Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΜΑΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ Νο 5!!!!!!!!


Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια και καλή εβδομάδα!¨Εχω πολλές μέρες να μπω, διάβασα τα νέα σας αλλά δεν τα θυμάμαι όλα!

¨Εκανα τις μηνιαίες αιματολογικές και ο σίδηρος από 145 έχει πέσει στα 85 και ο αιματοκρίτης 35,2. Ο γυναικολόγος μου μου είπε να παίρνω 2 φορές σίδηρο την ημέρα και να μην αγχώνομαι.

Την Τετάρτη φεύγει και ο αντρούλης μου για Χίο για ενάμιση μήνα και με έχει πιάσει μια κατάθλιψη. Τώρα και με την δίδυμη εγκυμοσύνη δεν μπορώ και να πάω μαζί του, και είμαι λίγο πεσμένη. Με βοηθάει αρκετά με την μικρή και έτσι ευσυγκίνητη που είμαι αυτόν τον καιρό όσο σκέφτομαι τον αποχωρισμό τόσο χάλια γίνομαι!!!

Κατά τα άλλα όλα καλά, χτες πήγαμε Χαλκίδα για βόλτα, φάγαμε και εκεί και γυρίσαμε το βραδάκι, ωραία ήταν αλλά κουράστηκα πάλι!

¨Οσον αφορά τα κιλά αφήστε τα κορίτσια εγώ πληρώνω διαιτολόγο για να μην πάρω και καλά πολλά κιλά και μέχρι στιγμής έχω πάρει 20 κιλά και με πείνα. Τι να πω δεν ξέρω, έτσι και στην κόρη μου έβαλα πολλά κιλά, χωρίς να τρώω ούτε τηγανητά, ούτε γλυκά και με τα σάλια να τρέχουν συνέχεια! Βέβαια μετά τα έχασα πολύ γρήγορα και μάλλον θα τον σταματήσω τον διαιτολόγο, τζάμπα τον πληρώνω, ελπίζω να τα χάσω και τα τωρινά γρήγορα. ¨Εχω απογοητευτεί πια, δηλαδή αν είχα αφήσει τον εαυτό μου και έτρωγα ό,τι ήθελα πόσα θα έπαιρνα 50?

Ρεμπέκα καλώς δέχτηκες την μανούλα σου, εκμεταλλεύσου το όσο μπορείς γιατί τώρα τις έχουμε ανάγκη τις μανουλίτσες μας όσο ποτέ!

Αννούλα, εγώ και στην πρώτη εγκυμοσύνη και τώρα βάζω βαζελίνη το βράδυ, και δεν έκανα καθόλου ραγάδες, ελπίζω να μην κάνω ούτε τώρα! ¨Οσον αφορά ρούχα εγκυμοσύνης, πήγαινε στα H&M στο Athens Heart, έχει ωραία ρούχα σε καλές τιμές και μικρά μεγέθη!!!

Μαριελέν περαστικά στην μικρή σου, μην αγχώνεσαι εμείς πέρυσι όλο τον χειμώνα είμασταν συνέχεια με aerolyn και αντιβιώσεις και συνάχια. Το σχολείο δυστυχώς έχει αυτό το κακό!

Δέσποινα συγχαρητήρια για το πτυχίο σου!

Ειρήνη τι έγινε με την αδερφή σου?

Φιλιά σε όλες και καλή σας ημέρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 984
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σας κοιλίτσες!!Σιγά σιγά ετοιμαζόμαστε για να πάμε για την Β επιπέδου και με έχει πιάσει ένα άγχος!!! :? Στείλτε λίγη θετική ενέργεια!!! :mrgreen: Θα σας πω τα νέα το βραδάκι!!Φιλιά σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα ομορφουλες!!!! [smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

εδω εμεις καλα με την μανουλα μου βολτιτσες περπατημα!!!αυριο θα παμε να μου ψωνισει για την λυδια βραστηρα για τα μπιμπερο :D και κατι αλλα που θελει!!!!

