Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ - ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010 Νο2


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 986
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δεν το γουστάρω μωρέ το fb,για αυτό και μέχρι τώρα δεν έχω ανοίξει λογαριασμό εκεί.Καλά είναι τα ζουζουνάκια μου και τα δύο.Είναι για φάγωμα.Νιώθω τρισευτυχισμένη με τα λουλούδια μου :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG: Εσύ πώς τα πας;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΒΡΕ ΠΟΥΛΗΤΑΡΙΑ ΣΤΟ ΦΕΙΣ ΜΠΟΥΚ ΠΑΛΙ??

ΠΗΓΑ ΚΟΜΩΤΗΡΙΟ ΚΑΙ ΕΓΙΝΑ ΑΝΘΡΩΠΟΣ!!!!

Ο ΜΙΚΡΟΣ ΞΥΠΑΝΑΕΙ ΑΝΑ 3 ΩΡΟ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΚΟΥΟΥΛΑΩ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα!!που έχετε χαθεί όλες?Θα με κάνετε να γραφτώ στο facebook και δε το χωνεύω καθόλου....

Κατρίνα και η δικιά μου δε κοιμάται καθόλου.Το βράδυ το παίρνει σερι αλλά κατα τη διάρκεια της ημέρας δεν κοιμάται καθόλου και θέλει να ασχολείσαι όλο μαζι της...

Αρχίζω να πιστεύω οτι έχει οργανωμένο σχεδιο εξόντωσης... :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia mou xathikame ontos, apla edw psilosernete to sistima kai gia auto mpainoume poio sixna face :?

katerinaki mou me eixes rwtisei ama eimai daskala xorou kati tetoio?? ax!! poso tha to thela kai isos kapote to agkiksw kai auto to oneiro, pros to paron arkoume apla sto na xoreuw argentiniko tango kai alla polla xixixixi na mazeutoume kamia mera oles mazi na riksoume kana xoro ;)

kata t' alla eimaste mia xara megalwnoume kai kanoume kainourgia pragmatakia :)

etoimazomaste kai gia ti metakomisi ouf ti anxos kai auto :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

f]oufou & tweety & εγώ δεν το συμπαθούσα ,αλλά πλάκα έχει.H αλήθεια είναι όπως είπε & η Αγγελική πως εδώ σέρνεται!

H μέρα η χθεσίνή & προχθεσινή-& η σημερινή κάπως έτσι εξελίσεται....- ήταν μαρτύριο.Με πολύ γκρίνια απο τη Μαρία μου,η οποία απο εχθές έχει πυρετό & ο μπέμπης έτσι & έτσι.Έγώ δε σε κατάσταση αλλόφρων!

Η Μαρία μου ήταν όλη μέρα ξύπνια & το βράδυ 6ώρες σερί!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου που ειστε?εγω χαθηκα γιατι πηγα χωριο!ωραια εξορμηση,καταρακτες θαλασσα κτλ.βρε μη μου το κανετε αυτο,δεν εχω σκοπο να κανω facebook,εδω θα μπαινω κ ελπιζω να μεινει καμια σας....!!!! :(:(:(

εχει η αδερφη μου βεβαια κ μπορω να μπω μεσω αυτης που κ που αλλα οταν το ανοιγω μου στελνουν ολο οι φιλοι της,δε ξερουν οτι ειμαι εγω κ τους φτηνω.κριμα!

τι πρεπει να πατησω στην αναζητηση στο φεισ?????????δε μου βγαινει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,κοριτσάκια!Τι κάνετε;Εμείς ήμασταν λίγο ανήσυχα το βράδυ,γιατί πονούσε η κοιλίτσα της μπεμπούλας μου!

Αγγελικούλα,εγώ είμαι δασκάλα λατιν,γι'αυτό σε ρώτησα :)

Μήτση κι εγώ δεν έχω σκοπό να κάνω fb και θα μπαίνω εδώ

Φιλάκια σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

NAI ΒΡΕ φουφουκα,ας μεινουμε πιστες κ πιστευω οτι κ οι αλλες που κ που θα μας επισκεπτονται.ποιες αλλες ειμαστε αντιφεισ??? mitsi foufou twetty magykal ......????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου που ειστε?εγω χαθηκα γιατι πηγα χωριο!ωραια εξορμηση,καταρακτες θαλασσα κτλ.βρε μη μου το κανετε αυτο,δεν εχω σκοπο να κανω facebook,εδω θα μπαινω κ ελπιζω να μεινει καμια σας....!!!! :(:(:(

εχει η αδερφη μου βεβαια κ μπορω να μπω μεσω αυτης που κ που αλλα οταν το ανοιγω μου στελνουν ολο οι φιλοι της,δε ξερουν οτι ειμαι εγω κ τους φτηνω.κριμα!

