Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ - ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010 Νο2


Recommended Posts

Γλυκιά μου Κατρίνα μας δουλεύεις μου φαίνεται... Αν ήμουν εγώ στα 66,7 θα μουν 3ευτυχισμένη... :D:D:D:D:D:D:D έχω πολύ δρόμο να φτάσω εκεί εγώ...

Καλά η φωτό πολύ ωραία... πολύ γλυκιά !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 986
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ευχαριστω..Λαμπρουκο!θα παρω αυριο!τα κιλα μου ειναι 57-58!χτες ο Ηλιας μου...ειπε..παχυνες μου φαινεται παλι!!! :shock::shock::shock: και μετα λεει εννουσα η κοιλιτσα σου ειναι πρησμενη!πραγματικα η κοιλια μου πρησμενη ειναι..λετε επειδη θα ερθει η περιοδος??και γιαυτο να εχει κολλησει η ζυγαρια?

Αγγελικη..κι ομως ολοι λενα ετσι..πραγματικα ομως ο μικρος εχε παρει απο τη δικη μου οικογενεια!εχει ομως κι απο τον Ηλια! :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατρίνα τι ωραία φωτογραφία!Κουκλάκια και τα δύο είστε!Στη μικρή μαγείρεψα χορτόσουπα,γιατί τώρα τέσσερις μερες έτρωγε κρέας κι εμείς κοτόπουλο.Τα κιλά σου είναι μια χαρά βρε!Μετά την πρώτη περίοδο θα δεις τρελλή διαφορά,όπως και κάθε φορά μετά την περίοδο.Θα ξεπρήζεσαι.Ορισμένες φορές αναρωτιέμαι μήπως εχουμε τον ίδιο άντρα.Ακριβώς τα ίδια λέει για την κοιλιά μου.Αν είχαν και το ίδιο όνομα θα ψαχνόμουν :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αγγελικούλα,μην αγχώνεσαι κοριτσάκι μου!Ούτε εγώ ακόμα έχω κάνει τίποτα.

Μαριέττα,έκλαψα!Τι τέλειο!

Λαμπρινούλι,φιλάκια!

Κοριτσάκια μου,πάω να ξαπλώσω τώρα που κοιμούνται και τα δύο.Όσο προλάβω.Φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κοριτσια δυστυχως δε προλαβαινω τωρα να γραψω..κλαιει παλι..συνεχεια!ηρθε η Ελενα ..πρεπει να φαει,να διαβασει,να παει αγγλικα,μπασκετ...πνιγομαι...!τα λεμε λιγο πιο μετα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ εγώ αισθάνομαι το "κάτω" μέρος της κοιλίτσας μου μουδιασμένο... μάλλον μέχρι να επουλωθούν όλα τα εσωτερικά ράμματα... κλπ λόγω της καισαρικής !!!

Καλή ξεκούραση Φουφού... όσο προλάβεις !!!

Κατρίνα μου μάλλον μετά την περίοδο θα ξεπριστούμε κ θα ναι καλύτερα τα πράγματα !!! Αχ καλή συνέχεια ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατρινα εισαι μια κουκλα με τον γιο σου! Καλα αυτο το αγγελουδακι ειναι που κλαιει συνεχεια? Δυσκολευομαι να το πιστεψω...

Μπορεις να μου πεις ποια κρεμουλα της Frezyderm σας εδωσε η παιδιατρος? Ειναι μονο ενυδατικη ή για σπυρακια?

Και εμενα γαμωτο εχει κολλησει η ζυγαρια, παρολο τις φιλοτιμες προσπαθειες που κανω...

Αααα, και εμενα το ιδιο, εχω βαρεθει να ρωταω τον γιατρο γιατι το δερμα στην τομη και γυρω ειναι μουδιασμενο (και εγω με καισαρικη γεννησα), και δεν αισθανομαι το αγγιγμα. Μου ειπε ειναι φυσιολογικο γιατι εχουν κοπει νευρα, μυες κλπ...(αουτςςςς!) και θα επανελθουν αλλα θα παρει αρκετο διαστημα αυτο! 5 στρωματα ειναι αυτα! Υπομονη λοιπον!

Εμενα ο συζυγος δεν μου λεει τιποτα για τα κιλα μου, ξερει οτι θα τα χασω, και με το παραπανω. Μαλιστα με προτρεπει να τρωω! Ναι καλα ακουσατε! (Μια και μοναδικη φορα με ειπε χοντρη πανω σε ''χοντρο'' καβγα για να με πικαρει...)

