Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΜΑΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ Νο 5!!!!!!!!


Recommended Posts

thouli φοβερός ο μικρός σου ... μα και ασορτύ παντοφλίτσα!!!;;;

Δεσποινάκι μας φιλιά πολλά ... άντε θα δεις την μικρή σου ... ποιός την χάρη σου!!!

Φανούλα υπομονή ... κάτι βδομαδούλες έμειναν ...

Χρύσα ... πρόσεχε κούκλα μου ... δεν είμαστε για τέτοια τώρα ... πες μας αν υποχώρησε ο πόνος και καλού κακού επικοινώνησε με κανένα γιατρό μήπως πρέπει προληπτικά να κάνεις κάτι.

Ρεβέκκα, Ζωή, Ματα ... και σε όλα τα κορίτσια ... καλημέρα!!!!!!!!!! :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 984
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αμαν βρε Χρυσα μου!!!!!Προσεχε!!!!! Μη σε ματιαξε κανενας;;;; :-? Καλα ειναι να παρεις το γιατρο σου!!! Μεχρι και να γεννησουμε μπορει τωρα απο δυνατο τρανταγμα!!!! :?:?:?

Καλημερα Ειρηνουλα!!!! :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια ξαδερφη μου ψιλοτρακαρανε με το αυτοκινητο και γεννησε στον ογδοο!!!! Ευτυχως ολα πηγαν καλα και ο μικρουλης της τωρα ειναι 3 χρονων!!!! ;):-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια ομορφα!!!!

χρυσα μου ελπιζω να μην ειναι τιποτα απλα τρανταγμα απο την γλυστρα!!εχουμε και εκτοπισμα τωρα δυσκολο!!!!

αμα γεννησεις 8ο ειναι πιο χειροτερο απο 7ο???

ματα μου ειρηνακη!!!φανικο πολλα φιλακια και καλημερες!!!

σημερα το μενου εχει φασολακια!!!κοριτσια ζυγιστηκα σημερα παλι στα ιδια κιλα ειμαι 58.30!!!μα καλα δεν παχαινει το νινι μου???

δεσποινακη τι ωρα εχεις ραντεβου??πηγες??

αχ κοριτσια στις 14 εχω γιατρο,στις 16 την πρωτη επετειο μας και 18 ερχετε η μανουλα μου :D:D:D εεεε αφου πηρα φορα τα χριστουγεννα λεω να γεννησω χαχαχαχχαχαχαχα :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρεββεκακι μου καθε δυο μερες κατι εχεις....κοιτα μη γεννησεις στις 20!!!! :o:o:lol::lol:

Φασολακια εφαγα χθες, σημερα θα φαω κανα τοστακι, γιατι το βραδυ θα βγω εξω με φιλες για φαγητο!!! ;) Η Λυδια σου μεγαλωνει, δεν πειραζει που δε βαζεις εσυ (τυχερουλα)!!!! :-*

Νομιζω πως ο 8ος ειναι πιο επικινδυνος, γιατι δεν ξερω!!! Ετσι ακουω, ετσι λεω!!!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια μου!!!!! Τελικα πηγα στο γιατρο μου. Ειδαμε τη μπεμπα. Ολα μια χαρα αλλα ο πονος πονος. Μου ειπε 1-2 μερες ξεκουραση και παυσιπονα. Αυτο προσπαθησα αλλα η μικρη μου αποφασισε να μην κοιμηθω το μεσημερι γιατι θελει να παιξει λεει. Μαλωσε με το μπαμπα της, εβαλε τα κλαματα και τωρα τη φορτωθηκα εγω :lol::lol: Οταν καθομαι δεν ποναω αλλα το να αλλαξω πλευρο η να στηριχτω στα ποδια μου για να σηκωθω ειναι πολυ δυσκολο εως αδυνατον θα ελεγα :lol::lol: Τι να πω? Χαρα στην τυχη μου :?:? Α!!! και το χειροτερο δεν σας το ειπα αυριο γενναει η κολλητη μου και ηθελα να ειμαι εκει απο το πρωι. Ελπιζω να ειμαι καλυτερα αυριο!!!!!

Φιλακια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΥΚΛΙΤΣΕΣ!!! @};-@};-@};-

ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΑΣ!!!

ΕΙΔΑΜΕ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΜΑΣ ΜΕΓΑΛΩΣΕ ΠΟΛΥ Η ΨΥΧΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 1704 ΓΡ. :lol::lol::lol: !!!

ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΒΓΑΛΑΜΕ ΠΑΛΙ ΦΩΤΟ ΓΙΑΤΙ ΗΤΑΝ ΜΕ ΤΟ ΚΕΦΑΛΑΚΙ ΠΡΟΣ ΤΑ ΚΑΤΩ

ΒΓΗΚΑΝ ΚΑΙ ΟΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΙΕΣΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΟΛΕΣ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΕΣ #:-s

ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΜΟΥ ΠΗΡΕ ΤΗΝ ΠΙΕΣΗ ΠΑΛΙ ΕΙΧΑ 14 ΜΕ 8 ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΘΑ ΤΗΝ

ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΜΕ ΠΙΟ ΣΥΧΝΑ :-ss

chrysaΚΙ ΜΟΥ ΠΡΟΣΕΧΕ !!!!!! ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΕΙΣ ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙΣ

mata rebbeka Lenaki ioanna123456 IreneValadia Marielen THEODOSIADOU FANIKO geozouli dat annoula1987 ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέραααα!!!!

Τι κάνετε κοιλουμπάκια??????? Εγώ είμαι μονη σπίτι και βαριέμαι... θέλω να πάω μια βόλτα!!! Περιμένω να έρθει ο αντρούλης μήπως πάμε πουθενά :(

Φανούλα υπομονή, λίγος καιρός έμεινε ακόμα.. σε λίγο καιρό θα συζητάμε για τα μπεμπάκια :D:D

Ρεββέκα κι εγώ στις 14 έχω γιατρό!! αλλά θέλω να γεννήσω το 2011!!! Αντε να γεννήσεις εσύ τα Χριστούγεννα να μας πεις εντυπώσεις!!! :lol::lol::lol:

Χρύσα μου αφού είδατε την μπέμπα και είναι όλα καλά εντάξει. Λίγο ξεκούραση όσο μπορείς και θα περάσει σιγά σιγά το πόδι. Η κολλητή σου θα καταλάβει και πιο μετά να πας. Κι εμένα όταν γέννησε η κολητή μου ήμουν στην αρχή της εγκυμοσύνης και ήμουν στο κρεβάτι. Πήγα και την είδα όταν έβγαινε από το μαιευτήριο και φυσικά δεν παρεξηγήθηκε, γι' αυτό είναι οι φίλες! Να προσέχεις τώρα λίγο, να ξεκουραστείς και όλα καλά! :):)

Έλενα μια χαρά η μπεμπούλα σου!!!! :ymapplause::ymapplause: Κι εγώ τις δυο τελευταίες φορές δεν είδα φωτογραφίες γιατί είναι κι εμένα με το κεφάλι προς τα κάτω!! Δεν πειράζει μας κρατάνε την φατσούλα για έκπληξη!! :lol::lol:

Δεσποινάκι πήγες γιατρό? Μπες να μας πεις νέα!!!!

Φιλάκια πολλά σε όλες :-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρυσακη περαστικουλια και ξεκουραση τωρα!!!!

αχ ζωουλα και γω ολη μερα σπιτι βαρεθηκα!!!ηρθε πριν ο αντρουλης με πηγε μια βολτιτσα αλλα τωρα παλι βαριεμαι!!!μαζι εχουμε γιατρο εεε τι καλα!!!!

ελενακι το μπεμπακι σου μεγαλωσε μωρε!!!τι καλα που οι εξετασεις σου βγηκανε καλες!!!να ελενχεις και μονη σου καθημερινα την πιεση σου!!!!εγω εχω πιεσομετρο και την μετραω 2 φορες την μερα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια ευχαριστω πολυ για τις ευχουλες. Ειμαι ηδη πολυ καλυτερα!!!! Ποναω λιγο αλλα τουλαχιστον παταω κανονικα και τα δυο ποδια μου. Καλα και η μπεμπα επειδη ειμαι ολη μερα ξαπλα με εχει τρελανει στις κλωτσιες :lol::lol:

Ελενα ειδες ολα μια χαρα με την πιεση σου. Και η μπεμπα ειναι αρκετα μεγαλη για 30 εβδομαδες.

Δεσποινα εσυ ειδες τη Θεοδωρα σου? Ολα καλα?

Σας φιλω ολες!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!!!

Τι μου κάνετε??? Εγώ καλά......βαριέμαι.....ο αντρούλης μου έχει πέσει σε κατάθλιψη που είμαστε μακριά...κι εγώ μια από τα ίδια..

