Μετάβαση σε περιεχόμενο

To εξπρες του βυζονυχτίου Νο19 και το πάρτυ συνεχίζεται!!


Recommended Posts

Α!!! Επισης να ρωτησω κοιμουνται τα δικα σας το βραδυ γιατι ο δικος μου ξυπναει και ζηταει το στηθος συνεχεια :cry::cry: κι οταν πονανε τα δοντια του δεν κοιμαμε καθολου :(

Τι κρεμα? Μονο σπιτικο φαγητο του δινω αλλα ολα αλεσμενα , ειναι καιρος να ξεκινησω και πιο στερεα

ή λιγο απο αυτο που μαγειρευω για μας? :?:?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 970
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

konstantina1974 ,συνομιληκα ειναι τα μικρα μας!!!!! :D 29/12/09 ειναι η μικρη μου!!!!

κοιτα,κι εμενα δεν τρωει και πολλα!!!!!θηλαζει ομως αρκετες φορες και ξενο γαλα δεν εχει πιει.εμενα δεν τα θελει αλεσμενα.μονο με 2 δοντια τρωει τα παντα κομματακια.....αλλα σε πολυ μικρες ποσοτητες.9500 κιλα ειναι και 72 ποντους οποτε δεν υπαρχει θεμα!!!! ;) θα φανε σιγα-σιγα....εγω δεν αγχωνομαι...αν δε θελει δε την πιεζω.... δες αν τρωει το κουακερ!!!!κι εμενα ο παιδιατρος ειπε οχι ακομα γιαουρτι....αργοτερα και οχι advance και τετοια.....κι εμενα ξυπναει τη νυχτα για μεμε και οταν εχει δοντια εννοειται οτι ξενυχταμε!!!!!!!!!να τα γνωρισουμε τα ζουζουνια!!!!!πολλες κοινες συνηθιες εχουν!!!!!!!!!! :lol::lol::lol: εγω της δινω απο τα δικα μας χωρις αλατι και μπαχαρικα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλοσ μασ ηρθεσ .

α ) ψωμακι να του δινετε αφου το θελει ,δεν θα πνιγει μην φοβοσαστε .μικρεσ μπουκιτσεσ ,μην κρατατε απο τον δικο σας φοβο την αναπτυξη του πισω δεν ενοω την σωματικη(βαροσ) αλλα τισ ικανοτητεσ .

β) εμενα εστρωσε στον υπνο απο τον 14 μηνα και μετα ......υπομονη :lol::lol::lol::lol:

γ) το παιδι σε καθοδηγει αν θελει αλεσμενα η οχι ...το πρωτο βημα ειναι το πιο πανω με το ψωμι αφου θελει πρεπει να του δωσετε ...ετσι μαθενουν να τρωνε .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σιγουρα κουκλα ειναι η μικρη !!! ;) Εγω ειμαι απο κεφαλονια . Εχω συνδεσει τη σελιδα με το φεησμπουκ οποτε

αν θελεις μπες εχω πολλες φοτο του μικρου

:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω κοριτσια μου δινετε κουραγιο σε 4 μηνες θα κοιμηθω :D:D:D:D

Ολοι οι αλλοι το μονο που μου λενε ειναι να του κοψω το στηθος και να τον αφησω να κλαιει και μου σπανε τα νευρα :x:x:evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλωςηρθες κωνσταντινα!!

ο δικος μου αρχισε να κοιμαται καλα απο 15 μηνων και μετα. ο δικος σου ελπιζω να στρωσει πολυ νωριτερα!

εγω απο το χρονο και μετα ειχα αρχισει να του δινω απο τα δικα μας αλεσμενο, μεχρι τοτε του τα εκανα ολα στον ατμο. αλλα απο 7 μηνων και κατι (δεν ειχε δοντια ακομα) του εδινα και ετρωγε ρυζογκοφρετες, μπανανα και λιγο ψωμακι. μη φοβασαι να του δινεις, δεν πνιγονται. τις πρωτες φορες να εισαι πολυ προσεκτικη μην τυχον και πνιγει αλλα μετα θα δεις οτι θα συνηθισει.

