Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μπεμπακια Σεπτεμβριου-Οκτωβριου 2010


Recommended Posts

kalimera koritsakia!!!!!!!!!!!xathikame oles vlepw...!!!simera apo tis 11misi to vradi to kamari mou efage 7 misi to prwi...apisteuto!!!!

oso gia mena exw simera 7 plintiria na siderwsw!!!!!!!!!!!!!!!pfffffffffff...eutuxws koimithika kai tha xw dunameis!!!!!

kales voltoules simera! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 304
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Kαλησπέρα κοριτσάκια μου...Τι κάνετε?

Εμείς μια χαρούλα... Χθές στολίσαμε το δένδρο :D:D αλλα ο μπέμπης προτίμησε να κοιμηθεί παρά να μείνει ξύπνιος... :| Δεν πειράζει του χρονου δεν θα αφήσει στολίδι για στολίδι.. :lol:

Πήγαμε και στον παιδίατρο την προηγούμενη εβδομαδα και όλα καλά.. 59,5 ύψος και σχεδόν 5 κιλά έχει πάει ο μικρός...Στις 10/12 είναι η επόμενη συνάντηση με τον παιδίατρο όπου θα κάνουμε τα 2 εμβόλια ένα ενέσιμο και ένα πόσιμο...δλδ όσο αφορά το 2ο μιλάμε για το εμβόλιο του ροτα'ι'ού....για προστασία ενάντια στις διάρροιες και τους εμετούς.. Εσείς θα το κάνετε κοριτσια?

Ωχ :shifty: Κάποιος ξύπνησε... [smilie=icon_rr.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera omorfes ti kanete??? pou xathikate ?

leticia mou mpravo stolisate to dentraki sas emeis leme tin alli kiriaki na to stolisoume :D apo xronou den tha menei dentro orthio :shock::o

emeis simera pigame voltoula gia kafe meta stin pethera gia fagito kai otan irthame spiti to paidi eklege kai eklege kai eklege....alla tin afisa ston antrouli kai piga kai 3aplosa ligo fenete emathe stis voltes kai den tis arese pou irthame spiti :roll:

ayrio tha pame paidiatro na mas zigisi na mas metrisi...emvolio tin alli fora ante koritsia mou kalo vradi tha sas po ta nea apo paidiatro aurio...

aaaaaaxxxxxx ti thimithika tora pou legame pote exoume rantevou sto giatrouli (gunekologo) kai tin alli mera legame ta nea mas apo ta mpempakia pou itane stin kilitsa ax itane kairos kai perase...

filakia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;

ΕΜΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΠΑΜΕ ΠΑΙΔΙΤΡΟ ΕΙΝΑΙ ΚΡΥΩΜΕΝΟΣ Ο ΜΠΕΜΠΑΚΟΣ ΟΥΤΕ ΝΑ ΦΑΕΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ...ΠΩΣ ΤΗΝ ΠΑΤΗΣΑΜΕ ΕΤΣΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΣ ΑΡΡΩΣΤΟΙ...ΘΑ ΣΑΣ ΓΡΑΨΩ ΝΕΑ...ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KAΛΗΜΕΡΑ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΒΡΕ ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΜΟΥ ΑΥΤΟΣ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΡΡΩΣΤΟΣ ΜΙΑ ΕΤΣΙ ΜΙΑ ΑΛΛΙΩΣ :x:x .

ΜΙΡΙΑΚΗ ΒΛΕΠΩ ΨΟΦΑΕΙ ΓΙΑ ΒΟΛΤΕΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ.ΧΤΕΣ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΗΝ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΚΥΡΙΟΣ ΑΧΝΑ ΔΕΝ ΕΒΓΑΛΕ ΕΙΝΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΒΟΛΙΚΟ ΜΩΡΟ ΧΤΕΣ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ 12 ΓΙΑΤΙ ΑΡΓΗΣΑΜΕ ΝΑ ΓΥΡΙΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΞΥΠΝΗΣΕ 6 ΕΦΑΓΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΞΑΝΑ 7 ΜΑΜ ΚΑΙ ΝΑΝΙ ΚΑΙ ΣΤΗΣ 9 ΠΑΛΙ ΛΙΓΟ ΜΑΜ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΠΗΡΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΤΟΥ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΥΠΝΑΡΟΥ.

ΣΤΟΛΙΣΑΤΕ ΒΛΕΠΩ ΕΓΩ ΠΗΡΑ ΜΠΑΛΕΣ ΔΕΝΤΡΟ ΣΗΜΕΡΑ ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ!!!!!!!!!!! :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ;;

ΠΗΓΑΜΕ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΜΑΣ ΕΔΩΣΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΑΣΚΑ Ο ΜΠΕΜΠΑΚΟΣ ΜΕ ΑΕΡΟΛΙΝ ΓΙΑ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ Κ ΑΝΕ ΔΕΝ ΓΙΝΕΙ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΑΘΗΝΑ :(:( ΕΙΜΑΙ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΜΕΝΗ Κ ΑΓΧΩΜΕΝΗ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ...ΠΩΣ ΤΗΝ ΠΑΤΗΣΑΜΕ ΕΤΣΙ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΛΙΟΓΡΙΠΗ ΟΛΟΙ...

ΕΣΕΙΣ ΠΩΣ ΠΑΤΕ;;;

magykal ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΣΟΥ;;;ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΟΝ ΒΡΙΣΚΩ ΤΟ ΓΙΟΚΑ ΣΟΥ ;););)

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ;;;

ΦΟΥΦΟΥ ΕΛΑ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ!!!!!! :D

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

BIKOYΛΙΝΙ περαστικά σας... Είναι αυτός ο καιρός ότι χειρότερο για όλους...Ελπίζω να μην είναι κάτι σοβαρό....

Εμένα ο αντρας μου ήταν και ψιλοείναι άρρωστος θα έλεγα εδώ και 2 βδομάδες...Ευτυχώς μεχρι στιγμής εγώ και ο μπέμπης μια χαρα...φτου φτου δηλαδή :D

Αυτες τις μέρες λέμε να πάμε επίσκεψη σε κατι φίλους αλλα βρε κορίτσια φοβάμαι μην αρρωστήσει ο μικρός...δεν ξέρω εσεις τι λέτε? Απλα οι άνθρωποι έχουν έρθει πολλές φορές σπίτι μας και ντρέπομαι να τους πω πάλι να έρθουν αυτοί...πείτε μου την γνώμη σας Plz....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΕΤΙΣΙΑ ΝΑ ΠΑΣ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΟΥΝ ΜΙΚΡΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΠΝΙΖΟΥΝ ΜΗ ΦΟΒΑΣΑΙ ΚΑΛΟ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΒΓΕΙΣ ΛΙΓΑΚΙ.

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΜΟΥ ΜΕ ΛΕΝΕ ΜΑΓΔΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εγώ έτσι λέω magycal... Παρεμπιπτόντως ωραίο όνομα και κάπως σπάνιο..

Κορίτσια σήμερα ζυγίστηκα (όπως και κάθε μέρα δηλαδή :D ) και ύστερα απο σχετικά αυστηρή δίαιτα κατάφερα να χάσω 1 κιλό ακόμη. 5 μου μένουν ακόμη...Με στεναχωρεί το γεγονός που δεν έχω ρούχα να βάλω και το έχω βάλει πείσμα να μην αγοράσω κανένα καινούργιο μέχρι να τα χάσω όλα...

Εσείς πως τα πάτε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera koritsares pos eiste??

vikoulini perastika se oli tin oikogeneia...

letisia mou giati to skeutese kali mou na pas kai na perasete kala emeis kikloforame kanonika mono otan vgenoume ego apo to spiti tin skepazoume kala fisika edo o kairos mas einai diaforetikos emeis exoume akomi kalokairi :o

emeis simera pigame paidiatro to paidi mas egine 4 kila kai 55cm ola mia xara mas eipe i paidiatros kai ta kilakia tis kai ola tha pame 3ana se dekapente meres gia na kanoume to proto mas emvolio :shock::(

vre koritsia den 3ero ti sumveni me auto to paidi apo to proi pou tha 3ipnisi konta stis 10 den kimate 3ana oli mera ektos apo 2-3 dekalepta kai kleei kai kleei olo grinia einai :( den mporo kourazome poli pos na 3ekourasto ego tin mera ama den kimate???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σασ μανουλιτσες κ μωρακια. ειστε ολες καλα? χαθηκα αυτες τις μερεςειχα πολυ κοσμο σπιτι κ κουραστηκα με δουλειες..