Ο γιος μου μια χαρά μέχρι στιγμής! Βέβαια κλωτσάμε και κλωτσάμεεεεε και πονάω πολύ κάτω από το δεξί μου πλευρό..που θα φτάσει η πατούσα του δεν ξερω!!!)

Αύριο θα πάω στο γιατρό για να τον δω! Αχ βρε κορίτσια όντως εχω βαρύνει, με την έννοια ότι έχω γίνει πιο δυσκίνητη. Σαν φιάλη πετρογκάζ είμαι! Με μακρύ μαλλί! Την Τρίτη θα πάω να το κόψω λίγο γιατί δεν το αντέχω..

Δεσποινάκι μου μία μεγάλη αγκαλιά σου κάνω!!! Να ξέρεις ότι σε σκέφτομαι.

Σας φιλώ σταυρωτά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου!!!Χτες εκανα την 3ωρη καμπυλη ζαχαρου και αληθεια ειναι οτι δυσκολευτηκα λιγο!Με ανακατεψε αρκετα και οταν επεστρεψα σπιτι ειχα μεχρι να φαω κατι τασεις λιποθυμιας!!! :shock::shock::shock: Αχ μακαρι να βγει καλη τουλαχιστον, σημερα το απογευμα θα παρω απαντησεις!

Ελενα καλε μεγαλωσε πολυ η μπεμπα σας!!!1704 γραμμαρια ουαου :):):):) θα γινει γυναικαρα!!!!

Αγγελικη μου υπομονη φανταζομαι ειναι δυσκολο να εισαι μακρια απο τον αντρουλη σου!Οσο για τα μαλλακια νομιζω πως αργησες κιολας!!Κι εγω τα ειχα μεχρι την μεση και τα εκοψα και ησυχασα!!!

Χρυσα μου περαστικουλια σου!!Αχ και εγω στο μαγαζι που δουλευω τρεμω μην σκονταψω με τα περα δωθε!

Ρεββεκακι μου λες να σε ακουσει η Λυδια και να ερθει τα Χριστουγεννα;;;Βιαζεστε και οι δυο παντως μου φαινεται :):):):)

Ζωουλα μου αν βαριεσαι πολυ ελα Μαραθωνα να δουλεψουμε λιγο παρεουλα ;););) με την δουλεια περναν οι μερες και δεν τις καταλαβαινω!!!

Ματα πηγατε με τις φιλες σου για φαι;;Πως τα περασες;;;

Δεσποινακι μου χαιρομαι για την ζουζουνα σου!Να μπαινεις να μαθαινουμε νεακια σου !!

Ειρηνακι :-*:-*:-*:-*:-*

Κοριτσια παω για δουλιτσα φιλακια σε ολες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια!!!

Αυριο έχουμε μαμαδοσυνάντηση στο Ηράκλειο.

Τι καλά!

Θα πάρω αγγαλιά όλα τα μωράκια της παρέας να τα ζουπίξω και να τα μυρίσω.

Αν βγάλουμε φωτό θα σας στείλω.

Φιλάκια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια :D:D:D

κοριτσια σημερα με σπρωχνει τοσο πολυ χαμηλα ποναωωωωω λες και σκαβει για να βγει νιωθω :shock::shock:

δεν σηκωθηκα καλα,δεν μπορουσα ν αναπνευσω ζαλιζομουν,δεν ξερω τι επαθα σημερα :roll::roll:

ειρηνακη ζηλευω τις μαμαδοσυναντησεις,βαλε φωτο οπωσδηποτε :)

δεσποινακη που εισαι γλυκια μου μπες να μας πεις τα νεα :)

ιωαννιτσα μου αυτη βιαζετε εγω οχι,τι να της κανω!!!μαλλον δεν χωραει και βαρεθηκε!!!τις απαντησεις δεν σας τις δινουν απευθειας???με μηχανακη δεν σε μετρανε???εμενα απευθειας μου τις εδωσε!!!

αγγελικουλα και μενα στο ιδιο σημειο εχει το πατουσακι της!!!αλλα εκει δεν μ ενοχχλει τοσο οσο κατω χαμηλα που νιωθω καθε φορα σαν να με σφαζουν!!!!

χρυσακη πως εισαι???

