Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ - ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010 Νο2


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 986
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Λαμπρινή τι εννοείς όταν λές τι θα έχει το ταπεράκι μας;

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΓΛΥΚΟ ΕΙΠΑΜΕ ΜΕ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΤΙ ΘΑ ΦΤΙΑΞΟΥΜΕ ΤΟ ΚΑΤΙ ΤΗΣ ΜΑΣ. Π.Χ. ΕΓΩ ΘΑ ΦΤΙΑΞΩ ΝΤΟΜΑΤΟΚΕΦΤΕΔΕΣ Κ ΘΑ ΒΑΛΩ Κ ΤΟ ΣΥΖΥΓΟ ΝΑ ΦΤΙΑΞΕΙ ΛΟΥΚΟΥΜΑΔΕΣ... ΒΕΒΑΙΑ Η ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΤΠΤ, ΑΛΛΑ ΕΜΕΙΣ ΕΠΙΜΕΝΟΥΜΕ. Η ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΕΙΠΕ ΘΑ ΦΤΙΑΞΕΙ ΠΙΤΣΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα,κορίτσια μου!Τι κάνετε;Στο θέμα μάτι είμαι εντελώς σύμφωνη.Πιστεύω πάρα πολύ στο μάτιασμα.

Εγώ θέλω πολύ να έρθω κι ελπίζω να τα καταφέρω αφού μένω και κοντά.Κι εμένα ο αντρας μου πιθανόν να έχει τη μεγάλη οπότε το ζουζούνι μαζί μου.Άμα είναι έτσι κι εγώ θα φτιάξω κάτι.Η βασιλική θα φτιάξει πίτσα.Α,εντάξει!ευκαιρία να χάσουμε τα κιλά της εγκυμοσύνης :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Λαμπρινούλα τέλειες φωτογραφίες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;

ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΡΡΩΣΤΟΙ ΜΕ ΤΗ ΣΕΙΡΑ ΠΡΩΤΑ Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΜΕ ΠΥΡΕΤΟ ΜΕΤΑ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ Κ ΜΕΤΑ ΕΓΩ...ΤΑ ΕΧΩ ΦΤΥΣΕΙ ΟΜΩΣ :shock::shock::shock:

ΕΧΕΙ ΑΡΧΗΣΕΙ ΠΑΛΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ Κ ΚΛΑΙΕΙ Κ ΚΑΝΕΙ ΕΜΕΤΟΥΣ...ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΠΟΤΕ ΘΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙ;;;; :shock::shock::shock::shock: ΛΕΤΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΤΙΑΣΜΕΝΟΣ;;;ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΑ ΑΠΟ ΠΡΟΧΤΕΣ ΠΟΥ ΠΗΓΑΜΕ ΣΕ ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ...

ΑΧ ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΣΥΝΑΝΤΗΘΗΤΕ.....

ΚΑΛΕ Η ΤΖΕΝΗ ΜΠΙΛ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΧΑΘΕΙ ΞΕΡΕΙ ΚΑΜΙΑ;;;

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!

ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΚΟΥΚΛΑ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΣΟΥ ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω πολυ κοριτσια μου για τα σχόλια...

σημερα πηγαμε για το 2ο εμβολιακι μας... κ ολα καλα. Η μπουμπούκα ουτε που έκλαψε καθόλου. Ισως το απόγευμα να κάνει πυρετούλι οπότε θα της δωσω ντεπονακι κ θα ηρεμήσει...

Αχ Βικουλίνι μου περαστικούλια σας...τι πραγμα ειναι κ αυτο...

Μακάρι να τα καταφερεις Κατερινάκι κ να σε δουμε το Σαββατο...

Φιλάκια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικουλίνι,περαστικούλια σε όλους σας!Ξεματιασέ το καλού κακού δεν ξέρεις ποτέ :roll:

Λαμπρινούλα,βράχος η μπεμπούλα ε;Μπράβο!ΚΙ εγώ αυτό λέω μακάρι να καταφέρω να έρθω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας μανουλες!

χαθηκα για ακομα μια φορα αναμεσα στα pambers στις κατσαρολες και στα ατελιωτα ασιδερωτα!!!! :lol::lol::lol:

ελπιζω οσο περναει ο καιρος να αρχισω επιτελους να προσαρμοζομαι σε αυτην την νεα κατασταση που λεγεται mammy!

