Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωρακια χριστουγεννων 2009!!!Νο 6!!!!!!!!


Recommended Posts

γεια σας μανουλιτσες!!

χαθηκα λιγο παλι...αλλα βλεπω κ άλλες απουσίες!!

Νάσια μου χρόνια σας πολλά!!!! να την χαίρεστε κοπέλα μου!!! να τα χιλιάσει!!!κ να έχει πάντα την υγεία της!!! [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion1.gif]

Όλια μου εκεί που σου είπε η Κατερίνα έχει την συνταγή αλλά γενικά στο γιού τιούμπ θα βρείς πολλές.Εμένα για παραδειγμά δεν με βολεύει να το κάνω έτσι όπως το δείχνει αυτο το βίντεο γιατί δεν εχω τέτοιο τάπερ κ έτσι σκίζω τα φυλλα ένα-ένα κ κάθε φορά φτιάχνω απο 25-30 φύλλα σε ενα ορθογώνιο μικρό ταπεράκι που έχω κ διπλώνω το φύλλο στην μέση κ δεν βάζω επίσης baby oil γιατί τον ενοχλεί αλλά ωραιότατο σπιτικό ελαιόλαδο κ ροδόνερο κ είναι σούπερ δεν μου έχει κοκκινήσει ποτε κ είναι κ πολύ καλα.Πέρνω το χαρτί της delica αυτό που δείχνει έναν ελέφαντα απο έξω είναι ανθεκτικό πολύ.

Βικάκυ μου έφτασε κ η ώρα του Αντωνάκη μας ε??? πότε πέρασε έτσι ο καιρός??? εμένα βέβαια θέλει ακόμα 1 μήνα κ κάτι αλλά πως μεγαλώσανε έτσι???

αλήθεια τι δωράκι θα κάνετε στα μικρά σας?? εμείς βέβαια τα αγοράζουμε σχεδόν όλα μονοι μας οπότε είναι περίπου το ίδιο αλλά για πείτε καμιά ιδέα!!

εχεί πάρα πολύ κρύο κ εδώ...μπρρρρρ

τι να πεί κ η χιονούλα βέβαια...αλήθεια πού είσαι???

Κατερίνα μου τί κάνετε?? είστε καλά??

κ κάποιο νινάκι ηταν άρρωστο η μου φαίνεται??

φιλάκια πολλά πολλά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 979
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γειά σας μανουλίτσες,

Όλια, Εύα, Βικάκι, Σοφία, Γιώτα ευχαριστώ πάρα πολύ για τις ευχές σας για το κοριτσάκι μου... να είστε καλά!

Είχαμε παιδίατρο, είμαστε 10 κιλά και 80 εκατοστά, η γιατρός είπε ότι τα κιλά είναι πολύ καλά (γιατί ανησύχησα επειδή πήρε μόνο 500 γρμ. σε ενάμιση μήνα) κι όσο για το ύψος είμαστε πάνω από την καμπύλη ανάπτυξης...άρα όλα ΟΚ! Τώρα μπορούμε να τρώμε τα πάντα και θα αλλάξουμε και γάλα, είτε συνεχίζοντας σε σκόνη είτε το κανονικό γαλατάκι πλέον. Την τούρτα της πάντως τη δοκίμασε η μπουμπούκα μου!

Κατά τ'άλλα η Μαρία δεν βρίσκει ησυχία πουθενά, παρόλες τις τούμπες που έχει φάει δεν πτοείται και τρέχει πάνω κάτω όλη την ώρα, όρεξη να έχω να την κυνηγάω...

Εμείς Σοφάκι μου (που ρώτησες) παρόλο που είχαμε σκοπό να της πάρουμε κάποια δωράκια για τα γενέθλιά της, τελικά λόγω οικονομικής στενότητας θα της πάρουμε μόνο το κουνιστό αλογάκι που σταμπάραμε στα Jumbo (την επόμενη εβδομάδα που θα πάμε στην Θεσ/νίκη).