ρε κοριτσια ξερετε κανα μαγικο να εξαφανιστει ο σκορος στα ντουλαπια των τροφιμων??κατι σαν πεταλουδες ειναι!!!ασε τα χω παρει πια!!!εχω βαλει ολα τα ανοιχτα πακετα απο ρυζι αλευρι και τετοια μεσα σε μπολακια εχω βαλει κατι αυτοκολητα που πανε και κολανε πανω,αλλα παλι βλεπω!!!τι να κανω πια???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζουζουνες μου γεια σας!!!

Ειμαι χαλια....βγηκα χθες με 6 φιλες μου....για φαγητο....μεχρι τις 1:30...και ολη μερα κοιμαμαι ορθια i-)i-) Περασαμε τελεια!!!Ειπαμε ....ειπαμε....ειπαμε....!!! Κι οταν γυρισα σπιτι με περιμενε ο αντρουλης μου να μου δειξει τα ψαρακια που γεννησε μια ψαρινα στο ενυδρειο μας και φαγαμε καμια ωρα κι εκει....κι αντε γεια......Περιμενω πως και πως να σχολασω, κι ελπιζω καποιος να με λυπηθει και να κρατησει τη μικρουλα μου να κοιμηθω καμια ωριτσα!!!! (-|i-)(-|i-)

Σας φιλω ολες!!!! :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κουκλίτσες!!!!!

Ρεββέκα μου σε καταλαβαίνω απόλυτα!!! Κι εμένα σήμερα με σπρώχνει χαμηλά και νιώθω μια πίεση και νομίζω ότι θα βγει :o:o Βέβαια σήμερα έφτιαξα φαί, έβαλα πλυντήριο, άπλωνα, ήμουν την περισσότερη ώρα όρθια και δεν ξέρω αν φταίει αυτό..

Ειρηνούλα βάλε φωτό να δούμε μωράκια :D:D

Ιωάννα μου καλά αποτελέσματα για την καμπύλη!!! Ωραία θα ήταν να έρθω να σου κάνω παρεούλα στο μαγαζί αλλά μου πέφτεις λίγο μακριά ρε γαμώτο!!! :-p

Μάτα μου αφού πέρασες όμορφα χαλάλι το ξενύχτι!!!! :D Ζηλεύω, θέλω κι εγώ βολτούλα για φαγητό με φίλες!!!! Κάποιον θα βρεις να σου κρατήσει την μικρή, μαμά, πεθερά, κάποιος θα προσφερθεί. Άντε καλή ξεκούραση!!!

Φιλάκια πολλά σε όλα τα κοιλουμπάκια!!! :-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και απο εμενα!!!! Εγω σημερα ειμαι πολυ καλα!!! Ποναω ελαχιστα και βγηκα και εκανα μερικα ψωνια για την μπεμπα και πηγα και στην κολλητη μου που γεννησε τελικα τα ξημερωματα αφου την επιασαν οι πονοι και δεν προλαβε το ραντεβου για προκληση τοκετου σημερα το πρωι. Πηγε 3 το πρωι στην κλινικη και γεννησε 5.30. Ουτε επισκληριδιο δεν προλαβε να βαλει. Ημπεμπουλα ειναι τελεια :D:D

Ρεββεκα οσο για τις πεταλουδες στο ντουλαπι αυτο που ξερω εγω ειναι οτι δεν πρεπει να υπαρχουν καθολου χαρτινες συσκευασιες και αυτα που πιανουν κυριως πεταλουδα ειναι το σιμιγδαλι και το αλευρι ;);)

Αυτα και απο εμενα.Φιλακια σε ολες!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρυσακη να της ζησει η μπεμπουλα!!!!ναι και γω εχω παρατηρησει οτι πανε σε χαρτινα!!!!θελω να τα ξεφορτωθω βγαζουν και κατι κουκουλια και εχουν σαν σκουληκαλια μεσα!!!θα τρελαθω δεν θελω να τα βλεπω!!!!!! :twisted:

εμενα ζωουλα χωρις να ειμαι ορθια μου τα κανει αυτα!!!με το που σηκωθηκα απο το κρεβατι!!!τι να πω με τα ατακτουλικα μας :P

ματα μου τι ωραια βολτουλα,καλη ξεκουραση ελπιζω να βρεθει καποιος να σε ξεκουρασει ;)

εμενα ο τζεμ μου εκανε εκπληξουλα ηρθε απο την δουλεια με πηγε βολτα θαλασσα και για φαγακι και μετα ξαναγυρισε στην δουλεια!!!τι ψυχουλα που ειναι!!!!