μου λειψατε ΟΛΕΣ παρα πολυ..

διαβαζω για συναντηση και ζηλεεεεεεεεευωωωωωωωωωωωωω!!!!!

θελετε να κανονισουμε κι εμεις απο τη θεσσαλονικη καμια συναντησουλα????

επισης διαβαζω κατι για λουκουμαδες και θυμηθηκα τοτε που ημασταν εγκυουλες και ολα μας φαινοταν νοστιμα ...εγω την ορεξη ακομα δεν την εχασα ,αν θελετε σας στελνω λιγη !!!!

Σημερα νοσταγησα τι παλιες μερες ,τι ομορφα που περνουσαμε το καλοκαιρι γραφοντας αραδες ...μου ελειψε η κοιλιτσα μου που φανταζε βουνο !!ναι ,ναι ισως να ειμαι τρελη αλλα μου ελειψε !!!

κατα τα αλλα ειμαστε καλα μεγαλωνουμε παχαινουμε και φυσικα ομορφαινουμε ...( ειμαστε ομορφα εμεις τα μωρακια Αυγουστου -Σεπτεμβριου τι να κανουμε...!)σας βαζω μια προσφατη φωτογραφια του μπεμπη μου ...

ΥΓ ευχαριστω την Κατρινα την Κατερινα ( soupitsa) την Βασουλα με τα διδυμακια την madre και την Μιτση για τα μηνυματακια τους ...DSC04362.JPG[/attachment:23b3m5i9]

post-3573-13873935545281_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια. τι κάνετε;

Εμείς χτες το βράδυ γυρίσαμε από το ταξιδάκι μας. Πήγαμε σε συγγενείς σε ένα χωριό της Ηλείας το Σάββατο, μετά την Κυριακή είχαμε την ορκωμοσία στην Πάτρα και βόλτες στην Ναύπακτο και τη Δευτέρα επιστροφή με στάση εννοείται στο Ικέα. Μια χαρά περάσαμε. :P:P:P Ο μικρός έριχνε κάτι ύπνους στις διαδρομές αλλά το κακόμοιρο πρέπει να πιανόταν στο καθισματάκι. Την Κυριακή δεν προλάβαινε να κοιμηθεί στο αυτοκίνητο και φτάναμε κάπου τον κατεβάζαμε, ξυπνούσε, έβλεπε τριγύρω και πάλι πίσω στο αυτοκίνητο. Από την εξάντληση το βράδυ κοιμήθηκε 7 ώρες συνεχόμενες!!!! Πάλι καλά γιατί και εγώ ήμουν πτώμα. Χτες όμως επανήλθε στο πρόγραμμα του. Ξέχασα να σας πω ότι στο αεροπλάνο ούτε που ακούστηκε η φωνούλα του. ;);)

Εσείς πως περάσατε το Σαβ/κο?? Θα προσπαθήσω να διαβασω τα νεα σας.

Φιλακια προς το παρον με καλει ο μικρος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάκια μου!!!

Τι κάνετε;Τα μωρουλίνια σας;

Τι υπέροχες φωτό είναι αυτές που είδα;Εχουμε τα ομορφότερα μωρά!!!

Δεν πολυμπαίνω στο μάμμυ γιατί κολλάει συνεχώς...Και τώρα μπήκα μόνο για να ρωτήσω κάτι την ψυχολόγο μας...ουφφφφ...

Ο Νεκταράκος μου πάντως είναι υπέροχα!!!Μεγαλώνουμε και τρελαίνουμε την μαμά με τα νάζια!!!

Σας φιλώ όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κι απο μενα !!!!!!!!!!!!!!

εχω μερες να μπω εδω..... μου λειψατε βρε! αλλα κολλησα στο φεις.... περναμε καλα εκει...

λοιπον με τη μητση μιλησα, φουφου και μαγδα στειλτε μου βρε τα τηλ. σας αν ει ναι να ερθετε... να σας εξηγησω που και πως.... στειλτε μου μνμ!!! η παρτε με τηλ, σας το στελνω..

φιλακια σε ολες, να περνατε καλα και να μου φιλησετε τα μπεμπακια σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera κοριτσαρες!!!

wendaki ελα ξανα στη παρεα μας,μη πελαγωνεις!! :D:D:D

!κ για μας ο ιδιος πανικος επικρατει μα δε το βαζουμε κατω!!!παραταμε τις δουλειες κ μπαινουμε στο μαμι!!! :oops::oops::oops:παρεπιπτοντως,το μωρο σου ειναι αλητεια.!!!!!

