Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ,ΜΙΑ ΕΛΠΙΔΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΥΧΗ..ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΑ!!!


merykal

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1.7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΜΟΥ ΕΓΩ ΠΡΟΠΟΝΟΥΜΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΕΓΑΛΗ ΜΕΡΑ.

ΣΙΔΕΡΩΣΑ 4 ΠΛΥΝΤΗΡΙΑ ( ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΞΑΝΑΣΙΔΕΡΩΣΩ ΣΕ ΚΑΜΙΑ 15 ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΟΥΝ ΜΑΖΕΥΤΕΙ 6-7 ΠΛΥΝΤΗΡΙΑ, Α.. ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΘΑ ΚΑΤΕΒΑΣΩ ΚΑΙ ΤΙΣ ΚΟΥΡΤΙΝΕΣ ΕΥΤΗΧΩΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΘΕΛΟΥΝ ΑΛΛΑ 2-3 ΠΛΥΝΤΗΡΙΑ)

ΞΕΣΚΟΝΙΣΑ ΕΠΛΥΝΑ ΟΛΑ ΤΑ ΜΠΑΛΚΟΝΙΑ ΠΟΡΤΕΣ-ΠΑΡΑΘΥΡΑ

ΑΦΗΝΩ ΤΟ ΣΤΡΟΣΙΜΟ ΤΩΝ ΧΑΛΙΩΝ ΓΙΑ ΕΚΙΝΕΙ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΞΕΡΕΙΣ....

ΣΦΟΥΓΓΑΡΙΣΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΚΑΘΑΡΙΣΩ ΟΛΑ ΤΑ ΝΤΟΥΛΑΠΙΑ ΤΗΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ ΜΟΥ :-?:-?:-?

ΤΟ ΚΑΚΟ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΚΑΤΑ ΤΗΣ 10.00 ΤΟ ΒΡΑΔΥ

ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΤΑ ΑΦΗΣΩ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΓΙΑΤΙ ΑΜΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΔΕΙ @-)@-)@-)@-)@-)

ΘΑ ΦΡΙΚΑΡΕΙ Η ΚΟΠΕΛΑ ΚΑΙ ΑΝΤΕ ΝΑ ΤΗΣ ΕΞΗΓΩ.................

:)):)):)):)):)):))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γι΄αυτό κοριτσάκια μου όμορφες.....

Όποιος δεν έχει περάσει τις δικές μας αγωνίες......

Δε μπορεί να μας καταλάβει.....

Υπομονή......

Για όλες θα έρθουνε καλύτερες μέρες!!!!!!!!!!!!

Για όλες μας!!!!!!!!!!!!!!!!

Μου αρέσεις ΣΙΑ!!!!!!!!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Είσαι καλή μαθητριούλα!!!!!!!!!! Μπράβο χρυσούλι μου!!!!!!!!!

Να χαρεί και το Χρυσανθάκι μας..... που οι συμβουλές της πιάνουνε τόπο!!!!!!!!!!

Εγώ πάλι...... από χθες λαχταρώ να έρθει η Τετάρτη....... χε.... χε.....

Αμ δε θα μου γλιτώσει ο καλούλης μου...... θα δει τί θα πάθει.......

:)):)):)):)) :)):)):))

Φιλώ σας κούκλες!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σια μου να εισαι πτωμα εκεινη την ημερα....μην τα κανεις τις προηγουμενες κ δεν εχεις να κανεις τιποτε εκεινη την ημερα.... :lol: γιατι μετα θα σε φωναξω να ερθεις κ σε μενα....κ εχω κατι χαλια που θελουν καθαρισμα...ειναι 2 χαλια 3χ3,5μετρα...τεραστια κ την δευτερα που θα ανεβω αθηνα θα τα στρωσω....θελουν καθαρισμα γιατι περισυ ημουν εγκυος κ μολις τα βγαλε ο αντρας μου τα εβαλε στην αποθηκη γιατι δεν ειχε αδεια...να σημειωσω δεν ειναι βρωμικα γιατι κανεις δεν φοραει παπουτσια σπιτι λογω του μικρου αλλα θελουν ενα φρεσκαρισμα...ειναι κ καινουργια... =))=)) ...κανονισε γιατι θα ερθεις κ απο μενα.... :roll: κ ξερεις εγω εχω κ υστερια με την καθαριοτητα οποτε ολο κ κατι θα κανεις παραπανω.... :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ???? :-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o

ΠΙΠΙΤΣΑ ΞΕΚΙΝΑ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΤΡΕΞΙΜΑΤΑ ΤΩΡΑ X(X(X(X(X(X(X(

ΠΡΕΠΕΙ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΝΑ ΤΑ ΔΩΣΟΥΜΕ ΟΛΑ :D:D:D:D

ΣΥΝΤΡΟΦΙΣΣΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΜΙΛΑ :)]:)]:)]:)]:)]:)]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΩΣΕ ΜΟΥ ΣΥΝΤΡΟΦΙΣΣΑ ΤΗΝ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΣΟΥ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΚΑΙ ΟΠΟΙΑ ΑΠΟ ΔΩ ΜΕΣΑ ΕΧΕΙ ΧΑΛΙΑ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΠΛΥΣΙΜΟ ΚΑΙ ΣΤΡΩΣΙΜΟ...

ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΑ ΧΑΛΙΑ ΣΑΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΝΤΑΒΡΩΜΙΚΑ ΠΑΡΑΚΑΛΩ :D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και ποιός σου είπε κοπελιά μου......

ΣΙΑ μου...... πως έχω κάτσει καθόλου στον..... μου?????????

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Γεια σου Χρυσανθάκι!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σια αμα μεινεις ή οποια αλλη μεινει με το κολπο μου θα γινει πανικος μετα....μεχρι που θα πληρωνουν αυτες που θελουν να μεινουν για να κανουν δουλειες.... =))=))=))

Μην με κοροιδευετε εγω ετσι κανω...κ οταν θα ξανααποφασισω τον ιδιο τροπο θα ακολουθησω παλι.... [smilie=sign19.gif][smilie=sign4.gif]

Πιπιτσα δεν πιστευω να εκανες τιποτε?Θα σε μαλωσω...μετα μην μου πεις οτι δεν ειναι καλο το κολπο μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ [-x[-x[-x[-x[-x

ΕΓΩ ΔΕΝ ΚΟΡΟΙΔΕΥΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ....

ΙΣΩΣ ΕΠΙΔΕΙ ΞΕΦΕΥΓΕΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΕ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΚΟΥΡΑΖΕΤΑΙ ΚΑΙ Ο ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ

ΚΑΙ ΝΑ ΤΣΟΥΠ ΕΡΧΕΤΑΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ;););););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε παιδιά, εγώ που έχω κάνει την γενική μου, έχω πλύνει κουρτίνες και έχω στρώσει, τι δουλειές θα κάνω το άλλο Σαββατοκύριακο που θα είναι οι επικίνδυνες μέρες;;;;; :-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?

Ξυπνάμε και κάθε μέρα στους 2-4 βαθμούς Κελσίου και δεν μπορείς ούτε παράθυρο να ανοίξεις... :-??:-??:-??:-??:-??:-??:-??:-??:-??:-??:-??:-??:-??

Έχετε καμιά φαεινή ιδέα;;; :)]:)]:)]:)]:)]:)]:)]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σια αμα μεινεις ή οποια αλλη μεινει με το κολπο μου θα γινει πανικος μετα....μεχρι που θα πληρωνουν αυτες που θελουν να μεινουν για να κανουν δουλειες.... =))=))=))

Μην με κοροιδευετε εγω ετσι κανω...κ οταν θα ξανααποφασισω τον ιδιο τροπο θα ακολουθησω παλι.... [smilie=sign19.gif][smilie=sign4.gif]

Πιπιτσα δεν πιστευω να εκανες τιποτε?Θα σε μαλωσω...μετα μην μου πεις οτι δεν ειναι καλο το κολπο μου...

Φιλενάδα........

Ένα έχω να σου πω......

Τετάρτη βράδυ..... βάλαμε κι ήπιαμε λίγο λικεράκι...... την ώρα που παίζαμε στο Facebook...... μετά ο καλός μου ξεράθηκε κι εγώ....... φούντωσα!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Χ8ες....... είχα μία περίεργη έξαψη...... δεν ξέρω.... σφίξιμο στο στομάχι..... άγχος..... κοιμήθηκα 2-3 ώρες όλο κι όλο..... σήμερα όλη μέρα τραλαλα!!!!!!!!!!

Τώρα...... για πες....... πώς θα κρατηθώ εγώ ως τότε........ μαρή φιλενάδα?????????

:)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):))

Ax..... τί μου κάνεις..... αχ!!!!!!!!!!

:lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟ ΘΕΜΑ ΣΟΥ ΘΕΛΕΙ ΣΚΕΨΗ :-?:-?:-?:-?:-?:-?

ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΦΥΓΕΙΣ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΕΝΑΛΑΚΤΙΚΗ :ymsmug::ymsmug::ymsmug::ymsmug::ymsmug::ymsmug:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΕΙΤΕ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ;));));));))

Αν αναφέρεσαι σε μένα κοριτσάκι......

Ναι..... έχω βρει εναλλακτικές να ξεκολλήσει το μυαλό......

Το έχω ρίξει στη...... δίαιτα....... της πάπιας.......

Λέω πως κάνω δίαιτα..... διαβάζω..... διαβάζω..... διαβάζω......

Αλλά........ δεν.......

Έχω μεταμορφωθεί σε πάπια...... όντως!!!!!!!!!!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙΚΑΚΙ ΒΑΛΕ ΣΚΟΥΠΑ ΦΤΙΑΞΕ ΝΤΟΥΛΑΠΕΣ

ΒΑΛΕ ΠΛΥΝΤΗΡΙΑ ΞΑΝΑ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΤΟ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΝΑ ΝΟΜΙΖΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΕΠΑΘΕΣ ΑΛΛΑ ΣΙΓΑ.....

ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΞΕΣΚΟΝΙΖΕΙΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ, ΝΑ ΚΑΘΑΡΙΣΕΙΣ ΣΕ ΣΗΜΕΙΟ ΥΠΟΧΟΝΔΡΙΑΣΜΟΥ ΤΙΣ ΤΟΥΑΛΕΤΕΣ ΤΑ ΔΩΜΑΤΙΑ ΕΛΑ ΟΛΟ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΘΑ ΒΡΕΙΣ....... ;;);;);;);;);;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειχα γνωρισει καποτε μια κοπελα που δεν μπορουσε να μεινει εγκυος....εγω τοτε ημουν παιδακι....κ ακουγα την συζητηση των μεγαλων...ελεγε που λετε αυτη η κοπελα.....εμεινα εγκυος αφου μου ειπε ο γιατρος να σηκωσω κατι βαρυ επειδη η μητρα ειχε οπισθια καμψη....κ εμενα μου ειχε μεινει αυτο...γιαυτο κανω δουλειες κ ξεπατωνομαι... :roll: κ ολο κ κατι σηκωνω...φτανει ο γιος μου κ η πρεσσα σιδερωματος.... :lol:

Μαρικακι μου γιορτες ερχοντε...στολισε το δενδρακι σου....κανε γλυκακια....φτιαξε τις ντουλαπες.....κ βγες εξω...βολτες....

Πιπιτσα κανονισε....δεν ξερω τι θα κανεις, κανε κρυα ντους.... :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειχα γνωρισει καποτε μια κοπελα που δεν μπορουσε να μεινει εγκυος....εγω τοτε ημουν παιδακι....κ ακουγα την συζητηση των μεγαλων...ελεγε που λετε αυτη η κοπελα.....εμεινα εγκυος αφου μου ειπε ο γιατρος να σηκωσω κατι βαρυ επειδη η μητρα ειχε οπισθια καμψη....κ εμενα μου ειχε μεινει αυτο...γιαυτο κανω δουλειες κ ξεπατωνομαι... :roll: κ ολο κ κατι σηκωνω...φτανει ο γιος μου κ η πρεσσα σιδερωματος.... :lol:

Μαρικακι μου γιορτες ερχοντε...στολισε το δενδρακι σου....κανε γλυκακια....φτιαξε τις ντουλαπες.....κ βγες εξω...βολτες....

Πιπιτσα κανονισε....δεν ξερω τι θα κανεις, κανε κρυα ντους.... :lol::lol::lol:

Ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Τί είπες τώρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Κι εγώ αποφεύγω να σηκώνω τις σακούλες του S/M????????????????????????

Κι εγώ οπίσθια μήτρα έχω......................

Ωχ...............

Έλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δέχομαι παραγγελίες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Εδώ ο καλός κουβαλητής!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πιπιτσα δεν ξερω αν ισχυει....μην με δειρεις μετα αν πονας απο το βαρος :lol: ετσι το εγραψα οτι ετσι λεγαν παλια....μην παθετε κ τιποτε...για τις δουλειες δεν σας φοβαμαι κ δεν θα παθεται κ τιποτε το πολυ πολυ να μην κανετε σεξ απο την κουραση αλλα το αλλο προσεχετε το....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΤΣΑΖΟΥΖΟΥΝΑ ΔΕΝ ΘΑ ΜΟΥ ΠΑΡΕΙΣ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΩΡΑ, ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΝΟΝΙΣΤΕ X(X(X(X(X(X(X(X(

:)):)):)):)):)):)):))

:P:P:P:P:P:P:P:P

Άσχετο......

Ρε κορίτσια...... έχει φτιάξει απίστευτα η διάθεση μου.....

Ήμουν που ήμουν σήμερα από νωρίς......

Τώρα....... άϊντε..... άϊντε.....

:lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πιπιτσα δεν ξερω αν ισχυει....μην με δειρεις μετα αν πονας απο το βαρος :lol: ετσι το εγραψα οτι ετσι λεγαν παλια....μην παθετε κ τιποτε...για τις δουλειες δεν σας φοβαμαι κ δεν θα παθεται κ τιποτε το πολυ πολυ να μην κανετε σεξ απο την κουραση αλλα το αλλο προσεχετε το....

Ναι βρε.......

Μην τρελαίνεσαι......

Εγώ και να θέλω.........

Σαν κ... γρια είμαι........ αυχενικό..... μέση..... άστα...... ΟΥΣΤ!!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι πιπιτσα μου μην μου παθετε κ τιποτε....... :lol: κ μετα με ποιον θα τα λεω εγω..... :lol:

Σια μου μπραβο...κ εμενα εχει φτιαξει πολυ η διαθεση μου...προχωρησα πολυ κ δεν κλαιω πια καθολου....τα βλεπω ολα θετικα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...