Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ - ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010 Νο2


Recommended Posts

Καλησπέρα,κορίτσια μου!ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΣ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!Να είμαστε όλες ευτυχισμένες και να χαιρόμαστε τα παιδάκια μας!!!!!!!!!!!!!

Μήτση μου,καλορίζικο το δεντράκι σου!Με το καλό να το στολίσεις!Θα έρθω στη συνάντησηση στο σπίτι της Βασιλικής κατά 99%! ;)

Μαρία,αυτή η όμορφη που είδες στον ύπνο σου εγώ ήμουν σίγουρα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σας γράφω βιαστικά και ξαναφεύγω βιαστικά.Φιλάκιααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 986
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα κοριτσάκια μου!!!

Χρόνια πολλά στις Κατερινούλες μας!!!Παντα να είστε ευτυχισμένες και να χαίρεστε τα μωράκια σας..

Δεν έχω προλάβει να διαβάσω τίποτα γιατί τις τελευταίες μέρες τρέχω σαν τον Βεγγο.Μπήκα μόνο για να σας ευχυθώ.Ελπίζω να τα πουμε το Σαββατοκυριακο.

Φιλακια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΟΙΠΟΝ ΦΙΛΕΝΑΔΟΥΛΕΣ ΣΑΣ ΛΕΩ ΤΙ ΜΟΥ ΠΕ ΓΙΑΤΙ ΚΙ ΕΓΩ ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ ΒΡΑΔΥ ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΧΕΙ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ :shock::shock: ΘΑ ΔΙΝΩ ΛΕΕΙ ΣΤΟ ΕΝΔΙΑΜΕΣΟ ΞΥΠΝΗΜΑ 30 ΜΛ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ Κ ΝΑΝΙ ΤΩΡΑ ΕΜΕΝΑ Ο ΦΑΓΑΝΙΑΡΗΣ ΜΟΥ ΜΕ 30ΜΛ ΠΩΣ ΘΑ ΑΝΤΕΞΕΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΙΔΕΑ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟΣ ΕΙΠΕ ΘΑ ΔΕΙ ΟΤΙ ΤΟΝ ΤΑΙΖΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΧΩΡΙΣ ΟΥΣΙΑ ΜΙΑ ΔΥΟ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΔΕΝ ΘΑ ΞΥΠΝΗΣΕΙ ΛΕΕΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ ΤΟΝ ΚΟΠΟ ΓΙΑ 30ΜΛ ΤΑ ΜΩΡΑ ΛΕΕΙ ΕΙΝΑΙ ΕΞΥΠΝΑ ΤΩΡΑ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΑΥΡΙΟ ΠΡΟΒΛΕΠΩ ΣΗΜΕΡΑ ΞΕΝΥΧΤΙ!!ΕΓΩ ΜΙΤΣΑΚΟ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΓΙΑΤΙ ΣΤΟ ΠΑΤΡΙΚΟ ΠΑΝΤΑ ΚΑΝΑΜΕ ΔΙΧΡΩΜΟ ΠΑΝΕΜΟΡΦΟ ΑΛΛΑ ΔΙΧΡΩΜΟ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΘΑ ΝΑΙ ΚΑΡΝΑΒΑΛΙ Η ΧΑΡΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΟΤΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΘΑ ΒΑΛΩ ΠΑΝΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ..ΓΟΥΕΝΤΥ ΤΕΛΕΙΟ ΟΝΟΜΑ ΝΑ ΤΟ ΧΕΙ ΚΑΛΑ Η ΠΑΝΑΓΙΑ.ΕΜΕΝΑ ΚΟΛΙΚΟΥΣ ΚΑΘΟΛΟΥ ΩΣ ΤΩΡΑ ΕΥΤΥΧΩΣ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και πάλι κοριτσάκια μου!Επιτέλους έκατσα.Εγώ σήμερα δεν έκανα γιορτούλα,γιατί θα κάνω αύριο μαζί με τη μεγάλη μου την κορούλα,τη Στελλίτσα μου.Γιορτάζει αύριο το μουτσουνάκι μου! :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty: Και πέρυσι μαζί τις είχαμε κάνει τις γιορτούλες μας.

