Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΟΙΕΣ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΟΚΤΩΒΡΙΟ ΔΥΝΑΜΙΚΑ?


Recommended Posts

Koρίτσια καλημέρα,

θέλω τα φώτα σας.... αν και είμαι πολύ χάλια και έγραψα τι μου συνέβει σε κάποιο άλλο topic θα ήθελα να σας το πω πάλι και να μου πείτε τι πιστεύεται. Είχα 10 μέρες καθυστέρηση και μίλησα με το γιατρό, έκανα χοριακή και βγήκε 0,5. Μου λέει ο γιατρός σε 5 μέρες να την επαναλάβεις αν δεν έχεις αδιαθετήσει. Εγώ όμως αδιαθέτησα και το θέμα είναι ότι ούτε πονάω απλα αδιαθέτησα.

Θα τον πάρω σε λίγο να του πω οτι αδιαθέτησα αλλά θέλω να σας πω τι πιστεύω. Πιστεύω ότι πήγε να γίνει κάτι και δεν έμεινε. Αυτό μου είπαν και κάτι φίλες μου. Ωχ Θεούλη μου!!!

Εσείς ξέρετε κάτι? Πείτε μου βρε κορίτσια γιατί είμαι πολύ χάλια.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 189
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Koρίτσια καλημέρα,

θέλω τα φώτα σας.... αν και είμαι πολύ χάλια και έγραψα τι μου συνέβει σε κάποιο άλλο topic θα ήθελα να σας το πω πάλι και να μου πείτε τι πιστεύεται. Είχα 10 μέρες καθυστέρηση και μίλησα με το γιατρό, έκανα χοριακή και βγήκε 0,5. Μου λέει ο γιατρός σε 5 μέρες να την επαναλάβεις αν δεν έχεις αδιαθετήσει. Εγώ όμως αδιαθέτησα και το θέμα είναι ότι ούτε πονάω απλα αδιαθέτησα.

Θα τον πάρω σε λίγο να του πω οτι αδιαθέτησα αλλά θέλω να σας πω τι πιστεύω. Πιστεύω ότι πήγε να γίνει κάτι και δεν έμεινε. Αυτό μου είπαν και κάτι φίλες μου. Ωχ Θεούλη μου!!!

Εσείς ξέρετε κάτι? Πείτε μου βρε κορίτσια γιατί είμαι πολύ χάλια.......

stroumf καλημερα σου.Επειδη αυτη η ιστορια με βασανιζει εδω και 2 χρονια και ειχα και μια βιοχημικη εγκυμοσυνη στο ιστορικο μου, το 0.5 δεν ειναι εγκυμοσυνη, ουτε καν αρχη.Πρεπει να ειναι απο 7,0 και πανω.Συγνωμη αν σε στεναχωρεσα αλλα καλυτερα να πατας στο εδαφος παρα στα συννεφα και για να μην στεναχωριεσαι αδικα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

... ΠΑΡΕ ΤΕΣΤΑΚΙΑ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΤΙΣ ΓΟΝΙΜΕΣ ΜΕΡΕΣ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΦΤΗΝΑ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΕΙΑ.