ντατ μου κοριτσακι μην μου στεναχωριεσε θα περασει ενας μηνας γρηγορα και θα ερθει το αντρακι σου,οσο για την μανουλα απο εκμεταλευση αλλο τιποτα :D:D:D:D:D:D

γεια σου φανικο μου!!!!καλα ειναι τα 7 κιλακια!!!!!αντε να χαρεις και την αδεια σου να ξεκουραστεις λιγο!!!!

κιμονακι μου ,καλλι μου:x:x:x:x:x:x

αγγελικουλα μου εγω το πρωι ζυγιστηκα και ειμαι 55,10 μια χαρα ειμαστε!!!ααα και βαζω και γω για ραγαδες καθε μερα αμυγδαλελαιο και δεν εχω ουτε μια!!!και φτηνα και μου το χουν πει οι παλιες που τοτε δεν ειχαν κρεμες κτλ!!!!

μαριελεν μου περαστικουλια στο παιδακι σου υπομονη και μην ανχωνεσε :x

ζωουλα πολλες δουλειες σε χασαμε!!!! :x

αννουλα ολα μια χαρα θα ναι βρε!!!τι ανχωνεσε??πηγαινε με χαρα θα δεις το μπεμπακι σου μεγαλο και με λεπτομερειες!!!!να μας βαλεις φωτο την φατσουλα του!!!!!μουυυυτςςςς :x

αυτα για την ωρα σας φιλω ολες!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κουκλιτσες μου!!!! [smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

Ειδα το μωρακι μου την Πεμπτη!!!!!Ηταν 783 γραμ.!!!!Κι εκανε συνεχεια τουμπιτσες!!!!Τρελαθηκαμε!!!!

Εκανα κι εξετασεις σημερα, εκανα και την καμπυλη και περιμενω αποτελεσματα!!!!

Ελενα Κοζανη ειμαι γλυκια μου!!!Τι Λοζανη τι Κοζανη, κρυο η μια και κρυο η αλλη!!!! Εμενα μου ειπαν απο τη mothercare 1,5 μηνα!!!! :-*:-*

Αφροδιτη μου με το καλο να ετοιμασεις το δωματιο, ειναι πολυ ομορφη διαδικασια!!! :x:x

Ρεββεκακι μου φιλακια στη μανουλα σου!!! :-*:-* Εγω σημερα θα τα φαω τα γιουβαρλακια!!! ;):P

Καλλη μου μια χαρα σε βολευουν τα ρουχαλακια!!! Εγω να δω τι θα τα κανω της Αντωνιας μου.....στο τριτο ισως!!! ;):P

Φιλιω μου κρεμουλα δε βαζεις;;;;Εγω βαζω και δεν εχω προβλημα στην κοιλια, γιατι στο στηθος ειχα πολλες απο πριν!!! :-*

Μαριαλενα μου περαστικα στη ζουζουνα σου!!!!Ευχομαι να μην ξανασυμβει!!!! :-*:-*

Αγγελικη μου κι εσενα 20 κιλα σε ριχνω....21 για να ειμαι ειληκρινης!!!! :-p:-p:-p

Φανουλα καλη αδεια να εχεις γλυκια μου!!!! :-*

Κιμωνακι μου πολλα φιλακια!!! :-*:-*:-*:-*

Ζωουλα ευχομαι το αμνιακο σου να ειναι φυσιολογικοτατο την επομενη φορα!!!! ;):kiss::kiss:

Ιωαννα μου κι εγω κρυωνω κι αναβω καλοριφερ, τζακι και ολα καλα!!!! ;)

Dat μου ευχομαι να περασει γρηγορα ο 1,5 μηνας και μετα παλι να ειστε ολοι μαζι!!!! :x:x:x Που τα εβαλες βρε θηριο 20 κιλα;;;; :roll::roll: Αλλαξε γρηγορα διατροφολογο!!!!! :-?:-?:-*:-*

Λενακι μου, φιλακια πολλα γλυκια μου!!!! :-*:-*

Ειρηνουλα η αδερφουλα σου τι λεει;;; :roll::roll::-*:-*

Αννουλα μου εγω σου στελνω με αγαπη ολη τη θετικη μου ενεργεια!!!! :-*:-*:-* Περιμενουμε νεα!!!!

