Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ - ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010 Νο2


Recommended Posts

Αννούλα τέλεια η κοιλίτσα!!! (επίσης έχω καθυστέρηση) Λέτε :?::?::?::?: Παναγίτσα μου!

τι εννοεις Χρυσα μου??????????????????? [smilie=sign17.gif] [smilie=triplets.gif] δε πιστευωω???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 986
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

μητση ο αντρας μου με κραζει που εχω φρικαρει και μου λεει συνεχεια .. δυο παιδια γεννησες...

αλλα επειδη λογω της κοιλης μαλλον δεν θα επανελθει στα αρχικα επιπεδα.. γι αυτο εχω φρικαρει... :cry::cry::cry::cry::cry:

ειχε κανει και η αδελφη μου και τελικα εκανε χειρουργειο... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να μαι και εγώ!!!

Τι κοιλίτσες είναι αυτές???!!!Άννα, ούτε μία ραγάδα δε φαίνεται, γουάουυυ!!!

Βασιλική, νομίζω ότι σκας ρεκόρ! Στο τέλος πρέπει να τα είχες φτύσει εντελώς! άσχετο: τα τούβλα πίσω από το κρεβάτι σου να υποθέσω ότι είναι ταπετσαρία? Από που την πήρατε???

Χρύσα, ακριβώς τα ίδια μου είπε και η δική μου παιδίατρος όταν τη ρώτησα αν μπορεί το παιδί να γίνει παχύσαρκο... Γελούσε η γυναίκα!!

Πολύ στενοχωρήθηκα που έφυγα τόσο νωρίς εχθές (2 ωρίτσες κάθισα αλλά μου φάνηκε τεταρτάκι!). Γυρίσαμε πίσω και ο καημένος δεν ήξερε τι ήθελε... Θήλαζε και έκλαιγε συγχρόνως. Τον είχα όλη την ώρα αγκαλίτσα και τελικά κοιμήθηκε (δεν μου το έχει ξανακάνει :( ). Ευτυχώς το βράδυ βρήκαμε τους κανονικούς καλούς ρυθμούς μας. Την επόμενη φορά μήπως είναι καλύτερα να κανονίσουμε σε κανένα σπίτι να μπορώ να βγάλω το βυζί άνετα :mrgreen:

Τι έγινε με τους παιδόφιλους???Εγώ δεν πήρα χαμπάρι! Το είπαν στις ειδήσεις???

Έκλαιγα μία ώρα με το νεογέννητο που το πέταξαν στα σκουπίδια... το είδατε??Μα ποιό ζώο μπορεί να κάνει κάτι τέτοιο??

κριμα βρε μαναρι που εφυγες νωρις..αλλα για το γλυκουλακι σου,χαλαλι...

ΝΕΧΤ TIME σπιτι μου αν θελετε πολυ ευχαριστως..μιας και δεν οδηγω..και εχω και παιδι στο σχολειο!Εχω προτεραιοτητα!! :lol::lol:

κι ο δικος μου μετα που φτασαμε..τα πηρε κρανιο..σελινιαστηκε!!μεχρι τις 2200!τσιριζε κι ολα του εφταιγαν παλι!!και τωρα ξυπνησε και φωναζει!

για τους παιδοφιλους δεν ειδες?

http://www.facebook.com/pages/E-LISTA-T ... 3152041671

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να μαι και εγώ!!!

Βασιλική, νομίζω ότι σκας ρεκόρ! Στο τέλος πρέπει να τα είχες φτύσει εντελώς! άσχετο: τα τούβλα πίσω από το κρεβάτι σου να υποθέσω ότι είναι ταπετσαρία? Από που την πήρατε???

Την επόμενη φορά μήπως είναι καλύτερα να κανονίσουμε σε κανένα σπίτι να μπορώ να βγάλω το βυζί άνετα :mrgreen:

κατερινα δεν ειναι ταπετσαρια, ειναι βαμενα τα τουβλα με ρελιεφ... πριν κατι χρονια ενας φιλος του μπαμπα μου ειχε ορεξη... απλα εγω το βαφω διαφορετικα χρωματα ;)

για καφε σε σπιτι εχετε ολες ανοιχτη προσκληση :)

εδω ειναι και πολλες οι κλινες για τα μωρα που θα νυσταξουν ;):lol::lol::lol::lol::lol::lol:

οσο για το ποιο ζωο.....

υπαρχουν γυρω μας απειρα!!!!!!!!!! δυστυχως!!!!!!!!!!!! :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

http://www.espressonews.gr/default.asp? ... 8&catID=16

κριμα βρε μαναρι που εφυγες νωρις..αλλα για το γλυκουλακι σου,χαλαλι...