φουφουκα μη τυχον κ δεν ερθεις το σαββατο,σε περιμενω προσωπικα!

το μωρο ειναι κρυωμενο τελικα...

ασε,το ματι,μπορει να σκασει ανθρωπο.κ ναθελα να μη το πιστεψω,δε μπορω,μιλουν τα γεγονοτα!!!

vasomits χαρηκα που σε ακουσα ξανα.μπαινε να μας λες κανα νεο που κ που!!

λαμπρινη ο αντρας μου κολλησε με τη μπεμπα σου!

φωτεινη,ανθεκτικο το μωρο σου,κ το δικο μου ειχε πιαστει στο καθισμα,αλλα το ανεχτηκε το καημενο...!

βικη μου περαστικουλια!ποσο θα κρατησει μωρε,θα ησυχασεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ ΤΕΛΙΚΑ ΒΡΕΘΗΚΑΤΕ???ΕΓΩ ΕΜΕΙΝΑ ΧΩΡΙΣ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΚΑΙ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΣΑΣ ΕΧΑΣΑ ΚΑΙ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΘΩ ΠΟΛΥ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΣΤΗΝ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥΛΑ.ΕΜΕΙΣ ΧΤΕΣ ΠΗΓΑΜΕ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΣΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΚΡΑΤΗΣΕ ΤΟ ΣΠΟΡΟ Κ ΠΗΓΑΜΕ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΣΤΑ ΜΑΓΑΖΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΣΤΗΝ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΗΤΑΝ Ο ΔΕ ΓΙΟΣ ΜΟΥ ΚΥΡΙΟΣ ΧΤΕΣ ΚΟΙΜΟΤΑΝ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΜΕ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑΤΑ ΓΙΑ ΜΑΜ ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΑΠΟ ΤΗΣ 9 ΩΣ 3,30 ΜΕΤΑ ΒΕΒΑΙΑ ΞΑΝΑΚΟΙΜΗΘΗΚΕ 5 ΑΛΛΑ ΞΥΠΝΗΣΕ 8 ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΕΜΒΟΛΙΟ :?:?:cry::cry: ΑΧ ΤΟ ΨΥΧΟΥΛΑΚΙ ΜΟΥ ΘΑ ΠΟΝΕΣΕΙ..

ΘΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΤΑ ΝΕΑΚΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΘΑ ΞΑΝΑΜΠΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα γλυκουλες μου ..

Βασουλα σε εφαγε το face Και δεν μπαινεις στο μαμμυ ε ???

ελα βρε Βασουλα μου θα γυρισουμε ολες και θα ειμαστε οπως παλια .....

Μitsi μου επεστρεψα!!

αφησα κι εγω στην ακρη τις δουλειες!!!!αχ θα μας φανε τα σκουλικια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

χθες κοριτσια το βραδυ δεν κοιμηθηκα ουυυυυυυτε μια ωρα ο μπεμπης μας εχει τρελα πονακια και υποφερει το καλο μου....

και μια που ειπα μπεμπης....βρηκαμε και ονομα .....

το ονομα αυτου λοιπον...ΜΑΡΙΟΣ!(στην παναγια μας)

τα φιλια μου σε ολες ...

υγ θελω φωτο απο την συναντηση στο σπιτι της Βασουλας μας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσαρες μου γλυκες...!χαιρετω ολη τη παρεα..και στελνω τα ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΣΥΝΟΝΟΜΑΤΕΣ..ΚΑΤΕΡΙΝΟΥΛΕΣ :x:x:x:x:x@};-@};-@};-@};-@};-@};- να maste καλαα να μας χαιροντε οσοι μας αγαπουν και εμεις να χαιρομαστε τα παιδακια μας...αντε και τους αντρουληδες μωρεε..!!χχχιχιχι :oops::oops::oops:

Βασουλα γυρισες τελικα στο παρεακι?μπραβο και πολυ καλα εκανες!σιγα μη κατσεις να σκασεις..φιλα μου το ομορφοπαιδο σου!οποοοτε θες παρε με τηλ.και για συναντηση..πες μου να σας κανονισω αμεσως!!

