Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΜΑΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ Νο 5!!!!!!!!


Recommended Posts

ναι αλλά από ότι είδα στην φωτογραφία ΟΛΑ τα κιλά πρέπει να είναι στην κοιλίτσα!!!!!

Μήπως ξεκίνησες πολύ πολύ αδύνατη???

Καθολου αδυνατη δεν ξεκινησα,απλα εχω βρει το κολπο.Βγαζω φωτο μονο την κοιλια :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 984
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Βρε κορίτσια να σας ρωτήσω κάτι σαν πιο παλιές?

Συγκινείστε εύκολα? Τον τελευταίο καιρό κλαίω με το παραμικρό!

Προχθές μου πήραν αίμα, μπουχου κλάμα...

Τώρα βλέπω τις κοιλίτσες σας, μπουχου κλάμα...

Πάει τρελάθηκα!!!

Με το καλό σε όλες! (αλήθεια είναι το 1ο σας ή είναι κανένα κοριτσάκι με 'εμπειρία'??? :lol::lol::lol: )

THEODOSIADOU έχεις υπέροχη κοιλίτσα!!!!!!!!! Έχεις και εσύ μπουμπου? Και εγώ κοριτσάκι, το έμαθα πριν απο 1 εβδομάδα! Ο άντρας μου σοκαριστηκε :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!

Να άλλη μια τέλεια κοιλίτσα! Μα ειλικρινά, μήπως υπάρχει κάποιο μυστικό έπαθλο στις γκαστρούλες Μαϊου για το ποια θα έχει πιο λίγα κιλά!! :lol::lol::lol::lol: Ειρήνη συνολικά πρέπει να έχεις βάλει πολύ λίγα! Μπράβο σου!

Ξεκίνησα με 1.63 ύψος και 53.5 κιλά (κανονικά είμαι 51.5 αλλά δεν είχα κάνει πολύ 'διατροφή' τελευταία γιατί ήθελα να μείνω έγκυος και δεν ήθελα να 'πεινάσω'). Και τώρα είμαι 55.5.

Και εμένα ο γιατρός μου επιμένει πάρα πολύ να μην πάρω κιλά...και φαντάζομαι δεν το λέει για την σιλουέτα μου αλλά από ότι μου έχει πει για να γεννήσω πιο εύκολα!

Εσύ Ρεββέκα πας τέλεια! Πραγματικά τέλεια! Αλήθεια, τι ύψος και τι αρχικό βάρος έχεις?

Σχετικά με το ότι θέλεις να μείνεις με το μωρό σου και τον άντρα σου όταν με το καλό γεννήσεις, πιστεύω ότι έχεις απόλυτο δίκιο! Έτσι και αλλιώς θα χρειάζεται κάποιο διάστημα προσαρμογής και ίσως οι άλλοι σας μπερδέψουν...και εγώ το σκέφτομαι πολύ αυτο! Καλά για πεθερά και πεθερο δεν το συζητάω ότι δεν θα είναι στο σπίτι μας αλλά ίσως να είναι η μαμά μου...Έχω διαβάσει ότι και λόγω της αλλαγής των ορμονών η γυναίκα δεν πρέπει να καθόλου να πιέζεται μετά την γέννα...

ξεκινησα με 52 κιλα και υψος αμα σου πω δεν θυμαμαι παντως 1.70 ειμαι σιγουρα!!!!!

εμενα η πεθερουλα μου ειναι πολυ καλη και ο πεθερος ευτηχως δεν θα ειναι εδω ειναι δασκαλος του σκι και μενει χειμωνα βουλγαρια!!!η μαμα μου θα ειναι εδω ολημερις και οληβραδις,θα χρειαστω φυσηκα την βοηθεια της αλλα δεν αντεχω και πολυ!!!!ο καθενας θα μου λεει ετσι η αλλιως ουφ ουφ,θελω να περασω αυτες τις στιγμες μονη με την μπεμπα και να πραξω με το ενστικτο!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σαμανθα ειναι οι ορμονες της εγκυμοσυνης.