Πού είστε οι υπόλοιπες και χαθήκατε? Πάτσυ πήγες στον γιατρό τελικά?

Καλό βράδυ κοριτσάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κουκλες!

Τι κανετε;

Νασια μου να σου ζησει η ζουζουνα!

Να ναι χιλιοχρονη και γερη!!

Και εσυ γερη να την κυνηγας και να την καμαρωνεις!!

Εμενα χθες ηρθε η πεθερα γιατι ο αντρας μου ειχε υπηρεσια κι ετσι εκανα με την ησυχια μου μπανιο τα μωρα,εκανα κι εγω και εβαλα και σιδερο χωρις το αγχος!!

Τωρα περιμενω να ξυπνησουν και να τους παω να κοινωνησουν!

Χιονοσε στην Αθηνα ε;

Τελεια!!!

Κι εδω εχει πολυ κρυο απο χθες!

Γυρισε ο Βοριας και τα σηκωσε ολα!

Στο δρομο που ναι παραλιακος εχει βγει ολη η θαλασσα εξω!!

Οι μικροι μου ευτυχως ειναι καλυτερα αν και ο Μιχαλης εχει ακομα λιγη μυξα.

Κατα τα αλλα τα ιδια.

Σοφακι εγω δεν εκανα κανενα ιδιαιτερο δωρο σε κανεναν τους για τα πρωτα γενεθλεια.

Αφου εμεις τα περνουμε τα περισσοτερα οπως εσεις οποτε...

Αυτα κοριτσακια μου!

Φιλακια σε ολες και καλη Κυριακη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια

εμεις τα ιδια,ο μικρος ειναι πολυ καλυτερα και εδω εχει πολυ κρυο το πρωι που βγηκαμε ειχε μειον 2,ψοφοκρυο δηλαδη,το τζακι αγκαλια και δεν κουναμε ρουπι,αλλα το χιονι πηγε στην Αθηνα μου φαινεται εδω τιποτα ακομα,η φωτο στο αβαταρ μου ειναι περσυνη

Νασια μου να χαιρεσαι το κοριτσακι σου να ειναι γερη και ευτυχισμενη να τα εκατοστισει,αντε χρονιζουν ενα ενα τα ζουζουνια μας,μια χαρα ειναι η ζουζου,τωρα πια δεν θα παιρνουν βαρος οπως επαιρναν αφου ειναι συνεχεια σε κινηση

Σοφακι ο δικος μου ηταν αρρωστος παλι αλλα ειναι πολυ καλυτερα τωρα,λιγες μυξουλες μας μεινανε,και εγω για δωρακι δεν ξερω ακομα θα παμε σε ενα παιχνιδαδικο μιας και δεν εχουμε jumbo εδω δυστηχως και θα τους παρουμε ολους απο κατι,

πειτε καμια ιδεα για τουρτα δεν ξερω τι να κανω,λεω να επιχειρησω να κανω με ζαχαροπαστα και δεν ξερω τι να κανω

πολλα φιλια απο μενα κοριτσαρες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!

σημερα το πρωι ειχαμε παει βολτουλα με τα ζουζουνια..περασαμε τελεια...βαλαμε σκουφια,γαντακια,μπουφαν και βγηκαμε στο κρυο :):D

τωρα εχω ακεφειες...ξυπνησα με νευρα...τεσπα...

φιλιααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια και απο μένα

Εβαλε κρύο επιτελους να καταλάβουμε και λίγο χειμώνα. Εμείς πάντως δεν πτοούμαστε την πήγα κολυμβητήριο και χθες και σήμερα.

Νάσια να χαίρεσαι και να καμαρώνεις την Μαρία σου, πάντα χαρούμενη και ευτυχισμένη να είναι.