Muriam μπορεις σε παρακαλώ να γραψεις την σελίδα από όπου πήρες τα τεστάκια; Είναι πολύ ακριβά του φαρμακείου :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σευχαριστώ Αναστασία μου τι να με σταναχωρήσεις εδω προσπαθώ να καταλάβω τι γίνεται ούτως ή αλλιώς στεναχωρεμένη είμαι. anyway, σε δυο εβδομάδες θα πάω στο γιατρό οπότε θα μας πει τι κάνουμε..!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΝΤΙ ΤΑ ΤΕΣΤΑΚΙΑ ΤΑ ΠΗΡΑ ΑΠΟ ΤΟ www.home test.gr ΜΠΗΚΑ ΤΑ ΕΙΔΑ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΦΤΗΝΑ Κ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΗΛ.Κ ΝΑ ΠΑΡΩ 20 ΤΕΣΤ Κ 5 ΤΕΣΤ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΕΙΧΑΝ 18,00ΕΥΡΩ ΠΕΡΙΠΟΥ Κ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΣΕ 1 ΜΕΡΑ ΣΤΙΝ ΠΟΡΤΑ ΣΟΥ ΜΕ ΚΟΥΡΙΕΡ.ΕΧΩ Κ ΤΗΛ.6978 69 53 33.ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΦΑΝΟΥΝ ΧΡΗΣΙΜΑ Κ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ.ΣΤΡΟΥΜΦ ΜΙΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΕ ΣΥΝΕΧΙΣΕ ΤΙΣ ΠΡΟΣΑΘΕΙΕΣ Κ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ.ΜΑΡΙΚΑΚΙ ΜΟΥ ΓΛΥΚΟ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΣΗΜΕΡΑ ΜΠΗΚΑ ΣΤΟ ΤΡΥΠΑΚΙ Κ ΠΗΡΑ ΤΕΣΤ Κ ΗΤΑΝ ΑΡΝΗΤΙΚΟ.ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ Κ ΕΧΟΥΜΕ 2 ΦΟΡΕΣ ΠΕΡΙΟΔΟ ΓΙΑ ΤΙΝ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΤΟΥ ΕΙΠΑ.ΣΤΙΣ 27 ΕΧΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΩ Κ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΟΡΜΟΝΙΚΕΣ.ΠΗΡΑ Κ ΤΕΣΤΑΚΙΑ ΟΩΡΗΞΙΑΣ ΜΠΑΣ Κ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ Κ ΤΟ ΠΙΑΣΩ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΜΑΡΙΚΑΚΙ ΜΟΥ Κ ΣΥΝΤΟΜΑ ΕΓΚΥΟΥΛΑ!!!!!!!!!!!ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΑΝΚΟ Κ ΜΩΡΟΥΛΙ ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΤΕ Κ ΝΑ ΜΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΤΕ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ!!!!!!!!!ΜΩΡΟΥΛΙ ΠΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΤΕ?ΒΑΝΚΟ ΕΣΕΙΣ?ΕΜΕΙΣ 7ΜΗΝΕΣ ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΜΕ ΤΑ ΤΕΣΤΑΚΙΑ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ Κ ΘΑ ΒΡΩ ΤΙΝ ΓΟΝΙΜΗ ΜΕΡΑ Κ ΘΑ ΤΟ ΠΙΑΣΩ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΜΑΣ Κ ΜΕ ΤΙΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΤΙΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΜΑΣ ΟΛΑ ΘΑ ΜΑΣ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι να πω, βρε muriam , κρίμα που τελικά δεν ήταν εμφύτευση αλλά περίοδος :( :( :(

Ελπίζω τώρα που θα έχεις τα αποτελέσματα των εξετάσεων στα χέρια σου, να μπορέσει ο γιατρός να σε βοηθήσει περισσότερο. Εφτά μήνες που προσπαθείτε δεν είναι πολύ, γι'αυτό μην αγχώνεσαι συνονόματη. Να δείς που τα τέστ ωορηξίας θα σε βοηθήσουν πολύ και θα το πετύχεις το αυγουλάκι.

Και εγώ με το clearblue fertility monitor υπό μάλης είμαι από τον περασμένο Μάρτιο. Είναι πανάκριβο το άτιμο και δεν ξέρω εάν υπάρχει στην Ελλάδα, αλλά είναι αλάνθαστο. Σε παρακολουθεί απο την 6η έως την 15η ημέρα του κύκλου και βάσει των ορμονών που υπάρχουν στα ούρα, μπορεί να σου πεί ποιές είναι οι επικίνδυνες ημέρες και ποιές δύο είναι οι ημέρες της ωορυξίας. Το έχω τσεκάρει με υπέρηχο σε φάση που δεν πίστευα ότι είχα ωορυξία, και το clearblue είχε υποδείξει σωστά.

Σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου, συνονόματη! Εύχομαι πρωτού μπει ο καινούργιος χρόνος να είμαστε όλες εγκυούλες :ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray:

