Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εγκυουλες Νοεμβριου-Δεκεμβριο Νο5


Recommended Posts

μπραβο ρε ευη ωραιο κουραγιο μου δινεις...ακου 33???33???λιωνω λιωωωωωνωωωωωωω 8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-) υποφερωωωωω....θελω και εγω να χουχουλιασω θελω το παπλωματακι μου.... :(:(:(:(:( δεν πειραζει εγω θα χουχουλιαζω αγκαλια με το νινι μου...εεε δεν μπορει νοεμβρη μηνα να εχει ζεστη ακομα???η τα χριστουγεννα????μπορει ????οχι εεεε?????

ωραιο το κοπλο με το λεμονι καπου πρεπει να το σημειωσω να το εφαρμοσω και εγω αν χρειαστει...να φτιαξουμε και ενα θεματακι με συμβουλες...θα μαθουμε πολλα απο σας τις παλιες... :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 987
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μέχρι να καταφέρω να ολοκληρώσω την απάντησή μου δεν σας πρόλαβα κοριτσάκια! ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΙΖΑ ΚΑΙ ΕΥΗ!

Ελίζα καλή ξεκούραση! και στα δικά μας! :mrgreen:

Εύη υπομονή... θα περάσει και αυτό το Σ/Κ! ο καημενούλης ο άντρας σου, θα είναι πτώμα κι αυτός! όταν δουλεύει Σ/Κ δουλεύει 7 μέρες σερί ή παίρνει τουλάχιστον ρεπό κάποια καθημερινή;

Paliotera Enina mou den douleve pote tis Kuriakes alla twra me thn krhsh ton exei piasei kai auton krhsh kai thelei na doulevei giati den vgazei ta lefta pou evgaze kapote, olo mes sto anxos einai ase kai egw thelw akomi kapia pragmata na psonisw kai den tou zitaw lefta gia na mhn esthanete piezmenos alla distixos o kairos kontevei kai den exw alh epilogh...

Kaname kai kapies megales agores fetos. Tous epiase mia krish ton pethero mou kai ton antra mou tote pou sizitiotan pos tha xreokopisei h xora kai ksodepsame tis oikonomies mas gia na ksoflisoume to stegastiko mas, prhn duo mhnes agorasame kainourio autokinito (TAXI) kai twra exoume sthn akrh mono gia ta eksoda ths gennas kai kati psila...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?? ΤΙ ΝΕΑ?? ΧΘΕΣ ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΟΥΣΕ ΝΑ ΒΡΕΧΕΙ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΗΡΘΑ ΝΤΥΜΕΝΗ ΠΙΟ ΒΑΡΙΑ ΚΑΝΕΙ ΖΕΣΤΗ--ΤΙ ΚΑΙΡΟΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ!!! ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΑ ΜΟΥΔΙΑΣΜΑΤΑΚΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΕΙΧΑΝ ΞΑΝΑΠΙΑΣΕΙ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ--ΜΑΛΙΣΤΑ ΕΙΧΑ ΤΡΟΜΑΞΕΙ ΤΟΤΕ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΤΡΕΞΕΙ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙ--ΑΝΤΕ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΔΟΥΛΕΙΑΣ ΕΜΕΙΝΕ ΣΑΝ ΤΟΝ ΦΑΝΤΑΡΟ ΤΙΣ ΜΕΤΡΑΩ---

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Υπομονή Μαρίνα, μαζί "απολυόμαστε" από το στρατό! :lol: ! σχεδόν μαζί, εγώ θα δουλέψω και στις 18 και μετά ευελπιστώ να μην ξαναπατήσω!

