Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ,ΜΙΑ ΕΛΠΙΔΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΥΧΗ..ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΑ!!!


merykal

Recommended Posts

anastasia ta kafe ki ego nomizo einai kala..simainei oti feugei to pethameno aima..o,ti egine egine..emfuteutikan...tora tha stamatisei..pote den perimenes kanonika?mexri tote tha xei stamatisei..isos einai agoraki..lene oti sta agoraki iparxei ligo aimataki..agnosto giati..i einai dio paidakia pou prospathoun na skalosoun...min koitas ta hometest!!ola kala tha einai .. ;)

Κανονικα θελω αλλες 2 μερες μες το νερο για περιοδο..μωρε ας ειναι και αγορι, ας ειναι και κοριτσι, ας ειναι και διδυμα!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερες καλημερες!!!τι γινεται καμια δεν ειναι εδω? :( οποτε μπαινω πρωι λειπετε και οποτε δεν μπαινω ειστε ολες μεσα.τυχαιο?δεν νομιζω :)):))

αναστασια μην αγχωνεσαι για τιποτα θα δεις οτι σε δυο με τρεις μερουλες το ροζ και τα καφε θα εχουν εξαφανιστει.θα μπεις κανονικα στην ροη της εγκυμοσυνης χωρις κανενα προβλημα..το σπορι σου θα ειναι γερο και θα μεγαλωνει φυσιολογικα ακου με που στο λεω εγω... ;);;);;) αισιοδοξιαααα αναστασια μου ο Χριστουλης ειναι μαζι σου-μαζι σας σε ολες τις μελλουσες μανουλες.

χαρα μουυυ στειλε εσυ την μπεμπεδοσκονη και να δεις συντομα θα ερθω να σε βρω ;):x:x:x:x@};-@};-@};-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν την βλεπω τη δουλεια κοριτσια.....εκανα ενα ακομα τεστ που ανιχνευει 10 ml και ειναι αρνητικο.Επεσε στανταρ η χοριακη....μεχρι το βραδυ θα μου ερθει χαλαρα! :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα,

Αναστασία μου, κοριτσάκι μου...λυπάμαι κοριτσάκι μου που νιώθεις έτσι, αλλά μην βιάζεσαι ακόμη κοπέλα μου.... @};-@};-@};-@};-@};-@};-

Οχι ρε γαμώτο δεν μπορεί...

μην σκέφτεσαι αρνητικά όπως και να χει όμως....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ μωρε αναστασια ηρεμησε σε παρακαλω και ασε τα τεστ ολα καλα θα πανε...τα ειπαμε εμεις ;)

καλα ειμαι cuando μου σε λιγο θα παω για δουλεια :( και βαριεμαιιιι!!! η φωνη μου ακομα ειναι χαλια αλλα με χαπια το παλευω :-p

η χαρα δεν πρεπει να εχει κανει ακομα χοριακη δεν εχω νεα της.ελπιζω να ειναι ολα καλα,που θα ναι δηλαδη ;;);;)

βγαινω να ετοιμαζομαι σιγα σιγα :wave::wave:

αναστασακι μου :-*:-*:-*:):):)@};-@};-@};-@};-@};-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια :)

Αναστασία μου, γιατί μπλέκεις με τεστ φαρμακείου? Αυτά μην τα εμπιστεύεσαι γιατί έχουμε διαβάσει τόσες κ τόσες περιπτώσεις με λανθασμένα αποτελέσματα :!:

Ηρέμησε, χαλάρωσε, ξεκουράσου κ προσευχόμαστε όλα να είναι καλά!

Φιλάκια κ καλή επιτυχία σε όσα κοριτσάκια δεν περιμένουν %%-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια και από εμένα ~o)~o)~o)~o)~o)

Βρε καλή μου, βρε γλυκιά μου Αναστασία, τι τα θέλεις τα πολλά τεστ;;; Σκωτσέζικο ντους κάνεις στον εαυτο σου!!!! Κάνε λίγο υπομονή. Περίμενε να δεις πως θα προχωρήσει το πράγμα. Μην προδικάζεις καταστάσεις και απογοητεύεσαι τσάμπα. Ηρέμησε λιγάκι για να βοηθήσεις τα εμβρυάκια σου να εμφυτευτούν καλά και να συνεχίσουν να μεγαλώνουν. Το άγχος είναι εναντίον σου.

