Μετάβαση σε περιεχόμενο

To εξπρες του βυζονυχτίου Νο19 και το πάρτυ συνεχίζεται!!


Recommended Posts

ειμαι ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ!!!!ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ!!!!

Πριν απο 2 ωρες το αγαπάκι μου με φωναξε μαμα συνειδητα!!!νομιζα οτι ηταν τυχαιο,φευγω απο το δωματιο κ ακουω"μαμααααααααααααααα"!!πηγαινω,γελαει!ξαναφευγω,ξαναακουω"μαμααααα!!ε!να μη τα πολυλογω,το τεσταρα καμια 5αρια φορες,κ τις 5 με φωναξε!

αχ παναγιτσα μου!!!δε το περιμενα με τιποτα να συγκινηθω τοσο!

την ωρα που τον κοιμιζα,σηκωνει το κεφαλακι του,μου λεει"μαμα",γελάει κ μου δινει φιλακι!ελιωσααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα :x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 970
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλησπερα..

σορυ δε σχολιαζω..

να πω στο μαρακι μας να σου ζησει κ παλι ο μπεμπης,,θα μιλησουμε κ απο το τηλ ;)

ιουλια σε νιωθωωωωωωωωωω

κ μεις δε κοιμηθηκαμε καλα χθες..

πηγα σημερα χτενισα μια νυφη..βγηκε πολυ καλο..θα σας βαλω φωτο καποια στιγμη

κ το μεσιμερι πηγαμε στη πεθερα μου..παω να κοιμησω το μικρο κ δε κοιμοταν με ΤΙΠΟΤΑ

γιαγια γιαγια φωναζε..μιλαμε δε ξερω για τα δικα σας αλλα τελευταιο μηνα μεσιμερι βραδυ παμε με κλαματα για νανι..κ ενω κοιμαται σχετικα ευκολα με κανει το δυσκολο μεεεχρι να τον βαλω στο βυζι για νανι(ελπιζω φαση να ειναι)

κ που λετε σημερα δε κοιμηθηκε το μεσιμερι..

κ με πιανου τα κλαματα..

βασικα με ενοχλησε που δε κοιμηθηκε αλλα ειναι κ οι ορμονεςςςςςςςςςςςς

κ εριξα το κλαμα της αρκουδας..

τον αφησα ν ακοιμηθει 10 λεπτα στις 6.30

κ τωρα κοιμαται..αλλα κ παλι με κλαματα πηγαμε..

τεσπα

σας φιλω ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειασας κοριτσια!!!!

Ποντικακι να σας ζησει!!

Θουλη θελουμε φωτο!!!!! γιατι ετσι μωρε ο μικρος?? κριμα το παλικαρι μου..

πως παει η κοιλιτσα, φαινεται??

κοριτσια δε μπορω να σχολιασω, δε με γυρναει στις προηγουμενες σελιδες..

Μαρη Γιωτα παλι ταξιδι θελεις??? :lol::lol::lol:

Αντε αθηνα περασε ο καιρος...

αν η δευτερη εγκυμοσυνη ειχε παει καλα, τωρα θα κοντευα κ εγω.. :cry::cry:

Αργυρουλα περιμενω τις λεπτομεριες!!!

Τωρα που ξεκινησα δουλεια κανει σαν παλαβο οταν γυρναω... γαντζωνεται πανω μου και δεν ξεκολλαει. και μαγκαλιαζει τοσο σφιχτα μετα χερακια του!!!! το μαναρι μου!!!! με σφιγγει και με φιλαει!!!

εμεις εδω τα ιδια, ο μικρος καθε μερα κανει και κατι καινουριο, λεει καποιες λεξουλες αλλα οχι συνεχεια. Προχτες το βραδυ οταν του εφερε ο Τολης το μπουκαλι του φωναξε γαλα! ε αυτο ηταν, δεν το ξαναειπε!!! :lol::lol::lol: αφου ειχαμε μεινει μαλακες και οι δυο!!! :lol::lol::lol:

κοριτσια σημερα ο μικρος ειχε αρπαξει τα βυζια μου, τα δαγκωνε ψαχνοντας τη ρωγα και φωναζε σαν τρελος μαμ μαμ. ειναι δυνατον??? θυμαται οτι επινε γαλα απο εκει?? εχει περασει τοσος καιρος που το σταματησε!!!! :shock::shock::shock::shock:

αυριο εχουμε παιδιατρο για ενα εμβολιο, ουτε θυμαμαι ποιο ειναι :?