Ολες λιγο πολυ εχουμε κλαψει χωρις λογο.

Κι εγω κοριτσακι περιμενω!!!!!!!!!!!!

Αννουλα μου :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κουκλιτσες με τις ομορφες κοιλιτσες!!!!! [smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

Ρεββεκακι μου εγω δεν μπορω να μενω μονη μου γενικα.....ποσο μαλλον οταν γεννησα!!!! Ευχομαι να σου ερθουν ολα οπως τα θες!!! :-*:-*

Αννουλα μου, δεν πιστευω να κατεβασες εσυ το μπυρονι, που φαινεται στην ακρη της φωτο, και φουσκωσε η κοιλιτσα σου..... :-?:lol::lol:

Φανουλα η δικη σου κοιλιτσα πρεπει να ειναι 2 φορες σαν τις δικες μας!!!!Εμεις κουβαλαμε 1 κιλο μωρο κι εσυ 1+1=2!!!! ;):-*:-*

Δεσποινιω μου ασε τα χαζα σου, κουκλιτσα εισαι!!!! Δεν πειραζουν τα κιλα, αρκει να τρεφεσαι σωστα!!! ;):-*

Λενακι μου κι εγω αυριο λεω να παω Θεσ/νικη ΙΚΕΑ και Jumbo!!! Ελπιζω να τα καταφερω!!!Καλα ψωνια!!! :-*:-*:-*

Ιωαννα μου με τετοια κριση, να παρακαλας να εχεις δουλεια κι εμεις εδω θα ειμαστε!!!! ;):-*

Σαμανθα μου απο κλαμα αλλο τιποτα.....οσο για τα κιλακια μη σκας οπως θα μπουν , ετσι θα βγουν!!!!! ;) Εγω εχω μια κορουλα και τωρα παω για το γιο!!! Με το καλο το κοριτσακι σου!!!!

Ειρηνουλα, που ειναι η κοιλιτσα σου;;;;;; :-*:-* οεο!!!!!

Μαριαλενα, Dat, Ελενα, Ελεναλδα,Breeze.....που ειστε;;;;; :-?

Πολλα φιλακια κοιλουμπιτσες!!!! :-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα από το τρελονήσι! Τι μου κάνετε?

Βλέπω την πιάσατε τη συζήτηση περί κιλών πάλι..εγώ είμαι 1,64 (Σκλεναρίκοβα), και από 52 έχω πάει 56...η γιατρός μου με βλέπει αγχωμένη και γελάει γιατί λέει ότι αυτή δεν είναι έγκυος και ζυγίζει πιο πολύ από μένα. Πάντως λέω ότι θα ήθελα να βάλω συνολικά 10 το πολύ. Εχώ υπάρξει ξανά 62 κιλα στο παρελθόν και τα έχασα σχετικά εύκολα.

Ρεββέκα κι εγώ τις ίδιες σκέψεις κάνω τελευταία, γιατί η καλή μου η μανούλα κανόνισε να ερθουν και τα πεθερικά μου οπότε θε είμαστε 5 άτομα και ο μπέμπης...άντε να βρεις άκρη...εντωμεταξύ έχω και πεθερά συνταξιούχο μαμή και όπως καταλαβαίνεις οι συμβουλές και η επιτήρηση θα πέφτουν σύννεφο (εγώ και ο άντρας μου είχαμε κανονίσει να έρθουν μία βδομάδα αργότερα για να συνηθίσουμε μόνοι μας).

Ματινάκι κι εγώ θα ανέβω Θεσ/νίκη με τον καλό μου μετά τις εκλογές, ένα Jumbo θα πέσει στανταρ! (και τσουρέκι τερκενλης και μπουγάτσες κλπ κλπ!!)

Λένα να σου δώσω τη δική μου γερμανική υπηκοότητα που δεν τη χρειάζομαι πλεον? :P

Δέσποινα πού στο καλό είναι τα 13 κιλα???????????????