Όσο για το χαμομήλι κι εγώ θα της δώσω άμα ξυπνήσει μέσα στη νύχτα.Για να δούμε θα πιάσει το κόλπο;;;;;;;;;;;;;;; :-ss:-ss

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΓΑΠΗΜΕΝΕς ΜΟΥ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ!! :)@};-@};-@};-@};-@};-@};-

ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΑΤΕ ΚΑΙ ΑΝΤΑΠΟΔΙΔΩ...ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙΑ ΣΤΟ ΜΑΜΜΥ ΕΧΟΥΜΕ ΤΗ ΤΙΜΙΤΙΚΗ ΜΑΣ..!! :D:D:D:D

ΜΕΓΕΙΑ ΤΟ ΔΕΝΤΡΑΚΙ ΜΙΤΣΟΥΚΟ...ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΟΥ ...ΜΕ ΥΓΕΙΑ!εγω καθε χρονο κανω πειραματα με τις αποχρωσεις στις μπαλες..Βαζω ομως στανταρ..τους κοκκινους φιογκους μου..και τα κουκουναρακια μου..τα μπαστουνια ..καραμελας παιζουν..καθως και κορδελες..!θα σας βαλω φωτο οταν στολισω..του αγ.Νικολαου!

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ..ΝΑ ΣΕ ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΗ ΣΤΕΛΛΙΤΣΑ ΣΟΥ!ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΑΥΡΙΟ!!θα χαρω να σας δω το Σαββατο..κανονισεεε...ευκαιρια να μαστε τοσες πολλες!

ΜΑΓΔΑ..ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΤΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ !!ΑΝ ΠΙΑΣΕΙ..ΠΕΣ ΜΑΣ ΚΙ ΕΜΑΣ.. :shock::shock:

ΒΑΣΟΥΛΑ..ΩΡΑΙΟΣ Ο ΜΑΡΙΟΣ!!ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΤΟΥ ΔΙΝΕΙς ..ΔΙΝΩ ΚΙ ΕΓΩ..ΑΛΛΑ ΕΜΑΣ ΜΑΣ ΑΛΛΑΞΕ ΑΝ ΣΟΥ ΕΙΠΑ..ΤΑ ΜΠΟΥΚΑΛΙΑ!ΤΗΣ dr.brown..anticolic,και ενα της ΜΑΜ το πηρα για το νερακι του!τι εγινε..τελικα ?να σας συντονισω για συναντηση??χεχε

ΒΙΚΟΥΛΙ..μου γλυκο..με το καλο κι εσεις να στολισετε!Κι εγω φετος το συντομοτερο θα στολισω..να το χαρει κι η Ελενα!

ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ.φιλακαι!!τι εννοεις ?το ΣΚ?θα μας δεις απο κοντα κι εσυ?

FOTINI...ΔΕΧΟΜΑΣΤΕ ΤΗ ΘΕΤΙΚΗ ΣΟΥ ΣΚΕΨΗ..ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕΣ ΚΙ ΕΣΥ ΝΑ ΕΡΘΕΙΣ!ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΣΤΡΩΣΙΜΟ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ..ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΣΕ ΒΡΙΣΚΩ..ΜΗ ΤΟ ΠΕΙΣ ΟΥΤΕ ΤΟΥ ΠΑΠΑ! :lol:

ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΗ ΞΕΧΑΣΑ ΚΑΜΜΙΑ... :oops::oops::oops:

ΑΛΗΘΕΙΑ Η ΕΛΕΝΑ(ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ) ΜΠΑΙΝΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ?ΤΗ ΧΑΣΑΜΕ ..!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera!!!

σημερα ειναι του αγιου Στυλιανου,προστατης των βρεφων!!!να μας σκεπαζει τα μωρακια μας.

μολις γυρισαμε απο παιδιατρο.ειμαστε 6.300 κλεισαμε τους 3 μηνες κ 61 ποντους(νομιζω).