για τον υπνο που λεγατε εμεις ξυπναμε στο3ωρο κ το βραδυ μονο ενα 5- 6ωρο.ακομα τη θηλαζω αλλα σε ενα μηνα θα παω για δουλεια κ θαναι δυσκολο.

εσεις θα παρετε 6μηνο οαεδ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,μανουλίτσες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου!Είμαι κι εγώ μία μανούλα Σεπτεμβρίου αφού γέννησα τη δεύτερη ζουζουνίτσα μου στις 6/9.Η μεγάλη μου είναι 20 μηνών.Είμαι και στα μπεμπάκια Αυγούστου-Σεπτεμβρίου κι είπα να έρθω και εδώ σ'έσάς.Το πραγματικό μου όνομα είναι Κατερίνα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;;;Ο ΜΠΕΜΠΑΚΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ...ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΩΣ ΘΑ ΠΑΕΙ...ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΤΡΩΕΙ ΑΚΟΜΑ ΠΟΛΥ...ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΘΑ ΣΥΝΕΛΘΕΙ ΣΥΝΤΟΜΑ!!

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΔΩ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΕΤΙΣΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ ΓΙΑΓΙΑΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΗΝ ΘΥΜΙΖΕΙ ΓΙΑΤΙ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΖΕΙ..

ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΚΙΛΑΚΙΑ ΘΑ ΤΑ ΧΑΣΕΙΣ ΕΓΩ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΑ ΧΑΣΩ ΣΩΘΗΚΑ ΜΕ ΚΟΛΑΝΑΚΙΑ.ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΒΡΕ ΤΩΡΑ ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ.

ΜΙΡΙΑΚΗ ΡΩΤΗΣΕΣ ΤΟΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΜΗΠΩΣ ΕΧΕΙ ΚΟΛΙΚΟΥΣ?ΕΜΕΝΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΠΟΛΥ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΜΕΡΑ ΧΤΥΠΑΕΙ 2ΩΡΑ 3 ΩΡΑ ΚΑΤΑ ΤΗΣ 11 ΤΟ ΠΡΩΙ ΕΩΣ 1 ΚΑΙ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ 4 ΜΕ 6 ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΣΥΝΗΘΩΣ ΣΤΗΣ 9 ΕΧΕΙ ΣΤΡΩΣΕΙ ΠΟΛΥ ΤΟ ΚΟΥΡΚΟΥΜΠΙΝΙ ΜΟΥ.

ΜΑΜΟΥΝΑΚΙ ΕΓΩ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΘΑ ΠΑΩ ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΙΜΑΙ ΤΥΧΕΡΗ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΘΑ ΣΤΟ ΚΡΑΤΑΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ Η ΠΑΙΔΙΚΟ?ΦΟΥΦΟΥ ΜΟΥ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΚΙ ΕΔΩ.ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera koritsares pos eiste?? na zisoun i eortazontes....

emeis kala eimaste do3a ton theo :D

katerina kalosorises kai se emas exeis to idio onoma me tin koroula mou na zisis kai gia tin giorti sou

magy mou xthes pou pigame ston giatro mou eipe oti den exei katholou aeria kai den einai apo kolikous den eixame pollous kolikous sxetika eimaste poli kala ;) den 3ero ti :roll: perimeno na mas feri i koumpara mou mia kounia ilektroniki pou exei kai mousikoula kai fotakia mipos kai pame ligo kalitera mou eipe oti tha tin agorasi kai tha tin feri mesa stin vdomada ante na doume mpas kai kanoume kamia doulia kai kataferoume na stolisoume kai to dentro :shock::shock:

eseis pos ta pate koritsia me tis doulitses??? den 3ero an tha ta katafero telika na kano geniki to spiti na stoliso dentro tin kiriaki eseis pos kataferate kai kanate tin geniki sas??

aurio tha pao na kano mia geniki analisi aimatos exei duo meres niotho poli adinami kai eimai kai xlomi ase pou tremo olokliri :o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια !!!!

