Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ,ΜΙΑ ΕΛΠΙΔΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΥΧΗ..ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΑ!!!


merykal

Recommended Posts

καλημερα.....

πιπιστα συγκρατησου....δεν θα κανεις τιποτε μεχρι 2 ημερες πριν την ωορηξια....αμα μαθω οτι εκανες θα σε μαλωσω.....θυσιες στο βωμο της μητροτητας :lol:

μαρικακι μου σου ευχομαι οτι καλυτερο κ θα τα καταφερεις....οποιος εχει θεληση ολα τα καταφερνει.... :P

ροζε μου τον σεπετεμβρη ειχες μερα παρα μερα,αλλα μηπως ειχες απο την αρχη?εδω ειπαμε δεν θα κανεις τιποτε μεχρι την 12η ημερα.....!!!Αποχη κανονικη....ετσι θα ειναι ντουρο το σπερμα....

οποια μεινει με το κολπο μου εγω κουμπαρα =))=))=))=))

εμεις τα ιδια...εγω κοριτσια μετα απο τις δυο αποβολλες μεχρι κ την ωορηξια καταλαβαινω....αφου οταν πηγα για υπερηχο μετα το χειρουργειο ηταν η 13η ημερα κ λεω στην γιατρο αυριο εχω ωορηξια....κ μου λεει ναι καλα....που το ξερεις?κ σοκαριστηκε......ηταν ετοιμο το ωαριακη μου αλλα δεν μπορω ακομη.... η γιατρος μου μου ειπε οτι θελω αλλα ενα φοβαμαι κ δευετρον τωρα θα κοιταξω για δουλεια οποτε για ενα διαστημα δεν θα μεινω...αρα απο το καλοκαιρι....

εγω οταν ειναι ωορηξια 2 ημερες πριν ποναω κατω χαμηλα....απο την μια πλευρα.....αυτο το μηνα πονουσα κ απο τις δυο....πανε τα διδυμακια.....καμια φορα εχω κ σταγονες αιμα...εντωμεταξυ εχω τον γιο μου που παει κ καθεται πανω στην κοιλια μου κ χοροπηδαει κ εγω σφαδαζω....

κισκα μου περιμενουμε νεα σου....

μερεντα καλημερα, κοριτσι, ελπιζω να μην ξεχασα καμια...φιλια κ στον αγωνα....αλλα με μετρο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΟΚ Χρυσανθάκι μου...............

Υπόσχομαι...... θα κάτσω φρόνιμα............

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Κι εγώ πάντως..... 1-2 μέρες πριν την ωορρηξία...... κι εκείνη τη μέρα επίσης.....

Πεθαίνω στους πόνους...... σχεδόν πάντοτε δεξιά.....

Και σχεδόν πάντα φοβάμαι για Σκωληκοειδίτιδα.......

:(:(:(:(:(:(:(:(

Μην την πατήσω μόνο καμιά φορά......

:?::?::?::?::?::?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ετσι να εισαι καλο κοριτσι....ολα θελουν θυσιες.... :shock:

η σκωληκ εχει κ αλλα συμπτωματα οποτε μην αγχεσαι...εχω νονο χιερουργο κ το ειχα ψαξει το θεμα....καταρχην δεν θα μπορουσες να σηκωσεις το δεξι ποδι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σια μου να δω πια θα εμψυχωνει εμενα :lol::lol::lol: οταν φτασει η στιγμη για την β επιπεδου....

Μακαρι να σας εμψυχωνω κοριτσια κ να σας βοηθησω επισης....

Υ.Γ. crazy θα το κανονισεις να μαζευτει λαοθαλασα για ψυχολογικη ηυποστηριξη εξω απο τον υπερηχο.....?να το θυμασαι....=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαίρετε και απο μένα, τελικά δεν μπόρεσα να συγκρατηθώ και μπήκα να διαβάσω τα νέα σας.

