Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ - ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010 Νο2


Recommended Posts

Καλησπέρα,κορίτσια μου!Ωραία ήταν Μάγδα μου στη συνάντηση,αλλά εγώ έφυγα πάρα πολύ νωρίς.

Δεν είμαι πολύ καλά,τελοσπάντων θα μου περάσει να μη σας ζαλίζω κι εσάς!

Θα μείνω λίγο online και αν βγω ίσως ξαναμπω αργότερα :|

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 986
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα κοριτσακια

πως τα περασατε χθες ?????????

φωτογραφιες βγαλατε ???? ( μεχρι να βαλετε φωτο αυτο θα γραφω θα σας πριξω !!! :lol::lol: )

Λαμπρινη τι τυχερη που εισαι ,αδιαθετησες μετα απο τρεις ολουκληρους μηνες!!!! για να μην γραψω για τους προηγουμενους εννια....

εγω προς το παρον τιποτα αλλα εγκυος δεν ειμαι ,πηρα χθες τεστ και βγηκε αρνητικο ....

η κοιλια μου ποναει εδω και δυο βδομαδες...πρωτα θα σκασω και μετα θα μου ερθει.... :twisted:

ο μπεμπης χθες το βραδυ ηταν το κατι αλλο δεν εκλεισε ματι !!!οταν πηγα να του κανω γαλα 7 το πρωι τον πηρε ο αντρας μου στο κρεβατι 10 λεπτα και επαθε την πλακα του ..μου λεει καλα πως αντεχεις ????

ελα ντε!!!! κι εγω αυτο αναρωτιεμαι εδω και τρεις μηνες !!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

θα τρελαθωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω

τι ζουζουνοπαρεουλα ειναι αυτη ???????????????????????????????????????????????????????

γεματη αντρακια ως επι το πλειστον ...

αχ επαθα πλακα φοβερη φωτο ...

αν και δεν μπορω να αναγνωρισω ποιο ειναι το καθε μωρακι ..ωστοσο ολα ειναι κουκλιααααα

ειπαμε τα μωρακια Αυγουστου -Σεπτεμβριου ΕΙΝΑΙ ΑΣΤΕΡΙΑ

ΥΓ μπραβο ρε Λμπρινη που εβαλες φωτο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!τι κανετε κοριτσια??χτες περασαμε τελεια!Κατερινακι και Μιτσι..χαρηκα πολυ που σας γνωρισα κι απο κοντα!!Κριμα Κατερινακι που δε ξαναγυρισες!Μαγδουλα γιατι δεν ηρθες τελικα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινακι μου μου εφυγε το αγχος μετα το αρνητικο τεστ ...

οποτε λογικα να περιμενω σε λιγες μερες ....

υγ...βαλτε κι αλλες φωτο καλεεεεε

μην τσιγκουνευεστεεεεεεε.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όλα τα μωράκια της παρέας μας...

Η Κυο28 με την Αλκμηνουλα απο αριστερα..Γιωργος soupitsas,,Σταυρος..MANNOYLAS,mpempoula..Labrinis,ΠΑντελης..Jennybill,Μυρσινη-Βαγγελης..Vasilikis,Αχιλλεας..Κατρινα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,κορίτσια μου!Κ ι εγώ χάρηκα Κατρίνα μου που σας γνώρισα πάρα πολύ!Τα πράγματα με τη γιαγιά μου χειροτέρεψαν αρκετά οπότε καταλαβαίνεις γιατί δεν ήρθα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,κορίτσια μου!Κ ι εγώ χάρηκα Κατρίνα μου που σας γνώρισα πάρα πολύ!Τα πράγματα με τη γιαγιά μου χειροτέρεψαν αρκετά οπότε καταλαβαίνεις γιατί δεν ήρθα.

κριμα ρε γμτ..πολυ στεναχωριεμαι..!μακαρι ολα να πανε καλα για τη γιαγιουλα σου και θα σε ευχαριστηθουμε αλλη φορα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακάρι,αν και είναι λίγο δύσκολο!Ευχαριστώ πάντως για την κατανόηση.Ελπίζω κι εγώ την επόμενη φορά να μην προκύψει τίιποτα.Μέχρι τι ώρα καθίσατε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακάρι,αν και είναι λίγο δύσκολο!Ευχαριστώ πάντως για την κατανόηση.Ελπίζω κι εγώ την επόμενη φορά να μην προκύψει τίιποτα.Μέχρι τι ώρα καθίσατε;

