Μετάβαση σε περιεχόμενο

To εξπρες του βυζονυχτίου Νο19 και το πάρτυ συνεχίζεται!!


Recommended Posts

εγω πηγα 12 το βραδυ..απο της 6 κ μετα που ξημερωσε..ακομα μονο υποθετοο με βαλαν θα μπορουσα να σηκωθω.αλλα με ελεγαν οτι δε κανει..μονο τουαλετα...

μετα με σπασαν τα νερα...εγω εκανα επισκληριδιο 10.30 νομιζω..ε μεχρι τοτε θα μπορουσα να κανω βολτες..... :evil:

δες τη συνταγη αν με πεις..δε σε τρεξαν τα σαλια????????????????

http://syntagesapospiti.blogspot.com/20 ... offee.html

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 970
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

τι υπόθετα λέτε ρε κορίτσια? τι ορούς? α ρε καλά που γέννησα εδώ, ούτε υπόθετα, ούτε ορούς, ούτε ξυρίσματα, ούτε κλίσματα.....όλα φυσικά......

Καλή σας νύχτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μάρθα πολύ ωραίο φαίνεται αλλά εγώ απεχθάνομαι την καραμέλα οπότε δεν θα μου αρέσει :?:?

Εγώ μέχρι να κάνω επισκληρίδιο μ'αφήνανε να σηκωθώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νατασουλα δεν ειναι ακριβως καραμελα, ειναι βρασμενο ζαχαρουχο, ειναι πολυ πολυ γλυκο ομως.

ρεσυ σε εχω πεθυμησει.. δε μπορω με εχετε κανει και εχω στερητικο συνδρομο!!!

ειδα την ελενα στον υπνο μου τις προαλλες, οτι μιλουσε κανονικοτατα και ο μιχαλης οχι!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

εγω παλι κοριτσια δεν προλαβα να κανω τιποτα, ισα που οταν εφτασα στο γενεσις εκανα το κλισμα, την επισκληριδιο και τσουπ!! πεταχτηκε ο αναστασης!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Τελευταία το βράδυ και πρώτη το πρωί!!!

:lol::lol::lol:

Τί κάνετε;;;

Εμείς ξυπνήσαμε στις 9 και. Ο καιρός είναι γα χουχούλιασμα. Ούτε λαϊκή πήγα σήμερα ούτε πουθενά.

Θα βγω αργότερα.

Η Ειρήνη ξύπνησε με μπούκωμα. Μάλλον την άρπαξε λιγουλάκι.

Χθες είχαμε και ωδείο! :D:D

Πήγε με το μπαμπά. Πολύ γέλιο λέμε....

Θα την συνεχίσουμε τελικά γιατί το συζητήσαμε και μας άρεσε η όλη ιδέα. Σίγουρα θα της βγει σε καλό και έχει να πάρει πράγματα.

Καλημέεεεεεεεεεεεεεεεεεεεραααααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!

Ξυπνήστε καλέέέέέέέέέ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!!!!!

τι κανετε???? εμεις ξυπνησαμε και εχουμε λιγο γκρινια

ολο μαμ και μαμ ειναι του δινω να φαει και εκεινος νευριαζει και φωναζει :evil::evil::evil: τα νευρα μου πρωι πρωι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα .

ακομα μια οικογενειακη μερα ....ναι ναι ειναι και ο συζυγοσ μεσα στα ποδια μου

μου σπαει τα νευρα . :(

πινω καφεδακι (σε αυτην την εγκυμοσηνη μπορω!!!) ~o):ymsmug:

ο μικροσ θελει να με χτενισει με το ζορι :x

και εγω θελω να μεινω μονη μου ..... :-t

καλε τωρα ειδα οτι εχει πολλες φατσουλες ...δεν τισ ειδα τισ επομενεσ σελιδες !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

νατασουλα σε χιλιοευχαριστω για τη συνταγη!! μου λες ευθαρσως οτι δε θες να ερθω να με κερασεις ε??????? και να το κανω μονη μου!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

κ εμεις σηκωθηκαμε 9.30 τι τελειο υπνο που εκανα!!! ο αναστασης σημερα ειναι πολυ καλυτερα με τη μυτουλα του!!! αντε να του περασει εντελως!! σημερα λεω να βαλω τα χαλια..

