Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΟΙΕΣ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΟΚΤΩΒΡΙΟ ΔΥΝΑΜΙΚΑ?


Recommended Posts

μυριαμ θα σε συμβουλευα να μη βλεπεις τις επαφες με το συντροφο σου σαν προσπαθειες γιατι τοτε χανουν το ενδιαφερον τους και το μωρακι πιο δυσκολα ερχεται..υπαρχουν πολλες κοπελες που με μια φορα το μηνα και συγκεκριμενα το μηνα που ηταν σιγουρες οτι δεν εγινε και τελικα ηταν..σου ευχομαι να συμβει..αλλα ευχαριστησου τις στιγμες με το συντροφο σου αλλιως ειναι ψυχοφθορο.. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 189
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

GUAPA η τιμή της χωριακής εξαρτάται από την ημέρα που έγινε η σύλληψη. Πότε υπολογίζεις ότι έγινε η σύλληψη?

Το link που έγραψε η cuando μπορεί να σου πει στο περίπου τις αναμενόμενες τιμές...

Εγώ θα έκανα και αύριο δεύτερη χωριακή γιατί έτσι και αλλιώς 48 ώρες θα έχουν περάσει και θα δεις την πορεία της...

Μην μείνεις έτσι με την αγωνία...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πιστεύω πως η σύλληψη έγινε η 22 ή 23 Σεπτέμβρη σίγουρα!!!!!

Δεν ξέρω, προσπαθώ να είμαι ψύχραιμη, εκοψα και το τσιγάρο...............και απο τη στιγμή που δεν εχω ουτε αιμα ουτε ροζ-καφέ, θέλω να ειμαι αισιόδοξη.!! Την Δευτέρα θα παω για την 2η χοριακή όπως μου είπε ο γιατρός μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άρα είσαι 2 εβδομάδες ακριβώς μετά την σύλληψη!! Ε τότε μια χαρούλα είναι η χωριακή σου....καλή επιτυχία και να παροσέχεις τώρα στην αρχή!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια χαρουλα εισαι guapa!!!!Να δεις πως θα διπλασιαστει μη σου πω και τετραπλασιαστει!!!!Ευχομαι καλη εγκυμοσυνη και ενα γερο μωρακι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΜΗΝ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΜΟΥ, ΑΜΗΝ!!!!

ΘΑ ΜΠΩ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΟ ΒΡΑΔΙ ΝΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ ΓΙΑ ΤΑ ΔΕΥΤΕΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!!!

ΣΑΣ ΓΛΥΚΟΦΙΛΩ, ΚΑΛΟ Σ/Κ.!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

voola25, καλώς ήρθες πίσω!!! Εύχομαι οι προσπάθειες του Οκτωβρίου να είναι καρπερές και η επιστροφή σου στο site και στο συγκεκριμένο πόστ, γούρικη!!!!!

GUAPA Συγχαρητήρια !!!! Μπράβο, κοπέλα μου!!!! Δεν γνωρίζω πόσο θα πρέπει να είναι η χοριακή, αλλά ο γιατρός σου ξέρει και σε συμβουλεύει σωστά. Με το καλό να μας ανακοινώσεις τα νέα σου αύριο και με το καλό να προχωρήσει η εκγυμοσύνη σου. Μη φοβάσαι τίποτα! Η αρχή έγινε...

s euxaristw polu polu!!!!ta kalytera kai gia sena kai to gia mwraki sou!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΥΑΝΤΟ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ Κ ΑΥΤΑ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ.ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΜΕ ΤΙΝ ΣΑΜΑΝΘΑ ΚΑΝΕ ΑΥΡΙΟ ΡΕ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ 1 ΧΟΡΙΚΗ ΝΑ ΣΟΥ ΦΥΓΕΙ ΤΟ ΑΝΧΟΣ Κ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΜΙΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΕ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia kalimera sas...molis ekana sapliggografia kai i mia salpigga itan kleisti....kai tin 3evoulosame:) elpizo tora na mporesoume na piasoume to sporaki mas...

exo mia aporia, meta apo tin e3etai pote mporo na ertho se epafi??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia kalimera sas...molis ekana sapliggografia kai i mia salpigga itan kleisti....kai tin 3evoulosame:) elpizo tora na mporesoume na piasoume to sporaki mas...

exo mia aporia, meta apo tin e3etai pote mporo na ertho se epafi??

