙΖΩ ΑΛΛΑ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΤΟ ΚΟΨΕ ΔΥΣΚΟΛΕΥΤΗΚΕ ΠΟΛΥ ΚΑΙ Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΑΚΟΜΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ.

Τελικά όχι δεν πήρα μαγιά αλλά κάποια βράδια που η μικρή δεν ξύπνησε για να φάει και ξύπνησε μια και καλή το πρωί εγώ σηκώθηκα και έβγαλα γαλατάκι οπότε και έχω κάποια παραπάνω γεύματα. Πάντως μου αυξήθηκε από μόνο του. Τώρα βγάζω 120ml ανά 3,5-4 ώρες. Τώρα αν δεν την φτάνει που συνήθως τη φτάνει της δίνω και συμπλήρωμα. Αν παίρνει συμπλήρωμα 20ml την ημέρα ή και καθόλου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου τι κάνετε?

Εμείς σήμερα πήγαμε και πήραμε την ευχούλα μας.

Κάναμε την πρώτη σύντομη βόλτα μας με το καρότσι.

Σας αφήνω γιατί πεινάμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας πάλι και από εμένα. Φάγαμε, βγάλαμε γαλατάκι, βάλαμε του μπαμπά μας να φάει και τώρα κάθησα λίγο να σας γράψω γιατί σε λίγο ξυπνάμε για να φάμε.

Από χθες τέλος και τα λόχεια και την άλλη βδομάδα θα κανονίσω να πάω και εγώ γιατρούλη. Μαμουνάκι τι έγινε πως πήγε?

Εμάς μας αρέσει πολύ το μπανάκι! Κάθεται της ρίχνω πάνω της νεράκι με το ντους και στο πρόσωπο και γλύφετε!! Έχει πολύ γέλιο! Συνήθως όταν την βγάζω από το μπάνιο τότε κλαίει.

Έρη μου βλέπω και εσείς μια χαρά είστε! Άντε κοριτσάκι! Τελικά την επέμβαση πότε θα την κάνεις?

Μαριάσο μην αγχώνεσαι! Αν δεις ότι πάει καλά με τον θηλασμό τότε οκ και εμένα δεν έτρωγε το κοριτσάκι μου από το στήθος και δεν είχε πάρει βάρος και αν συνεχιζόταν και δεν το είχα καταλάβει θα μου κοβόταν το γάλα αλλά ευτυχώς το πήρα χαμπάρι νωρίς και τώρα που βγάζω γάλα με το θήλαστρο βλέπω πόσο τρώει και μου έχει αυξηθεί κιόλας. Εγώ της έδωσα και συμπλήρωμα στην αρχή μέχρι να μου αυξηθεί το γάλα και τώρα δεν της δίνω σχεδόν καθόλου. Έχω ένα κουτί γάλα σκόνη 2 βδομάδες και ακόμα είναι γεμάτο.

Πωπω κορίτσια πως πέρασαν οι μέρες? Νιώθω λες και έχει περάσει ένας χρόνος από όταν γέννησα! Μου φαίνεται τόσο μακρινό ρε κορίτσια! Έτσι νιώθετε και εσείς?

Κατ μακριά είναι από Θεσσαλονίκη η Μάνη, αλλά τι να κάνεις? Ο γάμος σας είχε γίνει στη Θεσσαλονίκη?

Σταγόνα μου σημαντικό που έχουν αυτή τη διαφορά ηλικίας, μπορείς να συνεννοηθείς. Άσε που η κόρη σου θα το βλέπει και σαν κούκλα και θα σε βοηθάει.

Happy με το καλό και εσύ! Εύχομαι όλα να πάνε καλά και μην αγχώνεσαι για τίποτα! Το συναίσθημα όπως είπαν και τα άλλα κορίτσια είναι απερίγραπτο! Εκείνη τη στιγμή όταν το νιώθεις το πλασματάκι να γλιστράει από μέσα σου και το βλέπεις μπροστά σου νιώθεις πολύ περίεργα, εγώ εκείνη τη στιγμή έκλαιγα με λιγμούς (από χαρά). Θα έρθει εκείνη η στιγμή που θα το ζήσεις και θα καταλάβεις, αλλά μια συμβουλή μη σκέφτεσαι τίποτα, ζήσε αυτή την περίοδο της εγκυμοσύνης όσο πιο πολύ μπορείς γιατί είναι και αυτή η φάση υπέροχη! Να σου πω την αλήθεια αν και έχω αγκαλιά αυτό το πλασματάκι μου έχει λείψει η κοιλίτσα μου! Τώρα σε αυτή τη φάση δεν έχεις να σκέφτεσαι τίποτα άλλο παρά να είσαι καλά εσύ και το μωράκι! Τώρα τρέφεται μόνο του, μετά στη φάση που είμαστε εμείς το μωρό εξαρτάται αποκλειστικά από εσένα για να φάει και να αναπτυχθεί! Οι υποχρεώσεις αυξάνονται. Λοιπόν να χαρείς αυτή τη φάση και κάθε της στιγμή!

Αυτά από εμένα! Με έπιασε η πολυλογία μου! :mrgreen:

Καληνύχτα κοριτσάκια.

