Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ,ΜΙΑ ΕΛΠΙΔΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΥΧΗ..ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΑ!!!


merykal

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1.7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ελπίζω σύντομα να έχεις παρέα την Αναστασία μας και την Ρόουζ μας, για να ανοίξεις το πόστ το συντομότερον δυνατόν, γιατί νομίζω θα πάρουν σειρά και άλλες.... καλομελέτα και έρχεται.... :ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανοιξαμε και σας περιμενουμεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!Τελειο!!!!!aerini πανε βαλε πινακιδα "OPEN" κι ερχομαστε μια μια να στρωσουμε τραπεζια!!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia mou kalispera...irtha gia na sas doso tin thetiki mou energeia :):) ekana epanalipsi xoriakis simera kai einai 328 :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause: mporo na po sxedon me sigouria oti eimai eggios [smilie=wav.gif]

sas euxomai mesa apo tin kardia mou na erthei to thaumataki sas oso pio noris ginetai...filakia

ΜΠΡΑΒΟ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΑΣ!!!!Είδες όλα θα πάνε κατ`ευχην, και μην νιωθεις μοναξιά σε λίγο ερχομαστε κι εμεις που θα παει!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!!!αερινη με το καλο το μωρακι σου!!!!!ευχομαι και στα δικα μας και συντομα.....διοτι αρκετα εχουμε φαει ΠΟΡΤΑ ΤΟΟΟΟΟΟΟΟΣΟΟΟΟΟ ΚΑΙΡΟ!!!!!!ΕΓΩ ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΜΗΝΕΣ ΟΛΟ ΑΠΕΞΩ ΜΕΝΩ!!!!!!!!!!ΤΙ ΝΑ ΠΩ!!!!ΕΛΠΙΖΩ ΟΜΩΣ...ΑΚΟΜΗ Η ΞΟΥΤ-ΞΟΥΤ ΝΑ ΜΗΝ ΕΜΦΑΝΙΣΤΕΙ.Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙναι οτι δε κανω τεστ για να μην απογοητευτω...ετσι τουλαχιστον ελπιζω...εαν κανω βγει αΡΝΗτικο???χανω εστω και αυτη την ωραια μικρη ψευδαισθηση...

η αληθεια ειναι οτι εχω κατι πονακια μια αριστερα μια ΔΕξια οπου λεω τωρα θα μου ερθει.κατα αλλα το στηθος μου κατα τη διαρκεια του υπνου και οταν ξυπναω με πεθαινει.οι θηλες μου βασικα. :shock: ισως απλα απο τη καθυστερηση.ειναι συμπτωμα οτι θα αδιαθετησω.

εχω και ενα πονο αφοτου κατουραω,για λιγο και μετα μου περναει.νιωθω λιγο ατονη και δε θελω να παω στη δουλεια,νιωθω κουρασμενη,αλλα ισως ειμαι κρυωμενη.δε δινω πλεον σημασια σε κανενα συμπτωμα ...οποτε προδιαθετω τον ευατο μου οτι θα αδιαθετησω και τον αντρα μου...για να μην απογοητευτουμε για ακομη μια φορα.....

ΜΑΚΑΡΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟ ΘΕΛΩΩΩΩΩΩΩΩ ΤΟΟΟΟΟΣΟ ΠΟΛΥ Και το περιμενω αυτο τοσο μεγαλο χρονικο διαστημα!!! :x:x:x:x[smilie=blob1.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob1.gif](*)(*)(*)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μαι και εγώ....

μια μέρα έλειψα αλλά δεν σας προλαβαίνω βρε κορίτσια, έχασα πολλά επεισόδια.

aerini είσαι έγκυος ;; να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη !!!!! θα έρθουμε και εμείς που θα πάει... :ympray::ympray:

Χαρά άντε με το καλό ;);)

Σήμερα είχα ραντεβού με τον γυναικολόγο, θα ξανακάνει ο καλός μου ανάλυση σπέρματος, εγώ θα δω την προλακτίνη μου και αν είναι συμβατό το σπερμα με τα κολπικά υγρά μου.

αχ μακάρι να είναι κάποιο απο αυτά το πρόβλημα, να λυθεί γρήγορα και σύντομα να έρθει και το δικό μας μωράκι :ympray::ympray:

το περιμένουμε εγώ και ο καλός μου πως και πως !!! :x [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] :x

εμπειρίες κάποια απο τις συγκεκριμένες εξετάσεις ;; (εκτός σπέρματος :lol: )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλημέρα και από μένα εύχομαι τα χριστούγεννα να γίνει το θαυματάκι σε όλες μας .Αχ βρε κορίτσια μου βλέπω στον ύπνο μου πολύ συχνά ότι κρατάω ένα αγοράκι(το βαφτιστήρι μας ) και το αγκαλιάζω και το φιλάω μήπως ξέρει καμιά από όνειρα ? νομίζω ότι το αγόρι δεν είναι και πολύ καλό έτσι δεν είναι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα τα ονειρα μου βγαινουν ακριβως....οτι δω βγαινει.....