ρε κοριτσια εχω κουραστει παρα πολυ, ο αντρας μου δε μπορει να κανει τιποτα με την κηλη και τα κανω ολα μονη μου.. δε μπορω ειμαι κομματια... αυριο η τεταρτη θα παμε στο γιατρο να συζητησουμε τα περι της επεμβασης γιατι δε γινεται αλλο... δε μπορει να κανει τιποτα!!!

εχω κατι ασιδερωτα, μεχρι το ταβανι κοντευουν να φτασουν.... πρεπει να ειναι 5 πλυντηρια, αν οχι παραπανω... ουτε να τα σκεφτομαι δε θελω!!!!!!!!!

επισης να σας πω και το θεικο... ο αντρας μου μπαινει σε ενα σαιτ και παταει την τελευταια περιοδο και βλεπει τις γονιμες μερες... τωρα που ημουν στις γονιμες μερες μου με απεφευγε οπως ο διαολος το λιβανι :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: ουτε διπλα μου στον καναπε δεν ηθελε να κατσει :evil::evil::evil::evil: καταλαβατε... μαθαινει και κολπακια ο καφρος :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ ρε Λενα ,φοβερος ο Τολης!!!! εμενα παλι στα ξαφνικα μου πεταξε ετοιμασου γ δευτερο,δεν ξερω σιγουρα κατι θα εγινε,ο καυμενος τα υπολογιζει απο εδω τα υπολογιζει απο εκει μα δεν του βγαινουν οι μηνες,θελει οταν μεινω εγγυος κ παρω την αδεια να μην χρειαστει να γυρισω εδω στη δουλεια ,να ειναι καιρος γ να γυρισουμε,αλλα αυτο δεν γινεται! χαχαχαχαχα πλακα εχουμε λες και κατα παραγγελια ερχονται τα μωρα,τελικα αδιαθετησα,μηπως να παω να δω τα ορμονικα μου?ειχα πρησμενο στηθος και απιστευτα πονακια στην ωορηξια και τωρα που αδιαθετησα τπτ,η ανωμαλια στο επακρον μιλάμε...τεσπα... η μικρη ολο ανεβαινει επανω μου και κανουμε το τρανακι ,λεει τσαφ τσουφ...πολυ γελιο!!! κ φυσικα με λεει μαμά!!! κ χαμογελαει κ ειναι ολο ναζι,εβγαλα κατι ωραιες φωτο εχθες,σε μια της ειπα να μου δειξει τα δοντια της!ειναι στο κινητο ομως ,μολις βγαλω ακρη πως να το βαλω στο πσ θα σας την δειξω,εντωμεταξυ της λεω αγκαλιτσα?και τρεχει απο μακρια και με αγκαλιαζει ,φιλακι?κ με κανει και μα!!! ρε παιδια ειναι τρελλα μιλαμε,την ελεγα εχθες κουκλα μου εσυ! κ μετα τι εισαι? κούκα!!!! θα το φαω το στομα αυτο!!!!! φτου φτου!

ΚΑΛΗΜΕΡΑ !!! αλλη μια μερα στο τρελαδικο ξεκινα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα, καλή εβδομάδα και καλό χειμώνα :roll::roll:

Βρέχει φυσάει και έχει κρύο :(:(

Την άρπαξα κι εγώ πονάει ο λαιμός μου και νιώθω χάλια

Ποντικομαράκι να σου ζήσει ο μπεμπάκος :D:D:D:D

Αθηνά εγώ προτιμάω την γκρι, η κίτρινη και η μπλέ μου φαίνονται πολύ έντονες

Τα φιλιά μου και την καλημέρα μου σε όλο το τρενάκι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!

Για γράψτε μου πόσες απο δω έχουν κακιές - πολύ κακιές- πεθερές και ποια είανι τα πιο χοντρά σκηνικά που σας έχουν κάνει? Και πως αντιμετωπίζεις μια πολύ κακιά πεθερά, που δεν πάει τη νύφη της, τα εγγόνια της, το παιδί της και όλο το σόι και την οικογένεια της νύφης της έτσι γιατί δεν θέλει.

