Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εγκυουλες Νοεμβριου-Δεκεμβριο Νο5


Recommended Posts

Κορίτσια εγώ έχω της chicco και έχω βάλει θηλές της nuk το νο 1 και έχω σωθεί. Η παιδίατρός μου μου είπε ότι θα πρέπει όλα τα μπούκάλια που χρησιμοποιούμε να είναι ίδια κυρίως στην θηλή γιατί αλλιώς παθαίνουν σύνχηση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 987
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κοριτσακια να σας ενημερωσω οτι η αστεριας η Λαμπρινη μας γεννησε σημερα το μεσημερι ενα υγιεστατο κοριτσακι σχεδον 3 κιλα!!!!!Μαμα κ κορη χαιρουν ακρας υγειας και ευτυχιας!!!!!!

Λαμπρινη μου να σας ζησει!!!!!!!!!!Ναι ναι γερηδυνατη και καλοτυχη στη ζωη της η μπεμπα μας!!!!

καλη λοχεια γλυκεια μου!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερίνα ευχαριστούμε πολύ για την ενημέρωση!

Λαμπρινή να σου ζήσει!!!!!! Να την καμαρώσεις όπως ποθείς! Με το καλό να γυρίσετε σπίτι σας και να μας πεις τα νέα σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσουδια μου!

τι μου κανετε?

να σου ζησει Λαμπρινη μου!να χαιρεσαι το ζουζουνι σου! ευχομαι τα καλυτερα! :D

πηγα στον γιατρο σημερα :) η μπουμπουκα μου μεγαλωσε ειναι 2650 περιπου.. χαιρομαι που περνει γραμμαριακια!

μου ειπε πως στην αρχη πιστευε πως τωρα 37-38 θα γεννησουμε κατα πασα πιθανοτητα γιατι ειναι και 3η εγκυμοσυνη μου, αλλα τωρα λεμε ας παρει λιγο ακομα εχουμε 2μιση βδομαδες..

εσεις κοριτσουδια μου τι κανετε?

Λενιωω μου τι λεει η μικρη ακομα εκει μεσα ειναιι?χεχεχε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λαμπρινή να σου ζήσει η κουκλίτσα σου!!! Καλή λοχεία!

Εύη ευχαριστούμε για την αφιέρωση :)

Αναστασία κι εσύ κρυωμένη; μακάρι να μην κολλήσει και η μπεμπούλα! ίσως να είναι ένα απλό συνάχι και ο πόνος στο αυτί να είναι τυχαίος... θα την πας από τώρα στο δωμάτιό της; εγώ πρώτα ο Θεός σκέφτομαι να την κρατήσω στο δικό μας μέχρι να σαραντήσει. Την ημέρα που κοιμάται; μήπως να ξεκινήσεις να την πηγαίνεις τη μέρα στο κρεβατάκι της και το βράδυ να την έχεις δίπλα σου, μέχρι να συνηθίσει σιγά σιγά και να κοιμάσαι κι εσύ λίγο καλύτερα τα βράδια;

Ναταλι συγχαρητήρια στην μπεμπούλα σου! μεγαλώνει το ζουζουνάκι! το δικό μου το ζουζουνάκι ναι, ακόμα μέσα είναιαιαι! η πλάκα είναι που με παίρνει τηλέφωνο το μεσημέρι ο άντρας μου, ρωτάει τι κάνω κλπ και μετά ρωτάει "γεννάμε;" (καθημερινή ερώτηση) του λέω όχι φυσικά, και πετάει τη θεϊκή ατάκα: "άντε βρε μπεμπούλα, ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ"!!!! :lol::lol: Τι να πω κι εγώ;;;; :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενάκι μου την ημέρα την έχω στον κάτω όροφο σε παρκοκρέβατο (σαν κουνια είναι) γιατί όλες μου οι δουλειες είναι κάτω που είναι το σαλόνι τραπεζαρία κουζίνα και ένας ξενώνας (εκεί έχω το παρκοκρέβατο με την μπέμπα). Το βράδυ μέχρι και προχτες την είχα στο δωματιό μας με το λίκνο αλλά δεν τον ευχαριστιότανε τον ύπνο της στο λίκνο μου φαίνεται με αποτέλεσμα να κλαίει και να θέλει αγκαλιές. Ενω στο δωματιό της στην κούνια μου φαινεται ότι θα είναι καλύτερα. Το στρώμα της κούνιας είναι πιο άνετο σαν του παρκοκρέβατου.. Δεν ξέρω και πάλι θα δείξει! Αύριο γίνεται 1 μηνών και σε 10 μέρες σαραντίζουμε!

