Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ - ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010 Νο2


Recommended Posts

γεια σας μανούλες... μολις τςλειωσα το σιδερωμα. Ήρθε κ ο μικρός απ' το παιδικο κ κοιμάται. Την μικρή την εχω εδω αγκαλιτσα μπας κ κοιμηθει... αλλά δεν το βλεπω :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 986
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σας κορίτσια!!!

Φωτεινή καλώς ήρθες ξανά!!Να σου ζήσει το μωράκι σου..Καλέ τι μεγάλο παιδί έκανες? :shock:

Φτου φτου!!Καισαρική φαντάζομαι.. :lol::lol:

Λαμπρινή μου κουκλες μανα και κόρη..

Βίκυ ηρέμησε λίγο ο γιος σου?

Βασω περαστικά σου!!!

mitsi Και 6 μήνες καλά είναι εγω αρχισα να δουλεύω μετά από 15 μέρες.. :x Ειμαι ελευθερη επαγγελματίας!!

Τι χαλια καιρός ρε κορίτσια..Εχει ήλιο αλλά φυσάει και σηκώνει πολύ αερα..Κριμα και ήθελα να την βγάλω λιγάκι.. :(

Εκανα επιτέλους facebook μόνο με το μικρό μου όνομα. :D Πως θα σας βρω τώρα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!!!

Λαμπρινή μου κουκλες μανα και κόρη..

Εκανα επιτέλους facebook μόνο με το μικρό μου όνομα. :D Πως θα σας βρω τώρα?

Ευχαριστούμαι πολύ Σταυρούλα μου

στο facebook το όνομά μου είναι Labrini B. Απλά (Labrini B. Apla) αλλά μάλλον δεν θα με βρεις γτ είναι κλειδωμένο. Πες μου το δικό σου όνομα να σε βρω εγώ... Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστούμαι πολύ Σταυρούλα μου

στο facebook το όνομά μου είναι LabriniB. Απλά (LabriniB. Apla)

ωωωχχχ!ΚΙ ΑΛΛΗ ΜΠΗΚΕ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΟΥ ΦΕΙΣ ΜΠΟΥΚ ΚΑΛΕ ΜΗΝ ΜΑΣ ΕΓΚΑΤΑΛΕΙΠΕΤΕ ΕΜΑΣ ΕΔΩ!!!!

ΕΜΑΣ ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΕΙ ΛΙΓΑ ΠΟΝΑΛΑΚΙΑ ΕΓΩ ΦΤΑΙΩ Η ΑΚΑΡΔΗ ΜΑΝΑ ΠΟΥ ΧΤΥΠΗΣΑ 2 ΠΙΚΑΝΤΙΚΑ ΣΟΥΒΛΑΚΙΑ ΧΤΕΣ Κ ΤΟΝ ΘΗΛΑΣΑ :oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα, καλημέρα (το λέω 2 φορές μπας και το πιστέψω και εγώ). Στις 5 το ξημέρωμα ήμουν έτοιμη να τσακωθώ με τον άντρα μου, αλλά τελικά δεν είπα κουβέντα. Αιτία ήταν η μουρμουριτσα του μικρού που ξυπνούσε εκείνη τη στιγμή για να φάει. Συνήθως ο μικρός όταν ξυπνάει μουρμουράει και βγάζει και κάτι φωνούλες σαν να σφίγγεται για κακά του. εγώ δεν τρέχω αμέσως αλλά τον αφήνω να ξυπνήσει εντελώς. Αυτές οι φωνούλες ξύπνησαν τον άντρα μου και τα ψιλοπήρε γιατί ήταν πολύ κουρασμένος από τη δουλειά του. Να μην τα πολυλογώ είπε διάφορα αλλά εγώ βραχος δεν είπα κουβέντα, απλά πήρα το μωρό και το τάισα. Μ΄αρέσει που θέλει να κάνουμε και 4-5 παιδιά, εδώ με ένα και πρώτον δεν προλαβαίνει να το δει λόγω δουλειάς και δεύτερον δεν αντέχει τα ξυπνήματα μεσα στη νύχτα. Τα είπα και ξαλάφρωσα...