κοριτσια κανει υπερβολικη ζεστη για δεκεμβρη ειναι πολυ περιεργο εως τρομακτικο!!!!εδω θα πρεπε να χιονιζει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια..τι κανετε??? Ζεστη ε?

Τι εγινε πολυ ακουω για μπεμπουλεςςς.....Ειναι η χρονια των κοριτσιων...!!! Η αδελφη μου που δουλευει στο Μητερα μου λεει πως γεννιουνται αυτο τον χρονο ολο κοριτσια χαχχαχ Ολοι οι 8αλαμοι ειναι ντυμενοι στα ροζ~~τι ευτυχια :D:D Ειμαστε και τυχερες οσες 8α γεννησουν στο Μητερα....τζαμπα τα βλαστοκυταρα! Γλυτωσαμε ενα 2χιλιαρο!!!!!!!

Εχω και τον αντρα μου που εχει γινει αυστηρος τωρα τελευταια...δε με αφηνει να παω που8ενα μονη μου...ουτε στο περιπτερο! Ουτε σινεμα δεν παμε γιατι φοβαται μηπως αρρωστησω απο τους αλλους~! πφφφ Ουτε σε μια ταβερνα για φαι...λεει οτι ειναι βρωμικα εξω :twisted::twisted:

Δεν ηταν ετσι...με την εγκυμοσυνη εγινε :?

Αντε 2 μηνες υπομονη ακομα....και μετα λευτερια αχχχχ

Αυτα τα νεα μου.....ελπιζω να ειστε ολες καλα και να περασετε ενα ομορφο Σ/Κ φιλακια :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσαρες μου!! Τι κανετε??

Τωρα βρηκα λιγο χρονο να σας γραψω..σημερα πηγαμε να γραψουμε την μικρη στο παιδικο για του χρονου τον Αυγουστο αλλα μαλλον δεν εχει καμια τυχη μιας και δεν θα εχει κλεισει τα 3.Για 2 μηνες μαλλον θα χασει μια χρονια.Μακαρι να την παρουν,θελω πολυ να εχει επαφη με παιδακια.

Ρε κοριτσια μιλαμε εχουμε πολυυυυ χιονι.Η μικρη τρελαθηκε! Καναμε χιονανθωπο,παιξαμε και γενικα περασαμε ενα ομορφο πρωινο.Με μειον 10 ολα αυτα! :)

Χρυσα μου χαιρομαι που εισαι καλυτερα σημερα! Και εγω αν με εβλεπες σαν την κοτα περπατουσα απο τον φοβο μου μην γλιστρισω πουθενα! :lol: Να της ζησει η μπεμπουλα της φιλης σου!

Ματινακι μου τι ωραια που βγηκες με ισ φιλες σου.Ποσο μου ελειψε αυτο...Α και συγχαρητηρια για τα γεννητουρια! :D ξεκουραστικες καθολου??

Ρεββεκακι το ιδιο προβλημα με τον σκορο τροφιμων εχω και εγω.αλλα επειδη θα φυγω απο αυτο το σπιτι σε λιγο καιρο δεν κανω τιποτα.εμφανιστηκε ετσι ξαφνικα πριν 2 εβδομαδες.Τωρα που θα μετακομισω θα μπουνε ολα σε γυαλινα βαζα μην το εχω και στο αλλο σπιτι.

Εμενα χτες ο μικρος με ταραξε κατω χαμηλα και σφαδαζα! ουε βημα δεν μπορουσα να κανω και ειχα και την μικρη να με τραβαει να παιξουμε.Αντε να γεννησουμε...

Ειρηνακι μου τι ωραια που συναντιεστε με τα αλλα κοριτσια! Βγαλε καμια φωτο να δουμε!

Ζωουλα μου με το μαλακο ολα ειπαμε...δεν ειμαστε για πολλα πολλα τωρα.εγω ενα παστιτσιο εχω να κανω αυριο και απο τωρα το σκεφτομαι... :oops:

Τα φιλια μου σε ολες και ευχες για ενα ησυχο βραδυ. :-*:-*:-*:YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα απο τη βροχερη Κοζανη!!!! [smilie=toothy2.gif][smilie=toothy2.gif][smilie=toothy2.gif]

Να φιλησω πρωτα την κοιλιτσα σου Λενακι!!!! :-*:-*:-* Αααααχχχχχχ!!!!Χιονακι!!!!!! Ζηλευω!!!! Η μικρη καθε μερα που ξυπναει ρωταει" μαμα σημερα α κανουμε χιοναποπο;;;" :lol::lol::lol: Να δω ποοοοοτε!!!!! Θα εχει ξετρελαθει η Ειρηνουλα!!! [smilie=blob5.gif][smilie=blob5.gif] Θες να τη στειλεις παιδικο Λενακι μου, εγω (αφου εχω βοηθεια) λεω για αργοτερα, τωρα θα ειναι και ο μπεμπης...μη μου κουβαλαει ολες τις ιωσεις σπιτι!!! :?:?

