Μετάβαση σε περιεχόμενο

To εξπρες του βυζονυχτίου Νο19 και το πάρτυ συνεχίζεται!!


Recommended Posts

Βίκυ κάνεις πλάκα!!!!!!!!!! :o:o:o:o:o:o:o Θα τους έπεφτε ο κώλος να σου ανοίξουν την απλή πόρτα;;;;;; :evil::evil::evil::evil::evil: Εγω όσες φορές έχει τυχεί να πάω με τη μικρή και το καρότσι μου ανοίγουν διάπλατα τις πόρτες..... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ρε τόσους μήνες έκανες αντλήσεις;;;;;; :o:o:o:o Τα θερμά μου συγχαρητήρια...... :D:D:D:D

Αρζτι αφού ειναι πρωί ο γάμος, πόσο επίσημα να ντυθείς;;;;; :roll::roll::roll::roll: Μια χαρά θα κάνεις και θα φορέσεις απλό φορεματάκι.... ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 970
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

φευγω παω εθνικη...δεν ανοιγε η πορτα ασφαλειας γιατι ειμασταν 2 ατομα μεσα...επρεπε ενα!

θεωρουσαν απολυτα φυσιλογικο να μπει η μικρη μονη της..να πατησει το κουμπι..να κοιταξει στην καμερα και να σπρωξει την πορτα!

μα τι αλλο θα ζησω????????

:ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

Αργυρουλα μια απο τα ιδια.Αλλα ρε συ να μην μπορεις να φας μακαρονια με κιμα;;;

Ουτε γεμιστα!!!Ουτε πολλα οσπρια.Πολυ κρεας ρε συ!!!Πω πω οι καημενοι οι διαβητικοι τοι κανουν;;;; :?:?:?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδιτακη δομικαζεις φατσουλες ή θες να μας πεις οτι εχεις ναυτιες;;; :lol::lol::lol::lol:

Ρε συ Γωγουλα πες μας ρε κανα hot gossip!!!! Δε θα πουμε σε κανεναν οτι μας το ειπες εσυ!!!!!;));));));))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρουλα μια απο τα ιδια.Αλλα ρε συ να μην μπορεις να φας μακαρονια με κιμα;;;

Ουτε γεμιστα!!!Ουτε πολλα οσπρια.Πολυ κρεας ρε συ!!!Πω πω οι καημενοι οι διαβητικοι τοι κανουν;;;; :?:?:?:?:?

όχι.......και όσπρια και μακαρόνια με κιμά και ρυζάκι επιτρεπόταν!!!!

και γεμιστά..........εμείς τρώμε και το αναποφλοίωτο ρύζι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μωρή τρελή Παναγιώτα τι κουτσομπολιά να σου πω;;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Δεν ξέρω τίποτα....Ο άντρας μου δεν ασχολείται και όποτε τον ρωτάω και τίποτα με βρίζει..... :?:?:?:oops::oops::lol::lol::lol:

Η Γκαγκάκη λένε ότι τα έχει με έναν διαφημιστή...Το έχει πει και η ίδια, έχουν κυκλοφορήσει και φώτος.... :lol::lol::lol::lol:

Άσε που επειδή το στεφάνι μου είναι στις ειδήσεις, δεν ξέρουμε τι γίνεται στο ψυχαγωγικό... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Πάντως, για το θηλασμό το φαντάζομαι ότι είναι πολύ πολύ δύσκολο...Ούφ!!!! :(:(:(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδιτακη δομικαζεις φατσουλες ή θες να μας πεις οτι εχεις ναυτιες;;; :lol::lol::lol::lol:

Ρε συ Γωγουλα πες μας ρε κανα hot gossip!!!! Δε θα πουμε σε κανεναν οτι μας το ειπες εσυ!!!!!;));));));))

oxi pethana sta gelia me oti ginane stis trapezes .....ntroph moy :oops: alla htan polu asteia ola .

gia gelia kai gia klamata

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιώτα πόσο θα είναι το μωρό όταν θα πας σχολείο?

Εκεί θα μπορείς να κάνεις αντλήσεις?

