Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΟΙΕΣ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΟΚΤΩΒΡΙΟ ΔΥΝΑΜΙΚΑ?


Recommended Posts

ΣΑΜΑΝΘΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΘΑΥΜΑ...ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΑ ΟΤΑΝ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΟΤΙ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ!!!!!!!ΕΧΕΙ ΕΚΛΗΣΙΑ Η ΘΕΣΝΙΚΗ ΤΙΝ ΑΓΙΑ ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ ΣΤΙΝ ΕΥΚΑΡΠΙΑ Κ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΑΝΑΨΩ ΛΑΜΠΑΔΑ.ΜΑΚΑΡΙ ΤΟ ΜΠΕΜΠΕ ΜΟΥ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΣΥΝΤΟΜΑ!!!!!!ΣΑΜΑΝΘΑ ΜΟΥ Κ ΣΕ ΣΕΝΑ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΣΤΙΝ ΖΩΗ ΣΟΥ!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 189
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γειά σας κορίτσια!!!!!

Το Σαββατοκύριακο πέρασε πολύ γρήγορα και με μεγάλη κούραση. Η βάπτιση πήγε καταπληκτικά και πέρασα υπέροχα. Η μικρή μου βαπτιστήρα ήταν πολύ γλυκιά και πολύ ήσυχη. Παρατηρούσε τα πάντα και δεν έβγαλε άχνα μέχρι το τέλος!!!

Εμείς από Σάββατο-Δευτέρα, τρέχαμε σαν τους παλαβούς, πρωί-πρωί με τους νταλικέρηδες για εξετάσεις αίματος και υπέρηχο. Εξακολουθώ να έχω τρία ωάρια που προχωρούν. Τα δύο είναι μεγάλα, ενώ το τρίτο σχετικά μικρό. Περιμένω οδηγίες από τη νοσοκόμα, αλλά πιστεύω ότι η σπερματέγχυση θα γίνει την Τετάρτη.

Ο Θεός να μας βοηθήσει, γιατί πιστεύω ότι αυτή είναι η μεγαλύτερή μας ευκαιρία για παιδί :ympray::ympray::ympray::ympray:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙΚΑΚΙ ΜΟΥ ΜΙΝ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΤΙΝ ΚΟΥΡΑΣΗ ΑΦΟΥ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ ΤΑ ΟΩΑΡΙΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ Κ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΑΣ!!!!!!!!!!!ΨΑΧΝΩ ΔΟΠΥΛΕΙΑ ΜΑΡΙΚΑΚΙ ΜΟΥ Κ ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΩ ΤΙΠΟΤΑ Κ ΕΙΜΑΙ ΛΙΓΟ ΑΝΧΩΜΕΝΗ ΔΟΥΛ.ΑΛΛΑ ΑΥΤΟΣ ΜΑΣ ΕΔΙΩΞΕ 2 ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΑΥΤΙ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ?ΦΙΛΙΑ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια!!!!!

Το Σαββατοκύριακο πέρασε πολύ γρήγορα και με μεγάλη κούραση. Η βάπτιση πήγε καταπληκτικά και πέρασα υπέροχα. Η μικρή μου βαπτιστήρα ήταν πολύ γλυκιά και πολύ ήσυχη. Παρατηρούσε τα πάντα και δεν έβγαλε άχνα μέχρι το τέλος!!!

Εμείς από Σάββατο-Δευτέρα, τρέχαμε σαν τους παλαβούς, πρωί-πρωί με τους νταλικέρηδες για εξετάσεις αίματος και υπέρηχο. Εξακολουθώ να έχω τρία ωάρια που προχωρούν. Τα δύο είναι μεγάλα, ενώ το τρίτο σχετικά μικρό. Περιμένω οδηγίες από τη νοσοκόμα, αλλά πιστεύω ότι η σπερματέγχυση θα γίνει την Τετάρτη.

Ο Θεός να μας βοηθήσει, γιατί πιστεύω ότι αυτή είναι η μεγαλύτερή μας ευκαιρία για παιδί :ympray::ympray::ympray::ympray:

Marikaki εγώ πιστεύω ότι η βαφτιση είναι το ωραιότερο και το πιο τρυφερο μυστήριο της εκκλησίας και θεωρώ ότι είναι πραγματική ευλογία να έχεις την τύχη να βαφτίσεις ένα μωράκι! Δένεσαι με αυτό το παιδάκι για μια ζωή! Εγώ έχω 3 βαφτιστήρια και δε το μετανοιώνω ούτε στιγμή!

