Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ,ΜΙΑ ΕΛΠΙΔΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΥΧΗ..ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΑ!!!


merykal

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1.7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΕΝΑΝ ΚΑΘΗΓΗΤΗ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΣΕΞΟΥΑΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΤΙ............ [smilie=sad5.gif][smilie=sad5.gif]

ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΟΥΜΕ ΣΤΑΣΕΙΣ?? [smilie=read.gif][smilie=read.gif][smilie=read.gif]

ΘΑ ΜΟΥ ΦΥΓΕΙ Η ΠΕΡΟΥΚΑ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ [smilie=icon_rr.gif][smilie=icon_rr.gif][smilie=icon_rr.gif]

ΜΗΠΩΣ Η ΑΛΛΑΓΕΣ ΣΤΙΣ ΣΤΑΣΕΙΣ ΕΧΟΥΝ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ??? [smilie=pottytrain2.gif] [smilie=pottytrain2.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif]

ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΟΥΜΕ...... [smilie=la.gif][smilie=la.gif][smilie=la.gif]:-w:-w:-w:-w:-w:-w

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καταρχην κοριτσια δεν πρεπει καθε μερα.....μην ειστε λυσσαρες :oops::oops::oops: δεν ειναι για χορταση..... :oops::lol:

θα παρετε τον κυκλο σας κ θα γραψετε καθε ποσες ημερες σας ερχετε εδω κ 6 μηνες.....θα δειτε που ειναι ο μεσος ορος....θα αφαιρεσετε τις 14 να βρειτε την γονιμη.....οταν βρειτε την γονιμη πανω κατω θα το κανετ 2 ημερες πριν καθολου πιο πριν, την γονιμη κ την επομενη....μετα καντε οσο θελετε... :lol::lol::lol: δεν μας νοιαζει...ποιοτικο σπερμα χρειαζεται τις γονιμες....

εκεινες λοιπον τις ημερες που θα κανετε θα ειστε εξω ολη μερα για να μην σκεφτεστε τιποτε η θα ξεσκιζεστε στις δουλειες σπιτι....το βραδυ θα ειστε πτωματα απο ολα αυτα κ ουτε τα ποδια σας δεν θα μπορειτε να παρετε...ειναι αυτο που λεμε δεν μπορω να κουνηθω κ ο αντρας θα σας πιασει στον υπνο [smilie=sign19.gif][smilie=sign19.gif][smilie=sign4.gif][smilie=sign4.gif] ....αυτος θα νομιζει οτι θα του μοιασει κ το παιδι αλλα αμα σας πιασει στον υπνο το μωρο μοιαζει στην μαμα..... :ymapplause:=))

αυτα τουλαχιστον εκανα εγω....το κολπο επιασε κ τις 3 φορες αλλα τις 2 τελευταιες φορες δεν κρατησε.....

Σια δεν θελει ευλιγισια...... :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχαχαχαχα....!!!!!!!!!!!τελειο αυτο το μηνα θα το κανω ετσι.....!!!!!!!!!!!!!!!ευχαρσιτουμεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!

Εδω εχουμε κανει διατριβη πανω στο θεμα :lol::lol::lol: ...θα περιμενω να μου πειτε.... :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καταρχην κοριτσια δεν πρεπει καθε μερα.....μην ειστε λυσσαρες :oops::oops::oops: δεν ειναι για χορταση..... :oops::lol:

θα παρετε τον κυκλο σας κ θα γραψετε καθε ποσες ημερες σας ερχετε εδω κ 6 μηνες.....θα δειτε που ειναι ο μεσος ορος....θα αφαιρεσετε τις 14 να βρειτε την γονιμη.....οταν βρειτε την γονιμη πανω κατω θα το κανετ 2 ημερες πριν καθολου πιο πριν, την γονιμη κ την επομενη....μετα καντε οσο θελετε... :lol::lol::lol: δεν μας νοιαζει...ποιοτικο σπερμα χρειαζεται τις γονιμες....

εκεινες λοιπον τις ημερες που θα κανετε θα ειστε εξω ολη μερα για να μην σκεφτεστε τιποτε η θα ξεσκιζεστε στις δουλειες σπιτι....το βραδυ θα ειστε πτωματα απο ολα αυτα κ ουτε τα ποδια σας δεν θα μπορειτε να παρετε...ειναι αυτο που λεμε δεν μπορω να κουνηθω κ ο αντρας θα σας πιασει στον υπνο [smilie=sign19.gif][smilie=sign19.gif][smilie=sign4.gif][smilie=sign4.gif] ....αυτος θα νομιζει οτι θα του μοιασει κ το παιδι αλλα αμα σας πιασει στον υπνο το μωρο μοιαζει στην μαμα..... :ymapplause:=))

αυτα τουλαχιστον εκανα εγω....το κολπο επιασε κ τις 3 φορες αλλα τις 2 τελευταιες φορες δεν κρατησε.....

Σια δεν θελει ευλιγισια...... :roll:

ΧΡΥΣΑΝΘΑΚΙ ΜΟΥ ΕΓΡΑΨΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

=))=))=))=))=)) =)) =))=))=))=))

=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κορίτσια να ρωτήσω......

