Μετάβαση σε περιεχόμενο

To εξπρες του βυζονυχτίου Νο19 και το πάρτυ συνεχίζεται!!


Recommended Posts

καλημερα αργυρω!!!!

ρε συ του εδινα το γαλα στις 6(το πρωινο του) γιατι αλλη ωρα δεν μου το επινε

αλλα εφοσον πινει τωρα ενδιαμεσα το βραδυ μονος του δεν θα τον ξαναξυπνησω παρα μονο αν σηκωθει μονος του και θελει να πιει ;);)

κι εμεις εδω χαλια καιρο εχουμε και ειναι να παω και λαικη και δεν εχω μαγειρεψει ακομη....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 970
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αναστασία ελπίζω να συνεχίσει έτσι ο Σπύρος από εδώ και πέρα

Αργυρώ καλημέρα

Κωνσταντίνα εγώ αδιαθέτησα 1η φορά στους 11 μήνες

Νατάσα 700 ευρώ :o:o άγριες διαθέσεις έχει από μικρή η Ειρήνη :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Όσο για τους κυνόδοντες τί σκας γλιτώνεις και την γκρίνια, όσο αργότερα τόσο καλύτερα ;)

Γωγώ θέλω κι εγώ μογ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Λένα λες να παίζει τίποτα????? δεν κάνεις κανένα τεστάκι να σιγουρευτείς????????

Γιώτα φιλιά στην Κωνσταντίνα, τρέξιμο πολύ στην δουλειά????????????

Αθηνά αύριο έρχεται η μαμά? άντε υπομονή μια μέρα ακόμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρω μου να χρονια πολλα στον Λουκα .

Νιωθω κομματια .

Γιωτα σε ψαχνω μερες ....μασ ελειψεσ πολυ ....θυμασαι το βιβλιο που ηθελεσ να παρεισ "Αγγελοι" ? ΠΑΡΤΩ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα ....βροχερη μερα δηλ ,εξω κατακλυσμος και μεσα εγω τρεχω...ναι επισημως μπορω να πω οτι δεν μου αρεσει η δουλεια μου !!! γμτ !!! δοντια εχουμε 12!!!! αλλα 8 μεινανε για να δουμε,θελω να της παρω γαλοτσες και αδιάβροχο (αυτες που μας εκανες δωρο Νατασσα καταστραφηκαν!!!! :( )

Αναστασία μου θα το παρω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ κορίτσια και σεις ό,τι ποθείτε,

Αναστασία τον ξυπνούσες από τις 6 για να πιεί το γάλα? :o γιατί αν το έπινε αργότερα τι έγινε? άστον να κοιμηθεί και να ξυπνήσει όποτε εκείνος θέλει!!....μια φίλη μου ξέρεις τι έκανε? έβαζε ένα ποτήρι γάλα δίπλα στο κομοδίνο των παιδιών γιατί αυτά ξυπνούσαν το βράδυ και διψούσαν, έτσι δεν την ενοχλούσαν!!!, το έπιναν και πάλι ύπνο!!!!

αχ Γιώτα δύσκολο να μην σου αρέσει η δουλειά σου, πώς θα επιβιώσεις μέχρι την σύνταξη? :?

εμάς μας λείπει ένας κυνόδοντας, τους υπόλοιπους τους έβγαλε σχεδόν αθόρυβα, δλδ ξύπνησε μόνο μία φορά!!!.....ο Λουκάκος μου όλα τα δόντια τα έβγαλε αθόρυβα!!

Λένα και εγώ τον Λουκά τον κούρεψα για πρώτη φορά, τον κάθησα στο καρεκλάκι του φαγητού του και τα έκανα πολύ ωραία (αν δεν παινέψεις το σπίτι σου!!! :lol: ), δεν με άφησε όμως να του κόψω τα πίσω στον σβέρκο!!!, από τότε μόνο στην κομμώτρια!.....της ΡΕΑΣ της κόβω μόνο τα μπροστά γιατί δεν θέλει τίποτα στο κεφάλι της ούτε κοκαλάκι, ούτε κορδέλες....και λίγο τις άκρες από όλο το κεφάλι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

περιμενω να τελειωσει το φαγητο και φευγουμεεεεεεε

ρεβυθια εχει το μενου σημερα και μοσχαρακι σουπα για τον σπυρο!!!

