Μετάβαση σε περιεχόμενο

To εξπρες του βυζονυχτίου Νο19 και το πάρτυ συνεχίζεται!!


Recommended Posts

Ναι Θουλάρα...Έτσι του είπα..... :evil::evil::evil: Γιατί θα τον φοβηθώ ή θα μου κόψει το μηνιάτικο;;;;;; :x:x:x:x:x:lol::lol::lol::lol: Όταν αυτός με γράφει στα ...... του και κάνει του κεφαλιού του για πραγματα που αφορούν το παιδί μου, θα μιλάω όπως θέλω.... :evil::evil::evil:

Του έχω πει και χειρότερα.....

Αλλά λέει ότι με αγαπάει, γιατί τουλάχιστον είμαι ειλικρινής.....

Έχουμε βέβαια και τις καλές στιγμές μας..... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 970
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

χαχαχαχα βρε την Ιωάννα τι τραβάει, όλο στην στέρηση την έχεις ρε συ Γωγώ!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

κρίμα τα παγωτίνια, πόσο θα ήθελα ένα.....!

Αφρο τέλεια αλλά μόνο ένα?! :?

η μικρή κοιμάται δύο ώρες τώρα!!!!....αύριο θα κάνω ρεβυθοκεφτέδες!!!μμμμμ είδα μια ωραία και εύκολη συνταγή από τον Μαμαλάκη από την Σάμο ή Σίφνο (δεν θυμάμαι!), μόνο που εγώ δεν θα τους τηγανίσω αλλά θα τους βάλω στον φούρνο! ;)

Η Νατασσούλα πού είναι? σήμερα δεν έδωσε το παρών!!!! :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ πως δεν έδωσα το παρόν έγραψα το πρωϊ ακριβώς μετά από σένα Αργυρούλα ;)

Αφροδίτη μπράβο πολύ χάρηκα που όλα είναι καλά

Για το θέμα τον απαγορευμένων εγώ δίνω στα παιδιά ότι τρώμε κι εμείς απλά και η δική μας διατροφή είναι αρκετά προσεγμένη. Ψωμί αγοράζω μόνο ολικής αλέσεως δεν κάνω τηγανιτά το λάδι το βάζω πάντα στο τέλος όταν σβήνω το φαγητό δεν χρησιμοποιώ έτοιμες σάλτες και αποφεύγω να έχω στο σπίτι γλυκά σοκολάτες γαριδάκια κλπ. Όταν όμως θα πάρουμε για εμάς ένα γλυκό θα φάνε και τα παιδιά, έχω δώσει και στην Έλενα τούρτα σε γενέθλια κλπ. Δεν μου αρέσει η ιδέα εγώ σαβουριάζω ότι βρώ το παιδί με βλέπει αλλά του απαγορεύω να δοκιμάσει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είδες ρε Άρτζι πόσο κακιά μάνα είμαι;;;;;;Από τη στέρηση είναι 12 κιλά 18 μηνών παιδί........ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Εντωμεταξύ δε σας είπα...Όταν ήρθε από το χωριό ο πεθερός μου και είδε τη μικρή μετά από 1-1,5 μήνα, του λέω πως σου φαίνεται;;;Μεγάλωσε;;;;;

Και τι μου απαντάει....;;;;;;;;; :shock::shock::shock::shock: Δείχνοντας ανήσυχος και προβληματισμένος μου λέει "Ναι, ψήλωσε...Αλλά αδυνάτισε το κορίτσι"..... :shock::shock::shock::shock::o:o:o:o:o Έλεος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Αφρο τέλεια με το σποράκι...Άντε σύντομα να μάθουμε ότι είναι και κορίτσαρος!!!!!!!!!!!!!!!! ;););););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά είμαι πολύ καλός άνθρωπος σήμερα.........Με όλες σας συμφωνώ....

Νατασούλαααααααααααααααααα μαζί σου.....Κι εγώ μόνο ολικής αγοράζω, δεν παίρνω ούτε εγώ γαριδάκια κλπ σπίτι, αλλά αν τύχει θα της δώσω......... ;);););););)

Την Παρασκευή πας για βιοψία;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ πως δεν έδωσα το παρόν έγραψα το πρωϊ ακριβώς μετά από σένα Αργυρούλα ;)
:oops::oops::oops::oops::oops: , συγνώμη έχεις δίκαιο, που είπες και για τα 500χλμ οδήγηση!!! :oops::oops::oops:

τα δικά μου παιδιά ακόμη δεν έχουν φάει πατατάκια!!!!