Ετοιμάζομαστε και εμεις για τα γενέθλιά μας και το Σάββατο θα της κάνω το πρώτο της πάρτυ, πιστεύω να προλάβω μέσα στη βδομάδα να το οργανώσω. Οποια μπορεί και θέλει την περιμένω, θα σας βάλω και στην ομάδα πρόσκληση με περισσότερες λεπτομέρειες. Θα χαρώ πολύ να τα πούμε απο κοντά πάλι γιατι καιρό έχουμε να κανονίσουμε συνάντηση.

Τα φιλια μου σε όλες και όλα τα χριστουγενιάτικα μωράκια μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!ΝΑΣΙΑ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΗΝ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΜΑΡΩΝΕΙΣ ΠΑΝΤΑ ΥΓΕΙΑ!!!ΧΑΘΗΚΑ ΚΑΙ ΕΓΩ!ΕΙΜΑΙ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΑΚΙ ΔΕΝ ΚΑΘΟΜΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΟ!ΠΟΥ ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΗΣΕΙ ΚΙΟΛΑΣ!ΕΜΕΙΣ ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΕΙ ΒΟΛΟ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩΣΩ ΤΑ ΔΩΡΑ ΣΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΤΗΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ!ΓΙΑΤΡΟ ΕΧΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΤΙΣ ΚΑΝΩ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΠΡΟΛΗΠΤΙΚΕΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΧΡΟΝΙΖΟΥΜΕ!ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΑΓΧΟΣ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ!!!

ΑΥΤΑ ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ!ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΟΛΕΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!!!!!!!!!!!!

που εισαι βρε ματινακι;;;;θα πιουμε κανα καφεεεεεε;;;;;;;;χρωστας σοκολατοπιτα :D

καγκουροκατερινακι φιλια στην αγγελικουλα σου...

εμεις τα ιδια...ο ιασονας εχει λιγο γκρινια...βγαζει και αλλο δοντακι...το παρακανε το τελευταιο καιρο :?

εγω κρυομενη ειμαι..χαλιαααααααααα.......

φιλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Εμείς ταξιδεύουμε...Την προηγούμενη εβδομάδα είμασταν Γερμανία και τώρα Πολωνία. Επιστροφή Νορβηγία την Πέμπτη.

Παντού κρύο και χιόνι κορίτσια μου μπρρρρρρρρ...

Η Μαρκέλλα μου μια χαρά - ενθουσιασμένη με όλα τα καινούρια που βλέπει. Μόνο που πλέον δεν κάθεται πουθενά ούτε για ένα λεπτό...Θέλει συνέχεια να περπατάει. Με τον άντρα μου τρώμε με βάρδυες :lol:

Φιλιά πολλά σε όλες :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑΣ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!! ΝΑΣΙΑ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟ ΖΟΥΖΟΥΝΑΚΙ ΣΟΥ!!! ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΚΑΚΟ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΠΛΑΚΩΘΗΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΒΡΩΜΙΑΡΑ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΔΗΛ. ΑΥΤΗ ΤΑ ΠΕΙΡΕ ΣΤΟ ΚΡΑΝΙΟ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΠΑΣΤΙΚΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΕΠΕΙΔΗ ΤΗΣ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΝΝΗΣ ΟΠΟΤΕ ΕΡΧΕΤΕ ΣΠΙΤΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΑΦΗΝΕΙ ΑΝΩ ΚΑΤΩ ΚΑΙ ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΕ ΤΟΝ ΛΟΓΟ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΕ ΚΑΙ ΜΙΛΑΓΕ ΕΝΤΟΝΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΕΚΛΑΙΓΕ!!! ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΩ ΣΠΙΤΙ ΘΑ ΤΗΣ ΠΩ ΝΑ ΜΗΝ ΦΩΝΑΖΕΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΦΙΝΑΛΕ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΝΕΝΑ ΤΣΟΥΤΣΕΚΙ Η ΜΑΝΑ ΤΟΥ ΕΙΜΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΟΤΑΝ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ!!! ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΛΙΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΘΕ ΔΕΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΤΡΙΤΗ ΟΤΑΝ ΠΑΩ ΣΠΙΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΠΟ ΠΟΥ ΝΑ ΑΡΧΙΣΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΑΛΛΟ ΚΟΥΡΑΖΟΜΑΙ, ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΕΙ ΟΥΤΕ ΝΑ ΠΛΕΝΕΙ ΟΥΤΕ ΝΑ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΙ ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΗ ΤΟ ΕΧΩ ΕΤΟΙΜΟ ΚΑΙ ΠΑΩ ΚΑΙ ΒΡΙΣΚΩ ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ ΜΠΟΥ...ΛΟ, ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΗΣ ΕΙΧΑ ΑΦΗΣΕΙ ΤΟ ΠΑΝΑΚΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΛΙΓΟ ΤΟ ΠΑΤΩΜΑ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΜΠΟΥΣΟΥΛΑΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΚΑΙ ΚΑΘΟΤΑΝ ΚΑΙ ΕΛΕΓΕ ΣΤΟ ΓΙΑΝΝΗ ΤΙ ΕΙΜΑΙ Η ΔΟΥΛΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΠΑ ΣΤΟΝ ΓΙΑΝΝΗ ΟΤΙ ΓΙΑ ΤΟ ΕΓΓΟΝΙ ΤΗΣ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΟΧΙ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΚΑΤΩ ΚΑΤΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΒΡΙΣΚΩ ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ ΟΠΩΣ ΤΟ ΑΦΗΝΩ, ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΠΡΩΤΟΚΑΝΩ ΜΕΧΕΙ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΣΗΜΕΡΑ ΟΤΙ ΑΜΑ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΜΑΣ ΦΙΛΑΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΝΑ ΤΟ ΠΗΓΑΙΝΟΥΜΕ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΙΠΑ ΦΥΣΙΚΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΕ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΠΟΤΕ, ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΠΑΛΑΚΙ!!! ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΕΧΩ ΑΔΙΚΟ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ!!!!!!!!!αγαπητη ρενα μου...οχι δεν εχεις αδικο...αλλα δυστυχως οταν η πεθερα ειναι σκυλα :oops::lol: οτι και να της πεις τσαμπα παει....ασε τον αντρα σου καλυτερα να το χειριστει το θεμα...δυστυχως οταν σου κραταει το παιδι η πεθερα και δεν εχεις καλες σχεσεις γινονται αυτα...και σου βγαινουν και απο πανω...του στυλ μου εχετε και υποχρεωση και ουτε ενα ευχαριστω δεν ακουω και αλλα τετοια κουλα :evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κι απο μενα!

