Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ - ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010 Νο2


Recommended Posts

Καλημέρα,γλυκές μανουλίτσες!Καλό μήνα,εύχομαι σε όλες,καλό χειμώνα και καλά Χριστουγεννααααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 [smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif]

Βικουλίνι μου,η κόρη μου είναι το 2009 η μεγάλη!

Άννα μου κι εγώ χάρηκα πολύ που σας γνώρισα κι ευελπιστώ και σε μια δεύτερη συνάντηση :D:D:D

Μήτση,όντως.Η λίγο μεγαλύτερη διαφορά ηλικίας έχει τα θετικά στοιχεία που ανέφερες.Κάθε περίπτωση έχει τα θετικά της και τα αρνητικά της.

Όσο για τη σεξουαλική επαφή στην πρώτη μου κόρη ένιωσα ένα τσιμπημα στην αρχή αλλά στο δευτερόλεπτο έφυγε.Τώρα στη μικρή δεν κατάλαβα τίποτα.Σαν να μην πέρασε μια μερα :lol::lol::lol::lol::lol: Ίσως παίζουν ρόλο τα ράμματά σου ή είσαι λίγο ευαισθητούλα ή επειδή είναι το πρώτο σου παιδάκι.Πάντως κι εμένα στην πρώτη μου κόρη μου λέγανε ότι θα είναι διαφορετικά από πριν.Όπως και να'ναι πάντως με τον καιρό επανέρχεσαι ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 986
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ.ΜΙΤΣΑΚΟ ΕΓΩ ΑΚΟΜΑ ΝΟ SEX AΠΙΣΤΕΥΤΟ ΠΕΡΑΣΑΝ 2 ΜΗΝΕΣ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΚΑΤΣΕΙ ΑΚΟΜΑ Η ΦΑΣΗ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΑΝ ΚΙ ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ.ΡΩΤΗΣΕΣ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΜΙΑ ΚΟΛΠΙΤΙΔΟΥΛΑ?Η ΙΣΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΝΩΡΙΣ..ΑΠΟ ΤΗΝ ΓΕΝΝΑ. :oops::oops:

ΜΑΝΟΥΛΑ ΦΙΛΙΑ ΚΙ ΑΠΟ ΜΑΣ ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΚΙ ΕΓΩ ΝΑ ΣΑΣ ΓΝΩΡΙΣΩ ΕΙΔΑ ΚΑΙ ΦΩΤΟ ΕΣΥ ΜΟΥ ΘΥΜΙΖΕΙΣ ΜΙΑ ΠΑΛΙΑ ΣΥΜΑΘΗΤΡΙΑ ΜΟΥ.ΡΟΔΟ ΕΓΩ ΠΗΓΑ 5ΗΜΕΡΗ ;);) ΑΨΟΓΑ.

ΦΟΥΦΟΥ ΜΟΥ ΤΙ ΝΕΑ?ΕΜΕΙΣ ΠΗΗΓΑΜΕ ΤΟ ΠΡΩΙ ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΜΕ ΚΟΙΤΑΕΙ ΚΑΙ ΓΕΛΑΕΙ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ.

ΧΤΕΣ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ 9 ΞΥΠΝΗΣΕ 1.30 ΜΕΤΑ 6.30 ΚΑΙ ΜΕΤΑ 9.30 ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ ΑΡΧΙΖΕΙ Κ ΣΤΡΩΝΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΞΥΠΝΗΜΑΤΑ ΓΙΑ 10 ΛΕΠΤΑ ΒΥΖΑΚΙ ΚΑΙ ΝΑΝΙ ΑΜΕΣΩΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ;;

ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ Κ ΚΑΛΟ ΧΕΙΜΩΝΑ(ΑΝ ΕΡΘΕΙ ΠΟΤΕ) :lol::lol::lol:

Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΛΙΓΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ...ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ ΤΗ ΜΑΣΚΑ...ΕΜΕΝΑ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΚΑΤΑ ΤΗΣ 11,30 ΞΥΠΝΑΕΙ 5 Η 5,30 ΜΑΜ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΣΤΟ 3ΩΡΟ...

