Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΟΙΕΣ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΟΚΤΩΒΡΙΟ ΔΥΝΑΜΙΚΑ?


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 189
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Άντε, Αναστασία, kimon, cuando κανονίστε να έχετε ευχάριστες ανακοινώσεις σύντομα...:ympray::ympray::ympray::ympray::ympray:

Καλή μου rose25 φοβάμαι ότι και αυτή η προσπάθεια έπεσε στο κενό... μόλις έβγαλα ένα σπυράκι... και ξέρω πολύ καλά τι σημαίνει αυτό...:-ss:-ss:-ss

Πόνο την 4η μέρα της περιόδου δεν είχα ποτέ. Μήπως είναι το εντεράκι σου;;;; Καμιά φορά και αυτοί οι πόνοι είναι παραπλανητικοί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Marikaki κι εγω ειχα βγαλει σπυρακια και τελικα ημουν εγκυος.Αυτο δεν ειναι δειγμα μονο περιοδου.....ευχομαι να εισαι εγκυουλα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια :YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Μακάρι να είναι έτσι τα πράγματα, αλλά εγώ όταν βγάζω σπυράκια πάντα έρχεται η άτιμη... Οι μόνες φορές που δεν έβγαλα ήταν οι δύο φορές που είχα μείνει έγκυος :-ss:-ss:-ss

Βέβαια, επειδή τον Αύγουστο είχα πάρει ορμόνες, τον Σεπτέμβριο γέμισα σπυράκια. Τέλος πάντων, καλώς εχόντων των πραγμάτων, εγώ έχω άλλη μια εβδομάδα, εκτός εάν αποφασίσει να με επισκεφθεί νωρίτερα.

Προηγείσται, κορίτσια!!! Κανονίστε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gia kai apo mena koritsia !!!!kai dynata ton oktwbrio!!!!ante na ginei to thama amin panagia mou!!!!

eixa poly kairo na mpw sto site giati eprepe na hremhsw kata legomena twn allwn kai na vgalw to paidi apo to myalo mou!!!telika oute auto de voi8hse toso!!!o pelargos arneite peismatika na mas episkeutei edw kai enamisi xrono!!!anyway xana ston agwna dynata !!!eyxomai na nai gia oles o minas mas koritsia!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΕΙΑ ΣΑΣ!!!! ΕΧΩ ΞΑΝΑΓΡΑΨΕΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΠΟΛΥ ΝΑ ΜΟΙΡΑΣΤΩ ΚΑΤΙ ΜΑΖΙ ΣΑΣ!! ΣΗΜΕΡΑ ΛΟΙΠΟΝ, 3Η ΗΜΕΡΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗΣ Κ ΕΠΕΙΔΗ Η ΑΓΩΝΙΑ ΜΟΥ ΧΤΥΠΗΣΕ ΚΟΚΚΙΝΟ, ΔΕΝ ΑΝΤΕΞΑ ΚΑΙ ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΠΗΡΑ ΕΝΑ ΤΕΣΤ. ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ? ΚΑΡΑΜΠΙΝΑΤΟ ΘΕΤΙΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ++++++ ΕΧΩ ΛΙΩΣΕΙ ΣΤΟ ΚΛΑΜΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΧΑΡΑ ΜΟΥ, ΟΜΩΣ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑΝ 3 ΩΡΙΤΣΕΣ ΚΑΙ ΚΑΠΩΣ ΗΡΕΜΗΣΑ, ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ...........ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΛΑΘΟΥΣ? ΥΠΑΡΧΕΙ? ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΓΙΑ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΩ. Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ. ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΕΙΧΝΕΙ Η ΧΟΡΙΑΚΗ, ΠΟΣΕΣ ΜΟΝΑΔΕΣ. ΤΟ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΘΑ ΜΕ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΓΙΑ ΤΡΕΛΛΗ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΟΜΩΣ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΔΕ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΣΕ ΜΕΝΑ!! ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΑΠΟ ΚΑΡΔΙΑΣ ΚΑΙ ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΟ ΜΑΚΡΟΣΚΕΛΕΣ ΜΗΝΥΜΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

GUAPA συγχαρητήρια!!! Άντε να παίρνουνε όλα τα κορίτσια σειρά!!