τι πρεπει να πατησω στην αναζητηση στο φεισ?????????δε μου βγαινει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑΑ!!ΑΑ ΕΤΣΙ ΕΞΗΓΗΤΑΙ ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΕΣ ΜΙΤΣΑΚΟ!!

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΔΕ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ Η ΜΙΚΡΗ ΣΟΥ?ΤΗς ΕΚΑΝΕΣ ΕΝΤΡΙΒΟΥΛΕς ΣΤΗ ΚΟΙΛΙΤΣΑ?

ΤΙ ΕΙΣΑΙ ΔΑΣΚΑΛΑ ΛΑΤΙΝ???ΤΙ ΛΕΣ?ΘΑ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΝΑ ΜΑΘΗΜΑ?χαχαχα

Κριμα που δεν ερχεστε κιαπο κει...

αν θες πες μου την αδελφη σου πως η λενε να τη κανω add..για να τη στειλω προσκληση για την ομαδα μας!μονο με προσκληση ..μπορεις να μπεις να μας διαβασεις η να μας μιλησεις!!ετσι όποτε θες θα μπαινεις απο κει να τα λεμε..εκανα προσκληση και στη μαρια@,στο niakoylinaki,sth Yeliz,stefania..και ηρθαν κι εκεινες στη παρεα..!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

που εισαι μητσακο??? την κυριακη ειχαμε ερθει στο παρκο τριτση.... βολτα!!

εσυ ησουν στο χωριο εε??? να κανονισουμε κι εκεινο τον καφε ;)

κατερινοφουφου φιλια και σε σενα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα σας.

Μήτση απο που είσαι;

Αχ τι ωραίο να ξέρεις να χορεύεις! Σκέφτομαι μήπως πάω να γραφτώ, μια φίλη πάει εδώ & καιρό & θα πάω μαζί της να δώ τι παίζει...

σας φιλώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κοριτσάκια κ από μένα... Είμαι Πάτρα κ δεν προλαβαίνω να μπαίνω πουθενά...κατά την διάρκεια της ημέρας... (βλέπεται τι ώρα γράφω ε ?) Εμείς είμαστε μια χαρά. Εχουμε φτάσει σχεδόν 6 κιλά, κλείσαμε 2 μηνών στις 30 Οκτώβρη και είμαστε πολύ καλά.

Φιλάκια κουκλίτσες μου

Από Δευτέρα που θα μαι Αθήνα θα είμαι κ εδώ συνδεμένη για όσες δεν έχουν φέις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katerina daskala latin??? ti xorous kaneis tsa tsa, salsa batsata i kai foxtrot kai tetoia???

egw xoreuw argentiniko tango kai oriental, exw perasei kai apo ti fasi latin alla de mou katse gia tin akriveia ksenerwna me ta pswnia pou kikloforoun sto xoro :twisted:

apo latin mou arese mono i batsata

de poia perioxi meneis?? exeis diki sou sxoli?? na se episkeftoume na xorepsoume!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,μανούλες!Τι κάνετε;Εμείς είχαμε μία ήσυχη σχετικά νύχτα!

Αγγελικούλα,κανω samba rumba chacha και άλλους latin αλλά και ευρωπαικους foxtrot quickstep waltz και τέτοια.Δεν έχω δική μου σχολή γιατί είμαι και δασκάλα σε δημοτικό οπότε σαν υπαλληλος δημοσίου δεν μπορώ.Δουλευα όμως σε σχολή τεσσερα με πέντε χρόνια \

