Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ - ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010 Νο2


Recommended Posts

τι με επιαΣΕ πρωι πρωι με τα ρουμανικα!!!αν δε κανω λαθος...αν κ θυμιζει λιγο μπορατ!!!

παντως σιγουρα τα βαλκανια ακουστηκαν παραεξω μαυτο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 986
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

geia sou magda mou kai gw sti gamovaftisi mas papoutsia xorou tha valw, gia tin akrivia papoutsia tango einai akrivos sa ta kanonika enw ta latin exoun poio xontro takouni tha steilw foto apo ta papoutsia tango pou tha parw twra sto gamo tha parw mallon xrisa ;)

katerinaki mou emena o antras mou xoreuei tango konta dekaetia kai epeidi xoreuoume kai oi dyo polles fores to xw skeftei me ta mathimata, de tha me xalage katholou ;) o koumparos mas einai epeisis daskalos tango kai latin kai kathigitis ta prwina san ton antra moy :)

magda de kserw na anevasw foto :?:oops: tha sou valw na deis pws einai ta latin shoes ling kai ta tango

latin :http://www.google.gr/imgres?imgurl=http://www.dancesport.uk.com/shoes/dn/201.jpg&imgrefurl=http://www.dancesport.uk.com/shoes/dn/lad_lat.htm&usg=__VL_dxkM5xC9ib5huVDvK8yBuMSk=&h=350&w=400&sz=18&hl=el&start=0&zoom=1&tbnid=gSW46HjXBS5FNM:&tbnh=158&tbnw=168&prev=/images%3Fq%3Dlatin%2Bshoes%26um%3D1%26hl%3Del%26client%3Dfirefox-a%26sa%3DN%26rls%3Dorg.mozilla:el:official%26biw%3D1280%26bih%3D606%26tbs%3Disch:1&um=1&itbs=1&iact=hc&vpx=863&vpy=286&dur=71&hovh=210&hovw=240&tx=118&ty=147&ei=zETTTLf4KIWL4QbciOiuDg&oei=zETTTLf4KIWL4QbciOiuDg&esq=1&page=1&ndsp=17&ved=1t:429,r:15,s:0

tango:http://www.google.gr/imgres?imgurl=http://farm4.static.flickr.com/3625/3392259861_d970267e4b.jpg&imgrefurl=http://flickriver.com/photos/tags/highhells/interesting/&usg=__phsym6i_pswA_br7WFFwLIQeebg=&h=333&w=500&sz=138&hl=el&start=19&zoom=1&tbnid=1jFERZ6bwonPZM:&tbnh=133&tbnw=197&prev=/images%3Fq%3Dcomme%2Bil%2Bfaut%26um%3D1%26hl%3Del%26client%3Dfirefox-a%26sa%3DN%26rls%3Dorg.mozilla:el:official%26biw%3D1280%26bih%3D606%26tbs%3Disch:10%2C253&um=1&itbs=1&iact=hc&vpx=970&vpy=337&dur=328&hovh=175&hovw=262&tx=167&ty=111&ei=SEXTTNiLOMyNjAedkMHlDQ&oei=QEXTTPbgA-aH4gai_tXVDQ&esq=2&page=2&ndsp=20&ved=1t:429,r:5,s:19&biw=1280&bih=606

oi fotos einai endiktikes ;) latin papoutsia mporeis na vreis stin athina eukola mporw na sou pw kai magazia, tango papoutsia egw pernw on line giati psaxnw mono comme il faut ( ta manolo blahnik tou tango) xeiropiita kai mono se 30 kommatia pagkosmios!!!!! mou aresoun epeisis kai ta neotango

elpizw na mi se trellana kai na voithisa :):x:x:x:x

ΑΓΓΕΛΙΚΟΥΛΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΣ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ!!!!!ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΠΟΥ ΘΑ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΖΟΜΑΙ ΘΑ ΣΕ ΞΑΝΑΕΝΟΧΛΗΣΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΤΑ ΜΑΓΑΖΙΑ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΘΑ ΞΕΧΑΣΩ ΧΡΥΣΑ ΘΑ ΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hello girls!

magykal & Αγγελλική θα κάνετε γαμοβάπτιση;;;

καλό κουράγιο... ελπίζω να έχετε βοήθεια διότι είναι θέμα!

