Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ - ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010 Νο2


Recommended Posts

Καλημερα μητση μου!!!!!

που ειχες εξαφανιστει αληθεια εσυ :?::?::?:

εγω νομισα πως ηρθες στην παρεα μας προς το τελος ...

απαπα σε εμπορικο :?::?::?::?: με τοσο κοσμο!!!!!!!!

εδω θα ερθεις ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 986
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημέρα.

Πως είστε; Εμείς καλά, σε λίγο πάω s.market κλπ,για να ξεκινήσω τις ετοιμασίες.Ευτυχώς σήμερα ο σύζηγος έχει ρεπό!

Γιατί βρε κορίτσια δε βγάζετε τα μωρά έξω;Εγώ & στη Μαρία μου & τώρα στο μπέμπη μου,δε μασάω μία ,τα έχω κάνει της εκστρατείας που λέει & η μαμά μου!

Ίσως επειδή είμαστε χωρίς βοήθεια, να τα κάνουμε αυτά,αλλιώς δε θα τη βγάζαμε καθαρή... διότι ο καθένας μας,όπως μπορεί πορεύετε & κανονίζει το πρόγραμμά του.

τα λέμε σε λίγο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KAΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ ΧΤΕΣ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΗΝ ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΤΕΛΕΙΑ Ο ΔΕ ΣΠΟΡΟΣ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΚΟΙΜΟΤΑΝ ΕΚΕΙ ΤΟ ΧΑ ΑΓΧΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΑΛΛΑΖΕ ΤΗΝ ΒΟΛΗ ΤΟΥ ΑΛΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΑΥΤΟΣ.ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΜΕ ΔΥΣΚΟΛΕΨΕ ΧΤΕΣ ΛΙΓΑΚΙ 12 ΞΥΠΝΗΣΑΜΕ ΜΑΜ ΟΚ 3,30 ΜΑΜ ΟΚ 5 ΜΑΜ ΟΚ ΑΛΛΑ ΠΑΛΙ 6 ΓΙΑΤΙ?? :twisted::twisted::twisted:

ΚΑΙ ΔΕ ΝΥΣΤΑΖΕ ΩΣ ΤΗΣ 7 ΠΑΡΑ 7 ΠΑΡΑ ΚΑΝΑΜΕ ΝΑΝΙ Κ ΞΥΠΝΗΣΑΜΕ 9,30.ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ ΤΟΝ ΣΥΓΧΩΡΩ ΓΙΑΤΙ ΗΤΑΝ ΩΣ ΤΩΡΑ ΚΑΛΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΝΟ ΧΤΕΣ ΜΑΣ ΤΑ ΧΑΛΑΣΕ ΛΙΓΑΚΙ.ΤΩΡΑ ΖΟΡΙΖΕΤΑΙ ΓΙΑ ΚΑΚΑ ΠΑΛΙ ΠΡΙΝ ΜΙΣΗ ΩΡΑ ΕΚΑΝΑ ΑΛΛΑ ΕΜΕΙΣ ΣΕ ΚΑΘΕ ΜΑΜ ΜΕΤΑ ΕΧΕΙ ΚΑΚΑ.

ΤΕΡΑ ΠΕΤΡΑ ΑΨΟΓΟ!!!ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ ΚΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΡΧΟΜΑΣΤΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ.

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΚΑΝΕ ΥΠΟΜΟΝΗ Κ ΘΑ ΠΑΜΕ Κ ΓΙΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙΑ ΞΕΡΩ ΜΠΟΥΧΤΙΣΕΣ ΑΛΛΑ ΚΟΙΤΑ ΤΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΣΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΔΥΝΑΜΗ ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΚΑΝΩ!!

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

jennybill εχεις δικιο,αν δεν ειχα εναλλακτικη θα το ειχα κανει κ εγω της εκστρατειας(γαματο αυτο,δεν τοχω ξανακουσει!!!)

magykal οντως κ εμενα καραγουσταρτει την αλλαγη περιβαλλοντως,βαριεται τα ιδια!

βασιλικη θα σουρθω να μη σε τρεχω κιολας που εχεις 2.

λεμε σημερα να κατεβουμε χωριο παρα το κραξιμο των παππουδων.ο Θεος μαζι μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,κοριτσάκια μου!Τι κάνετε;Αμαν,βρε Λαμπρινούλα πάλι μας ξελίγωσες! :lol::lol::lol::lol: χρυσοχέρα!

Εγώ έκανα δουλίτσες,έβαλα και το φαγάκι μας τώρα και κάθισα να σας διαβάσω.