ΝΕΧΤ TIME σπιτι μου αν θελετε πολυ ευχαριστως..μιας και δεν οδηγω..και εχω και παιδι στο σχολειο!Εχω προτεραιοτητα!! :lol::lol:

κι ο δικος μου μετα που φτασαμε..τα πηρε κρανιο..σελινιαστηκε!!μεχρι τις 2200!τσιριζε κι ολα του εφταιγαν παλι!!και τωρα ξυπνησε και φωναζει!

για τους παιδοφιλους δεν ειδες?

http://www.facebook.com/pages/E-LISTA-T ... 3152041671

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βασιλικη πλαστικη εννοεις,δε καταλαβα.καλε,μεσα απτα ματια του αντρα σου να δεις τονν εαυτο σου,ο καθρεφτης παιζει με τις ανασφαλειες μας,δεν ειναι αντικειμενικος.ετσι λεω στον εαυτο μου τουλαχιστον.

οπως τα λες κατρινα,κολαν κ φουστανια.

χρυσα,αποκλειεται!ποτε προλαβες,δε μπορει.

εμεις 2 φορες κοκο,κ με το μαλακο..... :oops::oops::oops:

κ τωρα παλι αδιαθετη οποτε αναβαλλεται η δοκιμασια.... :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ ρε κοριτσια πραγματικα ποτε θα μου κατσει να σας δω?η αληθεια ειναι οτι εδω μεσα ασχοληθηκα με τον υπολογιστη πρωτη φορα.προτιμω το τηλεφωνο κ τις βολτες.κδεν εχω το τηλ απο καμια,αν το ειχα θα ενημερωνομουν.ας μου στειλει πμ η συνηθης συντονιστρια των συναντησεων!αν κ να σας πω,ο μπεμπης δε μπορει να κατσει αιωνες εξω,εκτος κ αν τον κοιμιζει το αυτοκινητο η το καροτσι εν κινησει,οποτε μπορει κ να μην τον εφερνα

.δεν ειναι περιεργο που κλαιγανε,ειναι νινακια ακομα μωρε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασιλικουλα μου ειχες την μεγαλυτερη κοιλια οντως! Ε, πως να μην εχει μεινει ''κατι'' μετα απο αυτο, εδω εμεις με ενα και παλι κοιλια-πλακα δεν μας λες! Εχασες και τα κιλα της γεννας, εγω ουτε καν αυτο! :cry: Εξακολουθεις να αισθανεσαι ασχημα? Ωωωωχ, τωρα αγχωθηκα εγω.... :shock:

Κατρινακι με την σουπερ καλοκαιρινη κοιλαρα και το σεξι μπικινι!!! @-)@-)@-) Λοιπον, μου ηρθε ιδεα :idea: του χρονου το καλοκαιρι μαζευομαστε ολες σπιτι σου με τα μωρα μας και τους κανουμε baby-swimming στην πισινα σου! Καπου το εχω δει...

Χρυσα και εγω ειμαι υπερ της αποψης οτι τα μωρακια πρεπει να τρωνε οσο θελουνε (σε λογικα παντα πλαισια, ετσι?...εξαλλου ειναι στην αναπτυξη)

Μητση εμενα μου μειναν 4 κιλα της εγκυμοσυνης, αλλα θελω να χασω παραπανω για να νιωθω εγω ανετα. Επισης εχει ανοιξει η περιφερεια μου και για παντελονι δεν το συζηταω καν...Δεν κανω ουτε το λαθος να το δοκιμασω, το θεωρω απλα χασιμο χρονου...

Κοριτσια νομιζω παντως οτι η Μπελλα δεν εχει και αδικο με αυτα που γινονται και ακουγονται...δεν ξερεις πλεον απο που να προφυλαχθεις και τι να κανεις! Ο κοσμος εχει γεμισει ανωμαλους! Ειναι να μη σε βρει...Καλο ειναι να προσεχουμε οσο μπορουμε, γιατι ακομα και εδω στο μαμμυ εχουν μπει τοσοι και τοσοι φεικ χρηστες. Ισως και παλι δεν ειναι λυση η διαγραφη του λογαριασμου, αλλα αν ειχε και στριμωγμα απο τον αντρα της η κοπελα, καλα εκανε... Η γνωμη σας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

