Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ - ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010 Νο2


Recommended Posts

Ax ti mwra einai ayta p vlepooooo...Kouklakiaaaaaaaaaaaaaa

Ax mia nyfi gia to gio m re paidia axaxaxaxa madreeeeee fere tn korh ssss na dwsoume logo ahahaha

Koritsia o mikros olo trwei peinaeiiii eimaste enamish mhnos k einai 5600 !!! mia hara ftou mn tpon matiakswwwww!!!!!!!!eytyhws shmera ksipnhse mono 3 fores...gt alles meres ehei ksipnhsei k 6 kai 7.... k asta na pane...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 986
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα κοριτσια!τι κανετε?

εμεις ειμαστε καλυτερα...

Κατρινακι μακαρι να ημουν και εγω τοσα κιλα..εχω μελλον ακομα..

Μαριεττα με εκανες να κλαιω με αυτο που εγραψες!

Βικυ τα μωρα μας γεννηθηκαν την ιδια μερα.να μας ζησουν.

Χρυσα τι τραβας και εσυ με 3 παιδια και δουλεια..μπραβο σου που τα καταφερνεις και ας υπάρχουν εντασεις με τον σύζυγο.

Ελπιδα τι χειλακια ειναι αυτα της κορης σου..φτουφτου..

παω να μαγειρεψω.τα λεμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαιρετω την παρεα..

ρε συ,ετσι κλαιει ολη την ημερα;;;; ~x( πω πω!ετσι οταν κανουν τρελαινομαι...δεν ξερεις τι να κανεις να σταματησουν! :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsakia mou

annoula mou exeis dikio ta mikroulia allazoun polu polu grigora alla auto pou de pisteuw oti allazei einai i fisiognwmia kai mena i dikia mou exei tou paterouli tis :)

nanna kai elpidaki mou polu glikes fotos :):):):) isws meta na valw kai gw kamia na deite pws megalwse to zouzouneli mou ;)

kai twra sta dika mou prokeite gia kati pou me apasxolei polu kairo sigkekrimena apo tote pou vgika apo to maieutirio, einai kati pou me ponaei kai de kserw an tha mporesw pote na to apovalw teleiws

otan loipon vgika apo to maietirio diavasa ena arthro pou me ekane na antrixiasw eilikrina

simera eida oti to anevase mia kopela edw sto mammy kai thimithika poso ponesa ekeini ti prwti fora pou siniditopoiisa oti ousiastika itan sto xeri mou to paidi mou na perasei ti prti mera tis zwis tou mazi mou

kat' arxin to arthro einai auto http://www.mammyland.com/forum/27/15894

gennisa stis 17 augoustou stis 8 to vrady, ta mwra ta pairnoun gia parakolouthisi ena triwro peripou kai meta upotithete oti sta fernoun emena omws me pigan sto dwmatio konta 12 ti nyxta kai oi maies akouswn akouswn mou eipan oti den upirxe kaneis na mou ferei ti mpempa me to kounaki tous :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

kai fisika den afinan kai mena na paw na to parw :twisted:

etsi anapofeukta i mikri tha erxotan konra mou to prwi :cry:

oli nyxta den ekleisa mati giati mou elleipe to mwro mou kai sas milaw polu eilikrina, ithela na ksimerwsei na paei 8 na paw sto thalamo panw me ta neogna na ti thilasw, na ti dw, ithela tosa na tis pw kai ti proigoumeni mera emeine panw mou 5 lepta :evil:

tespa 7.30 anevika kai perimena karterika mpika mesa kai perimena kana misawro akoma mexri na ''vroun'' poio einai to mwro mou ktl :twisted::twisted::twisted: ELEOS!

mou tin eferan kai eklaige ti pira agkalia kai iremise ws dia mageias, to paidi itan isixo, tin evala sto stithos mou kai den iksera pws na ti pisaw tis rwtisa kai kamia apantisi, telika tis edwsa kseno galataki giati kamia ilithia se ekeino ton osrofo de frontise na mou pei mia kouventa, to xeirrotero??????