Δεν κρατιέται ο αντρούλης σου ε; Αχ! αμα κανει τώρα έτσι που δεν την έχει δει, σκεψου τι θα κάνει μόλις την δει. Θα λαλήσει! Κι εσύ το ίδιο βέβαια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια!σημερα πηγα στον γιατρο.ολα καλα σχετικα ο μπεμπης ειναι 2850 και η ροη του πλακουντα πολυ καλη.εχει κατεβει σε σχεση με τη προηγουμενη φορα.δε μου ειπε κατι αλλο απλα μου εκλεισε το ραντεβου το επομενο λιγο νωριτερα απο αυτο που ειχαμε προγραμματισει.με εξετασε και απο κατω :shock: ευτυχως ομως δεν πονεσα καθολου.το γεγονος οτι μου εκλεισε νωριτερα το ραντεβου και μου ειπε οτι τον περιμενει να γεννηθει 3100 αντι για 3500 και πανω που μας ελεγε τη προηγουμενη φορα με υποψιαζει οτι με βλεπει για νωριτερα(γενικα και να ειναι ετσι δεν θα μου το ελεγε γιατι δε θελει να με αγχωνει,τον ξερω καλα σε αυτο το θεμα!).τωρα αυτο που με αγχωσε λιγακι ειναι οτι του ειπα οτι εχω απιστευτη φαγουρα στη κοιλια και μου εδωσε κατι εξετασεις για χολοσταση που θα τις κανω αυριο.μου ειπε οτι το πιθανοτερο ειναι να ειναι απο τις ραγαδες(εχω κανει χιλιαδες)αλλα προληπτικα εστω πρεπει να κανουμε και αυτες τις εξετασεις.επισης μου ξαναεκοψε σοκολατες τηγανιτα και σαλτσες :twisted: αλλα δε με νοιαζει πια κι ολας λιγο εμεινε,θα κανω υπομονη για τον μπεμπη μου!

αστερια να σας ζησει το μωρακι!!!με το καλο να επιστρεψετε σπιτι σας!

εχει καμια νεα απο τη μαριακαπ??

ενινα περαστικα για το δοντακι!μην απογοητευεσαι μωρε θελει δε θελει η μπεμπα θα ερθει και θα την εχεις συντομα στην αγκαλια σου!κι εμενα για νωριτερα λενε ολοι πως με βλεπουν αλλα εγω εχω το προαισθημα οτι θα φτασω μεχρι τη τελευταια μερα οπως οι περισσοτερες!

αναστασια η μπουμπου σου κανει ναζακια ε?υπομονη φανταζομαι στην αρχη για ολες μας θα ειναι δυσκολα.

ναταλια τελειο το μπεμπακι σου απ'οτι καταλαβα σε βλεπει ο γιατρος σου για νωριτερα?

ευη περαστικουλια για τη μικρη σου!ευχομαι να μη κολησει τον μπεμπη και το πιστευω...τα νεογεννητα ειναι κατα ενα περιεργο τροπο προστατευμενα!

εγω κοριτσια προσπαθω να μην αγχωνομαι για τη γεννα αλλα μου βγαινουν ολα υποσυνειδητα...ασχημα και περιεργα ονειρα συνεχεια και γενικα νιωθω τρομοκρατημενη οσο περνα ο καιρος! :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια,εγω εδω σταθερα ξυπνια απο τα αγρια χαραματα!!!

μηπως ,λεω μηπως με προετοιμαζει η φυση για το τι με περιμενει????λετε και αυτος ο μικρουλης να ειναι νυχτερινος τυπακος?????

σε 3 μερες θα δουμε!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια...

ηθελα αρχικα να σας ενημερωσω πως η γλυκια μας μαριναχ μου εστειλε προχτες μνμ πως γεννησε το αγορακι της κ ολα πηγαν μια χαρα...λεπτοεμερειες δεν ξερω να σας πω...αλλα σκεφτηκα να σας ενημερωσω...

επισης ηθελα να πω στην γλυκια μου ειρηνουλα με το καλο να φερει τον 2ο αγγελο της στη ζωη..ειμαι πολυ χαρουμενη για σενα που τα καταφερατε...σε σκεφτομαι συχνα...τα φιλια μου στον γλυκο σου παναη...σε πιο νοσοκομειο αληθεια θα εισαι??