εγώ είμαι λάτρης τους αλλά έχω να φάω από τότε που ήμουν έγκυος και πάλι τότε έπαιρνα μια σακκούλα, έτρωγα 2,3 και την πετούσα!!!....τα πατατάκια φτιάχνονται από χαλασμένες πατάτες και προκαλούν καρκίνο!!! :evil: .....και είναι τόσο νόστιμα τα άτιμα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας ρε κοριτσαρες!!!

Αχ ρε κοριτσια μη μιλατε για γκυκα και σνακ.Μιλαμε εχω μια πεινααααααααααααα!!!!Αντε να περασει ο 7ος(να ειναι οκ οι μετρησεις) μπας και τον 8ο φαω κανα γλυκακι. ;;);;)

Ρε Γωγω πολυ πλακα εχεις ρε!!!!Εγω με το στανιο μιλαω στα πεθερικα μου. :oops::oops::oops: Ειμαι μεγαλη γαϊδουρα αλλα Βαριεμαι αφανταστα!!!!Ο πεθερος ολο για ψαρεμα και κυνηγι λεει και η πεθερα ολο λεει οτι δε θα τη βγαλει!!!!!!!!!!!! :-s:-s:-s:-s

Αργυρουλα κρυο ε;;;Μπρρρρρρρ.Εδω εγω μονο ενα γιατρο στο Μοσχατο ξερω που εχει 2 χωρους αναμονης. Μια για αρρωστα παιδακια και μια για βρεφη και εμβολια.

Αφροοοοοοοοο τελεια νεα!!!Με το καλο τώρα.

Ρε Χρυσα μου τι να πω.Πολυ ταλαιπωριεστε ρε σεις.Κριμα ο καημενουλης.

Νατασουλα μου καλα αποτελεσματα την Παρασκευη!!!!

Αναστασια μου εμεις δεν εχουμε κοιμηθει ποτε πάνω απο 3 ωρες.Οποτε μη ρωτας.Αστα κοριτσι μου.Για να ξεκουραστω πολλες φορες ή κοιμαμαι εγω μαζι του ή στελνω τον αντρα μου.

Μητσακι καλα αποτελεσματα και περαστικα στη Βασιλικη.Πω πω ποναει πολυ το καυτο λαδι. :?:?:?

Αχ σημερα αρχιζει το νησι ε;;;ΚΑι γενικως χειμωνιαζει.Για πολυ χουχουλισαμα ειναι.

τελικα χθες πήγαμε Γλυφαδα.Ωραια ητανε αλλα παντου καπνιζανε. :twisted::twisted::twisted:

ΕΡΩΤΗΣΗ.Το σολωμό ή τον ξιφία μπορω να τον κανω στο γκριλ;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιωτα φυσικα και μπορεις..απλα η θα παρεις ενα σχετικα λιπαρο και λεπτο κομματι η θα το μαριναρεις για να γινει πιο ζουμερο γιατι ειναι ψαρια - οπως και ο τονος- που στεγνωνουν στο γκριλ

Μιτσακι τι παθατε καλε...οχουυυυ το καημενουλιιιι..περατσικα ρε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μόλις έφαγε το μπουμπούκι μου φιλέτο σολομού με πατάτες βραστές και σπανάκι!!!....τώρα τρώει ψωμάκι με τυράκι!!!! :?

Λοιπόν Παναγιώτα να σου πω για την επίστροφή χρημάτων:

λένε ότι μια οικογένεια 4 ατόμων καταναλώνει περίπου τον μήνα 250 ευρώ ρεύμα, νερό και φ. αέριο, αν η οικογένεια καταναλώσει λιγότερα π.χ. 200ε τον μήνα τότε στο τέλος της χρονιάς έχεις επιστροφή χρημάτων!...και την επόμενη χρονία βάζουν μικρότερο όριο π.χ. 220ε..... και το αντίθετο βέβαια αν καταναλώσεις πιο πολύ στο τέλος θα πληρώσεις τη διαφορά!!.....έτσι εμείς είχαμε επιστροφή 450ε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μμμ, εγώ θα διαφωνήσω Χρυσα μου :D

Ο σολωμός είναι πολύ λιπαρό ψάρι και δεν στεγνώνει ευκολα εκτός και αν τον παραψήσεις.