Μαγδα..η συναντηση ειναι αυτο το Σαββατο 27-11..!!!οποτε δεν εχασες τιποτα!ελααα!

για ολες τις υπολοιπες..ευχομαι να ειστε καλα..,μη πελαγωνετε με τις δουλειες..,εγω φωναζω γυναικα ..καθε 15 και παλι ξεπατωνομαι..οποτε...? :(

Ο μπεμπης μου εκανε το 1ο εμβολιο του χτες..και τελος Δεκεμβρη το 2ο!Δεν εκλαψε καθολου..εννα τσικ εκανε ο καημενος! :P:P

Μιτσι και φουφου και Μαγδα ελπιζω να σας δω το ΣΑΒΒΑΤΟ!!! :D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρονια πολλα σε οοοοοοοοοολες τις κατερινουλες κ φυσικα στη κατρινα μας!!!

να σε χαιρονται τα παιδακια σου κ ο αντρουλης σου!!!

πηγα εκκλησια κ τωρα λεω να σιδερωσω,γιατι το σαββατο θα το φαμε στη συναντηση!ελατεεεε!!μαγδα,φουφου κ οσες μπορειτε!πρωτη φορα θα σας δω κ πολυ χαιρομαι!

αγορασα δεντρο,πραγματικα δε πρεπει να υπαρχει μεγαλυτερο... :oops::oops: για να ενωσω καθε κλαδακι μας πηρε με τον αντρα μου 2μισι ωρες!ετσι μουρχεται οταν ειναι να ξεστολισω να το παω οπως ειναι στην αποθηκη!! :lol::lol::lol:

οπως τα λες βασουλα,το φεης ανοιξε τη μαυρη τρυπα!!αλλα κ το μαμι μια χαρααντεχει,αν σκεφτεις ποοοοσους μηνες τα λεμε....!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ ΚΟΥΚΛΙΤΣΕΣ ΜΟΥ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΠΟΛΥ ΝΑ ΡΘΩ ΘΕΛΩ ΠΟΛΥ ΝΑ ΣΑΣ ΔΩ.ΑΠΛΑ ΕΧΕΙ ΓΕΝΝΕΘΛΙΑ Ο ΑΔΕΡΦΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ Κ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΤΡΑΠΕΖΙ ΜΕΣΗΜΕΡΙ Η ΒΡΑΔΥ ΘΑ ΜΑΣ ΠΕΙ.ΕΜΕΙΣ ΧΤΕΣ ΚΑΝΑΜΕ ΕΜΒΟΛΙΑΚΙ ΓΙΝΑΜΕ 2 ΜΗΝΩΝ ΚΛΑΨΑΜΕ ΕΛΑΧΙΣΤΑ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΣΑΝ ΤΟΥ ΚΑΤΡΙΝΙΟΥ.ΕΙΜΑΣΤΕ 60 ΠΟΝΤΟΥΣ Κ 5920 ΓΙΑΥΤΟ ΜΟΥ ΠΕΦΤΟΥΝ ΤΑ ΝΕΦΡΑ :shock::shock::shock: ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΣΤΕ ΑΝ Κ ΤΟ ΧΑΜΕ ΚΟΨΕΙ ΟΥΤΩΣ Η ΑΛΛΩΣ ΝΑ ΚΟΨΟΥΜΕ ΤΟ ΒΡΑΔΥΝΟ ΜΑΣ ΕΙΠΕ 12 ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΜΑΜ Κ ΜΕΤΑ 7 ΕΝΔΙΑΜΕΣΑ ΤΣΑΙ Η ΧΑΜΟΜΗΛΙ ΤΗ ΝΥΧΤΑ.ΕΜΑΣ ΗΔΗ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ 5 ΩΡΑ 6ΩΡΑ ΠΧ ΧΤΕΣ 11 ΝΑΝΙ 4.10 ΜΑΜ Κ ΜΕΤΑ 7 ΜΑΜ ΑΡΑ ΑΜΑ ΚΟΨΟΥΜΕ ΤΟ 4 ΣΩΘΗΚΑ!!!!!!!!!!!!

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙΑ ΜΑΣ

ΚΑΤΡΙΝΙΩ ΜΟΥ :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:@};-@};-@};-@};-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ στις Κατερινούλες της παρέας. :P:P:P Να είστε πάντα ευτυχισμένες, υγιείς και να χαίρεστε τα παιδάκια σας.