εε..κατσαμε αρκετα..εγω η Αννα και η Λαμπρινη κατσαμε μεχρι 1800 νομιζω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KAΛΗΜΕΡΑ ΦΙΛΕΝΑΔΟΥΛΕΣ ΠΟΛΥ ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΘΗΚΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΗΡΘΑ :cry::cry: ΤΕΛΕΙΕΣ ΟΙ ΦΩΤΟ ΣΤΗΣ 29 ΕΧΕΙ ΓΕΝΝΕΘΛΙΑ Ο ΑΔΕΡΦΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΤΑ ΚΑΝΕ ΣΑΒΒΑΤΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΥΤΕΡΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΚΑΙ ΕΨΗΣΕ ΣΤΗΝ ΠΗΛΩΤΗ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΛΕΓΑΜΕ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΝΑ ΠΕΡΝΟΥΣΑ ΕΣΤΩ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΓΙΑΤΙ Ο ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΕΝΕΙ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ ΑΛΛΑ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΚΟΙΜΟΤΑΝ ΚΑΙ ΤΟΝ ΛΥΠΗΘΗΚΑ.ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΤΗΝ ΜΑΜΑ ΜΟΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα μανουλίτσες μου!!!Τι τέλεια μωράκια είναι αυτά μαζεμένα....Πως περάσατε?Φαντάζομαι τι έγινε.Πως θα θελα να μουν και εγω εκει :( αλλα πέφτετε λίγο μακρια.)

Κατερινάκι τι έπαθε η γιαγιά σου?Ελπίζω να πάνε όλα καλα.

Εγώ κορίτσια χάθηκα αυτες τις μέρες γιατί με πήραν αναπληρώτρια στην Πτολεμαιδα οπότε καθε μερα πηγαινοέρχομαι μια ώρα δρόμο,γυρνάω στις 3 και αρχίζω στο καπακι τα μαθήματα στο γραφείο μου.Τωρα θα σταματήσω μερικα γιατι λείπω 12ωρο από το σπίτι.

Την πρώτη μερα που εφυγα από το σπίτι πλανταξα στο κλάμα που αφηνα το μωράκι μου.Τωρα το συνήθισα λίγο και προσπαθώ να μη το σκεφτομαι.Τι να κανουμε, είναι δύσκολοι οι καιροι και πρεπει να αρπάζουμε τις ευκαιρίες ;)

Λαμπρινή και Κατρίνα κάντε μια προσπάθεια ακόμα να με βρείτε τώρα που άλλαξα κάτι ρυθμίσεις στο facebook. :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhspera!!!!

καλη ηταν η συναντηση κοριτσια,δε πειραζει θα κανονισουμε συντομα κ αλλη κ για οσες δεν ηρθαν....!

ας βαλω κ εγω μερικες φωτο....!!!

wendy μου παλι καλα που βγηκε αρνητικο,μη μας πεσουν κ μαζεμενα!!να αφοσιωθουμε λιγακι στο πρωτο!!!θα προσπαθησω α βαλω κ φωτο του δεντρου...αν κ ειναι λιψο ακομα....

twetty μου εισαι εργατικο παιδι αναμφισβιτητα. :!::!:

μαγδα θα σε δουμε σιγουρα στην επομενη.

θυμιστε μου ποιες γεννησατε φυσιολογικα??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ!!

ΤΙ ΤΕΛΕΙΕΣ ΦΩΤΟ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΕΣ;;;ΑΥΤΗ ΜΕ ΟΛΑ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΤΗ ΣΕΙΡΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ...ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΕΡΘΩ ΚΑΙ ΕΓΩ..

ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΠΑΜΕ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΓΙΑΤΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΕΙΝΑΙ ΓΡΙΠΙΑΣΜΕΝΟΣ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ....ΠΩΣ ΤΗΝ ΠΑΤΗΣΑΜΕ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ...ΕΙΝΑΣΤΕ Ο ΛΟΙ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΣ ΑΡΡΩΣΤΗ Κ ΚΟΛΗΣΕ Ο ΚΑΚΟΜΟΙΡΗΣΑ...

ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Η ΤΖΕΝΗΜΠΙΛ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑ;;ΠΩΣ ΒΡΕΘΗΚΕ ΑΘΗΝΑ;;;ΕΧΕΙ ΧΑΘΕΙ ΤΕΛΕΥΤΕΑ..

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,κορίτσια μου!Εγώ πλέον σας γράφω από την Καρδίτσα.Ήρθαμε εχθές μια χαρά Δόξα τω Θεώ και παρόλο που φοβόμουν την αλλαγή περιβάλλοντος τα μουσουδάκια μου κοιμηθήκανε μια χαρά.Μέχρι και η μεγάλη κοιμήθηκε κατ'ευθείαν που τώρα τελευταία μου κάνει κάτι νούμερα.

