Μετάβαση σε περιεχόμενο

To εξπρες του βυζονυχτίου Νο19 και το πάρτυ συνεχίζεται!!


Recommended Posts

Καλημέρα Αναστασία

περίεργο μου φαίνεται, αν χτυπούσε λογικά θα έκλεγε οπότε θα το καταλάβαινε η μαμά σου

Τον πονάει? Μήπως να τον πάς στον γιατρο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 970
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

βασικα το πρηξιμο απο χθες μεχρι σημερα εχει υποχωρησει λιγακι

χθες και σημερα ειναι πολυ ευδιαθετος και κινητικος εκτος απο την νυχτα που ξυπναγε συνεχεια με κλαμματα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι καθολου δεν ενοχλειται

και ειναι μαλακο σαν μαξιλαρακι

κοιταξα και για τσιμπιμα αλλα δεν φαινεται τιποτα μονο ενα σπυρακι απο κουνουπι εχει λετε να ειναι απο αυτο?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

Αναστασια γιατι δεν πατε σε εναν γιατρο;;;

οταν ειναι απο κουνουπη υπαρχει μια περιοχη που ειναι πιο "σκληρη" καπου στο κεντρο, μηπως εχει καιρο που τον τσιμπισε κουνουπι εκει;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Αναστασία δεν πάτε καλύτερα στον παιδίατριο;;;

Και μένα για τσίμπημα μου ακούγεται αλλά καλύτερα ειναι να σας δει.

Νατάσα τέλεια με την Έλενα! Ευνοεί και ο καιρός σήμερα!!!

Γίωτα πως είσαι σήμερα;;;

Χρύσα ο Χριστόφορος πως είναι;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Νατασα!!!

Ο χριστοφορος ειανι καλα..εχει βεβεια ακομα βηχα και πολυυυυ μυξα αλλα ειναι ΟΚ..

Τα κακα σταθεροποιηθηκαν δεν ποναει και τρωει το καταπετασμα...πολυ λαιμαργο παιδι εχω τελικα

Σημερα η μερα ειναι καπως

αυριο ερχετε το αφεντικο- μαλλον κυριακη θα φυγει πανω Βουλγαρια

Εχω τελειωσει με τις βασικε ςμου δουλιεσ και βαριεμαι απιστευτα

πειναω...το μεσημερι πηρα μαζι μου παστιτσιο λαχανικων

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχω τοση πολυ δουλεια που δεν εχω προλαβει να σκεφτω τπτ,ενα θα σας πω ,εχθες εψαχνα τα εισητηρια και δεν βρήκα γ επιστροφή....γμτ ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα..

\καλο μηνα.

αναστασια δε τον πας γιατρο ρε?

σημερα εμενα ξυπνησε 7.30 κ δε ηθελε να χουζουρεψουμε κ τον λεω δε καταλαβες εδω κατσε..

τον φωναξα δηλ κ εβαλε κλαματα για λιγο..μετα κοιμηθηκε μεχρι τησ...........................................9.30 που το ξυπνησα εγω παραΚΑΛΩ

πηγα λαικη..κ πηρα κατι τεραστια καστανα νααααααααααααααα

αλλα μετα σκεφτηκα για να ειναι τοοοοσο μεγαλα τι φαρμακο εχει πεσει..μετανιωσα που τα πηρα :(

σε λιγο θα σας πω για παιδικο :twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον παω σημερα να πληρωσω το παιδικο..

κ ηταν η διευθυντρια εκει..

κ τη; λεω να σας πω κατι που στεναχωρεσε..

λεει ναι με ειπε η πασχαλια!!!!!!!!!!

μα γιατι λεει σταναχωρεθηκατε?

θουλη-λεω γιατι δε με εδωσε καμια εξηγηση γιατι το μαλωσε..τοσες πολλες φορες μαλωνει τη μερα κ δε θυμαται?

διευθ-μα λεει λογικο ειναι καποια στιγμη αν φωναξουμε

θου-μα λεω γιαυτον το λογο?κ αν γκαριζει?

διευθ-μα λεει κ γω υπηρξα υπαλληλος κ φωναζαμε κ εκει..δε γινετε ενα παιδι να χτυπησει κ γω αν δε προλαβω να το δω θα τον φωναξω..

θου-κ λεω δηλ αν το φωναξετε σταματαει?γιατι εγω οσες φορες τον φωναξα με εγραψε..

διευθ-μα λεει μη κανετε ετσι.

θου-λεω κ η απαντηση πως θα τη φωναζει ειναι λογος για να γκαριζει?