Αχ βρε Μαρικάκι μου στεναχωρήθηκα που δεν τα κατάφερες αυτό τον μήνα και που σε νιώθω έτσι απογοητευμένη :(

Θα σου πώ αυτό που μου είπε ο γλυκός μου ο αντρούλης την τελευταία φορά που έκλαιγα γιατί αδιαθέτησα... Ο Θεούλης ξέρει πότε και που στέλνει τις ψυχούλες, άλλες έρχονται για να δοκιμάσουν τους γονείς, άλλες για να τους βοηθήσουν, άλλες για να τους κάνουν καλύτερους ανθρώπους και σε κάποια ζευγάρια που είναι πολύ καλοί άνθρωποι και έχουν μεγάλο απόθεμα αγάπης να δώσουν (ίσως είμαστε κι εμείς μέσα σε αυτούς), δεν δίνει ψυχούλες γιατί υπάρχουν ήδη έτοιμα παιδάκια εκεί έξω που έχουν ανάγκη αυτό το έξτρα απόθεμα αγάπης και καλοσύνης απο εμάς.

Δεν έχουμε κάνει εξετάσεις ακόμα και δεν είμαστε πολύ μεγάλοι (28 εγώ 33 ο άντρας μου), αλλά νομίζω ότι έχω τόοοση πολύ αγάπη μέσα μου να δώσω, το ίδιο και ο αντρούλης μου, που ότι και να γίνει θα γίνω μανούλα με όποιο τρόπο και αν τα καταφέρω. Βιολογικό μας παιδί ή όχι θα το κάνω.

Σου εύχομαι σύντομα να πραγματοποιηθεί το όνειρό σου και να γίνεις μια άξια μανούλα...

Σε φιλώ ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καταρχην κοριτσια δεν πρεπει καθε μερα.....μην ειστε λυσσαρες :oops::oops::oops: δεν ειναι για χορταση..... :oops::lol:

θα παρετε τον κυκλο σας κ θα γραψετε καθε ποσες ημερες σας ερχετε εδω κ 6 μηνες.....θα δειτε που ειναι ο μεσος ορος....θα αφαιρεσετε τις 14 να βρειτε την γονιμη.....οταν βρειτε την γονιμη πανω κατω θα το κανετ 2 ημερες πριν καθολου πιο πριν, την γονιμη κ την επομενη....μετα καντε οσο θελετε... :lol::lol::lol: δεν μας νοιαζει...ποιοτικο σπερμα χρειαζεται τις γονιμες....

εκεινες λοιπον τις ημερες που θα κανετε θα ειστε εξω ολη μερα για να μην σκεφτεστε τιποτε η θα ξεσκιζεστε στις δουλειες σπιτι....το βραδυ θα ειστε πτωματα απο ολα αυτα κ ουτε τα ποδια σας δεν θα μπορειτε να παρετε...ειναι αυτο που λεμε δεν μπορω να κουνηθω κ ο αντρας θα σας πιασει στον υπνο [smilie=sign19.gif][smilie=sign19.gif][smilie=sign4.gif][smilie=sign4.gif] ....αυτος θα νομιζει οτι θα του μοιασει κ το παιδι αλλα αμα σας πιασει στον υπνο το μωρο μοιαζει στην μαμα..... :ymapplause:=))

αυτα τουλαχιστον εκανα εγω....το κολπο επιασε κ τις 3 φορες αλλα τις 2 τελευταιες φορες δεν κρατησε.....

Σια δεν θελει ευλιγισια...... :roll:

χρυσάνθη μου , η όποια κοπέλα μπορεί ας μου τα εξεγήσει γιατί δεν τα πολύ κατάλαβα .Δήλαδή εγώ που δεν έχω σταθερό κύκλο μια 30 μια 33 μια 35 μια 38 τι να κάνω δηλαδή?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εμένα Elli μου ο κύκλος μου είναι...... άστα.....

Αν θυμάσαι το τραγούδι του Τερζή..... "ΕΙΜΑΙ ΑΣΤΑΤΟΣ ΠΟΛΥ"!!!!!!!!!!! Γάντι του πηγαίνει.....

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Τίποτε δύσκολο βρε......

Ένα μέσο όρο θα βγάλεις..... από το τελευταίο 6μηνο.....

Και στο περίπου..... θα κυνηγήσεις αυτές τις επίμαχες μέρες.......

Μήπως σε μπέρδεψα περισσότερο??????

:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ LEVOU ΜΟΥ :(:(:(:( ΕΞΑΛΟΥ ΕΙΣΑΙ ΜΙΚΡΗ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΕΧΕΙΣ ΟΛΟ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΟΥ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΜΑΝΟΥΛΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΤΟ ΘΕΣ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΘΑ ΕΡΘΕΙ.

ΕΜΕΙΣ ΠΟΥ ΑΓΧΩΝΟΜΑΣΤΕ ΛΙΓΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΕΧΟΥΜΕ ΞΕΠΕΡΑΣΕΙ ΤΑ ΤΡΙΑΝΤΑ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΠΙΕΖΟΜΑΣΤΕ ΚΑΠΩΣ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ;;);;);;);;)

ΕΣΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΠΡΟΣΕΧΕ ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΒΛΕΠΩ ΜΕ 2 ΔΕΔΟΜΕΝΑ :ymsmug::ymsmug::ymsmug::ymsmug::ymsmug:

1ον ΘΑ ΜΕΙΝΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΕΓΚΥΕΣ ΕΞΑΙΤΙΑΣ ΣΟΥ [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] ΚΑΙ ΘΑ ΤΡΕΧΕΙΣ ΑΠΟ ΒΑΦΤΙΣΙΑ ΣΕ ΒΑΦΤΙΣΙΑ [smilie=toothy1.gif][smilie=toothy1.gif][smilie=toothy1.gif][smilie=toothy1.gif]

ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΦΤΑΙΜΕ ΕΜΕΙΣ [smilie=dontknow.gif] [smilie=dontknow.gif] [smilie=dontknow.gif] [smilie=dontknow.gif]

2ον ΠΟΤΕ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΧΟΡΙΑΚΗ :-?:-?:-?:-?

ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΑ ΒΕΒΑΙΑ ΡΩΤΑΩ

ΓΡΑΨΕ ΜΑΣ ΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΩΡΑ :!!:!!:!!:!!

ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΣΩ :)]:)]:)]:)]:)]:)]

:)]:)]:)]:)]:)]:)]:)]:)]:)]

:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καπως ετσι κι εγώ pipitsazouzouna είμαι .δηλαδή για να καταλάβω πες οτι ο μέσος όρος είναι 33 ημέρες - 14 ημέρες μας κάνει 19 τι κάνω υπολογίζω 19 ημέρες από την αναμενόμενη περίοδο ? μπερδεύτηκα 8-}

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κάπως έτσι Elli μου....

Αλλά ξεκινάς 1-2 μερούλες πριν.....

Χωρίς άγχος.....

Προσπάθησε τουλάχιστον!!!!!!!!!

Φιλιά και καλή σου επιτυχία!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια [smilie=hello.gif][smilie=hello.gif][smilie=hello.gif]

Να μαι και εγώ [smilie=hippy2.gif]

Ηθικό ακμαίο!!! Είμαι ετοιμοπόλεμη και ακονίζω τα όπλα μου: βιταμίνες, fertility yoga, clearblue fertility monitor.

Girl84, Pipitsa, Merenta, Χρυσάνθη, Levou και ΣΙΑ σας φιλώ γλυκά και σας υπερ-ευχαριστώ για τη συμπαράσταση, τα σχόλια και την αγάπη σας :x:x:x:x:x

Girl84 τι έγινε τελικά με τον υπέρηχο της Τρίτης;;; Είδατε τα αυγουλάκια;;; Μεγάλωσαν;;;

Χρυσάνθη ενημέρωσέ μας για την β΄επιπέδου για να λάβουμε τα μέτρα μας :)]:)]:)]:)]:)]:ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray:

Όσο για τις συμβουλές που δίνεις, την έχεις βάψει φιλενάδα!!!! Θα ξεφραγκοθείς στις κουμπαριές!!!! [smilie=angel8.gif][smilie=angel8.gif][smilie=angel8.gif][smilie=angel8.gif]

Κορίτσια, μπείτε στη σειρά, τα μωρούλια έρχονται [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif]

Elli μην αγχώνεσαι, ακολούθα τη συνταγή Χρυσάνθης-Πιπίτσας, και δεν θα το μετανοιώσεις ;););););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

piga xthes marikaki m kai megalwse to augoulaki m egine 19xiliosta!

twra omws epeidi megalwse kapws apotoma tha pame xana to savvato na epivevaiwsei oti egine worrixia swsti k tha arxisoume enesoules an ola pane kala!

an ston kiklo auto pige kati lathos, tote arxizw me ton neo kiklo koritsi m!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιατί θεωρούν ότι μεγάλωσε απότομα;;;; Αφού μεγαλώνουν 1-2 χιολιοστά την ημέρα. Αυτό μέσα στο Σαββατοκύριακο δούλευε και μεγάλωνε.