μεχρι τους 2 μηνες επαιρνε ταχυτατα τ κιλα,τωρα πιο σταδιακα,κ ετσι πρεπει μουπε ο παιδιατρος. :geek:

ο παιδιατρος μου ειχε πει το εξης κολπο για να μη ξυπναει το βραδυ.θα το ταιζεις 7 το απογευμα κ μετα στις 12 ωστε ναναι πεινασμενο,να τρωει πολυ κ να αργει να ξαναπεινασει.αν ξυπνησει τη νυχτα λιγο χαμομηλι για κοροιδια.κ πειστεψτε με δε χρειαστηκε το χαμομηλι.ετσι τωρα εχουμε διαμορφωσει 5 γευματα τη μερα αντε 6. :P:P

στο δεντρο εβαλα προς το παρον μπομπονιερες σατεν μπεζ με πορτοκαλι διακριτικο κορδελακι,μπολικα φωτακια,κανελλες κ αυριο λεω να το εμπλουτισω με χρυση κορδελα η κοκκινα φιογκακια κτλ. :D:D:D

πραγματικα φαινεται πολυ ξεχωριστο,ειναι η μονη ευκαιρια να το κανω φετος που παντρευτηκα!του χρονου πρωτα ο Θεος θα μοιαζει ακυρο. ;)

βασουλα,μπραβο σου που δεν υπεκυψες στα ανθρωπινα(βλεπε πεθερικα)κ εβαλες προτεραιοτητα στην ουσια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα,ζουζούνες μου!Τι κάνετε;Εμείς είχαμε πάει για ψώνια με τη μαμά μου,ψώνισα στο ζουζουνάκι μου που γιορτάζει σήμερα και γυρίσαμε.Τα έχω βάλει για ύπνο τώρα,αλλά το μικρό μουτσουνίζει τώρα :?

Μήτση,εγώ την ταΐζω στις 9.Όταν της δίνω στις 12 δεν τρώει πολύ κι έτσι ξαναξυπνάει μες στη νύχτα.Μάλλον αυτό που σου είπε ο γιατρός,δεν προλαβαίνει να πεινάσει.Ήπιε γύρω στα 50 μόνο γραμμάρια στις 12 και μετά ξαναξύπνησε στις 4.Πήρα να της φτιάξω χαμομηλάκι για να το κόψουμε σιγά σιγά.Τι να το κόψει καλέ;Ήπιε 100γραμμ. χαμομήλι δεν ήθελε άλλο και μετά δεν κοιμόταν γιατί πείναγε,έτσι της έφτιαξα και 120γραμμ. γάλα και τα ήπιε.Αν και εδώ που τα λέμε δε με ενοχλεί να ξυπνάει τη νύχτα,αφού είναι μόνο για πολύ λίγη ώρα,μετά ξανακοιμάται ;) Θα προσπαθήσω όμως αυτό που είπες.Βέβαια,εγώ που την ταΐζω στις 9 κοιμάται απ'ευθείας.Την έχω κάνει και μπανιο πριν οπότε έχει χαλαρώσει.Θα δοκιμάσω όμως,αν δεν πεινάει θα κοιμηθεί πάλι στην ώρα της.Τελικά θα το πάρεις το μπεμπάκι αύριο μαζί;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατρίνα μου,θα στα ματιάσω τα παιδιά!Είναι πανέμορφα και τα δύο!Καλάααα η κόρη σου.....αστέρι.Μην εκπλαγείς αν κάποια στιγμή σου ανακοινώσει ότι θα γίνει μοντέλο,είναι πανέμορφη και το μαλλί.....τέλειο :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κι απο μενα ........

εεε Κατεριναααα( foufou) μην φευγεις ειμαι εγω μεσαααααα :):)

να χαιρεσαι την κορουλα σου ,παντα ευτυχισμενη και γερη...

Mitsi μου βαλε καμια φωτογραφια απο το δεντρακι σου πρεπει να εγινε πολυ ομορφο ...

