Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ - ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010 Νο2


Recommended Posts

εχθές απέκτησε το 5ο του το παιδάκι. μήπως να τον προσκαλούσαμε στην ομάδα του mammy? :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 986
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

εχθές απέκτησε το 5ο του το παιδάκι. μήπως να τον προσκαλούσαμε στην ομάδα του mammy? :D:D:D:D

ααχ αληθειαα??να τους ζησει!!!

να παμε στο μαιευτηριο καλε να ευχηθουμεε!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

εε που γεννησε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατρινα πραγματι σαν ακμη ειναι...τησ βαζουμε την aderme και ηρεμει λιγο..ελπιζω να φυγει συντομα.

να ρωτησω κατι αλλο. σημερα τα κακακια ηταν σκουρα πρασινα? λετε να ειναι κατι? :idea::idea::idea:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατρινα πραγματι σαν ακμη ειναι...τησ βαζουμε την aderme και ηρεμει λιγο..ελπιζω να φυγει συντομα.

να ρωτησω κατι αλλο. σημερα τα κακακια ηταν σκουρα πρασινα? λετε να ειναι κατι? :idea::idea::idea:

αχ αυτό για τα κακάκια το ξαναείδα που κάποια το ρώτησε και ξέχασα να απαντήσω. δεν είναι τίποτα. έτσι γίνονται απο το γάλα και ειδικά αν δεν κάνει καθημερινά κακά του.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα περασει..μπορει να παρει καιρο..μην ανησυχεις!τα κακα ειναι πρασινα ..μηπως ειχε μερες να κανει?αλλαξες το γαλα?η θηλαζεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι η ΜΑΝΝΟΥΛΑ ρωτησε ..και ηθελα να σου απαντησω βρε Αννα μου ..επειδη ειχε 3 μερες να κανει!!

Ναι εγω ειχα ρωτησει Κατρινακι μου...αλλα απ οτι λετε ειναι οκ! Να δω και την επομενη φορα τι χρωματακι θα εχουν και μετα θα ανησυχησω.

Μαμουνακι και εγω θηλαζω, αλλα οχι αποκλειστικα. Να ρωτησω? Τα κακα της εχουν και κοκκους?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννουλα ευχαριστουμε!!!ανυπομονουμε να ερθουμε να σας γνωρισουμε απο κοντα και επιτελους να συναντηθουν τα αστερακια μας!!ελπιζω να μην υπαρχει προβλημα λογω εορτων..

Κατρινα μου ευχαριστουμε!!μωρε εχεις δικιο..θα μπαινω συχνοτερα γτ η παρεουλα τα αξιζει ολα!

Κατερινα(Κυο) μου καλοριζικο-καλοταξιδο το φιεστακι σου!!!!!το κραταω αυτο με τη συναντηση..εχω κ μαρτυρες...!!!!!!ολο το ποστ μπεμπακια αυγουστου-σεπτεμβριου.χαχα!

Κατερινα(φουφου)μωρε ειστε μικρακια εσεις..στην ηλικια εννοω γιατι απο κιλα και μποι σκιζετε!!!οχι μηπως Κατερινα μου..οχι μηπως!σιγουρα θα βρεθουμε ολες!! :lol::lol:

magykal ευχαριστουμε πολυ!!!!αχχ!!δεν βλεπω να παιρνει το ματι μου η μπεμποουλιτσα μου..δεν το λεω μετα βεβαιοτητας βεβαια..αλλοτε το βλεπω μπλε-γκρι(οπως το δικο μου),αλλοτε,πρασινο και αλλοτε καφε.ντοινγκ!!!

μαμουνακι η ατοπικη δερματιτιδα ειναι κληρονομικη.αυτο σημαινει οτι καποιος στο σοι σας εχει αλλεργια καπου.απο σενα και τον αντρα σου μεχρι και καποιον-α ξαδερφο-η σας.αν δεν εκδηλωθει καποια ρινιτιδα,αλλεργια ή ασθμα τοτε θα φυγει μια κια καλη αν οχι τοτε θα ερχεται κ θα φευγει.στην αρχη εκδηλωνεται μονο στα μαγουλακια(τους 2 πρωτους μηνες της ζωης) και στη συνεχεια επεκτεινεται στο υπολοιπο σωμα και κυριως στις μασχαλες του σωματος..χεριου,ποδιου+πισω στα αυτακια.η θεραπεια ειναι κορτιζονη.δεν ειναι κατι το επικινδυνο για την υγεια του μωρου.