ΧΤΕΣ ΔΕΝ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΓΙΑΤΙ Η ΜΕΓΑΛΗ ΕΙΝΑΙ ΧΑΛΙΑ Κ ΟΛΟ ΕΚΛΕΓΕ...

ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΟΛΙΣΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ...ΜΑΡΕΣΟΥΝ ΟΙ ΓΙΟΡΤΕΣ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΠΕΡΝΑΣ ΚΑΛΑ...

ΕΔΩ Κ 2 ΜΕΡΕΣ ΜΑΛΩΝΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΧΑΛΙΑ ΝΑ ΔΩ ΠΩΣ ΘΑ ΤΑ ΒΡΟΥΜΕ... :(:(:(:( ΖΩ ΣΕ ΜΙΑ ΑΠΕΛΠΙΣΙΑ...

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κι εδώ!Το παίζουμε σε διπλό ταμπλό απ' ότι έχω καταλάβει :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Μαγδούλα,θα βρεις χρόνο μην αγχώνεσαι καθόλου!Το ζουζουνάκι σου αργά ή γρήγορα θα μπει σε μια σειρά και θα κοιτάξεις κι εσένα και τον άντρα σου ;)

Βικουλίνι μου,μπράβο που στόλισες!Καλές γιορτές να έχετε! :):):) Ελα βρε μη σκέφτεσαι ότι δεν μπορείτε να τα ξαναβρείτε με τον άντρα σου!Είσαι στεναχωρημένη τώρα γι'αυτό το βλέπεις έτσι.Εκτός αν έχετε προηγούμενα.Εσύ ξέρεις.Οπως και να'ναι εύχομαι να είναι περαστικά.Κρίμα τέτοιες άγιες και χαρούμενες μερες να χαλάτε την καρδούλα σας.Κάνε το πρώτο βήμα εσύ και θα είναι όλα όπως πριν.Μη μου στεναχωριέσαι. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕ ΕΣΥ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΒΗΜΑ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΒΡΕΙΤΕ Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΗ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΧΑΛΑΜΕ ΜΕ ΤΣΑΚΩΜΟΥΣ ΚΑΙ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΑ ΚΑΝΤΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΣΕ ΒΛΕΠΟΥΝ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΤΟΥΣ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΥΣ.ΣΤΑ ΛΕΩ ΕΓΩ ΚΑΘΟΤΙ ΠΑΙΔΙ ΧΩΡΙΣΜΕΝΩΝ ΓΟΝΙΩΝ :cry::cry:

ΦΟΥΦΟΥ ΜΟΥ ΠΗΡΑ ΔΕΝΤΡΟ ΑΥΡΙΟ ΣΤΟΛΙΖΟΥΜΕ :P:P:P:P:P ΓΙΟΥΠΙ

ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΘΑ ΤΟΝ ΑΠΟΠΛΑΝΗΣΩ :oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και καλό μήνα για εχθές!!! Καλές και χαρούμενες γιορτές σε όλες!!!!

Στολίσαμε και εμείς το σπιτάκι μας και η Έλλη ξετρελάθηκε! Ακόμα και η μπουμπού χάζεψε και έχει ενθουσιαστεί με το δεντράκι και τα λαμπάκια !!!

Να πω ότι ετοιμάζουμε συνάντηση Θεσσαλονίκης στο COSMOS (κατά 99%) ημερομηνία ακόμα δεν ορίσαμε (δώστε ιδεές?). Περιμένω τις συμμετοχές σας!!! WENDY είσαι μέσα απ' ότι έγραψες πες μας τις προτημήσεις σου...?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

2os ΠΑΡΑΜΥΘΟΚΟΣΜΟΣ

2ο ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΟ ΧΩΡΙΟ

ΣΤΟ MAGIC PARK

ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔΙΠΛΑ ΑΠΟ ΤΟ MEDITERANNEAN COSMOS