διευθ-μα λεει φανταστειτε να παει δημοτικο κ αν φωναζει το δασκαλο γεια σου κωστα

θου-κ λεω δηλ αν το φωναξεις θα το καταλαβει καλυτερα?

διυθ-μα λεει τα κοριτσια που δουλ εδω ειναι πολυ καλα.

θου-μα λεω μπορει να ειναι η καλυτερη παιδαγωγος στο κοσμο αλλα δε βρισκω το λογο αν φωναξει για τον λογο αυτο..

καπως ετσι εγινε συζητηση,,

να φουνταρω τωρα η μετα?οχι πες τε μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλεναδίτσες καλημέρααααααααααααααααααααααααα....Τι μου κάνετε;;;;Εγώ νυστάζω!!!!!!:roll::roll::roll::roll::roll::roll: Ξενυχτήσαμε χθες στην παρουσίαση.... :lol::lol::lol: Τι είδαν τα ματάκια μου Παναγία μου;;;;Κάτι γλάστρες άσχετες που νόμιζαν ότι πήγαιναν σε απονομή όσκαρ και είχαν φορέσει τουαλέτες;;;;; :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::lol::lol::lol::lol:

Έπαθα πλάκα με Γκαγάκη...Γυναικάρα!!!!!!!!!Πολύ ψηλή!!!!!

Η Μπουλέ δείγμα γυναίκας.....Ένα μέτρο με τα χέρια στην ανάταση και ανορεκτική.....

Η Χούκλη κυρία, ευγενέστατη...Πολύ φιλική, καθόλου τουπέ....

Αυτά!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ιουλία μου εμείς κανονικά έπρεπε να το κάνουμε καλοκαίρι, αλλά λόγω του ότι ανεβάζουν πολύ υψηλό πυρετό ο γιατρός μς το άφησε για χειμώνα...Τώρα, βέβαια που είμαι έγκυος και βάσει των εξετάσεων για ερυθρά που έκανα και παθολόγος και γυναικολόγος και ο παιδίατρος μου είπαν ότι μπορούμε να το κάνουμε...Δεν είναι επικίνδυνο...Τώρα τι να πω...Δεν ξέρω.... :?:?:?:?

ΘουΘου η νύφη σου γλωσσού.......Φαντάσου πως θα σε κάνει όταν τον παρει κι επίσημα το Ντόντο... :lol::lol::lol: Θα σε πετάει έξω από το σπίτι.... :D:D:D:D:D

Νατάσα είναι απίστευτη.....Η κοιλίτσα τι κάνει;;;Μεγάλωσε καθόλου;;;;;;;

Νατασάκι χαίρομαι που κοιμηθήκατε καλά το βράδυ!!!!! :D:D:D

Αφρο κι εγώ τα έχω ξεχάσει όλα για τα νινάκια.... :roll::roll::roll::roll::roll:

Συμπεθέρα τι γλυκός ο Αναστασάκος.... :P:P:P:P Είδες τι κάνει το παιδί που το είχες τόσο καιρό μες στο βρακί σου;;;;; :lol::lol::lol::lol:

Χρύσα μουυυυυυυυυυυυυυ φιλάκιααααααααααααααααααααααα....Παστίτσιο λαχανικών;;;;; :shock::shock::shock::shock:

Γιώτα μουυυυ τέλεις οι φωτος της Κωνσταντίνας........ ;););););)

Καλέ, ξέχασα να σας πω καλό μήνα!!!!!!!!!!!! :oops::oops::oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά η εν λόγω κυρία είναι μεγάλη καρια...... :evil::evil::evil::evil::evil: Προφανώς κατάλαβε οτι θα πας στη διευθύντρια και πήγε να τις τα προλάβει για να καλύψει τον κώλο της.... :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil: Έλεος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :shock::shock::shock::shock::shock:

Θου τι ώρες δουλεύεις και ξυπνάς 9.30;;;;;;;;; :?:?:?:? Καλέ τα κομμωτήρια τις Παρασκευές έχουν κόσμο...... :P:P:P:P

Αναστασία μου ξέχασα να σου απαντήσω.... :oops::oops::oops::oops::oops: Αλλά θα πρωτοτυπήσω κι εγώ και θα σου πω να πάτε στο γιατρό να τον δει..... :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στο δημοτικό τα παιδάκια κατανοούν καλύτερα και ξέρουν πως να απευθύνονται στους δασκάλους τους. Κύριε Τάδε.