πρωτοτυπη η ιδεα που ειχες με της μπομπονιερες του γαμου σας...

mari@ μου κι εγω μεσα για συναντηση στη θεσσαλονικη ..να παρουσιαστουν και οι υπολοιπες εξαφανισμενες της παρεας για να δουμε ποτε μπορουν???? καλυτερα να το κανονισουμε την αλλη βδομαδα( για να μαζευτυομε οσο το δυνατον περισσοτερες),απογευμα αν γινεται ...ελπιζω να βρεθουμε ;)

Kατρινακι αν δεν καταφερω να κανονισω συναντηση θα σε χρειαστω σιγουρα!

ελπιζω παντως να βρεθουμε πριν τα χριστουγεννα :oops::oops::oops:

Τα νεα μας τωρα ...ο μπεμπης ειναι καλα ...εγω παλι οχι..

εχω καθυστερηση αν και ο κυκλος μου εγινε λιγο περιεργος μετα την καισαρικη ...

φοβαμαι μηπως εμεινα εγκυος ( αν και προσεχαμε ) ...θα δειξει οπως και να εχει τις επομενες μερες ..αν οχι θα κανω τεστ ...:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τωρα ειδα τις φωτογραφιες σας ...

καλα τι παιδια ειναι αυτα που εχειιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιις????????????????????????????????????????????

ειναι κουκλια και τα δυο να τα χαιρεσαι

..η Ελενα ειναι σαν αγγελουδα στην φωτογραφια ,

ρε συ Κατερινα πες μας την συνταγη για το επομενο...!!!!

ΥΓ το ριγε μελανζε -μαυρο φορμακι ΟΛΑ τα λεφτααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου,Βασούλα μου!Το έβαλα πείσμα,περίμενα περίμενα,λέω τι στο καλό :?: Κάποια θα μπει. :D:D:D:D:D:D:D Ξέρεις τι;Απ'ότι θυμάμαι στη Στέλλα μου η πρώτη περίοδος με την επόμενη είχαν μεγάλη διαφορά.Κόντευα να κλείσω τους δύο μήνες.Απο'κει και πέρα σταθεροποιήθηκε.Από την άλλη βέβαια,αν είσαι έγκυος άντε με το καλό :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause: Δε χρειάζεται πανικός είναι καλύτερα,πίστεψέ με.Α,κοίτα σύμπτωση,θα'ναι κι αυτό στα μπεμπάκια Αυγούστου-Σεπτεμβρίου :!::!::!:[smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsia

xronia polla se oles oses girtazan extes k oses giortazoun simera.

emeis kaname sti mpempa tin proigoumeni evdomada test alergias gia to gala k mallon einai thetiko..perimenoume ta apotelesmata aimatos...

tin ekana k to deutera emvolia..einai 5800 kai 65 pontous alla erikse poli klama...mallon tin emine i aisthisi apo to aima pou tin piran...

to emvolio gia tin gastrenteritida to ekane kamia sas?emas mas eipe o paidiatros oti einai proeraitiko.einai akomi se peiramatiko stadio..ego den to ekana efage dio tsimpies k eipa n to anavalw.

oson afora to mpempaki mou einai arketa isixo...

kalo vradi se oles

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλεναδιτσες μου γλυκες τι κανετε?

Σας εχασα τελειως....ναι το ξερω, εγω φταιω! Μου λειψατε ομως ολες παααρα πολυ και ειπα να μπω και να δω τι κανετε! Διαβασα λιγο τα νεακια σας, ειστε ολες καλα και εσεις και τα μωρουλινια σας και πολυ χαιρομαι γι αυτο!

Καλα και εγω με τα παιδακια μου και θελω να σας πω κατι γιατι ειμαι παρα πολυ χαρουμενη! Θηλαζω αποκλειστικα πλεον τον μπεμπουλη μου, τρελη χαρα για μενα, γιατι το ηθελα παρα πολυ και αντιμετωπιζα προβληματακι. Τελος καλο, ολα καλα ομως. Την Κυριακη γινομαστε 3 μηνων, ειμαστε 6.500 και 62 ποντους...