Σαμάνθα κι εγώ το κλάμα το έχω εύκολο τελευταία, αλλά και τα νεύρα θα προσθέσω... (είμαστε γνωστοί για τη νευρικότητα μας εδώ, έχουμε και τραγούδι :" όλοι μέρα βλαστημάμε και το βράδυ τραγουδάμε". Νομίζω ότι το τελευταίο μου θύμα είναι ο αντρας μου..τον περιμένω να ξυπνήσει για να του τα χώσω κι άλλο (πολεμοοοοος!).

Αυτές τις μέρες το έχω ρίξει στην εύρεση του τέλειου καροτσιού. Λέω να πάρω αυτό το 3 σε 1 (πορτ μπεμπε και καθισμα αυτοκινητου μαζι). Εσείς τι λέτε? Θα γεννήσουμε και μέσα στο κρύο...χρειάζεται το πορτ μπεμπε!

Σας φιλωωωωωωωωωωώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελικούλα,γιατί αγχώνεσαι για κιλάκια βρε???Μια χαρά είσαι γλυκιά μου!! ;) Μέχρι 12 κιλά αν ξεκινάς την εγκυμοσύνη σου σε φυσιολογικό βάρος είναι καλά!! ;) Πότε θα πας Θεσσαλονίκη και πόσο θα κάτσεις?Κι εγώ θέλω να πάω μέσα στον Νοέμβριο,να κανονίσουμε να βρεθούμε αν βολέψει!!Και που είναι η κοιλίτσα σου,για να έχουμε καλό ερώτημα??????? :roll: Μη ξεσπάς μωρέ στον αντρούλη σου!!Βρες κάτι άλλο να ξεσπάς!Αν θες δοκίμασε αυτό,εμένα με βοηθάει!! http://www.games.gr/paixnidia/pc_breakdown :lol::lol::lol:

Από καροτσάκι,εμείς πήραμε αυτό με τις 3 ρόδες το οποίο συνδυάζεται και με κάθισμα αυτοκινήτου και με πορτ μπεμπέ! http://chicco.skroutzstore.gr/p.TRIO-S3 ... 10891.html Νομίζω ότι βολεύει πολύ!!

Άντε μπες και κανένα φέισμπουκ!!Χάθηκες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσαρες μου σας καλημεριζω και σας χαιρετω!!!!!! [smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

Ξεκιναω για ψωνια!!!!! ΙΚΕΑ - Jumbo και δε θα συμμαζευομαι!!!!!!!!! [smilie=blob5.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob5.gif]

ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοιλουμπιτσες μου!!!!!!!!!!!!!

Πρωινη πρωινη κι εγω.Με ξυπνησε με τα γαβγισματα της η Λαιδυ.

Βρε Αγγελικη γιατι αγχωνεσαι με τα κιλακια?Μια χαρα εισαι κι εσυ!!!!!!!!!!!!

Εμεις καροτσι αρχικα δε θα παρουμε,εχουμε της ξαδερφης μου που ειναι σχεδον καινουριο.

Ματινακι καλα ψωνια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ζηλευω....

Φιλακια σε ολες!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου!!!!Σημερα εχω περισοτερο χρονο θα κατεβω στις 11 μαγαζι!Εχουν αρχισει βλεπετε και ερχονται τα χριστουγε!ννιατικα και εχω πολυ ταχτοποιηση και κουραση!Να δω τι θα γινει τα Χριστουγεννα που θα εχει δουλεια και εγω θα εχω φουσκωσει αρκετα.... :roll::roll::roll::roll:

Ρεββεκακι ποσο ωραια ειναι η γειτονια σου!!!!!Τρελλαινομαι θελω ταξιδακι στην Τουρκια!!!!

Ματα ψωνισες πραγματακια;;;;;;;Αντε να μας πεις νεακια!!!!

Αγγελικη Ρεββεκα νομιζω πως μολις ερθουν τα μωρακια σας θα ευγνωνονειτε που θα εχετε κοντα σας τους δικους σας γιατι πιστευω πως στην αρχη ειναι μεγαλο ζορι με τα ξενυχτια!!!!Νομιζω πως τσαμπα ανχωνεστε!!! ;);););)

Δεσποινακι μου πωπω 8 εβδομαδες [smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif] περασε ο καιρος!!!!Θα εισαι απο τις πρωτες που θα μας πει εμπειριες τοκετου!!!!!Μια χαρα που εχετε καροτσακι ηδη!!!