Αργά ή γρήγορα ο άνθρωπος αποκαλύπτεται και εγώ που νόμιζα μήπως εγώ είμαι η υπερβολική...

Έχει και το ακαταλόγιστο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααααα

mariaioanna τι επαθες καλη μου????/

εγω δεν εχω κακια πεθερα αλλα ηλιθια πιανεται???? μπααααα οχι εσυ λες για κακια τι σου εκανε?

εχει σχεση με το οτι μετακομιζετε?

αχχχ εχω εναν πονοκεφαλο απαπαπαπα και οπου ναναι θα ξυπνησει και ο σπυρος που την νυχτα κανει βαρδιες :evil::evil:

το σπιτι ειναι ενταξυ και εγω μαγειρευω φακες και ψαρακι του μικρου αντε να γινουν γιατι δεν μπορω αλλο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα

Μαρθουλα δες αν δεν θελει να κοιμηθει με στηθοσ και θελει αλον τροπο .Μπορει να θελει να αλλαξει αυτην την συνηθεια και εσυ να τον πιεζεισ νε τον θηλασεισ και για αυτο να κλαιει ετσι .Δοκιμασε κατι αλο .

εμενα πια με τον υπνο δεν εχει κανενα θεμα ,οταν νυσταξει γινετε γκρινιαρησ και μολισ το καταλαβω του λεω "θελεις νανι" και μου απανταει "ναι νανι " παμε μαζι ως το κρεβατι ανεβαινει μονοσ του ξαπλωνει και περιμενει να θηλασει .Μετα σταματαει και αρχιζει να στριφογυριζει μεχρι να τον παρει ο υπνος .φευγω απο πλαι του αφου κοιμηθει .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑλημερα Καλημερα!!

Αμα η καλη μερα ξεκιναει απο το πρωη...η δικη μου θα παει σκ@τ@.

Πρωινιατικα συγχηστικα με εναν ηληθιο...

Οταν πηρα αμαξι ειχαπει πως ποτε ξανα δεν θα ανεβω σε λεωφορειο.......ε λοιπον σημερα το πεθυμησ αοσο ποτ...παρολη τη βροχη και τη λασπη.

Λοιπαμαι που το λεω αλλα σαν λαος δεν εχουμε παιδια, ουτε τροπους ουτε αξιοπρεπεια...τιποτα...και ουτε καν συνειδηση....γιατι το να διαπλικτιζεσαι κοσμια ειναι κουλτουρα- που δεν την εχουμε, οπως ερπισης το να συνειδητοποιεις οτι δεν εχεις μονο δικαιοματα τα οποια υπερασπιζεσαι μονο οποτε σε συμφαιρει αλλα και υποχρεωσεις και οτι μερικες φορες - ειδικα στο δρομο- πρεπει να παραβλεπεις καποια δικαιωματα που εχεις για το κοινο καλο και την οδικη ασφαλεια των αλλων

Δεν θα επεκταθω...αρκετα συγχηστικα.

Νατασουλα περαστικα,

Ποντικομαρακι να σας ζησει!!! να ειναι παντα γερος δυνατος και να σας δινει αμετρητες χαρεσ.

Γραψε νεα οποτε μπορεσεις..δωσε φιλακια πολλα πολλα πολλα στον Αρουλι την αδυναμια μου!!!!

Τι νεα;;;

το ΣΚ επιτελους καθαρησα το σπιτι...ναιιιιι ξεπατωθηκα βεβεια αλλα επιτελους μοιαζει με σπιτι και οχι με μπουρδελο...μερ εξαιρεση τα ασηδερωτα που ειναι ενα μικρο βουναλακι αλλα θα σηδεροσω μεσοβδομαδα.

Επισης χτες προλαβα να περιποιηθω και λιγο τον εαυτο μου..ναι εμπιασα και εγω ανθρωποσ ..εβγαλα φρυδια, εφτιαξα νυχια , μαλλια, αποτριχωση, εκανα πιλινγκ προσωπου σωματος, σημερα ντιθηκα- πρεπει επειγοντως να χασω και τα υπολοιπα 5 κιλα, δε χωραω στα κοστουμια μου- και εγινα σαν να λεμε εποχης ΠΧ ( προ Χριστοφορου)

Αρτζ πως περασες στο γαμο

Μπεμπου φιλια στον Σπαιρους

Λενακι Ιουλια Θου μακια πολλα---Θου εκανα την κολοκυθοσουπα ..μουρλια εγινε και χωρισ πολλα υλικα και μπαχαρια..ο μικρος εγλειψε το πιατο του.