Είναι δυνατόν τα μωρά να καταλάβουν??? Όλα τα παιδάκια με το μικρό όνομα φωνάζουν τπυς μεγαλύτερους. Δλδ ελεος.

Μπράβο ρε Θούλη που το συζητάς το θέμα.

Εγώ είμαι τόσο ντροπάλη που δεν θα αντιδρούσα και μετά θα με έτρωγε.

Χτες είχα πρώτη συνάντηση στο μεταπτυχιακό :-s

Το Σ-Κ ξεκινάμε καθάρισμα και μετακόμιση.

Και επειδή είμαι ακαμάτρα όπως πολύ καλά γνωρίζετε. Για πείτε πόσο λέτε να με πάρει το καθάρισμα?? Πάνω από 2 μέρες?? Υπολογίζω να είμαστε 2-3 άτομα. Από που ξεκινάω?? Με τι?? :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α Θούλη λέω να αλλάξω τα μαλλιά μου. Τώρα τα έχω ξανθά ανταύγιες και λέω να τα κάνω καστανά ανοιχτά στο φυσικό μου. Δε μπορώ άλλο βαρέθηκα. Η ρίζα είναι στ'αυτιά.

Θα τα κάνω μόνη (δλδ μια φίλη) τι χρώματα να επιλέξω?? Θα γίνω καραγκιόζης?

Λες να μου κακοφανεί η αλλαγή τα έχω καμιά 10ρια τα χρόνια έτσι

:roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜαριαΙωάννα μου γιατί δε βάζεις μια γυναίκα να καθαρίσει το σπίτι;;;;; :roll::roll::roll::roll::roll::roll: Γιατί να ταλαιπωρηθείς εσύ;;;;; :roll::roll::roll:

Το σόι του άντρα σου έμαθε ότι μετακομίζετε;;;;Τι είπε;;;;;;Το σπίτι τι θα το κάνετε;;;;; :?:?:?:?

Πάντως να σου πω την αλήθεια κοριτσάκι εγώ για μια τέτοια αλλαγή θα πήγαινα κομμωτήριο...Δε θα το ρίσκαρα μόνη μου.... :?:?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μωρε λέμε να το χαβαλεδιάσουμε κιόλας.

Ξέρεις να καθαρίζουμε, να πίνουμε καφέ... λέτε να μη τελειώσουμε ποτέ??

Και για το μαλλί θα δω τι θα κάνω. Θα ήθελα να πώ Δράμα να μου τα κάνει η κουμπαρούλα μου που μου τα πετυχαίνει όπως τα θέλω.

Ναι ναι γνωρίζουν όλοι. Δεν ΄τους είναι και πολύ ευχάριστο αλλά το πήρανε απόφαση και όλα καλά. Τους έβαλε κάτω ο Γ τους τα είπε ένα χεράκι και τώρα μας είπανε να μας βοηθήσουν. Όλα οκ οπότε. Όπως και να ήταν όμως εμείς χαιρόμαστε πολύ για το νέο σπίτι.

Αυτό που έχουμε θα δούμε τι θα κάνουμε. Θα μείνει ως έχει και σε κανα 2 χρονάκια που θα κοιτάζουμε για αγορά μάλλον θα πουληθεί. Εκτός και αν ζοριστούμε τοοοσο πολύ με το ενοίκιο και πρεπει να το νοικιάσουμε. θα δούμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γωγωκα τα κομμωτηρια δουλευουν εδω 10-8 η 10-9

εμεις εδω 10-8

αλλα εγω εχω το μειωμενο καπω 11..

μαρια σε απαντησα για τα χρωματα σελιδες πριν..για δες το..

;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια και καλο μηνα να εχουμε!!!!

Τι κανετε;;;;

Εμεις καλυτερα ειμαστε.

Ρε Συμπεθερα θελω και εγω ραβιολια με κιμά!!!! [smilie=happy1.gif][smilie=happy1.gif]

Θουλι πες της διευθυντριας "Θα της αρεσε αυτηνης να της ψωναξουν ετσι;;;"Τι δηλαδη.Επειδη το παιδι δε μπορει να αντιδρασει αρχιζουμε και γκαριζουμε;;;;

Επισης ποτε προλαβαινεις και κανεις χειροποιητα ραβιολια;;;; :shock::shock:

Γιωτα δηλαδη φετος θα εισαι καπως ετσι;;; [smilie=whip2.gif][smilie=whip2.gif]

Μαρια Ιωαννα εγω παντα κανω δωματιο δωματιο.Τουλαχιστον ετσι νοιωθω οτι κατι τελειωνω.