piga na rtisw pote tha mporousa na tin parw(den eixa tleiwsei to taisma simiotewn) kai mou tin voutikse mia ilithia apo tin agkalia to paidaki mou sparakse sto klamma, tin akoumpise apotoma panw se enan pagko, sinexize na klaei sparaxtika, i ilithia girnaei eirwnika pros emena thelete kati???????? :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

nai re mal@$$o to paidi mou :evil:

peritw na sas pw oti vgika klaigontas me anafilita, kati i psixologia mas pou einai euesthiti kai mas leipei to mwro kati i simperifora tous, egw egina xwma, paw katw oloxlwmi kai klammeni lew sti proistameni pote tha mou ti feroun lene twra ai kala mou tin eferan telika stis 11 kai auto meta apo fwnes, na einai kala i deuteri proistameni pou itan enas xrisos antrpos kai mou tin efere amesws molis tis to pa

otan irthe krataousa to paidi mou agkalia kai eklaiga mou eixe stixisei toso polu koritsia mou

tha ithela toso polu na eixa dieksikisei perissotero na tin parw to prwto kiolas vrady, na mi xasw tis prwtes wres tis zwis tis :cry::cry::cry:

sas ta grafw kai klaiw akoma kai simera

sinxwreste me an sas zalisa alla einai kati pou polu ithela na to pw kapou kai simera ap oti fainete itan i mera me aformi to arthro pou ksana diavasa :cry:

ps elpizw na mi me parexigisete :oops:

Αγγελικουλα μου ,μην σκεφτεσαι ετσι κουκλιτσα μου,εχεις μια ζωη να την χαρεις την κορουλα σου!θα αναπληρωσεις εκεινες τις λιγες ωρες....αλλα πολυ καριολες :evil::evil::evil: ,πως δεν εβρισες καμια;βασικα πως δεν πλακωσες καμια;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mpella mou asta egw kserw pws kratithika kai pws kratisa kai ton andra mou grrrrrrrrrrrr

katrinaki o glikos sou tirannos ax!! upomoni glikia mou

kai twra deite oles kai tha tremete apo ta neura opws egw :evil::evil::evil::evil::evil:

autoi oi upantrwpoi agorazan uliko me viasmo anilikwn akoma kai vrefwn 6 minwn :evil::evil::evil::evil:

kar@#$$es mal@#$$ na xathite katharmata :evil::evil::evil::evil::evil:

deite koritsia i lista me ta onomata

o theos na prosexei ta paidakia olou tou kosmou

http://www.rethemnosnews.gr/2010-05-23- ... 1-17-.html

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελικούλα μου τώρα πάνε αυτά !!! Μην τα σκέφτεσαι (λίγο δύσκολο βέβαια). Τώρα έχεις όλα το χρόνο μπροστά σου για να κάνεις αυτά που θέλεις με το μωράκι σου.

Κατερίνα μου κ μένα η μπουμπού έκλαιγε σήμερα... όλο το πρωί... και τελικά τι ήθελε ? Να κάνει κακά της... της πίεσα λιγάκι τα ποδαράκια, έτριψα κοιλίτσα κ μετά από λίγη ώρα όλα ήταν μια χαρά. Έφαγε κ τώρα κοιμάται σαν αγγελούδι.

Ελπιδάκι... κουκλί το μωρό σου !!!

Όσο για την ιστορία που διάβασα πάρα πολύ συγκινητική ...

Περιμένω να ρθει ο μικρός μου για να πάμε να κάνουμε δοκιμαστικό μάθημα στο κολυμβητήριο σήμερα... να δούμε αν θα του αρέσει (αν κ μόνος του το ζήτησε) αλλά μην πληρώνουμε τσάμπα είπε η κοπέλα... μας πρότεινε να κάνουμε 2 δοκιμαστικά μαθήματα πρώτα !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια μου!!!!

ειδα φωτογραφιες με κουκλακια μωρα!!! :x

τι πανεμορφα παιδια καναμε οι κουκουβαγιες !!!!!!!!