σε ολες τις υπολοιπες που ακομα δεν εχετε γεννησεις ευχομαι σε ολες σας με εναν πονο να βγαλετε τα μικρα σας κ στις υπολοιπες που εγιναν μανουλες να σας ζησουν κ να ειναι καλοτυχα κ γερα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!μαριναχ να σου ζησει το μωρακι σου!να ειναι παντα γερο και δυνατο!ρηνιω λιγες ωρες-μερες σε χωριζουν πια απο το μπεμπη σου!!!μαριλου ευχαριστουμε για την ενημερωσε με το καλο και συ να υποδεχτεις το μωρακι σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalhmera koukles...

Lamprinh kai Marina na sas zhsoun ta aggeloudia sas kalos irthate sto club ton mamadon, me to kalo na girisete sto spiti kai na mathoume nea sas..

Egw telika pira ta mpoukalia ths NUK exthes kai epitelous troei san anthropos to mwro mou, ta sinistw anepifilakta...

Thn perazmenh Trhth agorasa kai kenourio xali gia to paidiko sas to pa..Mou eferan apo to katharistirio to alo alla to eixan kanei xalia, ksethoriazmena ta xromata kai apo kato to eliosan milame,eixe trupes..

Ton pernw thlefono kai tou lew pos gia mena to xali exei katastrafei kai eftixos den xriastike na malosw gia polu wra mou eipe pos tha dosei ena poso gia apozimiosh, vevea den htan h aksia tou paliou alla ntefi na ginei to dextika...Sas vazw fwto apo to kainourio...Triantafullos 026.JPG[/attachment:ivsbk78v]

post-12688-13873935662032_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anastasia giati den vazeis thn kounia ths mesa sthn krevatokamara sas??? Den xoraei????

Egw pantos afto ekana kai skopevw na ton exw dipla mou toulaxiston ena 6mhno, den tha eklina mati diaforetika apo to anxos mou...

Thn alh thelame na thn kratisoume mazi mas ton proto xrono alla meta den kathotan me tpt sto diko ths dwmatio opote emine mexri ta 2,5 opou kai alaksame spiti kai pes,pes gia thn "dwmatiara" pou ths etimasame thn pisame pos eixe to kalitero dwmatio kai etsi efige apo to diko mas...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααα!!!!

Μαρινακι να σου ζησει!!!!

Ευακι μου πολυ ωραιο το χαλι!Παλι καλα που σου εδωσε και καποια χρηματα!!!

Ειρηνακι αντε σε λιγο θα κρατας τον μικρουλη σου αγκαλια!!!!

Εμεις σημερα σπιτι.Ευτυχως ο μπεμπης κοιμαται του καλου καιρου και εχω ιγη ωρα να ασχολειθω με τον μεγαλο :roll: για να μην ζηλευει. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κούκλες!

Μαρίνα να σου ζήσει!! Μαριλού ευχαριστούμε για την ενημέρωση, με το καλό να υποδεχτείς κι εσύ τα διδυμάκια σου!

Αναστασία έχεις μεζονέτα ε; οπότε δεν γίνεται αυτό που σου είπα.. τελικά ξαναπροσπάθησες χθες το βράδυ; πως πήγε; Ο άντρας μου δεν κρατιέται με τίποτα, αν μπορούσε θα την είχε βγάλει μόνος του από την κοιλιά!! χα χα χα χα!

Κατερίνα του είπες ότι πονάς στην επαφή; σου έδωσε κάποια κρέμα; Κι εγώ πιστεύω ότι θα βγει νωρίτερα ο μπεμπούλης σου, στο έχω ξαναπεί! πότε έχεις ξανά ραντεβού;

Ρηνιώ μου, αφού ξυπνάς από τα χαράματα μάλλον πρωινός τυπάκος θα είναι ο γιόκας σου!

Εύη πολύ ωραίο το χαλί!! με γειά, καλά μπουσουλήματα και παιχνίδια!

Κορίτσια θέλω τη βοήθειά σας για κάτι που με τρόμαξε... σήμερα ξύπνησα 5 παρά τα ξημερώματα, γιατί με έπιασε ένας τρομερός πόνος στην κοιλιά. Οχι όμως χαμηλά όπως συνήθως, πονούσε όόόλη η κοιλιά, όλη η μήτρα δηλαδή! ο πόνος έμοιαζε με πόνο περιόδου αλλά πολύ έντονος, κράτησε περίπου 1 λεπτό και κάτι. Ακόμα και το μωρό που κοιμόταν, άρχισε να κουνιέται λίγο και ευτυχώς δηλαδή γιατί είχα τρομάξει μήπως έπαθε κάτι. Μετά σταμάτησε, και με ξαναέπιασε αλλά με λιγότερη ένταση στις 8.30. Από τότε εντάξει. Τι ήταν αυτό;;; το έχει πάθει καμιά σας; να ανησυχήσω, μήπως να ενημερώσω το γιατρό;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Elenh ti na sou pw, den mou thimizei kati h perigrafh sou pou na exw perasei egw...