Όνειρα γλυκά κορίτσια...και εγώ θα πάω για ύπνο σιγά-σιγά [smilie=sleepy1.gif] [smilie=sleepy1.gif] [smilie=sleepy1.gif] [smilie=sleepy1.gif] [smilie=sleepy1.gif] [smilie=sleepy1.gif] [smilie=sleepy1.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας κοριτσάκια μου!!muriam σ'ευχαριστώ πολύ,σου εύχομαι και εσένα γρήγορα καλάνέα,σε όλες μας δηλαδή,εμείς προσπαθούμε ένα χρόνο περίπου στο χαλαρό κατα κάποιο τρόπο,ούτε θερμοκρασίες έχω μετρήσει,ούτε τεστ γονιμότητας έχω πάρει ακόμη γιατί προσπαθώ να είμαι λίγο χαλαρή,δεν ξέρω βέβαια για πόσο ακόμη γιατί τώρα μέχει πιάσει ψιλοπανικός,αυτό το μήνα όμως αν τελικά έρθει η ακατανόμαστη θα κανω σαλπιγγογραφία γιατί εγώ η τυχερή έχω κάνει ανοιχτο χειρουργείο ενδομητρίωσης πριν 1,5 χρόνο και μου έχουν αφαιρέσει ένα τμήμα της αριστερής σάλπιγγας λόγω φλεγμονής!!!!!τόσο καλά!υποψιάζομαι ότι το ταξίδι για το σποράκι μου θα είναι πολύ μακρύ τελικά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια και καλη μας επιτυχεια!!!!!!!!!!!εγω προσπαθω απο τον περασμενο οκτωβριο αλλα εαν σκεφτεις οτι δεν προσπαθουσαμε καθε μηνα λογο δουλειας ειμαι κοντα στους 7 μηνες κι εγω....να ναι ο τυχερος μας μηνας ;)[smilie=sign19.gif][smilie=sign19.gif][smilie=sign19.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Την καλησπέρα μου και από εμένα! Εμείς την Κυριακή που έχουμε την πρώτη μας επέτειο κλείνουμε ένα χρόνο προσπάθειας ακριβώς! Ελπίζω αυτή η επέτειος να είναι γούρικη και να το πιάσουμε το σποράκι μας :ympray::ympray::ympray:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια και καλή επιτυχία!! Εύχομαι ο Οκτώβρης να είναι ο μήνας σας :D:D

MaDi και εγώ έκανα το θετικό τεστ την ημέρα που κλείναμε 1 χρόνο παντρεμένοι :D:D:D τυχαίο? Δεν νομίζω χιχι

Αλλά δεν προσπαθούσαμε 1 χρόνο γιατί ο έξυπνος ο καλός μου έλεγε μικροί είμαστε ακόμη κλπ κλπ και του έλεγα ναι αλλα δεν τυχαίνει και από τον πρώτο μήνα και μου έλεγε μα αν τύχει??? Ε και τελικά αρχίσαμε προσπάθειες Από Μάρτιο (περίπου δεν θυμάμαι ακριβώς) και πράγματι δεν έτυχε από τον 1ο μήνα αλλά από τον 4ο και μάλιστα με τεστ ωορρηξίας και θυμάμαι μου ερχόταν να τον σκοτώσω :D:D:D

όπως και να έχει: ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ!!!!!!!!!ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΡΑ Κ ΤΑ ΤΕΣΤΑΚΙΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΠΑΡΑΓΕΙΛΕΙ ΘΑ ΤΑ ΚΑΝΩ Κ ΑΝ ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΜΕΧΡΙ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΓΕΝΑ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΥΠΕΡΗΧΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΤΙΝ ΟΩΡΗΞΙΑ Κ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ Κ ΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑ ΕΧΕΙ ΕΝΑ 3ΜΗΝΟ ΕΧΩ ΤΡΕΛΑΘΕΙ ΣΤΑ ΕΞΟΔΑ ΜΕ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΤΕΣΤ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΕΝΩ ΝΑ ΔΙΝΩ.ΜΑΡΙΚΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΑΛΛΑ ΑΝ ΒΑΛΕΙΣ ΚΑΠΟΙΕΣ ΓΝΩΣΤΕΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΜΙΝΑΝΕ ΑΜΕΣΩΣ ΑΚΟΜΑ Κ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΗΝΑ.ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΣΥΝΤΟΜΑ.Κ ΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια.Παλι με επιασαν τα ψυχολογικα...παλι δεν θα ειμαι αυτο το μηνα κι εχω κουραστει τοσο μα τοσο.....Δεν ξερω αν θελω να περιμενω 4 μηνες μηπως και αμα το πιασω......αγχωνω και τον αντρα μου με την συμπεριφορα μου και γινομαστε χαλια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία μου καλησπέρα!