Στα δικά μας τώρα. Σταυρούλα μου καλώς σας βρήκα και πάλι. ευχαριστώ για τις ευχές και ανταποδίδω. Ποια καισαρική??? Γέννησα με φυσιολογικό και χωρίς επισκληρίδιο... απλά τις φωνές μου τις άκουγαν σε όλο το νοσοκομείο :lol::lol: Μάλιστα την ώρα που με έραβε ο γιατρός ακούω τη μαία που ζύγισε το μωρό να λέει "4.300" και μέσα μου είπα "αλληνής μωρό ζυγίζουν" , τα έπαιξα. Ο γιατρός μου την προηγούμενη μέρα του τοκετού στον υπέρηχο είχε δει φυσικά το μέγεθος του παιδιού αλλά δεν είπε τίποτα για μην με φοβίσει.

Τελικά θυμήθηκα ότι έχει ο άντρας μου φεισμπουκ στο όνομα του σκύλου μας. Δεν το πολυχρησιμοποιεί, οπότε θα δω μήπως περάσω μια βόλτα από εκεί για να βρω και τις υπόλοιπες.

Μαγδούλα το έφαγε το μαμμυ το φεισμπουκ :lol: . Από τότε που έκανε τις αλλαγές είχε αρχίσει ο κοσμος να λιγοστεύει εδώ.

Αυτά για σήμερα, ίσως ξαναμπώ αργότερα. Φιλάκια σε όλες

ΥΓ. Μάγδα ο μικρός μου έτσι και φάω φαγητό με κρεμμυδια μας ταράζει στις πορδίτσες... :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα,κοριτσάκια μου!Τι κάνετε;Εγώ είμαι άυπνη,όχι εξαιτίας της μικρής αλλά της μεγάλης! :( Ούτε που ξέρω τι την είχε πιασει!Το μωρούλι μου ευτυχώς το έχω μάθει αλλιώς.Αν δω ότι κλαίει χωρίς λόγο την αφήνω μέχρι που ηρεμεί μετά από λίγο.Έτσι δεν κακομαθαίνει και δεν έχω ιδιαίτερο πρόβλημα.Σταυρούλα κι εσύ fb;Βρε το άτιμο σας ξεμυάλισε :lol::lol::lol::lol:

Εγώ είναι σίγουρο ότι δε θα κάνω κορίτσια με τίποτα.

Φωτεινούλα,να σου ζήσει κοπέλα μου!

Μάγδα,Μήτση πιστές στο mammy ε; :lol:

Αχ,Φωτεινή άντρες!Ώρες ώρες τους πιάνει η παραξενιά τους!Παιδί έχετε όχι κουκλάκι για να μην κλαίει!Φυσιολογικό;Μπράβο ρε Φωτεινούλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα, καλημέρα (το λέω 2 φορές μπας και το πιστέψω και εγώ). Στις 5 το ξημέρωμα ήμουν έτοιμη να τσακωθώ με τον άντρα μου, αλλά τελικά δεν είπα κουβέντα. Αιτία ήταν η μουρμουριτσα του μικρού που ξυπνούσε εκείνη τη στιγμή για να φάει. Συνήθως ο μικρός όταν ξυπνάει μουρμουράει και βγάζει και κάτι φωνούλες σαν να σφίγγεται για κακά του. εγώ δεν τρέχω αμέσως αλλά τον αφήνω να ξυπνήσει εντελώς. Αυτές οι φωνούλες ξύπνησαν τον άντρα μου και τα ψιλοπήρε γιατί ήταν πολύ κουρασμένος από τη δουλειά του. Να μην τα πολυλογώ είπε διάφορα αλλά εγώ βραχος δεν είπα κουβέντα, απλά πήρα το μωρό και το τάισα. Μ΄αρέσει που θέλει να κάνουμε και 4-5 παιδιά, εδώ με ένα και πρώτον δεν προλαβαίνει να το δει λόγω δουλειάς και δεύτερον δεν αντέχει τα ξυπνήματα μεσα στη νύχτα. Τα είπα και ξαλάφρωσα...

