Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ,ΜΙΑ ΕΛΠΙΔΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΥΧΗ..ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΑ!!!


merykal

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1.7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΜΑΡΙΚΑΚΙ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΘΑ ΚΑΤΣΩ ΜΕΧΡΙ ΑΡΓΑ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΚΛΕΙΣΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΟ ΛΑΠΤΟΠ

ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΘΑ ΣΥΝΑΝΤΗΘΟΥΜΕ [smilie=crybaby2.gif] [smilie=crybaby2.gif] [smilie=crybaby2.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όοοοοοοοοοπ, σε βρήκα \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/

Που εξαφανίστηκαν όλες οι κοπελιές, καλέ;;;; :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\

Μήπως φταίει το πολύ [smilie=blob1.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΝΑ ΔΥΟ [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] ΕΝΑ ΔΥΟ [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] ΑΚΟΥΕΙ ΚΑΝΕΙΣ??????

ΠΕΡΟΝΟΣΠΟΡΟΣ ΕΠΕΣΕ?? [smilie=dontknow.gif] [smilie=dontknow.gif] [smilie=dontknow.gif]

ΕΛΑ ΒΡΕ ΜΑΡΙΚΑΚΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΠΑΘΑΝΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ???

ΑΠΟ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ???

ΤΙ ΝΑ ΠΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η συνταγή της Χρυσάνθης μας έβγαλε όλες νοκ-ουτ φαίνεται b-(b-(b-(b-(b-(b-(b-(

Λες να μαγειρεύουν όλες μπεμπάκια :-?:-?:-?:-?:-?:-? και σε λίγο να τρέχουμε και να μην φτάνουμε ;;;; 8-}8-}8-}8-}8-}8-}

Εγώ πάντος έχω το χάλι μου το μαύρο b-(b-(b-(b-(b-(b-(b-(

και πρέπει σήμερα να ξεκινήσουμε το κυνηγητό [smilie=sign17.gif][smilie=sign19.gif][smilie=female.gif]

Εάν το πιάσουμε με τέτοια χάλια, τότε θα πρέπει να αλλάξουμε τη συνταγή και να λέμε "κορίτσια αρρωστήσετε να δείτε την υγειά σας...." :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΚΑΡΙ ΒΡΕ ΜΑΡΙΚΑΚΙ ΒΑΛΕ ΤΑ ΔΥΝΑΤΑ ΣΟΥ. ΕΓΩ ΞΕΚΙΝΑΩ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΛΥ ΦΙΚΙ-ΦΙΚΙ ΘΑ ΠΑΘΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ. [smilie=confused2.gif] [smilie=confused2.gif] [smilie=confused2.gif] [smilie=confused2.gif] [smilie=confused2.gif] [smilie=confused2.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και μετάλλαξη θα πάθουμε σε ό,τι έχετε ευχαρίστηση...

[smilie=munky2.gif][smilie=munky2.gif][smilie=fish.gif] [smilie=fish.gif] [smilie=tweety.gif][smilie=tweety.gif][smilie=duckie.gif][smilie=duckie.gif] [smilie=icon_farao.gif] [smilie=icon_farao.gif] [smilie=icon_geek.gif] [smilie=icon_geek.gif] [smilie=hippy2.gif][smilie=hippy2.gif]

Καλώς την Μερέντα!!! Περαστικούλια μας... [smilie=sad4.gif][smilie=sad3.gif][smilie=sad4.gif][smilie=sad3.gif][smilie=sad4.gif][smilie=sad2.gif][smilie=sad2.gif][smilie=sad2.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χα, χα, χα, χα, =))=))=))=))=))

Δηλαδή, απόψε με το φικι-φικι θα κάνω γκλου-γκλου και θα μου φεύγουν απο τα αυτιά!!!!! Very romantic!!!! =))=))=))=))=))=))

Ωωωωωωω, τι έχουμε πάθει, οι καψερές.... :)):)):)):)):))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΞΕΜΠΕΡΔΕΨΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΓΟΝΙΜΕΣ ΕΑΝ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΘΑ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΝΟΗΜΑ??? ΛΟΓΙΚΑ ΟΧΙ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΓΟΝΙΜΕΣ ΠΑΛΙ ΤΖΙΦΟΣ :-??:-??:-??:-??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια θα απαντήσω σε ένα μήνυμα και μετά θα βγώ από το site.

