Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ - ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010 Νο2


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 986
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

μηπως ψαχνετε για γαμπρο????? :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αυτό ήταν! το κλείσαμε το προξενιό! είναι ένας κούκλος! και δεν φαίνεται και καθόλου γκρινιάρης. συκοφαντίες είναι όλα αυτά που διαρρέουν στο mammy :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν... διαλέξτε για να σας στείλω...

από ότι βλέπω αλμυρή η κολοκυθόπιτα. καλύτερα να μην ζηλεύω κιόλας! μα που το βρήκες το κουράγιο να τα φτιάξεις όλα αυτά βρε Λαμπρινή! γεια στα χεράκια σου! Λοιπόν, η Βασιλική θα αναλάβει τις προσκλήσεις για τις βαφτίσεις μας κι εσύ το catering :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είχα καιρό να φτιάξω Χρύσα μου. Ήταν κ επιθυμία συζήγου ! Ναι αλμυρή κολοκυθόπιτα...

Δεν παίρνεις ένα τεστ... να δεις βρε παιδί μου... να σου φύγει κ η αγωνία ??? κ βέβαια περιμένουμε τ' αποτέλεσμα έτσι :?::?::?::?::?::!::!::!::!::?:?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia mou :):):)

labrini mou ti mas kaneis ax! edw kai meres skeftomai na anoiksw filo na kanw tiropitoula mias kai ti xortopita oute na ti dw alla pou xronos :?:(

tha se xrisoume epitimi mageirisa tou forum mas ;):)

vasiliki mou einai apisteuta!!! ta eida kai stosd face kai ta dyo mazi kai eliwsa ti kala pou einai :):):)

fantazomai metaksi tous tha paizoun kai genikotera tha exoun diko tous kodika epikinonias :):):)

xrysa mou euaristw polu!!!! vasika fainete kapelaki alla einai i koukoulitsa apo ti formoula mas :)

na se rwtisw thilazeis???? se rwtaw giati emena mou eipe o gynaikologos mou oti ama thilazw i periodos tha mou kanei palava :evil:

vasika den exw adiathetisei akoma :?

koritsia mou thelw ti voithia sas oses kserete kanei na vapsw mallia me fitiki vafi twra pou thilazw??????????????????

exw na paw se ena gamo to savato kai i riza mou konteuei na ftasei sto auti :oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είχα καιρό να φτιάξω Χρύσα μου. Ήταν κ επιθυμία συζήγου ! Ναι αλμυρή κολοκυθόπιτα...

Δεν παίρνεις ένα τεστ... να δεις βρε παιδί μου... να σου φύγει κ η αγωνία ??? κ βέβαια περιμένουμε τ' αποτέλεσμα έτσι :?::?::?::?::?::!::!::!::!::?:?:?:?

παλιότερα έφτιαχνα κι εγώ συνέχεια. αλλά δεν μου αρέσει η πίτα την επόμενη μέρα και έτσι πήγαιναν χαμένα. έχεις φτιάξει μελιτζανόπιτα και τραχανόπιτα? είναι και οι δύο καταπληκτικές. ειδικά η τραχανόπιτα είναι και πολυ εύκολη.αν θες σου στέλνω τη συνταγή μιας και ασχολείσαι. εγώ τώρα περιορίζομαι μόνο σε γλυκά και κέικ! κάθε φορά και διαφορετικό σχέδιο. έτσι για να μην βαριόμαστε με τις ίδιες γεύσεις ;);)

αν δε καταφέρω να πάω αύριο το πρωί στο γιατρό θα πάρω ένα. δεν πιστεύω να είμαι πάλι έγκυος. δηλαδή θα μπω στο ρεκόρ γκίνες στο τέλος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia mou :):):)

labrini mou ti mas kaneis ax! edw kai meres skeftomai na anoiksw filo na kanw tiropitoula mias kai ti xortopita oute na ti dw alla pou xronos :?:(

tha se xrisoume epitimi mageirisa tou forum mas ;):)

vasiliki mou einai apisteuta!!! ta eida kai stosd face kai ta dyo mazi kai eliwsa ti kala pou einai :):):)

fantazomai metaksi tous tha paizoun kai genikotera tha exoun diko tous kodika epikinonias :):):)

xrysa mou euaristw polu!!!! vasika fainete kapelaki alla einai i koukoulitsa apo ti formoula mas :)

na se rwtisw thilazeis???? se rwtaw giati emena mou eipe o gynaikologos mou oti ama thilazw i periodos tha mou kanei palava :evil:

vasika den exw adiathetisei akoma :?

koritsia mou thelw ti voithia sas oses kserete kanei na vapsw mallia me fitiki vafi twra pou thilazw??????????????????

exw na paw se ena gamo to savato kai i riza mou konteuei na ftasei sto auti :oops::oops::oops:

δεν θηλάζω. μετά τις 40 μέρες αδιαθέτησα κανονικά. και τώρα τίποτα :(:(

νομίζω πως όσο θηλάζεις δεν θα έχεις κανονική περίοδο. γι αυτό άλλωστε δεν μένεις και εύκολα έγκυος. όχι όμως ότι είναι και απίθανο.