Εύη μου λογικό είναι να ανησυχεί αφού είναι η μόνη πηγή εισοδήματος, και τώρα ειδικά με την κρίση αλλά και το νέο μέλος στην οικογένεια θέλει να κάνει τα πάντα να μη σας λειψει τίποτα! Το κακό θα ήταν αν ήταν στον κόσμο του! Καλά κάνατε και εξοφλήσατε τα χρέη σας, σκέψου ότι τώρα αν, χτύπα ξύλο, κάποιος μήνας λόγω της κρίσης δεν φέρει τα έσοδα που θέλατε, δεν έχετε να ανησυχείτε για δάνεια ή να φοβάστε μη χάσετε το σπίτι σας! Να έχετε την υγεία σας και θα ξαναμαζέψετε κάποια χρήματα. Σε καταλαβαίνω γιατί κι εγώ όταν δεν έχω χρήματα στην άκρη νιώθω τρομερή ανασφάλεια.. αλλά στις μέρες μας δυστυχώς θεωρείται πολυτέλεια να έχουμε λεφτά στην άκρη, και ακόμη μεγαλύτερη πολυτέλεια το να μη χρωστάμε πουθενά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια τι κανετε?χθες ολα καλα σχετικα με το γιατρο.το ζαχαρο μου ειπε ειναι καλο απλα τον προβληματιζει λιγακι που αργησε να το καψει ο οργανισμος μου και θα μου πει σημερα λεει τι και πως γιατι θελει πρωτα να το συζητησει με τον ενδοκρινολογο του.ελπιζω να μην ειναι κατι σοβαρο..για το θεμα τωρα με τα κιλακια δε με εκραξε γιατι...ντρεπομαι που το λεω κοριτσια αλλα εκανα απατεωνια οταν με ζυγισε η μαια και της ειπα να γραψει 2 κιλακια λιγοτερα :oops::oops::oops: ο μπεμπης εχει παρει θεση πλεον και ευτυχως ειναι αρκετα ψηλα εχει βγαλει επισεις και μαλλακια.μου ειπε οτι ειναι γεματουλης και μεγαλουτσικος :D εχουμε φτασει πλεον το εναμισι κιλο και ειμαστε πια ολοκληροι αντρες.γιατι βρε κοριτσια θελετε να χειμωνιασει???μια χαρα ηταν το φθινωπορο...εγω ως κρυουλιαρα εχω αρχισει ηδη και τουρτουριζω.απο ονειρα πως τα πατε??εγω βλεπω συχνα εφιαλτες..ειδικα χθες..ξυπνηνα μες το βραδυ και ξανακοιμηθηκα μετα απο καμια ωρα...και γενικοτερα απο ψυχολογια εχω λιγο τα κατω μου..χωρις λγο παντα βεβαια..αχχ αυτες οι ατιμες οι ορμονες τι παιχνιδια μας παιζουν???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Katerina gelasa polu me thn (zavolia sou) :lol::lol: Kala pos to skeftikes vre thirio na kaneis sinergo sou kai thn maia????

AXXX emena koritsia me pire prhn ligo o antras mou thlefono kai mou eipe pos pane na fane PATSA me enan filo tou kai na mhn ton perimenw gia fagito, po po na dw pos tha kimithoume shmera sto idio dwmatio tha vromokopaei kai egw tha thelw na kserasw :ymsick::ymsick:

Marina kai Enina ante kalh polites sas euxome me to kalo kai h dikh sas h adia :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια..