H είσοδος θα είναι ελεύθερη

Λεπτομέρειες : http://forum.eimaimama.gr/forum-f39/topic-t2595.htm

πρόγραμμα εκδηλώσεων : http://www.thessalonikigr.gr/catalog/

Christmas magic city απο τη διεθνη εκθεση θεσσαλονικης

Τιμή εισιτήριου: 3€/άτομο. 2,50€/άτομο για ομάδες από τέσσερα άτομα και άνω. Εισιτήρια διαρκείας με 15€/άτομο. Με συμβολικό αντίτιμο 2€ ανά αυτοκίνητο θα υπάρχει και η δυνατότητα στάθμευσης εντός του χώρου.

http://www.lifestyle-rebels.com/2010/11 ... t_961.html

Το «Χωριό Του Άι Βασίλη» στο Μύλο

http://cityportal.gr/articles_det1.asp? ... e_id=21627

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,μανούλες!Τι κάνετε;Πώς ξημερώσατε;Εμείς μια χαρά,Δόξα τω Θεώ!

Μαγδούλα,με το καλό να στολίσεις κι εσύ το δεντράκι σου :D:D Εγώ έκανα εχθές γενική και στόλισα και σήμερα δεν έχω να κάνω τίποτα :D Μόλις πριν λίγο έβαλα και το φαγάκι μου να γίνεται!Και του χρόνου κορίτσια!

Μαράκι,καλημέρα!Καλά Χριστούγεννα να εχουμε κι ευτυχισμένα!!!!!!!!!!!

Κοριτσάκια,εκμεταλλεύομαι τον ελεύθερο χρόνο και πάω να ασχοληθώ λίγο με τα μουσουδάκια μου!Είμαι όλη δική τους σήμερα!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:):):):)

Φ Ι Λ Α Κ Ι Α ! ! ! :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και καλό μήνα για εχθές!!! Καλές και χαρούμενες γιορτές σε όλες!!!!

Στολίσαμε και εμείς το σπιτάκι μας και η Έλλη ξετρελάθηκε! Ακόμα και η μπουμπού χάζεψε και έχει ενθουσιαστεί με το δεντράκι και τα λαμπάκια !!!

Να πω ότι ετοιμάζουμε συνάντηση Θεσσαλονίκης στο COSMOS (κατά 99%) ημερομηνία ακόμα δεν ορίσαμε (δώστε ιδεές?). Περιμένω τις συμμετοχές σας!!! WENDY είσαι μέσα απ' ότι έγραψες πες μας τις προτημήσεις σου...?

Mari@ μου καλημερα :)

φυσικα και ειμαι μεσα για συναντησουλα !!!!!!!!

που τις βρηκες καλε τις αλλες κοπελες και κανονιζεις συναντηση ???? :roll:

απορια ...foufou πως προλαβες να κανεις και δεντρο και γενικη ???????

εγω την γενικη την κανω με δοσεις!!μια μερα ξεσκονησμα ...μια μερα σκουπα ...σε καμια βδομαδα την τελειωνω :lol::lol::lol:

τι να κανω ????????περα απο το να ταιζω και να τον εχω αγκαλια δεν προλαβαινω να κανω τιποτα αλλο...η απολυτη προσκολληση που να τον θηλαζα κιολας !!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια μου!Τι κάνετε;Εμένα κοιμάται το μουσουδίνι μου και τώρα θα την ξυπνήσω για να φάει.Είναι η ώρα της!

Βασούλα μου,δεν την εχω μάθει να είναι αγκαλιά μου κι ετσι μου αφήνει πολύ ελεύθερο χρόνο.Πιο πολύ ασχολούμαι με τη μεγάλη μου παρά με το μωρό.Εν τω μεταξύ το δέντρο που στόλισα είναι παρα πολύ μικρούλι,αλλά δεν πειράζει έτσι για το καλό.Το μεγάλο το στολίζω στο σπίτι της Αθήνας! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mari@ μου καλημερα :)

φυσικα και ειμαι μεσα για συναντησουλα !!!!!!!!

που τις βρηκες καλε τις αλλες κοπελες και κανονιζεις συναντηση ???? :roll:

απορια ...foufou πως προλαβες να κανεις και δεντρο και γενικη ???????