ΝαΙ αν βγει το τεστ θετικό είσαι έγκυος αλλά θα πρέπει στην αρχή να παρακολουθήσεις την πορεία της εγκυμοσύνης με την αύξηση της χωριακής.

Συγκεκριμένα, αν δείξει πάνω από 5, τότε επιβεβαιώνεται το θετικό του τεστ...εσένα σίγουρα θα δείξει πάνω από 50 , σύμφωνα με τις ημέρες καθηστέρησής σου...ανάλογα με το πότε έγινε και η σύλληψη...

το βασικό είναι να κάνεις αύριο και μετά από 2 μέρες για να δεις αν έχει διπλασιαστεί, γεγονός που δείχνει ότι η εγκυμοσύνη πάει καλά!!

Στην αρχή της κύησης που είναι μικρός ο σάκος και το έμβρυο, η χωριακή δείχνει την ομαλή πορεία της εγκυμοσύνης!!

ΆΝΤΕ ΚΑΛΉ ΑΡΧΗ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

voola25, καλώς ήρθες πίσω!!! Εύχομαι οι προσπάθειες του Οκτωβρίου να είναι καρπερές και η επιστροφή σου στο site και στο συγκεκριμένο πόστ, γούρικη!!!!!

GUAPA Συγχαρητήρια !!!! Μπράβο, κοπέλα μου!!!! Δεν γνωρίζω πόσο θα πρέπει να είναι η χοριακή, αλλά ο γιατρός σου ξέρει και σε συμβουλεύει σωστά. Με το καλό να μας ανακοινώσεις τα νέα σου αύριο και με το καλό να προχωρήσει η εκγυμοσύνη σου. Μη φοβάσαι τίποτα! Η αρχή έγινε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγχαρητηρια guapa!!!!πρεπει να ναι πανω απο 50 η χοριακη σου που σιγουρα ειναι για να τη μετραει και το τεστ!!!το οτι εχεις καθυστερηση και ενα θετικο τεστ μιλανε απο μονα τους :ymapplause::ymapplause:[smilie=wav.gif]

voola μου εσεις τα χετε ψαξει ?ειναι ολα οκ αλλα δεν ερχεται?κι εγω εκανα λιγο στοπ για να μην το σκεφτομαι αλλα κι εμας αρνειται πεισματικα ο παλιοπελαργος..να ξερεις οτι μετα απο 1 μιση χρονο εισαι στο ποσοστο που ο πελαργος επισκεπτεται τα περισσοτερα ζευγαρια..οποτε οπου να ναι θα ρθει..ευχομαι να μην αργησει πολυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AX ,ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ.............ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ, ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ. ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΤΙ ΤΡΕΛΑ ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ, ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟ ΤΕΣΤ ΠΡΙΝ 2 ΩΡΕΣ. ΚΙ ΑΥΤΟ +++++++++++++++++++++ :):):):):)

ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΠΑΩ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ Κ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΜΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ, ΥΠΟΣΧΟΜΑΙ ΜΟΛΙΣ ΜΑΘΩ ΝΕΑ ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΤΑ ΜΟΙΡΑΣΤΩ ΜΑΖΙ ΣΑΣ.............ΑΧ ΤΙ ΝΑ ΠΩ, ΠΕΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΩΩΩΩ.

ΠΑΡΕΠΙΠΤΟΝΤΩΣ, ΜΗΠΩΣ ΓΡΑΦΩ ΣΕ ΛΑΘΟΣ ΤΟΠΙΚ? ANYWAY Κ ΕΤΣΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΠΩΣ ΘΑ ΣΑΣ ΦΕΡΩ ΓΟΥΡΙ............ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ ΜΟΛΙΣ ΕΧΩ ΤΑ ΕΠΙΣΗΜΑ, ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΚΑΙ ΤΗ ΠΟΛΥΠΑΘΗ ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΗΡΕΜΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΣΥΛΛΑΒΕΤΕ ΟΛΕΣ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ!!!!! ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AX ,ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ.............ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ, ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ. ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΤΙ ΤΡΕΛΑ ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ, ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟ ΤΕΣΤ ΠΡΙΝ 2 ΩΡΕΣ. ΚΙ ΑΥΤΟ +++++++++++++++++++++ :):):):):)

ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΠΑΩ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ Κ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΜΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ, ΥΠΟΣΧΟΜΑΙ ΜΟΛΙΣ ΜΑΘΩ ΝΕΑ ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΤΑ ΜΟΙΡΑΣΤΩ ΜΑΖΙ ΣΑΣ.............ΑΧ ΤΙ ΝΑ ΠΩ, ΠΕΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΩΩΩΩ.