ευτυχως που κλεισαμε συμπεθερια μεταξυ μας να συνεχιστει το ειδος μας =))

εμεις κοριτσια δεν εχουμε πολυ χρονο και δεν πολυ μπαινω διοτι τα μικρα μου με εχουν με πληρη απασχοληση.......

προσπαθω βεβαια μερα με τη μερα να ασχολουμαι και με τιποτε αλλο διοτι και οι δουλειες δεν γινονται μονες τους...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαιρετω την παρεα..

κατρινα μου τα αγορακια μας εχουν την ιδια εκφραση!!! ;)

μαλλον γεννησαμε στο διημερο της γκρινιας :roll:

ευτυχως που δεν ειναι ετσι και η μικρη μου διοτι θα σαλταριζα τελειως!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια..δεν το πιστευω οτι ο μικρος κοιμηθηκε 2 ωριτσες..μαλλον ταφτυσε! :?:?:?

Παντως τοοσο κλαμαα δεν εχω ξανακουσει!ολο κλαιει..το ταιζω..πνιγεται ..γιατι κλαιει,τον αλλαζω μετα απ λιγο κλαιει..,εκει που γελαει...αρχιζει τα κλαματα,εκει που κοιμαται..παλι κλαμα!Τι εχει παθει το παιδακι μου?χτες εκλαιγε τοσες ωρε..που σκεφτηκα να το παω στο Παιδων..Τα δικα μου νευρα κροσια..εβαλα τα κλαματα!εχω δοκιμασει τα παντα!εχω κι αυτο το πονο-μαγκωμα στη πλατη και στο στηθος..και λεω παειι..θα μεινω απο καρδια στο τελος! :cry: Υποφερω..στην ανασα,οταν καθομαι,οταν ξαπλωνω..,οταν τον κραταω αγκαλια,συνεχομενος πονος..ολο το 24ωρο!ολη μερα παιρνω 2 χαπια καθε 4ωρες..και τιποτα!

αχχ Λαμπρινη..ελα να να μας παρεις..να παμε βολτα!! :D:D:D:D

ο μικρος στη φωτογραφια δεν ειναι ο δικος μου..αλλα ετσι οπως κανει..ειναι ιδιοο!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;;

ΕΜΕΙΣ ΠΗΓΑΜΕ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΣΗΜΕΡΑ Η ΜΙΚΡΗ ΚΟΛΗΣΕ ΤΟ ΜΠΕΜΠΗ ΒΗΧΑ Κ ΜΙΞΕΣ :cry::cry: ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΤΙΠΟΤΑ Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΜΟΝΟ ΦΥΣ.ΟΡΟ ΚΑΙ ΘΥΛΑΣΜΟ ΟΣΟ ΜΠΟΡΩ...ΕΙΝΑΙ 4400 Ο ΓΛΥΚΟΣ ΜΑΣ ΜΕΣΑ ΣΕ 2 ΕΒΔΟΑΜΑΔΕΣ ΠΗΡΕ 1 ΚΙΛΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΚΑΤΡΙΝΑ ΕΤΣΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΚΛΑΙΕΙ Κ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΟΠΟΤΕ ΕΙΝΑΙ ΞΥΠΝΙΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!

TWEETY ΝΑ ΜΑΣ ΖΗΣΟΥΝ ΤΑ ΝΙΝΑΚΙΑ ΜΑΣ!!ΣΕ ΠΙΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ ΓΕΝΝΗΣΕΣ Κ ΤΙ ΩΡΑ;;;ΓΙΑ ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΝΑ ΗΜΑΣΤΑΝ ΔΙΠΛΑ ΔΙΠΛΑ!!!!!!!!ΕΓΩ ΣΤΟ ΜΗΤΕΡΑ!!