Τι κάνετε? Εγώ σήμερα είμαι χάλια...πονάει η μέση μου και πάω σαν την πάπια..είχα την μητέρα μου όλη την εβδομάδα σχεδόν να κάνει δουλειές και δεν μπορούσα να ηρεμήσω..όχι οτι έκανα τπτ αλλά ήμουν συνέχεια όρθια. Τώρα σαπίζω!!!Χθες πήγαμε και πήραμε και θήλαστρο και νομίζω ότι έχω τελειώσει με όλες τις αγορές μου - μόνο πιζάμες θέλω για να ετοιμάσω και την βαλίτσα μου. Χθες πήγα και τελευταία φορά στην αιματολόγο μου και μου είπε οτι τα πάω πάρα πολύ καλά. Μόλις μπω στον μήνα μου θα αρχίσω να κάνω 2 ενέσεις αντί για 1 αν και στο σύνολο θα πέρνω την ίδια αγωγή. Σήμερα ξεκίνησα και να κολλάω τα αυτοκόλλητα στο δωμάτιο του μπέμπή αλλά κατάλαβα ότι θα χρειαστώ βοήθεια και τα παράτησα. Οι κινήσεις του μπεμπη έχουν αρχίσει πάλι να με πονάνε.. Κατερινάκι την γλιτωσες μια χαρά!! Εγώ έχω φάει κολλημα με το μέλι..τόσο μέλι έχω να φάω χρόνια ολόκληρα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια! Τι κάνετε; Εγώ καλά είμαι. Καλορίζικο το νο 5 μας και με το καλό τα μωράκια μας. Χάθηκα λίγο γιατί είχα αρκετές δουλίτσες να διευθετήσω αυτήν την εβδομάδα. Ευτυχώς τις οργάνωσα όλες. Έκανα και μερικά ψώνια ακόμα και μου έχουν μείνει μόνο τα σουτιέν θυλασμού (πιστεύω, αν δεν έχω ξεχάσει τίποτα ή δεν ξεμιαλιστώ με τίποτα άλλο, γιατί μια καταναλωτική μανία την έχω πάλι...). Πήγα και κομμωτήριο! Κι ενώ είχα κλείσει για ρίζα, έφαγα ένα φλας και άλλαξα χρώμα εντελώς! Από ψιλό-ξανθιά έγινα χοντρο-καστανή.Ο άντρας μου έπαθε σοκ αλλά του αρέσει τελικά.

Από πρηξίματα κορίτσια κι εγώ ήμουν τούμπανο στην αρχή της εβδομάδας αλλά τώρα που δεν δουλεύω κι εγώ και δεν έχει και ζέστη έχω ξεπρηστεί αρκετά.

Ρε κορίτσια με φοβίζει κάτι. Αυτή την εβδομάδα που είχα πολλές δουλειές και κυρίως εξωτερικές περπατούσα πολύ και όλοι μου λένε ότι η κοιλιά μου κατέβηκε αισθητά. Δεν έχω μπει ακόμα στο μήνα μου όμως (σε 12 μέρες βέβαια μπαίνω). Μήπως να μην περπατάω πολύ ακόμα; Δεν μου έχει πει και τίποτα για περπάτημα και η γιατρός μου. Θα την ρωτήσω βέβαια στις 18 του μήνα που θα πάω. Αλλά μέχρι τότε τι να κάνω;

Ευάκι αυτό με το λεμόνι μπορούμε να το κάνουμε απ' τις πρώτες μέρες στο μωράκι, δεν θα το ενοχλήσει στο στομάχι; Μήπως πιάνει και από τώρα που και στην κοιλιά μας έχουν λόξυγγα;Αν πιούμε εμείς δηλαδή λίγο όταν καταλαβαίνουμε ότι έχουν. Η δικιά μου υπάρχουν μέρες που έχει και τέσσερεις φορές την ημέρα!

Κι εμένα θα λύπει ο άντρας μου Σ/Κ. Έφυγε ήδη δηλαδή. Αλλά θα πάω να μείνω με την κουμπάρα μου που κι αυτή θα είμαι μόνη της γιατι ο άντρας της έφυγε μαζί με τον δικό μου για δουλειά στην Σπάρτη. Κοριστοπαρέα δηλαδή Σ/Κ ωραία θα είναι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

evi δεν εκανα συνεργο μου τη μαια...απλα τις εκρυψα 2 κιλα οταν με ρωτησε :oops::oops::oops: ευγενια λιγη ξεκουραση και θα εισαι super!πως και πηρες θηλαστρο?θα μας χρειαστει σιγουρα στο θηλασμο?δεν ξερω καν σε τι χρησιμευει αυτο το εξαρημα!αναστασια να μας βαλεις φωτο με το καινουργιο μαλλι!!κοριτσοπαρεα ε?ζηλευω!!κοριτσια να σας ρωτησω...οταν κουνιεται πολυ ο μπεμπης εχω αναγουλες...σας εχει τυχει αυτο??δεν θελω να υποψιαστω πως θα ξαναζησω στιγμες του πρωτου τριμηνου :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Από πρήξιμο δόξα ο θεός δεν έχω καθόλου μέχρι στιγμής. Η κοιλιά μου όμως έχει κατέβει αρκετά - μου είπαν ότι είναι σημάδι οτι θα γεννήσω εύκολα. Ισχύει κάτι τέτοιο? Για περπάτημα πρέπει να ξεκινήσω και εγώ σιγά σιγά νομίζω τα πρωινα γιατί το βράδυ είμαι για τα μπάζα..την επόμενη εβδομάδα θα δω και τον μπέμπη και θα ρωτησω και τον γιατρό μου..Ειρήνη κούκλος ο Παναής!!