Εγω απο περιοδο ακομα τιποτα, μαλλον θα ειναι που θηλαζω ακομα γι αυτο!

Αγγελικουλα τι κανεις? Να σου πω (αν και θα το ξερεις ηδη) οτι τα μωρακια αλλαζουν οσο μεγαλωνουν, οποτε ειναι πολυ νωρις ακομα να κρινεις που μοιαζει το μπεμπινι της Κατρινας? Εσυ ακομα δεεεεεν? Αντε, με το καλο γλυκια μου οταν ερθει ο συζυγος! Το Σαββατο δεν ειπες??? ;)

Μαριεττα πολυ καλο!

Φιλακια στις υπολοιπες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κορίτσια. Στραβά ξεκίνησε σήμερα η μέρα. έριξα ένα καυγά τρικούβερτο με το σύζυγο, μας άκουσε όλη η γειτονιά ( δηλαδή κουνιάδες, πεθερά πεθερός) κι έσπευσαν να δουν μη τυχόν τον έπνιξα :evil::evil::evil: Πραγματικά νομίζω ότι δεν αντέχω άλλο. κι αυτός δεν καταλαβαίνει με τίποτα. σήμερα ήθελα να πάω στην πόλη, να περάσω απο το λογιστή, να πάω στο ΤΕΒΕ, στην εφορία, στην τράπεζα, στον σύλλογο να δηλώσω τους μαθητές μου για εξετάσεις και ενώ το ήξερε, αποφάσισε 9 η ώρα να κάνει δουλειές στην αυλή. Μόλις σηκώθηκα τον φώναξα να έρθει μέσα να κρατήσει τη μπέμπα και η απάντησή του ήταν " Τώρα έχω δουλειά, να σηκωνόσουν νωρίτερα" Δηλαδή σαν πόσο νωρίτερα να σηκωθώ? Λες και κοιμάμαι και το βράδυ? Είχα τέτοια νεύρα που μέχρι και καραγκιόζη τον είπα. Τελικά πήγα για τις δουλειές μου με μιάμιση ώρα καθυστέρηση, τα μισά πρόλαβα να κάνω γιατί στις 12 έπρεπε να πάρω τα δίδυμα και δυστυχώς αύριο πρέπει να ξαναπάω.

Η μπεμπαμπλομ πάλι καλά είναι ήσυχη, τώρα ειδικά με την αλλαγή του γάλακτος. μακάρι να έκοβε και το βραδινό το φαγητό και θα ήμουν τρισευτυχισμένη.

κάτι λέγατε για το μούδιασμα της καισαρικής. στην ουσία δεν επανερχεται ποτέ η κανονική αίσθηση σε εκείνο το σημείο. εμένα τουλάχιστον είχαν περάσει 8 χρόνια απο την προηγούμενη καισαρική κι ακόμα την αισθανόμουν. τώρα με τη δεύτερη είναι ακόμα χειρότερα. όλο το κομμάτι απο τον αφαλό μου κάτω είναι μουδιασμένο και με πονάει ελαφρώς όταν το αγγίζω. Η γραμμή κάποια στιγμή θα είναι αρκετά αχνή, όχι όμως ότι δεν θα φαίνεται κιόλας.

αυτά, πολλά είπα πάλι. πάω για μάθημα. άντε τώρα με τέτοια νεύρα να έχεις υπομονή να ασχοληθείς με παιδιά....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!!

Κάναμε το πρώτο μας εμβολιάκι σήμεραα!!! Η μικρή έκλαψε την ώρα που της το έκανε και για 1 λεπτάκι μόνο έκανε παραπονάκια...μετά το ξέχασε και κοιμήθηκε! Μόλις την έκανα μπανάκι και ξανακοιμήθηκε,ευτυχώς της έχει κάνει υπνηλία και καθόλου πυρετούλη! :)

Κατα τ'άλλα πήραμε 800 γρ αυτόν τον μήνα και 2 πόντους,είμαστε δηλαδή 5.300 και 60 εκ.

Πάω να σας διαβάσω! :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hello again...με το μπεμπη αΓΚΑΛΙΑ!

ΤΕΛΟς ...ΕΧΕΙ ΒΑΛΘΕΙ..ΝΑ ΜΕ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ!!!ΟΛΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΜΕ ΕΝΑ ΜΠΙΜΠΕΡΟ ΑΓΚΑΛΙΑ..ΚΑΙ ΚΑΜΑΑ.ΑΠΟ ΥΠΝΟ???ΤΙΠΟΤΑ..ΚΑΤΙ ΣΚΑΡΤΑ 10ΛΕΠΤΑ-20ΛΕΠΤΑ!