Kοριτσαρες μου, φιλακια πολλα πολλα πολλα σε ολες!!!!! :-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!!!

Μάτα Κοζάνη είναι η κουμπάρα μου (στην Εθνική Τράπεζα) τι καλά που είστε εκεί με κρύο και τζάκι κλπ.Τέλεια!

Ρεββέκα να χαρείς τη μαμά όσο μπορείς, εγώ την έχω κοντά μου (μένω σπίτι της μέχρι να πάρει μετάθεση ο αντρούλης μου) και είναι μεγάλη βοήθεια...ακόμα και στο γιατρό πάμε μαζί.

Dat μη στεναχωριέσαι που είναι μακριά, ο δικός μου είναι Ρόδο, ίσα-ίσα τους λείπουμε και μετά είναι ωραίααααα.

Βρε κορίτσια, με 2 σίδηρους την ημέρα δεν έχετε δυσκοιλιότητα????Εγώ δεν παίρνω φανατικά...

Άννα δεν σου εύχομαι γιατί είμαι Σαββατογενημμένη αλά μην αγχώνεσαι ρεεεεεεε, περιμένουμε νέα!!

Σας φιλώ σταυρωτά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια.τι κανετε?εγω δεν ειμαι κ τοσο καλα.σημερα οταν εφευγα απο το σχολειν της μικρης λιποθυμησα κ εχασα τις αισθησεις μου αλα ευτυχως η ζουζουνα μου ειναι μια χαρα.τωρα γυρισα απο τηκ γυναικολογο κ δοξα το θεο ειναι καλα.απλα μου επεσδ η πιεση πολυ μου πε..οσο για την μικρη μου εχει παει 700 γρμ.το μαναρακι μου.βρε κοριτσια να σασ ρωτησω κατι?πηρα κ παρειγγειλα κ γω το βαλιτσακι της μαδερ κεαρ κ μου παν σε ενα με εναμιση μηνα θα μου το στειλουν απλα ξεχασα να ρωτησω,πληρωνουμε εμεις το κουριερ?κ ξερετε τι περιεχει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπέρα.

Kallis περαστικά σου. Φαντάζομαι την τρομάρα σου! Και εγώ το Σαββατοκύριακο είχα την φαϊνή ιδέα να κατεβάσω τα χειμωνιάτικα και να τακτοποιήσω τα καλοκαιρινά και κάποια στιγμή την Κυριακή άρχισα να βλέπω αστράκια και να χάνω τον κόσμο. Τα είδα όλα μέχρι να συνέλθω. Άσε που μετά ένιωθα κάτι πετρώματα στην κοιλιά και πήρα τον γιατρό και μου φώναζε. Μόλις ξεκουράστηκα μου πέρασαν όλα.

Τελικά δεν είμαστε για ταρζανιές.

Φιλάκια σε όλες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!!!!!!!Μόλις γυρίσαμε από την Β επιπέδου και Δόξα το Θεό είναι όλα πολύ καλά!!!!! :D Είμαι ενθουσιασμένη!!!Είμαστε 510γρ!! :D

Είμαι πολύ χαρούμενη!!!

post-13601-13873935202841_thumb.jpg

post-13601-13873935202913_thumb.jpg

post-13601-13873935202984_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άννούλα1987 τί τέλειες πόζες είναι αυτές! Στην δεύτερη είναι λίγο παραπονεμένο το μπεμπέ. Ποιος το μάλωσε? Συγχαρητήρια για τα καλά αποτελέσματα. Το β επιπέδου είναι ο πιο τέλειος υπέρηχος! Ασε που μετά σου φεύγει και το άγχος.

Μπράβο πάντα τέτοια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και πάλι!!

Κάλλι μου μου έχει τύχει κι εμένα 2 φορές..τη μία μέσα στο μπάνιο και είχα κλειδώσει κιόλας.... Μην στεναχωριέσαι, τυχαίνει συχνά.