Κι εγώ το ίδιο παιδιά.Το βγάζω έξω να μην το κάνω και ευαίσθητο πολύ.Εχθές να φανταστείτε ψιλοέβρεχε(είμαι Καρδίτσα για λίγο καιρό),τα πήραμε λοιπόν και τα δύο στα καροτσάκια με τα αδιάβροχα απο πάνω και πήγαμε στην παρέλαση.Μια χαρα ήταν.εκτος ότι και τα δύο είναι με μιξούλες.Ιδίως τώρα θέλουν ανοιχτούς χώρους κι όχι κλεισούρα ;) Αλλα εντάξει κι εγώ στη μεγάλη έτσι φοβόμουν λιγάκι στην αρχή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ!!ΩΡΑΙΕΣ ΣΥΝΤΑΓΕΣ ΒΛΕΠΩ ΠΑΛΙ!!ΜΙΑΜ!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΛΙΝΔΡΟΜΗΣΗ;;ΕΜΕΝΑ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΒΓΑΖΕ ΓΟΥΛΙΕΣ ΜΕΓΑΛΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΤΑ ΞΗΜΕΡΩΜΑΤΑ ΑΠΟΓΙΝΕ ΕΚΑΝΕ ΕΜΕΤΟ ΟΤΙ ΕΦΑΓΕ...ΤΟ ΚΑΗΜΕΝΟΥΛΗ...ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΔΕΝ ΠΕΙΝΑΕΙ ΞΑΝΑ;;;ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ :cry::cry::cry:

βικουλι εμεις εχουμε σοβαρο προβλημα!ΟΟΟΛα τα γαλατα τα βγαζει!!πινουμε τωρα το APTAMIL AR1 kαι εχουμε βρει την υγεια μας!κατα καποιο τροπο..δηλ..γιατι τωρα εχουμε εντονες κενωσεις ..και διαροιαα..βεαβαι δεν ξερω αν οφειλεται στο γαλα!σημερα βεβαια μετα απο μια εβδομαδα τα εκανε πιοο.."σφιχτα"" :roll::roll: αλλα απο το αλλο θεμα..πολυ καλυτερα !βγαζει μεν γαλα οταν σφιγγεται...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΒΡΕ ΜΙΤΣΑΚΟ!!!ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΟΤΙ ΑΓΑΠΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΣΕ ΧΑΙΡΟΝΤΕ ΟΣΟΙ ΣΕ ΑΓΑΠΟΥΝ!ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΚΑΙ ΣΑΣ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΒΡΕ ΜΙΤΣΑΚΟ!!!ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΟΤΙ ΑΓΑΠΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΣΕ ΧΑΙΡΟΝΤΕ ΟΣΟΙ ΣΕ ΑΓΑΠΟΥΝ!ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΚΑΙ ΣΑΣ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ!

:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-:YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε μανουλιτσες;;;εμεις ξενυχταμε κ κανει κ κρυο...

ο μικρος συνεχζει κ κλαιει πολυ....οοοολη μερα...ειμαι λυπημενη...μηπως εχει τιποτα κ για αυτο κλαιει;;;εχω αρχησει να ανυσηχω....καμια απο εσας εχει το ιδιο θεμα;;;

με τις γουλιτσες συνεχιζει το ιδιο αλλα περισσοτερο βγαζει το δικο μου...απο το συμπληρωμα βγαζει στο ρεψιμο κ 1 φορα τη μερα τα βγαζει ολα...

φιλια σε ολες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!!!!

εχει ωραια μερα σημερα!!!!!!!!!!!! για βολτα!!!!!!!!!!!!!

βικουλινι υπομονη.. τι αλλο....

που θα παει θα ερθουν καλυτερες μερες και νυχτες για ολες μας ;);););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας μανουλίτσες. Εμείς από χθες είμαστε Πάτρα (σπίτι μας). Το χθεσινό βράδυ ήταν ανυπόφορο. Είχα τον Χρήστο με γκρίνια στο κρεβάτι μου (ευτυχώς κοιμήθηκε γρήγορα). Εγώ έχω βουλωμένες μύτες, πονάει λαιμός κ κεφάλι επίσης. Η μικρή απ' τις 11 έως τις 02:30 είχε αίστευτη γκρίνια κ δεν ήξερα τι της έφταιγε, γιατί κ ταϊσμένη ήταν κ αλλαγμένη και όλα. Σε κάποια φάση που δεν άντεχα άλλο... ήμουν κ ξύπνια απ' τις 6 το πρωί... φώναξα τη μητέρα μου κ ήρθε κ πήρε τη μπέμπα... και έτσι στις 3 κοιμήθηκα, ας πούμε, έως της 7 το πρωί που μου την έφερε η μαμά μου για να την ταϊσω. Απαπαπαπααααααααα ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΑ άλλο το ξενύχτι. Σήμερα όμως τα πράγματα είναι πολύ πολύ καλύτερα. Ήδη κοιμούνται και τα δύο μου αγγελούδια κ γω μπορώ να σας διαβάσω... επιτέλους.