ο δικος σου αφου εχει και 6 δοντακια.... σουπερ θα εισαστε!! καλες μασες!!!

συμπεθερα δε σου εγραψα... σε ειδα χτες στον υπνο μου.. μεναμε πατρα και ειχες ερθει εκει για να γεννησεις στο σπιτι μας! κ εγω δε σε ηθελα, σκεφτομουν πως θα μου λερωνες τα σεντονια :lol::lol::lol::lol: και προσπαθουσα να σε διωξω αλλα εσυ εκει!!!! τελικα με ξυπνησε ο μικρος και δεν ειδα αν γεννησες η οχι!! φιλακια πολλα αγαπουλα!!

καληνυχτω και τις υπολοιπες κοριτσαρες!!!! φιλακια πολλα πολλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα απο την ηλιολουστη Αιγνούσα!!!!!τα φιλια μας,να περνατε καλα!!! ετοιμαζομαστε γ μπαρμπεκιου!η μικρη σκετο παπαγαλακι ,ολη μερα φωναζει Ονουρ (μια γατα που εχει εδω!) χαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα, που είστε όλες το ρίξατε στις βόλτες????????????

Εγώ αποφάσισα να κάνω δουλειές τελείωσα τα δωμάτια μαγείρεψα και τώρα ετοιμάζομαι να σιδερώσω

Κωνσταντίνα καλώς ήρθες, εμένα σταμάτησε να ξυπνάει 1η μηνών σε καθημερινή βάση και τώρα ξυπνάει μόνο όταν βγάζει δόντια. Επίσης για το φαγητό μην αγχώνεσαι το βάρος και το ύψος του είναι πολύ καλά. Εμείς μέχρι και το χρόνο είχαμε 2 γεύματα φρούτα το πρωϊ και φαγητό το μεσημέρι και όλα τα υπόλοιπα ήταν θηλασμοί. Μετά το χρόνο βάλαμε και 3ο γεύμα και τώρα κάνουμε 3 θηλασμούς την ημέρα.

Δεν σας είπα βγήκε και ο 2ος κυνόδοντας :D:D:D:D

Λένα έβαλες φωτιές????? Εγώ μια φορά έριξα μια μπλούζα πάνω για να μειωθεί ο φωτισμός που με ενοχλούσε :oops::oops::oops::oops::oops::oops: και φυσικά λαμπάδιασε :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: ευτυχώς που δεν κοιμόμασταν και το πήραμε είδηση ΄κατευθείαν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ησυχίίίίίίάαααααααααααααα...............................

Εγώ πιάστηκα με τις ντουλάπες και τώρα ξεμπέρδεψα (σχεδόν).

Μου ρθε να τα πετάξω όλα...

Πολύ σαβούρα λέμε.

Τώρα λέω να απολάυσω ένα γλυκάκι!!!

Κωνσταντίνα καλώς ήρθες στην παρέα μας.

Εγώ δε θα σου μιλήσω για τον ύπνο γιατί ήμουν από τις 'τυχερές'!

Τα κιλά σας είναι σούπερ! Η Ειρήνη μου είναι 20 μηνών και με το ζόρι φτάνει τα 10 κιλά. Εφόσον είστε τόσο καλά σε ανάπτυξη να μην σε αχώνει τίποτα. Όταν νιώσει έτοιμος θα φάει. Επίσης μέχρι τον χρόνο τα 2 γεύματα σε μωρά που θηλάζουν είναι υπέραρκετά. Πρόσφερε φρούτα -λαχανικά και άσε τα γιαούρτια και τις κρεμούλες...

Ελπίζω να τα λέμε!

Γιώτα που σαι καλή μου;;

Φιλιά στην παπαγαλίνα!!!

Grousi ο γάμος κοντέυει ε;;

Νατάσα 2ος;;;

Ουάου! Η Ειρήνη κανέναν δεν έχει ακόμη... :?:?

Αναστασία τα φιλιά μου!

Λένα δε με βλέπεις στον ύπνο σου πια;;; :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα τσούπρες μου...Τι κάνετε;;;;;;;

Εμείς καλύτερα...