Άννα τέλειες οι φωτό σου!!!!!Έχω την εντύπωση ότι μοιάζει του συζύγου?????

Α, όσο για το βαλιτσάκι της mothercare, πήρα κι εγώ τηλ σήμερα το πρωί και δεν ρώτησα για τη χρέωση να είμαι ειλικρινής, αλλά νομίζω Κάλλι ότι δεν χρεωνόμαστε εμείς...δωρεάν δείγματα και βιβλιαράκι εγκυμοσύνης και δαιφημηστικά και κουπόνια έχει λέει, κάθε φορά δεν βάζουν τα ίδια, αλλά και χρέωση να υπάρχει τα στέλνουν λέει με Πορτα-Πορτα των Ελτα οπότε είναι σίγουρα φθηνότερο από κούριερ συμβατική.

Φιλιάαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το ξυπνήσαμε μωρέ το νινί μου και είναι νυσταγμένο!Όλοι λέμε ότι έμοιασε στον μπαμπά...Η μόνη μου ελπίδα είναι να πήρε τα χρώματά μου!!!Καληνύχτα σε όλες,θα σχολιάσω αύριο γιατί περπατήσαμε και είμαι λίγο πτώμα!!Φιλάκια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια μου.σημερα νιωθω πολυ καλητερα απο χθες.κ τερμα τα περα δοθε στο σχολειο.δραση ανελαβε ο πεθεροσ να την πηγενοφερνει κ ετσι απο δω κ περα θα μαι παντου με καποιον.ποτε μονη.αννουλα τη καλα που ειναι ολα οκ.ανχωνομαστε για βλακειες ολες μας.κ μενα στην β επιπεδου 22 εβδομαδ τοσο ηταν 510γρ κ τωρα που ειμαι στην 24 εχει παει 700.χαχα.οσο για τις φωτο?ειναι τρομερες.απεκτες κ μενα τοσο καθαρα φαινεται απλα ακομα να μαθω το καινουργιο μαμμυ.ουτε τικερακι δεν εχω καταφερει να βαλω πως να καταφερω να βαλω φωτο.χαχα αχρηστη..παω να φτιαξω το φαγιτακι να ναι ετοιμο(γιουρβαλακια)κ θα τα πουμε κ πιο μετα.φιλουρες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πετυχε γιουπι!!!!

Μαριελεν μου απο χτες προσπαθω να σου πω περαστικα για την κορουλα σου!!!Περαστικουλια!

Αννουλα μου μπραβο ολα καλα με την β επιπεδου!!!!Τελεια!Και τι ωραιες φωτο ειναι αυτες!!!!!

Αφροδιτη μου με το μαλακο οι δουλιτσες!Μην κουραζσαι παρα πολυ δεν εχουμε τις ιδιες αντοχες με πριν πια!

Καλλη μου να προσεχεις με την πιεση σου!Δοκιμασε να πινεις λιγη πορτοκαλαδιτσα το πρωι να σου ανεβαζει λιγο την πιεση!!!!

Αγγελικη εγω πινω 2 χαπια σιδηρου την ημερα και ισα ισα που εχω διαρροια ;););) ευτυχως γιατι η δυσκοιλιοτητα ποναει..... :(:(:(:(

Ματα μεγαλωσε το μωρακι σου [smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif] ουαου!!!!

Ρεββεκακι μου να δωσεις πολλα φιλακια στην μανουλα σου κι απο εμενα και ευχαριστησε την για τις ευχες της!!!!

Ειρηνακι μαθατε νεα για την αδερφουλα σου;;Νομιζω για εχθες μου ειχες πει οτι θα μαθαινατε!