λενε οτι αν δεις αγορι ειναι μπελαδες....αλλα δεν ειναι λογικο γιατι στα ονειρα μας βλεπουμε τους ανθρωπους που ειναι γυρω μας..κ εσυ ειδες το βαπτηστηρι σου.....αρα για εμενα καλο θα το εβλεπα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kαλημερα!!!κοριτσια τι κανετε???εγω στη δουλεια ειμαι και βαριεμαι λιγο..

εαν δεν μου ερθει η ΞΟΥΤ-ΞΟΥΤ και σημερα αυριο πρωι θα κανω τεστ... [smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

μακαρι κοριτσια να ειμαι!!!!!!!!!μερεντουλα ,χρυσανθη,rose ....cuado...ΜΑΚΑΡΙ :D:D:D

ΕΛΙ 21 καλημερα!!!δε νομζω να σημαινει κατι ασχημο...απλα ειναι χριστουγεννα,σκεφτεσαι τι δωρο να του παρεις...σκεφτεσαι οτι θελεις και εσυ ενα μωρακι...ΚΑΙ το βλεπεις..

ευχομαι σε ολες μας ..η καινουργια χρονια να μας βρει με φουσκωμενες κοιλιτσες...

και μετα ολα τα καλα ....ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ!!!!!!

θελω να στολισω το δεντρο,εαν προλαβω θα το κανω σημερα!!!!!!!!!!τι ωραια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαρα μου πόσες μέρες έχεις καθυστέρησή ?εύχομαι να είναι καλά τα νέα που θα μας πεις αύριο

δεν ξέρω τι μπορεί να συμαίνει αυτό το όνειρο αλλά το βλέπω πολύ συχνά και αν δεν κάνω λάθος μάλλον είναι στεναχώρια ή βάρος το αγόρι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια.

aerini πολλα συγχαρητηριαααα!!!ευχομαι μια υγιη και τελειομηνη εγκυμοσυνη..ωραια το πρωτο θαυμα :) ηρθε για να δουμε ποια θα ακολουθησει ;)

αναστασια και χαρα ειστε οι επομενες :)

χαρα τι καθεσαι καλε?κανε κανα τεστ τουλαχιστον εχουν περασει τοσες μερες.ελα να ακουσω απο σενα τα ευχαριστα για να χαρω και να παρω θαρρος.αληθεια ποσος καιρος εχει περασει απο την επεμβαση?εμας 3 μηνες και 7 μερες ακριβως.

εγω δυστηχως δεν μπαινω στο καινουργιο σας ποστ γιατι σημερα με το που ξυπνησα ειχε ερθει η κυρια.οποτε παμε για τον αλλο μηνα!αν και οπως το βλεπω το 2010 ετσι θα φυγει και αυτο απο το 2011 να δουμε τι θα δουμε.ποτε θα ερθει και η δικη μου η ωρα οεο? :-p

χρυσανθη θελω νεες μερες να μου πεις :P με κυκλο 28-32 πλεον θελω τις γονιμες παρακαλω :lol::lol::lol:

ειπαμε ομως συνηθισμενη ειμαι θα παω να κανω τα ψωνια μου και να χαρω τις γιορτες.αν και ειμαι λιγο χαλια εχω κρυωσει και η φωνη μου εχει κλεισει,σαν νταλικιερης μιλαω =))=)) ,παρολαυτα εγω με διαθεση Χριστουγεννιατικη θα συνεχισω... :-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aerini συγχαρητηρια να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!!!!κοριτσακια ερωτησουλα!!!γινεται να ποναει το στηθος σαν να εχεις μελανια απο χτυπημα και να μην ειναι πρησμενο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rose μου εχει περασει κανενα 5,5μηνο.αν ειμαι θα παρω τηλ το γιατρο και θα τον χιλιοευχαριστησω!!!!τοσο καιρο προσπαθουμε...για αυτο το λογο φοβαμαι να κανω και το τεστ μη βγει αρνητικο...και φαω τα μουτ :ymblushing: ρα μου παλι.

ελι 21 ο κυκλος μου συνηθως ειναι 26ημερες το πολυ,μονο τον προηγουμενο μου ηρθε στις 28.

ειχα αδιαθετησει 2/10 μετα στις 30/10 και τωρα η ξουτ-ξουτ δεν εχει ερθει.δε θελω να λεω οτι εχω συμπτωματα γιατι ετσι και μου ερθει μετα θα νιωθω...φαντασιοπληκτικη.... :oops::oops::oops:

αλλα εχω καποια [smilie=smileinbox.gif] [smilie=smileinbox.gif] [smilie=smileinbox.gif] [smilie=toothy9.gif][smilie=toothy9.gif][smilie=toothy9.gif]

οπως το στηθος μονο κατι πονακια με προβληματιζουν και με κανουν νιωθω οτι μου ερχεται.

