Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΟΙΕΣ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΟΚΤΩΒΡΙΟ ΔΥΝΑΜΙΚΑ?


Recommended Posts

ΜΠΡΑΒΟ, GUAPA,ΦΟΒΕΡΟ ΣΛΟΓΚΑΝ!!!! :-bd:-bd \M/ \M/ :-bd:-bd \M/ \M/ :-bd:-bd \M/ \M/ :-bd:-bd \M/ \M/ :-bd:-bd \M/ \M/

ΘΑ ΤΟ ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΙΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΠΟΥ ΛΥΓΙΖΩ ΑΠΟ ΤΟ ΒΑΡΟΣ ΤΩΝ ΑΠΟΤΥΧΙΩΝ ΚΑΙ ΤΗΣ ΗΛΙΚΙΑΣ...

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΛΥ... :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 189
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ... ΚΑΙ ΣΟΥ ΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΒΑΘΗ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΟΥ :x:x:x

ΒΡΙΣΚΕΣΑΙ ΣΤΟ ΚΑΤΩΦΛΙ ΜΙΑΣ ΟΛΟΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑΣ ΖΩΗΣ!!!

ΘΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ, ΜΕ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΤΟΥ ΘΕΟΥ...

ΘΑ ΔΕΙΣ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

GUAPA συγχαρητήηηηηηρια!!!!!! :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

Εύχομαι από εδώ και πέρα να πάνε όλα καλά και να έχεις αυτή τη θετική ενέργεια πάντα, για να την μεταδίδεις στο σποράκι σου! Ελπίζω σύντομα να νιώσουμε όλες αυτή τη χαρά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια κι από μένα Guapa για την εγκυμοσύνη και για το τσαμπουκά! Εύχομαι μια τέλεια, ήρεμη κι απολαυστική εγκυμοσύνη! Και καλή επιτυχία σε όσες προσπαθούν, να φουσκώσουν γρήγορα οι κοιλίτσες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια GUAPA είχα διαβάσει για την ιστορία σου, πολύ χαίρομαι που τελικά είσαι έγκυος. Εύχομαι να πάνε όλα καλά μέχρι το τέλος με μια πολύ ήρεμη εγκυμοσύνη.

Λοιπόν κορίτσια να μπω και εγώ στην παρέα σας γιατί τον Σεπτέμβριο δεν καταφέραμε τίποτα , όποτε πάμε δυναμικά για αυτόν τον μήνα !!!!!!Προσπαθούμε από το καλοκαίρι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

guapa μπραβο σου!συγχαρητήρια!!!μας έδωσες κουράγιο με την ιστορία σου!!!!!!σαν ψέμα μου φαίνεται ότι ίσως και εγώ νιώσω κάποτε αυτή την ευχαρίστηση,μου φαίνεται τόσο μακρινό ρε γαμώτο!η ακατανόμαστη μου ήρθε δυστυχώς χθες,και σήμερα πρωί πρωί έκλεισα ραντεβού για σαλπιγγογραφία για την άλλη Τρίτη,την 9η ημέρα δηλαδή από την περίοδο.τότε την κάνουν ή πιο νωρίς?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα....

Πήραμε απόφαση για εξωσωματική μετά απο μια αποτυχημένη σπερματέγχυση. Σήμερα έκανα το πρώτο βήμα ...πήρα τα φάρμακα για να τα έχω στο σπίτι...άλλά είμαι πάρα πολύ αγχωμένη....και φοβισμένη

Τα φάρμακα που μου μου έδωσε είναι gonapeptyl amp, menopur amp και φυσικά pregnyl... τι παρενέργειες έχουν ...πρέπι να προσέξω κάτι?? Βοηθήστε με ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή αρχή σου εύχομαι vasoula31 και καλή επιτυχία. Όλα να πάνε κατ'ευχήν και σύντομα να διαβάσουμε την ανακοίνωσή σου στις φουσκοκοιλίτσες :ympray::ympray::ympray:

Δυστυχώς εγώ δεν μπορώ να σε βοηθήσω με τις παρενέργειες, γιατί παίρνω διαφορετικά φάρμακα, αλλά είναι πολλά κορίτσια, εξωσωματικές, που γνωρίζουν τα πάντα. Εάν σε απασχολεί πολύ, άνοιξε ένα καινούργιο πόστ και θα σου απαντήσουν αμέσως.

Μην αγχώνεσαι και μη φοβάσαι τίποτα! Και εγώ έτσι ήμουν στην πρώτη προσπάθεια με φάρμακα. Σου εύχομαι να μην χρειαστεί να τα ξαναπάρεις, και σύντομα να ξεχάσεις αυτή την περιπέτεια.