Στα δικά μας τώρα. Σταυρούλα μου καλώς σας βρήκα και πάλι. ευχαριστώ για τις ευχές και ανταποδίδω. Ποια καισαρική??? Γέννησα με φυσιολογικό και χωρίς επισκληρίδιο... απλά τις φωνές μου τις άκουγαν σε όλο το νοσοκομείο :lol::lol: Μάλιστα την ώρα που με έραβε ο γιατρός ακούω τη μαία που ζύγισε το μωρό να λέει "4.300" και μέσα μου είπα "αλληνής μωρό ζυγίζουν" , τα έπαιξα. Ο γιατρός μου την προηγούμενη μέρα του τοκετού στον υπέρηχο είχε δει φυσικά το μέγεθος του παιδιού αλλά δεν είπε τίποτα για μην με φοβίσει.

Τελικά θυμήθηκα ότι έχει ο άντρας μου φεισμπουκ στο όνομα του σκύλου μας. Δεν το πολυχρησιμοποιεί, οπότε θα δω μήπως περάσω μια βόλτα από εκεί για να βρω και τις υπόλοιπες.

Μαγδούλα το έφαγε το μαμμυ το φεισμπουκ :lol: . Από τότε που έκανε τις αλλαγές είχε αρχίσει ο κοσμος να λιγοστεύει εδώ.

Αυτά για σήμερα, ίσως ξαναμπώ αργότερα. Φιλάκια σε όλες

ΥΓ. Μάγδα ο μικρός μου έτσι και φάω φαγητό με κρεμμυδια μας ταράζει στις πορδίτσες... :lol::lol:

ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ ΠΟΙΕΣ ΠΟΡΔΙΤΣΕΣ ΤΟΝ ΕΞΟΝΤΩΣΑ ΤΑ ΚΑΚΑ ΩΣ ΤΗΝ ΠΛΑΤΗ ΕΦΤΑΣΑΝ ΧΤΕΣ. :lol::lol:

ΔΕΝ ΜΕ ΕΧΕΙ ΣΥΝΗΘΗΣΕΙ ΝΑ ΚΛΑΙΕΙ ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΟ ΟΠΟΤΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑ Η ΑΣΠΛΑΧΝΗ ΜΑΝΑ ΟΤΙ ΠΟΝΑΓΕ ΕΞΑΙΤΙΑΣ ΜΟΥ ΤΕΛΟΣ ΤΑ ΠΙΚΑΝΤΙΚΑ ΤΩΡΑ ΛΕΕΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥ ΕΟΕΟΟΙΟΙ ΠΟΛΥ ΠΛΑΚΑ ΕΧΕΙ!!ΜΗ ΛΥΠΟΤΑΚΤΕΙΣ ΚΙ ΕΣΥ ΣΤΟ ΦΕΙΣ :(:(:(

ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕΣ Κ ΔΕΝ ΤΣΑΚΩΘΗΚΕΣ.ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΔΕΝ ΣΗΚΩΝΕΤΑΙ ΜΟΝΟ ΑΜΑ ΤΟΥ ΠΩ ΕΓΩ ΑΛΛΑ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΒΟΗΘΑΕΙ ΠΟΛΥ. ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΩΣΤΕ ΤΟΝ ΘΗΛΑΖΩ Κ ΔΥΣΤΥΧΩΣ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΒΥΖΙΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα,κοριτσάκια μου!Τι κάνετε;Εγώ είμαι άυπνη,όχι εξαιτίας της μικρής αλλά της μεγάλης! :( Ούτε που ξέρω τι την είχε πιασει!Το μωρούλι μου ευτυχώς το έχω μάθει αλλιώς.Αν δω ότι κλαίει χωρίς λόγο την αφήνω μέχρι που ηρεμεί μετά από λίγο.Έτσι δεν κακομαθαίνει και δεν έχω ιδιαίτερο πρόβλημα.Σταυρούλα κι εσύ fb;Βρε το άτιμο σας ξεμυάλισε :lol::lol::lol::lol:

Εγώ είναι σίγουρο ότι δε θα κάνω κορίτσια με τίποτα.

Φωτεινούλα,να σου ζήσει κοπέλα μου!

Μάγδα,Μήτση πιστές στο mammy ε; :lol:

Αχ,Φωτεινή άντρες!Ώρες ώρες τους πιάνει η παραξενιά τους!Παιδί έχετε όχι κουκλάκι για να μην κλαίει!Φυσιολογικό;Μπράβο ρε Φωτεινούλα!