Ελενα που εισαι κοπελα;;; :-*:-*:-*:-*:-*

Μαρακι (breeze) που χαθηκες;;;;Ολα καλα κοριτσαρα μου;;;

Περασανε οι μερες κοριτσια!!!!Την Παρασκευη παω για β επιπεδου!!!!Αχ να ειναι ολα καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα μανουλίτσες!!!!! Αχχχχχχχχχχχχ είπα να σας πω τον πόνο μου, χθες πήγα για την περιβόητη καμπύλη ζαχάρου, κι ενώ στην αρχη ήταν όλα καλά κ την ήπια την αηδία αυτή , μετά από 5 λεπτά με έπιασε μια εφίδρωση, κοκκίνισαν κ άρχισαν να τρέχουν τα μάτια μου κ τελικά έκανα εμετό.... :( .Δεν μπορούσε με τίποτα το στομάχι μου να το δεχτεί.

Ενημερώσαμε τον γιατρό μου κ είπε πως θα ξανα προσπαθήσουμε την Τετάρτη, αυτή τη φορά θα το βάλουν στο ψυγείο για να έχει την γεύση αναψυκτικού λέει.... αχχχχχχχχχχχ τι θα κάνω πως θα το ξαναπιώ????? Κι αν ξανακάνω εμετό????? Ουφ πολύ αγχώνομαι κ δεν πρέπει.....

Φιλιά σε όλες σας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες μου!!!!! [smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

Σοφακι μου κι εγω την εκανα χθες και ολα καλα....εγω εκανα τη μικρη καμπυλη βεβαια...ευχομαι την επομενη να τα καταφερεις και να εχεις και καλα αποτελεσματα!!!! :-*:-*

Αγγελικη μου που τη βρηκες βρε τη σουρδα την κουμπαρα;;;; :P:P:P

Καλλη μου προσεχε βρε πουλακι μου,ευτυχως δεν παθατε κατι!!!! Και η ζουζουνιτσα μεγαλωσε κιολας!!!! :ymapplause::ymapplause::ymapplause: Για το βαλιτσακι κι εγω δε ρωτησα..... :roll::roll:

Αννουλα μπραβο γλυκια μου!!!!!Οχι απλα εχετε ενα γερο μωρακι....ειναι και κουκλακι!!!! :x:x

Ιωαννα μου ερχεται και η Παρασκευη γλυκια μου και ολα τελεια θα ειναι και για σας!!!! :-*:-*

Εμενα μου φερανε επιτελους το δωματιο της μικρης μου (ειναι τελειο!!!!!) και εχει 2 μερες που κοιμαται μονη της!!!!Αυτη μου φαινεται θα συνηθησει κι εγω ακομα θα ζοριζομαι που εφυγε απο διπλα μου...... :-s:-s:-s Εχουμε και λιγο σιναχακι οικογενειακος.....αλλα κατα τ'αλλα ολα καλα!!!!! ;):):)

Φιλακια σε ολες γλυκιες μου!!!! :-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκι μου γλυκά καλημέρα!!! Σήμερα πήγα ξανά τη μιρκή μου νηπιαγωγείο και έτσι έκανα λίγες δουλίτσες με την ησυχία μου. Κόλλησε και ο άντρας μου απ τη μικρή και έτσι κυκλοφορώ με μάσκα στο σπίτι μη κολλήσω και εγώ. Έχω καταντήσει αδελφή νοσοκόμα. Αφήστε το ξενύχτι, απ τη μια η συχνοουρία απ την άλλη η μικρή μου που ξυπνάει τρεις και λίγο μια για νερό την άλλη για τσίσα.. έχω καταντήσει βρυκόλακας!! @-) που να βγει και η μπέμπα εκεί να δείτε γλέντια [smilie=blob10.gif][smilie=blob6.gif]

Κοριτσάκια μου ευχαριστώ για τις ευχές σας :-*

Αννούλα μου τι κουκλί είναι αυτό??? έχει όμορφα χειλάκια!!

mata μου σε λίγο θα αναπληρωθεί το κενό δίπλα σου θα έχεις το μωράκι σου πάλι.