Λαμπρινη μου πλιςςςςς θελω συνταγη!!!πωπωπω μανα μου τι εφτιαξες????δεν το εχω κανει ποτε αυτο το φαγακι και ετσι οπως το ειδα δεν το λιγουρευτηκα απλα....εχω κανει λιμνουλα απο τα σαλια μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μηηηηηηηπως ειστε Ολυμπιακοι? Λεω εγω τωρα Λαμπρινη μου.... :lol:

Ααααχ, ωραιες εποχες...και ας γκρινιαζα καμια φορα οτι θελω να γεννησω εκεινη τη στιγμη...χιχιιχχχιιι.... :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λαμπρινη μου πλιςςςςς θελω συνταγη!!!πωπωπω μανα μου τι εφτιαξες????δεν το εχω κανει ποτε αυτο το φαγακι και ετσι οπως το ειδα δεν το λιγουρευτηκα απλα....εχω κανει λιμνουλα απο τα σαλια μου..

Αναστασία μου θα την γράψω την διαδικασία παρασκευής του φαγητού... μην φανταστείς ότι είναι κάτι τραγικο η προετοιμασία............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια θηλαζω αποκλειστικα κ κανει κακα σχεδον μετα απο καθε γευμα..αλλα μουσταρδι..σημερα ηταν σκουρα πρασινα,,,

mamounaki εγώ δίνω σκόνη. άλλες φορές είναι πράσινα, άλλες κίτρινα και άλλες ανακατεμένα. το χρώμα δεν παίζει ρόλο. θα θορυβηθείς αν δεις βλέννες ή αιματάκι στα κακά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντε βρε Αναστασακι μου, επιτελους γυρισες στην παλιοπαρεα μας! Μην μας ξαναφυγεις ε? :lol:

Ο αντρας σου που ειναι παιδιατρος δεν μπορει να προβλεψει κατα καποιο τροπο το χρωμα των ματιων της μπουμπους? Γιατι ακουσα οτι οι παιδιατροι πολλων κοριτσιων εδω τους ειπαν το τελικο χρωμα. Και ο δικος μου το ιδιο ματι εχει, αλλα δεν ξερω αν θα παραμεινει. Ο Γιωργος ειχε τετοιο ματι μεχρι 6 μηνων! Μετα ''καστανισε'' εντελως! Παντως και εγω θα ηθελα να παραμεινουν μπλε του μπεμπη, ε, τουλαχιστον αυτος να παρει κατι απο εμενα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια,τι μου κάνετε?

Εμείς σαραντίσαμε σήμερα. Πότε πέρασε ο καιρός?Ολοι λένε οτι μετά τα σαράντα στρώνει το μωρό.Αυτο περιμένω..ειναι η τελευταία μου ελπιδα :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ τι καλές είστε όλες με τις κοιλίτσες σας! θα σας έβαζα κι εγώ, αλλά σε όλες είμαι με μπικίνι και εκτός απο την κοιλίτσα μου παρελαύνει και η κυτταρίτιδα σε όλο της το μεγαλείο :lol::lol::lol:

τώρα τις κοιτάζω και αναρωτιέμαι πως έβγαινα έτσι στην παραλία :oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τώρα διάβασα λίγο τα νέα σας..Κανονίσατε συνάντηση ε? μακάρι να ήμουν Αθήνα να ερχόμουν και γω..πολύ γλυκές είστε και τα μωρά φαίνονται τόσο ήσυχα ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τώρα διάβασα λίγο τα νέα σας..Κανονίσατε συνάντηση ε? μακάρι να ήμουν Αθήνα να ερχόμουν και γω..πολύ γλυκές είστε και τα μωρά φαίνονται τόσο ήσυχα ..

εσύ που μένεις? θα κανονίσουμε για τα χριστούγεννα που θα είμαστε και οι υπόλοιπες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...