εγω την γενικη την κανω με δοσεις!!μια μερα ξεσκονησμα ...μια μερα σκουπα ...σε καμια βδομαδα την τελειωνω :lol::lol::lol:

τι να κανω ????????περα απο το να ταιζω και να τον εχω αγκαλια δεν προλαβαινω να κανω τιποτα αλλο...η απολυτη προσκολληση που να τον θηλαζα κιολας !!!!!!!!

Βασούλα μου στο facebook!!!! για πες πότε σε βολεύει? και είσαι ok για το COSMOS?

Με τις δουλιές και εγώ μια από τα ίδια, κάθε μέρα κάνω και από κάτι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ!!!!

ΜΑΓΔΑ ΣΤΟΛΙΣΑΤΕ;;;ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΤΕ;;

ΦΟΥΦΟΥ ΜΟΥ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΣΕ ΒΡΙΣΚΩ!!!ΑΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΗΣΥΧΗ Η ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ....ΕΜΕΝΑ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΟΛΟ ΚΛΑΙΕΙ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΩ ΜΕ ΚΑΤΙ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ...

ΠΑΝΤΩΣ ΤΟ ΔΕΝΤΡΟ ΤΟ ΣΤΟΛΙΣΑ ΣΕ ΕΝΑ ΠΡΩΙΝΟ Κ ΕΙΝΑΙ Κ ΜΕΓΑΛΟ Κ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΠΟΥ ΚΟΙΜΟΝΤΟΥΣΑΝ ΣΤΟΛΙΣΑ Κ ΕΞΩ ΣΤΗΝ ΒΕΡΑΝΤΑ...

ΜΙΤΣΙ ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΤΕ ΕΣΕΙΣ;;;

ΧΤΕΣ ΗΜΟΥΝΑ ΕΝΑ ΡΑΚΟΣ 15 ΜΕΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΡΡΩΣΤΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ Κ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΣΥΝΕΛΘΟΥΜΕ..ΕΧΩ ΚΟΥΡΑΣΤΕΙ ΠΟΛΥ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ...ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΛΕΩ ΟΤΙ ΗΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ΑΦΟΥ ΜΗΛΑΜΕ ΠΑΛΙ ΛΟΓΩ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΡΡΩΣΤΑ...ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ ΑΛΛΩΣΤΕ ΣΥΝΗΘΗΣΜΕΝΗ ΕΙΜΑΙ...ΑΠΛΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΕ...

ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;;

ΦΩΤΕΙΝΗ;;;;

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια μου!!!!

μπραβο σας που στολισατε,ετσι να μαζευομαστε,εγω δεν εχω στολισει εξω.

βικυ μου οταν μαλωνετε εκτονωνεστε,αλλα μη το τραβατε πολυ!γιατι μετα μας φθειρει παντα.παντως εχω παρατηρησει οτι τις γιορτες ολο τσακωμοι προκυπτουν αλλα παντα λινονται.κ μη ξεχνας οτι εχετε κουραστει αυτες τις 2 βδομαδες,κ ξεσπατε.θα περασει κ αυτο!!! :):)