Μην αγχώνεσαι για αυτό το θέμα....Μια κουβέντα είναι θα μου πεις...αλλά δε γίνεται αλλιώς. Πρέπει να το πάρουμε απόφαση και να περιμένουμε.....Με το να σου γίνεται εμμονή, χαλιέσαι και χαλάς και τη σχέση σου με τον άντρα σου.

Και εγώ έτσι ήμουν για πολύ καιρό....κάθε φορά σκεφτόμουν το πότε θα γίνω μάνα....αν θα μείνω έγκυος....και όλα τα σχετικά....Είχε αρχίσει να μου γίνεται εμμονή το όλο θέμα με αποτέλεσμα να μην είμαι με τπτ ευχαριστημένη....και κυρίως να αρχίσει να έχει ρωγμές ο γάμος μου.... Με το να πιέζουμε καταστάσεις όμως δε γίνεται τπτ...Όχι ότι τώρα δεν το σκέφτομαι τελείως, απλά....το δούλεψα μέσα μου και σκέφτηκα... ότι αν συνεχίσω έτσι....θα μείνω μόνη μου στο τέλος....και αυτό είναι κάτι που δε το θέλω....

Αν είναι να έρθει λοιπόν....θα έρθει....όποτε κρίνει....ότι είναι η ώρα του.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία πώς το ξέρεις ότι δεν θα είσαι αυτό τον μήνα? Έκανες τεστ? Εαν όχι και το λες έτσι απο απαισιοδοξία, να σου πω ότι ΑΚΡΙΒΩΣ έτσι ένοιωθα και εγώ κάθε μήνα και τον μήνα που έμεινα έγκυος ήμουν σίγουρη ότι δεν θα είμαι και είχα κλείσει για διακοπές σε νησιά...

Και εγώ άγχωνα τον άντρα μου και τον στενοχωρούσα αλλά στην ζωή δεν είναι όλα ρόδινα και πρέπει ο ένας να στηρίζει τον άλλο και ειδικά στα δύσκολα...έτσι και εκείνοι πρέπει να στηρίξουν εμάς που όπως και να το κάνουμε είμαστε πιο ευαίσθητες.... ;)

Αν ήμασταν αναίσθητες τότε τα πράγματα θα ήταν σίγουρα πιο απλά και ...ίσως και να μέναμε πιο εύκολα έγκυες...

Οπότε, προσπάθησε να βρεις πάλι τον σούπερ αισιοδοξο προηγούμενο εαυτό σου και...περίμενε να δεις τι θα γίνει τον μήνα αυτόν πριν απογοητευτείς!! Έτσι και αλλιώς έχεις βάλει όριο μέχρι τα Χριστούγεννα....κάτσε λίγο!! Περίμενε!!!

Πότε θα κάνεις το τεστ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΜΟΛΙΣ ΕΣΒΗΣΕ ΚΑΙ Ο ΟΚΤΩΒΡΙΟΣ :(:( .ΑΝ ΚΑΙ ΕΧΩ ΣΚΑΣΕΙ ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΡΑΩ ΤΩΡΑ 11ΜΗΝΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑΣ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΑ ΤΕΣΤΑΚΙΑ ΤΑ ΚΟΙΤΑΩ ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΙΡΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΑΝ ΗΤΑΝΕ ΑΞΙΟΠΙΣΤΑ ΟΠΩΣ ΑΥΤΑ ΤΩΝ ΦΑΡΜΑΚΕΙΩΝ.ΑΡΙΟ ΟΜΩΣ ΘΑ ΤΑ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΩ ΛΕΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΠΑΩ ΣΤΟ ΠΕΡΙΠΟΥ.Ο ΚΥΚΛΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΤΕ 27 ΠΟΤΕ 28 ΠΟΤΕ 29 ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΗΤΑΝΕ 25ΜΕΡΕΣ.ΟΠΟΤΕ ΕΓΩ ΥΠΟΛΟΓΙΖΑ ΑΛΑ ΝΤΑΛΑ!!!ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕ ΤΑ ΤΕΣΤΑΚΙΑ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΙΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ!!ΜΑΚΑΡΙ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΤΟ ΘΕΛΗΜΑ ΤΟΥ ΘΕΟΥ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΕΣ ΕΓΚΥΟΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οχι δε εκανα τεστ ακομα, στις 11/10 περιμενω....απλα με επιασε η βλακεια μου και λιγο απο διαίσθηση...την προηγουμενη φορα που εμεινα, αν δεν ειχα πονακια δεν θα εκανα τεστ και δεν θα ανακαλυπτα την βιοχημικη....τωρα δεν ποναω συνεχεια οπως τοτε, εχω και τα γνωστα ροζοκαφετεια υγρα και απο βγαζω το συμπερασμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αισιοδοξία Αναστασία , αισιοδοξία :-bd:-bd \M/ \M/

