Μετάβαση σε περιεχόμενο

To εξπρες του βυζονυχτίου Νο19 και το πάρτυ συνεχίζεται!!


Recommended Posts

Η νύφη, μου έκανε και μένα εντύπωση, ίσως φόρεσε το παντελόνι για να είναι πιο άνετη επειδή είναι και έγκυος, αλλά ούτε μακιγιάζ είχε, ούτε κομμωτήριο πήγε!!!! :o είχε λίγο κραγιόν, ίσως ρουζ (δεν το είδα), το οποίο της έφυγε πολύ γρήγορα....η πεθερά της είχε πιο πολύ μακιγιάζ από ότι αυτή!!! :o , δλδ σηκώθηκε το πρωί, έκανε ένα μπανάκι, ντύθηκε και πήγε για να παντρευτεί!!!!....δεν ξέρω ίσως εμείς να είμαστε υπερβολικές με τον γάμο!!!, όπως δεν ξέρω γιατί είχε και το μπορντώ φουλάρι!!! :-?

Λένα μοναδικός τρόπος για να τον μπερδέψεις είναι να μην ξέρει τις μέρες της περιόδου σου!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 970
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Πολυ με εκνευριζουν τα θεματα που βαζουν κοπελες ασχετες με μητροτητα..και ειδικα θεματα με ασχημη καταλυξη....μα ειναι δυνατων....

Τι σκεφτονται!!!!

Δε λεμε πως ζουμε σε ενα ζορ ζυνεφακι οπου ολα ειναι ιδανικα και υπεροχα..αλαλ υπαρχουν τοσες πολλες "ασχημε" πραγματικες ιστοριες εδω...

Θα μου πειτε μη διαβαζεις...ε μα δεν μπορεις

Ναι Αρτζ αυτο..σκεψου δε θυμαμαι πως το λεγανε..θυμομουν μονο πως ξεκινησαμε με λογοτεχνια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ κορίτσια πείτε μου κι εμένα....

Είναι φυσιολογικό να ένιωσα το νινί πριν καλά καλά κλείσω τις 12 εβδομάδες;;;;;; :?:?:shock::shock::shock::oops::oops::oops::oops::oops:

Όμως ρε 'σεις αλήθεια σας λέω...Το ένιωσα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops:

Καλά Αρτζι δεν είμαστε εμείς υπερβολικές....Αυτές είναι ολίγον.......πως να το πω;;;;;;Όχι θηλυκά;;;;; :roll::roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγω παντα λενε πως το δευτερο το νιωθεις πιο νωρις....

τωρα τι θες..να σου χαλασουμε τη χαρα και να σου λεμε βλακιες του τυπου ηταν τα εντερα σου...οχι βεβεια....

οποτε...εχεις κανενα προαισθημα το τι ειναι;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια οι πόνοι συνεχίζονται, αλλά δεν είναι συσπάσεις. Θα τους παρακολουθήσω λίγο ακόμα και θα πάρω τη μαία αν είναι.

Χρύσα ο καθένας επιλέγει το δικό του μονοπάτι και το ακολουθεί μέχρι τέλους!!! Οπότε δεν έχει νόημα να σκέφτεσαι τι άφησες πίσω, αλλά να χαίρεσαι γι' αυτά που θα συναντήσεις μπροστά σου!!! 8-)

Και εγώ παράτησα 2 διδακτορικά που ήθελα να κάνω. Ένα για να ακολουθήσω τον αγαπημένο μου και ένα γιατί έμεινα έγκυος στο τρίτο. Και τις δύο φορές το έκανα συνειδητά και δεν μετάνιωσα. Έτσι λέω για την ώρα δηλαδή!!! :)

Πάω μια ΣΜ και μετά θα φτιάξω τη βαλίτσα του μαιευτηρίου... Με τρελαίνει το άγχος. Εσείς το είχατε αυτό όταν πλησίαζαν οι μέρες σας; Βλέπω και καθημερινά στον ύπνο μου ότι γεννάω.. Δεν βοηθάει καθόλου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία εγώ στην θέση σου δεν θα την ξαναμίλαγα όχι να πάω να την δώ και να την προσκαλέσω και στο σπίτι μου. Χαρά στην υπομονή σου!!!!!!!!!!!!!