Μπορεί να το έχουμε πει-διαβάσει-ακούσει πόσες φορές.....

Εγώ όμως ακόμη τρώγομαι....

Σίγουρα..... όταν υπάρχει σύλληψη και περιμένουμε την περίοδο που (δεν) θα έρθει.....

Κι εξακολουθούμε να κάνουμε γούτσου-γούτσου.....

Σίγουρα δεν υπάρχει θέμα για το εμβρυάκι??????

Δεν ξέρω γιατί έχω κολλήσει έτσι....

Και κάθε φορά έχω δισταγμούς..........

Είμαι σοβαρά γιατρέ????? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Μήπως λέω μ.....κίες???? :P:P:P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κοριτσια συγνωμη κ ολας....αληθεια δεν το ξερατε αυτο που εκανα εγω ή με δουλευετε?παντως αν δεν το ξερατε πιανει....ειναι καλο...

Δεν εχιε καμια σχεση η σταση Σια μου....κ για καλυτερα αποτελεσματα μετα την [smilie=love8.gif] επαφη καθηστε ενα μισαωρο στο κρεβατι (εγω δεν εκατσα ποτε) κ λεω μισαωρο γιατι μετα την επαφη παντα παμε για τσισακια μας για να μην παθουμε ουρολοιμωξη......

Πιπιτσα δεν υπαρχει κανενα προβλημα...κ να ξερεις οτι αν θα μεινεις κ πας να κανεις γουτσου γουτσου πονας....εγω το ξερω γιατι το εχω παθει κ τις 3 φορες την πρωτη δεν ηξερα κ ελεγα αχ ειναι επειδη θα αδιαθετησω....στις αλλες ομως ημουν εξπερ.....αφου αν ανατρεξετε στο ποιες δεν περιμενουμε νο4 123 περιπου σελιδα θα δειτε ποσο σιγουρη ημουν για την εγκυμοσυνη....εδω ξερω να επιλλεγω κ φυλλο....

τωρα βρισκω τροπους κ για διδυμα οχι στον ιδιο σακο ομως.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΕΙΣΑΙ ΘΕΑ :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΙΠΕΣ ΟΜΩΣ

:-?:-?:-? Η ΣΤΑΣΗ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΡΟΛΟ?? [smilie=icescream.gif] [smilie=icescream.gif] [smilie=icescream.gif] :D:D:D

Γεία σας κοριτσάκια!!

Είμαι στη δουλειά και πνίγομαι αλλά σε αυτή τη συζήτηση δεν μπόρεσα να αντισταθώ!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Συμφωνώ με την Χρυσάνθη για την συχνότητα της επαφής και την ποιότητα του σπέρματος (μου το είχε πεί και ο γιατρός μου) αυτό με τον ύπνο η αλήθεια είναι δεν το ήξερα... το σημείωσα πάντως... :lol::lol::lol:

Και έχω να συμπληρώσω.... πρίν την επαφή δώστε στον καλό σας να πιεί ένα καφεδάκι... κάνει τα σπερματοζωάρια να αναπτύσσουν τρελές ταχύτητες (λένε) :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΣΙΑ όσο γιαυτό που ρωτάς... λένε ότι αν είναι η γυναίκα χμ χμ χμ χμ ....... στα 4 :oops::oops::oops::oops::oops::oops: η διείσδυση γίνεται πιο βαθιά με αποτέλεσμα να είναι πιο κοντά τα σπερματοζωάρια στον στόχο (το ωάριο) εγώ πάντως που τα δοκίμασα είχα πιάσει δίδυμα με μία επαφή την ημέρα της ωορρηξίας και μία την επόμενη(άσχετα αν δεν εξελίχθηκε καλά)... πρίν απο αυτό είχαμε κάνει αποχή για 10+ μέρες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ πάντως......

Από την 8η μέρα του κύκλου.....

Ως την επόμενη περίοδο.....

Σχεδόν πάντα..... ανα 2ήμερο.... αλλά....

Και γόνιμες έχω χάσει.......

Και ξάπλα έχω μείνει......

Κι όρεξη δεν έχω πάντα........

Ίδωμεν.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DIOZA ΜΟΥ ΒΑΣΗ ΤΩΝ ΛΕΓΟΜΕΝΩΝ ΤΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΟΧΙ ΣΤΑ 4 ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΣΤΑ 2 ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΕΙΣ.

ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΤΟ ΔΗΛΩΝΩ ΣΤΑ.. [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωραία τα λέμε κορίτσια μου.......

Αλλά.....

Η Stirella καραδοκεί.....

:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Άσε που είμαι κι έτοιμη να τα μπήξω.....

Σπάει το κεφάλι μου με το κ...χαπάκι.........

:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Τα ξαναλέμε........

Φιλάκια σε όλες!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DIOZA ΜΟΥ ΒΑΣΗ ΤΩΝ ΛΕΓΟΜΕΝΩΝ ΤΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΟΧΙ ΣΤΑ 4 ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΣΤΑ 2 ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΕΙΣ.

ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΤΟ ΔΗΛΩΝΩ ΣΤΑ.. [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] :lol::lol::lol::lol::lol:

χαχα ΣΙΑ και εγώ το ίδιο δηλώνω!!!!!

smiley-sex012.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...