Και εμενα θελει να κοιμηθει μονο με μεμε....και ολη νυχτα ζηταει μεμε...σημερα δεν θυμαμαι απο πποια ωρα και μετα ειναι με το βυζι στο στομα....

Το καλο ειναι πως την ημερα που εχει με τι να ασχοληθει δεν το ζηταει πια τοσο πολυ...σιγουρα οταν επιστρεφω απο τη δουλεια, και μολις να εχει φαει ζηταει..τραβαει τη μπλουζα και φωναζει ντικα ντικα, μετα παλη οταν κοιμηθει...και πολλες φορες τη νυχτα...αλλα για να πιπιλισει οχι να φαει

Παναγιωτααααααααα....αν φτερνιζοσουν το Σαββατο εγω σε θυμηθηκα

Αφρο φιλια..απο βδομαδα γιατρο ε;;;..αντε περιμενουμε νεα

Λενα εμενα παλη ο δικςο μου εχει λυσσαξει για δευτερο μωρο...αφου με επειλησε με σεξ κομμενο..η μωρο..η αγαμια...ΓΜΤ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιωτα αντε με το καλο και εσυ να φουσκωσεις :D

Μαρια_Ιωαννα δεν εχω κακη πεθερα αλλα πιστευω οτι το να την αγνοησεις ειναι οτι της χρειαζετε ,αυτο θα την πονεσει περισσοτερο απο τον καθε καυγα που θα σε βγαλει εσενα κακια ;)

Χρυσα ΗΡΕΜΙΣΕ !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρια Ιωαννα...ουτε εγω εχω κακια πεθερα...ειχαμε κατι ιστοριε ςκαι εμεις στο παρελθον αλλα μετα απο αρκετους καυγαδες, με τον αντρα μου καποια πραγματα μπηκαν στις θεσεις τους, οχι οτι ολα ειναι ιδανικα..αλλα τουλαχιστον αλλαξε ο συζηγος μου κυριως, γιατι πιστευω πως δικο του ηταν το λαθος που δημηουργησε ολες αυτες τις παρεξηγησεις μεταξυ μας.

Και ναι μπορω να πω πλεων πως μπροστα σε κατι αλλους...η δικη μου πεθερα ειναι ενας αγγελος!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μετακομίσαμε το ΣΚ μένουμε ήδη στο άλλο σπίτι.

Είχα τους ενδοιασμούς μου αρχικά αλλά τελικά καταλαβα ότι ήταν μια απόφαση που έπρεπε να πάρουμε 5 χρόνια πριν. Απλώς η γυναίκα ξέσπασε είπε όσα πιστευει για μένα και τα μωρά και το γιο της αποκαλύφθηκε τελικά όλη η αλήθεια και ποιος μας ανακάτευε τόσα χρόνια και πλέον έχω αναθεωρήσει τα πάντα. Αυτά που μου είπε δε λέγονται. Μόνο που έπρεπε να την μαγνητοφωνήσω γιατί κανείς δεν θα τα πιστεύει. Το πόση κακία έβγαλε δε λέγεται.Για όλους. Ήθελε να κάνει αυτή κουμάντο σε όλα και όλους και εμείς που δεν το δεχτήκαμε της τη σπάσαμε.

Πάντως ο Γ μου είπε ότι απόρησε με την υπομονή που έδειξα που καθόμουν και την άκουγα και την τεράστια προσπάθεια που έκανα για να τα βρούμε.

Κάτι κατάφερα αλλά αυτά που είπε δεν ξεχνιούνται

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ πάντως έπιασα το τζόκερ

Με το να τηνη αγνοήσω ίσα ίσα χάρη της κάνω. Νομίζετε ενδιαφέρεται για τα μωρά?? Μόνο τον εαυτούλη της κοιτάει. Δεν χονεύει ούτε τα άντερα της. Κακιά με όλη τη σημασία της λέξεως.

Και psycho το κυριότερο. Αφού όταν φεύγαμε η γειτονιά μόνο που δεν μας χειροκρότησε. Ήρωα με είπανε. Δυστυχώς όμως πάντα καταφέρνει να μας στεναχωρει.

