Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ,ΜΙΑ ΕΛΠΙΔΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΥΧΗ..ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΑ!!!


merykal

Recommended Posts

Χαρα μου η μέρα που αδιαθετούμε είναι η πρώτη μέρα του κύκλου μας. άρα είσαι 27-28 μέρες κύκλο.

Και φυσικά ευχομαι να είσαι και πολύ έγκυος!!! @};-@};-@};-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

χαρα μου ειπαν τα κοριτσια οτι μετραμε απο την μερα που μας ερχεται η περιοδος σαν 1η μερα.την μετρουσα και εγω οπως εσυ αλλα πλεον την μετραω σαν 1η οταν ερχεται!αρα 29η για σενα σημερα 28η για μενα.εσενα ηρθε 30 και μενα 31!εμενα βλεπω αυτες τις μερες να ερχεται αλλα συνηθισμενη ειμαι..

χαρα το μωρο εχει κλεψει καρδιες :lol::lol:

φιλακια κοριτσια καλο βραδυ :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον χαρα οι μερες μετρανε απο την πρωτη,μεχρι μια μερα πριν ερθει η νεα περιοδος..τοσος ειναι ο κυκλος..μετα παλι απο την αρχη...πρωτη μερα αιμα νουμερο 1.... [smilie=book1.gif]:crazy:

μαρικακι περιμενει η αναστασια στις 4 εγω στις 5 εσυ στις 6...ωραια τα καταφεραμε..

μορουλι ποτε δεν περιμενεις.;υποψιαζεσαι κατι;δεν εχει σημασια ποσες φορες αλλα τι φορες..τη σωστη στιγμη να ναι και ολα γινονται.. [smilie=toothy10.gif] [smilie=sex.gif]

ροζε χαρα γερα με τσαμπουκα...αφηστε εμας εδω τις κλανιαρες στα προυτσ μας [smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ροζε νομιζω καλα τα λεει η χαρα σημερα ειναι στην 28η μερα της..κι εσυ στην 27 αρα..αν ειχατε αδιαθετησει μαζι...εκτος αν δεν ειχατε αδιαθετησει μαζι..κι εσενα το τικε σου μετραει 28..χαρα μπες και συ στο www.pregnology.com..και θα σου λυθουν οι αποριες σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε με μπερδεψατε κι εμενα..αυτο ισχυει παντως..ο κυκλος μετραει 1η μερα με αιμα μεχρι μια μερα πριν αδιαθετησεις και παλι.. :-o:-o8-}:crazy:[smilie=angry3.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=blob7.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=blob8.gif] προυτσ..ωχ :shifty:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

cuando μου εμενα μου ηρθε στις 31 αρα 28η μερα ειμαι σημερα και η χαρα 30 αρα 29η μερα.καλα δεν τα λεω?

οχι αλλα προυτς γιατι θα φυγει ο Αγιος Βασιλης :-p

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nai vre rose mou telika esi ta les kala...kai to tikeraki sou episis..etsi nai..opos egrapsa ki ego alla ekana lathos praxeis meta..xaxaxa...loipon esi 28 kai i xara 29..xara mipos na kaneis kana test?26 meres den einai o kiklos sou? :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ε ειπα και εγω παλι λαθος μετραω :lol::lol: οκ τα βρηκαμε!εγω της ειπα να περιμενει κανα δυο μερες ακομα και μετα κατευθειαν χοριακη.

εγω παλι νιωθω θα κατεβει εκανα ενα ζεστο μπανακι τωρα και προβλεπω αυριο να ερχεται.καλυτερα να μην ελπιζω κιολας!

:-*:-*:-* cuando καλο βραδυ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμενα το τικερακι μου λεει αρλουμπες γιατι με την σπερματεγχυση αλλαξε ο κυκλος.......η πρωτη ωορηξια εγινε το σαββατο και η δευτερη την Δευτερα με την σπερματεγχυση....αλλα το στανταρ ειναι πως σε 15 ημερες απο την Δευτερα μπορω να κανω τεστ!!!Φρασττττττττ!!!ουπς!!!! :oops::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κορίτσια, γιατί μπερδευτήκατε τόσο πολύ με τις μέρες;;;

Η πρώτη μέρα της περιόδου είναι η πρώτη μέρα που έχουμε αίμα. Η ίδια ημέρα (δηλ. πρώτη ημέρα περιόδου) είναι η τελευταία ημέρα του προηγούμενου κύκλου.

Εγώ δεν έχω να ελπίζω σε τίποτα!!! Εδώ δεν έγινε τίποτα με δύο κύκλους σπερματέγχυσης, φούλ στις ορμόνες και θα γίνει τώρα!!! Δεν αισθάνομαι τίποτα!!! Στην δεύτερη σπερματέγχυση είχα πόνους εμφύτευσης και το πιστεύω ότι έτσι ήταν, ασχέτως απο το αρνητικό αποτέλεσμα. Νομίζω ότι κάτι πήγε να εμφυτευτεί, αλλά δεν τα κατάφερε... Αυτούς του πόνους τους είχα κι άλλες φορές, οπότε υποψιάζομαι πολλές βιοχημικές κυήσεις...