Sofiaeva πολλές κοπέλες δεν την καταφέρνουν λόγω εμετού. Έχω ακούσει ότι όταν στάξεις λίγο λεμόνι μέσα δεν επηρεάζει το αποτέλεσμα και δεν σε αηδιάζει, ρώτα το γιατρό σου. Εμένα μου έκανε την καμπύλη τρώγοντας τοστ και πίνοντας πορτοκαλάδα, ρώτα και αυτό λέγεται ζάχαρο μετά από δύωρο γεύμα. Καλή επιτυχία την επόμενη φορά.

Ιωαννούλα με το καλό να κάνεις και εσύ την β επιπέδου. Καλά αποτελέσματα!!

Το απόγευμα έχω και εγώ γυναικολόγο. Θα μπω να σας πω τα νέα μου.

Πολλά φιλάκια σε όλες σας μία μια να μου προσέχετε!!! :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλη την παρέα!!Ο καιρός είναι μουντός και με έχει πιάσει υπνηλία... (-|

Ευχαριστώ όλες σας για τα καλά σας σχόλια για τον μπεμπούλη μας!! :-*

Marielen,περαστικά στην μικρή σου και στον αντρούλη σου!Να προσέχεις μη κολλήσεις!!Περιμένουμε νέα σου από τον γυναικολόγο!! :-*

Sofiaeva,πρέπει να ήταν πολύ δυσάρεστη εμπειρία... :roll: Εύχομαι να πάει καλύτερα την επόμενη φορά! :-*

Ιωάννα,άντε ήρθε και η σειρά σου για την Β επιπέδου!!Εύχομαι τα καλύτερα!! :-*

Μάτα,με γεια το δωμάτιο της μικρής!!! :D Και περαστικούλια οικογενειακώς!!! :-*

Ειρηνάκι,περιμένουμε νέα της αδερφούλας σου!! ;)

KALLI5,να προσέχεις κοπέλα μου!! :-*

Σας φιλώ όλες!Να έχετε μια όμορφη μέρα!!! :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια μου σήμερα έκανα επαναληπτική τρίωρη καμπύλη γιατί της 1 ώρας ήταν 165 , ο μικροβιολόγος μου έδωσε να πιώ έτοιμο διάλυμα γλυκόζης με γέυση λεμόνι (έχει και πορτοκάλι), αύριο τα αποτελέσματα άντε να δούμε , θα τα πάω στο γιατρό και θα μας πει.Το βαλιτσάκι το φέρνουν με courier speedex και η χρέωση είναι δική τους , το παρέλαβα προχτές , έχει μέσα 1 μικρό μπιμπερό της avent, 2 δειγματάκια κρέμα για τα πόδια και τις γάμπες της μαμας, και 2-3 αμπούλες φυσιολογικό ορό και ένα μικρό πακετάκι με μωρομάντηλα της NIVEA, αυτά και κάτι έντυπα διαφημιστικά . Ελπίζω να μην σας κούρασα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου!!!

Τι κανετε??

Εχουμε κρυυυυο επιτελους! Μου ειχε λειψει!! :) Σημερα η μικρη εχει τρελη γκρινια απο το πρωι και ηδη ποναει το κεφαλι μου.Σπανια το κανει..ελπιζω να μην ειναι αδιαθετουλα και μου αρρωστησει.

Αννουλα μου τελεια τα νεα σου!!! Τι ομορφο μπεμπακι ειναι αυτο μωρε! φτου φτου!!!

Σοφακι μου δεν υπαρχει κατι αλλο να σου δωσει να πιεις?? Αυτο με το λεμονι το εχω ακουσει και εγω.Δοκιμασε το.Φιλακια στο Ευακι μας!

Ματινακι ποσο μεγαλωσε ο μικρος!!!! :o Μακαρι και ο δικος μου να ειναι τοσο μεγαλος την Παρασκευη..

Την μικρη την εβαλες σε κανονικο κρεβατακι χωρις καγκελα?? Εμενα ακομα στην κουνια της κοιμαται γιατι γυρναει σαν σβουρα ολο το βραδυ.Τωρα που θα μετακομισω θα κοιμαται μονη στο δωματιο της.Να δω και εγω πως θα το συνηθησω...

