Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μουσικό περιστρεφομενο για κρεββατι!


Recommended Posts

Τα φώτα σας κοριτσακια.. σε λιγο καιρό η μπουμπού μας θα πάει στο δωματιό της που τώρα ετοιμάζουμε.. θέλουμε να της πάρουμε για το κρεββάτι αυτά τα μουσικά περιστρεφόμενα με αρκουδάκια κτλ. που έχουν και μουσικούλα καθώς και φωτάκια με αστεράκια στο ταβάνι που στριφογυρίζουν..

ποιάς μάρκας μου προτείνετε??

μην πάρω κάτι που τελικά δεν είναι αξιόλογο..

ευχαριστώ πολύ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ποσο ειναι η ζουζουνα σου????? γιατι εγω εχω παρει ενα τησ φισεσ πραισ το οποπιο ωσ τωρα το εχει εντελοσ χεσμενο(σορυ κιολασ) και το ακριβοπληρωσα κιολασ!!!! και στισ οδηγιεσ του εγραφε οτι να αποφευγετε η χρηση μετα τουσ 6 μηνες γιατι λεει τα παιδια αρχιζουν να τα τραβανε κ κατι τετοια!!!!

ο δικοσ μου ειναι 5 μηνων οποτε τζαμπα πηγε κ αυτο τζαμπα κ τα 60 ευρω.......αλλα να σου πω οτι εγω το χω κατα χαρει το βαζω κ το χαζευω!!!!

στο τα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ποσο ειναι η ζουζουνα σου????? γιατι εγω εχω παρει ενα τησ φισεσ πραισ το οποπιο ωσ τωρα το εχει εντελοσ χεσμενο(σορυ κιολασ) και το ακριβοπληρωσα κιολασ!!!! και στισ οδηγιεσ του εγραφε οτι να αποφευγετε η χρηση μετα τουσ 6 μηνες γιατι λεει τα παιδια αρχιζουν να τα τραβανε κ κατι τετοια!!!!

ο δικοσ μου ειναι 5 μηνων οποτε τζαμπα πηγε κ αυτο τζαμπα κ τα 60 ευρω.......αλλα να σου πω οτι εγω το χω κατα χαρει το βαζω κ το χαζευω!!!!

στο ταβαι δεν φενονται τα σχεδεια κ για αυτο το χω να χτυπαει στοβ τοιχο διπλα απο την κουνια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

http://www.fisher-price.com/fp.aspx?st= ... &pid=39952

http://www.fisher-price.com/fp.aspx?st= ... &pid=43907

Εμεις εχουμε αυτα τα δυο, το δευτερο μας το εκανα δωρο, και μας χρισημευσε περισσοτερο..οχι οτι επαιξ εκαι πολυ..αλλα λεμε τωρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΑΑΑ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΚΟΜΑ ....ΣΤΟΝ ΝΕΟ ΚΑΤΑΛΟΓΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΑΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΦΙΣΕΡ ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΣΑΝ ΚΟΥΒΒΕΡΤΟΥΛΑ ΜΙΚΡΗ ΜΠΕΝΕΙ ΣΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ Κ ΚΛΩΤΣΟΝΤΑΣ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΕΙ ΚΑΤΙ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΗΧΟΥΣ ΟΝΟΜΑΤΑ ΖΩΩΝ ΚΤΛ!!!ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΤΟ ΒΑΖΕΙΣ ΩΣ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΠΑΤΩΜΑΤΟΣ!!!! ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΚΑΤΑ ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΕ Κ ΛΕΩ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΩ!!!! ΣΤΟ ΣΑΙΤ ΤΗΣ ΦΙΣΕΡ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

exw ayth th kouvertoula pou les , kai aresei poli sth mikri mou to sistinw einai poli wraio..

oso gia to peristrefomeno h mikri mou einai akrivws 6 mhnwn.. de kanei gia thn ilikia ths dhladh??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εμεις το πιο ακριβο της fisher ειχαμε άλλα ζητημα να επαιξε 1 μηνα ... :roll:

Βασικα το αποφευγεις οταν το παιδι σηκωνεται μονο του κ το φτανει...

Μουσικη κουβερτουλα δεν ξερω αν 8α έπελεγα για μεσα στο κρεββατι ... Οσο ηταν μωρο καταυχαριστη8ηκε παντως της FISHER το ενυδρειο με νερο μεσα για το κραββατι στο πλαι , εχει διαφορετικα προγραμματα , τα ψαρακια αν 8ες κουνιουνται κ η μουσικη ειναι πολυυυυυυ χαλαρωτικη ! ;)

Τωρα που μεγαλωσε 8α του παρω τον φωτεινουλη που ειχα κ γω !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΝΑ ΣΟΥΠΩ ΑΓΓΕΛΙΝΑ ΜΟΥ, ΣΤΟ ΚΟΥΤΙ ΕΤΣΙ ΓΡΑΦΕΙ!!!!! Κ ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΤΗΣ ΣΕΣΙΛΙΑ ΕΙΧΑ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ!!!!! ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΞΕΚΡΕΜΑΣΕΙ ΤΑ ΣΙΜΠΑΓΑΛΑ Κ ΤΟ ΕΧΩ ΑΠΟ ΔΙΠΛΑ ΣΑΝ ΜΟΥΣΙΚΟ ΚΟΥΤΙ!!!!!ΕΤΣΙ ΚΑΝΕΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΣΥΜΦΕΡΕΙ!!!!,ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΟΙΟ ΑΧΡΗΣΤΕΣ ΑΓΟΡΕΣ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ!

ΓΙΑ ΠΕΣ ΜΟΥ ΤΗΝ ΚΟΥΒΕΡΤΟΥΛΑ ΤΗΝ ΕΠΑΙΞΕ ΤΟ ΜΙΚΡΟ Η ΘΑ ΠΑΕΙ ΧΑΜΕΝΟ Κ ΑΥΤΟ!!!!! Α ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΥΗΝ ΠΗΡΕΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΓΡΑΦΕΙ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elena h dikia mou paizei me thn "kouvertoula" eidika twra pou exei arxisei na kanei varelakia ths aresei..alla einai kai sto paidi mporei se sena na mhn aresei.. to eixa parei apo litw mpws sto site logika tha thn exei, gyrw sta 30 an de kanw lathos to pira

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...