Και χριστουγεννιατικες προετοιμασιες ειδα...να στε ολες καλα και να χαρειτε με τα παιδακια σας τα φετινα Χριστουγεννα που θα ειναι απο τα καλυτερα της ζωης μας!

Μου φαινεται τα λεω λιγο μπερδεμενα και χωρις σειρα αλλα σας εχω χασει και δεν ξερω τι να προτοπω και απο που να αρχισω. Θα μπαινω πιο συχνα ομως εδω, σας το υποσχομαι..

Ελπιζω να δω καποιες απο εσας αυριο στης Βασιλικουλας, θα χαρω πολυ και θα περασουμε καλα!

Προς το παρον σας φιλω γλυκα εσας και τα μωρακια σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsia

xronia polla se oles oses girtazan extes k oses giortazoun simera.

emeis kaname sti mpempa tin proigoumeni evdomada test alergias gia to gala k mallon einai thetiko..perimenoume ta apotelesmata aimatos...

tin ekana k to deutera emvolia..einai 5800 kai 65 pontous alla erikse poli klama...mallon tin emine i aisthisi apo to aima pou tin piran...

to emvolio gia tin gastrenteritida to ekane kamia sas?emas mas eipe o paidiatros oti einai proeraitiko.einai akomi se peiramatiko stadio..ego den to ekana efage dio tsimpies k eipa n to anavalw.

oson afora to mpempaki mou einai arketa isixo...

kalo vradi se oles

ΚΑΛΈΕΕ ΤΙ ΓΛΥΚΟΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΕΧΕΙΣΣ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΈΕΕ ΤΙ ΓΛΥΚΟΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΕΧΕΙΣΣ????[/quote:4xoo8pgj]ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ!!

ΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ..ΤΟ ROTARIX..E?..ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΙ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΙ ΝΑ ΜΗ ΤΟ ΚΑΝΩ ΓΙΑ ΤΟ ΛΟΓΟ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ ΚΙ ΕΣΥ ΚΑΙ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ..ΟΠΟΤΕ ΟΧΙ ΔΕ ΘΑ ΠΑΡΩ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσιααα!

Κατερινακι..να χαιρεσαι τη κορακλα σου!!να χαιρεται την ονομαστικη της!!αυριο θα ερθεις τελικα?

Βασουλα..τι εγινε..?το πηρες το τεστ?θα με σκασεις..!!χαχα οντως φανταζεσαι..?παλι στα ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ??ειδες φωτο που σου εβαλα?δεν εχεις παραπονο?Η Ελενα εχει κανει φωτο γραφηση..για καταλογο..βαπτιστικα και καλοκαιρινα,,..LAPIN...και Piccolo Mondo!!αλλα ηταν πολυ κουραστικο για ολους μας ιδιατερα για το παιδακι!8ωρα κλειναμε!!νομιζω εχω στις φωτογραφιες μου που ειναι 3 ετων!

Αννουλα-Μαννουλα..καλα εκανες και μπηκες...κριμα ειναι να χαθει το παρεακι ..που ψτοσο καιρο μα ς συντροφευε!! ;)

ioanna..ευχομαι ολα να πανε καλα για το κουκλακι συ!!

ΑΝΥΠΟΜΝΩ ΝΑ ΣΑ ΔΩΑΥΡΙΟ ΚΟΡΙΤΣΑ.ΠΑΩ ΝΑ ΦΤΙΑΞΩ ΤΟ brownies μου!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μην μου γραφετε οτι μπορει να ειμαι εγκυος Please.....

εκανα καισαρικη πριν απο τρεις μηνες ..οποτε μια ενδεχομενη εγκυμοσυνη

δεν θα ειναι οτι καλυτερο για την υγεια μου..

.αν ειμαι φυσικα ομως και θα το κρατησω ..

τεστ θα παρω μαλλον αυριο Κατερινακι...

εχω πεθανει απο το αγχος οποτε ας το κανω να τελειωνουμε...