Gia kalo kai gia kako egw tha ton eperna ton giatro mou, na mhn eisai mes to anxos to telefteo sou S/K einai kita na to apolafseis...

Mhpos tha pas shmera ston giatro h lathos thimame??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

evi πολυ μαρεσει το χαλακι σας,παλι καλα που σου επεστρεψε καποιο ποσο!ενινα εννοειται να του τα πεις!μπορει και να κοντευεις...και να ειναι η μεγαλη μερα η σημερινη!κι εγω τελευταια ειναι κανα δυο βραδια που σηκωνομαι και εχω εντονο πονο περιοδου..μετα απο λιγο ομως οταν περπαταω λιγο μεσα στο σπιτι μου περναει.εγω εκανα το πρωι τις εξετασεις για το συκωτι και βγαινουν στις 3.εχω μεγαλη αγωνια :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ Εύη μου για την απάντηση! όχι την Κυριακή είναι να πάω στο γιατρό, θα πάω στο νοσοκομείο κατευθείαν (έχει εφημερία ο γιατρός μου), θα με δει και αναλόγως ή θα με διώξει να περιμένω κι άλλο ή θα με κρατήσει για γέννα. Η αλήθεια είναι ότι ανησύχησα αρκετά για αυτό σας ρώτησα αν το έχετε πάθει, μήπως είναι φυσιολογικό... στην αρχή νόμιζα ότι είναι πόνοι γέννας, αλλά αφού άργησε να ξανάρθει το απέκλεισα. Αλήθεια στους πόνους γέννας που πονάει, χαμηλά όπως στην περίοδο; μάλλον θα πάρω τη μαία μου αργότερα να της το πω.

Κατερινάκι καλά αποτελέσματα να έχεις! εμένα δεν ήταν χαμηλά ο πόνος, πονούσε όλο το σημείο που είναι το μωρό....

Πω πω τι ευαισθησία είναι αυτή... ήμουν που ήμουν ευαίσθητη, τώρα με τον παραμικρό φόβο ή συγκίνηση με πιάνουν τα κλάματα... τόση ώρα που σας γράφω κλαίω, τι κακό κι αυτό...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!

Τι τέλεια σπιτάκια στολισμένα είναι αυτά!! Εμείς λέμε να στολίσουμε την Κυριακή που θα είναι και ο Δημήτρης στο σπίτι και θα με βοηθήσει λίγο..

Εμείς είμαστε αρκετά καλύτερα, τουλάχιστον απο θέμα στήθους αν και έχουμε ένα πρόβλημα κάθε βράδυ...πεινάει, πεινάει πολύ περισσότερο από ότι την ημέρα. Το βράδυ αναγκαζόμαστε να του δώσουμε συμπλήρωμα..σήμερα έκανα θήλαστρο για να του δώσω το βράδυ από το δικό μου.

Το βράδυ συνεχίζει να κάνει πάρτυ αλλά τουλάχιστον σήμερα κατάφερα να κοιμηθώ 5 ώρες στο σύνολο!!! Παώ να θηλάσω τώρα γιατί ακούω φωνούλες και θα τα πουμε μετά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα μανουλες και μανουλες to be χι χι χι χι χι τι κανετε????μαμα παναη αντε εφτασε και σενα η ωριτσα σου με το καλο λοιπον και μετα θα δεις πως θα ειναι μπορει τωρα να ξενυχτας και μετα ολα να ναι υπεροχααααααααααααααααααααααααααα