Εγώ ξεκινάω τις ενέσεις μεθαύριο, καθώς η ακατανόμαστη με επισκέφθηκε πρωί-πρωί με την αυγούλα :((:((:((:((:(( :((

Άντε, φτου και από την αρχή! Πάμε για την δεύτερη σπερματέγχυση μπουκωμένη ορμόνες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή αρχή σου εύχομαι vasoula31 και καλή επιτυχία. Όλα να πάνε κατ'ευχήν και σύντομα να διαβάσουμε την ανακοίνωσή σου στις φουσκοκοιλίτσες :ympray::ympray::ympray:

Δυστυχώς εγώ δεν μπορώ να σε βοηθήσω με τις παρενέργειες, γιατί παίρνω διαφορετικά φάρμακα, αλλά είναι πολλά κορίτσια, εξωσωματικές, που γνωρίζουν τα πάντα. Εάν σε απασχολεί πολύ, άνοιξε ένα καινούργιο πόστ και θα σου απαντήσουν αμέσως.

Μην αγχώνεσαι και μη φοβάσαι τίποτα! Και εγώ έτσι ήμουν στην πρώτη προσπάθεια με φάρμακα. Σου εύχομαι να μην χρειαστεί να τα ξαναπάρεις, και σύντομα να ξεχάσεις αυτή την περιπέτεια.

Εγώ ξεκινάω τις ενέσεις μεθαύριο, καθώς η ακατανόμαστη με επισκέφθηκε πρωί-πρωί με την αυγούλα :((:((:((:((:(( :((

Άντε, φτου και από την αρχή! Πάμε για την δεύτερη σπερματέγχυση μπουκωμένη ορμόνες!!!

Καλή επιτυχία marikaki27......ΟΧΙ ΑΓΧΟΣ...ΟΧΙ ΚΑΠΝΙΣΜΑ......(έτσι μας λένε οι γιατροί...τουλάχιστον) Δεν ξέρω κατα πόσο είναι εφικτό....αλλά προσπαθούμε.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστώ πολυ vasoula31 :YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Προχώρα ακάθεκτη και μη φοβάσαι τίποτα! Όλα καλά θα πάνε, και σύντομα θα ανακοινώνεις τη δική σου εγκυμοσύνη ;););)

Εκτός απο το άγχος και το τσιγάρο, μετρίασε το αλκοόλ και τον καφέ, γιατί και αυτά τα άτιμα δεν βοηθάνε...

Καλή επιτυχία, λοιπόν, και σε σένα και να μας γράφεις τα νέα σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ!!!!!!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΒΑΣΟΥΛΑ ΟΤΙ ΤΟ ΤΣΙΓΑΡΟ Κ Η ΚΑΦΕΔΕΣ ΕΙΝΑΙ ΜΥΘΟΣ ΕΧΩ ΠΟΛΛΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑΤΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ.ΓΙΑ ΤΟ ΑΝΧΟΣ ΟΜΩΣ ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ.ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΗΓΑ ΑΘΗΝΑ Κ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙ ΤΙΣ ΑΓΙΑΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ ΣΤΙΝ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΑΤΤΙΚΗΣ.ΠΗΡΑ ΤΟ ΜΗΛΑΡΑΚΙ Κ ΤΟ ΛΑΔΑΚΙ ΕΓΙΝΑ ΣΥΝΔΡΟΜΗΤΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟ Κ ΠΗΡΑ Κ 1ΕΙΚΟΝΙΤΣΑ Κ ΕΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΑΝΑΨΑ ΚΕΡΑΚΙ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΝΑ ΜΑΣ ΔΩΣΕΙ Η ΑΓΙΑ ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ.ΟΠΟΙΑ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΑΕΙ ΣΤΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΟ Κ Η ΜΟΝΑΧΕΣ ΤΙΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ.ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕΙ Η ΑΓΙΑ ΕΙΡΗΝΗ Κ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΣΠΟΡΑΚΙΑ ΣΤΙΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΑΣ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βοήθειά σου, συνονόματη, και να είσαι καλά για το κεράκι που άναψες για όλες μας . Μακάρι η Αγία Ειρήνη Χρυσοβαλάντου να εισακούσει τις προσευχές μας και να μας βοηθήσει...

Όσο για το θέμα του τσιγάρου, έχω και εγώ παραδείγματα, θετικά και αρνητικά..., γι'αυτό δεν βλάπτει να το περιορίσει κανείς λιγάκι... Για τους καφέδες, εδώ στην Αμερική σου λένε να περιοριστείς στον ένα καφέ την ημέρα. Προσωπικά επειδή μου προκαλεί μεγάλη συχνοουρία, πίνω έναν μόνο καφέ φίλτρου, το πρωί, και τον νοθεύω με ντεκαφεϊνέ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙΚΑΚΙ ΜΟΥ!!!!!!!!ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΒΟΗΘΕΙΑΣ ΜΑΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΜΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕΙ!!!!!!!!!ΚΑΦΕ ΠΙΝΩ Κ ΕΓΩ ΓΑΛΛΙΚΟ Κ ΜΟΝΟΝ ΕΝΑΝ Κ ΚΑΠΝΙΖΩ ΠΕΡΙΠΟΥ 15 ΤΣΙΓΑΡΑ.Η ΝΥΦΗ ΤΙΣ ΜΑΝΑΣ ΜΟΥ 3ΠΑΚΕΤΑ ΤΣΙΓΑΡΑ Κ 4 ΚΑΦΕΔΕΣ ΤΙΝ ΗΜΕΡΑ Κ ΕΚΑΝΕ 5 ΠΑΙΔΙΑ.ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΛΕΟΝ ΤΙ ΝΑ ΠΙΣΤΕΨΩ....ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΝΟΝΟΜΑΤΗ ΟΛΑ ΤΑ ΡΕΚΟΡ ΔΕΝ ΛΕΣ ΤΙΠΟΤΑ.Κ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΓΕΝΗΣΕΙ ΚΑΠΝΙΖΕ Κ ΕΠΙΝΕ ΚΑΦΕΔΕΣ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟΝ 9ΜΗΝΑ.ΦΥΣΙΚΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΤΟ ΘΕΩΡΟ ΣΩΣΤΟ.ΦΙΛΙΑ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