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΗ ΣΤΕΝΑΧ ΚΟΠΕΛΑΡΑ ΜΟΥ...ΑΠΟΡΩ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΔΕΙΡΕΣ ΚΑΜΙΑ :evil::evil::evil:

ΜΠΕΛΑ ΜΟΥ ΠΩΣ ΠΑΤΕ ΕΣΕΙΣ;;ΤΙ ΚΑΝΕΙ Ο ΜΠΟΜΠΙΡΑΣ;;;

ΚΑΠΟΙΑ ΕΓΡΑΨΕ ΓΙΑ ΝΕΚΡΟ ΣΗΜΕΙΟ ΜΕΤΑ ΤΗ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΣΟΡΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΕ ΠΟΙΑ...ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΓΕΝΝΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΟΛΙΚΗ ΝΑΡΚΩΣΗ ΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΤΗΣ ΤΟΜΗΣ ΤΟ ΕΝΙΩΘΑ ΞΕΝΟ ΣΩΜΑ ΓΙΑ 1 ΧΡΟΝΟ ΑΚΡΙΒΩΣ...ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟ ΤΑ ΝΙΩΘΩ ΟΛΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ...ΙΣΩΣ ΕΙΝΑΙ Η ΝΑΡΚΩΣΗ..

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ;;ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;;

ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΕ ΤΙ ΑΛΛΟ ΔΙΑΒΑΣΑ....

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;;

ΕΜΕΙΣ ΠΗΓΑΜΕ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΣΗΜΕΡΑ Η ΜΙΚΡΗ ΚΟΛΗΣΕ ΤΟ ΜΠΕΜΠΗ ΒΗΧΑ Κ ΜΙΞΕΣ :cry::cry: ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΤΙΠΟΤΑ Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΜΟΝΟ ΦΥΣ.ΟΡΟ ΚΑΙ ΘΥΛΑΣΜΟ ΟΣΟ ΜΠΟΡΩ...ΕΙΝΑΙ 4400 Ο ΓΛΥΚΟΣ ΜΑΣ ΜΕΣΑ ΣΕ 2 ΕΒΔΟΑΜΑΔΕΣ ΠΗΡΕ 1 ΚΙΛΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΚΑΤΡΙΝΑ ΕΤΣΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΚΛΑΙΕΙ Κ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΟΠΟΤΕ ΕΙΝΑΙ ΞΥΠΝΙΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!

TWEETY ΝΑ ΜΑΣ ΖΗΣΟΥΝ ΤΑ ΝΙΝΑΚΙΑ ΜΑΣ!!ΣΕ ΠΙΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ ΓΕΝΝΗΣΕΣ Κ ΤΙ ΩΡΑ;;;ΓΙΑ ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΝΑ ΗΜΑΣΤΑΝ ΔΙΠΛΑ ΔΙΠΛΑ!!!!!!!!ΕΓΩ ΣΤΟ ΜΗΤΕΡΑ!!

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΗ ΣΤΕΝΑΧ ΚΟΠΕΛΑΡΑ ΜΟΥ...ΑΠΟΡΩ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΔΕΙΡΕΣ ΚΑΜΙΑ :evil::evil::evil:

ΜΠΕΛΑ ΜΟΥ ΠΩΣ ΠΑΤΕ ΕΣΕΙΣ;;ΤΙ ΚΑΝΕΙ Ο ΜΠΟΜΠΙΡΑΣ;;;

ΚΑΠΟΙΑ ΕΓΡΑΨΕ ΓΙΑ ΝΕΚΡΟ ΣΗΜΕΙΟ ΜΕΤΑ ΤΗ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΣΟΡΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΕ ΠΟΙΑ...ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΓΕΝΝΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΟΛΙΚΗ ΝΑΡΚΩΣΗ ΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΤΗΣ ΤΟΜΗΣ ΤΟ ΕΝΙΩΘΑ ΞΕΝΟ ΣΩΜΑ ΓΙΑ 1 ΧΡΟΝΟ ΑΚΡΙΒΩΣ...ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟ ΤΑ ΝΙΩΘΩ ΟΛΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ...ΙΣΩΣ ΕΙΝΑΙ Η ΝΑΡΚΩΣΗ..