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KAΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ ΚΑΘΑΡΜΑΤΑΚΙΑ ΠΑΛΙ ΣΤΟ ΦΕΙΣ ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΒΡΕ ΠΟΥΛΗΤΑΡΑΚΙΑ.ΕΜΕΙΣ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΣΗΜΕΡΑ ΣΑΡΑΝΤΙΖΟΥΜΕ!!!ΕΥΤΥΧΩΣ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΥΠΝΟΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΧΤΕΣ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ 11 ΞΥΠΝΗΣΕ 3.30 ΜΕΤΑ 6.30 ΚΑΙ ΜΕΤΑ 9.30.ΛΕΤΕ ΓΙΑ ΧΟΡΟ ΚΑΙ ΓΩ ΠΗΓΑΙΝΑ ΕΝΑ ΚΑΙΡΟ ΣΕ ΣΧΟΛΗ ΧΟΡΟΥ ΗΤΑΝ ΤΕΛΕΙΑ!ΣΤΑΜΑΤΗΣΑ ΟΤΑΝ ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΑ Κ ΗΡΘΑ ΣΤΗΝ ΒΑΡΗ.ΘΕΛΩ ΜΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ ΕΣΕΙΣ ΟΙ ΔΑΣΚΑΛΕΣ ΧΟΡΟΥ ΑΠΟ ΠΟΥ ΠΕΡΝΕΤΕ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΓΑΜΟ ΓΙΑ ΝΑ ΝΑΙ ΑΝΕΤΑ ΓΙΑ ΧΟΡΟ.ΛΕΩ ΓΑΜΟ ΕΝΟΩ ΤΟΝ ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΟ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗΝ ΒΑΦΤΗΣΗ ΤΟΥ ΣΠΟΡΟΥ.

ΤΙ ΑΛΛΑ ΝΕΑ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

na giati mou th dinei to mammy!

εγραφα μια ωρα..και με πεταξε εξω..

ελεγα λοιπον με το καλο Μαγδουλα να παρετε και την Ευχη!αν δε την εχεις παρει ηδη!

χορευεις?ααα τι εχει να γινει στη γαμοβαπτιση ε?για παπουτσια να ρωτησω και την Αγγελικη κατι ελεγε προχτες..

Κατερινακι δεν ηξερα οτι εισαι δασκαλα χορου!Τελειαα..!

Μαγδα εσυ μενεις Βαρη!Γλυφαδα ερχεσαι?μετα τις εκλογες ..σας καλω σπιτι μου για καφεδακι..θα περασουμε τελεια!(φανταζομαι χεχεχε)..αρκει να βρουμε μερα που βολευει ις περισσοτερες!

εννοειται οποια κοπελα θελει να ερθει..να μου το πει..απλα δε θυμαμαι ολες που μενετε βρε γλυκουλες μου!!Μιτσιι,φουφου και λοιπες..

Οποια θελει το τηλ. μου ας μου στειλει μηνυμα!!

φιλακιααα :-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

na giati mou th dinei to mammy!

εγραφα μια ωρα..και με πεταξε εξω..

ελεγα λοιπον με το καλο Μαγδουλα να παρετε και την Ευχη!αν δε την εχεις παρει ηδη!

χορευεις?ααα τι εχει να γινει στη γαμοβαπτιση ε?για παπουτσια να ρωτησω και την Αγγελικη κατι ελεγε προχτες..

Κατερινακι δεν ηξερα οτι εισαι δασκαλα χορου!Τελειαα..!

Μαγδα εσυ μενεις Βαρη!Γλυφαδα ερχεσαι?μετα τις εκλογες ..σας καλω σπιτι μου για καφεδακι..θα περασουμε τελεια!(φανταζομαι χεχεχε)..αρκει να βρουμε μερα που βολευει ις περισσοτερες!

εννοειται οποια κοπελα θελει να ερθει..να μου το πει..απλα δε θυμαμαι ολες που μενετε βρε γλυκουλες μου!!Μιτσιι,φουφου και λοιπες..

Οποια θελει το τηλ. μου ας μου στειλει μηνυμα!!

φιλακιααα :-*:-*:-*:-*:-*:-*

KATΡΙΝΙΩ ΜΟΥ ΝΑΙ ΡΩΤΑ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ ΝΑΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΧΑΜΟΣ ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΚΑΛΑ ΩΣ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΝΑΙ ΓΕΙΤΟΝΑΚΙΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΓΛΥΦΑΔΑ ΚΑΤΕΒΑΙΝΩ ΣΥΧΝΑ ΓΙΑ ΨΩΝΙΑ ΚΑΙ ΒΟΛΤΑ ΕΙΔΙΚΑ ΠΑΛΑΙΟΤΕΡΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΣΙΓΟΥΡΑ ΓΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ.ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΕΥΧΟΥΛΑ.ΑΝΤΕ ΡΕ ΣΥ ΧΑΘΗΚΕΣ ΝΑ ΜΠΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΔΩ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΦΕΙΣ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sou magda mou kai gw sti gamovaftisi mas papoutsia xorou tha valw, gia tin akrivia papoutsia tango einai akrivos sa ta kanonika enw ta latin exoun poio xontro takouni tha steilw foto apo ta papoutsia tango pou tha parw twra sto gamo tha parw mallon xrisa ;)