Κατερινάκι μου όταν με πιάνει η προκοπή κάνω διάφορα πράγματα στην κουζίνα... Εκείνες τις μέρες μ' είχε πιάσει η τρέλα να μαγειρεύω... Είχα κ καιρό να φτιάξω...

JennyBill κ γω είμαι της άποψης ... "πάρε το μωρό κ δρόμο" για να κάνω τις δουλειές μου. Πότε στο μάρσιπο κ πότε στο αμάξι. Δεν γίνεται διαφορετικά.Αλλά δεν θέλω να το κρατάω μέσα στο σπίτι (να πάρει κ αντισώματα από μικρό το καημένο μου ........). Ευτυχώς όλα καλά μέχρι τώρα.

Σας φιλώ όλες... Όνειρα γλυκά !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!!!!!!!!!!!

βλεπω απολυτη ησυχια...

τελικα το φεις κερδισε.........

μητση μονο εσυ εμεινες???? πρεπει να ερθεις κι εσυ εκει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε μανουλιτσες;;;εμεις ξενυχταμε κ κανει κ κρυο...

ο μικρος συνεχζει κ κλαιει πολυ....οοοολη μερα...ειμαι λυπημενη...μηπως εχει τιποτα κ για αυτο κλαιει;;;εχω αρχησει να ανυσηχω....καμια απο εσας εχει το ιδιο θεμα;;;

με τις γουλιτσες συνεχιζει το ιδιο αλλα περισσοτερο βγαζει το δικο μου...απο το συμπληρωμα βγαζει στο ρεψιμο κ 1 φορα τη μερα τα βγαζει ολα...

φιλια σε ολες....

kalhmera ΒΙΚΟΥΛΙ μου!ενας λογος που εχω χαθει..ειναι η γκρινια του μπεμπη μου..ολη μερα κλαιει!κοιμααι 10 λεπτα-20 και μετα παλι κλαματα!αστα!προσπαθω να αποκωδικποιησω τα κλαματα σιγα σιγα!

υπομονη....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΠΕΜΠΟΥΛΕς ΚΑΙ ΜΠΕΜΠΙΝΙΑ!

ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΟΥ ΒΡΕ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ!

ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΑΛΗ ΤΣΑΡΚΑ!!!ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΕΧΕΙ ΩΡΑΙΑ ΜΕΡΑ!

ΕΜΕΙΣ ΔΕ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΚΑΛΑ!ΠΑΛΙ ΤΣΑΚΩΘΗΚΑ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ!ΤΩΡΑ ΕΧΟΥΝ ΠΑΑΕΙ ...Ο ΕΝΑΣ ΓΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΑΙ Η ΜΙΚΡΗ ΜΠΑΣΚΕΤ!

ΕΓΩ ΕΔΩ ΜΕ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΝΑ ΤΣΙΡΙΖΕΙ..ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΟΚΟΙΜΙΕΤΑΙ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΝΟ!!!!

ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΔΕ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΠΟΤΕΕΕΕ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ

Κορίτσια υπομονή όση σας - μας έχει απομείνη θα περάσει!

Εμείς εδω & πολύ καιρό έχουμε θεματάκι με την κόρη μου.Κάθε φορά που είναι να την ντύσουμε ,να της λούσουμε μαλλιά & να κοιμηθεί, γίνεται ΜΑΧΗ! Δεν ξέρω τι να κάνω....

Σήμερα έχει πολύ όμορφη μέρα,αλλά εμείς πίνουμε καφέ κάνοντας διάφορες δουλειές,είπα να κάνω ένα διάλειμα & συνεχίζω το σίδερο.... Δεν το προλαβαίνω,θα πάω να ρωτήσω & για στεγνωτήριο δεν πάει άλλο.

Εχθές περάσαμε πολύ όμορφα,είχαν έρθει οι κουμπάροι απο Αθήνα!

Τα λέμε σε λίγο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,κορίτσια μουΚαλό μήνα!Έχω μέρες να μπω γιατί ξέρω ότι πλέον μπαίνετε μόνο στο fb κι εγώ δεν έχω :(

Κατρίνα μήπως έχει κακομάθει ο μπεμπούλης με την αγκαλιά;

Jennybill μου γιατί ήταν δύσκολα εχθές;Εμείς μια χαρά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...