ΦΟΥ ΦΟΥ ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΦΕΙΣ ΘΑ ΚΑΝΩ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΥ ΧΑΛΑΩ ΧΑΤΗΡΙ!!

Η ΑΥΠΝΙΑ ΔΥΣΚΟΛΟ ΠΡΑΓΜΑ ΥΠΟΜΟΝΗ ΝΑΙ ΒΑΛΤΟΝ ΣΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΚΙ ΕΓΩ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΝΑΙ ΣΠΟΡΙ ΑΠΟ 20 ΗΜΕΡΩΝ ΜΟΝΟΣ ΣΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΟΥ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΑΣΕ ΓΙΑΤΙ Η ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΜΟΥ ΑΚΟΜΑ ΤΑΛΑΙΠΩΡΕΙΤΑΙ ΠΟΥ ΤΑ ΧΕ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΜΑΖΙ ΤΗΣ ΚΑΙ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ 5 ΚΑΙ 1,5 ΕΤΩΝ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΟΥ ΦΟΥ ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΦΕΙΣ ΘΑ ΚΑΝΩ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΥ ΧΑΛΑΩ ΧΑΤΗΡΙ!!

Κι εμένα δεν του αρέσει του άντρα μου το fb,αλλά ούτε κι εμένα επίσης!Οπότε mammy και πάλι mammy :lol::lol::lol::lol:

Εγώ θα περιμένω να κόψει το βραδινό για να την πάω στο δωμάτιό της,γιατί θα είναι στο ίδιο δωμάτιο με τη μεγάλη μου την κόρη.Άρα υπομονή λίγο ακόμα.Αν και το καημένο δε με κουράζει καθόλου.Προς το παρόν τουλάχιστον.Φτου φτου μην το ματιάσω :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

ΕΜΕΙΣ ΑΛΛΑΞΑΜΕ ΓΑΛΑ ΓΙΑ 4 ΦΟΡΑ ΜΕΣΑ ΣΕ 2 ΜΗΝΕΣ...ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΝΑ ΘΗΛΑΖΩ ΑΛΛΑ30 ΗΜΕΡΕΣ ΤΖΙΦΟΣ ΟΠΟΤΕ ΕΔΩΣΑ ΑΡΧΙΚΑ ΤΟ ΑΛΜΙΡΟΝ...ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΤΟ ΑΠΤΑΜΙΛ ΟΠΟΥ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕΧΡΙ ΠΡΙΝ 6 ΗΜΕΡΕΣ...ΕΠΕΙΤΑ ΤΟ ΦΡΙΖΟΛΑΚ ΑΛΛΑ ΠΑΛΙ ΕΒΓΑΖΕ ΓΟΥΛΙΕΣ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΤΟ S26 GOLD..ΑΥΤΟ ΝΑ ΜΗ ΤΟ ΜΑΤΙΑΣΩ ΔΕΙΧΝΕΙ ΟΤΙ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙ...ΕΝΕΡΓΗΘΗΚΕ ΚΙΟΛΑΣ ΠΟΥ ΤΟ ΕΚΑΝΕ ΚΑΘΕ 3 ΗΜΕΡΕΣ...ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑ ΟΤΙ Η ΦΑΓΑΝΙΤΣΑ ΜΟΥ ΔΕΝΤΗΝ ΕΝΟΧΛΕΙ Η ΓΕΥΣΗ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΑΠΟ ΤΑ ΑΛΛΑ...ΑΝ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΕΧΟΥΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ Κ ΜΑΥΤΟ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΠΑΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΕΣΤ ΓΙΑ ΑΛΕΡΓΙΑ..ΕΣΕΙΣ ΔΙΝΕΤΕ ΞΕΝΟ?ΠΙΟ ΔΙΝΕΤΕ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΝΕΒΑΣΩ ΦΩΤΟ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΜΠΕΜΠΑΚΙ?

ΕΜΕΝΑ ΠΑΝΤΩΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΠΟΥ ΒΓΗΚΑΜΕ ΑΠΟ ΤΙ ΚΛΙΝΙΚΗ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΟΙΜΟΤΑΝΕ 5 ΩΡΕΣ ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΑ..ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΕΚΕΙ Κ ΠΕΡΑ ΗΘΕΛΕ ΚΑΘΕ 3 ΩΡΕΣ ΦΑΓΗΤΟ...ΤΩΡΑ ΚΟΙΜΑΤΕ ΑΠΟ ΤΙΣ 12 ΠΟΥ ΔΙΝΩ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΓΑΛΑ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 8 ΜΕ 9 ΤΟ ΠΡΩΙ...ΑΛΛΑ ΠΑΛΙ ΜΕΤΑ ΚΑΘΕ 3ΩΡΟ ΓΕΥΜΑ ...ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ..ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΜΠΑΝΑΚΙ Κ ΦΑΓΗΤΟ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εμένα δεν του αρέσει του άντρα μου το fb,αλλά ούτε κι εμένα επίσης!Οπότε mammy και πάλι mammy :lol::lol::lol::lol:

Εγώ θα περιμένω να κόψει το βραδινό για να την πάω στο δωμάτιό της,γιατί θα είναι στο ίδιο δωμάτιο με τη μεγάλη μου την κόρη.Άρα υπομονή λίγο ακόμα.Αν και το καημένο δε με κουράζει καθόλου.Προς το παρόν τουλάχιστον.Φτου φτου μην το ματιάσω :roll::roll:

ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΦΟΥ ΦΟΥ ΜΟΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΤΟ ΦΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΟΠΩΣ ΒΛΕΠΕΙΣ 3 ΚΙ Ο ΚΟΥΚΟΣ ΜΕΙΝΑΜΕ..ΛΙΓΟΙ Κ ΚΑΛΟΙ ΔΕΝ ΒΑΡΙΕΣΑΙ ΟΠΟΥ ΒΟΛΕΥΟΝΤΑΙ ΟΙ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ ΜΑΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΑΣ ΛΕΝΕ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΝΕΒΑΣΩ ΦΩΤΟ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΜΠΕΜΠΑΚΙ?

ΕΜΕΝΑ ΠΑΝΤΩΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΠΟΥ ΒΓΗΚΑΜΕ ΑΠΟ ΤΙ ΚΛΙΝΙΚΗ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΟΙΜΟΤΑΝΕ 5 ΩΡΕΣ ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΑ..ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΕΚΕΙ Κ ΠΕΡΑ ΗΘΕΛΕ ΚΑΘΕ 3 ΩΡΕΣ ΦΑΓΗΤΟ...ΤΩΡΑ ΚΟΙΜΑΤΕ ΑΠΟ ΤΙΣ 12 ΠΟΥ ΔΙΝΩ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΓΑΛΑ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 8 ΜΕ 9 ΤΟ ΠΡΩΙ...ΑΛΛΑ ΠΑΛΙ ΜΕΤΑ ΚΑΘΕ 3ΩΡΟ ΓΕΥΜΑ ...ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ..ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΜΠΑΝΑΚΙ Κ ΦΑΓΗΤΟ...

ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΓΙΑ ΦΩΤΟ ΔΕΝ ΕΧΩ ΙΔΕΑ

ΤΙ ΤΥΧΗ ΝΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΠΟΛΥ

ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΠΟΣΟ ΜΗΝΩΝ ΕΙΝΑΙ ΤΩΡΑ?

ΚΙ ΑΠΟ ΠΟΤΕ ΚΟΒΟΝΤΑΙ ΤΑ ΓΕΥΜΑΤΑ ΤΙ ΕΝΟΕΙΤΑΙ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΘΗΛΑΖΩ ΑΛΛΑ ΔΙΝΩ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑ ΑΛΜΙΡΟΝ ΠΧ ΣΗΜΕΡΑ 120ΜΛ ΓΙΑΤΙ ΣΤΟ ΒΥΖΙ ΝΕΥΡΙΑΖΕΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΑΡΑΓΩΓΗ ΤΙ ΝΑ ΠΩ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΝΕΒΑΣΩ ΦΩΤΟ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΜΠΕΜΠΑΚΙ?

Ιωάννα μου θα πας στην ΑΠΑΝΤΗΣΗ, ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΥΝΗΜΜΕΝΟΥ.Εκεί θα κάνεις την ΕΠΙΛΟΓΗ της φωτο, ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΑΡΧΕΙΟΥ κ τέλος πατάς ΥΠΟΒΟΛΗ.

Πολύ απλο. Σίγουρα θα τα καταφέρεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μανουλίτσες να μαι κ γω. Τώρα που σας γράφω ο μικρός μου κοιμάται, την μπέμπα την εχω αγκαλιά κ μάλλον κοιμήθηκε, περιμένω να ρθει κ ο σύζυγος απο οδοντίατρο.

Εμείς πάμε πολύ καλά κ από υπνο κ από φαγητό. Το βράδυ κοιμάται απ' τις 10 κ ξυπναει στις 7:30 το πρωι. Έχουμε κάνει το 1ο μας εμβόλιο κ στις 23-11 κάνουμε το 2ο. Μεγαλώνει με ραγδαίους ρυθμούς η μικρή μου. Από γάλα πίνουμε 150 ml/3ωρο, της δίνω κ χαμομήλι αλλά κ νεράκι (όχι πολύ).

Κάνουμε τα πρωινά τις βολτούλες μας (όταν δεν βρέχει).

Δεν θυμάμαι να γραψω κατι αλλο !!!

Τα δικά σας μωράκια διαβάζω μια χαρά είναι.

Όσο για το αν κανονιστεί συνάντηση... να 'στε σίγουρες ότι θα το γράψω κ εδώ για να ενημερωθείτε...

Σας φιλώ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα,κορίτσια μου!Εμένα κοιμήθηκε το ζουζούνι μου το μικρό,αλλά το μεγάλο ειναι στην κούνια και γκρινιάζει γιατί δε θέλει να κοιμηθεί.Πρεπει όμως,γι'αυτό και την αφήνω.Το μικρούλι μου δεν έφαγε πολύ.Σήμερα αν αντέξω θα κάτσω μέχρι τις 12 να της δώσω γαλατάκι για να δω αν θα ξυπνήσει μες στη νύχτα.Θέλω σιγά σιγά να την κάνω να μην ξυπνάει τη νύχτα,για να τη βάλω στο δωματιάκι με την αδερφούλα της.

Κορίτσια εγώ της δίνω το ΝΑΝ και έβγαζε γουλίτσες και ήταν και δυσκοίλια.Ρώτησα το γιατρό για να αλλάξω γάλα και μου είπε ότι το ΝΑΝ τώρα πλέον το βγάζουνε καινούργιο πολύ καλύτερο από το παλιό.Δεν ξέρω αν τώρα της δίνω από την καινούργια φουρνιά γιατί η συσκευασία είναι ίδια,αλλά έχει ηρεμήσει πολύ.Τι να πω;Ίσως να είναι και ιδέα μου.

Λαμπρινούλα,ναι να μας ενημερώνεις για τις συγκεντρώσεις!Δώσε φιλιά και στις υπόλοιπες στο fb.Φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μανουλίτσες να μαι κ γω. Τώρα που σας γράφω ο μικρός μου κοιμάται, την μπέμπα την εχω αγκαλιά κ μάλλον κοιμήθηκε, περιμένω να ρθει κ ο σύζυγος απο οδοντίατρο.

Εμείς πάμε πολύ καλά κ από υπνο κ από φαγητό. Το βράδυ κοιμάται απ' τις 10 κ ξυπναει στις 7:30 το πρωι. Έχουμε κάνει το 1ο μας εμβόλιο κ στις 23-11 κάνουμε το 2ο. Μεγαλώνει με ραγδαίους ρυθμούς η μικρή μου. Από γάλα πίνουμε 150 ml/3ωρο, της δίνω κ χαμομήλι αλλά κ νεράκι (όχι πολύ).

Κάνουμε τα πρωινά τις βολτούλες μας (όταν δεν βρέχει).

Δεν θυμάμαι να γραψω κατι αλλο !!!

Τα δικά σας μωράκια διαβάζω μια χαρά είναι.

Όσο για το αν κανονιστεί συνάντηση... να 'στε σίγουρες ότι θα το γράψω κ εδώ για να ενημερωθείτε...

Σας φιλώ...