ρενα μου χαθηκες βρε!λοιπον μια που εθιξες το συγκεκριμενο θεμα, να σας πω και γω τα δικα μου.λοιπον εγω παω στη δουλεια τελη φεβρουαριου(δημ.υπαλληλος γαρ).το παιδι εχουν τη δυνατοτητα να το κρατανε και η μαμα μου που βγηκε στη συνταξη αλλα και ηπεθερα μου που δεν εργαζεται.εχουν πει λοιπον να το μοιραστουν και να το κρατεαει μια εβδομαδα η μια και μια η αλλη ας πουμε.φυσικα εχω ξεκαθαρισει πως θα ερχονται στο σπιτι.η μαμα μου δεν εχει προβλημα.η πεθερα μου οποτε το συζηταμε ολο λεει α δε γινεται αυτο εχουμε και εμεις σπιτι και εγω πως θα κανω τις δουλειες μου πως θα μεγειρευω κλπ(λες και αμα κραταει το μικρο θα μπορει να κανει πολλες δουλειες).περα απο αυτο υπαρχει περιπτωση να ξυπναω το μωρο στις 6.30 που εγω θα φευγω για δουλεια(και που ο Μακη ς κοιμαται μιας και συνηθως ειναι ξυπνιος 4-6 ή 3-5 το πρωι)και να τον βγαζω μεσα στο κρυο να τον πηγαινω σπιτι της;;;;ελεος.και εκει που θα κοιμαται;;;οπου να ναι;;;που θα τρωει;;;στο ποδι;το παιδι εχει μαθει να τρωει στο καρεκλακι του και να κοιμαται στην κουνια του.Η εδρα του ειναι στο σπιτι μας.Η μηπως θα εχει τρια σπιτια;;;μια στης μαμας μου μια στη πεθερα μου και μια στο σπιτι;δεν υπαρχει περιπτωση.οποιος θελει κανει τις δουλειες του απο το βραδυ για να μπορει να κρατησει το μωρο.απλα τη βλεπω πως εχει βρει αυτο τον τροπο για να βγαλει την ουρα της απ'εξω(και καλα εγω ειμαι προθυμη να το κρατησω αλλα ας το φερετε σπιτι μου.ε οχι.ας χαλασει και λιγο τη βολη της δεν θα παθει τιποτα.επισης οποτε βλεπει το μωρο ποτε δεν ασχολειται πολυ μαζι του και οπως ειναι επομενο ο Μακης δεν την πολυθελει.χαζος ειναι;;;και ολο λεει α να εμενα δε με θελει, ας τον κρατανε αυτοι που τους θελει.κι αλλα τετοια απειρου καλλους.δεν με νοιαζει εγω πιο πολυ ασφαλεια θα νοιωθω με τη μαμα μου απλα με νευριαζει μη μας περναει και για χαζους οτι και καλα εμεις ειμαστε παραξενοι ενω αυτη ειναι προθυμη να το κρατησει.επισης εχει πιασει τη μαμα μου και της εχει πει με τιποτα να μη δεχθει να ερχεται σπιτι και να της πηγαινουμε εκει το μωρο........γκρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παρεπιπτοντως βασω μου εσυ πως το εχεις κανονισει με τον αντωνακη;;;ερχεται ηπεθερα ή τον πας σπιτι της;;;για πες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πασχαλια βλεπω πεθεροπληκτη εισαι και εσυ....

κοριτσια περα απο τα αστεια και τα διαφορα προβληματα που δημιουργουνται απο τις πεθερες...εγω τελη γεναρη παω στη δουλεια και εχω 2 παιδια που αναγκαστικα πρεπει να τα παω σε παιδικο...γιατι πεθερα δεν εχω και η μαμα μου δουλευει...οποτε τα παιδια πρεπει οχι μονο να φυγουν απο το σπιτι τους αλλα να πανε και σε ενα χωρο εντελως ξενο γι αυτα...

δεν ξερω τι ειναι χειροτερο....εγω προσωπικα θα προτιμουσα να τα πηγαινα στην πεθερα μου...και πιο ασφαλης θα ενιωθα και πιο οικονομικα θα μου ερχοταν....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ε καλα γιωτα μου εννοειται και γω μεταξυ παιδικου και πεθερας το σπιτι της πεθερας -αναγκαστικα-θα διαλεγα, αφου ουτως ή αλλως το παιδι μου θα επρεπε να παει σε καποιο αλλο χωρο εκτος σπιτιου.Το μη χειρον βελτιστον...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κουκλες!!

Τι κανετε;

Παλι με τις πεθερες τα βαλατε; :lol::lol:

Κι εμενα η πεθερα μου κρατουσε τον Μιχαλη και τωρα αμα πιασω δουλεια θα μου κραταει τον Διονυση αλλα στο σπιτι της.

Ειναι πιο δυσκολο γιαυτην που δεν θα χει το παιδι τα πραγματα του αν και της εχω ενα καρεκλακι εκει αλλα δεν γινεται αλλιως και το βρισκω φυσιολογικο να σας πω την αληθεια.