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ;;ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;;

ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΕ ΤΙ ΑΛΛΟ ΔΙΑΒΑΣΑ....

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!

Βικουλα μου!!!καλα τι το ταιζεις καλεεεε;;;;χαχαχαχα! μπραβο σας!περαστικα ρε ...τα καημενουλικα :( καλα ειναι το σκατουλακι μου!λιγο γκρινια,λιγο νευρακια!την μαμα του μοιαζει!

και μενα μουδιασμενο ειναι το σημειο πανω απο την τομη,λογικο διοτι καποιο ποσοστο του δερματος καταστρεφετε απο την τομη..εγω πηγα σημερα και με ειδε η γιατρος μου,ολα μια χαρα!μου λεει ''εκανες σεξ;'' ''οχι''της λεω,''γιατι;περασαν οι σαραντα μερες...αλλα πες περασαν,ορεξη εχω ρωτας;'' ''αυτο ακριβως!''της λεω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΤΟΝ ΕΦΤΥΝΕ ΜΙΑ ΩΡΑ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ!!

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΣΕΞ...ΟΡΕΞΗ ΤΙΠΟΤΑ...ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ Η ΜΟΝΗ ΤΕΛΙΚΑ ΕΕ;;ΕΥΤΥΧΩΣ ΤΟ ΑΠΟΦΕΥΓΩ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ!!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α ΚΑΛΑ ΤΩΡΑ ΕΙΔΑ ΤΗ ΦΩΤΟ ΣΑΣ ΜΠΕΛΑ ΜΟΥ!!!ΦΤΟΥ ΣΑΣ!!!ΜΑ ΤΙ ΜΑΓΟΥΛΙΝΑΣ ΓΛΥΚΟΥΛΗΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ!!ΝΑ ΜΟΥ ΤΟΝ ΦΙΛΙΣΕΙΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!καθε φορα μολις σας διαβασω κ παω να γραψω θα με σηκωσει το μωρο κ παει μετα!

κατρινακι καταλαβαινω απολυτα που εκλαιγες απτο πολυ κλαμα του,με τους κολικους του δικου μου τα ιδια,αλλα να ξερεις οτι θα φθινει σιγα σιγα το πραγμα! :D:D

κοριτσια ο δικος μου ειπε σεξ μετα τις 40-60 μερες.εγω πιστευα οτι λιγο λεει!στις 50 ειπα να κανω μια προσπαθεια,πονεσε εννοειται,αλλα οχι τα παρανοικα που φανταζομουν.υποθετω οτι οι κοπελες με καισαρικη δε θαχουν κανενα προβλημα ;)

οσο για τα κιλα,εχασα 7 στη κλινικη κ μουχουν μεινει 6,τα οποια ειναι ακατεβατα.η κοιλια μου στις 10 μερες ηταν φλατ,κ εμεινα!!!ομως τωρα ξαναεσκασε μυτη,σαν να πριστηκα...η κυτταριτιδα ηταν ανεκαθεν καραμπαμ,κ τωρα εχω κ στη γαμπα.κ για 60 κιλα δε δικαιολογειται!

αντε ρε κοριτσια ποτε θα βγουμε καφεδακι???????? :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

εκανα για πρωτη φορα αραιες ανταυγειες αλλα το μαλλι ειναι που ειναι αφανα τοχω μονιμως αφτιαχτο κ ειμαι για σφουγγαρισμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΘΗΛΑΖΩ ΑΛΛΑ ΔΙΝΩ ΚΑΙ

ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑ ΓΙΑΤΙ ΜΙΑ ΕΧΩ ΠΑΡΑΓΩΓΗ ΠΟΛΥ ΜΙΑ ΜΕΤΡΙΑ ΠΟΙΟ ΓΑΛΑ ΔΙΝΕΤΑΙ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑ???

ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ 20 ΗΜΕΡΩΝ ΚΑΙ 4400.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρααα!!!