Ντρέπομαι που το λέω και ξέρω ότι είναι μεγάλη αμαρτία αλλά μόνο όταν "φύγει" θα ηρεμήσουμε και θα σταματήσει.

Μου είπε ότι είναι τόσο καλή που όταν η μικρή της άπλωνε τα χέρια να την πάρει αγκαλιά και φώναζε "γιαγια" αυτή την πήρε παρόλο που θα μπορούσε να μην το κάνει και να είναι θυμωμένη (με το μωρό :shock: )

Σας λέω υπάρχει πρόβλημα με η γυναίκα.

Της ζήτησα συγνώμη για όσα λάθη έχω κάνει κ εγώ της είπα ότι η πόρτα μας είναι πάντα ανοιχτή και θα χαρούμε πολύ να έρθει. Της είπα ότι κι εμείς θέλουμε να ερχόμαστε και ότι θα πάω (μόνη με τα μωρά γιατί ο Γ έχει άσκηση κινδυνέυω λέτε?? :? ) μέσα στη βδομάδα. Μου λέει: Την Κυριακή ελάτε και προσεύχομαι να μην τα καταφέρετε και να γυρίσετε γρήγορα

Να διευκρινίσω βέβαια ότι μετά τα χτεσινά με την καμία βέβαια δεν γυρνάμε ότι και να προκύψει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας,

ΜαρίαΙωάννα ευτυχώς μετακομίσατε, εγώ στην θέση σου δεν θα πήγαινα επίσκεψη ειδικά τόσο σύντομα, απλά κάτσε στο νέο σας σπίτι και απόλαυσέ το!!!!....τα δικά μου πεθερικά μένουν 600χλμ μακρυά και βρισκόμαστε 1 ή 2 φορές τον χρόνο!!!!!......απορώ όμοως πώς ο γιος είναι καλός!!!! με τέτοια μάνα?! :o:shock:

στο γάμο περάσαμε ωραία, ξυπνήσαμε από τις 6.30 και γυρίσαμε σπίτι στις 23.30!!! όλοι ήταν έκπληκτοι πώς το μπουμπούκι χωρίς μεσημεριανό ύπνο άντεξε τόσο πολύ και μάλιστα όλη την ώρα ήταν πέρα δώθε!!!! μα ντούρασελ καίει?! :? ....οι γυναίκες-καλεσμένοι δεν ήταν και πολύ επίσημα ντυμένοι και η νύφη φορούσε ένα άσπρο παντελόνι (όχι πολύ επίσημο! θα σας βάλω φωτό της! για λίγο) είναι έγκυος και γεννά αρχές Δεκ, αλλά δεν έχει καθόλου μεγάλη κοιλιά!!!.... το δε φαγητό ήταν πολύ ωραίο και το εστιατόριο μέσα στο πράσινο και σε μια μικρή λυμνούλα!!!! τέλειο...κανονικά είναι σπίτι και χρησιμοποιούν το σαλόνι για εστιατόριο μόνο τα ΣΚ και σε εκδηλώσεις!!!! ξύλινο μέσα.....μετά τον γάμο πήγαμε σπίτι τους για σεκτ και εδέσματα (μμμμμ νοστιμότατα) και έπειτα από πολύωρη αναμονή (το μείον της υπόθεσης) πήγαμε στο εστιατόριο!!!...............ήταν και ένα άλλο 2χρονο αγοράκι εκεί, ήταν λίγο αρωστούλικο και η δικιά μου έβαλε την πιπίλα του στο στόμα :o τρεχάλα εγώ ......και αργότερα έτρεχε η μυτούλα της!!!!.....επίσης φορούσα κάτι τακουνάρες και δεν μπορούσα να περπατήσω καθόλου, άχρηστο παπούτσι δεν το ξαναφορώ!!!!