Βασια μου να προσεχεις με την πιεση.Να την μετρας και μονη σου.Πολυ καλο αυτο που την ανελαβε ο πεθερος σου την μικρη για το σχολειο.Μπραβο του! Προσεχε τις αποτομες κινησεις.

Ιωαννα μου με το καλο και εσυ να κανεις την Β επιπεδου! Ολα μια χαρα θα ειναι!Μαζι θα ανακοινωσουμε νεα την Παρασκευη.

Ρεββεκακι μου :YMHUG::x:x

Φιλιω μου εκανες ραγαδες ε?? Δυστυχως οσο και να παστωνομαστε με λαδια και κρεμουλες αν το δερμα μας εχει προδιαθεση να κανει θα τις κανει οπως και να χει.Και οι ατιμες δεν φευγουνε με τιποτα... :(

Εγω εκανα μονο στο στηθος λιγες οπως και την πρωτη εγκυμοσυνη.Στην κοιλια τιποτα!

Απο βιταμινες εμενα μου εχει δωσει μονο φολικο οξυ.Προχτες αγορασα απο μονη μου ασβεστιο αλλα δεν το περνω καθε μερα..Τελευταια εχω συνεχεια υπνηλια και ειμαι χλομη.Την Παρασκευη θα του το πω.Πιστευω εχει πεσει το σιδηρο μου.

Παω να μαγειρεψω φασολακια.Δεν εχω καθολου κουραγιο...τα φιλια μου σε ολες! :x:x:-*:-*:-*:-*:YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μarielen σ'ευχαριστώ για την ενημέρωση θα το ρωτήσω σίγουρα, μήπως καιιιιιιιιι....

Mata μου καλορίζικο το δωμάτιο της μικρή σας, κι εγώ την 2ωρη πήγα να κάνω, που πίνεις κ λιγότερα ml που να έπρεπε να κάνω την 3ωρη,

Ναι Ελενά μου, αύριο θα πιω άλλο σκέυασμα με γεύση λεμόνι, το θέμα είναι ότι δεν με ενοχλεί τόσο όταν το πίνω, αλλά το μετά, γιατί έχω κ ιστορικό με το στομάχι μου κ μάλλον κατά κύριο λόγο αυτό ευθύνεται.

Αnnoula1987 κ όλα τα άλλα κορίτσια ευχαριστώ για την στήριξη κ τις ευχές σας, ελπίζω να τα καταφέρω αύριο κ να μην τα βγάλω πάλι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ θα εχω το μωρακι μου διπλα μου σε λιγους μηνες αλλα....μπορει να ειναι χειροτερα....θα σκεφτομαι "εμεις ολοι μαζι και η ζουζουνα μου μονη της;;;;;" :(:(:( AAAAAxxxxx!!!!εμεις οι μανες κακομαθαινουμε τα παιδακια μας...... :oops::oops::oops:

Mαριαλενα μου περαστικα και στον αντρουλη σου!!!Εσυ με μασκα, αν αντεχεις .... καλα κανεις!!! :-*:-*

Αννουλα μου κι εγω εχω υπνηλια....:( αλλα τι να κανω;;;;;Να την αραξω πανω στο γραφειο;;;;;:-?:-? Δε λεει!!!! :lol::lol:

Φανουλα καλα αποτελεσματα γλυκια μου!!!Δε εχει και πολλα το βαλιτσακι, αλλα αφου ειναι τσαμπα.... ;):P:P Το μωρομαντηλα της Nivea μυριζουν πολυ ωραια!!! ;)

Λενακι μου γλυκο, ευχομαι ο μπεμπουλης σου να ειναι πολυ πολυ μεγαλος και γερος!!! :-*:-*:-* Την Αντωνια μου την εβαλα σε εναμισαρι κρεβατι χωρις καγκελα,της βαζω απο κατω μαξιλαρια μεγαλα!!! Εχει ενθουσιαστει !!! :x:x:x

Σοφακι δεν τους λες να φας δυο - τρεις παστουλες αντι να πιεις αυτο το μπλιαχ;;;; ;):-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

[smilie=wav.gif][smilie=wav.gif] κοριτσια καλημερα!!!!