Καλό βράδυ, καλό ξημέρωμα και περαστικούλια μας οι αρρωστούλες...

Τα λέμε αύριο πάλι, με το καλό :YMHUG::-*:YMHUG::-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σία διασκέδασε το ρε συ μην το κάνεις μόνο και μόνο για αυτό το λόγο.

Εμείς κάνουμε έρωτα και πρην τις γόνιμες και μετά τις γόνιμες... 8-}8-}[smilie=love6.gif]

Μαρικάκι καλό βράδυ !! τα λέμε, φιλάκια !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΜΑΡΙΚΑΚΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ :-h:-h

ΜΕΡΕΝΤΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΑΠΛΑ ΤΙΣ ΓΟΝΙΜΕΣ ΕΠΙΔΕΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΔΕΝ ΕΝΘΟΥΣΙΑΖΟΜΑΙ ΚΙΟΛΑΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλέ μην το σκέφτεσαι έτσι..

Σία δεν έχω διαβάσει για σένα γιατί μπήκα λίγο αργά, μετά απο απουσία 1 μήνα περίπου. Πόσο καιρό προσπαθείτε ; Γενικά σε τι φάση βρίσκεστε ;

φυσικά αν θες απαντάς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγνώμη κορίτσια, το ίντερνετ είναι πολύ αργό και όταν σας καληνύχτισα δεν υπήρχαν όλα τα μηνύματα που γράψατε.

Συμφωνώ με την Μερέντα, αλλά η αλήθεια είναι ότι το σπέρμα αδυνατίζει όταν κάνει κανείς πολύ συχνά. Γι'αυτό η δική μου συμβουλή θα ήταν να περιμένετε μέχρι την περίοδο των γόνιμων ημερών για να είναι καλής κινητικότητας. Εγώ και τις δύο φορές που έμεινα έγκυος είχαμε προσπαθήσει μόνο 3 φορές τη μία και 2 φορές την άλλη, κατά την διάρκει των γόνιμων ημερών. Αυτό δεν σημαίνει ότι δεν μπορείτε να χαίρεσται τον σύντροφό σας πριν και μετά. Απλά κάνετε λίγο κράττει κοντά στις γόνιμες μέρες για να είναι δυνατό το σπέρμα.

Αυταααααά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

2 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΙΣΩΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ 2,5 ΧΡΟΝΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΑΛΛΑ ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΧΡΟΝΟ ΕΝΤΑΤΙΚΑ ΜΕ ΓΟΝΙΜΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΣΧΕΤΙΚΑ.

ΚΑΝΑΜΕ ΦΕΤΟΣ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΒΓΗΚΑΝΕ ΚΑΛΕΣ ΑΛΛΑΞΑ ΚΑΙ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΓΙΑΤΙ Η ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΕΞΟΣΩΜΑΤΙΚΗ. ΣΤΟΝ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΠΟΥ ΠΗΓΑ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΦΑΡΜΑΚΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΑ ΑΥΓΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΓΙΑ 6 ΜΗΝΕΣ.