Πάντως ηθελα κάτι άλλο να πω.. Εχω την εντύπωση ότι δεν κάνει οι εγκυες να τρώνε σολομό...

Ενώ είναι τίγκα στα καλά Ω3 έχει ψηλά επίπεδα υδραργύρου και νομίζω ότι δεν κάνει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είναι για γέλια αλλά και για κλάματα!!!!

"Διαβάστε τι έγραψε μαθητής στην Έκθεση για την 28η Οκτωβρίου!

Η 28η Οκτωβρίου είναι μια πάρα πολύ σπουδαία μέρα.

Η 27η Οκτωβρίου και η 29η Οκτωβρίου δεν λένε και πάρα πολλά πράγματα.

Η 26η Οκτωβρίου κάτι λέει άμα σε λένε Δημήτρη...

Ο Δημήτρης Καλπακλής που τον λένε Δημήτρη και πάει Δευτέρα, χαίρεται πάρα πολύ

που τον λένε Δημήτρη γιατί γιορτάζει και παίρνει πάρα πολλά παιχνίδια και είναι

πάρα πολύ τυχερός. Ενώ άμα σε λένε Νεκτάριο δεν είσαι και πολύ τυχερός, γιατί

κανένας δεν ξέρει πότε γιορτάζουν οι Νεκτάριοι. Κάποτε πρέπει να γιορτάζουν οι

Νεκτάριοι, γιατί ένα παιδί που το λένε Νεκτάριο μού είπε ότι κάποτε γιορτάζουν

ακόμα και οι Νεκτάριοι, αλλά επειδή κανένας άνθρωπος στον κόσμο δεν ξέρει πότε γιορτάζουν οι

Νεκτάριοι, αυτό το παιδί είναι πολύ στενοχωρημένο και τρέχουν και οι μύξες του. Η 28η Οκτωβρίου είναι μια πάρα πολύ σπουδαία μέρα άμα πέφτει Δευτέρα, γιατί έχουμε τριήμερο και πάμε εκδρομή στο χωριό του μπαμπά μου. Εκτός αν δεν πάμε, γιατί η μαμά μου δεν χωνεύει τη μαμά του μπαμπά μου, ενώ χωνεύει πάρα πολύ τη δική της μαμά που δεν τη χωνεύει ο μπαμπάς μου, οπότε μπορεί να μείνουμε και σπίτι. Εμείς τα παιδιά είμαστε πάρα πολύ περήφανα που έχουμε την 28η Οκτωβρίου.

Γιατί πριν γίνει η 28η Οκτωβρίου, είχανε να γιορτάζουνε μόνο την 25η Μαρτίου.

Την 28η Οκτωβρίου πηγαίνανε σχολείο κανονικά γιατί δεν υπήρχε 28η Οκτωβρίου. Δηλαδή υπήρχε 28η Οκτωβρίου, αλλά κανένας δεν το έκανε θέμα γιατί δεν είχανε μπει οι Γερμανοί. Έπρεπε πρώτα να μπουν οι Γερμανοί και μετά να γίνει μια μέρα της προκοπής.

Εγώ είμαι πολύ περήφανη Ελληνοπούλα. Νιώθω ένα ρίγος. Και μόλις το είπα στη μαμά μου μού έβαλε θερμόμετρο και είχα 37,4 και μου έδωσε σιρόπι και μου πέρασε το ρίγος. Η γιαγιά μου νιώθει ένα ρίγος από μόνη της, γιατί εκείνη την έζησε την 28η Οκτωβρίου και πρέπει να την πέρασε πάρα πολύ ωραία.

Η κυρία Χρυσάνθη, η δασκάλα μας, μας είπε ότι την 28η Οκτωβρίου ήρθε ο Ιταλός πρέσβης στο σπίτι του Ιωάννη Μεταξά, νύχτα, χωρίς να τηλεφωνήσει πρώτα και τον ρώτησε αν μπορούν να πάρουνε την Ελλάδα και να την έχουνε για δικιά τους σ' όλη του τη ζωή. Και ο Ιωάννης Μεταξάς τσαντίστηκε που τον ξυπνήσανε και είπε «ΟΧΙ». Κι αυτό το «ΟΧΙ» το είπε πολύ ηρωικά γι' αυτό κι εμείς το λέμε «το ηρωικό ΟΧΙ».