Αννουλα μεγεια το καροτσακι!!Ειμαι και εγω υπερ του τριπλου!!!!ΘΑ παρω κι εγω τετοιο!!!

Ειρηνη :-*:-*:-*:-*:-*

Ελενααα Μαρακι(ΒΡΕΕΖΕ) που ειστε κοριτσια και χαθηκατε;;;;;; :-*:-*:-*:-*:-*

Παω για δουλεια φιλακια σε ολες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου!!!!Σημερα εχω περισοτερο χρονο θα κατεβω στις 11 μαγαζι!Εχουν αρχισει βλεπετε και ερχονται τα χριστουγε!ννιατικα και εχω πολυ ταχτοποιηση και κουραση!Να δω τι θα γινει τα Χριστουγεννα που θα εχει δουλεια και εγω θα εχω φουσκωσει αρκετα.... :roll::roll::roll::roll:

Ρεββεκακι ποσο ωραια ειναι η γειτονια σου!!!!!Τρελλαινομαι θελω ταξιδακι στην Τουρκια!!!!

Ματα ψωνισες πραγματακια;;;;;;;Αντε να μας πεις νεακια!!!!

Αγγελικη Ρεββεκα νομιζω πως μολις ερθουν τα μωρακια σας θα ευγνωνονειτε που θα εχετε κοντα σας τους δικους σας γιατι πιστευω πως στην αρχη ειναι μεγαλο ζορι με τα ξενυχτια!!!!Νομιζω πως τσαμπα ανχωνεστε!!! ;);););)

Δεσποινακι μου πωπω 8 εβδομαδες [smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif] περασε ο καιρος!!!!Θα εισαι απο τις πρωτες που θα μας πει εμπειριες τοκετου!!!!!Μια χαρα που εχετε καροτσακι ηδη!!!

Αννουλα μεγεια το καροτσακι!!Ειμαι και εγω υπερ του τριπλου!!!!ΘΑ παρω κι εγω τετοιο!!!

Ειρηνη :-*:-*:-*:-*:-*

Ελενααα Μαρακι(ΒΡΕΕΖΕ) που ειστε κοριτσια και χαθηκατε;;;;;; :-*:-*:-*:-*:-*

Παω για δουλεια φιλακια σε ολες!!!!!

Καλημερα Ιωαννακι!!!!!!!!!!!!!!

Καλη δουλιτσα!!!!!!!!!!!!Μη μας κουραζεσαι ομως πολυ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα ομορφουλες!!!!

πωπω ικεα τζαμπο ακουω και ζηλευω!!!!!

και γω το τριπλο καροτσακι θα παρω!!!!!το εχω βρει καλη τιμη!!!εσεις ποσο θα το παρετε η το πηρατε???

αυτην την βδομαδα εχω δουλειες με φουντες!!!!φανταστητε κλεινω ενα χρονο παντρεμενη και ακομα δεν εχω παει προξενειο να καταθεσω τα χαρτια του γαμου!!!!στην ελλαδα φαινομαι αγαμη!!! :lol::lol:

λενακι ξερεις οταν γενιετε το παιδι βγαζεις απευθειας ελληνικο διαβατηριο στο προξενειο???εσενα εχει και ελληνικο και γερμανικο???

αχ ρε κοριτσια μ εχει καθυστερησει πολυ αυτος ο μπογιατζης!!!ακομα δεν ηρθε!!!μαλλον παρασκευη ξεκιναω!!!θελω να τελειωσω επιτελους να φτιαξω το δωματιακη μας!!!

ειδα στον υπνο μου οτι γεννησα την μικρη μου και ηταν πολυ μικρη με πολλα μαυρα μαλακια και μελαχροινακι!!!!! :D:D σε μενα θα μοιασει αααχ!!!!