Κατερινάκι όσες ξέρω το έχουν χρησιμοποιήσει - δεν έχω σκοπό να θηλάζω όπου και αν είμαι οπότε θα έχω μαζί μου το γάλα που θα έχω ήδη τραβήξει και θα ταιζω τον μικρό. Επίσης αν χρειαστεί να φύγω και να τον αφήσω στην μητέρα μου θα του έχω ήδη φυλάξει γάλα και θα του το δίνει η μητέρα μου. Είναι βέβαια τσιμπημένες οι τιμές τους αλλά νομίζω οτι θα το χρησιμοποιήσω αρκετά. Το βλέπεις στην πορεία και αν το χρειαστείς το αγοράζεις μετά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εύη, ευχαριστούμε για την ευχή "καλοί πολίτες"!!! :lol::lol::lol:

Πατσά;;;;;; πω πω.... σε λυπάμαι! για να πω την μαύρη αλήθεια ούτε έχω φάει ποτέ ούτε έχω μυρίσει, αλλά από αυτά που έχω ακούσει δεν θέλω με τίποτα, ειδικά τώρα!

Κατερίνα μεγαλώνει σούπερ το αντράκι σας! όσο για τα όνειρα, τις νύχτες που καταφέρνω να κοιμηθώ, βλέπω κι εγώ πολύ περίεργα όνειρα! μερικά έχουν να κάνουν με την εγκυμοσύνη και άλλα είναι τελείως άσχετα αλλά κυρίως τρομακτικά.. παίζει παιχνίδια το υποσυνείδητο από το άγχος μας!

Ευγενία καιρό έχουμε να τα πούμε! έψαξα κι εγώ για θήλαστρο, αλλά τα ηλεκτρικά είναι πανάκριβα γαμώτο! θα περιμένω να γεννήσω με το καλό, να δω αν τελικά θα καταφέρω να θηλάσω και μετά θα ψάξω από το ίντερνετ μπας και το βρω πιό φθηνά. Σίγουρα πάντως θα χρειαστεί!

Αναστασία με γειά το μαλλάκι σου! να περάσεις τέλεια το Σ/Κ! όσο για την κοιλίτσα σου δεν νομίζω να είναι πρόβλημα, κοντεύεις στο μήνα σου και κατεβαίνει το μωράκι καλό ακούγεται! Μια γειτόνισσα περιμένει να γεννήσει μέχρι την άλλη εβδομάδα αλλά το μωράκι δεν έχει κατέβει καθόλου ούτε έχει μπει στη λεκάνη ενώ έχει πάρει θέση εδώ και καιρό, και της είπαν οτι μάλλον θα πάει για καισαρική. Οπότε, καλύτερα που το δικό σου έχει κατέβει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαιρετωωω τα ομορφα μου τα κοριτσιαα..

τι μου κανετεεε? ολες καλα απο οτι ειδα..

