Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Θά ήθελα να ενημέρωσω όλες τις μαμάες οτι σε πολλά δημοτικα υπαέρχου τμήματα ένταξεις τα συγκεκριμενα τμηματα αυτα απευθυνονται σε παιδακια που αντιμετωπιζουν προβληματα με το λογο , τη γραφ αποσπαση προσοχης και γενικοτερα μαθησιακες δυσκολιες . Υπαρχει ειδικος εκπαιδευτικος που εχει εμπειρια στο αντιστοιχο κομματι και ξερουν πως να χειριστουν το καθε παιδι .Ειναι τμηατα οληγομελη συγκεκριμενα ο Σταυρος μου ειναι μαζι με ενα ακομα παιδακι γινετε στις ωρες του σχολειου . 2-3 φορες την εβδομαδα τα παιδκια αυτα κανουν το μαθημα της γλωσσας με την ειδικη δασκαλα .

Για να μπορεσει ενα παιδακι να μπει στο προγραμμα αυτο χρειαζετε να ειναι ενημερωμενοι ο γονεις προσωπικα εγω το ζητησα απο μονη μου υστερα θα πρεπει να εχει γνωματευση απο δημοσιο κεντρο (ικα -δημοσιο νοσοκομειο ) και βεβαια να το προτεινει η δασκαλα οσοπιο νωρις κανεις την εισαγωγη το παιδι τοσο πιο καλα . Με μια μονο επισκεψη εγω σημερα ειδα αμεσως διαφορα .Θα σας ενημερωσω συντομα για νεες εξελιξεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 weeks later...

βάνια καλημέρα και καλημέρα και σε όλες τις υπόλοιπες κοπέλες κατάφερα επιτέλους να μπώ ναι το ξέρω και εγω για το τμήμα ένταξης αλλά απο ότι μου είπανε είναι και στην δικαιοδοσία του εκάστοτε διευθυντη για το αν θα το αποδεχθει το τμήμα ή όχι για του λόγου το αληθές εμας εδω το 100 δεν έχει γιαιτ ο περσινός διευθυντης δεν το δέχτηκε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...