Εγώ νομίζω ότι όλα καλά θα πάνε και θα ολοκληρώσετε την προσπάθεια. Οι ενεσούλες για ποιό λόγο είναι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορες, επιτέλους κατάφερα να σας γράψω, σας διαβάζω με δόσεις σήμερα και χάνω τον ιρμό μου.

Μαρικάκι μην στεναχωριέσαι κοπέλα μου, ξανά από την αρχή!!!!

Κορίτσια οι υπόλοιπες? Όλα καλά να είναι και προσπαθούμε και εμείς με παράδειγμα το Μαρικάκι που δεν το βάζει κάτω.

Εγώ φυσικά αδιαθέτησα εχτές και οκ...

Όλα καλά...

Σας φιλώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσάνθη_ ναι ξεκινισαμε με το που τελειωσε η περιοδος...ηταν ο μοναδικος μηνας που του δωσαμε να καταλαβει :P αλλα να σου πω και αλλες φορες ειχαμε επαφες μονο τις ημερες της ωορρηξιας αλλα παλι δεν επιασε!εχω ακουσει ομως οτι πρεπει να εχουμε καθε 2 μερες περιπου επαφες για να "φευγει" το σπερμα αλλιως αδυνατιζει.τι ισχυει τελεικα ολο μας μπερδευουν :blink: εγω θα ακολουθησω αυτα που μου ειπες αλλα πειραζει που ειχαμε μια επαφη την 9η μερα του κυκλου μου? :blush: τωρα θα ξαναεχουμε αυριο,το Σαββατο και την Δευτερα οπως ειπες :P θα σε ακουσω δασκαλα και αμα πιασω οτι θες μετα απο μενα :D:D:lol::y32b4:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΓΩ ΕΧΑΣΑ ΤΗΝ ΩΟΡΗΞΙΑ ΕΝΝΟΩΝΤΑΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΟ [smilie=sex.gif] ΕΚΙΝΕΙ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΕΠΙΔΕΙ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΑΡΡΩΣΤΟΣ.

ΟΜΩΣ ΕΓΕΙΝΕ 2 ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΩΟΡΗΞΙΑ

ΛΕΤΕ?? :-?:-?:-?

ΕΝΤΟΜΕΤΑΞΥ ΤΙ ΠΡΑΓΜΑ ΚΑΙ ΤΟΥΤΟ ΟΤΑΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΛΟΓΩ.. [smilie=sign17.gif][smilie=sign17.gif][smilie=sign17.gif][smilie=sign17.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif]

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΕΛΟ ΚΕΦΙ :-??:-??:-??

ΕΝΩ ΑΛΛΕΣ ΦΩΡΕΣ 3:-O3:-O3:-O3:-O3:-O3:-O3:-O3:-O3:-O3:-O3:-O3:-O

ΤΙ ΔΡΑΜΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ :-??:-??:-??:-??:-??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Rose δεν πειράζει για την 9η μέρα, γιατί εάν είχατε αποχή πάνω από 7 ημέρες, θεωρούνται "μπαγιάτικα" και πρέπει να φύγουν για να μην υπάρχουν χρωμοσωμικές ανωμαλίες.