αν δε το επινε στις 6 το γαλα και κοιμησμενος δεν μου το επινε καθολου

απο βρεφακι του τα εδινα ετσι τα γευματα του γιατι επρεπε ο σπυρος να παιρνει συγκεκριμενα γραμμαρια καθε μερα και επειδη με το πρωινο ειχαμε προβλημα του το εδινα παντα κοιμησμενο στις 6 εεε μας εμεινε συνηθεια χιχιχι

μια φορα δοκιμασα να το δωσω πχ στις 9 που ξυπναγε και μου το εφτυσε :(

τωρα αφου πινει την νυχτα μονος του θα του κανω κανονικο μπουκαλι(του εβαζα λιγο) και τελος το 6 το πρωι!!!!!!!!!!!!!

καλυτερα κιολας γιατι τωρα που ξυπνησε πειναγε κιολας και εφαγε πρωινο με ευχαριστηση!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Όλα καλά;;;;

Εγώ έχω τον μαραγκό στο σπίτι. Ήρθε να μου περάσει την πόρτα της σκάλας στον επάνω όροφο επιτέλους και σήμερα κιόλας θα πάω να αγοράσω τα καινούργια έπιπλα της Ειρήνης! Σιγά σιγά συμμαζευόμαστε!

Γιώτα χάλασαν;; :(:(:(

Άνοιξαν;;; Κρίμα και μ'άρεσαν πολύ...

Αrgi να χαίρεσαι το αγοράκι σου! Πολύχρονος και ευτυχισμένος!

Αναστασία πολύ μούτρο ο Σπυράκος ε;;;

Κοιμησμένος το πίνει και ξύπνιος όχι ε;;;

Tρέμετε νύφες!!!

Nατάσα ,Αφροδίτη καλημέρα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατάσα έχετε σκάλα στην πόρτα?

εμείς που έχουμε σκάλα, λέγαμε να βάλουμε την χαμηλή πόρτα-κάγκελο για να μην κατεβαίνουν τα παιδιά, για προστασία, δεν την βάλαμε ποτέ!!!!

αχ και εγώ θα ήθελα ρεβύθια, αλλά κανείς άλλος δεν τα τρώει, τι να κάνω μόνο για τον εαυτό μου?!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χθεσ ειχαμε παει το πρωι παιδοτοπο .

αν και περιμενα να μην απομακρινθει απο διπλα μου η να παιζει κολλημενοσ διπλα στο δυχτι για να με βλεπει με αφισε αφωνη .

με το που τον εβαλα μεσα σε 5 λεπτα ειχε παει στην αη πλευρα με την κοπελα που τα προσεχει και προσπαθουσε να ανεβει σε ενα φουσκοτο καστρο !!

ολη την ωρα επαιζε χωρισ καν να ενδιαφερεται για μενα στην αλη πλευρα ,ερχοταν μονο να τον παρω λιγο αγκαλια να πιει χυμο και να φαει κανενα μπισκοτο και ξανα εφευγε να παει να παιξει .

καποια στιγμη βλεπω την κοπελα να του πιανει την πορτα που χωριζε το μεροσ που παιζουν τα μεγαλα με τα μικρα και του ελεγε κατι σε "οχι δεν περναμε τωρα" ,το δεχτηκε και μετα πηγενε και εκλεινε την πορτα οταν την εβρησκε ανοικτη !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ARGI μου η δουλεια μου μου αρεσει ,απλα αυτο που μου ανεθεσαν στο νεο ποστο δεν εχει καμμια σχεση με τη δουλεια μου οπως τη γνωριζα τα τελευταια 11 χρονια!!! γενικα δεν εχει αντικειμενο και τα ακουω για βλακειες!!! αυτο μου τη δινει!!!! δεν περασα 11 χρονια δειχνοντας εργατικοτητα σε σοβαρα αντικειμενα για να μου την πουνε τωρα για μαλακιες!!!! και να φανταστεις παντα θεωρουσα αυτα τα ποστα καλα ποστα!!!! τελος παντων!!!!