τι ζαβολιτσες ειναι αυτεςςς μπεμακοο? χεχεχε τα φαγααμε α 2 τα κιλακια εε? χεχε :D

αναστασακι με γεια το μαλλακι.. :D τελεια θα περασετε.. αχ ποσο θελω και εγωω ενα σ/κ με τις φιλεναδεες μου.. :(

ευγενουλα μου τι κανιες? καιρο εχουμε να τα πουμε..μεγαλωνει απο οτι καταλαβα ο μπεμπης.. :)

αχ γυρισε την Δευτερα η φιλη μου η Κωνσταντινα που ειχε παει Ελβετια ειχανε παρει και την μικρουλα μαζι..χεχε και μου αφερε κατι σοκολατακιαα "cailler" και τα εχω τσακισειιι κυριολεκτικα καθε λιγο και λιγακι περνω και ενα :oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anastasia egw apo thn arxh ths edina,dld kana 2 evdomadon htan otan mou to eipe h filh mou kai to dokimasa amesos giati eixa skasei monimos loksigga eixe...

Egw den exw parei thilastro akomi alla thelw na parw to medela swing pou mporei kai mimite ton thilazmo me apotelezma na katevazeis perisotero gala, alla einai ligaki tsouxteres oi times...

Emena h kilia mou sthn korh mou htan arketa xamila sinexia kai me enoxlouse,katouriomoun olh thn wra martirio htan, vevea gennusa 37 kai 5 meres opote den kserw an epekse kai auto rolo. Ston uperixo tha fenete an exei parei to paidi thesh mesa sthn lekanh kai tha sas to pei o giatros sas...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω δε ξερω ακομα για φαγακι τι θα κανω...μαλλον με κοβω για ψαρακι με βλητα..ειπα να το ριξω στη διαιτα μετα τις τελευταιες κρεπαλες μου!ευγενια σωστη αρα το πιθανοτερο ειναι να το χρειαστουμε ολες..κι εγω θα το παρω μολις σιγουρευτω οτι μπορω να θηλασω.ωραιος ο θηλασμος κοριτσια δε λεω..και θελω οσο τιποτα να θηλασω τον μπεμπακο μου αλλα ποτε θα κανουμε τις καταχρησεις μας επιτελους καφε τσιγαρο κανενα ποτακι????χθες ελεγα στον αντρα μου οτι μολις τελιωσω με το θηλασμο θα πιω μια μπουκαλα κρασι μονη μου και ειχε λυθει στο γελιο!!!!!μακαρι παντως να θηλασω οσο το δυνατον περισσοτερο...τουλαχιστον ενα 6αμηνο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ..ΑΠΟ ΟΤΙ ΔΙΑΒΑΖΩ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕς ΚΑΛΑ...ΕΓΩ ΑΡΧΙΣΑ ΜΕ ΤΑ ΨΩΝΙΑ Κ ΤΙΣ ΕΤΟΙΜΑΣΙΕΣ..ΕΧΩ ΕΝΑ ΘΕΜΑΤΑΚΙ ΟΜΩΣ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΚΑΘΑΡΙΖΕ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΤΩΡΑ ΝΑ ΕΡΧΕΤΑΙ ΕΙΝΑΙ ΦΟΥΛ ΔΟΥΛΕΙΑ ΑΚΟΜΗ Κ ΚΥΡΙΑΚΕΣ..ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΚΑΠΟΙΑ ΕΔΩ ΑΠ ΑΘΗΝΑ ΠΟΥ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΘΑΡΙΖΕΙ Κ ΝΑ ΣΙΔΕΡΩΝΕΙ Κ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Κ ΚΑΛΗ???ΜΕΝΩ ΣΤΟ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙ... ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΟΙΠΟΝ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΥΡΙΣΑ ΑΠ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΕΝΑ ΔΩΡΑΚΙ---ΜΟΥ ΕΣΤΕΙΛΑΝ ΕΝΑ ΒΑΛΙΤΣΑΚΙ ΑΠΟ ΤΗΝ BABYLINO ΜΕ ΔΩΡΑΚΙΑ ΜΕΣΑ---ΕΙΧΕ ΕΝΑ ΠΑΚΕΤΟ ΤΩΝ 25 ΠΑΝΕΣ ΓΙΑ ΝΕΟΓΕΝΝΗΤΑ-ΕΙΧΕ ΠΑΚΕΤΟ ΤΩΝ 72 ΜΩΡΟΜΑΝΤΗΛΑ ΓΙΑ ΝΕΟΓΕΝΝΗΤΑ-ΣΕΡΒΙΕΤΕΣ ΠΑΚΕΤΟ ALWAYS-ΚΑΙ ΕΝΑ ΠΑΚΕΤΟ ΒΑΜΒΑΚΙ---ΣΕ ΕΝΑ ΟΜΟΡΦΟ ΒΑΛΙΤΣΑΚΙ---ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ*-*-ΠΡΙΝ 3 ΜΕΡΕΣ ΓΡΑΦΤΗΚΑ ΣΤΟ CLUB TOY BABYLINO ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΗΡΑ ΣΤΟ ΤΗΛ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙ ΣΤΗΝ ΙΣΤΟΣΑΕΛΙΔΑ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΣΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΦΙΚΤΟ ΝΑ ΣΤΕΙΛΟΥΝ ΤΟ ΒΑΛΙΤΣΑΚΙ ΜΕ ΤΑ ΠΡΟΙΟΝΤΑ ΤΟΥΣ ΑΠΛΑ ΤΗΣ ΕΙΠΑ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΩΡΑΚΙ*ΣΕ 3 ΜΕΡΕΣ ΗΤΑΝ ΕΔΩ---ΑΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΣΤΕ ΣΤΕΙΛΤΕ---ΑΥΤΑ!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια νυχτα καποιος ανθρωπος ειδε ενα ονειρο