Εύχομαι να σας φέρει τύχη η μικρούλα και τα 3 σου ωαριάκια να γίνουν σύντομα σποράκια και μετά από 9 μήνες τρίδυμα μωράκια (γιατί όχι) :-bd

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΑΣΤΑΣΟΥΛΑ ΜΟΥ!!!!!!!ΑΥΤΟΝ ΤΟ ΜΗΝΑ ΔΕΝ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΓΙΑ ΤΟ ΟΩΑΡΙΟ ΗΤΑΝ ΜΙΚΡΟ Κ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΕΤΟΙΜΟ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΙΣΩΣ ΤΟ ΠΕΤΥΧΩ!!!!!!!Κ ΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΟΥΛΑ ΟΤΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ!!!!!!!!ΣΕ ΟΣΟΥΣ Κ ΟΣΕΣ ΓΙΟΡΤΑΖΟΥΝ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια και Χρόνια Πολλά στις εορτάζουσες και στους εορτάζοντες :ymparty::ymparty::ymparty:

Γλυκιά μου muriam σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου. Δεν είχα ιδέα ότι έμεινες χωρίς δουλειά... Σε καταλαβαίνω απόλυτα, γιατί τα έχω περάσει και εγώ. Κουράγιο, φιλενάδα, ψυχραιμία και αυτοσυγκράτηση, γιατί η αλήθεια είναι ότι η κρίση θα φανεί από το 2011 και τα επόμενα 2-3 χρόνια θα είναι δυστυχώς πολύ δύσκολα για την Ελλάδα... Υπομονή, φιλενάδα, θα έρθουν καλύτερες μέρες...

Καλές μου Anastasia και MaDi, σας ευχαριστώ πάρα πολύ για την συμπαράσταση και τις δικές σας ευχές. Συμφωνώ ότι η βάπτιση είναι υπέροχο μυστήριο και πραγματικά το ευχαριστήθηκα στο έπακρο!!!! Η μικρούλα ήταν τόσο γλυκιά, υπομονετική και συνεργάσιμη, που με εξέπληξε! Είχε λουφάξει στην αγκαλιά μου με απόλυτη εμπιστοσύνη!!!

Τελικά αύριο το πρωί πάμε για την σπερματέγχυση. Τρία είναι τα ώριμα ωοθηλάκεια και ελπίζω όλα τους να περιέχουν από ένα ώριμο ωάριο.

Τι να πω, βρε κορίτσια, αισθάνομαι ότι αυτή είναι η ευκαιρία της ζωής μας. Δεν ξέρω εάν ο οργανισμός μου θα ξαναδώσει 3 ωάρια. Χρειάστηκε 16 ενέσεις μέσα σε 11 μέρες. Η κοιλιά μου ακόμα πονάει από τα τρυπήματα και τα χέρια μου είναι γεμάτα μελανιές.

Αυτά από το δικό μου μέτωπο!!! Αύριο η μεγάλη μέρα και οι προσδοκίες μεγάλες.

Σας φιλώ γλυκά :-* :-* :-* :-* :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια και Χρόνια Πολλά στις εορτάζουσες και στους εορτάζοντες :ymparty::ymparty::ymparty:

Γλυκιά μου muriam σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου. Δεν είχα ιδέα ότι έμεινες χωρίς δουλειά... Σε καταλαβαίνω απόλυτα, γιατί τα έχω περάσει και εγώ. Κουράγιο, φιλενάδα, ψυχραιμία και αυτοσυγκράτηση, γιατί η αλήθεια είναι ότι η κρίση θα φανεί από το 2011 και τα επόμενα 2-3 χρόνια θα είναι δυστυχώς πολύ δύσκολα για την Ελλάδα... Υπομονή, φιλενάδα, θα έρθουν καλύτερες μέρες...

Καλές μου Anastasia και MaDi, σας ευχαριστώ πάρα πολύ για την συμπαράσταση και τις δικές σας ευχές. Συμφωνώ ότι η βάπτιση είναι υπέροχο μυστήριο και πραγματικά το ευχαριστήθηκα στο έπακρο!!!! Η μικρούλα ήταν τόσο γλυκιά, υπομονετική και συνεργάσιμη, που με εξέπληξε! Είχε λουφάξει στην αγκαλιά μου με απόλυτη εμπιστοσύνη!!!

