Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ,ΜΙΑ ΕΛΠΙΔΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΥΧΗ..ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΑ!!!


merykal

Recommended Posts

Σια μου αδιαθετησες?Ειχαν περασει οι γονιμες?γιατι εχω χαθει...μπερδευτηκα....σου εκανα ζημια...απο τις πολλες δουλειες.... :?

εδω ειμαι.....αυριο ανεβαινω αθηνα...επιτελους στο σπιτακι μου....αχαχαχ...κ εγω περιμενω να αδιαθετησω την τριτη....

ασχετο υπαρχει καμια που να ξερει καλη χημεια...?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΜΟΥ ΟΤΙ ΘΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΡΑΣΜΕΝΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΕΙΧΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ

ΑΠΛΑ ΗΡΘΑΝ ΛΙΓΟ ΠΟΙΟ ΝΩΡΙΣ ΜΗΝ ΜΟΥ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ :D:D:D

ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΤΗΝ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΟΤΑΝ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ ΟΙ ΓΟΝΙΜΕΣ [smilie=blob10.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob1.gif]

ΦΙΛΑΚΙΑ :-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τώρα θα κοιμάστε, τουλάχιστον οι περισσότερες και οι υπόλοιπες... [smilie=sex.gif]x_x

Σήμερα ευτυχώς η μέρα πέρασε γρήγορα, αχ να περάσουν έτσι και οι υπόλοιπες για να τελειώσει αυτή η αγωνία που έχω...

κορίτσια την επόμενη φορά

και που ξέρετε μπορεί να είναι η δική σας σειρά που θα κοκκινίσει το ονοματάκι σας στην λίστα :-ss:-ss:-ss:-ss%%-%%-%%-%%-%%-%%-:ympray::ympray: [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif]

καλό ξημέρωμα [smilie=angel7.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ετσι που έχω γίνει εγώ τώρα με τον κύκλο μου πως να βρω τις γόνιμες μου,μια μου έρχεται 8 μέρες πριν :shock::shock: (22 ημερών κύκλος είχε γίνει)και μια 10 μέρες μετα. :( Καμια ιδέα για να τις εντοπίσω???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα,

χεχε Αναστασία μου αρέσεις !!!! πολύ σωστά, σε λίγες μέρες θα βάλουμε άλλο τικεράκι ;)

Guzelina πάρε τεστ ωορρηξίας, πιστεύω να σε βοηθήσει αρκετά.

Σε βλέπω και στο masa, είμαι η anastasia2006.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια?τι κανετε?συνεχιζετε την γυμναστικη βλεπω :P εγω κοριτσια σταματησα γιατι καπου "σκαλωσε" απο την πολυ γυμναστικη :lol::lol:

Χρυσάνθη ειπα θα ακολουθησω οτι ειπες,ξεκινησαμε καλα αλλα δεν μας εκατσε στην πορεια :blink: αμα ειναι να ερθει το μπεμπε θα ερθει δεν μπορω να ζοριζομαι για να προλαβαινω τις μερες :S οποτε θελουμε θα εχουμε επαφες δεν μπορω να τρεχω αλλο κουραστηκα :D:D:y32b4:

τι γινεται βρε κοριτσια εχουμε κολλησει παρα πολυ.τουλαχιστον με τις δουλειες ας την κανουμε να ερθει οπως στην ΣΙΑ πιο νωρις για να μην ελπιζουμε κιολας :P

εγω θελω λιγη μπεμπεδοσκονη να μας στειλουν οι εγκυουλες μας γιατι νιωθω οτι ετσι θα ξεκολλησουμε :) για φυσηξτεεε μας λιγοοοο ερχονται και Χριστουγεννα :whistle::whistle::whistle::):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια [smilie=director.gif] [smilie=director.gif]

τι έγινε ρε κορίτσια [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif]

που χαθήκατε όλες μαζί ;; [smilie=crybaby2.gif] [smilie=crybaby2.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ :YMHUG::YMHUG:

ΛΟΙΠΟΝ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΕΡΑ ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ. ΠΑΙΡΝΩ SERPAFAR ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΚΛΗΣΗ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΩΝ ΩΑΡΙΩΝ ΟΠΩΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΠΟΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΕΜΕΙΝΑΝ ΕΤΣΙ ΕΓΚΥΕΣ ΚΑΙ ΑΓΟΡΑΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ ΦΟΛΙΚΟ ΟΞΥ ΠΟΥ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΟ ΠΡΙΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ

ΑΥΤΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΗΚΑΤΕ ΠΑΛΙ #:-s#:-s#:-s#:-s#:-s ΤΑ ΓΡΑΨΑ ΟΣΟ ΠΟΙΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ #:-s#:-s#:-s#:-s

:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

για φολικό οξύ σκεφτόμουν και εγώ, έχω διαβάσει οτι βοηθάει αρκετά στην σύλληψη.