ΠΑΡΕΠΙΠΤΟΝΤΩΣ, ΜΗΠΩΣ ΓΡΑΦΩ ΣΕ ΛΑΘΟΣ ΤΟΠΙΚ? ANYWAY Κ ΕΤΣΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΠΩΣ ΘΑ ΣΑΣ ΦΕΡΩ ΓΟΥΡΙ............ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ ΜΟΛΙΣ ΕΧΩ ΤΑ ΕΠΙΣΗΜΑ, ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΚΑΙ ΤΗ ΠΟΛΥΠΑΘΗ ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΗΡΕΜΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΣΥΛΛΑΒΕΤΕ ΟΛΕΣ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ!!!!! ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ.....

Όπου και να το γραψεις ειναι από τα πιο ευχαριστα νέα!!!!Μπραβο κουκλα!!Περιμενουμε νεα σου !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marikaki οπως σου ειπαν και τα κοριτσια τα σπυρακια δεν ειναι μονο συμπτωμα περιοδου αλλα και εγκυμοσυνης για αυτο λεμε ποτε δεν μπορουμε να ειμαστε σιγουρες.περιμενε και σε λιγες μερες θα μαθεις!υπομονη ειναι η μονη λεξη που εμεις την ξερουμε πολυ καλα :P

τι να πω πονουσα πολυ σαν περιοδου.να ειναι το εντερο μου τοσο χαμηλα?γιατι να με επιασε ομως?ισως ετυχε..

GUAPA με το καλο κοπελα μου.μια υγιη και τελειομηνη εγκυμοσυνη να εχεις!ολα καλα θα ειναι και η χοριακη σου στα υψη ;):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ego aerini mou eho akousei pos einai spanio na einai kleistes..min aghonesai..nomizo vevaia pos an einai kleistes,ginetai kapoia epemvasi..alla eho tin entiposi pos kai mono me to igro an einai ligaki voulomenes xevoulonoun...mi fovasai anoixtes tha einai

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΔΗ 1 ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΣΥΝΧΑΡΗΤΗΡΙΑ Κ ΘΕΤΙΚΗ ΧΟΡΙΑΚΟΥΛΑ!!!!!!!!!!1ΑΝΤΕ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΝΑ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΣΕΙΡΑ.ΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΦΙΛΕΝΑΔΑ ΑΛΛΑ ΣΠΑΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΒΟΥΛΩΜΕΝΕΣ Κ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΟ ΥΓΡΟ ΠΟΥ ΒΑΖΟΥΝ Κ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΞΕΒΟΥΛΩΝΟΥΝ ΜΙΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ!!!!!!!!!!ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ ΕΥΧΟΜΑΙ ΘΕΤΙΚΕΣ ΧΟΡΙΑΚΕΣ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΓΩ ΑΥΤΟΝ ΤΟ ΜΗΝΑ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ Η ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ 2 ΜΕ 3 Κ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΔΟΥΛ.ΑΝΤΙΘΕΤΕΣ ΒΑΡΔΙΕΣ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΕΚΕΙΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΠΡΩΙΝΟΣ Κ ΕΓΩ ΕΧΕΙ ΠΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΕΙΜΑΙ ΒΡΑΔΥΝΗ ΚΑΝΩ ΟΜΩΣ Κ ΠΡΩΙΝΑ.ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΣΤΙΣ 27 ΝΑ ΠΑΡΩ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΟΡΜΟΝΙΚΕΣ Κ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΑΝΧΟΣ.ΦΥΣΙΚΑ ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΑΥΤΟΝ ΤΟ ΜΗΝΑ Κ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ...Η ΕΛΠΙΔΑ ΠΕΘΑΙΝΕΙ ΠΑΝΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΤΣΙ ΛΕΝΕ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΓΩ ΑΥΤΟΝ ΤΟ ΜΗΝΑ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ Η ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ 2 ΜΕ 3 Κ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΔΟΥΛ.ΑΝΤΙΘΕΤΕΣ ΒΑΡΔΙΕΣ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΕΚΕΙΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΠΡΩΙΝΟΣ Κ ΕΓΩ ΕΧΕΙ ΠΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΕΙΜΑΙ ΒΡΑΔΥΝΗ ΚΑΝΩ ΟΜΩΣ Κ ΠΡΩΙΝΑ.ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΣΤΙΣ 27 ΝΑ ΠΑΡΩ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΟΡΜΟΝΙΚΕΣ Κ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΑΝΧΟΣ.ΦΥΣΙΚΑ ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΑΥΤΟΝ ΤΟ ΜΗΝΑ Κ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ...Η ΕΛΠΙΔΑ ΠΕΘΑΙΝΕΙ ΠΑΝΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΤΣΙ ΛΕΝΕ.