Μαννουλα μην ερχεσαι και φευγεις ...μεινε στην παρεουλα μας ..

αυριο περιμενω φωτογραφιες απο την συναντηση μην ξαχασετε να βγαλετεεεεεεεεε

μακια πολλα καλο βραδυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ ΤΕΛΙΚΑ ΒΡΕΘΗΚΑΤΕ???ΕΓΩ ΕΜΕΙΝΑ ΧΩΡΙΣ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΚΑΙ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΣΑΣ ΕΧΑΣΑ ΚΑΙ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΘΩ ΠΟΛΥ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΣΤΗΝ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥΛΑ.ΕΜΕΙΣ ΧΤΕΣ ΠΗΓΑΜΕ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΣΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΚΡΑΤΗΣΕ ΤΟ ΣΠΟΡΟ Κ ΠΗΓΑΜΕ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΣΤΑ ΜΑΓΑΖΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΣΤΗΝ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΗΤΑΝ Ο ΔΕ ΓΙΟΣ ΜΟΥ ΚΥΡΙΟΣ ΧΤΕΣ ΚΟΙΜΟΤΑΝ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΜΕ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑΤΑ ΓΙΑ ΜΑΜ ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΑΠΟ ΤΗΣ 9 ΩΣ 3,30 ΜΕΤΑ ΒΕΒΑΙΑ ΞΑΝΑΚΟΙΜΗΘΗΚΕ 5 ΑΛΛΑ ΞΥΠΝΗΣΕ 8 ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΕΜΒΟΛΙΟ :?:?:cry::cry: ΑΧ ΤΟ ΨΥΧΟΥΛΑΚΙ ΜΟΥ ΘΑ ΠΟΝΕΣΕΙ..

ΘΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΤΑ ΝΕΑΚΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΘΑ ΞΑΝΑΜΠΩ

Καλέ η συνάντηση είναι αυτό το Σάββατο... στις 12 (σήμερα δηλ. λόγω που η ώρα είναι 12.15)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λαμπρινη ο αντρας μου κολλησε με τη μπεμπα σου!

Μίτσι μου γτ κόλλησε ο σύζυγος με την μπουμπουκα μου ? τι είναι αυτό που έχει το πουλάκι μου? Μήπως μας λοξοκοιτάται ? ? ? :lol::lol::lol:;););););););););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου... Κατερινοφουφού χρόνια πολλά για την γιορτή σου κ για τη γιορτή της κορούλας σου. Και βέβαια χρόνια πολλά σε όσες Κατερινούλες γιόρταζαν.

Προχθές πήρα το γιατρό μου να του πω ότι περίοδος ακόμα δεν (γέννησα 30-8-10) και μου είπε έλα αύριο να σε δω αν κ δεν συμβαίνει κάτι. Εεεεεεεε το βράδυ επιτέλους αδιαθέτησα... γτ είχα γίνει τούμπανο.Πρησμένη κοιλιά όσο τπτ. Οπότε WENDY μου ίσως αργήσει κ περισσότερο να σου ρθει κ σένα η περίοδος... εκτός κ αν έκανες καμιά πονηρή ατασταλία... εεεεε?????????