ΑΝΝΟΥΛΑ..ΓΙΑ ΤΑ ΣΠΥΡΑΚΙΑ..SEBAMED..BABY BATH..KAI FREZYDERM...(atoprel-atpic skin relief,...emollient cream)

Χρυσα..με νοιωθεις? :?:?

...Ελπιδακι..να σου ζησει η μικρη..μια χαρα κοριτσαρος!τυχερη..οταν ο δικος μου θα ειναι ησυχος..θα νομιζω οτι ειναι αρρωστος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hello again...με το μπεμπη αΓΚΑΛΙΑ!

ΤΕΛΟς ...ΕΧΕΙ ΒΑΛΘΕΙ..ΝΑ ΜΕ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ!!!ΟΛΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΜΕ ΕΝΑ ΜΠΙΜΠΕΡΟ ΑΓΚΑΛΙΑ..ΚΑΙ ΚΑΜΑΑ.ΑΠΟ ΥΠΝΟ???ΤΙΠΟΤΑ..ΚΑΤΙ ΣΚΑΡΤΑ 10ΛΕΠΤΑ-20ΛΕΠΤΑ!

ΑΝΝΟΥΛΑ..ΓΙΑ ΤΑ ΣΠΥΡΑΚΙΑ..SEBAMED..BABY BATH..KAI FREZYDERM...(atoprel-atpic skin relief,...emollient cream)

Χρυσα..με νοιωθεις? :?:?

...Ελπιδακι..να σου ζησει η μικρη..μια χαρα κοριτσαρος!τυχερη..οταν ο δικος μου θα ειναι ησυχος..θα νομιζω οτι ειναι αρρωστος!

τον θηλάζεις ή του δίνεις ξένο γάλα?

Αν σε νιώθω λέει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!!

Κάναμε το πρώτο μας εμβολιάκι σήμεραα!!! Η μικρή έκλαψε την ώρα που της το έκανε και για 1 λεπτάκι μόνο έκανε παραπονάκια...μετά το ξέχασε και κοιμήθηκε! Μόλις την έκανα μπανάκι και ξανακοιμήθηκε,ευτυχώς της έχει κάνει υπνηλία και καθόλου πυρετούλη! :)

Κατα τ'άλλα πήραμε 800 γρ αυτόν τον μήνα και 2 πόντους,είμαστε δηλαδή 5.300 και 60 εκ.

Πάω να σας διαβάσω! :-*

Μπουλουκάκι και η δικιά σου! βάλε μας βρε ελπιδάκι καμιά πρόσφατη φωτογραφία να την θαυμάσουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Χρυσα μου και εσυ στο κλαμπ ''συζυγικοι καβγαδες''? Welcome! Tελικα λιγο πολυ ολες τα ιδια τραβαμε...Αν και μετα τον τελευταιο μας καβγα, ο δικος μου βελτιωθηκε, βοηθαει και με τα παιδια και με το σπιτι...μια χαρα, μακαρι να κρατησει ετσι! Χθες με το που γυρισε απο τη δουλεια εστρωσε την κουζινα, αφου πρωτα καθαρισε και το βραδυ ξενυχτισε εκεινος με το μωρο. Σημερα εχει παρει τον μεγαλο για βολτα...Οριστε, κατι τετοια μου κανει και τον λατρευω τοοοοοσο πολυ!! :x:x:x:x

Ελπιδακι εμβολιακι ε? Ευχομαι να μην της κανει πυρετο, αντε και καλη αρχη. Μια χαρα μεγαλωνει η μπουμπουκα! :ymapplause:

Κατρινακι ποσο σε νιωθω...Το μικρο μπεμπε ειναι σχετικα ησυχο και κοιμαται ευκολα (οταν δεν υποφερει απο κολικους που ειναι τρομερα ανησυχος και κλαιει), αλλα ο μεγαλος μας εβγαζε το λαδι στην ηλικια αυτη. Απορω πως μετα απο ολα αυτα που περασα με τον Γιωργο (καλα, ακομα τα περναω...) αποφασισαμε να κανουμε και 2ο παιδι!!! Γελασα γιατι θυμηθηκα τα δικα μας. Μια μερα ηταν τρομερα ησυχος σε ανησυχητικο βαθμο και τον πηγαμε στο Παιδων...Χωρις πλάκα!!! :shock: Τελικα δεν ειχε τιποτα, απλα εκεινη την ημερα αποφασισε να μην μας βασανισει...