σημερα με πηρε η μανουλα απο το χερι και πηγαμε για ψωνια!!!

πηρα μπανακι, αποστειρωτη,παμπερς, μαντηλακια,ζιπουνακια ,φορμακια,μπιμπερο!!!ολα τα καλουδια!!!ευχαριστω την μανουλιτσα μου!!!! :P

πηρα ενα μπιμπερο της αβεντ λιγο πιο ακρβο απο τα αλλα που λεει κανει λιγοτερους κολικους η βοηθαει τελοςπαντων!!!ξερετε?ισχυει???

αννουλα ο αγοραρος θα καψει καρδιες!!!ειδες που ειναι ολα καλα βρε??? :D

SOFIAEVA καλη επιτυχια με την καμπυλη!!!!ελπιζω να την αντεξεις να τελειωνεις!!!

λενακι μου γλυκο μακρια ξουτ ο πονοκεφαλος!!! :kiss::kiss:

φανικο καλα αποτελεσματα να εχεις!!!!αυτα τα βαλιτσακια πως τα ζηλευωωωωω!!!!

μαριελεν περιμενουμε νεακια σου!!!και φωτο!!!και περαστικουλια στην οικογενεια! :D

ματα μου καλλιτσα μου ιωαννιτσα μου φιλακια πολλα :kiss::kiss:

ειρηνακι που εισαι??η αδερφουλα σου τι γινετε???

δεσποινακιιιιιιιιιιι :!::!: πηρες το πτυχιο τωρα και μας εγκατεληψες???? [smilie=wav.gif]:kiss::kiss:

φιλακια σε οοοοοολες τις κοιλιτσες και σε οποιες ξεχασα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα σας κοριτσακια μου, τι κανετε?

Καιρο εχω να μπω, μ' εχουν ποιασει κατι χαζοφοβιες, αλλο πραγμα. Ευτυχως πλησιαζει η παρασκευη που θα παω για την Β επιπεδου Παναγια μου!!!!!! Να ρωτησω κατι? Εχετε νιωσει το νινακι σας οταν εχει λοξυγγα? Αν ναι, πως ειναι ακριβως? Απο την προηγουμενη βδομαδα(22η) αλλα και αυτη(23η) νιωθω ενα περιεργο χτυπηματακι στη κοιλια το οποιο το νιωθω και στο εντερο.... Τι ειναι αυτο παλι δε ξερω...............Επεισης με τον πονοδοντο τι κανετε? Απο χτες μ' εχει ταραξει το δοντι μου και δε ξερω τι να κανω :? Αυτα τα συνταρακτικα νεα μου. Καληνυχτα σας ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κουκλίτσες!!

σήμερα πήγα κι εγώ για την καμπύλη ζαχάρου. Ευτυχώς κατάφερα και την έκανα. Αύριο τα αποτελέσματα! Ήταν και μια άλλη κοπέλα μαζί αλλά έκανε εμετό και την διώξανε.. της είπανε να πάει άλλη μέρα να της δώσουνε ένα με γεύση λεμόνι. Εμένα μου δώσανε πορτοκάλι.

Ήθελα να πάω να δω κάτι αυτοκόλλητα για το δωμάτιο του μικρού σήμερα αλλά δεν είχα κουράγιο.. αύριο θα πάω μάλλον! Ανυπομονώ να το φτιάξω!!

Σοφία εύχομαι αύριο να τα καταφέρεις με την εξέταση, μπορεί το λεμόνι να είναι καλύτερο και να μην σου προκαλέσει εμετό. Καλά αποτελέσματα να έχουμε!

Ρεββεκάκι ψώνισες πολλά πραγματάκια ε? Τέλεια!!!! Να ναι καλά η μανουλίτσα σου!!

Αννούλα κούκλος ο μπέμπης!!! Στην μεσαία φωτό που κάνει και γκριμάτσα είναι όλα τα λεφτά!!!!

Φιλάκια πολλά σε όλες τις κοιλίτσες!!!! :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...