γεννησα 5 μερες πριν το σεπτεμβρη,γιαυτο ανηκω στις μανουλες αυγουστου σεπτεμβριου!!

ωστοσο γνωριζω απαυτη την ομαδα τη μαγδα,τη βικυ,τη κατερινα την οποια μαλιστα την γνωρισα απο κοντα το σαββατο!!

ελπιζω να ειμαι ευπροσδεκτη στις κουβεντουλες σας!

το μωρο μου ειναι 3 μηνων 6.300 κ ειναι αγορακι,θα τον πουμε στεφανο,πρωτα ο Θεος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera mitsi kalosorises kontamas fisika kai eisai euprosdekti ego exo ena koritsaki tin katerinoula mou pou einai 1misi minon na sou zisi to moraki sou kai na ton xereste ;) to onoma stefanos mou aresi poli einai kai to onoma tou aderfou tou antra mou kai itane sta upopsifia onomata an kaname agoraki :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και απο εμενα μετα απο πολλα τα καταφερα και εγω και ειμαι μανουλα απο την 1/9/2010 ο παναγιωτης μου πρεπει να ειναι γυρω στα 6 κιλα τωρα αυριο θα παμε στον παιδιατρο για το 2ο εμβολιο και ελπιζω να μην μας ξανακανει πυρετο οπως τον προηγουμενο μηνα,ειναι το πρωτο μου μωρακι και μας εχει τρελανει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ.ΧΑΙΡΕΤΩ ΚΑΙ ΤΑ ΝΕΑ ΜΕΛΗ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ.ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΜΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ.ΟΝΤΩΣ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΣΤΑΤΟΣ Κ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΟΥΜΕ ΟΛΟΙ.ΕΓΩ ΕΧΘΕΣ ΗΤΑΝ ΝΑ ΠΑΩ ΓΙΑΤΡΟ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΞΑΝΑΡΘΕ ΛΙΓΟ ΑΙΜΑ ΚΑΙ ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ.ΑΝΤΕ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ Κ ΤΑ ΚΟΝΔΥΛΩΜΑΤΑ ΝΑ ΤΑ ΤΑΚΤΟΠΟΙΗΣΩ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΣΥΝΤΟΜΑ.

ΕΜΕΝΑ Η ΜΙΚΡΗ ΕΙΝΑΙ ΗΣΥΧΗ,ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΑΛΛΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΞΥΠΝΗΣΕΙ ΣΤΙΣ 3-4.ΑΥΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΑΛΛΑΞΩ ΕΓΩ Η ΘΑ ΤΟ ΑΛΛΑΞΕΙ ΚΑΠΟΙΑΣΤΙΓΜΗ ΜΟΝΗ ΤΗΣ ΤΟ ΩΡΑΡΙΟ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,γλυκά κοριτσάκια και γλυκά μπεμπάκια!Καλό μήνα,καλό χειμώνα και καλά Χριστούγεννα να έχουμε με τις οικογενειές μας πάντα αγαπημένοι [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] Ευχαριστώ πολύ για την υποδοχή :D:D:D

Βρε,Μητσάκο συνεννοημένες ήμασταν να έρθουμε την ίδια μέρα στην ομάδα Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου;;;;;Τα μεγάλα πνεύματα συναντιούνται :lol::lol::lol::lol::lol:

Μίριά μου,ευχαριστώ για τις ευχές κι εσύ να χαίρεσαι την κορούλα σου!Εμένα η μεγάλη μου η κόρη είναι 20 μηνών ακριβώς και τη λένε Στελλίτσα,τη μικρούλα μου θα τη βαφτίσω Αγγελικούλα,το όνομα της μανουλίτσας μου :D:D:D:D:D:D:D:D

Ντάλια καλως ήρθες κι εσύ μαζί με εμάς ;)