γιατί δεν δοκιμάζεις ανταύγειες που δεν ακουμπάνε ρίζα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xrysa mou upomoni tote mexri aurio na deis to giatro autos tha kserei kalitera alla na sou pw egw pisteuw oti apla o kiklos sou den exei vrei tin kanoniki tou roi, vasiko min anxwnesai :):):)

oson afora tis antages to skeftika na sou pw tin alitheia isws auto na kanw telika polles polles antauges ;)

kati asxeto i periodos meta ti genna ponaei ontos perissotero apo prin???

giati oson afora to allo ontos ponaei :?:oops:

esas sas traviksan ta rammata otan...

egw par' oti den eixa polla para mono dyo mikroulia, trellathika sto pono :cry::oops:

de kserw an paizei rolo to oti ta rammatakia einai plagia mias kai skistika ekei o giatros mou den mou ekane perineotomi

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτό ήταν! το κλείσαμε το προξενιό! είναι ένας κούκλος! και δεν φαίνεται και καθόλου γκρινιάρης. συκοφαντίες είναι όλα αυτά που διαρρέουν στο mammy :lol::lol:

ωραια, μας αρεσει η νυφη :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

τη γκρινια δεν την δειχνουμε οταν ψαχνουμε νυφη ;):lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xrysa mou upomoni tote mexri aurio na deis to giatro autos tha kserei kalitera alla na sou pw egw pisteuw oti apla o kiklos sou den exei vrei tin kanoniki tou roi, vasiko min anxwnesai :):):)

oson afora tis antages to skeftika na sou pw tin alitheia isws auto na kanw telika polles polles antauges ;)

kati asxeto i periodos meta ti genna ponaei ontos perissotero apo prin???

giati oson afora to allo ontos ponaei :?:oops:

esas sas traviksan ta rammata otan...

egw par' oti den eixa polla para mono dyo mikroulia, trellathika sto pono :cry::oops:

de kserw an paizei rolo to oti ta rammatakia einai plagia mias kai skistika ekei o giatros mou den mou ekane perineotomi

εγώ στην περίόδο δεν είδα καμιά διαφορά στον πόνο. το μόνο που με πονάει ακόμα τρομερά είναι η μέση μου και η πλάτη μου. και όσο για το σεξ, ακόμα σιγά σιγά και με προσοχή!

ανταύγεις να κάνεις, κρατάνε και αρκετό καιρό και δεν χρειάζεται να τα βάφεις κάθε 3 και λίγο.

έκανα κι εγώ μετά τη γέννα αλλά μου βγήκαν πολυ ξανθές και τώρα το μετάνοιωσα. τη Πέμπτη έχω ραντεβού να τα σκουρύνω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia saw k apomena κοριτσια μου!!!

παρελασε ο κοσμος το παρασκ/σαβ/κο κ ετσι τωρα βρηκα χρονο να αραξω για τα καλα!

ο μπεμπης προσαρμοστηκε στο νεο προγραμμα!τρωει 5-6 γευματα απλα αυξησε τη ποσοτητα!εχει τρελεες απαιτησεις πλεον για επικοινωνια.ετσι κ τον βαζω κουνια μετα το φαι θα με δειρει!!!

εκανα κ εγω ανταυγειες πανω στο σκουρο καστανο,ξανθες αλλα λιγες κ αραιες γιατι ηθελα απλα να σπασω τη μονοτονια.αν κη αδερφη μου λεει οτι για να ειναι ομορφο το αποτελεσμα πρεπει ναναι ομοιομορφο.

ψωνισα ρουχακια λιγα,στα νεα κυβικα γιατι δε βγαινει αλλο με τα κολαν.σιγα μη περιμενω ποτε θα τα χασω για να ξαναβαλω παντελονι ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βασιλικη που ιλιον?εγω στο παρκο αντωνη τριτση.

Δεν το πιστεύω! Στο Ίλιον μένετε και οι δύο?? Κι εγώ! Στην Αγίου Νικολάου αν ξέρετε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λαμπρινή, είσαι θεάααα!Απορώ πώς βρίσκεις χρόνο να φτιάχνεις τόσες λιχουδιές!!! Λοιπόν, αποφάσισα ότι η επόμενη συνάντησή μας θα είναι σπίτι σου :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Αγγελική και Βασιλική τι κούκλες κόρες που έχετε???!!!