Όντως ήταν πολύ ωραία στη συνάντηση έστω κι αυτό το λίγο που έκατσα.

Μήτση κι εγώ γέννησα φυσιολογικά.

Βικουλίνι,υποθέτω πως και η Τζένη θα μπαίνει πιο πολύ στο fb όπως και τα υπόλοιπα κορίτσια.

`

Μάγδα Πετρούπολη μένει ο κουνιάδος σου;Γειτονάκι μου είναι;;; :lol::lol:

Βρε Σταυρούλα μου,είσαι αξιοθαύμαστη.Δόξα τω Θεώ να λες,που έχεις δουλίτσα.Είναι δύσκολες οι εποχές. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

όχι,Βικουλίνι μου!Εδώ δουλεύει ο άντρας μου και ήρθα μερικές μέρες,γιατί εγώ ξεκινάω δουλειά στις 20/12 κι ετσι τώρα που βρήκα ευκαιρία ήρθα.Α,εγώ δουλεύω στην Αθήνα.Κάνει λίγο κρύο,αλλά βρέχει πολύ,εχθές έριξε καρεκλοπόδαρα :lol::lol::lol::lol: Καμία σχέση με την καλοκαιρία της Αθήνας.Σήμερα τι καιρό έχει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΟΜΟΡΦΙΕΣ ΜΟΥ.ΤΟΥΙΤΗ ΜΟΥ ΚΑΝΕ ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΕ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΤΣΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟΙ ΟΙ ΚΑΙΡΟΙ ΚΙ ΕΓΩ ΘΑ ΠΑΩ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΚΑΙ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΓΙΝΕΙ ΠΟΛΥ ΧΑΖΟΜΑΜΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΜΕ ΚΟΡΟΙΔΕΥΕΙ ΓΙΑΤΙ ΕΛΕΓΑ ΘΑ ΜΑΙ ΑΥΣΤΗΡΗ ΜΑΜΑ ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ ΚΙΧ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΕΡΝΩ ΑΓΚΑΛΙΑ ΘΑ ΜΕ ΧΟΡΕΨΕΙ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ..

ΜΙΤΣΑΚΟ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΡΘΩ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΝΑ ΧΑΛΑΣΕΙ ΘΑ ΚΑΝΟΝΗΣΩ ΚΑΙ ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΣΠΙΤΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ.

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΥΛΙΑ.

ΝΑΙ ΦΟΥΦΟΥ ΜΟΥ ΜΕΝΕΙ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ ΕΧΕΙ ΚΙ ΑΥΤΟΣ ΜΙΚΡΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΤΟΥΣ ΕΧΩ ΠΑΝΤΡΕΨΕΙ ΚΙΟΛΑΣ ΚΙ ΕΧΩ ΒΑΦΤΗΣΕΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΜΙΑ ΜΠΟΥΜΠΟΥ.ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΟΛΟ ΑΡΡΩΣΤΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΤΟΥΣ.