προφανως κ εφΑΓΕ στριμωγμα,αλλιως δε θα το ακυρωνε,απλα δε θα εμπαινε.δεν εκανε κ κακως παντως.τι να πεις,υπαρχει καποιο θεμα που να αναφερει φεηκ καταστασεις??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατρίνα μου και τις δύο φορές που έμεινα έγκυος κατά τύχη έγινε και με μία και μοναδική επαφή! έλεος! δεν πιστεύω τώρα να συντρέχει λόγος ανησυχίας, μάλλον δεν έχει σταθεροποιηθεί ο κύκλος μου. και μετά τα δίδυμα γέμισα κύστες στις ωοθήκες και έπαιρνα αντισυλληπτικά για χρόνια για να σταθεροποιηθώ. anyway, ούτε για τους παιδόφιλους άκουσα κάτι ούτε για το βρέφος που πέταξαν στα σκουπίδια. μα σε τί κόσμο ζούμε. πάντως κορίτσια όταν ήμουν στο δημοτικό θυμάμαι ότι αυτός που είχε το κέντρο ξένων γλωσσών κάθε φορά που με έβλεπε στο διάδρομο με φώναζε στο γραφείο του και μου ζητούσε να κάτσω στα πόδια του και καλά να με ρωτήσει πως τα πάω με τα μαθήματα. μία, δύο φορές τον απέφυγα ευγενικά ευγενικά, γιατί ζητούσε και φιλάκι ο άνθρωπος, την επόμενη του είπα ότι δεν μου αρέσουν οι αγκαλιές και τα φιλιά και ζήτησα απο τη μητέρα μου να μου αλλάξει φροντιστήριο. και ρε κορίτσια, ενώ ήξερα ότι εγώ δεν έκανα κάτι κακό, το θάρρος να πω στη μητέρα μου τι έκανε αυτός ο άνθρωπος δεν το βρήκα ποτέ. και αργότερα στην πρώτη γυμνασίου μου κόλλαγε ο καθηγητής των Ιταλικών. ήρθε μία μέρα η μαμά μου να ρωτήσει πως τα πάω κι απ΄τον τρόπο που με κοιτούσε αυτός ο άνθρωπος το κατάλαβε αμέσως! και να πείτε ότι ήμουν κανένα παιδάκι ανεπτυγμένο. μια σταλιά σαμιαμίδι ήμουν σε εκείνη την ηλικία.

απαίσιοι άνθρωποι. σκότωμα θέλουν. και οι περισσότεροι είναι και εκπαιδευτικοί. :evil::evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mητση θα συμφωνησω και εγω με τις προηγουμενες, εισαι πολυ γλυκια! Ετσι ησουν 1 μηνα πριν γεννησεις? :shock: Εγω ημουν ετσι στο β επιπεδου καλε! :lol::lol::lol: Κοιλαρα και εγω, με ειδατε... Οσο για τους φεικ, δεν ξερω ποσο καιρο εισαι στο μαμμυ, αλλα ναι, κατα καιρους εχει γινει τεραστιο θεμα με τους φεικ χρηστες, δεν ηταν και τοσο επικινδυνοι, αλλα εβαζαν τις κοπελες να μαλωνουν και σπαγανε πλακα. Προσωπικα ποτε δεν συμμετειχα σε τετοια συζητηση. Και περαν του δικου μας θεματος, δεν ειχα μπει σε πολλα ακομα.

Κατρινα εγω παντως συμφωνω για το σπιτι! Μενουμε και κοντα! :mrgreen: Εχεις και την πισινουλα που λεγαμε!

Χρυσα νομιζω οτι ειναι πολυ νωρις ακομα να σταθεροποιηθει η περιοδος σου. Προσφατα γεννησες! Παντως προσοχη (αυτο παει σε ολες και ειδικα οσες εχουμε κανει καισαρικη!) Εμενα παντως περιοδος δεν μου εχει ερθει ακομα!

Σουπιτσα εισαι θεα! Απο την υπεροχη φωτο της Βασιλικουλας με την γλυκητατη κοιλια-τουρλα προσεξες...την ταπετσαρια? Σου στελνω πολλα πολλα φιλακια! Μααααααατς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έκλαιγα μία ώρα με το νεογέννητο που το πέταξαν στα σκουπίδια... το είδατε??Μα ποιό ζώο μπορεί να κάνει κάτι τέτοιο??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω κοριτσια μου,το μαλλι ειναι τοσο κ αλλο τοσο συνηθως!

οσο για τους μαλακες να σας πω τι εγινε σημερα?

πηγα να γραψω το εμβολιο του μωρου,αλλα δε γραφεται στο ικα ,αν το κανεις σε ιδιωτη,παω κ στο καρδιολογο να παρω χαρτι για το αερομπικ αν τυχον παω ποτε κ μου λεει εμεις δε βγαζουμε χαρτακια για γυμναστηρια σεα μεα.παρολα αυτα κατσε να σε δω....αφου τον εκραξα για το ποσο υπολειτουργει το ικα κ τσαμπα τους πληρωνουμε,αντι να με διωξει,ειπε κατσε.σηκωνω τη μπλουζα,με ακουει κ μου λεει βγαλε το σουτιεν,"γιατι?"βγαλτο μου λεει."δε καταλαβαινω το λογο,κανεις δε το ζηταει,οχι."δε γινεται καρδιογραφημα αν δε βγαλεις το σουτιεν"."για μαλακες ψαχνεις ρε,απλη εξεταση κανεις με το ακουστικο,που ειναι το καρδιογραφημα????"εκσφενδονιζομαι απο το μπουρ...το ικα κ πραγματικα δε ξερω ποτε θα ξαναπαω.αυτα στο καματερο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω κοριτσια μου,το μαλλι ειναι τοσο κ αλλο τοσο συνηθως!