Καλύτερα βέβαια να ανοίξεις καινούργιο θέμα αφού γεννήσεις για να σου απαντήσουν και αυτές που δεν γράφουν στο τρενάκι όπως η Lala

Για την καμπύλη δεν ξέρω τι να σου πώ εγώ πάντως την 1η τη είχα κάνει στο ΙΚΑ ίσως γιαυτό να μου είπαν να την επαναλάβω :?:?:?

Γωγώ καλά να περάσεις το βράδυ

Περιμένουμε κοινωνικά σχόλια αύριο :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α Γωγουλα εσεις ειστε του σοβαρου ρεπορτοριου ε;;; :lol::lol::lol:

Το βρισκω απολυτα φυσιολογικο ο αντρας σου να μην ασχολειται καθολου.

Αργυρουλα τη Δευτερα θα ξετιναξω στις ερωτησεις τη διαβητολογο γιατι προς το παρον κανω μια διατροφη του γυναικολογου. Αναποφλοιωτο ρυζι μαγειρεψα μια φορα αλλα δε μου αρεσε και πολυ.Αν χρειαστει ομως θα το φαω.

Νατασουλα αν τελικα γυρισω θα ειναι 3 μηνων.Οχι εκει δυστυχως δε θα μπορω να αντλω.Τα διαλλειματα ειναι πολυ μικρα και στα κενα παντα βοηθαω στο γραφειο λογω ειδικοτητας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

exw thema .

h zigaria mou me misei :evil:

prin figw gia trikala me edixne 67 .paw trikala kai metrieme mesa se 20 meres pou ekatsa 3 fores mia se farmakio kai duo sthn koumpara mou kai oi duo zigaries me edixnan 66 erxome edw anebenw sthn dikia mou kai me dixnei 68 :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

giauto lew oti pristika polu noris ...kai h koilia ekei pou pigene na mhn uparxei tourlothike palu san 4 mhnwn egios :evil::evil::evil:

kai oxi den efaga tipota gia na paxino ....den paxeneis me tonosalates kai kotopoulo

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

H δουλεια μου δεν μου αρεσει καθολου...μου λειπει η Θεσσαλονικη...δεν θα επεκταθω..θελω να γκαστρωθω... χμμμμ κανει κ ομοιοκαταληξια.... σημερα ειναι μια απο εκεινες τις ημερες ,ποναω υποφερω (θα αδιαθετησω).... μου φταινε ολοι κ ολα...θελω να σας δω.... μου λειπετε ....

Βικυ μου απαραδεκτοι ανθρωποι! Παναγιωτα εαν μπορεις κ γινεται να το κανεις... εγω πλεον δεν ξερω αμα θελω να θηλασω οταν και αν κανω ποτε δευτερο,μου φαινεται βουνο,ειδικα τωρα...ποτε θα ερθει ο χειμωνας?δεν αντεχω αλλη ζεστη?θελω χιονι....εδω δεν χιονιζει ποτε!!! σκατομεταθεσεις....θελω τη μαμα μου,μου λειπει....δεν ειμαι καλα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναποφλοιωτο ρυζι μαγειρεψα μια φορα αλλα δε μου αρεσε και πολυ.Αν χρειαστει ομως θα το φαω..

και μένα δεν μου πολυαρέσει.....μπορείς όμως να το βράσεις σε ζωμό λαχανικών και γίνεται πεντανόστιμο!!!

Αφροδίτη ο τόνος από την κονσέρβα απαγορεύεται στην εγκυμοσύνη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ τι λέτε;;;;Γιατί δεν κάνει τόνος σε κονσέρβα;;;;;;; :shock::shock::shock::shock::shock:

Πρώτη φορά το ακούω..... :o:o:o:o:o

Εμένα μου αρέσει πολύ και τον τρώω σε σαλάτες.... :?:?:?:?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πωπωπω..τι ειστε εσεις...κουτσομπολες!!!

Τονο κονσερβας να μη τρωτε εχει υψιλες συγκεντρωσεις υδραργηρου νομιζω..δε θυμαμαι και καλα!!!