σε λιγο θα ξεκινησω το μαγειρεμα, θα κανω κουνελακι κοκκινιστο!! μιαμ μιαμ!! τρελαινεται και ο μικρος!!

αφροδιτακι καλο καφεδακι!!

μπεμπουλης υπομονη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!!!!!!!!!!!!

:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((

εβαλα κ αλλο κιλο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

κ αυτο που με σταναχωρει ειναι οτι εχει δεκα μερες που με ανοιξε η ορεξη..

απο δω κ περα 5-5 θα μπαινουν???????????????????????

κ σημερα εχει να πεσει μασα το βραδυ!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάρες μου! :D

Σας έχασα αυτές τις μέρες, γιατί έχει τραγικό πρόβλημα η σύνδεσή μου! :evil: Τη forthnet μου μέσα!!! :evil: Αν δεν πέσει πάλι, θα σας διαβάσω και θα επανέλθω!

Η μικρή καλύτερα με το σταθμό (συγκρατημένη αισιοδοξία... δεν ενθουσιάζομαι ακόμα!) αλλά χθες πήγα και την πήρα στη μία ώρα, γιατί έκανε εμετούλη! :? Το παρακολουθώ, αλλά ευτυχώς δεν παρουσίασε κάτι άλλο στη συνέχεια... Ελπίζω ότι δεν είναι καμιά γαστρεντερίτιδα! :?

Εγώ πέρασα αγγλικά και σε μια εβδομάδα δίνω τα άλλα 2 μαθήματα, τώρα αρχίζουν τα δύσκολα... Άντε να δούμε τι θα δούμε!!! :? Δεν το βλέπω πάντως, δεν έχω σοβαρευτεί ακόμα με το διαβασμα και ο χρόνος λιγοστεύει! :oops: Επίσης ο ανταγωνισμός είναι αρκετά μεγάλος, είναι πολλοί αυτοί που έχουν κάνει αίτηση...

Μπεμπούλης μου, περαστικά με τη στοματίτιδα του Σπυράκου, αφού βρήκατε τι του φταίει του παιδιού, όλα θα πάνε καλά!

Αφροδιτούλα, υπομονή! Οι ορμόνες χορεύουν μέσα σου σα τη Σακίρα! :lol: Θα περάσει!!! ;)

natasoula μου, πήγαν όλα καλά με τη βιοψία; Πότε βγαίνουν τα αποτελέσματα; Όλα να πάνε ΚΑΛΑ!!!

Νατασούλα, πανάθεμά σε, μας έχεις κολάσει με τα λευκά σουφλέ σου!!! :shock: Φιλιά στο Ειρηνάκι το όμορφο!

Μαρθούλι, ξεκόλλα!! Είσαι μία κουκλίτσα!!! Σε ποιό μήνα είσαι; Εγώ παρότι έπαιρνα ένα κιλό το μήνα στην εγκυμοσύνη, κάπου στον 4ο, 5ο είχα πάρει 3 μαζεμένα!!! Νομίζω ότι κάπου εκεί, είναι φυσιολογικό! Παρότι μ' έκραξε λίγο ο γιατρός μου! :? Κι ας με κορόιδευε ΟΛΟ τον υπόλοιπο καιρό ότι δεν παχαίνω καθόλου και θα με πάρει ο αέρας. Υπέρβολες!!! :lol: Σύνολο πήρα 10-11! ;)

Καλημέρα σε όλο το γλυκό τρενάκι!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα εχουμε πολυυυυυ πλακα εδω

βγηκα εξω με τον σπυρο να απλωσουμε τα ρουχα(με βοηθαει το καμαρι μου)

και τι κανει????

με αφηνει στην απλωστρα κατεβαινει κατω,παει φωναζει την γιαγια του και αραξε εκει

ησυχιααααααααααααααααααααααααααα

εκανα και κατι δουλιτσες που ειχα,τελειωνει και το φαγητο μας

ο μπαμπας μας δουλευει σημερα και αυριο :(:(:( σχολαει το απογευμα στις 7

εγω παντως μεχρι τον 7ο που γεννησα ειχα παρει 4800 μονο καλα ηταν...βεβαια αν προχωρουσε η εγκυμοσυνη μου κανονικα δεν ξερω ποσα ακομη μπορει να εβαζα αλλα γενικα δεν ειχα και πολυ ορεξη μια μερα ετρωγα σαν βοδι μια μερα καθολου :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κοριτσια δε σας ειπα τι παθαμε..