Τελικά αύριο το πρωί πάμε για την σπερματέγχυση. Τρία είναι τα ώριμα ωοθηλάκεια και ελπίζω όλα τους να περιέχουν από ένα ώριμο ωάριο.

Τι να πω, βρε κορίτσια, αισθάνομαι ότι αυτή είναι η ευκαιρία της ζωής μας. Δεν ξέρω εάν ο οργανισμός μου θα ξαναδώσει 3 ωάρια. Χρειάστηκε 16 ενέσεις μέσα σε 11 μέρες. Η κοιλιά μου ακόμα πονάει από τα τρυπήματα και τα χέρια μου είναι γεμάτα μελανιές.

Αυτά από το δικό μου μέτωπο!!! Αύριο η μεγάλη μέρα και οι προσδοκίες μεγάλες.

Σας φιλώ γλυκά :-* :-* :-* :-* :-*

ΚΑΛΗ, ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!

ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΤΡΙΔΥΜΑΑΑΑΑΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή επιτυχία κοριτσάκι μου!!!! Ελπίζω όλα να πάνε τέλεια και σύντομα να μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα!!!! Μόνο χωρίς άγχος..... Φιλάκια πολλά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maria12 σε ευχαριστώ πάρα, πάρα πολύ!!! Πλάκα θα έχει να γονιμοποιηθούν και τα τρία!!!! Θα έχουμε πολύ τρεχάλα...8-}8-}8-}8-}8-}8-}

kon21 :YMHUG::-*:YMHUG::-* να είσαι καλά που πέρασες από το πόστ να μας δείς! Σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου και τη συμπαράστασή σου. Από το στόμα σου και στου Θεού το αυτί! Ελπίζω να είσαι καλά και χάρηκα πάρα πολύ που επικοινώνησες μαζί μας. Καταλαβαίνεις την αγωνία μου, γιατί τα έχεις περάσει και εσύ... Σε ευχαριστώ από την καρδιά μου... @};-@};-@};-@};-@};-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙΚΑΚΙ ΜΟΥ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΚΑΤΙ ΘΑ ΒΡΩ Ο ΘΕΟΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟΣ!!!!!ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΤΡΕΞΩ ΠΑΛΙ ΓΙΑ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΑ ΚΛΠ.ΑΠΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΡΩ ΚΑΤΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΕΞΟΔΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ Κ ΜΕ ΕΝΑ ΜΙΣΘΟ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ.ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΕΣ ΜΕ ΕΝΕΣΕΙΣ ΚΛΠ ΑΛΛΑ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑ Κ ΤΑ ΣΠΟΡΑΚΙΑ ΣΟΥ ΘΑ ΠΙΑΣΤΟΥΝ.ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΓΙΑ ΑΥΡΙΟ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!!!!!!!!!!ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ!!!!!!!ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙΚΑΚΙ ΜΟΥ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΚΑΤΙ ΘΑ ΒΡΩ Ο ΘΕΟΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟΣ!!!!!ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΤΡΕΞΩ ΠΑΛΙ ΓΙΑ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΑ ΚΛΠ.ΑΠΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΡΩ ΚΑΤΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΕΞΟΔΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ Κ ΜΕ ΕΝΑ ΜΙΣΘΟ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ.ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΕΣ ΜΕ ΕΝΕΣΕΙΣ ΚΛΠ ΑΛΛΑ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑ Κ ΤΑ ΣΠΟΡΑΚΙΑ ΣΟΥ ΘΑ ΠΙΑΣΤΟΥΝ.ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΓΙΑ ΑΥΡΙΟ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!!!!!!!!!!ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ!!!!!!!ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!

Καλή μου φιλενάδα, καταλαβαίνω την αγωνία σου και εύχομαι γρήγορα να βρεις δουλειά.