Εσύ περιμένεις 11 του μήνα, εγώ γύρω στις 13. Για να δούμε....:-w:-w:-w

Πάντως, δεν αισθάνομαι τίποτα ακόμα. Κάτι πονάκια είχα την 6η μέρα μετά την ωορυξία και μετά τίποτα... Το απόλυτο κενό! Ούτε ρόζ υγρά, ούτε τίποτα!!!

Θα δείξει...:ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία περίμενε γιατί την προηγούμενη φορά που πονούσες δεν ήταν για ...καλό....δηλαδή η κύηση δεν είχε δημιουργηθεί σχεδόν καθόλου! Οπότε γιατί να ελπίζεις για πονάκια?

Εγώ δεν είχα καθόλου πονάκια τον μήνα μου ήμουν έγκυος και πραγματικά όλους τους μήνες που έψαχνα για συμπτώματα όλο μπερδεμένα μου ερχόντουσαν...την μία νόμιζα ότι πονούσα μετά την ωορρηξία και ήλπιζα...την άλλη είχα ροζ καφετιά όπως λες για 5 μέρες και μετά ήρθε η περίοδος (αυτό δεν μου είχε ξανα συμβεί ΠΟΤΕ) ...ε και έβγαλα το συμπέρασμα ότι μιας και δεν έχουμε μείνει πολλές φορές έγκυες... (και εγώ είχα μια μάλλον βιοχημική ...) ...ε δεν έχουμε και τόσο εμπειρια για το αν πραγματικά είμαστε ή όχι... :)

όπως και να έχει όμως...θεωρώ ότι έχεις αγχωθεί, όπως και εγώ άλλωστε είχα αγχωθεί πολύ και σίγουρα 'εμπόδιζα' την διαδικασία....Γιατί είμαι σίγουρη σχεδόν ότι όταν δεν ήθελα να μείνω έγκυος (πριν παντρευτώ και το αποφασίσουμε για παιδάκι) και δεν έπαιρνα προφυλάξεις..ε τότε είναι που θα έμενα αμέσως!!!

Το καλό με εσένα είναι ότι έχεις μικρό κύκλο...εγώ έχω κύκλο 30-34 ημερών και καμιά φορά και 37-40!!! Οπότε έπρεπε κάθε φορά να περιμένω 1μιση μήνα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απλα κουραστηκα λιγο σημερα και μου βγηκε μαλλον γκρινια απο την κουραση.....επανερχομαι λοιπον κοριτσιααααααα!!!!!!!!δεν περιμενω 11/10, το τεστακι θα ειναι θετικο!!!!!!ωρε ριχνω και κατι υπνους αλλο πραγμα.....οπου σταθω αν με αφησετε κοιμαμαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anastasia και marikaki ευχομαι να ειστε εγκυουλες.αντε βρε κοριτσια ν'ακολουθηστε την Αφροδιτη :)

εμενα με επιασε στην δουλεια καποια στιγμη ενας πονος χαμηλα σαν περιοδου.τι λετε να ειναι?ειμαι στην 4η μερα του κυκλου μου και εχω ακομα τελειωματα περιοδου,καφετια δηλαδη οχι αιμα.σας εχει συμβει εσας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ki ego 11 perimeno..ti simptomata eheis?ego mia apo ta idia tou kathe mina..poli pono sto stithos,igra..kai pote pote ena ponaki aristera xamila..isos kana entero..den vlepo kati diaforetiko gia na elpizo..alla elpizo..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

cuando μου και εσυ αυτες τις μερες δεν περιμενεις?μακαρι να εισαι εγκυουλα,αντε να ξεκολλαμε!η ελπιδα πεθαινει παντα τελευταια ;) φυσικα και ελπιζουμε μεχρι να δουμε τι εγινε τελεικα.εδω μας ερχεται περιοδος και ακομα ελπιζουμε οτι μπορει και να ειμαστε :P:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...