ονειρευτηκε πως περπατουσε στην ακρογυαλια

με τον Θεο.

Στον ουρανο αστραψαν σκηνες απο την ζωη του.

Σε καθε σκηνη εβλεπε 2 ζευγαρια πατημασιες

πανω στην αμμο.

Το ενα ανηκε σ'αυτον και το αλλο στον Θεο.

Οταν και η τελευταια σκηνη της ζωης ελλαμψε

μπροστα του,κοιταξε πισω στις πατημασιες στην αμμο.

Παρατηρησε πως πολλες φορες στο δρομο της ζωης του

υπηρχε μονο ενα ζευγαρι πατημασιες.

και πως αυτο συνεβαινε στις πιο δυσκολες και θλιμμενες του στιγμες.

Αυτο πραγματικα τον πειραξε και ρωτησε τον Θεο:

"Θεε μου οταν αποφασισα να σε ακολουθησω,ειπες

πως θα βαδιζουμε μαζι αυτον τον δρομο αλλα

παρατηρησα πως στις πιο δυσκολες στιγμες της ζωης μου,

υπαρχει μονον ενα ζευγαρι πατημασιες.

Δεν καταλαβαινω,γιατι οταν σε χρειαζομουν πολυ,εσυ με αφηνες".

Και ο ΘΕΟΣ απαντησε:"Πολυ ακριβο μου παιδι,σε αγαπω και

δεν σε αφησα ποτε.

ΣΤΙΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΗΣ ΔΟΚΙΜΑΣΙΑΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΠΟΝΟΥ,

ΠΟΥ ΒΛΕΠΕΙΣ ΜΟΝΟΝ ΕΝΑ ΖΕΥΓΑΡΙ ΠΑΤΗΜΑΣΙΕΣ,

ΣΕ ΚΡΑΤΟΥΣΑ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΟΥ".

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάρες!!!

Μια χαρά είστε όλες ε???

Κι εμείς. Είχαμε πάει στο γιατρό χθες και ο μπέμπης είναι τέλειος.

Είμαστε 1.5 κιλό!!! Και το αμνιακό αρκετό και ο πλακούντας εντάξει!!!

Είμαι πολύ χαρούμενη γιατί όλο κάτι περίεργα όνειρα βλέπω κι εγώ.

Καλημέρες και φιλάκια στις κοιλίτσες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια νυχτα καποιος ανθρωπος ειδε ενα ονειρο

ονειρευτηκε πως περπατουσε στην ακρογυαλια

με τον Θεο.

Στον ουρανο αστραψαν σκηνες απο την ζωη του.