ΛΑΜΠΡΙΝΟΥΛΑ ΤΕΛΕΙΟ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑΚΙ ΥΠΝΟΥ ΠΟΣΟ ΕΙΝΑΙ ΤΩΡΑ 3 ΜΗΝΩΝ??ΑΝΤΕ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΙ ΕΜΕΝΑ.. ΤΗΝ ΘΗΛΑΖΕΙΣ Η ΞΕΝΟ??ΕΜΕΙΣ 24/11 ΤΟ 1 ΕΜΒΟΛΙΑΚΙ ΜΑΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα,κορίτσια μου!Εμένα κοιμήθηκε το ζουζούνι μου το μικρό,αλλά το μεγάλο ειναι στην κούνια και γκρινιάζει γιατί δε θέλει να κοιμηθεί.Πρεπει όμως,γι'αυτό και την αφήνω.Το μικρούλι μου δεν έφαγε πολύ.Σήμερα αν αντέξω θα κάτσω μέχρι τις 12 να της δώσω γαλατάκι για να δω αν θα ξυπνήσει μες στη νύχτα.Θέλω σιγά σιγά να την κάνω να μην ξυπνάει τη νύχτα,για να τη βάλω στο δωματιάκι με την αδερφούλα της.

Κορίτσια εγώ της δίνω το ΝΑΝ και έβγαζε γουλίτσες και ήταν και δυσκοίλια.Ρώτησα το γιατρό για να αλλάξω γάλα και μου είπε ότι το ΝΑΝ τώρα πλέον το βγάζουνε καινούργιο πολύ καλύτερο από το παλιό.Δεν ξέρω αν τώρα της δίνω από την καινούργια φουρνιά γιατί η συσκευασία είναι ίδια,αλλά έχει ηρεμήσει πολύ.Τι να πω;Ίσως να είναι και ιδέα μου.

Λαμπρινούλα,ναι να μας ενημερώνεις για τις συγκεντρώσεις!Δώσε φιλιά και στις υπόλοιπες στο fb.Φιλάκια!

ΦΟΥΦΟΥ ΠΟΣΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΟΥ??ΘΗΛΑΖΕΙΣ ΚΑΘΟΛΟΥ??ΕΓΩ ΕΝΩ ΘΗΛΑΖΩ ΣΗΜΕΡΑ ΓΚΡΙΝΙΑΖΕ ΚΑΙ ΧΛΑΠΑΚΩΣΕ 120ΜΛ ΑΛΜΙΡΟΝ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΟ ΓΑΛΑ ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗΝ ΜΕΙΩΘΗΚΕ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαγδούλα,η ζουζουνίτσα μου είναι 2μισι μηνών σχεδόν.Το γάλα μου μειώθηκε από την αρχή λόγω ψυχολογίας.Το πάλεψα όμως να τη θηλάσω τις πρώτες σαράντα μέρες που είναι οι πιο σημαντικές.Μετά το έκοψα δεν είχε νόημα.

Μην ανησυχείς,όσο μεγαλώνουν πεινάνε περισσοτερο ίσως για αυτό να θέλει συμπλήρωμα.Υποθέτω!Νιώθεις το στήθος σου πιο ελαφρύ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΑΜΠΡΙΝΟΥΛΑ ΤΕΛΕΙΟ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑΚΙ ΥΠΝΟΥ ΠΟΣΟ ΕΙΝΑΙ ΤΩΡΑ 3 ΜΗΝΩΝ??ΑΝΤΕ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΙ ΕΜΕΝΑ.. ΤΗΝ ΘΗΛΑΖΕΙΣ Η ΞΕΝΟ??ΕΜΕΙΣ 24/11 ΤΟ 1 ΕΜΒΟΛΙΑΚΙ ΜΑΣ.

Στις 30-11 κλείνουμε 3 μηνών. το Αλμιρόν της δίνω της μικρής μου και όλα καλά.

Σας φιλώ καλό βράδυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάρες..Η μικρούλα μου κοιμάται και είναι από τις λίγες φορές που δεν εχω τι να κάνω :D:D:D

Σημερα κλείνουμε τον δευτερο μήνα.Βικάκι να μας ζήσουν.Την Τετάρτη θα κάνουμε το πρώτο εμβόλιο αν και ο γιατρός μου λέει να κανουμε κα το δευτερο την ίδια μέρα αλλά εγω δε θέλω.Εσας πόσος καιρός μεσολάβησε από το πρωτο εμβόλιο στο δευτερο?Τα 2 μαζί πιστεύω ότι θα τη ζορίσουν..