Την Παρασκευή το βράδυ η Ιωάννα ξύπνησε από το βήχα, την πήραμε στο κρεβάτι μας, μας έκανε απίστευτες ζουζουνιές και τελικά κοιμηθήκαμε μαζί....

Το Σάββατο το πρωί ξύπνησε, είχε πάρει την τσάντα της, είχε βάλει μέσα ένα παλιό κινητό που της έχουμε δώσει κι εγώ καθόμουν με το Γιώργο και πίναμε καφέ...Έρχεται λοιπόν η κυρία και μας λέει "Γεια"...Με την τσάντα κρεμασμένη στο χέρι..."Που πας αγάπη μου;;;" τη ρωτάει ο Γ. "Άτα" του λέει αυτή..."Που πάς βόλτα;"..Στο μόγ (Mall).... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: E, είχε πάει στην πόρτα, τη χτ'υπαγε και φώναζε "πάμε άτα μόγ" και έκλαιγε...Τελικά την πήγαμε!!!!!!!!!

Χθες το μεσημέρι όταν κοιμόταν της βγήκε η καρδιά από τον βήχα.... :(:(:(:(:( Μετά ήταν καλύτερα, ζήταγε πάλι Μόγ, αλλά δεν την πήγαμε.... :?:?:?

Σήμερα πήγαμε Αττικό Ζωολογικό Πάρκο...Στην αρχή ενθουσιάστηκε, μετά ψιλοβαρέθηκε.... :roll::roll::roll::roll::roll::roll: Πήγαμε είδαμε ένα είδος μαϊμούς που ήταν περίεργα και πήδαφαν πάνω σου..Εγώ είχα χεστεί μην έρθει κανένα πάνω μου.... :?:?:?:? Και η Ιωάννα έτσι που ήταν τα πέρασε για γάτες...Και φώναζε "Ατούγια, ατούγια έγια".... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Γυρίσαμε σπίτι, τρόμαξε να κοιμηθεί η μικρή και εμείς κοιμηθήκαμε...Εγώ ξύπνησα, τα μωρά μου κοιμούνται....

Κωνσταντίνα καλωσόρισες..Να σου ζήσει το νινί σου...Δε θηλάζω, οπότε δεν μπορώ να σε βοηθήσω.... :?:?:?:?:? Άρχισε να του δίνεις όμως στέρεες τροφές...Μη φοβάσαι.... ;););)

Συμπεθερούλα μου καλέ πώς δεν καήκατε;;;;;; :o:o:o:o:o:o:o:o Ευτυχώς που ξύπνησε ο Τόλης.....Καλά μωρή τρελή εσύ το κούρεψες το παιδί;;;;; :shock::shock::shock::shock: Τα κομμωτήρια γιατί υπάρχουν;;;;;; :roll::roll::roll::roll: Σαν κατσίκι τον έκανες;;;;;;; :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Μου λείπεις, σας σκέφτομαι και έτσι μωρή σκέφτεσαι για τη φίλη σου;;;;Μη σου λερώσω τα σεντόνια;;;;; =))=))=))=))=))=))

Νατάσα βάλε ρε φώτο από το δωμάτιο της μικρής.....Ρε έφτασες 30 εβδομάδες ε;;;Αχ πλησιάζει η μεγάλη στιγμή!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D

Αρτζι νομίζω ότι όλα τα αγοράκια περνάνε μια τέτοια φάση...Και είναι φυσικό στο σχολείο να τα μαθαίνει αυτά.... :?:?:?:?:?:?:?:? Τελικά τι ψλωνισες;;;;; :P:P:P:P

Αφρο δε χαίρεσαι που είναι εκεί ο άντρας σου να ξεκουραστείς κι εσύ λίγο;;;; ;););)

Θουλάρα είσαι κορμάρα όσα κιλά και να βάλεις...Στην Ιωάννα μέχρι τον 4ο είχα βάλει 3 κιλά και στον 5ο πήρα ξαφνικά 5.... :o:o:o:o:o:o:o:o Χωρίς να αλλάξω τίποτα στη διατροφή μου... :roll::roll::roll::roll:

Μπεμπούλης μια χαρά ο Σπύρος με τη γιαγιά... ;););)