Η αλήθεια είναι ότι αυτή τη φορά κουραστήκαμε πολύ, γι'αυτό ελπίζω να μην πέσει στο κενό όλη αυτή η προσπάθεια. Μακάρι να πάνε όλα καλά... Από το στόμα σου και στου Θεού το αυτί :ympray::ympray::ympray:

Όνειρα γλυκά και θα τα πούμε αύριο πάλι i-)i-)i-)i-)i-)i-)i-)i-)i-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙΚΑΚΙ ΜΟΥ!!!!!!!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ.ΠΟΛΥ ΣΚΟΥΡΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΤΡΕΧΩ.ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΕΑ.ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΜΑΙ ΧΑΛΙΑ....ΧΘΕΣ ΜΕ ΠΗΡΕ Ο ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΤΗΛ.ΒΓΗΚΕ ΤΟ ΤΕΣΤ ΠΑΠ ΑΛΛΑ ΚΑΤΙ ΒΡΗΚΕ Κ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΟΛΠΟΣΚΟΠΗΣΗ Κ ΒΙΟΨΙΑ ΧΘΕΣ ΕΚΛΑΙΓΑ ΠΟΣΕΣ ΩΡΕΣ Κ ΣΗΜΕΡΑ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ.ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΙΠΕ?ΚΟΝΤΕΥΩ ΝΑ ΤΡΕΛΑΘΩ....ΑΥΡΙΟ ΕΧΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΣΤΙΣ 8 ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ ΘΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΣΤΡΙΨΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣ.ΑΣΕ ΠΟΥ ΕΧΩ ΥΠΟΨΙΑ ΟΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΓΙΑΤΙ ΠΟΝΑΩ ΣΤΙΝ ΜΕΣΗ ΤΙΝ ΚΟΙΛΙΑ Κ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΡΗΣΜΕΝΟ.ΤΙΠΟΤΑ Κ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΠΗΓΕ ΧΑΜΕΝΟΣ.ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΝ ΣΑΣ ΨΥΧΟΠΛΑΚΩΣΑ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ Κ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!!!!!!!!!ΦΙΛΙΑ!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΜΑΙ ΧΑΛΙΑ....ΧΘΕΣ ΜΕ ΠΗΡΕ Ο ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΤΗΛ.ΒΓΗΚΕ ΤΟ ΤΕΣΤ ΠΑΠ ΑΛΛΑ ΚΑΤΙ ΒΡΗΚΕ Κ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΟΛΠΟΣΚΟΠΗΣΗ Κ ΒΙΟΨΙΑ ΧΘΕΣ ΕΚΛΑΙΓΑ ΠΟΣΕΣ ΩΡΕΣ Κ ΣΗΜΕΡΑ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ.ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΙΠΕ?ΚΟΝΤΕΥΩ ΝΑ ΤΡΕΛΑΘΩ....ΑΥΡΙΟ ΕΧΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΣΤΙΣ 8 ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ ΘΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΣΤΡΙΨΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣ.ΑΣΕ ΠΟΥ ΕΧΩ ΥΠΟΨΙΑ ΟΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΓΙΑΤΙ ΠΟΝΑΩ ΣΤΙΝ ΜΕΣΗ ΤΙΝ ΚΟΙΛΙΑ Κ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΡΗΣΜΕΝΟ.ΤΙΠΟΤΑ Κ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΠΗΓΕ ΧΑΜΕΝΟΣ.ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΝ ΣΑΣ ΨΥΧΟΠΛΑΚΩΣΑ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ Κ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!!!!!!!!!ΦΙΛΙΑ!!!!!!!!!!

Γλυκιά μου, καλή μου muriam, μη φοβάσαι τίποτα και μην πανικοβάλλεσαι. Και εγώ έκανα κολποσκόπηση και βιοψία πριν από μερικές εβδομάδες και περιμένω τα αποτελέσματα. Για μένα είναι η δεύτερη κολποσκόπηση σε 6 μήνες. Σε διαβεβαιώνω ότι δεν έχεις τίποτα το σοβαρό. Όταν το τεστ δείξει κάποια ανώμαλα κύτταρα, κάνουν κολποσκόπηση, για να δουν τον τράχηλο της μήτρας καλύτερα, μέσα από το μικροσκόπιο. Η βιοψία δεν είναι πάντοτε απαραίτητη, αλλά την κάνουν για να βεβαιωθούν. Το πιο πιθανό είναι ότι και οι δυό μας έχουμε προσβληθεί από τον ιό HPV, ή "ιό κονδυλωμάτων".

Το 90% του πληθυσμού αυτού του πλανήτη έχει προσβληθεί από αυτόν τον ιό και δεν το γνωρίζει! Υπάρχουν πολλά στελέχη αυτού του ιού. Ένα από αυτά είναι ο έρπης του στόματος. Μερικά από αυτά τα στελέχη, οδηγούν μακροπρόθεσμα (μετά από 10 χρόνια) σε καρκίνο του τραχήλου της μήτρας. Όμως, πολλές φορές ο οργανισμός τον καταπολεμεί από μόνος του και δεν χρειάζεται καν θεραπεία.