Χουανιτάκι καλό ταξίδι και ωραία να περάσετε. Η περιοχή γύρω απο την Καρδίτσα και τα Τρίκαλα είναι πανέμορφη, μόνο που τώρα θα έχουν πέσει τα φύλλα απο τα δέντρα. Να μην παραλείψετε να επισκεφθείτε το πέτρινο γεφύρι που είναι στο δρόμο για την Ελάτη και το Περτούλι. Έ, ρε, αναμνήσεις που έχω απο αυτά τα μέρη... Χριστούγεννα και Πάσχα. Την λίμνη Πλαστήρα, τα Μετέωρα... Ωραία εκδρομή θα κάνετε!!! Ελπίζω μόνο να μην σας πιάσει καμία κακοκαιρία. Αλλά και αυτό να γίνει, αφού είσαι στις γόνιμες, μάλλον σε καλό θα σας βγεί.... 8-}8-}8-}8-}

Άντε, καλά βόλια....!!!!

Χαρά στείλε μπόλικη μπεμπεδόσκονη στη Ρόουζ μας, να παίρνει σειρά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρικακι κι εσυ δεν περιμενεις σε λιγες μερες;ευχομαι να εισαι η επομενη το λοιπον..και να σε ακολουθησω αν και δεν το πολυπιστευω..χουανιτακι καλο ταξιδι και καλα σπορακια να πιασεις..κι εμεις κοριτσακια θα παμε παρισι τα χριστουγεννα πρωτοχρονια..εμαθα οτι εκει μενει ο κυρ πελαργος και παω να τον τσακωσω..δεν θα ειμαι σε γονιμες αλλα ετσι και τον πετυχω πουθενα θα δει.. :twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σου cuando [smilie=hello.gif][smilie=hello.gif][smilie=hello.gif]

Εγώ δεν περιμένω γύρω στις 5-6/12, αλλά δεν το βλέπω... :-B:-B:-B:-B:-B Το ραντεβού μας είναι αλάνθαστο εδώ και 7 μήνες, οπότε θα έχουμε μουσαφίρη, το αισθάνομαι.... Έχεις την άδειά μου να με προσπεράσεις και την ευχή μου μαζί... @};-@};-@};-@};-@};-%%-%%-%%-%%-%%-

Ωραίο το Παρίσι!!! Θα περάσετε καταπληκτικά!!! Μόνο να περάσει η κακοκαιρία, γιατί θα πεθάνετε στο κρύο και δεν θα μπορείτε να κόψετε βόλτες να χαρείτε την Χριστουγεννιάτικη ατμόσφαιρα. Εάν κόψεις μάτι τον πελαργό να τεμπελιάζει σε κανένα καμπαναριό, να τον βουτήξεις από το φτερό, γιατί χρωστάει πολλά μωρά στην Ελλαδίτσα μας... :)):)):)):)):)):))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ουτε εγω περιμενω 5-7..ξερεις τι μαρικακι;εγω πιστευω πως ο πελαργος δεν μας βρισκει γιατι εχουμε αλλαξει διευθυνση..μας ψαχνει ελλαδιτσα κι εσυ εισαι στις αμερικες και γω στις βαρκελωνες..γι αυτο παω να του πω που μενουμε να ερθει.. :lol: θα τον μαδησω και λιγο.. :roll::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χα, χα, χα, χα, χα!!!! Καλό, Καλό!!!! :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

Λες, έ....;;;; :-?:-?:-?:-?:-?

Μωρέ, βρες τον εσύ, και αλίμονό του που δεν κάνει τη δουλειά του σωστά!!! Τι πελαργός είναι;;; Έπρεπε να τα γνωρίζει αυτά τα πράγματα!!! Βγάλτου κανένα φτερό για να μάθει... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Κάποιος πρέπει να του μιλήσει για το fast internet connection...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia sas vre koritsia...kairo exw na grapsw alla benw kai diavazw ta nea sas..kai ekei pou xarika extes gia tin anastasia kai pira ton upologisti na grapsw ton ithele o gios mou kai apo to na fwnazei tou edwsa na paiksei na isixasw....twra koimatai kai vrika efkeria na grapsw..ti egine anastasia mou ola kala???elpizw na einai kala kai na fugei i gatemia kai na paroume seira kai emeis...marikaki ola kalaaaa??????polla prits akouw..afisame ti gumnastiki kai arxisame ta prits??xaxxaxati na pw...kana allo kalo neo exoume??Emena vgikan ta apotelesmata apo ton progenitiko elenxo pou ekana kai einai ola kala mono pou mou vrikan ourolimoksi...ekana kai epanalipsei tou test kai pali ourolimoksi..kai avrio paw na mou grapsei adiviwsi..ma kala pws ginete na exw kai na min to kserw??den aisthanomai tpt..kai an den tuxene na paw gia geniko check up oute pou tha to katalavaina..eftixos gia kamia vdomada tha parw adiviwsi meta stis 12 perimenw periodo kai meta ksekinaw.......ouuououououououou....apo xara kanw etsi..xixixixi..filiaaaaaaaaaaaaaaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