Τέλος πάντων, μαθημένο το βουνό από τα χιόνια... Όταν η ακατανόμαστη με προτιμήσει πάλι γύρω στις 6/12, φτου και από την αρχή στο ψητό 8-}8-}8-}8-}8-}

Αντε, να ακούσουμε καμιά καλή είδηση [smilie=occasion14.gif], καθώς περνάνε οι μέρες να πάρουμε τα πάνω μας [smilie=toothy9.gif][smilie=toothy9.gif][smilie=toothy9.gif][smilie=toothy9.gif][smilie=toothy9.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέραααα,

Quando δεν υποψιαζομαι κάτι ή δεν ξέρω, την μια το σκέφτομαι και την άλλη όχι, δεν έχω και κανένα σύμπτωμα πέρα απο τα πονάκια τα οποία δεν τα θεωρώ συμπτωματα....Αχ πριμ΄ενω και εγώ στις 6...

Φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελικα ειμαστε πολλες....η μια πισω απο την αλλη σαν το τρενακι...(σφυριζει κι ολας :lol: ).αντε η πρωτη κανει την καλη αρχη και ολες απο πισω μια μια!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάρες !!!!!!!!!!!!

καλέ μην κοιτάτε συμπτώματα, μόνο άγχος προκαλούν.

Αχ Μαρικάκι μου! τι δύναμη είναι αυτή βρε καρδούλα ; Πόση δύναμη έχεις !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως την merentoula την μελλουσα μανουλα :D

Ας κανουμε μια λιστα ποιες δεν περιμενουμε....

ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ

1.merenta

2.cuado

3.anastasia32 ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ στις 5/12

4.Σια

5.marikaki27

6.levou

7.morouli

8.muriam

Κοριτσια συμπληρωστε αν ξεχασα καμια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Marikaki όπως λέει και η merenta είσαι τόσο δυνατή που τελικά θα τα καταφέρεις!!! Πρέεπι να τα καταφέρεις γιατί το αξίζεις, το χρειάζεσαι σου ανήκει. Με τον Α ή Β τρόπο πιστευω ότι θα το αποκτήσεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι να πω, βρε κορίτσια!

Με συγκινείται βαθιά!!! Όπως μόλις έγραψα σε μια φίλη του mammy, ελπίζω, εύχομαι και παρακαλάω για μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη, αλλά τίποτα δεν είναι στο χέρι μου. Ελπίζω να στρέψει το βλέμμα του ο Μεγαλοδύναμος για ένα δευτερόλεπτο και να μας χαρήσει ένα δικό μας παιδάκι μέσα στο 2011 και μετά, εφόσον το επιτρέπει η υγεία μου, θα πάρω δανεικό ωάριο να του δώσω ένα αδερφάκι. Η αλήθεια είναι ότι φοβάμαι πολύ το δανεικό ωάριο, γιατί οφείλουμε να αποκαλύψουμε στο παιδάκι ότι δεν είναι το γεννετικό μου παιδί.Εδώ στην Αμερική, οι ψυχολόγοι συμβουλεύουν να του το πούμε το συντομότερο δυνατόν, ώστε να γίνει μέρος της ταυτότητάς του. Εάν του το αποκαλύψουμε στην εφηβεία, τότε θα υπάρχουν προβλήματα. Η καλύτερη ηλικία είναι μεταξύ 6-10 χρονών. Παρακαλάω να μην χρειαστεί να στραφούμε ακόμα σε δανεικό ωάριο, αλλά εάν τελικά αυτή είναι η μόνη μας ελπίδα, θα επιδιώξω ψυχολογική υποστήριξη για να προετοιμαστούμε για τα χρόνια που θα ακολουθήσουν...

Εν τω μεταξύ, ελπίζω να έχουμε ευχάριστα νέα απο τις κοπελιές που δεν περιμένουν :ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray: και μάλιστα πολύ σύντομα :!!:!!:!!:!!:!!:!! , για να ξεχάσουμε λίγο τα δικά μας... ~x(~x(~x(~x(~x(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια ελπίζω τον επόμενο μήνα να μην υπάρχει καμία στην λίστα και να είστε όλες με μωράκι στην κοιλίτσα!

Με το καλό να ΜΗΝ σας έρθει!!!!! :D:D:D

φιλάκια !!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalisperes koritsiaaaa..ti kanete??Egw simera eimai kalutera..me epiase mia gastrederitida kai emena kai to paidi mou kai simera kapws staniarame..egw perimenw ta apotelesmata apo tis progennetikes eksetaseis gia na arxisw pali..perimenw tin periodo 12/12 kai afti ti fora einai i mona fora pou xairomai kai thelw na erthei gia na ksekinisw meta..afiste einai psuxologiko to kserw alla apo tote pou ksekinisa to foliko oksi nomizw oti me kanei na exw pio poli oreksi gia.....doin doin... [smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif] to kserw oti einai to mualo mou mono alla exw anevasmeni spixologioa...afiste pou nomizw oti tha kanw didima.... [smilie=sign19.gif][smilie=sign4.gif] ti na pw...to mualo mou...ade na mou rthei na ksekinisw.....apo genari tha kserw an telika tha eimai ade na erthoun ta xristougenna na perasoun...kai kali xronia na exoume oles me kala nea...Marikaki mipos vlepeis sto E! to Juliana and Bill?Ekane spermatoxusi kai ithela na kserw an telika petuxe giati edw vlepoume pio palia episodia..filia koritsiaaaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsia!!DE MPHKA KA8OLOY SHMERA MESA KAI MOU LEIPSATE!!!H KSOYT - KSOYT..EYTYXWS DE MOY EXEI ER8EI AKOMH :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:#:-s%%-%%-:ymapplause::ymapplause: !!!!!!!!! !!!!