Άντε, φιλενάδα, προχώρα σταθερά και θαρρετά και εμείς σου στέλνουμε ΕΝΙΣΧΥΜΕΝΗ θετική ενέργεια (*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*) για να πετύχεις το στόχο σου...Φιλάκια πολλά :-*:-*:-*:-*:-*

Μωρούλι, ξέρεις τι τις δείχνουμε που ήρθε...[smilie=pottytrain1.gif] [smilie=pottytrain1.gif] [smilie=pottytrain1.gif] και την άλλη εβδομάδα αρχίζει πάλι το πανηγύρι... [smilie=sex.gif][smilie=sex.gif][smilie=sex.gif]

Μερέντα, θετική σκέψη και ξου-ξου, να μην έρθει [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif]

Άχ, βρε ΣΙΑ, πολύ γέλιο... =))=))=)), καλά τα λές... =))=))

Τι τραβάμε και εμείς οι χορεύτριες... [smilie=love1.gif][smilie=love1.gif][smilie=love1.gif][smilie=love1.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμείς ξεκινάμε σχεδόν πάντα μετά την περίοδο, ανά 2 μέρες.

Αποτέλεσμα μηδέν έως τώρα, τα νεύρα μου !!!

μα γιατί δεν πετυχαίνω την συνταγή ;

Εαν δεν είμαι και αυτή την φορά το επόμενο βήμα μας είναι μάλλον η σαλπιγγογραφία.

Να ελπίζω πως αν δεν έγινε κάτι τώρα οτι θα έχω πολλές ελπίδες με την σαλπιγγογραφία ;

τι λέτε ; ξέρετε κάτι ;

ΣΙΑ δεν ξέρεις καμιά φορά.... μπορεί να είναι μια και καλή ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια εμείς είμαστε πολύ καλά σε σχέση με τα αγοράκια μας, γιατί εμείς και πολύ όρεξη για σεξ να μην έχουμε γίνεται η δουλειά ;) ( αν και δεν μου αρέσει όταν γίνεται έτσι αλλά τι να κάνουμε..)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μερέντα μου ανά δύο μέρες είναι πολύ συχνά και μάλλον αδυνατίζει το σπέρμα. Επικεντρώσου γύρω απο τις ημέρες της πιθανής ωορυξίας, χωρίς να ξεκινάτε αμέσως μετά την περίοδο.Εκτός εάν έχεις πρώιμη ωορυξία. ΄Οταν ρώτησα τον Αμερικάνο γιατρό πόσο συχνά να προσπαθούμε, μου απάντησε την ημέρα της ωορυξίας! Δύο φορές πριν και μια φορά μετά, νομίζω ότι ειναι το καλύτερο.

ΣΙΑ μου, πας για κοριτσάκι με δύο μέρες πριν... Ετοιμάσου... [smilie=angel8.gif][smilie=angel8.gif][smilie=angel8.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MERENTA ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ. ΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑ ΕΚΑΝΑ ΤΟΝ ΠΕΡΑΣΜΕΝΟ ΜΗΝΑ. ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΣΟΒΑΡΗ ΚΑΙ ΒΑΣΙΚΗ ΕΞΕΤΑΣΗ ΠΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΝ ΤΙΣ ΣΑΛΠΙΓΓΕΣ ΣΟΥ ΕΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΑΞΗ ΔΗΛΑΔΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΦΡΑΓΜΕΝΕΣ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΩΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.

ΤΟ ΒΑΣΙΚΟ ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΔΟΥΝ ΕΑΝ ΠΕΡΝΑΕΙ ΑΝΕΤΑ ΤΟ ΥΓΡΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΒΑΖΟΥΝΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΑΛΠΙΓΓΑ. ΕΤΣΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΜΕ ΟΤΙ ΤΟ ΣΠΕΡΜΑ ΜΠΟΡΕΙ ΑΝΕΤΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΣΑΛΠΙΓΓΕΣ ΣΤΗΝ ΜΗΤΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ Η ΓΟΝΙΜΟΠΟΙΗΣΗ.

ΑΝ ΚΑΝΩ ΚΑΠΟΥ ΛΑΘΩΣ ΑΣ ΜΕ ΔΙΟΡΘΩΣΗ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν δεν ξεκολλήσουμε τον εγκεφαλο μας δεν προκειτε, αυτο καταλαβα.Κοιμομαστε ξυπναμε αυτο εχουμε στο μυαλο.Εμ πως μετα οργανισμος μας να ειναι ηρεμος για να συλλάβει? :?

ΣΙΑ.μια χαρα τα λες ετσι ειναι....και μαλιστα αρκετες κοπελες εμειναν αμεσως μετα απο σαλπιγγγογραφια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...