την επομένη πήγαμε σε γενέθλια και πάλι γυρίσαμε στις 23.30, φύγαμε αφού το μπουμπούκι κοιμήθηκε στην αγκαλιά μου!!!!....ωραία και εκεί σε ένα ξύλινο σπιτάκι μέσα στο πράσινο!!!....ευτυχώς ο καιρός και τις 2 μέρες ήταν πολύ καλός......και χθες καλοκαιράκι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σασ γραψω μερικεσ "λεξεις μας"

πατιου(πιγκουινος) ,νιαου (γατα),νεαι (νερακι),μαινι (χημος),μπανι(μπανιο) ,μαμανι(μανουλα) ,μπαμπαι(μπαμπακας) αλλο μαμα και αλλο μπαμπας ,μπανα (πανα),τσια (τσισα)

μαρια -ιςαννα το τζοκερ επιασες :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία Ιωάννα.... Να σχολιάσω;;; Στην αρχή μου σηκώθηκε η τρίχα και μετά με έπιασαν τα γέλια... Μερικές είναι από άλλο πλανήτη... Ελπίζω να είμαι νορμάλ πεθερά. Πιστεύω ότι για να αφήσει κάποιος τα παιδιά του ελεύθερα, πρέπει να έχει μια αρμονική και δυνατή σχέση με τον σύντροφο. Αλλιώς πέφτει με τα μούτρα στο τι κάνουν οι άλλοι για να καλύψει τα δικά του κενά.

Σας διάβασα και τα ξέχασα όλα!!! Πόσο στιγμιαία μνήμη έχω πια; Θα συγκεντρωθώ μήπως θυμηθώ κάποια από τα σχόλια που ήθελα να κάνω.... :geek:

Για δεύτερα παιδάκια διαβάζω! Αντε, η διαδικασία είναι ευχάριστη και εύκολη..... O:-)

Θούλη και εμένα όταν μου κάνει κλάματα το μεσημέρι ανεβάζω πίεση... Το βράδυ που έκανε 1+ ώρα να κοιμηθεί ... εβραζα στο ζουμί μου! Το έχω βρει όμως και τα ΣΚ κανονίζω να βγω έξω την ώρα που είναι να κοιμηθεί και την κοιμίζουμε είτε στο αυτοκίνητο είτε στο καρότσι για μια ώρα.

Μπορείτε να μου εξηγήσετε το άλλο; Γιατί τα ΣΚ ξυπνάνε πρωι πρωι και κάθε Δευτέρα τσακωνόμαστε για να μην αργήσουμε στον παιδικό; Σήμερα με το ζόρι τις ξύπνησα στις 8:15! Έχω και λίγα ποναλάκια επειδή κουράστηκα χτες..... Ουφ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

1. Ελπίζω να είμαι νορμάλ πεθερά.

2. Για δεύτερα παιδάκια διαβάζω! Αντε, η διαδικασία είναι ευχάριστη και εύκολη..... O:-)

3. Μπορείτε να μου εξηγήσετε το άλλο; Γιατί τα ΣΚ ξυπνάνε πρωι πρωι και κάθε Δευτέρα τσακωνόμαστε για να μην αργήσουμε στον παιδικό; Σήμερα με το ζόρι τις ξύπνησα στις 8:15! Έχω και λίγα ποναλάκια επειδή κουράστηκα χτες..... Ουφ....

1. εσύ έχεις κορίτσια εδώ μιλάμε για πεθερές-μαμάδες που έχουν αγόρια!!!! καλή ώρα εγώ!!!!, που θα είμαι πολύ καλή πεθερά!!!! :):lol:

2. χαχαχαχ πολύ εύκολη διαδικασία είναι αλήθεια!!!!!

3. εγώ από βραδύς λέω στον Λουκά ότι αύριο (Σάββατο) κοιμόμαστε πιο πολύ, δεν υπάρχει λόγος να ξυπνήσουμε νωρίς και έτσι ξυπνάμε λίγο αργότερα!!!!........

προσοχή με τα πονάκια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αθηνα προσοχη με τα πονακια ...

Μαρια Ιωαννα δεν θα σχολισω...καθολου μα καθολου....ειναι ανισσοροπη η πεθερα σου..ελεος..

τι να πω..εχει δικιο η Αθηνα..δεν εχει ζωη..γι'αυτο ανακατευει των υπολοιπων...

Αρτζ...οι καινουριες φωτο στο φεισ τελειες...μεγαλωσαν...και ειναι κουκλια!!!!

Εγω δεν νιοθω ακομα ετοιμη για μωρο..βασικα ποτε δεν θα ειμαι νομιζω...πρεπει η να κανω ενα τωρα αμεσα..η δεν θα κανω ποτε...

Σημερα μιλησα στο τηλ με μια φιλη μου που σπουδαζαμε μαζη...

καναμε παρεα απο το σχολειο...