Παναγιωτα εγω αντλουσα απο οταν ο μικρος ηταν 3 μηνων για 4 μηνες περιπου....δεν ειμαι καθολου σηγουρη αν θα το κανω και σε δευτερο παιδι..ειδικα αμα εχει τοσο γκουρμε ουρανισκο και δεν τρωει κατεψηγμενο..γιατι ο Χριστοφορος ουτε να το μυρισει..γαλα ψυγειου αλλιως δε το επινε...

και ειχα μονημο αγχος γιατι δεν εβγαζα ποτε ποσοτητα ανα αντλυση, και επρεπε να εχω 3 γευματα την ημερα για τον μικρο.

Μια φορα μαλιστα ενα μπουκαλακι εσπασε και ημουν μεσα στο αγχος.

Εγω αντλουσα σε ενα δοματιακι διπλα στην κουζινα...δεν ηταν και οτι πιο καθαρο αλλα ΟΚ.

Γωγω να βαλεις το ροζ το αερινο..να εισαι παριφανη για την κοιλια σου..ξερεις ποσες θα σε ζηλευουν εκει!!!!!

Αφρο φιλια

Θου μακια

Ιουλια κατι ηθελα να σου πω και το ξεχασα..θα το θυμηθω που θα παει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η συμεπεθερα μου που ειναι????????????????

συμπεθερααααααααααααααααααααααααααααααα

Εδώ είμαι καλέ!

Σου έλειψα αγάπη μου;;; :lol::lol::lol:

Σήμερα νιώθω σα να με δέρνανε 5-6. Πιάστηκα από χθες....

Το πρωί πήγαμε μια βόλτα στο κόσμος με την Αναστασία και ομολογώ πως τα είδα όλα. Έκανα τη βλακεία να πάρω και το καρότσι αντί για το ποδήλατο μαζί μου. Η Ειρήνη καθόταν για 2 λεπτά και μετά πηδούσε μόνη της. Έτρεχε μέσα στα μαγαζιά σαν την τρελλή και γω από πίσω την κυνηγούσα. Στο τέλος την έδεσα στο καρότσι γιατί δεν μπορούσα να την ανεβάζω συνέχεια και έκλαιγε. Φύγαμε τρέχοντας...

Πρώτη φορά κουράστηκα τόσο. Μάλλον επειδή πιάστηκα κιόλας...

Γωγώ να σκέφτεσαι θετικά. Η Ειρήνη ήταν ένα υπναράδικο παιδί από τότε που γεννήθηκε. Κοιμόταν από την αρχή όλο το βράδυ και πραγματικά δεν έχασα τον ύπνο μου. Μπορώ να σου πω οτι υπήρχαν μέρες που ξυπνούσα και στις 12 το πρωί.... Δεν χρειάστηκε ποτέ να κάνω μαραθώνιους. Έτρωγε 10-15 λεπτά και ξεραινόταν για 3 ώρες στον ύπνο. Τώρα ξέρω όμως οτι όλα εδώ πληρώνονται και θα μου βγει η 2η ζόρικη......

Το νιώθω....

Γέννα εσύ με το καλό και μεις εδω είμαστε να σου δίνουμε κουράγιο!!!!

Bίκυ το έχω πάθει και γω αυτό στην Εθνική. Απαράδεκτοι....

Παναγιώτα ούτε και γω θα άντεχα να την ξανακάνω...

Περαστικά στο Νικόλα ρε. Για το θεμα+τ΄κι σου στο θηλασμό άνοιξε καλύτερα νέο ποστ για να βοηθηθούν και άλλες κοπέλες. Κρίμα είναι να χαθούν τόσες πληροφορίες...

Αφροδιτη κόρη έχεις!!! Και συ και η Θου....

Για τη Γωγώ δεν έχω προαίσθημα.....

Χρύσα ωραία δουλειά έχεις. Και η μανούλα μου γραμματές σε φαρμακευτική εταιρεία είναι αλλά μάλλον δουλεύει σε ταξιδιωτικό πρακτορείο.......

Φαντάσου...

Γιώτα φρίκαρες;;;

Σκέψου τα Χριστούγεννα στη Θεσ/νίκη.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φυγατε ολες;!κανω διαλειμματακι απο τα διαβασματα για αυριο!ετοιμασα τεστακια κ μπηκα να δω τί γραψατε!