Τωρα μολις σιδερωσα ενα πλυντηριο, οι 2 αντρες λειπουν, το μπεμπε το θηλασα και κοιμαται (και βγαζει κατι ηχους, σαν γατακι κανει!) και λεω να παω να ξαπλωσω λιγο γιατι το βραδυ μου μυριζει ολονυχτια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε Κατρίνα μου μην απελπίζεσαι,έχω την εντύπωση οτι περνάνε φάσεις,δεν μπορώ να το εξηγήσω αλλιώς οτι πριν 10 μέρες δεν ήθελε να την αφήνω απ'τα χέρια μου ενώ τώρα προτιμά να είναι ξαπλωμένη ή στο ρηλάξ της...

Καλή είναι μου είπε και η παιδίατρος... :)

Χρύσα μου σου ανεβάζω φωτο:

post-12073-13873935204614_thumb.jpg

post-12073-13873935206284_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΒΑΤΕΡΑΚΙ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΦΥΛΑΚΑ ΑΓΓΕΛΟ ΑΝΑΤΡΙΧΙΑΣΑ ΜΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ.ΚΡΑΤΑΩ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΕΧΩ ΚΟΥΛΑΘΕΙ 4400 ΕΚΑΝΑ ΠΟΝΤΙΚΙ ΑΝ ΓΡΑΦΩ ΑΤΣΑΛΑ ΑΥΤΟΣ ΦΤΑΕΙ ΑΝΤΕ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ :shock::shock: ΓΛΑΡΩΜΕΝΟΣ ΕΙΝΑΙ.ΣΗΜΕΡΑ ΑΠΟ ΠΑΡΑΓΩΓΗ ΠΑΩ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΩΣ ΤΩΡΑ 300 ΜΛ ΕΧΩ ΒΓΑΛΕΙ ΔΕΝ ΕΦΑΓΕ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑ ;););)

Ο ΠΑΔΙΑΤΡΟΣ ΕΙΠΕ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑ ΒΑΨΩ ΓΙΑ ΑΝΤΑΥΓΙΑ ΔΕ ΡΩΤΗΣΑ ΑΛΛΑ ΑΜΑ 40ΝΤΗΣΩ ΘΑ ΚΑΝΩ ΦΥΤΙΚΕΣ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΑΛΛΟ.ΧΤΕΣ ΒΡΑΔΥ Κ ΜΕ ΕΠΙΘΕΜΑΤΑ ΚΑΙ ΕΤΡΕΧΕ ΤΟ ΓΑΛΑ ΤΑ ΣΕΝΤΟΝΙΑ ΜΟΥΣΚΕΜΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ!!!ΜΑΡΙΕΤΤΑ ΑΨΟΓΗ Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΣΥΓΚΗΝΗΘΗΚΑ.

ΤΟ ΝΙΝΙ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΒΓΑΛΕΙ 2 ΚΟΚΚΙΝΕΣ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΕΣ ΒΟΥΛΙΤΣΕΣ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΜΙΑ ΣΤΑ ΧΕΙΛΙΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΤΙ ΝΑ ΝΑΙ??? :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε Κατρίνα μου μην απελπίζεσαι,έχω την εντύπωση οτι περνάνε φάσεις,δεν μπορώ να το εξηγήσω αλλιώς οτι πριν 10 μέρες δεν ήθελε να την αφήνω απ'τα χέρια μου ενώ τώρα προτιμά να είναι ξαπλωμένη ή στο ρηλάξ της...

Καλή είναι μου είπε και η παιδίατρος... :)

Χρύσα μου σου ανεβάζω φωτο:

αχου τι όμορφη που είναι! τι χειλάκια είναι αυτά! τελικά μόνο η δικιά μου το παίρνει το βάρος στα μάγουλα κι έχει γίνει σαν φουσκίτσα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ!!!ΜΑΡΙΕΤΤΑ ΑΨΟΓΗ Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΣΥΓΚΗΝΗΘΗΚΑ.