Πολύ ζηλεύω με τη συναντηση σας. Θα μαζευτείτε οι τρελομαμάδες με τα κουκλιά σας και εγώ θα σας στέλνω την θετική μου σκέψη από πολλά χιλιόμετρα μακρυά. ;);)

Εδώ όλα καλά. Αρχίζουν και στρώνουν τα πράγματα. Το μόνο θέμα μου είναι ότι ο μικρός μένει περισσότερες ώρες ξυπνιος και θέλει κουβεντούλα και παιχνίδια, οπότε μαγείρεμα και άλλες δουλειές περιμένουν.

Μάγδα γιατί θα δίνεις χαμομήλι τη νύχτα; Έτσι σου είπε ο γιατρός; Please πες μου, γιατί από ό,τι βλέπω έχουμε περίπου το ίδιο πρόγραμμα, δηλαδή και εμένα κοιμάται γύρω στις 11 και ξυπνάει πάλι στις 4, και αφού φάει ξαναξυπνάει στις 7:30 με 8:30. Όποτε δοκίμασα να δώσω χαμομήλι στο θρεφταράκι μου κατα τη διάρκεια της ημέρας για να καθυστερήσω το γεύμα δεν το κατάφερα. Έτσι αναρωτιέμαι εσένα τι σου είπε ο γιατρός για να δω και εγω τι θα κάνω μπας και κοιμηθούμε επιτέλους χωρίς ενδιάμεσο ξύπνημα.

Μιτσι καλορίζικο το δέντρο και καλές γιορτές. Εμείς ούτε χαλιά δεν έχουμε στρώσει γιατί φυσικά δεν έχουμε αγοράσει. Επιτέλους θα πάμε το Σάββατο με τον άντρα μου να πάρουμε.

Wendy τέλειο το όνομα. Ο Μάριος σου να είναι πάντα ευτυχισμένος και να αγαπάει τη μανούλα του που του διάλεξε τόσο ωραίο όνομα. ;)

Αυτά για τώρα. Φιλάκια σε όλες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε κοριτσια θελω πρωοτυπες ιδεες για να διακοσμσω το δεντρο. :idea::idea:

ο αντρας μου προτιμα χρυσο κοκκινο τον υπεροχο αυτο κλασσικο συνδυασμο. ;)

εγω,ολο κατι περιεργα σκεφτομαι,οπως κοσμηματα, κανελλες,μπομπονιερες που μου εμειναν τονοι!!!κ ειναι μπεζ πορτοκαλι...οτι ναναι σκεφτομαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε κοριτσια θελω πρωοτυπες ιδεες για να διακοσμσω το δεντρο. :idea: :idea:

ο αντρας μου προτιμα χρυσο κοκκινο τον υπεροχο αυτο κλασσικο συνδυασμο. ;)

εγω,ολο κατι περιεργα σκεφτομαι,οπως κοσμηματα, κανελλες,μπομπονιερες που μου εμειναν τονοι!!!κ ειναι μπεζ πορτοκαλι...οτι ναναι σκεφτομαι!!!

Από μικρή μου άρεσε το δέντρο της θείας μου που κρεμούσε κουκουνάρια, τα οποία τα μάζευε και τα έβαφε μόνη της με σπρευ. Πάντως μπορείς να βάλεις όλα αυτά που λες μαζί. Γιατί πρέπει να υπάρχει μόνο ένα, άντε το πολύ δυο χρώματα στο δέντρο; Κάνε ένα πολύχρωμο δέντρο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα ....

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ στις Κατερινουλες μας ( ΚΑΤΡΙΝΑ ,supitsa,kuo28 αν ξεχασα καμια αλλη συγνωμη!) mitsi μου μπορεις να στολισεις το δεντρο σου με καραμελενια μπαστουνακια πολυχρωμα αρκουδακια και λιγες κοκκινες μπαλες θα ειναι πολυ ομορφο νομιζω ;)

φωτεινη μου ευχαριστω για τα καλα σου λογια κι εμενα μου αρεσει πολυ το Μαριος, το εταξα στην παναγια αφου γεννησα (επειδη ειχα μεγαλη αιμοραγια και κοντεψα να χασω την μητρα μου ):cry::cry:

ολα ομως πηγαν καλα ,βοηθησε η παναγια για αυτο αυτο το παιδακι της ανηκει !!! παρολου που γιναν ομηρικοι καυγαδες για το ονομα με τα πεθερικα μου... :evil::evil:

γραφετε για βραδυνο υπνο .....