Καλημερα μας.muriam αν ειναι να σου κατσει και με τη μια φορα θα γινει, γι αυτο δεν πρεπει να παραδιδουμε τα οπλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΓΕΙΑ ΣΑΣ..............

ΠΡΟΣΓΕΙΩΘΗΚΑΜΕ ΛΙΓΑΚΙ ΣΗΜΕΡΑ. ΤΕΛΙΚΑ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΧΟΡΙΑΚΗ ΣΗΜΕΡΑ Κ ΕΔΕΙΞΕ 71,7. Η ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΔΕΝ ΠΑΝΗΓΥΡΙΖΟΥΜΕ, ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΞΑΝΑΚΑΝΩ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΗΝ ΝΕΑ ΤΙΜΗ!!!

ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΕΜΕΙΝΑ Κ ΕΓΩ ΕΓΚΥΟΣ Κ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΧΑΡΩ ΜΕ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΜΟΥ.......... :?

ΑΝ ΞΕΡΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΣ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ..........ΘΑ ΤΟ ΕΚΤΙΜΟΥΣΑ ΠΟΛΥ!

ΣΗΜΕΡΑ 4Η ΜΕΡΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗΣ!

ΣΑΣ ΦΙΛΩ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

guapa isos auto se voithisei..http://www.woman-on-top.gr/?p=485

ola exartontai apo to pote emfiteutike to moraki..min anisixeis perimene na deis..isos egine ligo pio arga i sillipsi..alla kai pali eisai nomizo mes sta fisiologika...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ.ΑΠΛΑ ΕΧΕΙΣ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΕΣ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ ΟΤΑΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ ΜΕΡΑ ΠΑΡΑ ΜΕΡΑ.ΧΘΕΣ ΕΚΑΝΑ 1 ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΤΙΣ ΓΟΝΙΜΕΣ ΚΛΑΨ ΚΛΑΨ.ΕΛΠΙΖΩ Η ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΜΑΣ Κ Η ΑΓ.ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ ΝΑ ΜΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕΙ!!!!!!!GUARA ΣΥΝΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΦΟΥ ΕΚΑΝΕΣ 2ΤΕΣΤΑΚΙΑ Κ ΕΙΝΑΙ ΘΕΤΙΚΑ ΜΙΝ ΑΝΧΩΝΕΣΑΙ ΕΠΑΝΕΛΑΒΕ ΤΙΝ ΧΟΡΙΑΚΗ ΠΗΓΕΝΕ Κ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ Κ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ..ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΕΙΣ Κ ΜΙΑ 2ΓΝΩΜΗ ΑΠΟ ΓΙΑΤΡΟ?ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΗΤΑΝ 1 ΚΟΠΕΛΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΜΕ ΤΙΝ ΙΔΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΜΕ ΣΕΝΑ Κ ΤΟ ΘΥΜΑΜΕ ΓΙΑΤΙ ΗΤΑΝ ΑΝΧΩΜΕΝΗ Κ Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΤΙΣ ΟΤΑΝ ΤΙΝ ΕΠΑΝΕΛΑΒΕ ΗΤΑΝ ΔΙΠΛΗ Κ ΒΑΛΕ.ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΜΙΝ ΑΝΧΩΝΕΣΑΙ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...