Ρεββεκακι μου θα στο ματιαξουμε το αντρακι σου!!!!Φτου!!!Φτου!!!Φτου!!! :lol::lol::lol: Καλε σαν πολυ να βιαζεται η ζουζουκα σου, πες της να περιμενει τη γιαγιακα της τουλαχιστο!!!! :D:D:D Λυδιακι μου μη σπρωχνεις και μη σκαβεις τη μανουλα!!!Θα βγεις!!!Κανε λιγο υπομονη!!! :-*:-*:-* Για το σκορο δεν εχω ιδεα :-? ευχομαι να τον ξεφορτωθεις γρηγορα!!! :-*

Αγγελικη μου πηγες γιατρο;;;Ποσο μεγαλωσατε;;; :-? AAA!!! Μη φοβασαι το μαλλι κοψε, κοψε!!! Εγω στη πρωτη εγκυμοσυνη το εκοβα συνεχεια και τωρα στη δευτερη το μεγαλωνω!!!Τρελορμονες!!!!!! :D:D:-*:-*

Ιωαννα μου τι εγινε με την καμπυλη; Ολα καλα;;; :-*

Eιρηνουλα μου καλα να περασετε στη συναντηση!!!Περιμενουμε φωτο!!! :-*:-*

Ζωουλα εσυ να σκεφτεσαι πως θα κανεις πολλες βολτουλες σε λιγο καιρο παρεα με το μωρακι σου!!!!! ;):-*

Χρυσα μου χαιρομαι που εισαι καλυτερα!!!Να σας ζησει και η μπεμπουλα!!!! :-*:-*

Πεννη μου γενικα τα κοριτσακια ειναι περισσοτερα, τυχερα τα αντρακια μας εμας!!! :D:D:D Μολις γεννησεις ο αντρουλης σου θα ασχολειτε με την κορουλα του κι εσυ θα κανεις οτι θες!!! :D:D

Φιλακια κοριτσαρες μου σε οοολες!!!! :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσοπουλα!!!!Πηρα τα αποτελεσματα της καμπυλης και εκτος απο μια τιμη που υπερβαινει λιγο το οριο ολες οι αλλες ειναι οκ. Να δουμε τι θα πει και ο γιατρος την Δευτερα!Αντε σε δυο μερες θα δω την μπεμπουλα μου,την πεθυμησα!!!!!! :D:D:D:D

Λενακι φουσκωσε η κοιλιτσα σου!!! :D:D:D Ομορφη και στρογγυλουλα :):) Πωπω εχετε χιονια και εμεις εδω φοραμε κοντομανικα!!!Που θα παει αυτος ο καιρος να δουμε!!!

Ρεββεκακι μου εχει στριμωχτει μου φαινεται η Λυδια και σε πιεζει!Οσο για τα μαμουνακια πετα να θες την γνωμη μου ολα τα ανοιχτα σακουλακια αδειασε για λιγες μερες το ντουλαπι σου και θα τα ξεφορτωθεις!!!Αν δεν εχουν τροφιμα να φανε δεν θα εχουν λογο να μεινουν εκει!!!!

Χρυσα μου ευτυχως που εισαι καλυτερα!!!Πηγες και στην κολλητη σου μια χαρα!!!Να σας ζησει το νινακι!!!

Ζωουλα πολυ ορθοστασια βρε γι αυτο πονας!!Προσπαθησε να μην κανεις ολες τις δουλειες μαζεμενες!!!

Ματα μου καλημερα!!!Βρεχει στην Κοζανη αλλα απ οτι καταλαβα ουτε εκει κρυο!!! :?:?:?:? Αντι για χιονανθρωπο μας βλεπω για κολυμπι και ηλιοθεραπεια τελικα :lol::lol::lol::lol:

Κοριτσια μου παω για δουλεια θα τα πουμε και πιο μετα!!!!Καλο Σαββατοκυριακο σε ολες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...