κοριτσια εχω καποια υγρα.δηλαδη νιωθω οτι μου ηρθε αλλα δεν ειναι η ξουτ-ξουτ!!!! :lol:

εαν ειμαι ....θα κανω παρτυ και θα σας καλεσω ολες...!! :ymparty::ymparty::ymparty::o) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol:

[smilie=toothy4.gif][smilie=toothy4.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ροζ μου συγνωμη δεν ειδα οτι σημερα αδιαθετησες.....εχω κ ενα ζουζουνι εδω που με πειραζει συνεχεια κ παιζουμε ταυτοχρονα... :lol: οποτε καταλαβαιενιες

λοιπον αν σημερα σου ηρθε...με κυκλο 28 ημερων γονιμη εχεις στις 13 δεκεμβρη οποτε σιγουρα θα κανεις 11 κ 13......αλλα εχουμε κ εως 32...αρα 11-13-15-17.......ετσι πιανεις ολες τις πιθανες ημερες κ δεν εξασθενει το σπερμα.....

εγω σου ειπα θελω τους τελευταιους 6 μηνες.....καθε ποτε σου ερχοταν ..εχει σημασια για να δω πως λειτουργει ο κυκλος σου....για να φανταστεις εχω γραψει σε χαρτι τους κυκλους απο τις αδελφες μου για να τους πω ακριβως μετα απο 6 μηνες...... :lol:

εγω σημερα εχω ωορηξια......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ! :ymparty:

ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΜΠΑΙΝΕΙ Ο ΔΕΚΕΜΒΡΗΣ ΜΑΣ ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΟΡΤΙΝΟΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΛΑΤΡΕΥΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ...

ROSE ΜΟΥ ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΣ...ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ...ΑΠΛΑ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΑΡΓΟΤΕΡΑ...ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΑΙΔΕΨΕΙ!! ;)

AERINI ΜΟΥ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!ΝΑ ΤΟ ΧΑΡΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΖΗΣΕΙΣ!ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΕΜΟΡΦΟ!

MERENTAKI ΜΟΥ,ΑΥΤΟ ΕΝΝΟΟΥΣΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΚΙΝΗΣΗ...ΣΠΕΡΜΟΔΙΑΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΚΟΛΠΙΚΑ ΥΓΡΑ Ε,Ε,Ε :?:

ΛΕΣ ΝΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΝΤΟΥΡΑ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΑΦΙΛΟΞΕΝΕΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ΡΙΧΝΟΥΜΕ ΑΛΑΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΦΥΓΟΥΝ? :?

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ,

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΡΑΤΑ ΓΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑ,

ΜΑΡΙΚΑΚΙ ΖΗΛΕΥΩ ΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΣΟΥ...ΦΥΣΑ ΜΟΥ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΕΔΩ ΣΤΑ ΝΟΤΙΑ...

ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ...

ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑΑΑΑΑΑΑΑ

ΧΩΧΩΧΩΧΩΧΩΧΩΧΩΧΩ :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rose μου δεν ειδα οτι αδιαθετησες...δε πηραζει γιατι ειμαι σιγουρη οτι σε κανενα δινηνο ...θα μας πεις τα ευχαριστα!!!!!!!!!!!(το διαισθανομαι..) :lol::lol::lol:

φιλακια σε ολες!!!!!!!!και .....καλα να περνατε!!!!!!!!!.... [smilie=3some.gif] και σε καμια αλλη να μη φανει η ΞΟΥΤ-ΞΟΥΤ!!!! [smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif] ΔΕ ΤΗ ΘΕΛΟΥΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε χαρα μου το έχεις αφήσει τόσες μέρες δεν σε έχει φάει η αγωνία κανένα τρανταχτο σύμπτωμα δεν έχεις ? αναγούλες καμια καφέ / ρο κηλίδα κλπ κλπ ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ELI ΔΕΝ εχω καποιο τετοιο συμπτωμα ουτε αναγουλες -ουτε καφε ροζ κηλιδα αρα δε θα ειμαι...?????

ποσο πολυ θελω...φοβαμαι μην απογοητευτω....κανοντας το τεστ. :|

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κοριτσάκια.. Πέρασα μια βόλτα να σας πώ ένα γειά! Και να ευχηθώ σε όσες θα κάνουν, θετικές χοριακές και σε όσες προσπαθούν καλή επιτυχία!! Σε όσες είναι ήδη έγκυες μια τέλεια, τελειόμηνη εγκυμοσύνη!

Χαρά μπορεί να είσαι και να μην έχεις κανένα απολύτως σύμπτωμα! Το ότι δεν έχεις συμπτώματα δεν σημαίνει ότι δεν υπάρχει και εγκυμοσύνη! Εγώ θα σου συνιστούσα να μην μπείς καθόλου στην διαδικασία να ψάχνεις για συμπτώματα αλλά να πάς για χοριακή κατευθείαν.

Καλή συνέχεια σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...