Μήτση ενημερωμένη σε βρίσκω με την προέλευση των τραγουδιών,εγώ είμαι άσχετη!Απλά ακούω.Περαστικά με το δόντι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ;;;

ΕΜΕΙΣ ΕΧΕΙ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ Η ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΓΚΡΙΝΙΑ ΑΛΛΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΚΟΜΑ...ΚΛΑΙΕΙ Η ΜΙΚΡΗ ΚΛΑΙΕΙ Κ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΤΗΣ ΤΡΕΛΗΣ ΓΙΝΕΤΕ,,,ΕΧΕΙ ΑΡΧΙΣΕΙ Κ ΜΟΥ ΤΗ ΔΙΝΕΙ....ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΝΑ ΑΝΕΒΩ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ,,, :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!!!

βικουλινι πως να μη φρικαρεις με τη χορωδια.στο λεω σοβαρα,δωσε προτεραιοτητα σε σενα λιγακι,δε θα παθουν τιποτα τα μωρα.αν εμεις δεν ειμαστε καλα τοτε κ αυτα καποια στιγμη θα επηρεαστουν.γιαυτο επειδη η γκρινια των μωρων δε τελειωνει,βαψου ντυσου εστω κ μεσα στο σπιτι,βαζε μουσικη που σαρεσει να τα ξεγελας,κ το κυριοτερο,παρτ6α κ βγες βολτουλες μικρες η μεγαλες.εγω προτιμω 2 φορες τη μερα απο λιγο,ωστε να μη κουβαλαω γαλατα κτλ.

τοσ καιρο μεσα στο σπιτι δε λεει.ασε που σε λιγους μηνες επιστρεφω στη δουλεια,κ πρεπει να εκμεταλλευτω το χρονο !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hello girls!

Μήτση ενημερωμένη σε βρίσκω με την προέλευση των τραγουδιών,εγώ είμαι άσχετη!Απλά ακούω.Περαστικά με το δόντι.

σαρεσε η σου φανηκε too much?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ !!

ΜΙΤΣΙ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΔΩΣΩ ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑ ΣΕ ΜΕΝΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΜΠΑΝΙΟ ΠΟΥ ΤΟ ΚΑΝΩ Κ ΑΥΤΟ ΣΑΝ ΤΗΝ ΤΡΕΛΗ...ΟΥΤΕ ΝΑ ΞΥΡΙΣΤΩ...ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΡΕΠΕ....ΧΤΕΣ ΤΑ ΠΗΡΑ Κ ΠΗΓΑΜΕ ΚΟΥΝΙΕΣ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΓΥΡΗΣΑΜΕ ΣΠΙΤΙ ΤΗΝ ΕΠΙΑΣΕ ΚΡΙΣΗ ΤΗ ΜΙΚΡΗ Κ ΜΑΣ ΑΚΟΥΣΕ ΟΛΗ Η ΓΕΙΤΟΝΙΑ Κ ΜΕ ΠΗΡΕ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΜΕ ΤΙΣ ΦΩΝΕΣ Κ ΟΛΑ ΑΥΤΑ...ΠΟΥ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΕΠΙΧΕΙΡΗΣΩ ΝΑ ΒΓΩ.

ΕΣΕΙΣ ΠΩΣ ΠΑΤΕ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΠΟΥ ΚΑΘΟΜΕ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΩ ΜΟΥ Η ΜΙΚΡΗ...ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΤΡΕΛΑ ΜΑ ΟΥΤΕ ΛΕΠΤΟ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΩ;;;ΕΤΣΙ ΜΟΥΡΧΕΤΕ ΝΑ ΑΡΧΗΣΩ ΝΑ ΦΩΝΑΖΩ... Κ ΝΑ ΚΛΑΙΩ ΣΥΝΧΡΟΝΩΣ:(:(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

BIKOYΛΙΝΙ ΜΗ ΣΕ ΠΑΙΡΝΕΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΝΑΙ ΜΙΚΡΑ ΚΑΝΕ ΥΠΟΜΟΝΟΥΛΑ ΘΑ ΣΤΡΩΣΟΥΝ.ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΓΚΡΙΝΙΑΖΕΙ ΕΥΤΥΧΩΣ

ΚΑΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΚΑΛΑ ΧΤΕΣ 10 ΞΥΠΝΗΣΕ 1,30 5,30 Κ 7,30 ΠΗΓΑΜΕ ΚΑΙ ΣΑΡΑΝΤΗΣΑΜΕ ΕΜΕΙΣ ΔΩΣΑΜΕ 20€ ΣΤΟΝ ΠΑΠΠΑ ΤΕΛΙΚΑ.