Νατασσα τι επιπλα θα παρεις ? αισθανομαι πολυ ασχημα , οι γαλοτσες καταστραφηκαν διοτι επεσε επανω κατι (χημικο μαλλον ) κ αλλοιωθηκε ολη η εμφανιση τους...και τις ειχε φορεσει μονο μια φορα!!! θα βγω να παρω ομως ,καπου ειχα δει σε σχεδιο πασχαλιτσα δεν θυμαμαι που ομως...θελω και αδιαβροχο να τις παρω..σημερα εχουμε κολυμβητηριο μα με την βροχη δεν εχω καμμια ορεξη!!! επισης το πρωι προτου ξεκινησουμε εκανε διαρροια κ εκανε χαλια ολο τον καναπε που καθοταν , νομιζω οτι θα αγορασω στεγνωτηριο... μου λειπετε πολυ και ο καιρος δεν βοηθαει στην ψυχολογια μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρααααααααααααααααααα όμορφες....Τι κάνετε;;;;;;

Εμείς καλά, η Ιωάννα τη νύχτα δεν έβηξε καθόλου, το πρωί που ξύπνησε λίγο...

Ρε κορίτσια έχω πολύ συχνά πονοκέφαλο τον τελευταίο καιρό και δεν περνάει αν δεν πάρω ντεπόν...Είναι φυσιολογικό;;;;;;; :?:?:?:?

Έχω ξεχάσει όσα διάβασα.... :?:?

Αθηνούλα άντε σύντομα να κρατήσεις την μπεμπουλίνα σου αγκαλιά...

Αρτζι μου χρονια πολλά για τον γλυκό σου Λουκά...Να τον χαίρεσαι!!!!!!!!!!!!!!

Λένα θα φέρω σεντόνια από το σπίτι.... :lol::lol::lol::lol::lol: Ο Γιώργος έχει θέμα κάθε μέρα, απλώς μπορεί να μη φαίνεται η φάτσα του...Γιατί είναι ταπεινός ο αντρούλης μου.... :lol::lol::lol:

Αναστασία ξύπνησα την Ιωάννα την πρώτη μέρα που γυρίσαμε σπίτι από το μαιευτήριο για να τη θηλάσω και πέρασα τα πάθη του Χριστού...Θεωρώ λάθος να ξυπνάς το μωρό για να φάει...Κι εντάξει όταν ήταν μικρούλης, τώρα ο Σπυράκος καλέ είναι ολόκληρος άντρας...Και δε μου λες κυρία μου....Εσένα σου αρέσει να σου χαλάνε τον ύπνο σου;;;;; :lol::lol::lol::lol:

Νατάσα 700 ευρώ ε η Ειρηνούλα;;;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol: Θες να σου πω τι κάνει η Ιωάννα;;;;Στον αδερφό μου, σε ένα θείο μου και σε μια θεία του Γιώργου όποτε έρχονται σπίτι παίρνει τον κουμπαρά της, τους τον πάει και τους λέει "εφτά"..... :lol::lol::lol: Και στο τηλέφωνο να τους μιλήσει λεφτά θα ζητήσει....... :lol::lol::lol::lol::lol:

Νατασούλα έλα να σε πάω Μογ....

