Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΟ ΕΞΠΡΕΣ ΤΟΥ ΒΥΖΟΝΥΧΤΙΟΥ Νο20- ΓΙΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ


Recommended Posts

Γελάτε??????????????

Δεν ξέρω τι να πάω αυτή η νηπιαγωγός συνεχώς με εκπλήσει

Μ'αρέσει πολύ ο τρόπος διδασκαλίας της τουλάχιστον από αυτά που μου λέει ο Μιχάλης αλλά κάνει και κάτι τέτοια και τρελαίνομαι. Στην αρχή της χρονιάς που μας είχε πεί για πιο λόγο δεν θέλει να κάνει γιορτούλες στις εθνικές εορτές λέω ΟΚ αλλά όταν άκουσα την Δευτέρα ότι δεν θα είναι σήμερα και τον λόγο άρχισα να τρελαίνομαι και να τα συνδιάζω και να λέω αυτή σίγουρα γιαυτό δεν κάνει γιορτούλες :twisted::twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

α δεν πάει καλά η νηπιαγωγός σας!!! και γιατί δεν έκανε την γιορτή πιο νωρίς ή πιο αργά?! σε διαφορετική ώρα από το δικό της παιδί!!!!

Οι γιορτές γίνονται 9-10 σχεδόν σε όλα τα σχολεία

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγώ γιατί δεν κατάλαβα τι εννοείς?! :?:?:?

εννοω αργυρουλα οτι η κυρια του μιχαλη να δει τη κορη αν λεει ποιημα..

αλλα η μανουλες των ΄΄δικων της παιδιων΄΄ να μη δουν τα βλασταρια τους? ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστώ Θούλη!!!! :x

πάω ΣΜ, τράπεζα και από κει να πάρω τον Λουκάκο μου, όλα αυτά παρέα με την ΡΕΑ!! :?

δεν πάω πουθενά μόνη μου!!!! :|:?

μόλις της έδωσα μια στο χεράκι!!!!

ρε κορίτσια έχω έναν φίλο που βγήκε στην σύνταξη κιόλας, 42 ετών, νομίζω είναι!!! :o

του λέω τι θα κάνεις τόσο νέος? θα βρει κάτι μου είχε πει τότε!!!!

σήμερα μου λέει είναι λίγο δύσκολο με την κρίση!!!

και η γυναίκα του επίσης στην σύνταξη!!!!...έχουν 3 παιδιά, το μικρότερο 2,5 ετών και το μεγαλύτερο 14!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασουλα περαστικα στην κουκλιτσα σου!!!!!!Κριμα ρε γμτ. :( Καλα για την ηλικια τους μου φαινονται λογικα αυτα τα χτυπήματα.

Αφρο μου 17-11 ειπες;εχε το νου σου γιατι μπορει να εχει πορειες!!!!!!!

Και εγω Κριαρι γιο εχω!!!!Εγω που ειμαι Καρκινος θα με...... [smilie=sex.gif][smilie=sex.gif]

Φραν σιγουρα τα καιει αυτα που τρωει αλλα οπως ειπε και η Αφρο τοσα ουτε εγω δεν τρωω!!!!!Παντως για να τα τρωει θα εχει αναγκη.

Χρυσα μου θα σου πω και εγω να το αναβαλεις για λίγο. :oops:Η καντο παρα πολυ σταδιακα.

Τι θα κανετε σημερα το απογευμα;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγκυουλα σε 1ο παιδι χωρις προβληματα υγειας εγραψε

"Ρουλα δεν γινεται να περιμενουμε ο μπεμπης ειναι ηδη αρκετα μεγαλος 3750 το μαναρι μου...και δεν μας παιρνει να τον μεγαλωσουμε αλλο..."

Τωρα εγω γιατι τα εχω παρει με το γιατρο δεν ξερω;;;;;;; :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Ρε κοριτσια ειχε ΠΗΤ 1-11 και την εβαλε με προκληση σημερα!!!!!!!ΓΙΑΤΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ;;;;;;;;;;;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιατι προφανως φοβαται ο γιατρος τον τοκετο...εγω μονο αυτον τον λογο φανταζομαι!!!

Λοιπον..περιμενεις το παιδι σου να κοιμηθει για να κανεις καμια δουλεια..την οποια μετα ΔΕΝ κανεις γιατι κοιμαται...

Νατασουλα προφανως η δασκαλα σας ειναι γιουχου...για καντε μια κουβεντουλα με τον βιευθυντη

Ο δικςο μου σημερα εφτιαξε σημαιουλα..η δασκαλα την εφτιαξε δηλαδη..βγηκαν φωτο και ο Χριστοφορος εκανε γκριματσες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας παλι...γυρισαμε απο τη βολτα κ κοιμαται..μολις ξυπνησει θα τον ταισω....παλι :oops:

Τα διαβασα δεν θυμαμαι ομως πολλα..Κατι για 2ο παιδι..Λοιπον εγω το σκεφτηκα κ αποφασισα οτι θα κανω αλλο οταν ο Σεμπ κλεισει τα 4..αρα θα ειναι κοντα 5 οταν γεννησω (κ θα ειμαι κ εγω 39 στα 40 βεβαια)...Ο λογος ειναι οτι προσωπικα δεν θελω καθολου κοντινες ηλικιες διοτι εγω δεν το αντεχω με τιποτα...Υστερα θελω να εχω χαρει τον Σεμπ, να ειναι κ μεγαλος κ να καταλαβαινει, να φερνει κ κανα παμπερ να αλλαζουμε το νινι..Υπαρχει βεβαια κ αλλος λογος..ο δανος εφυγε οταν ο Σεμπ ηταν 4 μηνων κ εκτοτε τον βλεπει καθε 2 μηνες, απο το μαρτιο που μετακομιζουμε μονιμα μαζι στο εξωτερικο θα ειναι μαζι του κ ο Σεμπ θα ειναι σχεδον 2 ετων..Οποτε ας τον χαρει 2 χρονια τον γιο του, να κανουν μαζι πραγματακια γιατι οπως μου ειπε κ ο ιδιος θα νιωθει οτι αδικει τον Σεμπ αν ξαφνικα ειχε αλλο μωρο..βεβαια οπως σας ειπα, οταν ο Σεμπ θα ειναι στα 5, εγω θα ειμαι στα 40 κ ο δανος στα 50..οποτε μαλλον για παππουδες θα μας περνανε παρα για γονεις :shock::shock:

Κατι κ για υπνο διαβασα..Εγω παντως κοιμαμαι μαζι με τον Σεμπ κ οταν ερχεται ο πατερας του κοιμομαστε κ οι 3..μια χαρα ειμαστε! Βαζουμε τζαζ, ξαπλωνει πρωτος ο σεμπ κ φωναζει μαμααααα, μετα φωναζει daddyyyyyyyyyyy (ειναι κ αγγλομαθης!) κ με το που μπαινουμε στο δωματιο αρχιζει τα γελια κ χαιδευεται...εε ξαπλωνουμε, κανει 2 σβουρες κ κοιμαται σαν πουλακι..Αυτα γυρω στις 8.30, μετα σηκωνομαστε κ ξαναπαμε εμεις για υπνο γυρω στις 11...Κ οταν ξυπναει ειναι η χαρα του να μας εχει κ τους δυο..Θα το αλλαξουμε καποια στιγμη αλλα οταν θελησει κ ο μικρος...δεν μας ενοχλει κ προσωπικα αδιαφορω αν ακουγεται καπως...Εμεις μια χαρα ειμαστε κ δεν μας εχει ξεβολεψει σε τιποτα..

Συγγνωμη δεν σχολιαζω αλλα, δεν θυμαμαι κιολας...εχω κ πονοκεφαλο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο Λουκάς έφαγε αυγό ύστερα από 2 χρόνια!!!!!! μεγάλη επιτυχία μου!!! ;) , το έκανα ομελέτα με φετούλα, στην αρχή δεν ήθελε, αλλά τον έπεισα να δοκιμάσει έστω και λίγο, δοκίμασε και του άρεσε και το έφαγε όλο και μου είπε ότι αύριο θα φάει άλλο ένα!!!! :? φανταστείτε να θέλει κάθε μέρα!!! :?:?

Φρανίτα τι 30 τι 40 τι 50!!!! εδώ στην Γερμανία ένας έγινε πατέρας σε ηλικία 74 ετών!!!!

στην σημερινή εποχή δεν υπάρχει όριο.......μόνο το κουράγιο του κάθε γονέα έχει σημασία!!!

και μια άλλη έγινε μητέρα για 13η φορά σε ηλικία 54 ετών!!!!

αν αντέχεις......

άλλωστε ξέρω και 50άρηδες που δεν τους φαίνεται καθόλου....!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παντως εγω αμα ειναι να κανω παιδι ιχθυ και ειναι σαν την Κωνσταντινα...το κανω με χιλια..Γιωτα πεσε την συνταγη...

η γυναικα του αφεντικου μου ειναι Ιχθεις..και ειναι και Γ...ω τα ατομα!!!

Υι ηθελα να πω..ξεχασα..

Φρανι μια χαρα ο Σεμπ...τι αναγκη εχει..ρε συ πως τον κανεις και κοιμαται...και εγω θελλω να κοιμαται..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια τι κανετε????

εγω με τον σπυρο ειμαστε μονοι μας...ο φανης σχολαει στις 2 και θα ερθει σπιτι καλες 3

ο μικρος σημερα δεν εφαγε μεσημεριανο και τωρα το απογευμα τσακισε τις φρυγανιες

να ρωτησω κατι?? μηπως φταιει η μερεντα για την υπερενταση που εχει?? καπου διαβασα κατι τετοιο οσον αφορα την σοκολατα...

αλλα τι αλλο να του δωσω που δεν δοκιμαζει τιποτε αλλο?????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιωτα τι κανετε? πως πηγε η κολυμβηση?? τι καιρο εχετε εκει?

μπεμπουλης για τα σοκολατοειδη και γενικοτερα οσα εχουν ζαχαρη ξερω οτι προκαλουν υπερενταση και οτι γενικα δεν πρεπει να δινεις πριν τον υπνο, γιατι δε μπορουν να κοιμηθουν ευκολα

θουλαρα δεν ξερω αν μας βολευει, εμεις ειπαμε με τα κοριτσια εδω γυρω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω κυριακη πρωι εχω να χτενισω 4 ατομα κ μετα να παω κ στο γαμο :twisted::twisted::twisted::twisted:

αυριο αν κανω(που θα κανω)πισια θα σε φερω συμπεθερα..

το θεμα ειναι οτι κεμεινα απο λαδι ελαιολαδο :(:(:(:(:( κ θα το κανω με ηλιελαιο.. :twisted::twisted::twisted::twisted:

εσεις θα χασετε :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...