Σεξ ακόμα δεν έχω κάνει γιατί δεν έχω πάει ακόμα στο γιατρό για το οκ! Μου φαίνεται πολύ λογικό να πονάνε τα ράματα. Εγώ είχα 3 εξωτερικά και κάμποσα εσωτερικά (βγήκε στραβά ο γλυκός μου και με τραυμάτισε) και είμαι σίγουρη ότι θα πεθάνω στον πόνο :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν το πιστεύω! Στο Ίλιον μένετε και οι δύο?? Κι εγώ! Στην Αγίου Νικολάου αν ξέρετε!

εγω παλατιανη! καλα χρυσα εσυ δεν εισαι αρτα :?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω παλατιανη! καλα χρυσα εσυ δεν εισαι αρτα :?:

πριν φύγω για άρτα εκεί έμενα. οι γονείς μου και ο αδερφός μου είναι ακόμα στο Ίλιον. οπότε στη συνάντηση θα περάσω να σε πάρω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μου φαίνεται ότι άρχισε το νησί και εξαφανιστήκατε όλες! Σχόλασα κι εγώ. ελπίζω αυτή τη φορά να καταφέρω να το δω γιατί τις προηγούμενες δύο ή τάιζα τη μπέμπα ή μαγείρευα :(:(

καληνύχτα σε όλες. φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

soupitsa μου χρόνος δεν υπάρχει ποτέ... απλά σήμερα μ' έπιασε η προκοπή για τέτοιου είδους μαγείρεμα ...

Ας κανονίσουμε συνάντηση εμείς... κ ας είναι κ στο δικό μου σπίτι, κανένα πρόβλημα. Αλλά κ σε άλλο να είναι ... να είστε σίγουρες ότι θα φτιάξω ότι μου παραγγείλετε ... ΕΝΤΑΞΕΙ :?::?::?::?: Απλά θα περιμένω να συμφωνήσετε για κάτι... μην φτιάχνω διάφορα !!!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα μου αν δεν τελειώσεις εκείνος ο "κυριούλης" :roll::roll::roll::roll: που του ρθε να δώσει διακαναλική συνέντευξη σήμερα... ΝΗΣΙ δεν παίζει :cry::cry::cry: ... :evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εφτιαξα σοκολατακια με τη πεθερᨨ :D ωραια βγηκαν,η συνταγη ειναι

1 ΦΛ.ΝΕΡΟ

1ΦΛ.ΖΑΧΑΡΗ(ΠΡΟΑΙΡΕΤΙΚΑ)

2 ΦΛ.ΦΡΥΓΑΝΙΑ

1 ΦΛ,ΚΑΡΥΔΙ Η ΦΟΥΝΤΟΥΚΙ Η ΚΑΡΥΔΑ

1ΜΙΣΗ ΣΟΚΟΛΑΤΑ ΚΟΥΒΕΡΤΟΥΡΑ(ΕΒΑΛΑ ΤΟΝΟΥΣ!!!)

αφου λιωσετε τη κουβερτουρα,προσθετετε κ τα υπολοιπα.πλαθετε μπαλιτσες οι οποιες πρεπει να στεκονται,αλλιως θελει λιγο ψυξη το μιγμα.σε ενα κατσαρολακι λιωνετε λιγη ακομη σοκολατα ωστε να βουτηξετε τα μπαλακια.στο ψυγειο ωστε να παγωσει η επικαλυψη.πασπαλιζεις με καρυδα τρουφα η αμυγδαλοψιχα.

παιδια,ειμαι ασχετη κ βαριεμαι τη κουζινα,αλλα αυτο πηρε ελαχιστο χρονο κ ηταν παιχνιδιαρικο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ!!ΩΡΑΙΕΣ ΣΥΝΤΑΓΕΣ ΒΛΕΠΩ ΠΑΛΙ!!ΜΙΑΜ!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΛΙΝΔΡΟΜΗΣΗ;;ΕΜΕΝΑ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΒΓΑΖΕ ΓΟΥΛΙΕΣ ΜΕΓΑΛΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΤΑ ΞΗΜΕΡΩΜΑΤΑ ΑΠΟΓΙΝΕ ΕΚΑΝΕ ΕΜΕΤΟ ΟΤΙ ΕΦΑΓΕ...ΤΟ ΚΑΗΜΕΝΟΥΛΗ...ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΔΕΝ ΠΕΙΝΑΕΙ ΞΑΝΑ;;;ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ :cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...