Από γαλα εγώ δίνω το novalac ar και είμαι πολύ ευχαριστημένη.Δεν το βγάζει όπως τα άλλα.

Φωτεινή μπραβο ρε θηρίο...φυσιολογικά και χωρίς επισκληρίδιο :o:o Οσο για τον καυγά εγώ δεν αντέχω να μη μιλάω..Ετσι λιγουλάκι για να φευγει η ένταση :lol::lol: Το καλό είναι ότι μετά από 5 λεπτά τα ξεχνάμε ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

TOYITI MOY EMEIΣ ΣΤΗΣ 24/11 ΠΟΥ ΓΙΝΟΜΑΣΤΕ 2 ΜΗΝΩΝ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΑΣ ΕΜΒΟΛΙΟ ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΓΙΑ 2 ΜΑΖΙ ΑΛΛΑ ΛΟΓΙΚΑ Ο ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ??

ΕΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΩ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΚΟΥΚΛΑ ΟΤΙ ΝΙΩΘΕΙΣ ΚΑΝΕ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙΣ ΑΓΧΟΣ ΔΕΝ ΧΑΘΗΚΕ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΑΛΛΟ ΛΙΓΟ ΑΡΓΟΤΕΡΑ.

ΚΑΙ ΜΕΙΣ ΟΤΑΝ ΤΣΑΚΩΝΟΜΑΣΤΕ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 5ΛΕΠΤΟ ΔΕΝ ΚΡΑΤΑΕΙ.

ΦΟΥΦΟΥ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΗΤΑΝ ΚΑΙ Η 40 ΜΕΡΕΣ ΑΣΕ ΤΟ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΟ ΠΑΙΖΕΙ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟ ΡΟΛΟ.

ΑΣΕ ΧΤΕΣ ΤΟΝ ΕΙΧΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΒΥΖΙ ΟΛΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΑΥΞΗΘΗΚΕ Η ΠΑΡΑΓΩΓΗ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΓΙΑΤΙ ΣΗΜΕΡΑ ΤΡΩΜΕ ΚΑΙ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΚΑΚΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΖΥΓΗΣΑ 4680.ΑΛΛΑ ΘΑ ΔΙΝΩ ΚΑΙ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑ ΟΤΑΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΜΗΝ ΠΕΙΝΑΕΙ ΤΟ ΚΑΗΜΕΝΑΚΙ ΜΟΥ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ουφ γυρίσαμε από τις βόλτες..Τι καλά να κρατήσει έτσι ο καιρός..Είναι τόσο ήσυχα τα μωράκια όταν βγαίνουν εξω....Καλά με το που ήρθαμε θυμήθηκε οτι πεινάει και εφαγε 210 ml :shock::shock::shock::shock: αρχισα απο 120 και μολις τα φαγε έβαζα τον άντρα μου να κάνει 30ρια :lol::lol::lol:

Πρώτη φορά τόσο.Τα δικά σας ποσο τρώνε?

Μαγδα τα εμβόλια δεν τα κάνουν όλοι ο γιατροί 2 μαζί.Στον γιατρό έχω πάει λίγες φορές δεν τρελάθηκα κιόλας αλλά ειναι ότι καλύτερο στην πόλη μου. Δυστυχώς δεν έχω καλύτερη επιλογή :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειά σας μαμάδες.

εμείς είχαμε όμορφη μέρα σήμερα,αν & ο καιρός μας έκανε παιχνιδάκια...

Tweety & εγώ έχω παρει σε σειρά τους παιδίατρους να δώ που θα καταλήξω,αν & αυτή που τον πήγα τώρα φαίνεται καλή & έχω ακούσει τα καλύτερα.Τα εμβόλια που γίνονται στο 2μηνο είναι 2,ένα πόσημο & το άλλο ενέσημο.

σχεδόν μέχρι το χρόνο κάθε μήνα κάνουν & απο ένα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...