σημερα δεν ειμαι στις καλες μου......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ.ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΜΟΥ ΘΑ ΣΤΡΩΣΟΥΝ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΝΕΡΑΚΙ ΣΤΟ ΚΡΑΣΑΚΙ ΚΑΙ ΟΙ 2.ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΜΑΛΩΝΟΥΜΕ ΠΑΝΤΑ ΥΠΟΧΩΡΩ ΣΤΟ 5ΛΕΠΤΟ ΓΙΑΤΙ ΛΕΩ ΑΦΟΥ ΘΑ ΤΑ ΒΡΟΥΜΕ ΣΤΑΝΤΑΡ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΧΑΝΩ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΜΑΣΤΕ ΜΑΛΩΜΕΝΟΙ..ΣΤΟΛΙΣΑ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΕΓΙΝΕ ΚΟΥΚΛΑ ΚΑΙ ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΣΤΟΛΗ ΤΟΥ ΑΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗ ΔΗΛΑΔΗ ΦΟΡΜΑΚΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΣΑΝ ΣΤΟΛΗ ΑΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΕ ΜΠΟΤΕΣ ΖΩΝΗ ΚΟΥΜΠΙΑ ΚΑΙ ΣΚΟΥΦΗ ΑΠΑΙΧΤΟΣ ΘΑ ΝΑΙ!!! :P:P ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΒΑΣΙΛΗΣ ΒΛΕΠΕΙΣ ΕΙΠΑ ΝΑ ΧΕΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΧΑΡΗ.Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΣΤΟΛΙΣΕ ΤΗΝ ΕΛΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΠΑΡΜΠΕΚΙΟΥ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΜΟΙΑΖΕΙ Ο ΚΗΠΟΣ ΣΑΝ ΤΑΒΕΡΝΑ :P:P ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ ;) ΧΤΕΣ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΚΛΑΣΙΚΑ 9 ΤΟ ΧΕΙ ΚΑΘΙΕΡΩΣΕΙ ΞΥΠΝΗΣΕ 1 ΓΙΑ ΓΡΗΓΟΡΟ ΜΑΜ ΜΕΤΑ 5 ΚΑΚΑ ΚΑΙ ΜΑΜ ΚΑΙ ΟΡΙΣΤΙΚΑ 7.30.ΤΟΝ ΤΣΙΜΠΗΣΕ ΚΑΙ ΣΤΗΣ 10 ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΞΥΠΝΗΣΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΧΩ ΣΤΟ 2ΠΛΟ ΚΑΙ ΜΙΛΑΕΙ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ.ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΣΟΥ ΚΙ ΕΓΩ ΤΡΕΜΩ ΜΗΝ ΑΡΡΩΣΤΗΣΕΙ.ΕΓΩ ΕΧΩ ΑΠΟ ΠΑΙΔΙ ΝΑ ΑΡΡΩΣΤΗΣΩ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΟΥ ΜΟΙΑΣΕΙ..ΠΑΩ ΝΑ ΣΙΔΕΡΩΣΩ :mrgreen:

ΜΙΤΣΑΚΟ ΜΟΥ ΤΙ ΕΧΕΙΣ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαγδα μου,εχω ενα πονο στο στηθος κ στη μασχαλη,ανεπαισθητο βεβαια,σα νευροπονο,αλλα εστιψα κατι πορτοκαλια κ τ ξαναενιωσα.κ εγω αγχωθει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΗΠΩΣ ΚΡΥΩΣΕΣ Η ΜΗΠΩΣ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕΣ ΠΕΡΙΕΡΓΑ??ΚΑΝΕ ΕΝΑ ΖΕΣΤΟ ΝΤΟΥΖΑΚΙ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΣΕΙΣ.ΠΑΩ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΤΑ ΚΑΚΑ ΤΟΥ ΣΠΟΡΟΥ ΚΙ ΕΡΧΟΜΑΙ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΠΕΣΤΡΕΨΑ!!ΤΙ ΚΑΚΟ ΚΙ ΑΥΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΚΑ ΚΑΙ ΠΑΝΕ ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΛΙΠΛΙ ΜΑΣ.ΚΑΘΩΣ ΤΑ ΕΒΓΑΖΑ ΤΣΟΥΚ ΠΑΝΩ Ο ΤΖΑΚ :oops::oops: ΚΑΛΕ ΑΥΤΟΣ ΘΑ ΜΟΥ ΖΗΤΑΕΙ ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΕ ΛΙΓΟ...

ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΑΙΡΟ ΔΕΝ ΠΟΛΥΘΕΛΕΙ ΠΙΠΙΛΑ ΚΑΙ ΤΡΩΕΙ ΤΟ ΔΑΧΤΥΛΟ ΤΟ ΚΑΝΕ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΑΥΤΟ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΤΟΥ ΒΑΛΑ ΓΑΝΤΙΑ ΚΑΙ ΤΡΩΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΓΑΝΤΙΑ :shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τη στοματικη φαση θα τη περασει θελουμε δε θελουμε,γιατι η αφη τους προς το παρον ειναι πιο ισχυρη στο στομα.βεβαια θα εχουμε το νου μας μη μαθει κιολας!!