Τα φιλιά μου σε όλες σας!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασάκι τι έπιπλα θα πάρετε στην Ειρήνη;;;;Για πες να παίρνω ιδέες..... :roll::roll::roll::roll::roll:

Αφρο ο Μανωλιός όπως κατάλαβες, μεγαλωσε.....Και δεν είναι πλέον κολλημένος στη μαμά..... :lol::lol::lol::lol::lol: Θα είναι το νέο μπεμπάκι σε λίγο καιρό..... ;);););)

Γιωτάκι μου υπομονή κορίτσι μου....Τι να σου πω;;;;Κι εμένα μου τα αλλάζουν κάθε μέρα και μου ζητάνε διπλή δουλειά απο αυτά που είχα συμφωνήσει...Εσύ τουλάχιστον δεν έχεις το φόβο της απόλυσης...Κάτι είναι κι αυτό..... :?:?:?:?

Θέλω κι εγώ γαλότσες και αδιάβροχο για την Ιωάννα, αλλά υπάρχουν τόσο μικρά μεγέθη;;;;;; :roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αrgi έβαλα χαμηλή πορτούλα με κάγκελο αλλά την έκανα κατασκευή γιατί δεν έμπαιναν οι έτοιμες. Είναι λίγο περίεργη η σκάλα μου πάνω.

Αφροδίτη βρήκε ενδιαφέρον ο Μανώλης και σ'άφησε!

Μια χαρά είναι ο ζουζούνος!

Γιώτα κρίμα ρε...

Και ήταν τόσο ωραίες!

Καλά να είναι να χαλάει παπούτσια η Κωνσταντίνα!

Γωγώ σωστήήήή η Ιωάννα!!! Δεν παίζονται μιλάμε. Όλα τα πιάνουν!

Για κρεβάτι έκανα μια γύρα σε ΝΕΟΣΕΤ κλπ και τελικά κατέληξα στη σίγουρη λύση του ΙΚΕΑ. Θα της πάρω χαμηλό κρεβάτι 80χ160 και έπιπλο για τα παιχνίδια περίπου σαν χαμηλή βιβλιοθήκη. Θα τα κρατήσουμε (αν αντέξουν) μέχρι να πάει στο σχολείο που θα τις κάνω κανονικό δωμάτιο με μεγάλο κρεβάτι. Όταν τα ολοκληρώσω(και το μπεμπέ και της Ειρήνης) θα σας βάλω φωτο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατάσα μου κι εγώ ΙΚΕΑ θέλω να πάω να δω για έπιπλα...Σκεφτόμουν αν βρω κερβατάκι χαμηλό που να μου αρέσει να το πάρω από εκεί.....Αλλιώς μια κούνια από το ΙΚΕΑ για το 2ο μπεμπέ.... :roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Είχε ωραία σχέδια;;;;;Αχ θέλω κι εγώ.....

Σε διαφορετικά δωμάτια θα τις έχεις;;;;;;

Άντε καλορίζικα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο μεγάλωσε ο Μανωλιός, άντε να πάει και παιδικό ή προνήπιο και θα αλλάξει και άλλο, τα παιδιά μεγαλώνουν και φεύγουν απο την αγκαλιά μας!!!! γίνονται λίγο ανεξάρτητα, αν και η κοπέλα μου όλο από πίσω μου είναι!!!!

Τηλεφωνώ στην Εθνική Τράπεζα της Ελλάδος στην Λάρισα, ρωτώ τον υπάλληλο που μου απάντησε μια πληροφορία, μου λέει:" πάρτε στο τάδε τηλέφωνο την κα Τάδε"....τηλεφωνώ και η κα Τάδε δεν απαντά!!!! :evil: είμαι σίγουρη ότι το γραφείο της είναι δίπλα στο δικό του!!! με έγραψαν κανονικά δλδ!!! :evil::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα μανούλες!!!!

Συμπεθέραααααααα!!! Χρόνια πολλά να χαιρόμαστε τον Λουκάκο μας!!

Να είναι γερός, ευτυχισμένος και φιλήσυχος χεχε!! Έχει και ο πατερούλης μου γενέθλια σήμερα!