Σας έχω διαβάσει εδώ κ ώρες κ δεν θυμάμαι τπτ! :oops:

Εμείς κοιμηθήκαμε το απόγευμα αγκαλίτσα με τη Φραουλίτσα μου :x:x:x και μόλις έφτιξα ρυζογαλάκιιιι.....μιαμ!!!

Πάμε για το μπανάκι μας σε λίγο....

Είναι καμιά μέσα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΘΗΛΑΖΩ ΑΛΛΑ ΔΙΝΩ ΚΑΙ

ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑ ΓΙΑΤΙ ΜΙΑ ΕΧΩ ΠΑΡΑΓΩΓΗ ΠΟΛΥ ΜΙΑ ΜΕΤΡΙΑ ΠΟΙΟ ΓΑΛΑ ΔΙΝΕΤΑΙ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑ???

ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ 20 ΗΜΕΡΩΝ ΚΑΙ 4400.

καλησπερα! Νομίζω οτι το καλύτερο είναι να ρωτησεις τον παιδιατρο σου! Κι εγώ θηλάζω αποκλειστικα,καποια στιγμη όμως που χρειαστηκα συμπληρωμα πηρα απ το φαρμακειο μονη μου το s26 gold που της έκανε πολλά πονάκια.Τελικά η παιδιατρος μου προτεινε το NAN που ειναι για τους κολικους!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια.

Βρε κατρίνα, νόμιζα ότι στη φωτό είναι ο κανακάρης σου και πραγματικά ανατρίχιασα! :shock:

Κρίμα το μωράκι πάντως. δοκίμασε ένα άλλο γάλα βρε παιδί μου μήπως και ηρεμήσει. Η δικιά μου πάντως τώρα με το Sanilac HA δεν ακούγεται καθόλου. τρώει κοιμάται, τρώει κοιμάται.

Μαριέτα λες να το κανονίσουμε το προξενιό?? ωραίο το ζουζουνάκι σου!

Μπέλλα μου, τι κουκλί που έχει γίνει ο μικρός? και κάτι μαγουλάκια για φίλημα! αλλα και χαμόγελο! έτσι να βγάζει ψεύτρα τη μαμά του! :)

Αγγελική μου μην τα σκέφτεσαι και στενοχωριέσαι. τέτοιες καταστάσεις είναι για να μας κάνουν δυνατές. Δυστυχώς στα νοσοκομεία οι άνθρωποι συμπεριφέρονται σαν να έχουν ανοσία στον πόνο και στο συναίσθημα. Τα έχω ζήσει απο πρώτο χέρι, σε σημείο που κόντεψα να πιάσω τη διευθύντρια κλινικής στο παίδων απο το λαιμό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΘΗΛΑΖΩ ΑΛΛΑ ΔΙΝΩ ΚΑΙ

ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑ ΓΙΑΤΙ ΜΙΑ ΕΧΩ ΠΑΡΑΓΩΓΗ ΠΟΛΥ ΜΙΑ ΜΕΤΡΙΑ ΠΟΙΟ ΓΑΛΑ ΔΙΝΕΤΑΙ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑ???

ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ 20 ΗΜΕΡΩΝ ΚΑΙ 4400.