Αλλες κανουν μπαλκονια-παντζουρια-τζαμια, ντουλαπες, κουζινα, μπανιο,σοφατοπιά ,τοιχους αν δεν ειναι φρεσκοβαμμενο,πατωμα. Ουφ κουραστηκα!!!!

Ρε κοριτσια θα παμε για κεινον το ρημαδοκαφε;;;;;;;;;;; ~o)~o)~o)~o) Ολο ρωταω και απαντηση δεν παιρνω!!!!

Γωγω ειδες λοιπον οτι αλλιως τα δειχνει η τηλεοραση και αλλιως ειναι απο κοντα.Καμια σχεση!!!!

Σημερα γενναει η Λενα;;;Να της ζησουνε τα κοριτσακια της!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου καλη μου παναγιωτα..ο νικολας καλυτερα?

μαρια για παρτι σου σε κανω αποκολληση το τι εγραψα ;)

μαρια με ντεκαπας ειναι το ξανθο σου?μηπως καλυτερα να το κανεις σε κομμ?

γιατι δυσκολη αλλαγη..

εγω σχεδον παντα οταν ακνω τετοια αλλαγη βαζω κ λιγο κοκκινο(1-2 εκ)αναλογα για να μη μου βγει πρασινο το μαλλι//προσεχετε το..

αν μπορει για στανταρ τεελιο αποτελεσμα παρε wella colour touch νουμερο μαρεσουν τρελα

77/07 η 88/07

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κουκλες!

καλο μηνα!μια ακομη σχολικη εβδομαδα τελειωσε! :)

Συγχυστηκα λιγο με το προγραμμα,ολοι τον εαυτο τους κοιτουν κ εμενα με μικρο παιδι,ουτε να με..! :twisted: δε το κανω θεμα,αλλα υπαρχει νομος που λεει οτι δικαιουμαι ευνοικης μεταχειρισης,οχι κενα,οχι εξωδιδακτικα,εφοσον εχω παιδι κατω των 2..μου φαινεται θα τους τον τριψω στη μουρη!δε θελω κ να δημιοτργω καβγαδες..τελοσπαντων!ουφ!

Αναστασια εγω θα επαιρνα τηλ.τον παιδιατρο να μου πει τη γνωμη του!αν το θεωρουσε σοβαρο,θα μου ελεγε να τον παω απο εκει..κανε ενα τηλ.καλου κακου..μη το αφηνεις ομως!

Λενα σε νιωθω!κ εγω δυσκολευομαι να βρω τους ρυθμους μου με δουλεια,σπιτι,παιδι..θα τα καταφερουμε ομως! ;)

πυρετο ανεβασατε οσες κανατε mmr;γι αυτο παμε παρασκευη που δε δουλευω αυριο,αλλα εννοειται πως αν το παιδι εχει κ απο εβδομαδα πυρετο,σιγα μην παω σχολειο!θα παρω τις αδειες που δικαιουμαι!οπως δε τους νοιαζει αυτους,ετσι κ εγω θα σκεφτω το παιδι μου πρωτα κ μετα το προγραμμα τους!

γελαω ακομη με ειρηνη νατασας!χα χα χα!ε βρε θουλη κ εσυ!την πεθερα θα ηθελε το κοριτσι μεσα στο σπιτι;;;;;;;;;;;;;;;;;!!!!!! :D:D:D:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

γωγω στο mega ειναι ο αντρας σου;

χρυσα με τις γαστρονομικες σου δημιουργιες γραφεις καθε φορα!θελω να μετακομισεις διπλα μου!!! :idea::idea::idea::idea::idea:

Γιωτα ποσο καιρο θα μεινετε χιο;συναδελφοι νεες με παιδακια υπαρχουν;χαμογελα κ δες το σαν μια νεα περιπετεια!

Μαρια εγω θα πηγαινα κομμωτηριο για σιγουρα!

Αφρο κ εγω αυτα σκεφτομαι κ δεν αποφασιζω για δευτερο,ενα εχω κ δεν προλαβαινω..του χρονου ομως..θα το σκεφτω σοβαρα!!! ;)

Παναγιωτα οταν με το καλο ερθει η ωρα θα σου πουμε ο,τι εχουμε αποκομισει η καθεμια!με τα ωραρια που εχουμε δε θα χρειαζεσαι κ τοσες πολλες αντλησεις,οσες τα κοριτσια που δουλευουν 8ωρα!θα αντλεις κ σαββατοκυριακα,μια χαρα θα φτιαξεις τραπεζα! ;);)

φιλια σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...