Ευάκι χάθηκες ρε......Άντε με το καλό η γαμοβάφτιση... ;););)

Σαβρογιωτάκι μου γιατί δεν μπαίνεις καθόλου πια;;;;;; :cry::cry::cry: Φιλιά στο παπαγαλάκι.... :P:P:P

Νατασούλα μου τι νέα;;;;;Η Έλενα και ο Μιχαλάκης;;;;;

Βίκυ τέλεια να αλλάζεις διακόσμηση!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Πολύ μου αρέσει!!!!!!!!!!!Εμένα σίδερο η μαμά τώρα.... :D:D:D:D:D

Χθες πήγα να βάλω μια καπαρντίνα καινούρια στην Ιωάννα που την είχα πάρει Zara και η οποία δε σιδερώνεται και κάτω κάτω είδα μια τρύπα..... :?:?:?:?:? Διαπίστωσα ότι είχε σιδερωθεί... :evil::evil::evil::evil: Πήρα τις γιαγιαδες λοιπόν τηλ και η πεθερά μου γεμάτι καμάρι είπε ότι αυτή τη σιδέρωσε...Άκουσε κάτι μπινελίκια..... :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Εντάξει, δε φαίνεται πολύ, αλλά γιατί να τη σιδερώσει;;;;; :evil::evil::evil::evil::evil:

Τα φιλιά μου...

Πάω να λουστώ και να φτιάξω μαλλιά..Ένα μήνα είμαι άλουστη.... =))=))=))=))=))=)) Πλάκα κάνω φυσικά!!!!!!!!!!!!!!!!!!Αμέσως να με κακολογήσετε!!!!!!!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια και καλως σας βρηκα!!! :D:D:D Σημερα μαγειρευε η μανα μου και τη γλιτωσα . Εδω ολο βρεχει [κεφαλονια] πανω απο μηνα τωρα και εχουμε κλειστει μεσα. :cry::cry::cry:

Εσας σας εχει ερθει η περιοδος η ακομη? Μαλλον στο χρονο θα πρεπει να κοψω τον θηλασμο για να ξαναμεινω εγκυος :cry: Δεν μπορω να φανταστω να μην τον θηλαζω... ιδιαιτερα τωρα που μου κανει ολο κολπα :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Με τα εμβολια τι κανετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γωγουλα μου,χαθηκα αλλα τωρα επεστρεψα δυναμικα!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol: αστερι η ιωαννα!!!!!!!!!!!!!!μογ ε????? :D:D:D:D:D:D θελω κι εγω μογ!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

νατασα μου,κοντευει ναι!!!!!αρχες γεναρη!!!!τι γινεται με το φυσιολογικο τοκετο?????πως τα βλεπεις?????? :?::?::?::?:

νατασουλα,κι εγω εχω σιδερο και βαριεμαι...... :oops::oops::oops: και απλυτα εχω ενα σωρο αλλα τωρα θα εχει βροχες....να δω ποτε θα τα πλυνω..... :?:?:?:?

κωνσταντινα μου,κουκλι ειναι ο γιος σου!!!!ειδα φωτο στο φεις!!!!!!εμενα δεν μου εχει ερθει ακομα περιοδος....απ οτι ξερω ομως δε χρειαζεται να σταματησεις να θηλαζεις για να μεινεις εγκυος.....καποια κοριτσια εδω περιμενουν παιδακι και θηλαζουν ακομα....διορθωστε με αν κανω λαθος.... :oops::oops::oops:

πολλη ησυχια βλεπω..... :cry::cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας!!!

Και ναι τη γλιτωσα και αυτό το ΣΚ! Δεν γέννησα ακόμα. Το επόμενο όμως θελω να έχω τη μικρή αγκαλιά!!! Έχω ομως μικρά ποναλάκια...