EAN METRAME APO TH PRWTH MERA THS PERIODOY TOTE GENIKA O KYKLOS MOY EINAI 26-27HMERES.

ALLA EPEIDH TO PROHGOYMENO MHNA ADIA8ETHSA STIS 28HMERES..(PRWTOFANES!!!!)LEW NA MHN KANW ONEIRA ..KAI XAIROMAI TSAMPA ,MHPWS ALLAZEI O KYKLOS MOY.DEN EXW KAPOIO IDIATERO SYMPTWMA PERA APO KATI PONAKIA POY LEW TWRA 8A MOY ER8EI,KA8WS KAI NEYRA AYTO LOGO TO OTI ISWS EPEIDH DEN EXW ADIA8ETHSEI AKOMH..

BALTE ME KAI MENA STH LISTA SAS POY DE PERIMENW!!!

KISKA POSO MARESEI POY SE AKOYW TOSO XAROYMENH!!!EYXOMAI GRHGORA NA EXEIS EYXARISTA NA MAS ANAKOINWSEIS...

MARIKAKI MHN AKOYW TETOIA!!!!!8A KATAFERETE NA KANETE TO DIKO SAS MWRO EIMAI SIGOYRH!!!!!!!!!!MH SKEFTESAI ARNHTIKA.!!!!!BAZOYME KAI STOIXHMA EAN 8ELEIS ..KAI EIMAI SIGOYRH OTI DE 8A TO XASW,8A MEINEIS EGKYOS ME TO DIKO SOU WARIO.!!!!ISWS OXI APOLYTA FYSIOLOGIKA ISWS ME EXOSWMATIKH ALLA 8A TA KATAFERETE!! [smilie=toothy9.gif][smilie=toothy9.gif][smilie=toothy9.gif][smilie=toothy9.gif][smilie=toothy9.gif][smilie=wave.gif][smilie=wave.gif][smilie=wave.gif][smilie=wave.gif]

ROSE MOU..SHMERA ELPIZW NA EISAI KALYTERA APO TO KRUWMA..

KORITSIA ....MAKARI!!!!!!!NA EIMAI,ALLA AYTH H PERIODOS POU KA8USTEREI TI KANEI!!!ME KANEI NA EXW NEYRA PARA POLLA !!ALLA AUTA TA PONAKIA MIA DEKSIA MIA ARISTERA ME KANOUN NA APOGOHTEUOMAI OTI 8A MOY ER8EI...

SE KAMIA MAS NA MHN ER8EI!!!FILAKIA POLLAAAAAAA

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε κοριτσια εμενα με ξεχασατε :( τυχαιο?δεν νομιζω :-p βρε επειτηδες δεν με βαλατε γιατι θα φουσκωσω :)):))

σημερα εκατσα και μετρησα τον κυκλο μου απο τον Ιανουαριο και πραγματικα εξεπλαγην!ανακαλυψα οτι ο κυκλος μου τελεικα ειναι 28 με 32 :-o:-o αλλες φορες ερχοταν 28 και αλλες 32 αν ειναι δυνατον.εγω νομιζα 28 με 30 οτι ειχα κυκλο και τωρα 32? :-o οποτε τωρα μεχρι την Τεταρτη δεν περιμενω.πω πω πολυ βλακεια πρεπει να περιμενω τοσες μερες!ηδη νιωθω πονακια λιγο χαμηλα αριστερα οποτε θα ερθει αυτες τις μερες.

χαρα μου καπως καλυτερα ειμαι απο το κρυωμα ευχαριστω :-*:-* θετικο που ακομα δεν εχει ερθει αν δεν σου εχει ξανασυμβει τοτε ελπιζουμε πολυ ε? :) θα κανεις κανα τεστ η χοριακη?η θα περιμενεις και αλλο?αντε μακαρι να εισαι γιατι εγω δεν το βλεπω...

μαρικακι μου η πιστη σου και η δυναμη σου θα σε κανει να γινεις μια σπουδαια μανουλα με οποιο τροπο και αν γινεις :x:x εισαι ενας ανθρωπος που μας δινει ολες εδω μεσα πολυ κουραγιο για να συνεχισουμε τον αγωνα και σ'ευχαριστουμε :):-*:-*:-*

αναστασια πως τα πας?αντε κοριτσια καποια πρεπει να κανει την αρχη δεν γινεται να μενουμε ετσι κολλημενες :-p:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...