ΤΟ ΝΙΝΙ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΒΓΑΛΕΙ 2 ΚΟΚΚΙΝΕΣ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΕΣ ΒΟΥΛΙΤΣΕΣ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΜΙΑ ΣΤΑ ΧΕΙΛΙΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΤΙ ΝΑ ΝΑΙ??? :roll:

το εχει εκ γεννετής ή τώρα τις έβγαλε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωχου, ποτέ δεν σας πετυχαίνω μέσα να πούμε καμιά κουβέντα :(:(

Πάω σπίτι λοιπόν, να δω τις ΚΟΥΚΛΕΣ! Νομίζω ότι θα ταυτιστώ με τη Ματσούκα. της φέρνω άλλωστε =))=))=))=))=))=))

Καληνύχτα κοριτσάρες μικρές και μεγάλες. Ελπίζω η αυριανή μέρα να ξεκινήσει καλύτερα απο την σημερινή. Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καληνύχτα κορίτσια κ όνειρα γλυκά κ ξεκούραστα. Πάω να κάνω νάνι τώρα που κοιμούνται όλοι... Κατά της 1 θα σηκωθώ να ταίσω τη μπουμπού μου κ μετά το πρωί πάλι. Φιλάκια σε όλες... Καλό ξημέρωμα !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας μανούλες !!! Βρε ... που είστε όλες ? Υπήρχε βραδινή ταλαιπωρία και κοιμάστε ??? Αχ αυτά τα μωράκια τι μας κάνουν !!! Εγώ κάθε βράδυ 12-2 έχω παιχνίδια με τη μπέμπα... δεν θέλει να κοιμηθεί με τπτ κ τρώει κ 220 ml γάλα :shock::shock::shock::shock:

Άντε ξυπνήστε... σας περιμένω !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια καλημέρα, έχω να μπώ κάτι αιώνες. Το καινουριο μαμυ είναι πολύ χάλια....Δε μου αρέσει καθόλου.

Τα νέα μας λοιπόν.......

Η μικρή μου, 2 μηνών και 10 ημερών είναι ένα αστεράκι. 61 πόντους και 5750 κιλά, κάναμε ήδη το πρώτο μας εμβόλιο και δεν έκλαψε καθόλου, ούτε κιχ! Γενικά δεν κλαίει καθόλου, μόνο οταν πεινάει μέχρι να της φτιάξω γάλα και όταν νυστάζει για 5 λεπτα. Είναι πολύ παραπονιάρα και καθόλου γκρινιάρα. Και όλη μέρα χαμογελαμε, αλλά συνέχεια και με τα πάντα!! Πριν σαραντήσει την έβαλα στην κούνια της στο δωμάτιο της και είναι κυρία.

Τρώμε κάθε 2 ώρες 120, το βράδυ ξυπνάει μια φορά τώρα πια (από τις 2 που ξύπναγε από την αρχή!!) και δεν μας ταλαιπωρεί καθόλου. Κάτι πονάκια μας έπιαναν μια φορα την εβδομάδα και αυτά πάνε πια. Με λίγα λόγια είναι απίθανη.

Τωρα η μαμά.............

Σκατα ολέ.

Ο θηλασμός σταμάτησε μετά τις 40 μέρες λόγω πετρώματος, πήρα χαπια και δεθηκα για να κοπεί το λιγοστό γάλα που είχα από την αρχή (ποτέ δεν έβγαλα πάνω απο 20 μλ στο 3ωρο με το νοσοκομιακό θήλαστρο της μεντέλα). Στα καπάκια κάνω μια διπλή μαστίτιδα στο ένα στήθος, κάναμε υπέρηχο και το στήθος είναι τίγκα στο πύον. Μου έκαναν παρακέντηση και για να γίνει καλλιέργεια στο πύον και τώρα είμαι με αντιβίωση. Έχει τρελό πόνο και το στήθος είναι τριπλάσιο απο το άλλο. Αν δεν υποχωρήσει με την αντιβίωση παω για επέμβαση....

Το μωρό με το ζόρι το κρατάω αγγαλια μόνο από τη μια μερια, γιατι ακόμα και το σουτιεν που ακουμπα πάνω με τρελενει στον πόνο, αλλα και χωρις σουτιεν με πεθαίνει το βάρος του στήθους.

Από χτες με ενοχλεί απίστευτα και ο λαιμός μου και κυκλοφορώ με μάσκα! Και μη χειρότερα........

Όσο για σεξ, ευτυχώς προλάβαμε και κάναμε μια φορα γιατι τώρα καλά κρασια!!

'Εχω αρχίσει να απελπίζομαι αλλά αυτο το φατσουλίνι με κάνει αν τα ξεχνώ όλα!! Ευτυχώς ο αντρούλης μου είναι τόσο καλός που κάνει τα πάντα ο κακομοιρης, αλλά τον λυπαμαι κι αυτόν.