ΝΑΙ ΓΑΜΟΒΑΦΤΙΣΗ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΨΑΧΝΩ ΑΛΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΩ ΚΑΠΟΤΕ ΑΠΟΦΑΣΗ.ΒΟΗΘΕΙΑ ΔΕΝ ΕΧΩ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΜΕΝΕΙ ΜΑΚΡΙΑ ΕΓΩ ΒΑΡΗ

ΑΥΤΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ ΚΑΙ Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΝΙΚΑΙΑ ΚΑΙ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ Κ ΟΙ 2.Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΚΡΑΤΑΕΙ ΤΑ ΑΛΛΑ 2 ΤΟΥ ΑΔΕΡΦΟΥ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ Η ΚΟΠΕΛΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΚΑΙ

ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙ Κ ΤΗΝ ΒΟΗΘΑΕΙ ΝΑ ΔΩ ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΞΑΝΑΠΑΩ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ!!ΑΧ!!

Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙ ΒΟΗΘΑΕΙ ΑΛΛΑ ΤΑ ΒΡΑΔΙΑ ΟΧΙ ΑΦΟΥ ΘΗΛΑΖΕΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ ΝΑ ΣΗΚΩΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΟΙΤΑΕΙ...ΚΩΛΟΦΑΡΔΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΟΥΝ ΒΥΖΙΑ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια μου!!!!!!!

εχω ψιλοχαθει... πουληταρι κι εγω... :-p:-p:-p ολο φεις μπαινω...

βικουλινι υπομονη!! κι εγω με τα διδυμα τρωω τις φρικες μου... αλλα θα αντεξουμε βρε!!!!!!!!!!

μητση θα τα παρω να ερθουμε βολτα στο παρκο!!! να ερθεις ομως κι εσυ για καφε ;)

μαγδα δεν επρεπε να του δωσεις χρηματα... απο παντου τα περνουν πια!!! εγω δεν ειχα δωσει δεκαρα τσακιστη!!! με τους κλεφτες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax basiliki mi mas poulas!!otan pate parko pes mou.

bikoylini k emena kakomathainei apo ti bolta k klaiei meta,alla de tha katsw mesa....

το μωρο τοχεισ αγκαλια οταν εισαι στο λαπτοπ????οχι,δε του κανω τη χαρη με αγκαλιες γιατι μετα καηκα.τον αφηνω λιγο να κλαψει του βαζω πιπιλα τον κουναω ακομα κ αν χρειαστει να το κανω 1000 φορες.

σημερα τον φαγανε στη λαικη,δε το ξαναπαω. :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!

ΜΙΤΣΙ ΜΟΥ Κ ΕΓΩ ΤΟΝ ΑΦΗΝΩ Κ ΚΛΑΙΕΙ ΟΧΙ ΑΠΛΑ ΚΛΑΕΙ ΟΥΡΛΙΑΖΕΙ...ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΟ ΜΠΕΜΠΗ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΤΟ ΛΑΠΤΟΠ....ΕΧΩ ΤΗ ΚΟΡΗ ΜΟΥ 27 ΜΗΝΩΝ Η ΟΠΟΙΑ ΑΝΕΒΕΝΕΙ ΜΟΝΗ ΤΗΣ ΠΑΝΩ ΜΟΥ...ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΙΣ ΔΕΝ ΠΕΡΝΩ ΑΝΑΣΑ...

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ;;

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να δηλώσω και εδώ το παρόν μου! Κορίτσια, επέστρεψα επιτέλους μετά από μια μεγάλη περίοδο χωρίς δίκτυο στο σπίτι. Είμαστε καλά, η μπουμπού γίνεται 3 μηνών την Τρίτη και πάμε για το δεύτερο σετ εμβολίων. Θηλάζουμε αποκλειστικά και τα πάμε μια χαρά. Μας ταλαιπωρούν βέβαια κολικοί αλλά κάνουμε υπομονή, και τι άλλο να κάνουμε άλλωστε.

Σας άφησα πριν έρθουν όλα τα μωράκια στην παρέα, όταν ακόμα τα λέγαμε από τις "Μανούλες". Ελπίζω να είστε όλες καλά, και τα μωράκια σας επίσης. Και αν υπάρχουν καινούρια μέλη στην παρέα, θα χαρώ να σας γνωρίσω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια μου!!!!!!!

εχω ψιλοχαθει... πουληταρι κι εγω... :-p:-p:-p ολο φεις μπαινω...

βικουλινι υπομονη!! κι εγω με τα διδυμα τρωω τις φρικες μου... αλλα θα αντεξουμε βρε!!!!!!!!!!

μητση θα τα παρω να ερθουμε βολτα στο παρκο!!! να ερθεις ομως κι εσυ για καφε ;)

μαγδα δεν επρεπε να του δωσεις χρηματα... απο παντου τα περνουν πια!!! εγω δεν ειχα δωσει δεκαρα τσακιστη!!! με τους κλεφτες..