Εμείς το σκ το περάσαμε στο σπίτι και είχα πολλές πολλές δουλειές!!!

Σας αφήνω τώρα γιατί πήζω ελαφρώς… Φιλάκιαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστώ συμπεθέρα και εσύ να χαίρεσαι τον μπαμπά σου!!! :x , τι δωράκι θα του κάνεις?

θυμάμαι μια φορά όταν η μαμά μου είχε τα γενέθλιά της, την πήρα και πήγαμε οι δυο μας για φαγητό έξω σε ένα πολύ κυριλέ εστιατόριο, της άρεσε πάρα πολύ η ιδέα και εμένα το ίδιο......μακάρι να μπορούσα να το κάνω ξανά.........!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχα γωγουλα ουτε κι εμενα μαρεσει να με ξυπνανε :lol::lol::lol::lol: δεν θα το ξανακανω το υποσχομαι :lol::lol::lol:

ο μανωλακης εχει γινει κανονικο παιδακι και ανεξαρτητο σε αντιθεση με τον δικο μου που δεν ξεκολλαγε απο πανω μου :shock::shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστώ συμπεθέρα και εσύ να χαίρεσαι τον μπαμπά σου!!! :x , τι δωράκι θα του κάνεις?

θυμάμαι μια φορά όταν η μαμά μου είχε τα γενέθλιά της, την πήρα και πήγαμε οι δυο μας για φαγητό έξω σε ένα πολύ κυριλέ εστιατόριο, της άρεσε πάρα πολύ η ιδέα και εμένα το ίδιο......μακάρι να μπορούσα να το κάνω ξανά.........!!!!

δυστηχώς και εγώ τους έχω μακριά δεν τους έχω κοντά μου αφού ειναι στην Ξάνθη..!

Τα Χριστούγεννα θα τους δω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια!! τι κανετε??

εμεις εδω καλα!!!

αργυρουλα να χαιρεσαι το κουκλακι σου!!! να ειναι παντα γερο!!!

νατασα λαβι αν σε ξαναδω στον υπνο μου θα τρελαθω!!!! εβλεπα οτι εμαθες οτι γεννησε η γωγω στο σπιτι μου και ηθλες να ερθεις κ εσυ με τη θουλη!! πειτε μου ανειναι να παρω στεγνωτηριο για τα σεντονια που θα μου λερωνετε!!!!

μεγεια τα επιπλα!!

ρεσυ συμπεθερα, μονο μια φορα ειδα το ονομα του.. αλλα απο τοτε το χαος!! δεν τον εχω ξαναπετυχει!! τι ναπω!!! ελπιζω να ερθει καποτε η μερα μου!!!!

ρε κοριτσια ειμαι να σκασω!η κοιλια μου εχει πρηστει, δε μου κλεινουν καλα τα παντελονια αλλα δεν εχω ουτε πονους ουτε τιποτα, κανενα σημαδι οτι θα μου ερθει αλλα ουτε οτι και κατι αλλο συμβαινει. δε μπορω και απο το πρωι τα νευρα μου ιεναι τσαταλια! και λυπαμαι και τα 15 ευρω να κανω τεστ.

σημερα εχουμε επετειο, 2 χρονια γαμου!!!! να ζησουμε να μας χαιρεστε!!!!!

φτιαχνω γλυκο, το απογευμα κερναω ελατε!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρεσυ αφροδιτη τι καλα.... μια χαρα που καθεται ο μικρος στον παιδοτοπο... εμενα δεν καθεται λεπτο, στο τσακιρ κεφι παει και ανοιγοκλεινει τις πορτες αλλα μεχρι εκει.. ποσο σας ζηλευω που τα παιδια σας καθονται εστω εκει!!!

ναι ρεσυ μπεμπουλης μην το ξυπνας το παιδι!!!! :D

αργυριυλα οσο για αυτο που ειπες για την τραπεζα..... να εισαι σιγουρη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...