Έρη μου κι εμένα ακριβώς την ίδια ώρα ξυπνάει.Όσες φορές έχω επιδιώξει να της δώσω γάλα στον ύπνο της στις 12,για να μην ξυπνήσει έχω αποτύχει αφού δε θα πιει πολύ εκείνη την ώρα και θα ξυπνήσει κανονικά στην ώρα της :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΙΡΙΑΚΗ ΜΑΛΛΟΝ Ο ΑΙΜΑΤΟΚΡΙΤΗΣ ΘΑ ΠΕΣΕ ΚΑΙ ΓΩ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΑΙΜΑΤΟΣ Κ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΟΛΟ ΤΟ ΑΝΑΒΑΛΛΩ :oops::oops: ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΗΣ ΦΙΣΕΡ ΠΡΑΙΣ ΠΟΥ ΚΡΕΜΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ ΚΑΙ ΤΡΕΛΕΝΕΤΑΙ...ΘΑ ΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ Η ΚΟΥΝΙΤΣΑ ΠΙΣΤΕΥΩ,

ΝΤΑΛΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΕΓΩ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΜΟΥ ΘΑ ΤΟΝ ΠΩ ΒΑΣΙΛΗ ΣΑΝ ΤΟΝ ΠΕΘΕΡΟ ΠΟΥ ΤΟΝ ΑΓΑΠΩ ΠΟΛΥ ΣΑΝ ΠΑΤΕΡΑ ΜΟΥ..

ΕΡΙ ΜΟΥ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΘΑ ΤΟ ΚΟΨΕΙ ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΚΟΒΕΙ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ.ΑΝ ΚΑΙ Ο ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΕΙΠΕ ΝΑ ΤΟ ΚΟΨΩ ΜΕ ΧΑΜΟΜΗΛΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΠΙΑΣΕ.ΘΕΛΕΙ ΓΙΑ 2 ΛΕΠΤΑ ΒΥΖΙ ΟΤΑΝ ΞΥΠΝΑΕΙ ΚΑΙ ΞΑΝΑΚΟΙΜΑΤΑΙ ΑΜΕΣΩΣ.ΕΜΕΝΑ ΧΤΕΣ 9 ΝΑΝΙ 1.30 ΜΑΜ Κ ΜΕΤΑ 6.30 ΜΑΜ ΓΙΑ 5 ΛΕΠΤΑ ΚΑΙ 9.30 ΟΡΙΣΤΙΚΟ ΞΥΠΝΗΜΑ.ΜΕ ΞΕΚΟΥΡΑΣΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΜΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ;;;;

ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΟΛΙΣΑ!!!ΑΝΤΕ ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΚΑΛΟ ΧΕΙΜΩΝΑ Κ ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ!!

ΝΤΑΛΙΑ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera omorfes!!! vlepo megaloni i parea mas oraiaaaaaaa kalo mina ante na erthoun ta xristougenna alla vre koritsia na xeimoniasi kai ligo emeis edo eimaste me ta kalokairina akomi :o legame oti tha genousame xeimona kai telika genisame kalokairi :lol:

ego simera piga kai ekana tin analisi aimatos kai aurio tha paro ta apotelesmata :roll: katafera epitelous kai ekana kai kamia doulitsa sto spiti exei tris meres pou ithela na kano alla den eimoun poli kala... tora mou emeine to atelioto sideroooooo :shock:

koritsia i mikri den mou afini katholou xrono oute gia mena oute gia to spiti eseis pos ta bgazete pera?? exei meres pou thelo na pao komotirio na isioso ta malia mou alla olo kati ginete kai to anavalo :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Συγγνώμη που πετάγομαι στο θεματακι σας κορίτσια απλώς ήθελα να παραθέσω τη δική μου εμπειρία σχετικά με τη θρομβοφιλια. Λοιπόν κορίτσι, μετά από τη δεύτερη αποβολή (1η παλινδρόμη, 2η βιοχημική) πήγα σε αιματολογο για να μου γράψει τις εξετάσεις θρομβοφιλιας για να διερευνήσουμε την κατάσταση μιας κι όλες οι υπόλοιπες εξετάσεις μας ήταν φυσιολογικές. Επειδή στον κύκλο ακριβώς μετά τη βιοχημική είπαμε να κάνουμε πρόκληση ωορρηξιας για να δοκιμάσουμε, η αιματολογος μου είπε να περιμένω ένα τρίμηνο μέχρι να αποβληθούν απ' τον οργανισμό μου οι γοναδοτροπινες για την πρόκληση. Μένω έγκυος ωστόσο και πήγα να τη δω για να της ζητήσω να κάνουμε παρόλα αυτά τις εξετάσεις για να προλάβω κι εγώ τυχόν 3η απώλεια... Τις έκανα, αλλά η αιματολογος μου επισήμανε ότι λόγω της εγκυμοσύνης που ανεβάζει τη χοριακή ούτως ή άλλως αλλά και των γοναδοτροπινων από την πρόκληση υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να βγουν οι τιμές λανθάνουσα αυξημένες. Εν τέλει σε μένα βγήκαν αρνητικές, ωστόσο παίρνω ασπιρίνη τύπου σαλοσπιρ των 150 προληπτικά λόγω ιστορικού αποβολών και μόνο. Επιπλέον, οι μεταλλάξεις της θρομβοφιλιας απασχολούν μόνο το 2ο τρίμηνο κι έπειτα κατά τα λεγόμενα της αιματολογου όσο και της γυναικολόγου μου, οπότε θεωρώ πως δεν πρέπει να σ ανησυχεί που ξεκίνησες τώρα τις αντιπηκτικες. Μόλις μπήκες στο 2ο τρίμηνο οπότε μια χαρά μου ακούγεται το timing. Ίσως και γι'αυτό να σου έδωσαν αντιπηκτικες κατευθείαν κι όχι ασπιρίνη όπως εμένα, επειδή είναι πιο δραστικές/ισχυρές. Όλα καλά θα πάνε, σου εύχομαι εσένα και σε όλα τα κορίτσια όμορφες και τελειομηνες εγκυμοσύνες ❤️❤️❤️🙏🙏🙏
    • Ναι, έχουμε καθίσει αλλά σε εξωτερικό χώρο! Είσαι πολύ τυχερή για αυτό το πιάτο φαγητό! Πολύ θα το ήθελα! 
    • @flowerv ναι στο Fivi με τον κ. Παππά.  Τον είδα σε επίσκεψη μου πριν σχεδόν ένα χρόνο στην Ξάνθη όπου και κατεβαίνει 1 φορά στις 15 κάθε μήνα. Έμεινα ευχαριστημένη η αλήθεια είναι! Αν και σκοπός μου ήταν να πάω στο Χριστοφορίδη στο embryolab αναγκαστικά θα πάω στο Διαβαλκανικό λόγο του συγκεκριμένου γιατρού. Από όσο γνωρίζω πριν πάει στο Διαβαλκανικό ήταν κι αυτός στο embryolab οπότε και τον εμπιστεύομαι.  @kokkinoskoufitsaπεθαίνω με το υπέροχο χιούμορ σου και γενικά με το λόγο σου.. είσαι όλα τα λεφτά κορίτσι μου, σε χαίρομαι! Νομίζω πως θα γινόμασταν αυτοκόλλητες αν μέναμε στην ίδια πόλη.! 😅 Μου άρεσε το "σαν την τσουτσού".. 🤣🤣🤣 Λίγο πάντως που είχα μιλήσει με το γιατρό για την εξωσωματική μου είχε πει πάνω κάτω στα 3200 με 3500 από όσο θυμάμαι.  Ελπίζω να μην άλλαξε κάτι προς τα πάνω. 😅
    • Αυτά σκέφτομαι @ditakiμου! Στις 28 που θ' ανέβω πάνω θα δω πως θα κινηθώ. Σκέφτομαι να το συζητήσω και με τον μπαμπά του και την αδερφή του.
    • @kokkinoskoufitsa χαίρομαι που όλο αυτό είχε θετική έκβαση και είσαι καλά! Έχεις απίστευτη ψυχική δύναμη και σε νοιωθω σίγουρη και αποφασισμένη για το πως θα συνεχίσεις! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...