ΒΑΣΙΛΙΚΟΥΛΑ ΝΤΡΑΠΗΚΑ ΜΩΡΕ Κ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΤΟΥ ΠΕ ΤΙ ΧΡΩΣΤΑΜΕ Κ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΘΕΛΕΤΕ Κ ΤΟΥ ΔΩΣΕ.

ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΚΟΥΡΑΖΟΜΑΙ ΣΕ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ Κ ΛΕΩ ΣΚΕΨΟΥ ΕΣΥ ΜΕ 2 ΠΩΣ ΑΝΤΕΧΕΙΣ.... :o:o:o

ΜΙΤΣΙ ΠΩΣ ΑΝΤΕΧΕΙΣ ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙΣ Κ ΤΟΝ ΑΦΗΝΕΙΣ ΝΑ ΚΛΑΙΕΙ Κ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΑΥΤΟ ΚΑΝΕΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΙΝΑΙ ΒΟΛΙΚΟΣ ΩΣ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΛΑΙΕΙ ΟΥΤΕ ΓΚΡΙΝΙΑΖΕΙ ΑΛΛΑ ΑΝ ΚΛΑΨΕΙ ΤΡΕΧΩ 2 ΛΕΠΤΑ ΕΧΩ ΑΝΤΕΞΕΙ ΤΗΝ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΩΡΑ ΝΑ ΚΛΑΙΕΙ Κ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΝ ΣΗΚΩΝΩ.

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΚΟΝΤΙΝΑ ΤΑ ΜΩΡΑ ΣΟΥ ΕΤΣΙ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΚΙ ΕΓΩ ΜΕ ΤΗΝ ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΑΠΟΡΩ ΠΩΣ ΔΕΝ ΣΑΛΤΑΡΕ Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ 23 ΧΡΟΝΩΝ ΜΕ 2 ΜΩΡΟ ΜΟΝΗ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα,κοριτσάκια μου!Πώς είστε;Εμείς είχαμε πάει στον παιδότοπο το απογευματάκι και γυρίσαμε κάναμε μπανάκι φάγαμε και τώρα κοιμόμαστε.

Βικουλίνι,έχεις δίκιο,γιατί ουσιαστικά έχεις 2 μωρά.Σε νιώθω γιατί κι εμένα η μεγάλη μου η κόρη είναι 19 μηνών,έχουν 17 μήνες διαφορά.Όμως προσπαθώ να μη με παίρνει από κάτω γιατί χάθηκα.

Κι εγώ το μωρό το αφήνω και κλαίει για να μην κακομαθαίνει.Μη φανταστείς όχι πολύ ώρα.Είπαμε.Κανα 10λεπτο,μετά της δίνω πιπίλα και ηρεμει αμέσως.

Μαγδούλα,ωραία ιδέα να πάρεις παπούτσια χορου.Δεν έχουν σόλα και είναι ξεκούραστα,απλά θα προσέξεις να μην πατήσεις σε νερά,εκτός αν βάλεις σόλα.

Αυτά από εμάς,,Καληνύχτα πιστές φίλες του mammy ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

όλες στο ίδιο καζάνι!

πάντως σκέφτομαι & τη Βασιλική που τα έχει χ2 Ηρωίδα!!!!!

magykal ΚΩΛΟΦΑΡΔΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΟΥΝ ΒΥΖΙΑ.. :lol::lol: φοβερό σχόλιο!

ΒΟΗΘΕΙΑ ΔΕΝ ΕΧΩ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΜΕΝΕΙ ΜΑΚΡΙΑ ΕΓΩ ΒΑΡΗ

ΑΥΤΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ ΚΑΙ Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΝΙΚΑΙΑ.

Είμαι σε χειρότερη κατάσταση.η μαμά μου Αιγάλεω,η πεθερά Εύβοια & εγώ Καλαμάτα!

Αχ βρε Βίκη πώς σε σκέφτομαι & εσένα,ακόμη να ηρεμίσει;;;

θα τα πούμε αύριο,καλή ψήφο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα συναγωνιστριες!!!!!!!!!!!!

που θα παει, θα στρωσουν τα πραγματα σε καμμια εικοσαρια χρονια.......

υπομομη να κανουμε μονο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera koritsakia.shmera phga ekklisia ,h pethera ftiaxnei mousaka k emeis leme na strvsoume xalia pia.fetos anoiksa spiti k den exw k tipota na strwsw.prepei na pswnisw.simera tharthoun episkepsi me ena paidaki 3 χρονων,μηπως ειναι επικινδυνο για το μωρο?τεσπα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera koritsakia.shmera phga ekklisia ,h pethera ftiaxnei mousaka k emeis leme na strvsoume xalia pia.fetos anoiksa spiti k den exw k tipota na strwsw.prepei na pswnisw.simera tharthoun episkepsi me ena paidaki 3 χρονων,μηπως ειναι επικινδυνο για το μωρο?τεσπα...