Κωνσταντίνα εμένα μου ήρθε η περίοδος στο πρώτο παιδί στους 5,5 μήνες και στο δεύτερο στους 7. Το τρίτο μωράκι το "τσίμπησα" στους 12 μήνες αποκλειστικού θηλασμού (14 φορές τη μέρα στο στήθος το καμάρι μου) με "μισή" δόση γιατί δεν το προσπαθούσαμε για παιδί. Αν σου έρθει η περίοδος μπορείς να μείνεις έγκυος. Αφού έμαθα για την εγκυμοσύνη συνέχισα για 1 μήνα τον αποκλειστικό θηλασμό και τον σταμάτησα όταν η μικρή έγινε 18,5 μηνών.

Δεν διάβασα τα νέα σας. Είχαμε επισκέψεις και ο ελεύθερος χρόνος μου ήταν 0.

Φιλιά και καληνύχτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα!!! ειμαι τοσοοοοο κουρασμενη ,η μικρη εχει μαλωσει με τον υπνο...δεν κοιμαται ουτε μεσημερι κ το βραδυ ξυπναει εν τρισεκατομυριο φορες,προχθες πηγαμε παιδιατρο ,10060 παρακαλω!!! κ τη μετρησε ορθια 83 εκατοστα ,σιγα μην ειναι μονο τοσο!!!!! χρειαζομαι υπνο!!!!!!!!!!!!! τα ρουχα εδω τα εχω απλωμενα 5 ημερες κ δεν λενε να στεγνωσουν απο την υγρασια ,γμτ! τωρα φτιαχνω χοιρινο με πρασσα...τα φιλια μου!!!! ΝΑΤΑΣΣΑ μονο 8 βδομαδες εμειναν ρε συ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγώ θεά η μικρή!

Και πού είσαι ακόμη...

Η Ειρήνη λέει 'Φέγω'

εγώ:που πας;

Ε: πάω βότα

Ε: α πάλω τα τσιγάλα μου,το κινητό μου και λετά

εγώ: :shock::shock::shock:

Ε: Άντε γεια!

:lol::lol::lol:

Από χθες το πρωί μου λέει 'ετακόσια ευλώ θέλω' (εφτακόσια ευρώ)

Να τα κάνει τί δεν ξέρω.... :lol::lol::lol:

Το νινί τί λέει;;;

Κωνσταντίνα κάποια στιγμή θα σου έρθει περίοδος. Ο οργανισμός σου προφανώς σε προφυλλάσει.

Εγώ έμεινα έγκυος όταν η μικρή μου ήταν 13 μηνών και συνεχίζω να θηλάζω.

Grousi όταν γεννήσω με το καλό θα σου πω περισσότερα!

Αθηνά γιατί το λες με τόση σιγουριά;;;;;

Έχεις προαίσθημα;;; Ακόμη νωρίς είναι!

Γίωτα άσε...

Την Τετάρτη μπαίνω στον 8ο. Ούτε που κατάλαβα πότε πέρασε ο καιρός.

Η μικρή ξανθιά γιατί δεν κοιμάται;;; Δόντια μυρίζομαι.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nατάσσα πως πέρασε έτσι ο καιρός;;;; Πωπωπω... 30 εβδομάδων και εσύ... Εγώ είμαι 38+ εβδομάδων. Πόσο πια να περιμενει; Έχουμε περάσει τα 3 κιλά και θέλω να βάλει λίγο ακόμα. Μετά ας έρθει. Καμια εβδομάδα ακόμα δηλαδη. Να προλάβω να πάω μια βόλτα με τον άντρα μου, να πέσουμε για ύπνο, να κάνω ένα μπανάκι και να πιάσουν οι πόνοι. Μπορεί να γίνει έτσι; Δεν θα με χάλαγε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μη ζητάς πολλά Αθηνά...

Πέσε και κοιμήσου τώρα γιατί ποτέ δεν ξέρεις!!! :lol::lol::lol:

Ξεκίνα από αύριο τις βόλτες! :D:D:D:D:D

Πάνω από 3 κιλά;;; Σούπερ είναι.!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια!!!!

Αντε ρε νατασα πως περασε ετσι ο καιρος... σε λιγο καιρο θα εχεις και ενα αλλο κοριτσακι αγκαλιτσα!!!!

700 ευρω η κυρια ε??? :lol::lol::lol:

συμπεθερα μου καθομαι καθε μερα και βλεπω τις ειδησεις στον αντ1 αλλα δε βλεπω το συμπεθερο!!!!!!