πονεμενη ιστορια κοριτσια ,ειχα ρωτησει την παιδιατρο μου πως να του κοψω το βραδυνο ...μου ειχε πει να περιμενω μεχρι τον δευτερο μηνα ...Αφου λοιπον γινει δυο μηνων να του δινουμε καθε βραδυ τσαι..ελα ομως που το βραδυνο του ξυπνημα δεν ηταν πεινα αλλα συνηθεια!!!ο μικρος ξυπνουσε γιατι ετσι ειχε μαθει ...αυτο το καταλαβα οταν του εκοψα και το τσαι ..ξυπνουσε ..περιμενε ...περιμενε ...γκρινιαζε ελαχιστα τον επραινα αγκαλια και ξανακοιμοταν ...χθες κοιμηθηκε για πρωτη φορα 11 με 5 το πρωι !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! και μιλαμε για ενα παιδι που ξυπνουσε Σιγουρα μεσα στην νυχτα ...απο προσωπικη εμπειρια με το τσαι δεν γινεται τιποτα.... :cry::cry:

γεμιζει το στομαχακι του με αποτελεσμα παλι να χορταινει,οποτε δεν σταματαει να ξυπναει το βραδυ...

για τους κολικους καμια λυση υπαρχει ????????? ειναι 3 μηνων παιρνει Infacolic biogaia αλλα εχει ακομα κολικους .....ελπιζω πως μετα τον τριτο μηνα θα του περασουν ) :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:ymparty::ymparty: ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΑΤΕΡΙΝΟΥΛΕΣ!!

ΜΙΤΣΙ ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ ΤΟ ΔΕΝΤΡΟ ΚΑΙ ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΜΕ ΤΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΠΟΛΥΧΡΩΜΟ ΕΤΣΙ ΤΟ ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΑΛΛΗ ΧΑΡΗ ΠΙΟ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟ ΙΣΩΣ...ΑΧ ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΣΤΟΛΙΣΟΥΜΕ 1/12 ΓΥΡΩ ΕΚΕΙ.

ΜΑΓΔΑ ΓΙΑ ΓΡΑΨΕ ΜΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΧΑΜΟΜΗΛΙ..ΔΕΝ ΠΕΙΝΑΕΙ ΜΕΤΑ;;ΞΑΝΑΚΟΙΜΑΤΕ ΩΣ ΤΟ ΠΡΩΙ;;;

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

3 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΑΚΟΜΑ ΚΟΛΙΚΟΥΣ;;;;;;;; :shock::shock::shock::shock: ΜΗ ΜΟΥ ΛΕΣ ΤΕΤΟΙΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑ ΓΙΝΕΙ 3ΜΗΝΩΝ ΜΗΠΩΣ ΗΡΕΜΗΣΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΟ ΚΛΑΜΑ :(:(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μου λειψατε ΟΛΕΣ παρα πολυ..

διαβαζω για συναντηση και ζηλεεεεεεεεευωωωωωωωωωωωωω!!!!!

θελετε να κανονισουμε κι εμεις απο τη θεσσαλονικη καμια συναντησουλα????

Γεια σου Βασούλα! Συνάντηση ΝΑΙΙΙΙΙ άντε να οργανωθούμε και εμείς λιγάκι, δεν ξαναβρεθήκαμε καθόλου :| εγώ είμαι μέσα!

Το αντράκι σου είναι κούκλος και με το καλό να πάρει το όμορφο ονοματάκι του να το φυλάει πάντα η Παναγία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