γωγουλα εμεις ειμαστε 15 μηνων κ θα κανουμε το mmr..μήπως το κανατε βρε; :?

νατασουλα το φοβαμαι επειδη διαβασα οτι σχετιζεται με τον αυτισμο.. :(:? ο παιδιατρος με διαβεβαιωσε πως οχι,μου εδειξε κ μελετες απο αγγλικα sites,αλλα εμενα η αμφιβολια μου μπηκε..εσεις το κανατε;

για πειτε βρε κοριτσια τη γνωμη σας! :?::?::?:?

Νατασα να σκεφτεσαι κ εσυ θετικα!κ η δευτερη θα ειναι υπναρου,θα δεις! :):):)

Παναγιωτα μου αν ειναι να επιστρεψεις στη δουλεια οταν ο μικρουλης ειναι 3 μηνων,θα πρεπει να αρχισεις να αντλεις οσο το δυνατον νωριτερα..να νοικιασεις το symphony της medela,εγω σωθηκα με αυτο!γρηγορο κ ανωδυνο!μετα τους 10 μηνες το επεστρεψα κ αγορασα το swing,αλλα ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ!ειδικα για τοσες αντλησεις κ για τους μηνες που θα ειναι το μπεμπακι,νοσοκομειακο κ μονο!!!

Θουλιτσα δε χαθηκα,εδω ειμαι!σας διαβαζω,αλλα συχνα δεν εχω χρονο να απαντω! :oops::oops:

παω να συνεχισω τη μελετη!

φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ioυλία μου πολλά φιλιά!!!!!

Μας έλειψες......

Εμείς το ΜΜR δεν το κάναμε ακόμη λόγω της δικής μου εγκυμοσύνης.

(Άσχετο)Άντε Αρειανάρα!!!!!!!

Θου ένα θα σου πω.....

Έφαγα ένα σακουλάκι και τώρα βογγάωωωωωωωωωω......

Αλλά μαρέσει!!

Μήπως ήταν για 2 άτομα;;;;;;;;;

:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ουτε εμεισ το καναμε ακομα .

το ανεβαλα για τον λογο που λεσ για να το κανουμε οταν παει 2 αλλα τωρα θα το αναβαλουμε και αλο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμεις το καναμε ιουλια..

κ ο θεος βοηθος

νατασα χαλαλι σου..

αα δε σας ειπα

πηγα σημερα λιγο απο τη νατασα..

κ με λεει η ειρηνη..(μα τι ευγενικη) :lol::lol:

αντε γεια τωρα καλο μεσιμερι(με εδιωχνε κιολας) :lol::lol::lol::lol::lol:=))=))=))=))=))=))=))=))=))

το σκατιαρικο..χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax diabazw se ala themata manoules pou exoun mikra mwrakia (kato tou xronou) kai me pianei panikos .

pw pw pws ta eixa ksexasei ola auta pou perasa :o ,pw pw ti exw na ksana trabiksw h ermh mana :-s

molis strosame kai tha ta ksana perasw ola apo thn arxh !!!aipnies ,aipnies ,aipnies :((:((:((

prepei na brw thn eksodo kindinou grigora :-o:-o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσαρες!!!!!!

θουλη απαραδεκτη η κοπελια απο τον παιδικο... ρε κοριτσια, δεν ειναι θεμα υπερβολης.. ειναι μια δουλεια με παιδια, με ευαισθητες ψυχες, αν δε σαρεσει η δε μπορεις να το κανεις ΜΗΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ!!!! δε μπορω να το καταλαβω!! κ μενα μου σπανε τα νευρα πολλες φορες, εχω γυρισει με το κεφαλι καζανι, αλλα αυτη ειναι η δουλεια μου!! δε θα φτασω στο σημειο ουτε να γκαριζω πανω απο τα κεφαλια των παιδιων, ουτε να τα χτυπησω!!!

τεσπα δεν το συνεχιζω αλλο αυοτ το θεμα...

θουλη δε μπορεις να πεις, η ειρηνη σε εδιωξε με τακτ!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

νατασα λαβι εχω κουραστει να το λεω, η μικρη ειναι απλα ΤΕΛΕΙΑ!!!