αχ ρεσεις μου λειπετε παρα πολυ!!!!! αλλα ολα κ ολα οχι να μοθ λερωσεις και τα σεντονια!!! :lol::lol::lol:

ωστε θελει μογ η κυρια ε??? η μικρη σουρτουκω!!

βλατε καμια κανουρια φωτο ρε, εχω πολυ καιρο να τη δω εν δραση!!!!

περαστικα σας, να περασει γρηγορα ο κωλοβηχας!!!

αλουστη ενα μηνα ε???? αν στιψω τα μαλλακια σου δηλαδη βαζω αγνο παρθενο ελαιολαδο στη σαλατα μου δηλαδη!! :lol::lol::lol::lol::lol:

γιωτα μου κουραγιο.. μα πως δεν κοιμαται η ατιμη?? πω πω εγω δε θα τον αντεχα αν δεν κοιμοταν μεσα στη μερα!!!

οι αλλες τι κανετε?? θουλαρα βενετια βολταρατε το σκ ε?

τα φιλακια μοθ σε ολες!!!!

ρε κοριτσια σημερα μετραω 5η μερα καθυστερησης.. (ετσι νομιζω τουλαχιστον γιατι δε σημειωνω παντα την τελευταια περιοδο) αλλα δεν εχω καμια ενοχληση, μονο η κοιλια μου ειναι πρησμενη εδω και 2-3 μερες. κ επειδη αυτο το μηνα δεν υπαρχει περιπτωση να εμεινα υπαρχει πιθανοτητα να ημουν εγκυος απο πιο πριν και να μου ειχε ερθει κανονικα περιοδος? οχι ετσι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και καλή εβδομάδα

Χθες η Έλενα κοιμήθηκε μόνο 1 ώρα το μεσημέρι και ενώ από τις 7 το απόγευμα άρχισε να νυστάζει τελικά κοιμήθηκε στις 11, μα είναι δυνατόν ?????????????

Θα επανέλθω σε λίγο για να σχολιάσω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια τι κανετε???

εμεις καλα ειμαστε καναμε ενα ευχαριστο διαλειμμα στην αυπνια

μιας και χθες το βραδυ μου εκανε την χαρη και κοιμηθηκε σερι :shock::shock: αλλα εγω που το συνηθησα σηκωθηκα στις 4 και σκευτομουν 'αααα δεν ξυπνησε αποψε' και γυρισα πλευρο :lol::lol::lol::lol:

του ειχα βαλει στο κρεβατι του ενα μπουκαλι γαλα αλλα το πρωι στις 6 που πινει κανονικα γαλα δεν το ηπιε

μπορει το βραδυνο να το ηπιε ξημερωματα γιαυτο

ετσι κι εγω δεν θα τον ξυπναω στις 6 θα περιμενω αν θελησει θα ξυπνησει μονος του

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας,

εγώ περιμένω να τελειώσουν τα παιδιά το πρωινό τους και να πάμε σχολείο!

εμείς είχαμε ήσυχο Σαβ/κο, το Σάββατο το μεσημέρι ο μπαμπάς κοιμόταν και τα πιτσιρίκια έφεραν τα βιβλία τους και καθήσαμε στον καναπέ το ένα εκ δεξιών και το άλλο εξ αριστερών και τους διάβασα, πολύ ωραία ήταν....βέβαια η μικρή μας ενόχλησε λίγο αλλά δεν πειράζει....χθες ο Λουκάς κρύο ξεκρύο πήγε στο δάσος για ποδήλατο!!! ......έχουμε ανάψει και την θέρμανση....τα παιδιά έχουν λίγο βήχα!

πίνω καφεδάκι τώρα.....Κων/να καλως ήρθες στο τρενάκι, για να σε παρηγορήσεω η μικρή μου άρχισε να κοιμάται σερί στους 18 μήνες!!!! :lol:

Αναστασία, Νατασσούλα καλημέρα......

Αναστασία γιατί τον ξυπνάς στις 6?!!! :o:shock:

Αθηνά περίμενε να έρθει και η μαμά και μετά γεννάς!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...