καλημερα και φιλια σε ολες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και σε σένα φιλάκια Ρεββεκάκι μου!!!!!!!!!!!!!

Είδα τις φώτος σου τις προάλλες..........

Γλύκες μου είσαστε και τα 2 σας!!!!!!!

Φτου-φτου!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και σε σένα φιλάκια Ρεββεκάκι μου!!!!!!!!!!!!!

Είδα τις φώτος σου τις προάλλες..........

Γλύκες μου είσαστε και τα 2 σας!!!!!!!

Φτου-φτου!!!!!!!!!!

ευχαριστω ζουζουνακι!!!! :ymblushing::-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα γλυκα μου κοριτσακια!!!!!

Τι κανετε??

Ειμαι μοναχουλα και βρηκα ευκαιρια να απλωσω το σεντονι μου!! :P

Χτες δεν ψωνισαμε τιποτα! Πηγαμε να δουμε μονο τιμες και να σταμπαρουμε πραγματακια.Βρηκαμε κρεβατακι για την μικρη,συνθεση για την τηλεοραση,εξαφυλλη ντουλαπα για εμας,τραπεζαρια σουπερ με καρεκλες και ολα αυτα με 600€ σχεδον! Καλο ε?? Οχι ομως απο ΙΚΕΑ.Απο ενα ταιραστιο μαγαζι διπλα.Τωρα μενουνε χαλια,κουρτινες τα οποια βρηκα απο Εbay σε πολυ καλες τιμες! :) Το καλο εδω ειναι οτι εχει πολλα μαγαζια με επιπλα και εχει μεγαλο ανταγωνισμο μεταξυ τουσ οποτε βαρανε τις τιμες!

Ρεββεκακι οταν γεννηθηκε η μικρη επρεπε να παμε να την δηλωσουμε στο προξενειο.Διαβατηριο η ταυτοτητα δεν σε βγαζουν απευθειας.Πρεπει να τα ζητησεις και να καταθεσεις τα αναλαγα χαρτια.Η μικρη δεν πηρε την Γερμανικη υπηκοοτητα απευθειας γιατι επρεπε να ειμασταν 7 χρονια εδω και τοτε δεν ειμασταν.Τωρα ομως γινεται και ετσι θα παμε να την βγαλουμε.

Να τον παρεις αυτον με τα βαψιματα και να τον πιεσεις.Αλλιως δουλεια δεν γινεται.

Δεσποινακι τι λες ρε συ για μεγαλη κοιλια και πολλα κιλα?? Η κοιλια σου φαινεται κανονικη και τα κιλα δεν φαινοντε καθολου.Αχ ακομα 8 εβδομαδες!!!! τι καλα!!!! :)

Ματινακι καλα ψωνιαααα!!! Σηκωσε τα ολα!!! :)

Ιωαννα μου καλη δουλεια! Θυμησε μου τι μαγαζι εχετε... :oops:

Την Κυριακη που μας περασε ειχαμε επετειο θρησκευτικου γαμου! ενας χρονος! Μας το θημησε η κολλητη μου που παντρευτηκε ιδια ωρα και μερα με εμας. :lol: Μονο η εκκλησια αλλαζε! Με πηραν τα ζουμια χτες που ειδα φωτο απο τον γαμο της..πολυ θα ηθελα να ημουν εκει. :( Μια ζωη το ονειρευομασταν..

Κοριτσια εγω οταν γεννησα δεν ηξερα αν ηταν καλυτερα να εχω καποιον να με βοηθαει η οχι.Ειχαν ερθει οι γονεις μου για 3 εβδομαδες και ζοριστικα πολυ.3 εβδομαδες δεν χαρηκα τιποτα..δεν μιλουσα πολυ και δεν γελουσα..οταν φυγανε επανηλθε το χαμογελο στα χειλη μου και ευχαριστηθηκα το μωρο μου.Τωρα τους ειπα να μην ερθουν στην γεννα αλλα αργοτερα και συμφωνησαν! Βασικα εκεινες τις μερες θελεις να εισαι με τον αντρα σου και το παιδι σου.Αν θηλαζεις κιολας τοτε η μονη βοηθεια που μπορουν να σε προσφερουν ειναι με το σπιτι.Ολα τα αλλα σου βγαινουνε φυσικα.Ετσι το βλεπω εγω.