Γωγώ δεν ξέρω, εγώ είχα νιώσει το 1ο στην 16η εβδ. και το 2ο στην 20η :o

Αργυρώ φαντάζομαι ότι όλες οι καλεσμένες ήταν πιο περιποιημένες από την νύφη :roll::roll::roll::roll:

Αφρο τι έπαθες, αναγούλες?

Χρύσα ελπίζω να ηρέμησες......

Νατάσα κάνετε και παιδικό δωμάτιο για την Ειρήνη?

Εγώ σήμερα συγχήστηκα με την δασκάλα του Μιχάλη. Του είχα βάλει ένα κομμάτι πίτσα (σπιτική) και δεν τον άφησε να το φάει γιατί λέει δεν είναι υγιεινή :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Εντάξει δεν λέω ότι είναι ότι πιο υγιεινό και μας είχε πεί από την αρχή ότι δεν θα επιτρέπει γλυκά και τίποτε αγοραστό αλλά η πίτσα δεν ήταν έτοιμη αλλά σπιτική και φυσικά δεν είναι γλυκό, δεν καταλαβαίνω ποια η διαφορά από το τοστ που επιτρέπει??????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nai natasa mou anagoules exw .

den katalaba apo pou kai ws pou dexete h aporiptei to fagitou pu bazei h MAMA tou kathe paidiou ????

pws mporei kai kanei koumanto stis diatrofikes sinithies pou exei h kathe oikogeneia ?

ta pira agria twra :evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Δίκιος έχεις Χρύσα...Κι επειδή κι εμένα όταν ένιωσα το νινί, η πρώτη μου σκέψη ήταν μήπως είναι το έντερο, όχι δεν ήταν το έντερο!!!!!!!!!!!Δεν έχω τέτοια θέματα...Ήταν το νινί μου!!!!!!!!!!!!!!!!! :P:P:P:P:P:P Όμως δεν το ξαναένιωσα από τότε..... :oops::oops::oops::oops::oops::oops:

Προαίσθημα ε;;;;;Νομίζω ότι έχω αγόρι ρε συ...Μπορεί να είναι και η έντονη επιθυμία....

Σκέψου ότι όταν είχα κάνει την αυχενική στην Ιωάννα, μου είχαν πει ότι έχω αγόρι...Όμως βαθιά μέσα μου έλεγα αποκλείεται...Το ήξερα ότι είχα κορίτσι..... :oops::oops::oops::roll::roll::roll:

Και χθες το βράδυ είδα ένα όνειρο με τον μπαμπακούλη μου, ο οποίος έλεγε ότι έχω γιο.... :roll::roll::roll::roll:

Αφρο μου ξεκίνησαν ε;;;;;;; :?:?:?:? Κουράγιο κοριτσάκι μου...Υπομονή!!!!!!!!!!!!!!!!!Μπεμπούλα θα είναι...Κοριτσάκι.... :D:D:D:D:D:D:D

Καλά ρε αλήθεια;;;;Πρώτο παιδί και το ένιωσες στις 14 εβδομάδες;;;;;;;; :shock::shock::shock::shock: Μόνο εγώ ήμουν ζώον και την ένιωσα την Ιωάννα στις 19 :?:?:?:?:lol::lol::lol::lol:

Σνίτσελ ε;;;;Τέλειο!!!!

Νατασούλα άλλη φορά αν φτιάξεις κάτι ανάλογο να το πεις στη δασκάλα όταν θα τον πας στο σχολείο.... :P:P:P

Αθηνούλα λες να γεννήσεις σύντομα;;;;; :o:o:o:o Ζηλεύω!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα ο καθένας επιλέγει το δικό του μονοπάτι και το ακολουθεί μέχρι τέλους!!! Οπότε δεν έχει νόημα να σκέφτεσαι τι άφησες πίσω, αλλά να χαίρεσαι γι' αυτά που θα συναντήσεις μπροστά σου!!! 8-)

αυτό πολύ μου άρεσε :-bd

... Με τρελαίνει το άγχος. Εσείς το είχατε αυτό όταν πλησίαζαν οι μέρες σας; Βλέπω και καθημερινά στον ύπνο μου ότι γεννάω.. Δεν βοηθάει καθόλου!