δε θυμαμαι και πολλα να σχολιασω... στελνω πολλα πολλα φιλια σε ολες σας... συμπεθερα μου τριψε κοιλιτσα και δωσε σβουρηχτα φιλακια στην νυφουλα μου!!!

με τη δουλεια ολα καλα, απλα δεν εχω προσαρμοστει ακομα και νιωθω τρομερη εξαντληση.. γυρναω απο τη δουλεια ο μικρος κολλαει σα βεντουζα πανω μου, εχω να κανω δουλειες, να μαγειρεψω για την επομενη.. που θα μου παει θα συνηθισω...

σημερα ο αναστασης σηκωθηκε απο τις 7, μαζι μου, και εκλαιγε σπαρακτικα οταν εφυγα.. τον ακουγα μεχρι το ισογειο απο τον 4ο οροφο που ειμαστε. ο αντρας μου μου ειπε οτι ειχε παρει τις πιτζαμες μου, τις ειχε αγκαλιασει και ειχε ξαπλωσει μπροστα στην πορτα και φωναζε μαμα μαμαααααααααα!!!! η μαμα μου μου ειπε οτι ολη μερα κυκλοφορουσε με τις πιτζαμες μου αγκαλια κ τις δαγκωνε!!!! πρεπει να ειχε πολυ γελιο!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

επισης καποια ειπε οτι ο μικρος κοπαναει το κεφαλι του στο πατωμα.. κ εμενατο εκανε.. κ στο πατωμα και στους τοιχους. μην του δινεις καθολου σημασια, την παραμικρη.. ειναι λογικο να φοβασαι αλλα τα παιδια κοπανιουνται μεχρι εκει που τους παιρνει, αν πονεσουν πολυ θα σταματησουν. εμενα το σταματησε μεσα σε 1.5 μηνα αν θυμαμαι καλα. τωρα απλα ξαπλωνει κατω και φωναζει οταν τσατιζεται.

σας καληνυχτω, παω για νανι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,

επιτέλους χθες η Έλενα κοιμήθήκε όλο το βράδυ σαν πουλάκι, δόντι πάντως δεν έσκασε ακόμα άρα μάλλον την ενοχλούσε ο βήχας.

Ιουλία το κάναμε το mmr πριν 3 μήνες

Παναγιώτα αφγού δεν θα μπορείς να αντλείς στο σχολείο θα πρέπει να κάνεις τις αντλήσεις στο σπίτι. Θα νοικιάσεις νωρίτερα νοσοκομειακό θήλαστρο γαι να κάνεις τράπεζα. Μην αγχώνεσαι όλα γίνονται, θα τα πούμε αναλυτικά όταν έρθει η ώρα.

Λένα συγκινήθηκα με τον Αναστάση και τις πυτζάμες σου, του λείπεις μωρέ.....

Μάρθα δεν μπορείς να πείς έχει τρόπους η νύφη σου :lol::lol::lol::lol:

Αφροδίτη μην αγχώνεσαι καλέ από τώρα, κοίτα να απολαύσεις την εγκυμοσύνη σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!!

τι κανετε???

εμεις καλα σχετικα...χθες ολη μερα ημουν στο ικα στον νευρολογο,τελικα μου αλλαξε την αγωγη και σε 2 βδομαδες αν δεν δω βελτιωση να ξαναπαω

την δευτερα εχουμε ραντεβου με την λογοθεραπευτρεια :ymapplause::ymapplause::ymapplause: και.....ξεκιναμε σε λιγες μερες :-bd:-bd

ειπαμε και μια καινουργια λεξουλα 'γυαλια' :ymparty:

το μονο που μου ειπε ειναι να γραψω σε ενα χαρτι τις λεξουλες που λεει για να της το δωσω οταν παμε ;)

κοριτσια να ρωτησω κατι??????????????????????

υπαρχει περιπτωση απο καρουμπαλο να φουσκωσει το μισο κουτελο???

ο μικρος απο χθες ειναι ετσι :o το μισο του κουτελο ειναι φουσκωμενο(δεν εχει ουτε γρατζουνια ουτε κοκκινιλα)ηταν στην μαμα μου οσο ημουν στο ικα και απο οτι μου ειπε δεν τον ειδε να χτυπησει καπου :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...