Παω να μαγειρεψω γιατι με επιασα η παρλα και σας ζαλισα! :oops: Φιλακια σε ολες!!!! :-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΛΕΝΑΚΙ.ΜΕ ΘΥΜΑΣΑΙ.ΕΧΩ ΔΥΟ ΤΡΕΙς ΜΗΝΕς ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ ΛΑΠΤΟΠ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΝΔΕΣΗ ΙΝΤΕΡΝΕΤ.ΔΕΝ ΣΑς ΕΧΩ ΞΕΧΑΣΕΙ ΠΑΝΤΩς ΚΑΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΔΙΑΒΑΖΩ ΟΛΕς ΠΡΟΧΩΡΑΤΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ.ΣΑς ΦΙΛΩ ΓΛΥΚΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρααα!!!!!!!

είχα να μπω δυο μέρες και δεν σας προλαβαίνω!!! Είδα κοιλίτσες στρογγυλές στρογγυλές τέλειες!!!! προσπαθω κι εγώ ώρα να βάλω μια αλλά δεν τα καταφέρνω :( Θα προσπαθήσω κι αργότερα! Αυτή που έχω στο προφίλ μου είναι παλιά, τώρα δεν έχει καμία σχέση η κοιλούμπα πλέον!!!

Αύριο θα πάμε με τον αντρούλη και τους κουμπάρους μας στα Τρίκαλα Κορινθίας για διήμερο!! Δεν έχω ετοιμάσει ακόμα τα πραγματάκια μου. Πάω να ετοιμαστώ γιατί δεν θα προλάβω.

Σας φιλώ όλες γλυκά στην κοιλίτσα :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια!!!!

geozoyli καλα να περασετε το διημερο!!!!!Τι καλα θελω κι εγω εκδρομουλα!!!!!!

Λενακι τοσα πραγματα 600 ευρω μονο :o:o:o:o:o πολυ καλες τιμες!!!!!!!!Αντε με το καλο να τα αγορασετε!!!!Εχουμε μαγαζι με ειδη δωρων οικιακα και επιπλα......δυστυχως ομως δεν πουλαμε τιποτα μπεμπε :roll::roll::roll::roll: ολα λιανικη θα τα αγορασω!

Ρεββεκα απ οτι φαινεται και οι Τουρκοι μαστορες σαν τους Ελληνες της υπομονης ειναι....... :lol::lol::lol::lol::lol: παιρνε τον τηλεφωνα επισημανε και την εγκυμοσυνη σου μηπως ευαισθητοποιηθει και ερθει!!!Εγω βρηκα ενα τριπλο καροτσι 4τροχο με 300 ευρω!

Δεσποινακι προσπαθω να μην κουραζομαι πολυ ......με την αναδουλεια που υπαρχει ομως θελει κυνηγημα η δουλεια .....!!!Καταπιαστηκα εντωμεταξυ με τοσα χριστουγεννιατικα σημερα και εχω γεμισει ολη χρυσοσκονη =))=))=))=))=)) ετοιμη για μπουζουκια ειμαι :lol::lol::lol: !