Σε καθε σκηνη εβλεπε 2 ζευγαρια πατημασιες

πανω στην αμμο.

Το ενα ανηκε σ'αυτον και το αλλο στον Θεο.

Οταν και η τελευταια σκηνη της ζωης ελλαμψε

μπροστα του,κοιταξε πισω στις πατημασιες στην αμμο.

Παρατηρησε πως πολλες φορες στο δρομο της ζωης του

υπηρχε μονο ενα ζευγαρι πατημασιες.

και πως αυτο συνεβαινε στις πιο δυσκολες και θλιμμενες του στιγμες.

Αυτο πραγματικα τον πειραξε και ρωτησε τον Θεο:

"Θεε μου οταν αποφασισα να σε ακολουθησω,ειπες

πως θα βαδιζουμε μαζι αυτον τον δρομο αλλα

παρατηρησα πως στις πιο δυσκολες στιγμες της ζωης μου,

υπαρχει μονον ενα ζευγαρι πατημασιες.

Δεν καταλαβαινω,γιατι οταν σε χρειαζομουν πολυ,εσυ με αφηνες".

Και ο ΘΕΟΣ απαντησε:"Πολυ ακριβο μου παιδι,σε αγαπω και

δεν σε αφησα ποτε.

ΣΤΙΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΗΣ ΔΟΚΙΜΑΣΙΑΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΠΟΝΟΥ,

ΠΟΥ ΒΛΕΠΕΙΣ ΜΟΝΟΝ ΕΝΑ ΖΕΥΓΑΡΙ ΠΑΤΗΜΑΣΙΕΣ,

ΣΕ ΚΡΑΤΟΥΣΑ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΟΥ".

Maraki htan polu wraio, den eimai idietera thriskevomeno atomo h malon kalitera na pw ,den eimai ths eklhsias atomo alla me sigginise to pihmataki pou egrapses....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalhmera kouklitses...

Jada mia xara kai o dikos sou o mpempoukos, more ti telia mwrakia tha kanoume emeis :x:x

Ante kai se ligo kairo tha vgoun oi fwtografies apo tis kilitses kai tha mpoun ta vlastaria mas sthn thesh tous....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειαα σας και παλι κοριτσακια...

ειπα να κοιμηθω σημερα μιας και μαζευω δυναμεις για το αυριανο παρτυ μας..αλλα με τιποτα δεν με επερνε ο υπνος ε και σηκωθηκα!

μαρακι τελειο αυτο που εγραψες μου αρεσειι πολυ!

ευη μου οπως τα λεες κοντευουμεε..αν και εμεις ειμαστε ολιγοον πιο πισω απο εσας δεν πειραζει :)

jada τελειος ο μπεμπακος σου μεγαλωωωνει!

καλα ο Αντρεας εχει τρελαθει τις τελευταιες μερες ειναι μεσα στην τρελη χαραα ολη την ωραα με την κοιλια μου ασχολειτε..χεχε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας μικρουλες.....

εχθες εκανα υπερηχο τρισδιαστατο ,αλλα το μικρουλι δεν ειχε καλη θεση και η ληψη δεν ειναι τοσο καλη.

ειναι 1700 γρ λεβεντης,μοιαζει στον μπαμπα του και φυσικα ειναι δυστροπακης σαν την μαμα(μολις ενοιωσε οτι τον ενοχλει ο υπερηχος ,κοντεψε να βγει απο την κοιλια μου απο τα κλωτσιδια και μπουνιδια!!)

η παλιο ιωση μας βασανιζει ακομα,ο Παναης μου και εμεις φυσικα δεν κοιμηθηκαμε ολη την νυχτα απο το μπουκωματακι του!!!!

Ναταλακι μου να τον χαιρεσαι ,να περασετε τελεια!!!!

κατερινακι τελειο αυτο που εκανες με τα κιλακια,εμενα καθετε απο πανω να τα δει αυτοπροσωπως...μαλλον την εχει ψιλιαστει!!!!!

χαιρομαι που ολες ειμαστε καλα.....καλο Σ-Κ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...