Κοριτσάκια ελπίζω να τα πούμε οι περισσότερες αύριο από κοντά... Σας φιλώ γλυκά κ σας καληνυχτώ !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Συγγνώμη που πετάγομαι στο θεματακι σας κορίτσια απλώς ήθελα να παραθέσω τη δική μου εμπειρία σχετικά με τη θρομβοφιλια. Λοιπόν κορίτσι, μετά από τη δεύτερη αποβολή (1η παλινδρόμη, 2η βιοχημική) πήγα σε αιματολογο για να μου γράψει τις εξετάσεις θρομβοφιλιας για να διερευνήσουμε την κατάσταση μιας κι όλες οι υπόλοιπες εξετάσεις μας ήταν φυσιολογικές. Επειδή στον κύκλο ακριβώς μετά τη βιοχημική είπαμε να κάνουμε πρόκληση ωορρηξιας για να δοκιμάσουμε, η αιματολογος μου είπε να περιμένω ένα τρίμηνο μέχρι να αποβληθούν απ' τον οργανισμό μου οι γοναδοτροπινες για την πρόκληση. Μένω έγκυος ωστόσο και πήγα να τη δω για να της ζητήσω να κάνουμε παρόλα αυτά τις εξετάσεις για να προλάβω κι εγώ τυχόν 3η απώλεια... Τις έκανα, αλλά η αιματολογος μου επισήμανε ότι λόγω της εγκυμοσύνης που ανεβάζει τη χοριακή ούτως ή άλλως αλλά και των γοναδοτροπινων από την πρόκληση υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να βγουν οι τιμές λανθάνουσα αυξημένες. Εν τέλει σε μένα βγήκαν αρνητικές, ωστόσο παίρνω ασπιρίνη τύπου σαλοσπιρ των 150 προληπτικά λόγω ιστορικού αποβολών και μόνο. Επιπλέον, οι μεταλλάξεις της θρομβοφιλιας απασχολούν μόνο το 2ο τρίμηνο κι έπειτα κατά τα λεγόμενα της αιματολογου όσο και της γυναικολόγου μου, οπότε θεωρώ πως δεν πρέπει να σ ανησυχεί που ξεκίνησες τώρα τις αντιπηκτικες. Μόλις μπήκες στο 2ο τρίμηνο οπότε μια χαρά μου ακούγεται το timing. Ίσως και γι'αυτό να σου έδωσαν αντιπηκτικες κατευθείαν κι όχι ασπιρίνη όπως εμένα, επειδή είναι πιο δραστικές/ισχυρές. Όλα καλά θα πάνε, σου εύχομαι εσένα και σε όλα τα κορίτσια όμορφες και τελειομηνες εγκυμοσύνες ❤️❤️❤️🙏🙏🙏
    • Ναι, έχουμε καθίσει αλλά σε εξωτερικό χώρο! Είσαι πολύ τυχερή για αυτό το πιάτο φαγητό! Πολύ θα το ήθελα! 
    • @flowerv ναι στο Fivi με τον κ. Παππά.  Τον είδα σε επίσκεψη μου πριν σχεδόν ένα χρόνο στην Ξάνθη όπου και κατεβαίνει 1 φορά στις 15 κάθε μήνα. Έμεινα ευχαριστημένη η αλήθεια είναι! Αν και σκοπός μου ήταν να πάω στο Χριστοφορίδη στο embryolab αναγκαστικά θα πάω στο Διαβαλκανικό λόγο του συγκεκριμένου γιατρού. Από όσο γνωρίζω πριν πάει στο Διαβαλκανικό ήταν κι αυτός στο embryolab οπότε και τον εμπιστεύομαι.  @kokkinoskoufitsaπεθαίνω με το υπέροχο χιούμορ σου και γενικά με το λόγο σου.. είσαι όλα τα λεφτά κορίτσι μου, σε χαίρομαι! Νομίζω πως θα γινόμασταν αυτοκόλλητες αν μέναμε στην ίδια πόλη.! 😅 Μου άρεσε το "σαν την τσουτσού".. 🤣🤣🤣 Λίγο πάντως που είχα μιλήσει με το γιατρό για την εξωσωματική μου είχε πει πάνω κάτω στα 3200 με 3500 από όσο θυμάμαι.  Ελπίζω να μην άλλαξε κάτι προς τα πάνω. 😅
    • Αυτά σκέφτομαι @ditakiμου! Στις 28 που θ' ανέβω πάνω θα δω πως θα κινηθώ. Σκέφτομαι να το συζητήσω και με τον μπαμπά του και την αδερφή του.
    • @kokkinoskoufitsa χαίρομαι που όλο αυτό είχε θετική έκβαση και είσαι καλά! Έχεις απίστευτη ψυχική δύναμη και σε νοιωθω σίγουρη και αποφασισμένη για το πως θα συνεχίσεις! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...