αυτα τα σηκωματα τα παθαινει κ οδικος μου το βραδυ!!!κ λεεει ο γιατρος κληρονομικο θαναι!!! :lol::lol::lol::lol:

(σα δε ντρεπεται ο ντοκτορ)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΟΛΥ ΣΕΞΟΥΛΙΑΡΗΔΕΣ ΓΙΟΥΣ ΒΓΑΛΑΜΕ ΑΝΤΕ ΝΑ ΣΤΡΙΜΩΞΩ Κ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ :oops::oops:

ΤΩΡΑ ΤΡΩΕΙ ΒΥΖΙ ΚΑΙ ΚΟΜΑΤΑΙ ΟΥΤΕ ΝΑΡΚΩΤΙΚΟ ΝΑ ΧΕ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΤΟΝ ΒΑΖΩ ΤΕΖΑ :shock::shock:

ΠΩΣ ΝΙΩΘΕΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας διάβασα!!! :D Καλημέρα,λοιπόν,φιλεναδίτσες μου!Τι κάνετε;

Βικουλίνι,ξανά περαστικά βρε κοριτσάκι μου!Αρκετά ταλαιπωρηθήκατε!Το ότι μιλάτε με τον άντρα σου έστω και για τα παιδιά είναι μια αρχή κι αύτό.

Μαγδούλα στόλισες;Μπράβο και του χρόνου!!!!!!!!!! :D:D:D

Μίτσι μου,δεν υπαρχει λόγος να αγχώνεσαι!Θα περάσει!Κι εμένα ρε παιδάκι μου ο δικός μου με είχε ζαλίσει!Τι πράγμα κι αυτό;;;;;; :lol::lol::lol::lol:

Α ρε κάτι ακρατητους μπέμπηδες που έχει το mammy!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol: Πρέπει να προσέχουμε τα κορίτσια μας καλέεεεεεεεεεεεεεεεε :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΟΥΦΟΥ ΑΚΟΥΩ ΓΙΑ ΝΥΦΗ :P:P:P ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΤΟΥΣ ΑΣΥΓΚΡΑΤΗΤΟΥΣ ΓΙΟΥΣ ΜΑΣ.

ΣΑΣ ΖΑΛΙΖΟΥΝ Ε ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΘΑΨΩ ΤΑ ΕΞΟΥΑΛΙΚΑ ΜΟΥ ΝΥΧΤΙΚΑ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΔΩ ΚΙ ΕΓΩ ΖΑΛΑΔΑ :oops::oops::oops: ΠΑΩ ΝΑ ΜΑΓΕΙΡΕΨΩ ΘΑ ΞΑΝΑΜΠΩ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ.ΦΙΛΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΟΥΦΟΥ ΑΚΟΥΩ ΓΙΑ ΝΥΦΗ :P:P:P ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΤΟΥΣ ΑΣΥΓΚΡΑΤΗΤΟΥΣ ΓΙΟΥΣ ΜΑΣ.

ΣΑΣ ΖΑΛΙΖΟΥΝ Ε ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΘΑΨΩ ΤΑ ΕΞΟΥΑΛΙΚΑ ΜΟΥ ΝΥΧΤΙΚΑ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΔΩ ΚΙ ΕΓΩ ΖΑΛΑΔΑ :oops::oops::oops: ΠΑΩ ΝΑ ΜΑΓΕΙΡΕΨΩ ΘΑ ΞΑΝΑΜΠΩ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ.ΦΙΛΙΑ