foufou σε είδα προχτές στον ύπνο μου!!!! χαχαχα πολύ πλάκα είχε , αφού ξύπνησα και λέω τώρα τι ήταν αυτό που είδα? μάλον επειδή ήθελα από μέρες να μπω να μάθω νέα σας :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Συγγνώμη που πετάγομαι στο θεματακι σας κορίτσια απλώς ήθελα να παραθέσω τη δική μου εμπειρία σχετικά με τη θρομβοφιλια. Λοιπόν κορίτσι, μετά από τη δεύτερη αποβολή (1η παλινδρόμη, 2η βιοχημική) πήγα σε αιματολογο για να μου γράψει τις εξετάσεις θρομβοφιλιας για να διερευνήσουμε την κατάσταση μιας κι όλες οι υπόλοιπες εξετάσεις μας ήταν φυσιολογικές. Επειδή στον κύκλο ακριβώς μετά τη βιοχημική είπαμε να κάνουμε πρόκληση ωορρηξιας για να δοκιμάσουμε, η αιματολογος μου είπε να περιμένω ένα τρίμηνο μέχρι να αποβληθούν απ' τον οργανισμό μου οι γοναδοτροπινες για την πρόκληση. Μένω έγκυος ωστόσο και πήγα να τη δω για να της ζητήσω να κάνουμε παρόλα αυτά τις εξετάσεις για να προλάβω κι εγώ τυχόν 3η απώλεια... Τις έκανα, αλλά η αιματολογος μου επισήμανε ότι λόγω της εγκυμοσύνης που ανεβάζει τη χοριακή ούτως ή άλλως αλλά και των γοναδοτροπινων από την πρόκληση υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να βγουν οι τιμές λανθάνουσα αυξημένες. Εν τέλει σε μένα βγήκαν αρνητικές, ωστόσο παίρνω ασπιρίνη τύπου σαλοσπιρ των 150 προληπτικά λόγω ιστορικού αποβολών και μόνο. Επιπλέον, οι μεταλλάξεις της θρομβοφιλιας απασχολούν μόνο το 2ο τρίμηνο κι έπειτα κατά τα λεγόμενα της αιματολογου όσο και της γυναικολόγου μου, οπότε θεωρώ πως δεν πρέπει να σ ανησυχεί που ξεκίνησες τώρα τις αντιπηκτικες. Μόλις μπήκες στο 2ο τρίμηνο οπότε μια χαρά μου ακούγεται το timing. Ίσως και γι'αυτό να σου έδωσαν αντιπηκτικες κατευθείαν κι όχι ασπιρίνη όπως εμένα, επειδή είναι πιο δραστικές/ισχυρές. Όλα καλά θα πάνε, σου εύχομαι εσένα και σε όλα τα κορίτσια όμορφες και τελειομηνες εγκυμοσύνες ❤️❤️❤️🙏🙏🙏
    • Ναι, έχουμε καθίσει αλλά σε εξωτερικό χώρο! Είσαι πολύ τυχερή για αυτό το πιάτο φαγητό! Πολύ θα το ήθελα! 
    • @flowerv ναι στο Fivi με τον κ. Παππά.  Τον είδα σε επίσκεψη μου πριν σχεδόν ένα χρόνο στην Ξάνθη όπου και κατεβαίνει 1 φορά στις 15 κάθε μήνα. Έμεινα ευχαριστημένη η αλήθεια είναι! Αν και σκοπός μου ήταν να πάω στο Χριστοφορίδη στο embryolab αναγκαστικά θα πάω στο Διαβαλκανικό λόγο του συγκεκριμένου γιατρού. Από όσο γνωρίζω πριν πάει στο Διαβαλκανικό ήταν κι αυτός στο embryolab οπότε και τον εμπιστεύομαι.  @kokkinoskoufitsaπεθαίνω με το υπέροχο χιούμορ σου και γενικά με το λόγο σου.. είσαι όλα τα λεφτά κορίτσι μου, σε χαίρομαι! Νομίζω πως θα γινόμασταν αυτοκόλλητες αν μέναμε στην ίδια πόλη.! 😅 Μου άρεσε το "σαν την τσουτσού".. 🤣🤣🤣 Λίγο πάντως που είχα μιλήσει με το γιατρό για την εξωσωματική μου είχε πει πάνω κάτω στα 3200 με 3500 από όσο θυμάμαι.  Ελπίζω να μην άλλαξε κάτι προς τα πάνω. 😅
    • Αυτά σκέφτομαι @ditakiμου! Στις 28 που θ' ανέβω πάνω θα δω πως θα κινηθώ. Σκέφτομαι να το συζητήσω και με τον μπαμπά του και την αδερφή του.
    • @kokkinoskoufitsa χαίρομαι που όλο αυτό είχε θετική έκβαση και είσαι καλά! Έχεις απίστευτη ψυχική δύναμη και σε νοιωθω σίγουρη και αποφασισμένη για το πως θα συνεχίσεις! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...