τελειωνει το μεταπηχιακο της και με ρωτησε αν εχω κατι υποψη μου απο δουλεια...

δουλευε καιρο σε λογιστικο γραφειο αλλα θελει κατι παραπανω.

Ομολογω πως λιγακι ζηλεψα..με την καλη εννοια.

Αν δεν παντρευομουν ακι επελεγα να κανω παιδι...τωρα θα ειχα παρει το πτυχιο μου στη Σχολη τουριστικων επαγγελματων...και θα τελειωνα και το μεταπτυχιακο μου στη διοικιση ξενοδοχειακων μοναδων....επισης θα τελειωνα και το πτυχιο μου στο ΕΑΠ στην Ευρωπαικη λογοτεχνια....

Δουλευοντας ηδη σε μια εταιρια που σου προσφαιρει διεξοδους επαγγελματθικης καταρτησης και δεν την νοιαζει τοσο απο που ειναι τα πτηχια σου αρκει να εχεις τις γνωσεις και την ορεξη να δουλεψει....θα ξεκινουσα στα 30 μου να χτυζω μια αξιολογη καριερα....

Οποτε το μονο που μου μενει ειναι να κανω ενα ακομα παιδι....και μετα απο 10 χρονια να βγαλλω τα ονειρα μου απο την καταψυξη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Τι κάνετε;;;Εγώ μια χαρούλα....Εδώ και 2-3 μέρες νιώθω πολύ καλύτερα, αναγούλες ελάχιστες και φυσικά δεν παίρνω αντιόξινα..... :D:D:D Το Σάββατο έφυγαν τα πεθερικά μου, ήρθε η μανούλα μου.... :D:D:D:D Έγλειψα το σπίτι, έκανα από δουλειές τα πάντα, εκτός σίδερου που το είχε κάνει η πεθερά πριν φύγει και μετά ήμουν dead....

Κορίτσια θέλω να σας πω κάτι, αλλά μη με κοροιδέψετε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops: Είμαι κατά 99% σίγουρη ότι χθες ένιωθα το νινί.......Ναι, ξέρω ότι είναι πάααααααρα πολύ νωρίς, αλλά δεν είμαι και πρωτάρα..... :shock::shock::shock::shock::shock:

Ένα φιδάκι ένιωσα να κινείται μέσα μου ενώ ήμουν ξαπλωμένη και έβλεπα tv.... :?:?:?:?:? Λέτε να χρειάζομαι ψυχοφάρμακα;;;;;;;; :o:o:o:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Την Ιωάννα την είχα νιώσει 1η φορά 19η εβδομάδα.... :?:?:?

Η κόρη μου με φωνάζει πολλές φορές Γωγώ και Γωγούγια και μου κακοφαίνεται....Μα είμαι η μαμά της....... :oops::oops::oops::oops::oops::oops: Όταν με φωνάζει μάνααααα, γελάω πολύ.... :lol::lol::lol:

Αθηνά μου κάνεις πλάκα ότι σε απασχολεί το χρώμα της μπανιέρας.... :shock::shock::shock::lol::lol::lol:

Αρτζι νύφη με παντελόνι;;;;; :o:o:o

Χρύσα την ευτυχία που σου χαρίζει ένα παιδί δε στη χαρίζει η καλυτερη δουλειά του κόσμου..Και στα λέω αυτά εγώ που πολλές φορές έχω προβληματιστεί με ανάλογα θέματα.... :?:?

Θουλάρα μην αγχώνεσαι..Φάση θα είναι....

ΜαρίαΙωάννα εγώ όχι απλώς δεν θα ξαναπατούσα το πόδι μου, αλλά θα την έχεζα και πατόκορφα...... :evil::evil::evil::evil:

Γιωτάκι αντε με το καλό το 2ο....

Ποντικάκι να σου ζήσει το νινάκι σου.... ;););)

Λένα βάλε τη μάνα σου να σιδερώσει...Θεός ο Τόλης!!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Αναστασία πάλι τα ίδια με τον ύπνο του Σπύρου;;;;;;

Παναγιώτα τα φιλιά μου!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Γωγω..καλα ρε εσυ εκανες δουλιες;;;;;

χαχαχαχα πλακα κανω!!!

Λενα φερε τα ασηδερωτα να σηδερωσουμε παρεα..εχω καλο σηδερο και καλη σηδεροστρα...δυο καφεδες θα μας παρει!!!!!