λαμπρινη μου να σου ζησει το μωρακι σου

μαριναχ να χαιρεσαι τον μπεμπακο σου και σε περιμενουμε με το καλο να μας πεις την δικια σου εμπειριααααααααααααααα

evi μου υπεροχο το χαλακι σας και φαινεται και πολυ ζεστοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο

enina μου καλημερα και απο μενα και ο δικος μου αντρας στην ιδια φαση με τον δικο σου ειναι τωρα πως εισαι???εγω παντως λεω να παρεις τον γιατρο σου τυπικα να τον ενημερωσεις δεν πιστευω να ναι κατι σπουδαιο αλλα τους γιατρους μας γιαυτο τους εχουμε για οτιδηποτε να τους ενοχλουμεεεεεεεεε

mpempako μου καλα αποτελεσματα

εγω χτες πηρα τα αποτελεσματα απο τις τελευταιες μου εξετασεις ευτυχως ολα καλα κλασικα ο σιδηρος γυρω στο 30 κατω δηλαδη απο τα φυσιολογικα ορια αλλα ετσι ειμαι παντα πηγα στον γιατρο μου και ευτυχως την γλιτωσα και δεν χρεαιστηκε να με εξετασει απο κατω καναμε απλα υπερηχο και ευτυχως εχω ακομα αρκετα υγρακαι ο μικρος θα αντεξει για μια βδομαδουλα ακομη

και ετσι δωσαμε ραντεβου 12/12 την αλλη κυριακη δηλαδη πρωι πρωι να παω να γεννησω

μονο αν ανεβει η πιεση μου η αισθανθω κανα πονο παραξενο θα μπω πιο γρηγορα

μου ειπε ξεκουραση να μην κανω σχεδον τιποτα οσο αυτο ειναι εφικτο με ενα ακομα παιδακι χι χι χι χευτυχως εχω βοηθεια απο μαμα και πεθερα

τελειωσα και με τα ρουχα του μωρου τα βαλα και στην θεση τους εβγαλα και το λικνο και το καθησματακι του και ολα στην αναμονη

μενει να φτιαξω την βαλιτσα που την βλεπω και ολο το αναβαλλω αρχισε η αγωνια βλεπετε και λιγο παλι ο φοβος αλλα πρεπει να την ετοιμασω

αυτα γιατι σας κουρασα αρκετα φιλακια για την ωρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Elenh mou logiko einai na fovase kai egw tha fovomoun sthn thesh sou, klapse na sou vgei to parapono na ksalafroseis...

Thn wra ths gennas ponas ligo polu pantou, kilia,mesh alla perisotero sthn kilia ponas oxi omos mono xamila, apla den erxonte oi polu entonoi ponoi etsi apotoma alla stadiaka oute kratane toso. Merika defterolepta kratane peripou 45 an thimame kala kai meta xalaroneis pali...

Katerinaki giati ekanes eksetasois gia to sikoti???

Eugenia mou prospathise na mhn dineis simpliroma katholou giati sto telos tha sou miothei to galataki sou kai den tha exeis opos egw :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

eninaki να παρεις το γιατρο να του τα πεις για να σου φυγει το αγχος.ετσι ειναι τωρα στις τελευταιες μερες σε καταλαβαινω κι εγω τρεμω πιο πολυ απ'οτι και στην αρχη που δεν ηξερα ακομα αν ειναι οκ το μωρακι.ολα καλα θα πανε οι ανησυχιες μας ειναι δικαιολογημενες.σε ξαναπιασε αυτος ο πονος μεσα στη μερα?οσο για τα κλαματα μην νιωθεις ασχημα κι εγω τελευταια εχω γινει η μεγαλυτερη κλαψιαρα του κοσμου!

ευγενια ο μπεμπης σου ειναι φαγανουλης ε??ποσο εχετε παρει απο τη γεννα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

evi μου εκανα γιατι τελευταια εχω φοβερη φαγουρα στη κοιλια...φαντασου ξυπναω μεσα στη νυχτα απο τη φαγουρα και ο γιατρος ηθελε να αποκλεισει το ενδεχομενο για χολοσταση...τωρα τι ακριβως ειναι αυτο δε ξερω και δε θελω να μαθω για να μην αγχωθω!στις 3 περιμενω να μαθω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λαμπρινουλα Μαρινακι,να σας ζησουν......με Υγεια!!!!!!!!!

Κατερινακι η φαγουρα ειναι απο το τεντωμα του δερματος,αν ηταν θεμα χολοστασης θα ειχες γενικευμενη φαγουρα,αλλα και χολοσταση να ειναι ,δικαιολογειται στην εγκυμοσυνη,οποτε μην ανησυχεις.

ενινακι μου ,συσπαση φυσιολογικη ειναι.....ετσι με ειχαν πιασει οι πονοι και εμενα στην προηγουμενη εγκυμοσυνη...οταν γινουν τακτικοι και περιοδικοι αυτοι οι πονοι ,σημαινει οτι θα γεννησεις κουκλιτσα μου!!!!!!!ισως να τον ρωταγες για μπουσκοπαν...μην φοβασαι.

πολλα φιλακια σε ολες σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...