Τεσπα οκαθενας οπως νιωθει.

Νεα δεν εχω χθες εκανα μελομακαρονα και λεω σημερα μπας και κανω κουραμπιεδες!

Οποια θελει κερναω και καφεδακι :D

αυτα κουκλες μου...

Σας φιλω ολες!

Καλημερα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα φιλεναδες :D

βαριεμαι παρα πολυ..εχω ενα σωρο δουλειες να κανω και βαριεμαι αφανταστα πολυ...

χρυσα εγω περιμενω την πεμπτη που θα εχει ρεπο η μανα μου να παμε εκει να φτιαξουμε μελομακαρονα και κουριαμπιεδες...ερχομαι για καφεδακι :roll::lol::D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγώ - κι εγώ καφεδάκι στη Χρύσα! :D Και μελομακάρονα μμμμμμμμ!!!

Χριστουγεννιάτικα γλυκά, παρόλο που μου αρέσουν πολύ δεν έχω φτιάξει ποτέ... Βέβαια συνήθως ερχόμαστε Ελλάδα για Χριστούγεννα, αλλά φέτος ...πεθερικά :cry:

Γιωτού κι εσείς σταθμό από Φλεβάρη? Κι εμείς....Μικρά θα τα στείλουμε ρε γμτ... Κι εγώ θα προτιμούσα πεθερά κι ας την έστελνα και σπίτι της.

Καλά Πασχαλάκι η δική σου έχει πολύ πλάκα. Προσπαθεί να πάρει τη μάνα σου με το μέρος της? :shock: Ακόμα τα ίδια ο μικρός τις νύχτες?

Ρένα τι κάνεις βρε παιδί μου εσύ? Πολύ καιρό έχουμε να τα πούμε! Κουκλάκος ο αγιοβασιλάκος σου! Τι να πω για την πεθερά...υπομονή αφού τη χρειάζεσαι... Να της πεις όμως να μη φωνάζει μπροστά στο παιδί - δεν είναι ωραίο.

Καλημέρα :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!! ΕΧΘΕΣ ΕΓΙΝΕ Ο ΚΑΚΟΣ ΧΑΜΟΣ ΟΤΑΝ ΠΗΓΑ ΣΠΙΤΙ!!!! ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΜΕ ΠΡΟΣΒΑΛΕ ΜΕ ΕΙΠΕ ΑΝΑΓΩΓΗ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΡΟΠΟΥΣ ΔΕΝ ΤΗΝ ΣΕΒΟΜΑΙ ΚΑΙ ΕΝΑ ΚΑΡΟ ΜΑΛΑΚΙΕΣ, ΕΓΩ ΔΕΝ ΜΠΗΚΑ ΣΤΟ ΤΡΙΠΑΚΙ ΤΗΣ ΝΑ ΜΙΛΗΣΩ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΤΗΣ ΕΙΠΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΗΝ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΟΛΥ ΝΑ ΜΗΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙ ΚΑΒΓΑΔΕΣ ΟΤΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΤΟΝ ΓΙΑΝΝΗ ΚΑΙ ΑΚΟΥΓΕ ΟΛΑ ΟΣΑ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΚΑΙ ΕΠΕΣΕ ΑΠΟ ΤΑ ΣΥΝΝΕΦΑ, ΕΙΠΕ ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΦΥΛΑΞΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Η ΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΝΑ ΚΑΘΑΡΙΖΕΙ ΤΟ ΣΠΙΤΙ( ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΠΑ ΑΥΤΟ) ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΤΗΣ ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΑΘΑΡΙΖΕΙ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΠΕΜΠΑΚΟΣ ΜΟΥ!! ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ ΦΙΛΑΕΙ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΙΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΘΑ ΒΡΩ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ 2 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ!!!