Γωγω το ξερω...εξαλλου ηταν επιλογη μου καθαρα...

Πριν μεινω εγγυος ειχα να απιλεξω αναμεσα σε μια πολυ καλη προταση ...και στο παιδι...αλλα η προταση περιλαμβανε ταξιδια πολλα, δουλεια πολλη, αγχος, διαβασμα...δεν θελα κατι τετοιο..δεν ηθελα να κανω ενα παιδι και να χασω τα χαμογελα του, το χουζουρεμα του, τις αταξιες του...θελλω να το βλεπω να μεγαλωνει...να με λεει μαμαααααααα!!!!!

Απλα ειναι στιγμες που ξυπναει το φιλοδοξο Λιονταρι μεσα μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας!!!

Μπορεί να ακούγεται κουλό αλλά μαρέσει πολύ αυτός ο καιρός!!!!!!!!

Είναι ό,τι πρέπει για κλεισούρα στο σπίτι.

Χθες έφτιαξα τη ντουλάπα πυ έχω στο δωμάτιο της μπέμπας! Άδειασα τα πάνω ντουλάπια και έβαλα όλα τα πράγματα κάτω από ο κρεβάτι μου που είναι και μπαούλο. Τώρα περιμένω τον μαραγκό για να πάρει μέτρα να φτιάξω μια 2φυλλη ακόμη στο δωμάτιό μου και μια πορτούλα στη σκάλα για να κλείνει ο πάνω όροφος. Ήρθαν και οι ταπετσαρίες!!!!

Παρασκευή θα αδειάσουμε το δωμάτιο, θα βάψουμε έναν τοίχο που θέλω και μετά θα τις περάσουμε!

Από βδομάδα θα πάμε να πάρουμε και τα έπιπλα για την Ειρήνη για να συμμαζευτούμε σιγά σιγά!

Χρύσα πέρασες στο ΕΑΠ;;;;; :clap::clap::clap:

Ακριβώς αυτήν τη σχολή θέλω να κάνω....

Νοέμβριο θα καταθέσω τα χαρτιά και ο Θεός βοηθός...

Εσύ πόσες Θ.Ε έχεις παρακολουθήσει μέχρι τώρα;;;

Γιώτα βουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυρ στο Γιώργο!!!!!!

Φιλιά στην Κωνσταντίνα σου!!!

Γωγώ γιατί να ναι κουλό;;;

Και γω πολύ νωρίς το ένιωσα το νινάκι αυτή τη φορά!!

Άντε καλέ τούμπες!!!!!!!!

Αθηνά λες να πλησιάζει η ώρα;;;

Έχεις προαίσθημα;;;;

Λένα ωραίοο ο Τόλης!!!

Και πολύ ενημερωμένος!!!! :lol::lol::lol:

Αφροδίτη πως είσαι;;;

Έχεις κανένα σύμπτωμα;;;

Μαρία εγώ θα άνοιγα την πόρτα(αν ερχόταν σπίτι μου να κουβεντιάσουμε) και θα την έβγαζα έξω. Χωρίς δισταγμό...

Άρτζι αυτή είναι νύφη;;;;; :?:?:?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Νατασα, καλημερα Αφρο.

Νατασα παρακολουθησα μονο 2 την πρωτη χρονια...μετα γεννησα και δεν προλαβα την εξεταστικη οποτε παπαλα...αμα θελλω να ξαναμπω θα πρεπει να ξανακανω αιτηση..απλα το κηνηγουσα χρονια....και ηρθε ακριβως τοτε που αποφασησα να "σοβαρευτω"...

Μ'αρεσει που και ο αντρα ςμου θελει να κανει κατι σεμηναρια σε ασυρματα δικτια υπολογιστων ..και του ειπα η δευτερο μωρο η σεμηναριο..διαλεξε μωρο..οποτε...

Παντως δεν μπορω να πω οτι το μετανιωσα...δεν ξερω ισως αργοτερα να το μετανιοσω αλλα ΟΚ..οταν μεγαλοσουν τα παιδια μου θα εχω τι να κανω...χαχαχαχα

Οποτε μαλλον θα γινω νορμαλ πεθερα....αλλα ομολογω οτι δεν προτιθεμαι να κοιταξω εγγονια...χιχιχιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...