Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ,ΜΙΑ ΕΛΠΙΔΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΥΧΗ..ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΑ!!!


merykal

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1.7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αναστασούλα μου ΜΠΡΑΒΟ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ!!!! ΜΠΡΑΒΟ!!! ΠΟΛΥ ΧΑΡΗΚΑ!!! ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!

Είδες που σου έλεγα να ξεκουραστείς, και να ονειρευτείς τα μωρούλια σου γιατί έρχονται!!!! :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty: :YMPARTY: :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty: :YMPARTY: :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

Πρόσεχε τώρα όσο μπορείς, μην κουράζεσαι, μην σηκώνεις βάρη, να κοιμάσαι καλά και όλα θα πάνε περίφημα.

Άντε,βρε κορίτσια, σηκώθηκα με την τσίμπλα στο μάτι και άνοιξα τον υπολογιστή από την αγωνία μου....

Τώρα μπορώ να πιώ τον καφέ μου με ησυχία....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αμήν ΣΙΑ μου!!! Από το στόμα σου και στου Θεού το αυτί!!! :ympray::ympray::ympray::ympray:

Εμένα πάλι θα με προτιμήσει η άτιμη!!! Το αισθάνομαι... :-??:-??:-??:-??

Αλλά σήμερα είναι ημέρα χαράς για την Αναστασούλα μας!!! [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion1.gif]

Χριστουγεννιάτικος μπουναμάς ήταν αυτός! [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστασια μαζι με τη χαρα και την αερινη ξεκινησατε το σερι εγκυμοσυνων..νομιζω πως βρεχει μωρακια..!!!!!!!ααααααααααααααα...θα δεις καλη μου που η χοριακη σου θα τριπλασιαστει και σε λιγους μηνες θα χεις το μπεμπακι σου αγκαλιτσα [smilie=wav.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα βάλουμε πάλι την μηχανή μπροστά [smilie=sex.gif][smilie=sex.gif][smilie=sex.gif][smilie=sex.gif][smilie=sex.gif][smilie=sex.gif] και θα καούν τα κρεββάτια, τα τραπέζια, τα πατώματα, οι καναπέδες... [smilie=love7.gif][smilie=love7.gif][smilie=love7.gif][smilie=love7.gif][smilie=love7.gif][smilie=love7.gif] και όλα τα συναφή... [smilie=laughing6.gif] [smilie=laughing6.gif] [smilie=laughing6.gif] [smilie=laughing6.gif] [smilie=laughing6.gif] [smilie=laughing6.gif] [smilie=laughing6.gif] [smilie=laughing6.gif]

Κορίτσια, ανασκουμπωθείται!!! Έχουμε δουλειές να κάνουμε!!! Ξεσκονίσατε; Στρώσατε; Να ξεστρώσετε! Πλύνατε; Σιδερώσατε; Μαγειρέψατε; Στολίσατε το σπίτι; Πλύνατε κουρτίνες και χαλιά; Να τα ξανακάνετε, γιατί πρέπει να ετοιμαστούμε για τα αυγουλάκια που έρχονται... [smilie=icon_bounce.gif] [smilie=icon_bounce.gif] [smilie=icon_bounce.gif] [smilie=icon_bounce.gif] [smilie=icon_bounce.gif] [smilie=icon_bounce.gif] [smilie=icon_bounce.gif] [smilie=icon_bounce.gif] [smilie=sign19.gif][smilie=sign19.gif][smilie=sign19.gif][smilie=sign17.gif][smilie=sign17.gif][smilie=sign17.gif][smilie=female.gif][smilie=female.gif][smilie=female.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΕΡΝΑΜΕ ~o)~o)~o) [smilie=icescream.gif] [smilie=icescream.gif] [smilie=icescream.gif] [smilie=icescream.gif] [smilie=happy1.gif][smilie=happy1.gif][smilie=happy1.gif][smilie=happy1.gif][smilie=happy1.gif][smilie=coffee2.gif][smilie=coffee2.gif][smilie=coffee2.gif][smilie=coffee2.gif]

[smilie=icon_thumleft.gif] [smilie=icon_thumright.gif] [smilie=icon_thumleft.gif] [smilie=icon_thumright.gif] [smilie=icon_thumleft.gif] [smilie=icon_thumright.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΧΙ ΠΕΣ ΠΕΣ ΜΟΥ!!!!ΣΤΑ'ΛΕΓΑ???

ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ ΣΤΟ ΑΝΑΣΤΑΣΟΥΛΙ ΜΑΣ!!!

Μ Π Ρ Α Β Ο ! ! ! ! ! !ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ''ΙΣΠΑΝΙΣΤI'

henorabuena

ΞΑΠΛΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΚΑΙ ΧΑΛΑΡΑ ΒΗΜΑΤΑΚΙΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟΥΑΛΕΤΑ

ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΥΠΕΡΟΧΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία, εύχομαι ό,τι καλύτερο, μια χοριακή απείρου ύψους τις επόμενες μέρες και μια τέλεια εγκυμοσύνη :)

Χαρά κ Αέρινη , όλα να πηγαίνουν τέλεια κ με το καλό η εγκυμοσύνη σας!

Κ στα υπόλοιπα κοριτσάκια, πολύ σύντομα να έρθει το νινάκι [smilie=female.gif][smilie=sign19.gif][smilie=male.gif][smilie=sign17.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟ ΑΝΑΡΤΗΣΑ ΚΑΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΠΑΝΤΗΣΗ... :(

ΚΑΠΟΙΟΝ ΤΣΑΓΚΑ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΣΤΑΣ ΑΘΗΝΑΣ?ΤΟΝ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΑΚΟΥΣΤΑ?

ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΕΧΩ ΤΟ ΔΩΡΑΚΙ ΤΩΝ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ!!!!Ε,Ε,Ε,Ε???

Η ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΛΛΟΝ ΑΝ ΞΕΡΕΤΕ...ΚΑΛΟ!

ΦΙΛΙΑΑΑΑΑ ΣΤΙΣ ΠΙΟ ΓΛΥΚΕΣ ΕΓΚΥΜΟΝΟΥΣΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ!

ΥΓ.H MERYKAL ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ?????

ΜΕΡΥΚΑΛ,ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΓΛΙΦΙΤΖΟΥΡΙ ΓΙΑΤΙ ΧΑΘΗΚΕΣ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

[smilie=blob3.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif]:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd Χαρά αερινή Αναστασία!!! Μπράβο Κορίτσια!!! ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!! Σας εύχομαι να έχετε ΤΕΛΕΙΕΣ τελειόμηνες εγκυμοσύνες και να κρατήσετε γερά μωράκια στην αγκαλιά σας!!!!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

[smilie=laughing8.gif] Γιουπι γειγεια γιουπι γιουπι γεια

[smilie=laughing8.gif] Γιουπι γειγεια γιουπι γιουπι γεια...

Αναστασούλααααα [smilie=director.gif]

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ

στα υψη να φτάσει η χοριακή σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif] [smilie=icon_bigsmurf.gif]

ειρθε το δωρακι σου και σενα [smilie=icon_flower.gif] [smilie=icon_flower.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσιααααα :ymparty::ymparty:

χαρα μουυυυυυ εδω ειμαι!!!!δουλευα πρωι σημερα γι αυτο δεν ημουν μεσα.σου εστειλα και π.μ!

δεν χρειαζεται να με ευχαριστεις ξερεις ποοοσο πολυ εχω χαρει για σενα.ακομα δεν μπορω να το πιστεψωωω 8-}8-} φαντασου να μεινω εγω πως θα κανω :)):)) αληθεια για πες ποτε ειχατε επαφες?μονο στις γονιμες η ολο το μηνα μερα παρα μερα?ελα φιλεναδα δωσε συμβουλες να μαθω γιατι αισθανομαι μονη μου θελω να σε ακολουθησω :-p:-p να φουσκωμεγαλωνουμε μαζι =))=)) καλε εισαι εγκυουλααααααααα [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=toothy10.gif] [smilie=toothy10.gif] χαζεψα τελειως :blink: το παρτυ ποτε θα το κανεις?? :ymparty::ymparty::ymparty::):):)

ομως τι βλεπω και η αναστασια μας εγκυος??? [smilie=wav.gif][smilie=wav.gif] πολλα συγχαρητηριαααααα με ενα γερο μωρακι!!!!μην αγχωνεσαι και να σκεφτεσαι θετικα ολα καλα θα εξελιχθουν και το η τα μωρακια σου θα ειναι μια χαρα :)

μπραβο βρε κοριτσια ξεκολλησαμε επιτελους και που ειστε ακομα ακολουθουν πολλα μωρακια δεν τελειωσαμε εδω ;);;);;)

για να δουμε η επομενη ποια ειναι.. :-?:-?:-?:x:x:x:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ολα τα λεφτά είσαι rose, αλήθεια βρε κορίτσια πέστε μας τις επαφές σας πότε ήταν, πως ήταν και κτλ...ξέρετε εσείς. Άντε να βλέπου άσπρη μέρα μια μια...