Κι εμένα όταν ήρθε η Χαρούλα σπίτι μου, μου ζήτησε όλες μου τις Μπάρμπι και τη Σίντι αστροναύτη, της είπα ηρωικά «ΟΧΙ» γιατί δεν είναι καθόλου ευγενικό αυτό που έκανε ο Ιταλός πρέσβης και η Χαρούλα. Άμα θέλεις να χαρίσεις κάτι το κάνεις από μόνος σου. Κι ο κύριος Μεταξάς δεν ήθελε να χαρίσει την Ελλάδα ούτε εγώ τη Σίντι αστροναύτη.

Και μετά τους πολεμήσαμε τους Ιταλούς. Δηλαδή, εγώ δεν τους πολέμησα γιατί δεν

είχα γεννηθεί ακόμα. Ούτε ο μπαμπάς ούτε η μαμά. Η μαμά δεν ξέρω πότε γεννήθηκε

γιατί όποτε τη ρωτάω «μαμά, πόσων χρόνων είσαι;» μου απαντάει «μήπως είδες το

Βετέξ της κουζίνας;».

Και τότε όλοι οι Έλληνες βγήκανε έξω και φιλιόντουσαν κι εμένα δεν μου

αρέσει να με φιλάνε οι φίλες της μαμάς μου γιατί έχουνε σάλια. Αλλά εκείνη η

μέρα ήτανε πολύ σπουδαία και δεν τους ένοιαζε τους ηρωικούς Έλληνες που

σαλιώνανε ο ένας τον άλλον.

Και τώρα, από τη χαρά μας βάζουμε την ελληνική σημαία στο μπαλκόνι. Όμως

εμείς δεν βάζουμε την ελληνική σημαία, γιατί όταν μετακομίσαμε τη χάσαμε.

Και κάθε 28 Οκτωβρίου ντρεπόμαστε πάρα πολύ, αλλά τον υπόλοιπο χρόνο το ξεχνάμε

και δεν πάμε να αγοράσουμε μια καινούργια. Αυτά και ελπίζω να μην ξαναρθούν οι

Γερμανοί. Ελπίζω επίσης η έκθεση να είναι τρεις σελίδες και ελπίζω μετά να πάμε

στο Βίλατζ Σέντερ, γιατί δεν έχω δει ακόμα το Σκούμπι Ντου.

Ζήτω η 28η Οκτωβρίου!"

:!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ερη εξαρταται απο το φιλετο..γιατι οσα ετυχε να παρω- κατεψηγμενα- ηταν θεοστεγνα..για φρεσκο ναι δε θα διαφωνισω...παντως εμενα ο σολωμος μου αρεσει στον ατμο η ποσε...

Καλα Αρτζ...καλοοο...ρε συ...κι'ομως ειναι πραγματικη εκθεση...φενταζομαι τι θα γραφουν τα δικα μας...αλοιμονο στα ματακια μας!!!!

Εγω θα κανω σημερα μπιζολες στο φουρνο με λαχανικα....τις εχω να μαριναρονται απο χτες το βραδυ στο ψυγειο..αμα δεν ηταν να φαει και ο μικρος..χαλαρα θα τις τιγκαρα στο κοκκινο κρασι και στο μελι...αλλα,.....

Λετε να του κανω μια χορια αυτουνου,...αλλα δεν εχω μικρη γαστρα...κλαψ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγώ όταν ήμουν έγκυος έτρωγα μέρα παρά μέρα σολομό!!! το ίδιο και κατά την διάρκεια του θηλασμού!!!....μου αρέσει και μένα, αλλά μου αρέσει και ο γαύρος και δεν μπορώ να βρω εδώ!!!! :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γυρησαμε απο την παιδιατρο...

την αλλεργια μου μεσα

Μ'αρεσει που ο αντρας μου θελει και δευτερο λυσσαλεα...να κανω αλλο ενα μωρο το οποιο θα υποφερει απο αλλεργιεσ.

Εχοθμε συνολο 12 δοντια...8 μπροστινα και 4 τραπεζιτες που σκασανε...βεβεια μεχρι να τους δω εγω σαν δοντια..θα περασει κανενας μηνασ..ειπαμε ο Χριστοφορος τα βγαζει δυο - δυο..

Απο υψος ειναι 80 εκατοστα και 11350...ξαναπηρε το βαρος που εχασε οταν ηταν αρρωστος συν 50 γραμμαρια.