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Φιλάκια,τα λέμε το απόγευμα,να μας πεις και τι μαγείρεψες!Εγώ φασολάδα,μπλιαχ :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Συγγνώμη που πετάγομαι στο θεματακι σας κορίτσια απλώς ήθελα να παραθέσω τη δική μου εμπειρία σχετικά με τη θρομβοφιλια. Λοιπόν κορίτσι, μετά από τη δεύτερη αποβολή (1η παλινδρόμη, 2η βιοχημική) πήγα σε αιματολογο για να μου γράψει τις εξετάσεις θρομβοφιλιας για να διερευνήσουμε την κατάσταση μιας κι όλες οι υπόλοιπες εξετάσεις μας ήταν φυσιολογικές. Επειδή στον κύκλο ακριβώς μετά τη βιοχημική είπαμε να κάνουμε πρόκληση ωορρηξιας για να δοκιμάσουμε, η αιματολογος μου είπε να περιμένω ένα τρίμηνο μέχρι να αποβληθούν απ' τον οργανισμό μου οι γοναδοτροπινες για την πρόκληση. Μένω έγκυος ωστόσο και πήγα να τη δω για να της ζητήσω να κάνουμε παρόλα αυτά τις εξετάσεις για να προλάβω κι εγώ τυχόν 3η απώλεια... Τις έκανα, αλλά η αιματολογος μου επισήμανε ότι λόγω της εγκυμοσύνης που ανεβάζει τη χοριακή ούτως ή άλλως αλλά και των γοναδοτροπινων από την πρόκληση υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να βγουν οι τιμές λανθάνουσα αυξημένες. Εν τέλει σε μένα βγήκαν αρνητικές, ωστόσο παίρνω ασπιρίνη τύπου σαλοσπιρ των 150 προληπτικά λόγω ιστορικού αποβολών και μόνο. Επιπλέον, οι μεταλλάξεις της θρομβοφιλιας απασχολούν μόνο το 2ο τρίμηνο κι έπειτα κατά τα λεγόμενα της αιματολογου όσο και της γυναικολόγου μου, οπότε θεωρώ πως δεν πρέπει να σ ανησυχεί που ξεκίνησες τώρα τις αντιπηκτικες. Μόλις μπήκες στο 2ο τρίμηνο οπότε μια χαρά μου ακούγεται το timing. Ίσως και γι'αυτό να σου έδωσαν αντιπηκτικες κατευθείαν κι όχι ασπιρίνη όπως εμένα, επειδή είναι πιο δραστικές/ισχυρές. Όλα καλά θα πάνε, σου εύχομαι εσένα και σε όλα τα κορίτσια όμορφες και τελειομηνες εγκυμοσύνες ❤️❤️❤️🙏🙏🙏
    • Ναι, έχουμε καθίσει αλλά σε εξωτερικό χώρο! Είσαι πολύ τυχερή για αυτό το πιάτο φαγητό! Πολύ θα το ήθελα! 
    • @flowerv ναι στο Fivi με τον κ. Παππά.  Τον είδα σε επίσκεψη μου πριν σχεδόν ένα χρόνο στην Ξάνθη όπου και κατεβαίνει 1 φορά στις 15 κάθε μήνα. Έμεινα ευχαριστημένη η αλήθεια είναι! Αν και σκοπός μου ήταν να πάω στο Χριστοφορίδη στο embryolab αναγκαστικά θα πάω στο Διαβαλκανικό λόγο του συγκεκριμένου γιατρού. Από όσο γνωρίζω πριν πάει στο Διαβαλκανικό ήταν κι αυτός στο embryolab οπότε και τον εμπιστεύομαι.  @kokkinoskoufitsaπεθαίνω με το υπέροχο χιούμορ σου και γενικά με το λόγο σου.. είσαι όλα τα λεφτά κορίτσι μου, σε χαίρομαι! Νομίζω πως θα γινόμασταν αυτοκόλλητες αν μέναμε στην ίδια πόλη.! 😅 Μου άρεσε το "σαν την τσουτσού".. 🤣🤣🤣 Λίγο πάντως που είχα μιλήσει με το γιατρό για την εξωσωματική μου είχε πει πάνω κάτω στα 3200 με 3500 από όσο θυμάμαι.  Ελπίζω να μην άλλαξε κάτι προς τα πάνω. 😅
    • Αυτά σκέφτομαι @ditakiμου! Στις 28 που θ' ανέβω πάνω θα δω πως θα κινηθώ. Σκέφτομαι να το συζητήσω και με τον μπαμπά του και την αδερφή του.
    • @kokkinoskoufitsa χαίρομαι που όλο αυτό είχε θετική έκβαση και είσαι καλά! Έχεις απίστευτη ψυχική δύναμη και σε νοιωθω σίγουρη και αποφασισμένη για το πως θα συνεχίσεις! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...