τις προαλλες ενα βραδυ κοιμομουν μεσα στην κρεβατοκαμαρα και ο τολης εβλεπε τηλεοραση. σε καποια φαση αποκοιμηθηκε ο τολης και ο μικρος σηκωθηκε και ηρθε μαζι μου στο κρεβατι.

στο κομοδινο διπλα απο το κρεβατι μας εχουμε ενα φωτιστικο, το οποιο γενικα το αναβουμε το βραδυ για να βλεπει ο αναστασης οταν σηκωνεται και να μη φοβαται. σε αυτο το φωτιστικο ειχε ριξει μεσα και ειχαν σταθει πανω στη λαμπα ενα φορτιστη και ενα διπλο πολυμπριζο. εγω δεν το ηξερα και αναψα το φωτιστικο.....

περιττο να σας πω οτι δεν πηρα γραμμη τιποτα!! αυτα ειχαν καει, το φωτιστικο ειχε λαμπαδιασει και εγω με τον μικρο κοιμομασταν του καλου καιρου!!! ευτυχως σηκωθηκε ο τολης απο τη μποχα!! παλι καλα....

επισης δε σας ειπα οτι κουρεψα τον μικρουλη μου!!! εκανα κανενα διωρο γιατι τον κυνηγουσα απο εδω κα απο εκει καθως επαιζε.. και δεν τα εκανα πολυ καλα, φαινονται κατι ψαλιδιες που και που :lol::lol: αλλα ειναι πολυ γλυκουλης!! και φαινεται πολυ μπουλουκος επειδη εφυγαν οι πολλες οι τριχες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε κουκλες?

Αφροδιτουλα βαλε τον να χτενισει το μπαμπα του....για να δει πως περνας καθε μερα!

Αναστασια ησυχια χωρις τον μικρο ε?

ετοιμο το φαγητο?

Μαιμουδακι παλι αναψες φωτιες??????????????

η χαρα του πυροσβεστη εισαι εσυ.....!

απο χθες κανω δουλειες και ακομα ειμαι στο σαλονι.....αλλαζω διακοσμηση....αλλαξα ριχταρια και κουρτινες....αλλαξε ολο το σαλονι! μου αρεσει παρα πολυ!

εχω απιστευτο σιδερο...βαριεμαι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

η μικρη στη πεθερα!

η οποια μου εκανε δωρο 2 απο τις 4 τραβερσες!

κατι ειναι και αυτο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και από μας,

εμείς καλά είμαστε, μόνο που ανησυχώ λίγο για τον Λουκά και εξηγώ: ο άντρας μου δεν ξέρω πώς του ήρθε και μου είπε να πάμε να μου αγοράσει ρούχα!!!!! :o , ενώ ήμουν στο δοκιμαστήριο ακούω τον Λουκά που του λέει ότι θέλει ένα όπλο και τον ρωτά ο άντρας μου "τι να το κάνεις?" και εκείνος λέει "να πυροβολήσω τους ανθρώπους"!!!! :o:shock: έμεινα!!!....θα τον πάρω και θα του κάνω μαθήματα ειρήνης!!!!

είναι ένα παιδάκι στην τάξη του που έχει πολεμικές διαθέσεις!!! :shock: ,.....την άλλη φορά - το άλλο παιδάκι - πέταξε όλες τις οδοντόβουρτσες των συμμαθητών του γιατί ήταν λέει τα όπλα των αντιπάλων....υποπτεύομαι ότι στο σπίτι έχουν πολεμικά παιχνίδια στον Η/Υ για τον μεγάλο γιο και πάει και αυτός και βλέπει!!!....όμως μου κάνει εντύπωση οι γονείς πώςτο επιτρέπουν!!!!

σταματώ γιατί μαλώνουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πεμπι καλο σιδερο.. εμενα ευτυχως ηρθε η μανα μου και τα σιδερωσε.. απορω πως μπορει και κανει δουλειες οταν μου κραταει το παιδι... εμενα δε μαφηνει να κανω τιποτα απολυτως

τι καλα κ εμενα μου αρεσει να αλλαζω διακοσμηση!!