εγώ καθόλου άγχος, αφού το επίσπευσα κιόλας περπατώντας, βέβαια - για να μην το παίζω και άνετη - την 2η φορά έκλαιγα όταν κατέβαινα τις σκάλες του σπιτιού μου για να πάω μαιευτήριο, γιατί σκεφτόμουν ότι αφήνω πίσω τον Λουκάκο μου και αν μου συμβεί κάτι?....., όταν όμως άρχισε η γέννα συγκεντρώθηκα σε αυτή για να βοηθήσω την μικρούλα μου να βγει!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nai natasa mou anagoules exw .

den katalaba apo pou kai ws pou dexete h aporiptei to fagitou pu bazei h MAMA tou kathe paidiou ????

pws mporei kai kanei koumanto stis diatrofikes sinithies pou exei h kathe oikogeneia ?

ta pira agria twra :evil::evil:

Είναι ένα θέμα που είχαμε συζητήσει την 1η μέρα όλες οι μαμάδες με την νηπιαγωγό

Μας πρότεινε κι εμείς συμφωνήσαμε να μην βάζουμε ότι έχει σχέση με σοκολάτα (κρουασάν σοκοφρέτες, σοκολάτες κτλ) για να μην ζηλεύουν μεταξύ τους τα παιδιά και μας πρότεινε επίσης να μην βάζουμε "ετοιματζίδικα" φαγητά αλλα πράγματα που φτιάχνουμε εμείς στο σπίτι, για να μάθουν τα παιδιά να τρώνε πιο "υγιεινά"

Δεν καταλαβαίνω γιατί κόλλησε στην πίτσα μιας και ήταν σπιτική, μας είπε ότι μπορούμε να βάζουμε τοστ και με αλλαντικά, τι πιο ανθυγιεινό έχει η πίτσα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν καταλαβαίνω γιατί κόλλησε στην πίτσα μιας και ήταν σπιτική, μας είπε ότι μπορούμε να βάζουμε τοστ και με αλλαντικά, τι πιο ανθυγιεινό έχει η πίτσα?

τίποτα, απλά σκέφτηκε ότι είναι έτοιμη και άρα όχι καλή....την επόμενη φορά πες της ότι είναι σπιτική!!!

στις έτοιμες πίτσες τα σαλάμια δεν είναι σαλάμια αλλά απομίμηση!!!, τα φτιάχνουν στα εργαστήρια!!!

τελικά δεν την έφαγε? αφού μόνο αυτό είχε μαζί του!!! :?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

h ths arese toso polu pou thn pire gia authn :twisted::twisted::twisted:

nomizw oti fenete kala pote mia pitsa einai spitikh kai pote oxi ...prwta apola apo to zimari to spitiko einai pio paxi kai pio ...atsoumpalo (toulaxiston stis dikes mou :roll: )

afou exei ginei kai olh authn h sizitish nomizw oti einai adikeologith .....gnwmh mou panta ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η πίτσα φαινόταν ότι είναι σπιτική και όχι έτοιμη από το ζυμάρι όπως λέει και η Άφρο

Δεν τον άφησε να την φάει και έμεινε νηστικός :(:(:( :( :(:(

Δυστυχώς λόγω δουλειάς δεν τον πηγαίνω εγώ σχολείο αλλά θα πώ στην μαμά μου αύριο να το κάνει θέμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλά και είναι προτιμότερο το παιδί να μείνει νηστικό από το να φάει την πίτσα? :o έλεος!!!!

στο δικό μας τμήμα (του Λουκά εννοώ!) ένα παιδάκι είχε ένα κουτάκι κοκα κόλα για το μεησμεριανό του και σε μια συγκέντρωση γονέων-δασκάλων, η δασκάλα είπε ότι απαγορεύονται τα ανθι υγειηνά ποτά γιατί μετά θέλουν και τα άλλα παιδάκια κ.λπ......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλλη φορα καντου καλτσονε να μην ειναι σαν πιτσα (ξεσκεπαστο ) αλλα να μιαζει σαν τοστ :twisted::twisted: τα ιδια εχουν μεσα αν ειναι δυνατον !!!!! εκτοσ και αν την πειραζει η σαλτσα .

αφισε το παιδι νηστικο ...ντροπη της .θα μπορουσε να την φαει και να σου εγραφε ενα σημειωμα αν δεν της αρεσε ...οχι να το αφισει νηστικο !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν τον άφησε να την φάει και έμεινε νηστικός :(:(:( :( :(:(

και δεν πήγε μετά μόνος του να την πάρει και να την φάει? στα κρυφά?!! :lol::lol:;):roll:

τόσα παιδιά έχει πού θα τον έπαιρνε είδηση?!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια!!!!!!!