Ενημέρωση κορίτσια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Morouli δικιο δεν εχω να μην ξερουμε και εμεις :-p καλα δεν θελουμε ακριβης λεπτομερειες στο πως ηταν και τι σταση :)):)):)):)) αυτα τα κανουμε και εμεις =))=)) αλλα να ξερουμε βρε αδερφε ποιες μερες ειχαν επαφες μηπως δουμε και εμεις ασπρη μερα οπως λες και εσυ ;;);;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και χαιρομαι και θελω να ειμαι προσγειωμενη!!!Αν υποχωρησει το ροζαλι που εχω ειμαστε σε καλο δρομο.Αυτο ομως ακομα εκει ειναι δεν λεει να φυγει!!! :evil:

Ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας κοριτσια και μακαρι ολες να κανουμε γερα παιδακια!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anastasia ολα καλα θα πανε θα υποχορησει το ροζουλι σαν rose στο λεω :)):)) και να δεις που τα μωρακια σου θα ειναι τελειααα :) γαιτι ειμαι και σιγουρη πως θα ειναι δυο ;;);;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον εχω την εντυπωση rose πως εσενα και την merentoula καποιος σας παιρνει τηλεφωνο και σας δινει στοιχεια!! 8-) Δωστε γρηγορα ονομα!!!! :lol::lol:

Και απο που καταλαβες καλε οτι θα ειναι διδυμα?Πε και μενα! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • 6 και 1 μου είπε!!! Δεν ξέρω κ εγώ σηκώνω τα χέρια ψηλά!!!!
    • Α τέλεια!! Το είχα κι εγώ άγχος με το σκυλί γιατί δεν έχω καταλήξει ακόμα σε παιδίατρο για να το συζητήσουμε..
    • αχαχ το ίδιο είμαστε!  Κορίτσια μίλησα με παιδίατρο! Ρώτησα για εμβόλια αν πρέπει να κάνουμε, και μου είπε τίποτα άλλο πέραν του κοκκύτη που έχω ήδη κάνει! Μου είπε ότι μπορεί να είναι και στον τοκετό μας. Επίσης, είπε ότι δεν υπάρχει πρόβλημα με το σκυλάκι ίσα ίσα ότι βοηθάει το μωρό απλά στην αρχή να υπάρχουν όρια, να μην πάει στην κούνια κτλ..
    • Έλα σοβαρά τώρα ;;; Ρε κορίτσι μου τι γίνετε δεν ξέρω εύχομαι να πάνε οοολα καλά πραγματικά στο εύχομαι μέσα από την καρδιά μου 🙏🙏🙏 Ίσως δεν έπρεπε να κανείς άλλη χοριακη αφού είχατε με τον υπέρηχο εικόνα  σε ποια βδοαμδα βρίσκεσαι τώρα ;
    • Κορίτσια! Ο γιατρός σήμερα είδε το έμβρυο κ ακούσαμε και καρδιά! Και εγώ πήγαινα για αποξεση...του λέω μα η χοριακη έπεσε...μου λέει εγώ αυτήν την εγκυμοσύνη τώρα δεν την ρίχνω  Δε ξέρω τι έγινε αλλά κρατάω μικρό καλάθι!!! Πριν μια βδομάδα ακριβώς φαινόταν μόνο ο σακος κ μέσα σε μια εβδομάδα είδαμε κ μωρό κ καρδιά???? Θα τρελαθούμε!!!! Έχει ξανά συμβεί αυτό? Του λέω μήπως κάτι δε πάει καλά γι αυτό πέφτει η χοριακη? Μου λέει εγώ κρατάω μόνο τον υπέρηχο τωρα....
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...