Και εγώ δίνω ελάχιστο συμπλήρωμα μόνο πριν κοιμηθεί...Προτιμώ το βιολογικό γάλα της Fresiderm (νομίζω ότι δεν υπάρχει άλλο βιολογικό).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Συγγνώμη που πετάγομαι στο θεματακι σας κορίτσια απλώς ήθελα να παραθέσω τη δική μου εμπειρία σχετικά με τη θρομβοφιλια. Λοιπόν κορίτσι, μετά από τη δεύτερη αποβολή (1η παλινδρόμη, 2η βιοχημική) πήγα σε αιματολογο για να μου γράψει τις εξετάσεις θρομβοφιλιας για να διερευνήσουμε την κατάσταση μιας κι όλες οι υπόλοιπες εξετάσεις μας ήταν φυσιολογικές. Επειδή στον κύκλο ακριβώς μετά τη βιοχημική είπαμε να κάνουμε πρόκληση ωορρηξιας για να δοκιμάσουμε, η αιματολογος μου είπε να περιμένω ένα τρίμηνο μέχρι να αποβληθούν απ' τον οργανισμό μου οι γοναδοτροπινες για την πρόκληση. Μένω έγκυος ωστόσο και πήγα να τη δω για να της ζητήσω να κάνουμε παρόλα αυτά τις εξετάσεις για να προλάβω κι εγώ τυχόν 3η απώλεια... Τις έκανα, αλλά η αιματολογος μου επισήμανε ότι λόγω της εγκυμοσύνης που ανεβάζει τη χοριακή ούτως ή άλλως αλλά και των γοναδοτροπινων από την πρόκληση υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να βγουν οι τιμές λανθάνουσα αυξημένες. Εν τέλει σε μένα βγήκαν αρνητικές, ωστόσο παίρνω ασπιρίνη τύπου σαλοσπιρ των 150 προληπτικά λόγω ιστορικού αποβολών και μόνο. Επιπλέον, οι μεταλλάξεις της θρομβοφιλιας απασχολούν μόνο το 2ο τρίμηνο κι έπειτα κατά τα λεγόμενα της αιματολογου όσο και της γυναικολόγου μου, οπότε θεωρώ πως δεν πρέπει να σ ανησυχεί που ξεκίνησες τώρα τις αντιπηκτικες. Μόλις μπήκες στο 2ο τρίμηνο οπότε μια χαρά μου ακούγεται το timing. Ίσως και γι'αυτό να σου έδωσαν αντιπηκτικες κατευθείαν κι όχι ασπιρίνη όπως εμένα, επειδή είναι πιο δραστικές/ισχυρές. Όλα καλά θα πάνε, σου εύχομαι εσένα και σε όλα τα κορίτσια όμορφες και τελειομηνες εγκυμοσύνες ❤️❤️❤️🙏🙏🙏
    • Ναι, έχουμε καθίσει αλλά σε εξωτερικό χώρο! Είσαι πολύ τυχερή για αυτό το πιάτο φαγητό! Πολύ θα το ήθελα! 
    • @flowerv ναι στο Fivi με τον κ. Παππά.  Τον είδα σε επίσκεψη μου πριν σχεδόν ένα χρόνο στην Ξάνθη όπου και κατεβαίνει 1 φορά στις 15 κάθε μήνα. Έμεινα ευχαριστημένη η αλήθεια είναι! Αν και σκοπός μου ήταν να πάω στο Χριστοφορίδη στο embryolab αναγκαστικά θα πάω στο Διαβαλκανικό λόγο του συγκεκριμένου γιατρού. Από όσο γνωρίζω πριν πάει στο Διαβαλκανικό ήταν κι αυτός στο embryolab οπότε και τον εμπιστεύομαι.  @kokkinoskoufitsaπεθαίνω με το υπέροχο χιούμορ σου και γενικά με το λόγο σου.. είσαι όλα τα λεφτά κορίτσι μου, σε χαίρομαι! Νομίζω πως θα γινόμασταν αυτοκόλλητες αν μέναμε στην ίδια πόλη.! 😅 Μου άρεσε το "σαν την τσουτσού".. 🤣🤣🤣 Λίγο πάντως που είχα μιλήσει με το γιατρό για την εξωσωματική μου είχε πει πάνω κάτω στα 3200 με 3500 από όσο θυμάμαι.  Ελπίζω να μην άλλαξε κάτι προς τα πάνω. 😅
    • Αυτά σκέφτομαι @ditakiμου! Στις 28 που θ' ανέβω πάνω θα δω πως θα κινηθώ. Σκέφτομαι να το συζητήσω και με τον μπαμπά του και την αδερφή του.
    • @kokkinoskoufitsa χαίρομαι που όλο αυτό είχε θετική έκβαση και είσαι καλά! Έχεις απίστευτη ψυχική δύναμη και σε νοιωθω σίγουρη και αποφασισμένη για το πως θα συνεχίσεις! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...