Η ΜΕΓΑΛΗ ΣΤΡΕΠΤΟΚΟΚΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΙΔΙΚΟ ΚΑΙ Η ΜΙΚΡΗ ΤΟΥΣ ΜΥΞΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗ ΜΟΥ ΚΟΛΗΣΟΥΝ ΚΑΙ ΤΟΝ ΣΠΟΡΟ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΤΟΥΣ ΣΥΝΑΝΤΑΜΕ ΕΤΡΕΜΑ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ.ΑΛΛΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΤΟ ΝΙΝΙ ΜΟΥ ΧΤΕΣ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ 12 ΕΩΣ 6 ΛΙΓΟ ΒΥΖΑΚΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ 7 ΠΑΛΙ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΤΙ ΒΟΛΙΚΟ ΝΙΝΙ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΧΤΕΣ ΣΤΗΝ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΑΧΝΑ ΔΕΝ ΕΒΓΑΛΕ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΜΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια χαρά είναι το μπεμπάκι σου Μαγδούλα!Φτου φτου!Εμένα εχθές το βράδυ γύρω στις 9 έφαγε 240 γραμμάρια γάλα :shock::shock::shock::shock: και μετά ξύπνησε στις 5 κι έφαγε άλλα 180,μέχρι τότε νιαούρισε κανα δυο φορές,αλλά της έβαλα πιπιλίτσα και ηρέμησε.Μετά ξύπνησε στις 8μισι έφαγε και τώρα κοιμάται η λουλουδένια μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Συγγνώμη που πετάγομαι στο θεματακι σας κορίτσια απλώς ήθελα να παραθέσω τη δική μου εμπειρία σχετικά με τη θρομβοφιλια. Λοιπόν κορίτσι, μετά από τη δεύτερη αποβολή (1η παλινδρόμη, 2η βιοχημική) πήγα σε αιματολογο για να μου γράψει τις εξετάσεις θρομβοφιλιας για να διερευνήσουμε την κατάσταση μιας κι όλες οι υπόλοιπες εξετάσεις μας ήταν φυσιολογικές. Επειδή στον κύκλο ακριβώς μετά τη βιοχημική είπαμε να κάνουμε πρόκληση ωορρηξιας για να δοκιμάσουμε, η αιματολογος μου είπε να περιμένω ένα τρίμηνο μέχρι να αποβληθούν απ' τον οργανισμό μου οι γοναδοτροπινες για την πρόκληση. Μένω έγκυος ωστόσο και πήγα να τη δω για να της ζητήσω να κάνουμε παρόλα αυτά τις εξετάσεις για να προλάβω κι εγώ τυχόν 3η απώλεια... Τις έκανα, αλλά η αιματολογος μου επισήμανε ότι λόγω της εγκυμοσύνης που ανεβάζει τη χοριακή ούτως ή άλλως αλλά και των γοναδοτροπινων από την πρόκληση υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να βγουν οι τιμές λανθάνουσα αυξημένες. Εν τέλει σε μένα βγήκαν αρνητικές, ωστόσο παίρνω ασπιρίνη τύπου σαλοσπιρ των 150 προληπτικά λόγω ιστορικού αποβολών και μόνο. Επιπλέον, οι μεταλλάξεις της θρομβοφιλιας απασχολούν μόνο το 2ο τρίμηνο κι έπειτα κατά τα λεγόμενα της αιματολογου όσο και της γυναικολόγου μου, οπότε θεωρώ πως δεν πρέπει να σ ανησυχεί που ξεκίνησες τώρα τις αντιπηκτικες. Μόλις μπήκες στο 2ο τρίμηνο οπότε μια χαρά μου ακούγεται το timing. Ίσως και γι'αυτό να σου έδωσαν αντιπηκτικες κατευθείαν κι όχι ασπιρίνη όπως εμένα, επειδή είναι πιο δραστικές/ισχυρές. Όλα καλά θα πάνε, σου εύχομαι εσένα και σε όλα τα κορίτσια όμορφες και τελειομηνες εγκυμοσύνες ❤️❤️❤️🙏🙏🙏
    • Ναι, έχουμε καθίσει αλλά σε εξωτερικό χώρο! Είσαι πολύ τυχερή για αυτό το πιάτο φαγητό! Πολύ θα το ήθελα! 
    • @flowerv ναι στο Fivi με τον κ. Παππά.  Τον είδα σε επίσκεψη μου πριν σχεδόν ένα χρόνο στην Ξάνθη όπου και κατεβαίνει 1 φορά στις 15 κάθε μήνα. Έμεινα ευχαριστημένη η αλήθεια είναι! Αν και σκοπός μου ήταν να πάω στο Χριστοφορίδη στο embryolab αναγκαστικά θα πάω στο Διαβαλκανικό λόγο του συγκεκριμένου γιατρού. Από όσο γνωρίζω πριν πάει στο Διαβαλκανικό ήταν κι αυτός στο embryolab οπότε και τον εμπιστεύομαι.  @kokkinoskoufitsaπεθαίνω με το υπέροχο χιούμορ σου και γενικά με το λόγο σου.. είσαι όλα τα λεφτά κορίτσι μου, σε χαίρομαι! Νομίζω πως θα γινόμασταν αυτοκόλλητες αν μέναμε στην ίδια πόλη.! 😅 Μου άρεσε το "σαν την τσουτσού".. 🤣🤣🤣 Λίγο πάντως που είχα μιλήσει με το γιατρό για την εξωσωματική μου είχε πει πάνω κάτω στα 3200 με 3500 από όσο θυμάμαι.  Ελπίζω να μην άλλαξε κάτι προς τα πάνω. 😅
    • Αυτά σκέφτομαι @ditakiμου! Στις 28 που θ' ανέβω πάνω θα δω πως θα κινηθώ. Σκέφτομαι να το συζητήσω και με τον μπαμπά του και την αδερφή του.
    • @kokkinoskoufitsa χαίρομαι που όλο αυτό είχε θετική έκβαση και είσαι καλά! Έχεις απίστευτη ψυχική δύναμη και σε νοιωθω σίγουρη και αποφασισμένη για το πως θα συνεχίσεις! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...