Παω να κανω μπανακι καλο βραδυ σε ολες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • κορίτσια εγώ είμαι σε γόνιμες με βάση την εφαρμογή αλλά ακόμα δεν την έχω καταλάβει... στο εντωμεταξύ έχουμε καταφέρει μία επαφή την 9η μέρα... πφφ αλλά δεν υπάρχει κουρ΄αγιο... είμαστε πτώματα... 
    • Έχεις περάσει αντίστοιχο και εξελίχθηκε ;Δεν είναι τόσο αγωνία αυτό που νιώθω.Βασικα δεν νιώθω τίποτα...
    • Σ ευχαριστώ πολύ που το θυμήθηκες.Ναι είναι 9 μέρες από την ετ.Μακαρι να γίνει έτσι.Το εύχομαι.
    • Καλησπέρα σε όλ@. Δεν θα έκανα ξεχωριστό θέμα αλλά πραγματικά έχω απογοητευτεί από την συμπεριφορά του σταθμού ως προς το θέμα της διακοπής πάνας. Θα προσπαθήσω να τα συμπτύξω όσο μπορώ για να μην κουράσω. Αρχικά να πω ότι η κόρη μου 2 χρονών 8 μηνών και  πηγαίνει στον σταθμό του δήμου από τον προηγούμενο Σεπτέμβριο. Τότε μας είχαν ενημερώσει ότι η αγωγή τουαλέτας θα ξεκινήσει την άνοιξη. Ρωτάω και εγώ λοιπόν πριν το Πάσχα πότε θα ξεκινήσουμε και η δασκάλα της μου απαντάει ότι δεν είναι έτοιμη και ότι εμείς πρέπει να το δουλέψουμε το Πάσχα στο σπίτι και μετά να ξαναμιλήσουμε.  Εδώ να πω ότι η κόρη μου είναι πίσω λεκτικά οπότε ακόμα δεν επικοινωνεί πότε θέλει τσίσα ή κακά. Ωστόσο, στο σπίτι ξέρει πολύ καλά αν την ρωτήσεις ότι η λεκάνη είναι για αυτά τα πράγματα και μετά μάλιστα πατάει καζανάκι κι ας μην έχει κάνει κάτι στη λεκάνη. Οπότε, το Πάσχα ξεκινήσαμε εσώρουχο και κάθε 1,5 ώρα την πηγαίναμε στην λεκάνη κι ας μην έκανε τίποτα. Κάποιες φορές είχαμε επιτυχία. Και το συνεχίζουμε ακόμα στο σπίτι. Εδώ είναι το θέμα μου όμως, διότι ο σταθμός με ενημέρωσε ότι δεν την θεωρεί ακόμα έτοιμη, μάλιστα ούτε για μετάβαση από την πάνα την κανονική σε πάνα βρακάκι!!! Τους ενημέρωσα ότι έτσι σαφώς το παιδί μπερδεύεται γιατί τη μισή μέρα είναι με πάνα κανονική και την άλλη μισή με εσώρουχο στο σπίτι. Η απάντηση που πήρα σήμερα είναι ότι το παιδί δεν έχει ιδέα να ανεβοκατεβάσει το παντελόνι του οπότε δεν μπορεί να μπει πάνα βρακάκι, κάτι το οποίο στο σπίτι το κάνει γιατί την βάζουμε εμείς για να μαθαίνει σιγά σιγά. Και το αποκορύφωμα είναι ότι κατά τα λεγόμενα της δασκάλας μπορεί και μέχρι την επόμενη χρονιά να μην είναι έτοιμη να κόψει την πάνα. Πραγματικά έχω απογοητευτεί. Επίσης όλα αυτά ειπώθηκαν μπροστά στο παιδί. Μπορεί η κόρη μου να είναι πίσω λεκτικά αλλά αντιλαμβάνεται και δεν ξέρω πώς μπορεί να αισθάνεται. Θα ήθελα να ακούσω γνώμες για το πώς να το χειριστούμε εμείς στο σπίτι. Η κατεύθυνση μας είναι να συνεχίσουμε εμείς την εκμάθηση τουαλέτας έστω τη μισή μέρα και τα ΣΚ ολόκληρα γιατί στο άλλο κομμάτι που αφορά τον σταθμό δεν νομίζω ότι μπορώ να κάνω και πολλά.
    • Ωραία τότε! Καταλαβαίνω την αγωνία σου, έχω περάσει κι εγώ παρόμοια, για αυτό πιστεύω ότι θα πάνε όλα καλά!!! Εμένα με βοηθούσε να μιλάω και να βγαίνω με κόσμο που δεν ήξερε ότι είχα κάνει εξωσωματική κι έτσι περνούσαν οι μέρες!! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...