ΟΤΑΝ ΤΗΝ ΠΗΡΕ Ο ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΑΜΑ ΘΕΣ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΜΕ ΑΥΤΗΝ ΕΜΕΝΑ ΝΑ ΜΕ ΞΕΧΑΣΕΙΣ!!! ΑΥΤΑ ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΑΑΑΑ ΕΙΧΑΝ ΒΓΕΙ ΑΠΟ ΤΑ ΣΠΙΤΙΑ ΤΟΥ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΝ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΦΩΝΕΣ ΤΗΣ ΚΑΙ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΟΥ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ ΤΟ ΜΑΘΗΜΑ ΓΙΑΤΙ ΞΕΣΗΚΩΘΗΚΑΝ ΟΙ ΜΑΘΗΤΕΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΑΝΕΒΗΚΕ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΕ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΛΕΓΕ ΩΡΑΙΑ ΡΕ ΤΗΝ ΜΕΓΑΛΩΣΕΣ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΣΟΥ, ΠΑΙΔΙΑ ΧΑΛΙΑ ΕΧΕΙ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΤΟ ΑΤΟΜΟ ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΕΧΩ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΜΑΖΙ ΤΗΣ ΔΕΝ ΤΗΝ ΘΕΛΩ ΠΛΕΟΝ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΣΤΟ ΓΙΑΝΝΗ ΑΜΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΒΛΕΠΕΙ ΑΣ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ!!! ΤΑ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΕΘΕΡΟ ΜΟΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΙΔΕΑ ΚΑΙ ΤΑ ΠΗΡΕ ΣΤΟ ΚΡΑΝΙΟ ΜΑΖΙ ΤΗΣ ΚΑΙ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΕΤΟΙΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΙ ΝΑ ΞΑΝΑΕΡΘΕΙ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ!!! ΑΥΤΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΑΧΑ!Μαγδα μου ναι δεν ειναι απιστευτη;;;και καλα την επιασε κρυφα να συνομωτησουν! :lol:

Ρενα καλυτερα ετσι, να ξεκαθαρισετε τη σχεση σας.μακρια κι "αγαπημενοι",που λεει ολογος ! :lol::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρενα βλεπω ειχες φασαριες τελικα..παλι καλα που σε υποστηριζει ο αντρας σου γιατι αλλιως θα ηταν πολυ δυσκολα τα πραγματα...

μαγδουλα και εσυ παιδικο θα την στειλεις τελικα;;;

αχ!!!!!!!ας γινοταν κατι να πηγαινα σε αλλη δουλεια....η καλυτερα να μην πηγαινα καθολου :D:mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: πασχαλια μου με εκανες και γελασα.... :shock::shock::shock: και μετα θα παω να πηδηχτω απο το παραθυρο....

ασε δυστυχως απο ολες τις αποψεις δεν ειμαστε για τριτο παιδακι.... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΓΙΩΤΑΚΙ ΜΟΥ ΟΠΟΤΕ ΘΕΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΑΦΕ!ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΣΟΚΟΛΑΤΟΠΙΤΑ ΤΗΝ ΦΤΙΑΧΝΩ ΣΤΟ ΑΨΕ ΣΒΗΣΕ!ΕΣΕΙΣ ΔΟΝΤΑΚΙΑ ΒΓΑΛΑΤΕ ΕΜΕΙΣ ΑΚΟΜΑ!ΦΑΦΟΥΤΑ ΘΑ ΜΟΥ ΜΕΙΝΕΙ!ΚΑΝΕΝΑ ΙΔΙΑΙΤΕΡΟ ΝΕΟ ΟΠΩΣ ΤΑ ΞΕΡΕΤΕ!ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΕΘΕΡΕΣ ΜΑΚΡΙΑ ΚΑΙ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΙ!ΕΜΕΝΑ ΜΕΝΕΙ ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΧΩ ΘΕΜΑ!ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΚΑΛΑ ΤΑ ΠΑΜΕ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ!

ΦΙΛΑΚΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...