[smilie=director2.gif] [smilie=director2.gif] [smilie=director2.gif]

ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ [smilie=director.gif] ΓΙΑ ΕΛΑΤΕ [smilie=director.gif] ΓΙΑ ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ :ymbringiton::ymbringiton::ymbringiton::ymbringiton:

ΑΦΟΥ Ο ΠΕΛΑΡΓΟΣ ΜΑΣ ΑΓΝΟΕΙ ΘΑ ΤΟΝ ΠΕΡΙΠΟΙΗΘΩ ΕΓΩ ΑΝΑΛΟΓΩΣ [smilie=pottytrain5.gif] [smilie=pottytrain5.gif] [smilie=pottytrain5.gif] [smilie=pottytrain5.gif] [smilie=pottytrain5.gif] ΘΑ ΒΑΛΩ ΤΑ ΔΥΝΑΤΑ ΜΟΥ ΝΑ ΤΟΝ ΡΙΞΩ ΞΕΡΟ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΕΙ ΟΧΙ ΝΑ ΠΕΤΑΞΕΙ ΟΥΤΕ ΚΡΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ [smilie=tard.gif][smilie=tard.gif][smilie=tard.gif][smilie=tard.gif][smilie=tard.gif]

ΜΠΡΑΒΟ ΚΙΣΚΑ ΜΟΥ ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΣΥ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΣΥΝΤΟΜΑ ΞΑΝΑ ΜΑΜΑ [smilie=wave.gif][smilie=wave.gif][smilie=wave.gif][smilie=wave.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xouanitaki καλα να περασεις!ειναι υπεροχο μερος εχω παει και περασα τελεια.διασκεδασε οσο μπορεις και που ξερεις ισως γυρισετε 3 ;)

αναστασια μου πως εισαι?ποιος σου ειπε καλε οτι σε θελουμε εδω? :P εδω σε θελουμε αλλα εγκυουλα :)

χαρααα που χαθηκες.τι εγινεεε με την χοριακη???

μαρικακι και cuando ειστε οι επομενες που θα φουσκωσουν ;) πιασε τον πελαργο cuando και φερτον εδω περα γιατι ξεχασε να αφησει και αλλα μωρακια X( εμεις στο πηγαδι κατουρησαμε =))=))=)) να γεμισει τον σακο του και να ερθει γρηγορα μην τον ξεπουπουλιασω :)):)):))

:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΥΚΛΙΤΣΕΣ ΜΟΥ............

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ,ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 8.30 ΦΕΥΓΕΙ ΤΟ ΚΑΡΑΒΑΚΙ ΜΕ'ΜΑΣ ΜΑΖΙ.... :P

ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΖΕΣΤΑ ΑΚΟΜΗ,ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΒΓΕΙ ΑΦΟΥ ΦΥΓΩ!!!

ΙΣΩΣ ΤΟ ΟΤΙ ΘΑ ΜΕ ΦΙΛΟΞΕΝΗΣΟΥΝ ΝΑ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΛΙΓΟ ΔΙΣΤΑΚΤΙΚΗ...

ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ,

ΗΛΙΟΛΟΥΣΤΗ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ!

ΤΙ ΠΡΑΜΑ Κ ΑΥΤΟ,ΕΙΝΑΙ ΑΡΧΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΗ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΤΖΑΚΙ ΑΝΑΨΑΜΕ ΟΥΤΕ ΚΑΛΟΡΙΦΕΡ!

ΚΑΛΑ ΚΑΛΑ ΧΕΙΜΩΝΙΑΤΙΚΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΒΑΛΕΙ!

:o

ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΙ ΑΣΕ ΤΙΣ ΒΛΑΚΕΙΕΣ ΠΟΥ ΣΕ ΘΕΛΟΥΜΕ ΕΔΩ...

ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΝΑ ΕΡΘΩ ΝΑ ΣΟΥ ΤΙΣ ΒΡΕΞΩ!!!

ΞΟΥΤ ΞΟΥΤ ΞΟΥΤ ΑΠΟ΄ΔΩ!!ΚΑΜΙΑ ΔΕ ΣΕ ΘΕΛΕΙ!

ΝΑ ΦΥΓΕΙΣ ΚΥΡΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΣ ΑΛΛΟΥ!

ΦΙΛΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...