Μην φοβάσαι τίποτα, γιατί ότι και άν είναι, βρίσκεται σε πολύ αρχικό στάδιο. Απλά ο γυναικολόγος έχει υποχρέωση να προχωρήσει σε κολποσκόπηση και βιοψία, για να βεβαιωθεί και να αποφασίσει πια είναι η καλύτερη οδός: αυτο-ίαση, ή θεραπεία.

Όσο για το θέμα της εγκυμοσύνης, μη σκάς φιλενάδα! Τώρα που οι πολυκυστικές εξαφανίστηκαν, άν δεν είναι αυτό το μήνα, θα είναι τον άλλο, ή τον παράλλο. Θα έρθει, θα δεις!

Σε φιλώ γλυκά και μην ανησυχείς για τίποτα, δεν υπάρχει λόγος να κλαίς και να στεναχωριέσαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Muriam κοπέλα μου προσπάθησε να ηρεμήσεις και να κρατήσεις την ψυχραιμία σου! Το ότι σου είπε ο γιατρός ότι κάτι βρήκε στο τεστ παπ δε δημαίνει απαραίτητα ότι είναι κάτι κακό. Μπορεί να είναι κάτι το πολύ απλό και να χρειαζεται για κάποιο διάστημα να κάνεις καποια ειδική θεραπεία. Μπορεί και πάλι να μην είναι και τίποτα και να έχουν βγει λάθος τα αποτελέσματα.

Σε πρώτη προτεραιότητα βάζουμε την υγεία μας και μετά την εγκυμοσύνη. Για να έχουμε ένα γερό μωράκι θα πρέπει πρώτα να είμαστε εμείς γεροί. Ας έρθουν τα μωράκια μας υγιαίστατα και ας έρθουν και λίγο καθυστερημένα! Πρόσπαθησε λοιπόν να βοηθήσεις τον εαυτό σου, βγάζοντας όλη τη θετική σου ενέργεια!

Να μην φοβάσαι τίποτα και όλα θα πάνε καλά!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δικιο εχουν τα κοριτσια Muriam μην σκεφτεσαι αρνητικα ακομα δεν πηγες στον γιατρο.ακομα και κατι να εχει βρεθει με την καταλληλη θεραπεια θα θεραπευτει και θα ερθει και το μωρακι.ολα με την σειρα τους και στην ωρα τους!οπως λεει και η maDi εμεις πρεπει να ειμαστε καλα πρωτα για να ερθουν και τα μωρακια μας ;) ηρεμησε λοιπον αισιοδοξια να εχεις και ολα καλα θα πανε :kiss::kiss:

οσο για δουλεια το ξερω πως ειναι δυσκολο αυτες τις εποχες αλλα μην απελπιζεσαι ολο και κατι θα βρεις.καρτα ανεργιας εχεις βγαλει?αν οχι βγαλε και να πηγανεις συχνα να κοιτας.καλη επιτυχια :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΟΖΕ ΜΑΝΤΙ Κ ΜΑΡΙΚΑΚΙ ΜΟΥ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΣΑΣ ΜΕ ΣΥΓΚΙΝΗΣΑΤΕ ΠΟΛΥ....ΧΘΕΣ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΠΗΡΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΜΙΛΑΕΙ ΓΙΑ ΑΛΟΙΩΣΕΙΣ ΣΤΑ ΚΥΤΑΡΑ ΚΛΠ.ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΙΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΚΟΛΠΟΣΚΟΠΗΣΗ Κ ΒΙΟΨΙΑ ΓΙΑΤΙ ΧΘΕΣ ΜΟΥ ΗΡΘΕ Κ ΠΕΡΙΟΔΟΣ Κ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΩ.ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΦΟΛΙΚΟ ΟΞΥ Κ ΒΙΤΑΜΙΝΗ Ε.ΕΥΧΟΜΑΙ Η ΒΙΟΨΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΡΝΗΤΙΚΗ ΦΟΒΑΜΑΙ ΠΟΛΥ....ΡΟΖΕ ΜΟΥ ΕΧΩ ΚΑΡΤΑ ΑΝΕΡΓΙΑΣ ΑΛΛΑ ΑΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΑΕΔ ΑΝΕΡΓΗ ΘΑ ΜΕΙΝΩ.ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΠΑΡΩ ΠΑΛΙ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΡΟΖΕ Κ ΜΑΝΤΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ Κ ΣΕ ΣΕΝΑ ΜΑΡΙΚΑΚΙ ΤΟ ΓΚΟΛ ΝΑ ΜΠΗΚΕ Κ ΝΑ ΦΥΤΡΩΣΕ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΟΥ...ΦΙΛΙΑ Κ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΟΛΕΣ!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μuriam προσπάθησε να σκέφτεσαι θετικά και όλα θα πάνε καλά κοπέλα μου, θα το δεις, μια μπόρα είναι και θα περάσει. Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου καλά αποτελέσματα!!!!!!!