muriam βοηθεια σου!ευχαριστουμε που αναψες κερακι και για εμας..ετσι και εγω παρακαλαω για ολες μας να εχουμε συντομα τα σπορακια μας!ευχομαι η Αγια Ειρηνη η Χρυσοβαλαντω να σου στειλει πολυ συντομα το σπορακι σου.εγω εχω φαει δυο φορες το μηλαρακι αλλα ακομα τιποτα...δεν εχει ερθει η ωρα μου ακομα τι να κανουμε.εδω ειμαι ομως και περιμενω :-w:)

παντος κοριτσια ολα αυτα για τα τσιγαρα,τους καφεδες δεν μπορω να τα καταλαβω.εμενα ο αντρας μου ουτε καπνιζει ουτε καφεδες πινει,μια στο τοσο, και ομως ακομα παιδακι δεν εχουμε και της φιλης μου ο αντρας που τα κανει ολα αυτα εκανε παιδακι πριν απο εμας.οποτε τι να λεμε αυτα ειναι σχετικα!απλα επειδη υπαρχει καποιο προβλημα καλο ειναι να προσεχουμε για να ερθει συντομα,αμην!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΟΖΕ25 ΑΚΡΙΒΩΣ ΑΥΤΟ ΛΕΩ Κ ΕΓΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΟ ΡΟΛΟ ΕΜΕΝΑ Η ΓΕΙΤΟΝΙΣΑ ΜΟΥ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΚΑΠΝΙΖΕΙ Κ ΠΙΝΕΙ ΚΑΦΕΔΕΣ Κ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΣΤΟ 2ΠΑΙΔΙ.Κ ΓΩ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΟΛΕΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ Κ Η ΑΓΙΑ ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ ΝΑ ΜΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΟΛΕΣ!!!!!!!ΠΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΠΡΟΣΠΑΘΗΤΕ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

muriam προσπαθουμε 3 χρονια απο τοτε που παντρευτηκαμε δηλαδη.ελπιζω και ευχομαι να μην με βρει ο νεος χρονος μονη αλλα διπλη και να μην ειναι απο το φαι :D:D ειμαι αισιοδοξη και πιστευω οτι μεσα στο 2010 θα ερθει το σπορακι μου..για να δουμε :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΟΖΕ25 ΕΧΕΤΕ ΠΑΕΙ ΣΕ ΓΙΑΤΡΟ ΟΛΑ ΟΚ?ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ...ΕΓΩ ΠΑΩ ΣΤΟΝ 8ΜΗΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΩΝ Κ ΕΧΩ ΤΡΕΛΑΘΕΙ ΠΟΥ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ Κ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΕ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΠΑΝΤΩΣ ΣΥΝΤΟΜΑ ΕΓΚΥΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχουμε παει σε γιατρο ουρολογο καλα δεν ηταν αλλα τουλαχιστον βρηκαμε την αιτια και καναμε αυτο που επρεπε.ειχε κιρσοκηλη και εκανε επεμβαση!οι λαθος διαγνωσεις μας εκαναν να χασουμε πολυ χρονο και μολις περσι μαθαμε την αιτια.μετα ολο κατι μικροπροβληματα ειχαμε που μας κρατουσαν πισω και ετσι φτασαμε φετος τον Αυγουσο να κανει την επεμβαση και τωρα απλα περιμενουμε να μας ερθει το θαυματακι μας.τον πρωτο χρονο ημουν πολυ χαλαρη δεν σκεφτομουν τιποτα δεν ηξερα καν για γονιμες να φανταστεις!τωρα που το σκεφτομαι καλυτερα ηταν γιατι δεν ειχα αγχος.να προσπαθησεις οσο μπορεις να μην αγχωνεσαι ξερω ειναι πολυ δυσκολο αλλα οσο μπορεις περιορισε το γιατι κανει πολυ κακο και το ξερεις. απολαυσε την ηρεμια την ξενιασια που εχεις τωρα,διασκεδασε οσο μπορεις γιατι μετα το μπεμπακι δεν θα σε αφησει να τα κανεις ολα αυτα ;) ευχομαι συντομα και οι δυο μας να ανακοινωσουμε τα ευχαριστα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΟΖΕ ΜΟΥ ΑΦΟΥ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΞΕΚΙΝΑ ΔΥΝΑΜΙΚΑ!!!!!!!Κ ΜΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΤΑ ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ....ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...