οσο για τους μαλακες να σας πω τι εγινε σημερα?

πηγα να γραψω το εμβολιο του μωρου,αλλα δε γραφεται στο ικα ,αν το κανεις σε ιδιωτη,παω κ στο καρδιολογο να παρω χαρτι για το αερομπικ αν τυχον παω ποτε κ μου λεει εμεις δε βγαζουμε χαρτακια για γυμναστηρια σεα μεα.παρολα αυτα κατσε να σε δω....αφου τον εκραξα για το ποσο υπολειτουργει το ικα κ τσαμπα τους πληρωνουμε,αντι να με διωξει,ειπε κατσε.σηκωνω τη μπλουζα,με ακουει κ μου λεει βγαλε το σουτιεν,"γιατι?"βγαλτο μου λεει."δε καταλαβαινω το λογο,κανεις δε το ζηταει,οχι."δε γινεται καρδιογραφημα αν δε βγαλεις το σουτιεν"."για μαλακες ψαχνεις ρε,απλη εξεταση κανεις με το ακουστικο,που ειναι το καρδιογραφημα????"εκσφενδονιζομαι απο το μπουρ...το ικα κ πραγματικα δε ξερω ποτε θα ξαναπαω.αυτα στο καματερο.

:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o ΕΛΕΟΣ ΔΗΛΑΔΗ...Εχουμε γεμισει ανωμαλους κυριολεκτικα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου μαμουνακι.

Αν καταλαβα καλα θηλαζεις, ετσι? Να ξερεις οτι σε καμια περιπτωση δεν επηρρεαζει η διατροφη σου την δερματιτιδα του μωρου. Πολλα μωρακια εχουν κατι τετοια. Ο δικος μου γιος εχει σμηγματορροικη δερματιτιδα (ετσι μου το ειπε η γιατρος) και εχει στο προσωπακι κοκκινα σπυρακια, οχι παρα πολλα ομως. Για κρεμουλα δεν μου ειπε τιποτα εμενα. Την κρεμα αυτη σας την εδωσε ως ενυδατικη ή για ειδικα για τα σπυρακια??? Περαστικα σας και ευχομαι με την κρεμουλα που σου εδωσε να πανε ολα καλα.

μαννουλα ευχαριστω..θηλαζω αποκλειστικα..η κρεμα ειναι για ενυδατωση..γιατι υπαρχει ξηροδερμια στην ατοπικη δερματιτιδα...ειναι παντως αλλεργικο..ισως υφασμα απορρυπαντικο, καλλυντικο...δεν ξερω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xaxa Annoyla sigoyra 8a einai super sth beranta moy to kalokairi!An kai skeftomai to kalokairi na kanw katastash sti taratsa!!!

alla kai twra dexomai..filenaditses mou!

Mitsi ti ennoeis?den ekanes kardiografima?mono gia na se akousei..eipe sikwse th mplouza?epa8a akrivws to idio sto kardiografima pou ekana prin gennisw!!!!!!!! :shock::shock::shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαννουλα ευχαριστω..θηλαζω αποκλειστικα..η κρεμα ειναι για ενυδατωση..γιατι υπαρχει ξηροδερμια στην ατοπικη δερματιτιδα...ειναι παντως αλλεργικο..ισως υφασμα απορρυπαντικο, καλλυντικο...δεν ξερω...

Geia sou mamounaki!Τι επαθε η ομορφουλα σου?

gia ton diko mou pou einai gematos spurakia..egrapse thn FREZYDERM atoprel!σε dispenser!

αστα απο τη μερα που γεννηθηκε ο μικρος..γεματος ηταν..ΑΚΜΗ ελεγε ο γιατρος μου ειναι!

εχουν υποχωρησει αρκετα τα σπυρακια!αα ....και σαπουνακι SEBAMED Babybar!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σουπιτσα εισαι θεα! Απο την υπεροχη φωτο της Βασιλικουλας με την γλυκητατη κοιλια-τουρλα προσεξες...την ταπετσαρια? Σου στελνω πολλα πολλα φιλακια! Μααααααατς!

χαχαχαχαα..και εσυ θεα που το σχολιαζεις!!γιατι εγω ηθελα να σχολιασω το ναργηλε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μητση μου κι εσυ κοντα μενεις!!!!!!!!

εγω ιλιον!!!

παντως κι εμενα ο καρδιολογος οταν ειχα παει μου ειχε πει και εβγαλα το σουτιεν....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...