Το γατάκι μου νιαουρίζει, και γελαει μόνο του!!

Φιλιά σε όλες.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το εχει εκ γεννετής ή τώρα τις έβγαλε?

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!

ΤΩΡΑ ΤΑ ΕΒΓΑΛΑ ΑΛΛΑ ΣΗΜΕΡΑ ΤΑ ΒΛΕΠΩ ΥΠΟΧΩΡΟΥΝ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΓΕΝΙΑ ΤΟΥ ΜΠΑΜΠΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΡΑΞΑΝ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsakia mou

annoula mou exeis dikio ta mikroulia allazoun polu polu grigora alla auto pou de pisteuw oti allazei einai i fisiognwmia kai mena i dikia mou exei tou paterouli tis :)

nanna kai elpidaki mou polu glikes fotos :):):):) isws meta na valw kai gw kamia na deite pws megalwse to zouzouneli mou ;)

kai twra sta dika mou prokeite gia kati pou me apasxolei polu kairo sigkekrimena apo tote pou vgika apo to maieutirio, einai kati pou me ponaei kai de kserw an tha mporesw pote na to apovalw teleiws

otan loipon vgika apo to maietirio diavasa ena arthro pou me ekane na antrixiasw eilikrina

simera eida oti to anevase mia kopela edw sto mammy kai thimithika poso ponesa ekeini ti prwti fora pou siniditopoiisa oti ousiastika itan sto xeri mou to paidi mou na perasei ti prti mera tis zwis tou mazi mou

kat' arxin to arthro einai auto http://www.mammyland.com/forum/27/15894

gennisa stis 17 augoustou stis 8 to vrady, ta mwra ta pairnoun gia parakolouthisi ena triwro peripou kai meta upotithete oti sta fernoun emena omws me pigan sto dwmatio konta 12 ti nyxta kai oi maies akouswn akouswn mou eipan oti den upirxe kaneis na mou ferei ti mpempa me to kounaki tous :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

kai fisika den afinan kai mena na paw na to parw :twisted:

etsi anapofeukta i mikri tha erxotan konra mou to prwi :cry:

oli nyxta den ekleisa mati giati mou elleipe to mwro mou kai sas milaw polu eilikrina, ithela na ksimerwsei na paei 8 na paw sto thalamo panw me ta neogna na ti thilasw, na ti dw, ithela tosa na tis pw kai ti proigoumeni mera emeine panw mou 5 lepta :evil:

tespa 7.30 anevika kai perimena karterika mpika mesa kai perimena kana misawro akoma mexri na ''vroun'' poio einai to mwro mou ktl :twisted::twisted::twisted: ELEOS!

mou tin eferan kai eklaige ti pira agkalia kai iremise ws dia mageias, to paidi itan isixo, tin evala sto stithos mou kai den iksera pws na ti pisaw tis rwtisa kai kamia apantisi, telika tis edwsa kseno galataki giati kamia ilithia se ekeino ton osrofo de frontise na mou pei mia kouventa, to xeirrotero??????

piga na rtisw pote tha mporousa na tin parw(den eixa tleiwsei to taisma simiotewn) kai mou tin voutikse mia ilithia apo tin agkalia to paidaki mou sparakse sto klamma, tin akoumpise apotoma panw se enan pagko, sinexize na klaei sparaxtika, i ilithia girnaei eirwnika pros emena thelete kati???????? :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

nai re mal@$$o to paidi mou :evil:

peritw na sas pw oti vgika klaigontas me anafilita, kati i psixologia mas pou einai euesthiti kai mas leipei to mwro kati i simperifora tous, egw egina xwma, paw katw oloxlwmi kai klammeni lew sti proistameni pote tha mou ti feroun lene twra ai kala mou tin eferan telika stis 11 kai auto meta apo fwnes, na einai kala i deuteri proistameni pou itan enas xrisos antrpos kai mou tin efere amesws molis tis to pa

otan irthe krataousa to paidi mou agkalia kai eklaiga mou eixe stixisei toso polu koritsia mou

tha ithela toso polu na eixa dieksikisei perissotero na tin parw to prwto kiolas vrady, na mi xasw tis prwtes wres tis zwis tis :cry::cry::cry:

sas ta grafw kai klaiw akoma kai simera

sinxwreste me an sas zalisa alla einai kati pou polu ithela na to pw kapou kai simera ap oti fainete itan i mera me aformi to arthro pou ksana diavasa :cry:

ps elpizw na mi me parexigisete :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...