Αν δεν εχεις αιματακι απο την επομενη μερα βουρρρρρρ στο ψητο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

euxarsto anastasia m....ate makari auto na itan to provlima:)

Πολλες γυναικες διαβασα μετα απο σαλπιγγογραφια εμειναν αμεσα εγκυες...εφοσον ξεβουλωσατε και τη μια, αρα τωρα δουλευεις με 2 οπλα εχεις και περισσοτερες πιθανοτητες.Ευχομαι πολυ συντομα να μας ανακοινωσεις την εγκυμοσυνη σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia kalimera sas...molis ekana sapliggografia kai i mia salpigga itan kleisti....kai tin 3evoulosame:) elpizo tora na mporesoume na piasoume to sporaki mas...

exo mia aporia, meta apo tin e3etai pote mporo na ertho se epafi??

aerini πόνεσες καθόλου στη σαλπιγγογραφία; Εγώ μάλλον θα κάνω τον άλλο μήνα. Πόση ώρα κράτησε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

GOODMORNING

MaDi m i salpiggografia diarkeise peripou 10 lepta...ego ponesa ligo giati i mia salpigga itan kleisti kai mou tin anoi3e, alla itan san tous ponous otan exeis periodo, meta imoun mia xara...

A koritsia sti Kipro i salpigografia einai 250 euro...stin ellada nomizo einai pio ftini, alla afou moi anoikse tin salpigga den perazei [smilie=booty.gif][smilie=booty.gif][smilie=booty.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

den peirazei vre...xalali :lol::lol::lol:

ftanei na erthei to moraki mas [smilie=happy3.gif][smilie=happy3.gif][smilie=happy3.gif][smilie=happy3.gif][smilie=happy3.gif][smilie=happy3.gif][smilie=happy3.gif][smilie=happy3.gif][smilie=happy3.gif]

Και αν δεν ειμαι και αυτο το μηνα, εχω να κανω μια σειρα απο εξετασεις.....αραγε ποσο θα βγει το κουστουμι.... :-w

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΓΕΙΑ ΣΑΣ.!!!1 :)

ΛΟΙΠΟΝ ΟΠΩΣ ΥΠΟΣΧΕΘΗΚΑ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΘΑ ΕΜΠΑΙΝΑ ΝΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ ΜΕ ΤΗΝ ΝΕΑ ΤΙΜΗ ΤΗΣ ΧΟΡΙΑΚΗΣ...............

ΤΑ ΝΕΑ ΕΧΟΥΝ ΩΣ ΕΞΗΣ: 425!!!!!! ΥΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΟΧΙ ΑΠΛΑ ΔΙΠΛΑΣΙΑΣΤΗΚΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ (71,7) ΑΛΛΑ ΣΧΕΔΟΝ 6ΠΛΑΣΙΑΣΤΗΚΕ.............!!!

ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ...........ΚΑΙ ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΣΤΟ ΕΞΗΣ ΘΑ ΖΗΣΩ ΤΗΝ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΕΡΙΜΕΝΑ!!!

ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΠΟ ΚΑΡΔΙΑΣ..........ΣΕ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝΕ, ΑΠΑΞ Κ ΕΙΣΤΕ ΟΚ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΑ, ΝΑ ΠΙΣΤΕΨΕΤΕ ΣΤΗΝ ΦΥΣΗ ΚΑΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΙΓΟΥΡΑ!!!! ΟΠΟΤΕ ΚΡΙΝΕΙ Η ΦΥΣΗ ΟΤΙ ΕΦΤΑΣΕ Η ΣΤΙΓΜΗ!!! ΓΙΑ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ, ΕΓΩ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΦΤΑΣΩ ΤΑ 40 ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΘΑΥΜΑ!!

ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΤΗΝ ΑΝΟΙΞΗ ΜΕ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ, ΑΠΕΤΥΧΑ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ: ΣΟΥ ΕΔΩΣΑ ΤΗΝ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΣΟΥ ΜΕ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΑ Κ ΑΠΕΤΥΧΕΣ. ΤΩΡΑ ΑΣΕ ΜΕ ΕΜΕΝΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΟΥΜΑΝΤΟ!! ΘΑ ΜΕ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΕΙΣ..........ΧΩΡΙΣ ΦΑΡΜΑΚΑ.......ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΟ ΕΝΑ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΩΑΡΙΟ......ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΦΤΑΣΕΙ ΤΟ ΜΕΓΕΘΟΣ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙΣ ΤΟ ΠΑΙΡΝΕΙΣ.

ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΠΟΛΥΛΟΓΩ, ΣΤΙΣ 20/9 ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΥΠΕΡΗΧΟ, ΒΡΙΣΚΕΙ ΤΟ ΩΑΡΙΟ 18χιλ. ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΜΕΡΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΡΕΓΚΝΥΛ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΙΣ 22/9 ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΠΑΡΕΙ. ΤΟΥ ΛΕΩ, ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΚΑΝΑΜΕ ΑΛΛΟΝ ΕΝΑΝ ΥΠΗΕΡΗΧΟ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ 21/9 ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΣΠΑΣΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΧΑΣΟΥΜΕ? ΟΧΙ ΑΠΑΝΤΑ, ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΑΝΩΡΙΜΟ. ΟΚ, ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΕΝΕΣΗ, ΠΑΩ ΣΤΙΣ 22/9 ΚΑΙ ΚΑΝΟΝΤΑΣ ΥΠΕΡΗΧΟ, ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΠΩΣ ΩΑΡΙΟ, ΓΙΟΚ! ΕΣΠΑΣΕ!!! ΤΟΥ ΛΕΩ ΔΕ ΜΕ ΠΙΣΤΕΨΕΣ, ΣΤΕΝΟΧΩΡΕΘΗΚΑ ΑΛΛΑ ΓΝΩΡΙΖΟΝΤΑΣ ΠΩΣ ΩΟΡΗΞΙΑ ΕΓΙΝΕ Η ΣΤΙΣ 21/9 ΒΡΑΔΙ Η 22/9 ΠΡΩΙ, ΓΥΡΙΖΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΤΟΥ ΛΕΩ. ''Η ΤΑΝ Η ΕΠΙ ΤΑΣ'' !!! ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΝΑ ΤΟ ΓΟΝΙΜΟΠΟΙΗΣΕΙΣ. ΗΡΘΑΜΕ ΣΕ ΕΠΑΦΗ ΚΑΙ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΤΗΣ ΙΔΙΑΣ ΜΕΡΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΑΔΙ. ΚΑΙ ΕΓΙΝΕ!!!

ΗΤΑΝ ΤΟ ΤΑΙΜΙΝΓΚ!!!! ΤΕΛΟΣ!!!!

ΠΙΣΤΕΨΤΕ ΣΕ ΣΑΣ ΚΑΙ ΣΤΑ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΠΡΟΙΚΙΣΕΙ Η ΦΥΣΗ!!!!

ΤΟ ΥΠΟΣΧΕΘΗΚΑ ΠΩΣ ΘΑ ΕΓΡΑΦΑ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΞΕΡΩ ΑΠΟ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΕΣ!!!!

ΠΑΡΕΠΙΠΤΟΝΤΩΣ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΕΚΑΝΑ ΛΟΓΩ ΗΛΙΚΙΑΣ...........ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΜΕ ΕΠΑΙΡΝΕ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΝΑ ΧΑΝΩ ΜΗΝΕΣ!!!! ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΟΥΤΕ Ο ΓΛΥΚΟΥΛΗΣ ΜΟΥ!!!

ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΑΝΤΙΣΥΛΛΗΠΤΙΚΟ!!!

ΑΥΤΑ!!

ΕΛΠΙΖΩ, ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΩ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΠΟ ΣΑΣ, ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ Κ ΑΠΟ ΑΛΛΗ ΟΠΤΙΚΗ, ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΠΙΟ ΠΕΙΣΜΑΤΑΡΕΣ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΤΕ!!!!

ΣΑΣ ΓΛΥΚΟΦΙΛΩ...........ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΒΑΛΑ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΛΗΘΑΡΑΚΙ ΣΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΣΑΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guapa απίστευτη και καταπληκτική η ιστορία σου!!!!!!!!!

Σε ευχαριστούμε που την μοιράστηκες μαζί μας. Είμαι σίγουρη ότι θα εμψυχώσει πολλές κοπέλες.

Μακάρι να είχα γνωρίσει τον άντρα μου στα 40, μπορεί και εγώ να ήμουν τώρα μανούλα, και όχι ακόμα στις προσπάθειες...

Δεν ξέρεις πόσο πολύ χαίρομαι που η περίπτωσή σου διέψευσε τις θεωρίες των γιατρών, περί ηλικίας και υπογονονιμότητας μετά τα 39-40.

Guapa ζεις, εσύ μας οδηγείς [smilie=wav.gif]

Σου εύχομαι να απολαύσεις την εγκυμοσύνη σου :-bd:-bd:-bd και με το καλό να κρατήσεις στην αγκαλιά σου το αγγελούδι σου [smilie=angel13.gif]

Πολλά φιλιά :-* και καλη συνέχεια [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...