Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΔΑΝΕΙΚΑ ΩΑΡΙΑ


Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΑΠΟΤΥΧΙΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗΣ Κ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΔΙΑΦΟΡΕΣ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ Α ΓΙΝΕΙ ΜΕ ΔΑΝΕΙΚΑ ΩΑΡΙΑ ΕΠΑΘΑ ΕΝΑ ΣΟΚ ΑΛΛΑ ΜΙΛΩΝΤΑΣ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΩ ΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ ΞΕΡΩ ΜΕΡΙΚΕΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ Κ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ ΠΟΥ Κ ΑΥΤΟ ΣΤΗΝ ΕΛΛΕΔΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΚΕΝΤΡΟ ΠΟΥ ΠΗΓΑ ΔΕΝ ΕΜΕΙΝΑ Κ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΓΙΑ ΜΑΣΤΡΟΜΗΝΑ ΞΕΡΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΕΝΤΡΟ Κ ΠΟΣΟ ΚΟΣΤΙΖΕΙ Η ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΜΕ ΔΑΝΕΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΝΗΘΙΣΜΕΝΗ ΜΕΘΟΔΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ Κ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ ΝΕΑ ΣΑΣ :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ MARY Ο ΜΑΣΤΡΟΜΗΝΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΚΑΛΥΤΕΡΟΥΣ , ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΠΑΕΙ ΕΚΕΙ .ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΑ ΚΑΤΑΦΥΓΩ ΣΕ ΔΑΝΕΙΚΑ , ΔΙΟΤΙ ΚΑΘΩΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΝ ΚΑΙ 33 ΜΑΛΛΟΝ ΕΧΩ ΥΨΗΛΗ FSH .ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΑ ΤΩΝ ΔΑΝΕΙΚΩΝ , ΙΣΑ ΙΣΑ ΕΥΓΝΩΜΩΝΩ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΜΑΣ ΒΟΗΘΑΝΕ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΜΑΝΕΣ.ΕΓΩ ΤΟ ΧΩ ΞΑΝΑΠΕΙ ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΙΑΙΩΝΙΣΩ ΤΟ ΕΙΔΟΣ ΜΟΥ , ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΕΜΙΣΩ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΔΩΣΩ ΑΓΑΠΗ.ΤΟ ΚΟΣΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΑΚΡΙΒΟ 6.000 ΜΕ 7.000 ΚΑΙ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΑ ΔΙΚΑ ΣΟΥ , ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ .ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΜΟΝΗ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ , ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΛΕΣ .ΦΙΛΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mary1968 είμαι 23 χρονών με πρόωρη ωοθηκική ανεπάρκεια κ την FSH στα ύψη μέχρι πρότεινος!Οι γιατροί μου είχαν πεί ότι ο μόνος τρόπος να μείνω έγκυος ήταν με δανεικά ωάρια..και λέω ήταν γιατί αν δείς το τικερ μου θα καταλάβεις οτι είμαι εγκυος κ μάλιστα με δικό μου ωάριο κ ΄χωρίς εξωσωματική.Με εμένα έγινε το θαύμα που περίμενα!Η ενδοκρινολόγος κ ο γυναικολόγος μου έλεγαν ότι είχα μόνο 10-12% πιθανότητες με εξωσωματική..ποιός σου λέει ότι την επόμενη φορά μπορεί να μην τα καταφέρεις;Πολλές κοπέλες τα κατάφεραν με τη δεύτερη,ή τρίτη κ τέταρτη προσπάθεια! Φυσικά δεν είμαι κατά των δανεικών ωαρίων αν είναι η μόνη λύση και αρχικά δε σου κρύβω το είχα πάρει άσχημα αλλά σκέφτηκα οτι προκειμένου να μη γίνω μητέρα αυτή θα ήταν η καλύτερη λύση!Δικό μου παιδί θα ήταν έτσι κ αλλιώς!Κ όπως λέει κ το συννεφάκι πρέπει να "χαιρόμαστε" που υπάρχουν τα δανεικά κ χαρίζουν χαρά σε πολλές γυναίκες.. Και αν χρειαστεί άν όλα πάνε καλά με το "πρώτο" μου το δεύτερο μου παιδάκι θα το έκανα με δανεικό. Αλλα εφόσον είχα εξαντλήσει όλες τις προσπάθειες! Επίσης καλό θα ήταν να πάρεις κ μια δεύτερη γνώμη,΄προσωπίκα δεν τον γνωρίζω το Μαστρομηνά,αλλα θεωρώ χώρις να ξέρω παραπάνω για τη περίπτωση σου οτι με μία "αποτυχία" δε πάς σε δανεικό!Αν σε ενδιαφέρει έχω ακούσει καλά λόγια για τον Μάμμα Λεωνιδα.Σου εύχομαι ολόψυχα ότι κ αν κάνεις να είναι το καλύτερο για εσένα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ MARY Ο ΜΑΣΤΡΟΜΗΝΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΚΑΛΥΤΕΡΟΥΣ , ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΠΑΕΙ ΕΚΕΙ .ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΑ ΚΑΤΑΦΥΓΩ ΣΕ ΔΑΝΕΙΚΑ , ΔΙΟΤΙ ΚΑΘΩΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΝ ΚΑΙ 33 ΜΑΛΛΟΝ ΕΧΩ ΥΨΗΛΗ FSH .ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΑ ΤΩΝ ΔΑΝΕΙΚΩΝ , ΙΣΑ ΙΣΑ ΕΥΓΝΩΜΩΝΩ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΜΑΣ ΒΟΗΘΑΝΕ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΜΑΝΕΣ.ΕΓΩ ΤΟ ΧΩ ΞΑΝΑΠΕΙ ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΙΑΙΩΝΙΣΩ ΤΟ ΕΙΔΟΣ ΜΟΥ , ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΕΜΙΣΩ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΔΩΣΩ ΑΓΑΠΗ.ΤΟ ΚΟΣΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΑΚΡΙΒΟ 6.000 ΜΕ 7.000 ΚΑΙ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΑ ΔΙΚΑ ΣΟΥ , ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ .ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΜΟΝΗ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ , ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΛΕΣ .ΦΙΛΙΑ.
Συννεφακι μου γεια σου χαιρομαι που σκεφτεσαι οπως εγω δεν ξερω ειμαι λιγο απελπισμενη λογο του κοστους αλλα θελω πολυ ενα παιδακι το μονο που σκεφτομαι ειναι μην απογοητευτω ειχα ακουσει για μια κοπελλα γιατι ξερεις τωρα ειμαστε σε μια αναζητηση πηγε μαστρομηνα τις εβγαλαν ενα δικο της κ εβαλαν αλλα 2 δανεικα τελικα γονιμοποιηθηκε το δανεικο 1 κ εβαλε 1 προχωρησε η κυηση αλλα το εχασα μολις πηγε στον 5 μηνα .τελοσπαντων η καταληξη ειναι οτι δεν πληρωσε τοσα πολλα τι να πω δεν ξερω αντι να ειναι λιγο πιο προσιτες οι τιμες να μπορει μια γυναικα να εκπληρωσει το ονειρο της τα πραγματα εναι τοσο χαλια
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...