Πως το πήρες Σία ; μπορείς και χωρίς συνταγή γιατρού ; είναι σαν συμπλήρωμα δλδ όπως βιταμίνη c παράδειγμα ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σια, σου το είπε ο γιατρος να το πάρεις ή έτσιτο πήρες, και επιτρέπετε έτσι χωρίς εξετάσεις? Πρέπει να στο πει ο γιατρός ή είναι ακίνδυνο???

ουφ τα πα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το φολικο το παιρνεις και χωρις συνταγη, καλο κανει κακο δεν κανει.ΚΙ εγω το παιρνω, 1 την ημερα μετα φαγητου!!

morouli λαθος link πρεπει να βαζεις! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Δεν θα του έκανα την χάρη να τον αφήσω έτσι.... Ας μην την βλέπει αλλά θα την αναγνωρίσει και θα δίνει ότι πρέπει για το παιδί του!!!!εγώ όχι δεν θα του έκανα αυτή την χάρη.... Γιατί δεν έγινε μόνο του το παιδί!!! 
    • @maroo8 @Gioher κορίτσια την παρήγγειλα και τώρα αν τυχόν στην πρώτη μετακίνηση από το μαιευτήριο στο σπίτι δεν έχει έρθει δε νομίζω ότι χάλασε κι ο κόσμος.. οριακά είναι, μάξιμουμ έως 14 Αυγούστου μας έχει πει ο γιατρός..
    • 500 ανα ετος;; εμενα προσφατα ρωτησε μια φιλη μου που θα γεννησει συντομα και σκεφτεται να το κανει και της ειπαν 1500 για ολη την 20ετια.. εχουμε κανει πολλες συζητησεις γι αυτο το θεμα και η αληθεια ειναι οτι κι εγω δεν ξερω τι παιζει με αυτο το θεμα και αν ισχυουν ολα αυτα που λενε..
    • Ειναι λογικο να υπαρχουν αυτα τα συναισθηματα. Ολοι αισθανομαστε καπως οταν ανακαλυπτουμε οτι υπαρχει καποιο θεμα. Προσωπικα περασα δυσκολα αλλα το πιο σημαντικο ηταν να στηριξω τον συζυγο ωστε να μην νιωσει ουτε στιγμη ασχημα. Ολοι θελουν τον χρονο τους. Τωρα για τις θεραπειες θα συμφωνησω με την κοπελα παραπανω που σου εγραψε να δωσεις το τριμηνο να δειτε πως θα παει αλλα παραλληλα μπορεις να δεις τα χαρτια που χρειαζεται να συγκεντρωσεις για να περασεις απο επιτροπη εξωσωματικης γιατι θα χασεις κι εκει αρκετο χρονο αν χρειαστει τελικα να το κανεις. Εμεις καταφυγαμε σε αυτην την επιλογη γιατι η αληθεια ειναι οτι ειδαμε μια μικρη βελτιωση με τη θεραπεια αλλα οχι κατι θεαματικο ωστε να μας δινει σοβαρες πιθανοτητες να συλλαβω κανονικα. Βεβαια ο καθε οργανισμος ειναι διαφορετικος οποτε ποτε δεν ξερεις. Παντως οπως γραφτηκε με την εξωσωματικη παρακαμπτονται αυτες οι δυσκολιες με το σπερμα οποτε στο τελος θα πανε ολα καλα και θα πετυχετε τον στοχο σας. Ευχομαι κοριτσι μου το καλυτερο να εχετε δυναμη και να αποκτησετε το θαυματακι σας!
    • Εχω παρει εγω, σιγουρα χρειαζεται για μεγαλες αποστασεις , τωρα αν εισαι κοντα στο μαιευτηριο δεν εγινε και κατι λογικα θα βαλεις τη ζωνη και θα εισαι οκ...
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...