ΕΙΜΑΙ ΣΤΟΝ 1 ΜΗΝΑ ΤΩΡΑ ΘΑ ΠΑΜΕ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΓΕΝΑΡΗ ΙΣΩΣ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΠΑΜΕ ΠΟΙΑ ΟΝΤΩΣ ΓΙΑ ΕΞΟΣΩΜΑΤΙΚΗ ΘΑ ΔΟΥΜΕ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalispera koritsia..edw kai egw...mono vradi borw na benw kai pada eimai 5 post pisw...alla ta diavazw ola..perastika na pw stis arrwstoules ade re mereda na paroume ena wraio dwraki gia ta xristougennaa EEE kale mou Agie Vasili..imouna kalo koritsi fetos!!!Egw to deftera paw na kanw to emvolio tis erithras giati to eixa kanei kai telika den me epiase kai twra pou paei o gios mou sxoleio prepei na to kanw den borw na to diakindinepsw..tha kanw kai ena test pap na teleiwnw kai apo afto na sigourefto oti toulaxiston den exw kanena provlima...giati apo gnwstes mou akouw ena soro pou pathane xwris logo kai koufenomai!!!filiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Δεν θα του έκανα την χάρη να τον αφήσω έτσι.... Ας μην την βλέπει αλλά θα την αναγνωρίσει και θα δίνει ότι πρέπει για το παιδί του!!!!εγώ όχι δεν θα του έκανα αυτή την χάρη.... Γιατί δεν έγινε μόνο του το παιδί!!! 
    • @maroo8 @Gioher κορίτσια την παρήγγειλα και τώρα αν τυχόν στην πρώτη μετακίνηση από το μαιευτήριο στο σπίτι δεν έχει έρθει δε νομίζω ότι χάλασε κι ο κόσμος.. οριακά είναι, μάξιμουμ έως 14 Αυγούστου μας έχει πει ο γιατρός..
    • 500 ανα ετος;; εμενα προσφατα ρωτησε μια φιλη μου που θα γεννησει συντομα και σκεφτεται να το κανει και της ειπαν 1500 για ολη την 20ετια.. εχουμε κανει πολλες συζητησεις γι αυτο το θεμα και η αληθεια ειναι οτι κι εγω δεν ξερω τι παιζει με αυτο το θεμα και αν ισχυουν ολα αυτα που λενε..
    • Ειναι λογικο να υπαρχουν αυτα τα συναισθηματα. Ολοι αισθανομαστε καπως οταν ανακαλυπτουμε οτι υπαρχει καποιο θεμα. Προσωπικα περασα δυσκολα αλλα το πιο σημαντικο ηταν να στηριξω τον συζυγο ωστε να μην νιωσει ουτε στιγμη ασχημα. Ολοι θελουν τον χρονο τους. Τωρα για τις θεραπειες θα συμφωνησω με την κοπελα παραπανω που σου εγραψε να δωσεις το τριμηνο να δειτε πως θα παει αλλα παραλληλα μπορεις να δεις τα χαρτια που χρειαζεται να συγκεντρωσεις για να περασεις απο επιτροπη εξωσωματικης γιατι θα χασεις κι εκει αρκετο χρονο αν χρειαστει τελικα να το κανεις. Εμεις καταφυγαμε σε αυτην την επιλογη γιατι η αληθεια ειναι οτι ειδαμε μια μικρη βελτιωση με τη θεραπεια αλλα οχι κατι θεαματικο ωστε να μας δινει σοβαρες πιθανοτητες να συλλαβω κανονικα. Βεβαια ο καθε οργανισμος ειναι διαφορετικος οποτε ποτε δεν ξερεις. Παντως οπως γραφτηκε με την εξωσωματικη παρακαμπτονται αυτες οι δυσκολιες με το σπερμα οποτε στο τελος θα πανε ολα καλα και θα πετυχετε τον στοχο σας. Ευχομαι κοριτσι μου το καλυτερο να εχετε δυναμη και να αποκτησετε το θαυματακι σας!
    • Εχω παρει εγω, σιγουρα χρειαζεται για μεγαλες αποστασεις , τωρα αν εισαι κοντα στο μαιευτηριο δεν εγινε και κατι λογικα θα βαλεις τη ζωνη και θα εισαι οκ...
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...