Καλημέρα κι από εμένα. Μήτση, κατά την παιδίατρό μου, δε θα πρέπει να αφήσεις το παιδάκι να πλησιάσει το μωρό. Και αν πέρασε ή περνάει καμιά ίωση, ούτε τους γονείς. Μετά αέρισε και το σπίτι και όλα καλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

basiliki eisai mesa?pws paei?

ηθελα ναξερα τι τα πιανει κ τσιτσιριζουν ετσι στο κλαμα,κ μετα ως δια μαγειας το βουλωνουν κ παιζουν μονα τουσ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα μανουλίτσες..

Τι κάνετε? Εμείς αυτές τις μέρες χαιρόμαστε τον καλό καιρό και είμστε όλη μέρα έξω.Το μωρό μου έχει ηρεμήσει πολύ.Μαλλον κουράζεται από τις βόλτες και στο σπίτι κοιμάται και δεν γκρινιάζει καθόλου.Ελπίζω να συνεχίσει ετσι..Αφού όλη μέρα το σταυρώνω και το φτύνω να μη το ματιάσω :lol::lol:

Παω να τη ταΐσω.Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια μου!!!!!!!!!!

χαλια ο καιρος σημερα... δεν βγηκαμε βολτα γιατι φοβαμε μην μας πιασει βροχη...

βεβαια απο την ωρα που το σκεφτομαι θα ειχαμε προλαβει... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια... εμεις βγηκαμε σημερα για δουλίτσες απ' τις 8 έως της 10. γυρισαμε σπίτι μας κ εχουμε γκρινια κ ανησυχία... δεν ξερω γτ. τις 2 τελευταίες μερες το χουμε... Ουφ με ειχε συνηθίσει να κοιμάται ή απλά να κάθεται κ τωρα... αμαν. Θα πέρασει όμως που θα παει !!!!!

εσεις ολα καλα?

Από σήμερα... και επίσημα άνεργη!!! Πήγα κ γραφτικα στο ταμείο.Να δούμε για πόσο. 5 μήνες ή παραπάνω ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΜΕΙΣ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ ΝΑ ΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ΜΩΡΑ ΑΛΛΑ ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ!!!

ΚΑΘΕ ΛΕΠΤΟ ΜΕ ΤΟ ΒΥΖΙ ΕΞΩ ΓΙΑΤΙ ΤΟΝ ΠΑΙΡΝΕΙ ΥΠΝΟΣ ΚΑΙ ΠΕΙΝΑΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΑΛΛΙΩΣ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΓΚΡΙΝΙΑΖΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ Κ ΚΟΛΙΚΟΥΣ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΚΑΝΑΜΕ.

ΦΟΥΦΟΥ ΜΑΛΛΟΝ ΣΟΛΑ ΘΑ ΒΑΛΩ ΣΚΕΨΟΥ ΝΑ ΒΡΕΞΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΙ ΞΥΠΟΛΥΤΗ ΝΥΦΗ :shock::shock:

ΤΖΕΝΗΜΠΙΛ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΜΟΝΕΣ ΜΑΣ ΘΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΑΥΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΠΗΡΕΑΖΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΑΛΛΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΣΠΑΣΤΙΚΕΣ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΟΙ ΠΟΛΛΕΣ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΕΣ ΓΝΩΜΕΣ..ΜΠΕΡΔΕΥΟΥΝ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ.

ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ ΤΟΥΙΤΙ.

ΜΗΤΣΗ ΕΜΑΣ Ο ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΕΙΠΕ 3 ΜΗΝΕΣ ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥΥ ΜΑΚΡΙΑ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια!

σημερα το μωρο ηταν πολυ ανησυχο,ολο κλαμα.κ μαλιστα σε ενα ρεψιμο του τα πεταξε ολα.τωρα κοιμαται.

ΜΑΤΖΙΚΑΛ Κ ΑΝΝΑ χτες ηρθε ενα κοριτσακι 3 ετων σπιτι αλλα ειδε το μωρο α[πο μακρια γιατι το ειχα κλεισμενο στο δωματιο κ απαγορεψα την εισοδο.

GRAFTHKA GYMNASTHRIO.

ΛΑΜΠΡΙΝΗ τι εννοεις επισημως ανεργη?σε απελυσε μετα τη λοχεια??δε μπορει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...