:thumbup::thumbup::thumbup:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΝΤΙ ΜΟΥ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ.ΑΠΛΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΙΣ?ΕΥΧΟΜΑΙ Η ΒΙΟΨΙΑ ΝΑ ΒΓΕΙ ΑΡΝΗΤΙΚΗ.ΕΣΥ ΠΩΣ ΠΑΣ ΜΕ ΤΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ?ΣΟΥ ΕΡΥΧΟΜΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΕΓΚΥΟΣ.ΦΙΛΙΑ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμείς πάμε πλέον για Νοέμβριο δυναμικά! Μου ήρθε χθες η άχρηστη! Αυτό το μήνα θα κάνω και την σαλπιγγογραφία γιατί έχουμε κλείσει ένα χρόνο προσπαθειών οπότε πρέπει να γίνει και αυτό. Είχα μια ελπίδα μήπως και ήταν τυχερός ο Οκτώβρης και τη γλύτωνα την σαλπιγγογραφία αλλά δυστυχώς ... Αυτά τα νέα μου.

Πάντως σε ακούω (ή μάλλον σε διαβάζω) λίγο καλύτερα και χαίρομαι για αυτό! Φαντάζομαι σε βοήθησαν και οι άλλες κοπέλες που πέρασαν παρόμοιες καταστάσεις.

Φιλιά muriam και γερά με τσαμπουκά!!!

[smilie=naka.gif][smilie=naka.gif][smilie=naka.gif][smilie=naka.gif][smilie=naka.gif][smilie=naka.gif][smilie=naka.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΝΤΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΙΣΩΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΙΟ ΤΥΧΕΡΕΣ!!!!!!!!!!!Κ ΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ!!!!!!!ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑΙ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΑΤΕ ΟΛΕΣ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ Κ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.. :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Κ ΓΩ ΑΥΤΟΝ ΤΟ ΜΗΝΑ ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΤΙΝ ΚΑΝΩ ΤΙΝ ΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΒΓΗΚΕ ΤΩΡΑ Η ΚΟΛΠΟΣΚΟΠΗΣΗ Κ Η ΒΙΟΨΙΑ ΟΠΟΤΕ ΛΕΩ ΝΑ ΤΟ ΑΦΗΣΩ ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΜΕΤΑ.ΠΑΝΤΩΣ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΟΤΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΗ ΤΙΝ ΕΞΕΤΑΣΗ ΜΕΝΕΙΣ ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΑ ΕΓΚΥΟΣ ΟΠΤΕ ΝΑ ΤΙΝ ΚΑΝΕΙΣ.Κ ΓΩ ΓΙΑ ΝΟΕΜΒΡΙΟ ΠΑΩ ΓΙΑΤΙ Κ ΜΕΝΑ ΜΟΥ ΗΡΘΕ Η ΑΚΑΤΑΝΟΜΑΣΤΗ.ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

muriam μου ολα καλα θα πανε θετικα να σκεφτεσαι ε? :)

δυστηχως μου ηρθε και μενα παμε για Νοεμβριο τωρα.αν και ξερω οτι παλι το ιδιο αποτελεσμα θα εχω αλλα ειπαμε εμεις δεν το βαζουμε κατω.α καλο μηνα κιολας,ευχομαι με πολλες ανακοινωσεις :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΟΖΕ ΜΟΥ ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ.ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΜΙΝ ΜΟΥ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΕ!!!!!!!!ΟΛΑ θα πανε καλα θα τα καταφερουμε!!!!!!!!!!!!ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΣΤΟ ΔΥΝΑΜΙΚΑ ΓΙΑ ΝΟΕΜΒΡΙΟ.ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...