ασε ασε η χαρα του πυροσβεστη δε λες τιποτα...

αργυρουλα σιγουρα επηρεαζεται απο το αλλο το παιδακι.. μιλα του και ελπιζω να του περασει γρηγορα αυτη η φαση

εγω εχω τα νευρα μου, θα πηγαινα για καφεδακι σημερα αλλα δε μπορεσε η κοπελα, εχω κανει ενα σωρο δουλειες, ειμαι κομματια και θελω να παω μια βολτα και ο αντρας μου θα γυρισει καλες 6!!!!!! ελεος με αυτη τη γαμωδουλεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κουκλες,τι κανετε????????εμεις τα ιδια....παλευουμε με τη μικρη...... :lol::lol::lol::lol:

μαιμουδακι,κι εμενα οταν ειμαι ναυπλιο ανεβαινει η μητερα μου για το σιδερο..... ;) εδω τα κανω μονη μου δυστυχως...... :? πως παει η δουλεια??????? :?:

σες,που εισαι???????? :!::!::!::!::!:

θουλη,φαε τωρα που μπορεις!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα

που ειστε καλε??? αχ σαββατοβραδο τι ωραια μια απο τα ιδια βεβαια αλλα ωραια

εμενα ο αντρας μου σχολασε 7 σημερα και αυριο ειναι πρωινος

αρτζι να του μαθεις οτι δεν κανει να μιμειται τετοιες ασχημες συμπεριφορες και πιστευω οτι θα το καταλαβει ειναι μεγαλο παιδακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια για σε ολες !!! Ειμαι καινουρια και στο σαιτ και μαμα ...ο μικρος μου ειναι 10 μηνων γεννηθηκε 14-12-2009 και ακομη θηλαζουμε και δεν εχει πιει μεχρι τωρα αλλο γαλα. Απο αλλα φαγητα ελαχιστα τρωει κουταλιες και μονο σουπα μια φορα την ημερα και φρουτα αλλη μια και ελαχιστα.Αυγο του εχω δωσει δυο

φορες και την μια το εφαγε με ορεξη την δευτερη καθολου....βεβαια ειναι 10440 γρ. και 75 ποντους οποτε δεν ανησυχω ...??? :? Εσεις τι αλλο τους δινετε? Δοκιμασακαι γλυκοπατατα αλλα τα γλυκα δεν τα θελει καθολου :!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως ηρθες!!!!

συνηθως τα παιδακια που θηλαζουν αργουν να ενταξουν τις τροφες στο προγραμμα τους

μην αγχωνεσαι τα κιλα του ειναι καλα και σιγα σιγα θα φαει

εμενα δεν τρωει φρουτο εδω και πολλους μηνες

γιαουρτακι τρωει? μπορεις να του φτιαξεις τοστ,σπιτικη κρεμα,μπορεις να του δωσεις οτι τρωει το μεσημερι και σαν απογευματινο

ψωμι με τυρακι,ψωμι με ταχινι,γκοφρετες(οι ρυζογκοφρετες ειναι πολυ ωραιες).

το αυγο εγω του το εδινα(οταν δεν το ηθελε)μεσα στην φρουτοκρεμα

μετα λατρεψε το αυγο και σιχαθηκε τα φρουτα

μην νομιζεις κι εμενα ειναι πολυ μιζερος στο θεμα φαγητου

θελει υπομονη θα ερθει η ωρα που θα τρωει πιατα ολοκληρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν του εχω δωσει να δοκιμασει και πολλα τωρα ξεκιναω...εχει μονο 6 δοντακια :D ...μου ζηταει ψωμι αλλα ο

μπαμπας φοβατε και συνηθως εγω του δινω κι αυτος του το παιρνει!!!! Γιαουρτι δεν του χω δωσει γιατι η παιδιατρος μας ειναι πολυ υπερ του θηλασμου και το γιαουρτι μου ειπε οτι ειναι" ξυνισμενο" γαλα που δεν προσφερει και τιποτα... :geek: αλλωστε κι αυτος το μυαλο του ολο στο βιζυ το εχει προσπαθω να του δωσω κατι κι αυτος μου τραβαει τη μπλουζα να θηλασει :lol: εχει πολλη πλακα ο ατιμος ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...