Α! Όσο για τη συνάντηση μας και εγώ μέσα είμαι! Άντε να σαραντήσετε ολες με το καλό και το κανονίζουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera koritsakia moy!!ti kanoyn ta mamounakia sas?emeis kala alla exo thema me ton thilasmo.troei mono 10' kai meta den to thelei allo kai etsi anagkazome na toy dino kai ta dyo sththei.eseis poy thilazete posh ora trone ki an toys dinete kai ta dyo h mono to ena.peste moy giati tha skaso.FILAKIA

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsakia mou ti kanete emeis poli kala eimaste fagame prin ligo kai tora 3ekourazomaste i mikri diladi giati ego etimazome na arxiso na siderono.. :roll:

barbie mou ego exei 22 meres pou genisa kai nomizo oti exei 2 mines kathe mera metrao tis meres kai leo ma akomi toses liges exei...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας πάλι και από εμένα. Φάγαμε, βγάλαμε γαλατάκι, βάλαμε του μπαμπά μας να φάει και τώρα κάθησα λίγο να σας γράψω γιατί σε λίγο ξυπνάμε για να φάμε.

Από χθες τέλος και τα λόχεια και την άλλη βδομάδα θα κανονίσω να πάω και εγώ γιατρούλη. Μαμουνάκι τι έγινε πως πήγε?

Εμάς μας αρέσει πολύ το μπανάκι! Κάθεται της ρίχνω πάνω της νεράκι με το ντους και στο πρόσωπο και γλύφετε!! Έχει πολύ γέλιο! Συνήθως όταν την βγάζω από το μπάνιο τότε κλαίει.

Έρη μου βλέπω και εσείς μια χαρά είστε! Άντε κοριτσάκι! Τελικά την επέμβαση πότε θα την κάνεις?

Μαριάσο μην αγχώνεσαι! Αν δεις ότι πάει καλά με τον θηλασμό τότε οκ και εμένα δεν έτρωγε το κοριτσάκι μου από το στήθος και δεν είχε πάρει βάρος και αν συνεχιζόταν και δεν το είχα καταλάβει θα μου κοβόταν το γάλα αλλά ευτυχώς το πήρα χαμπάρι νωρίς και τώρα που βγάζω γάλα με το θήλαστρο βλέπω πόσο τρώει και μου έχει αυξηθεί κιόλας. Εγώ της έδωσα και συμπλήρωμα στην αρχή μέχρι να μου αυξηθεί το γάλα και τώρα δεν της δίνω σχεδόν καθόλου. Έχω ένα κουτί γάλα σκόνη 2 βδομάδες και ακόμα είναι γεμάτο.

Πωπω κορίτσια πως πέρασαν οι μέρες? Νιώθω λες και έχει περάσει ένας χρόνος από όταν γέννησα! Μου φαίνεται τόσο μακρινό ρε κορίτσια! Έτσι νιώθετε και εσείς?

Κατ μακριά είναι από Θεσσαλονίκη η Μάνη, αλλά τι να κάνεις? Ο γάμος σας είχε γίνει στη Θεσσαλονίκη?

Σταγόνα μου σημαντικό που έχουν αυτή τη διαφορά ηλικίας, μπορείς να συνεννοηθείς. Άσε που η κόρη σου θα το βλέπει και σαν κούκλα και θα σε βοηθάει.

Happy με το καλό και εσύ! Εύχομαι όλα να πάνε καλά και μην αγχώνεσαι για τίποτα! Το συναίσθημα όπως είπαν και τα άλλα κορίτσια είναι απερίγραπτο! Εκείνη τη στιγμή όταν το νιώθεις το πλασματάκι να γλιστράει από μέσα σου και το βλέπεις μπροστά σου νιώθεις πολύ περίεργα, εγώ εκείνη τη στιγμή έκλαιγα με λιγμούς (από χαρά). Θα έρθει εκείνη η στιγμή που θα το ζήσεις και θα καταλάβεις, αλλά μια συμβουλή μη σκέφτεσαι τίποτα, ζήσε αυτή την περίοδο της εγκυμοσύνης όσο πιο πολύ μπορείς γιατί είναι και αυτή η φάση υπέροχη! Να σου πω την αλήθεια αν και έχω αγκαλιά αυτό το πλασματάκι μου έχει λείψει η κοιλίτσα μου! Τώρα σε αυτή τη φάση δεν έχεις να σκέφτεσαι τίποτα άλλο παρά να είσαι καλά εσύ και το μωράκι! Τώρα τρέφεται μόνο του, μετά στη φάση που είμαστε εμείς το μωρό εξαρτάται αποκλειστικά από εσένα για να φάει και να αναπτυχθεί! Οι υποχρεώσεις αυξάνονται. Λοιπόν να χαρείς αυτή τη φάση και κάθε της στιγμή!

Αυτά από εμένα! Με έπιασε η πολυλογία μου! :mrgreen:

Καληνύχτα κοριτσάκια.

Α! Όσο για τη συνάντηση μας και εγώ μέσα είμαι! Άντε να σαραντήσετε ολες με το καλό και το κανονίζουμε!

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΟΜΟΡΦΙΕΣ!!

ΒΑΡΜΠΙΕΠΑ ΜΟΥ ΤΕΛΙΚΑ ΠΗΡΕΣ ΜΑΓΙΑ?ΚΑΙ ΓΩ ΒΓΑΖΩ ΜΕ ΘΗΛΑΣΤΡΟ ΔΙΝΩ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΒΥΖΙ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑ.ΟΠΟΙΑ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΜΑΓΙΑ ΑΣ ΜΟΥ ΘΥΜΙΣΕΙ ΠΙΑ ΠΗΡΕ ΚΑΙ ΠΟΣΕΣ ΤΗΝ ΜΕΡΑ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...