katerinaki mou emena o antras mou xoreuei tango konta dekaetia kai epeidi xoreuoume kai oi dyo polles fores to xw skeftei me ta mathimata, de tha me xalage katholou ;) o koumparos mas einai epeisis daskalos tango kai latin kai kathigitis ta prwina san ton antra moy :)

magda de kserw na anevasw foto :?:oops: tha sou valw na deis pws einai ta latin shoes ling kai ta tango

latin :http://www.google.gr/imgres?imgurl=http://www.dancesport.uk.com/shoes/dn/201.jpg&imgrefurl=http://www.dancesport.uk.com/shoes/dn/lad_lat.htm&usg=__VL_dxkM5xC9ib5huVDvK8yBuMSk=&h=350&w=400&sz=18&hl=el&start=0&zoom=1&tbnid=gSW46HjXBS5FNM:&tbnh=158&tbnw=168&prev=/images%3Fq%3Dlatin%2Bshoes%26um%3D1%26hl%3Del%26client%3Dfirefox-a%26sa%3DN%26rls%3Dorg.mozilla:el:official%26biw%3D1280%26bih%3D606%26tbs%3Disch:1&um=1&itbs=1&iact=hc&vpx=863&vpy=286&dur=71&hovh=210&hovw=240&tx=118&ty=147&ei=zETTTLf4KIWL4QbciOiuDg&oei=zETTTLf4KIWL4QbciOiuDg&esq=1&page=1&ndsp=17&ved=1t:429,r:15,s:0

tango:http://www.google.gr/imgres?imgurl=http://farm4.static.flickr.com/3625/3392259861_d970267e4b.jpg&imgrefurl=http://flickriver.com/photos/tags/highhells/interesting/&usg=__phsym6i_pswA_br7WFFwLIQeebg=&h=333&w=500&sz=138&hl=el&start=19&zoom=1&tbnid=1jFERZ6bwonPZM:&tbnh=133&tbnw=197&prev=/images%3Fq%3Dcomme%2Bil%2Bfaut%26um%3D1%26hl%3Del%26client%3Dfirefox-a%26sa%3DN%26rls%3Dorg.mozilla:el:official%26biw%3D1280%26bih%3D606%26tbs%3Disch:10%2C253&um=1&itbs=1&iact=hc&vpx=970&vpy=337&dur=328&hovh=175&hovw=262&tx=167&ty=111&ei=SEXTTNiLOMyNjAedkMHlDQ&oei=QEXTTPbgA-aH4gai_tXVDQ&esq=2&page=2&ndsp=20&ved=1t:429,r:5,s:19&biw=1280&bih=606

oi fotos einai endiktikes ;) latin papoutsia mporeis na vreis stin athina eukola mporw na sou pw kai magazia, tango papoutsia egw pernw on line giati psaxnw mono comme il faut ( ta manolo blahnik tou tango) xeiropiita kai mono se 30 kommatia pagkosmios!!!!! mou aresoun epeisis kai ta neotango

elpizw na mi se trellana kai na voithisa :):x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια μου!!

σημερα θα παω για εξαγωγη δοντιου,αρχισαν οι παραπλευρες απωλιες!

πραγματικα ενθουσιαζομαι πολυ που σας ακουω για το χορο!!γραφτηκε κ η αδερφη μου κ μου λεει οτι τα σπαει!

αγγελικη εσεις ειστε για το so u think u can dance!μακαρι να χορευε κ ο αντρας μου οτιδηποτεεεεε!σερνεται!αλλα να παραδεχτω πως χορευει τελεια trance,electro,ετσι με κερδισε! :P

βασιλικη με τα ποδια πηγαινω στο παρκο τριτση!ενα λεπτο ειναι! θα σου στειλω πμ το τηλεφωνο μου να με παρεις οποτε μπορεις για βολτουλα με τα μωρα η χωρις. :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...