Γιωτα δεν καταλαβα, τι μηνες για αδεια μετραει το στεφανι σου? μεχρι να φυγετε απο χιο εννοεις???

χρυσα μακαρι να ειχα το δικο σοθ προβλημα!!! :lol::lol::lol:

καλε μην τα σκεφτεσαι αυτα.. ο καθενας κανει τις επιλογες του και ακολουθει τη δικη του πορεια.. μη σου περνανε τετοιες σκεψεις... οσο για τα ασιδερωτα, πες μου ωρα και μερα να ερθω να σε βοηθησω!!!1 8-)8-) πως ειναι ο μικρος?

ρεσυ μαριαιωαννα ο χριστος και η παναγια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! επαθα σοκ!!!!!! :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

Αφροδιτη πως πας? εχεις καθολου αναγουλες??

ρεσυ νατασα περαστικα! τι κανουν τα υπεροχα παιδακια σου??

υπερβολικη η αντιδραση της νηπιαγωγου.... στο κατω κατω ηταν κ σπιτικη.. αλλα μπορει να το εκανε για να μη βλεπουν τα αλλα και ζητανε και ερθει κανενα με ετοιμη πιτσα.. ποιος ξερει πως το σκεφτηκε.

νατασα λαβι τι ωραιες δουλειες!!!!

συμπεθερα μου εγω τον ανασταση τον ειχα νιωσει στις 15 η 16 εβδομαδες, δεν ειμαι απολυτα σιγουρη. αλλα λενε οτι το δευτερο το νιωθεις πιο γρηγορα. κ εγω νομιζω οτι θα εχεις εναν αγοραρο!!!!! :D:D

τι κανει το τσουναμι???? ο αντρας σου???

Αργυρουλα δυστυχως τις ξερει τις μερες της περιοδου μου... ειναι το 5ημερο της πιπ@ς οπως λεει κ ο αντρας μου :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αχ πως μαρεσει αυτος ο καιρος!!!ειναι η καλυτερη μου!!!! ερχεται ο χειμωνας γιουπι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σημερα στο σχολειο εγινε της ποπης!!!! κοριτσια δε μπορειτε να φανταστειτε για τι μιλαμε!! μονο στα χερια δεν πιαστηκαν!!! και ο λογος ηταν πως θα χωρισουμε τις ομιλιες ΕΛΕΟΣ!!!!!!!!! Πηρα εγω την ομιλια για την 28η και απο εκει κ περα το ΧΑΟΣ! κανεις δεν ηθελε και αλλα πολλα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιτελους τελειωσα...προς το παρον...

Αχ..αντι να ετοιμαζω ταξιδι στη Βαρκελωνη για παρτι μου..ετοιμαζω για Παριση για αλλους...κλαψ κλαψ...

Ρε Νατασουλα πλακα μας κανει αυτη...αφισε το παιδι νυστικο..ελεος...

αλη φορα δοστου και εσυ τοστ με γεμμυση πιτσα!!!!

Δηλαδη αμα φτιαξω εγω πιτσα με ζυμαρι, φετα, ελιες ριγανι και λαχανικα..θα μου την απορριψει ως ανθυγηεινη....τι αλλο θα ακουσω!!!!!

Αφρο μνιαμμ μου ανοιξες την ορεξη με τα σνιτσελ και πειναω...

ειπαμε ομως διαιτα...γιατι δεν χωραω σε κανενα απο τα περισυνα μου ..καλα καλα..απο τα προ προ περισνα μου δεν μου κανει...και θα ηθελα να χασω τουλαχιστον αλλα 5 κιλακια

Αθηνα προσδοκω να ζησω ευχαριστες στιγμενς με το /τα παιδια μου.

Ευελπιστω να εχω την υγεια μου και την δουλεια μου- οποια και να ειναι αυτη-για να του προσφαιρω ομορφες αναμνησεις παιχνιδια ταξιδια χαλαρωση...

Αυτη την ευδομαδα θα ειμαστε μαζι συνεχεια...το σπιτι ειναι επιτελους καθαρο !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...