Κατα τα αλλα πρεπει να ντισω τα χαλια με σεντονια, να αλλαξω τα μαξηλαρια μας απο πουπουλενια σε συνθετικα, να ξεσκονιζω μερα παρα μερα...να βαζω ηλεκτρικη καθ εμερα...δεν μπορω αλλο..ολη μου τη ζωη η θα καθαριζω η θα μαγειρευω....

θα τα πεταξω ολα τα χαλια..και τις κουρτινες..και τις κουβερτες..ΟΛΑ!!!!!...κουραστικα

Περισυ ειχαμε τα δερματικα φετος αυτα...δεν μπορω αλλο..μια ζωη θα τα εχω δηλαδη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας....

Καλέ ούτε μια δεν αναρωτήθηκε που είμαι;;;;;

Θα γεννήσω και χαμπάρι δε θα πάρετε...

Συμπεθέέέέέέρεεεεεεεεεες ακούτε;;;;;;;;;;;; :lol::lol::lol::lol:

Είμαι... κουρέλι να το πω;;;; Πτώμα να το πω;;;;

Ψόφησα σήμερα. Καταρχήν ξύπνησα 8.30 πήγα γιογκα μετά πήγα στον μπαμπά μου να πάρω ψάρια που έβγαλε,ταχυδρομείο και μετά στο σπίτι. Έφτασα 11.30 και η καθαρίστρια ήταν πάνω. Κατεβάσαμε όλες τις κουρτίνες του σπιτιού και άρχισα να πλένω. Καθάρισα 3 κιλά ψάρια, βγήκα για κάτι ψώνια μαγείρεψα το ψαράκι σαγανάκι για την Ειρήνη και στις 2.45 πέσαμε για ύπνο τα 2 μας. 3.45 χτύπησε το ξυπνητήρι γιατί 4.30 είχαμε κολύμπι. Γυρίσαμε 6 παρά από το κολυμβητήριο έκανα ένα μπάνιο συμμάζεψα τα σιδερωμένα ρούχα που άφησε η καθαρίστρια και έβαλα τα ψάρια στην ψηστιέρα να ψήνονται καθότι δεν είχαμε φάει ούτε ο Δημ ούτε εγώ όλη μέρα. Με τα πολλά στις 9.30 έβαλα την Ειρήνη για ύπνο και τώρα προσπαθώ να βρω θέση για να βολέψω τη μέση μου... :?:?:?

Αύριο το πρόγραμμα έχει ΙΚΑ το πρωί και αεροδρόμιο μετά οικογενειακώς για να δει τα αεροπλάνα η Ειρήνη!!! :lol::lol::lol:

Επίσης η μικρή κατενθουσιάστηκε στο babyswimming. Έκανε σαν την τρελή!

Μανούλα δεθ κάνω κολύμπι έλεγε συνέχεια!!! Ήπιε και τη μισή πισίνα...

Πολύ γέλιο! Το καλό είναι οτι το τμήμα άρχισε τώρα και είμαστε μόνο 2 μαμάδες+2 μωρά!

Ακόμη...

Γιατί δεν παίρνετε άλλα ψάρια;;;

Έχει τόσο νόστιμα ψάρια αυτήν την εποχή και αγοράζετε ξιφία και σολωμό;;;

Θου θα σε πάρω α'υριο να σου πω τί συνεννοήθηκα μαυτήν γιατί εκέινη η βδομάδα που λέμε είναι της 28ης...

Χρύσα τέλεια.... :shock::shock::shock::shock:

Παίρνε ρε συ καμια γυναίκα που και που να σε βοηθάει...

Γωγώ αηδονάκι η Ιωάννα!

Φτου φτου! Στροφάρει το πουλάκι μου! Μπράβο! Το νινί το ξαναένιωσες;;

Αφροδίτη τέλεια!

Άντε πες μας περισσότερα όμως...

Μόνο αυτό;;; Τί ΠΗΤ σου έδωσε;;

Αrgi η δική μας παιδίατρος έχει 3 αίθουσες αναμονής αλλά νομίζω οτι είναι η μόνη στη Θεσ/νίκη (αν όχι στο Β.Ελλάδα) :?:?:?

Νατασούλα έχεις αγωνία για την βιοψία;

Όλα καλά να πάνε.

Γιώτα πες νέα από το κολύμβητήριο...

Άντε!!!!

Παναγιώτα μου ακόμη ξυπνάει ο Νικόλας; Κάθε βράδυ;;;

Οι μετρήσεις πως πάνε;;;

Αναστασία έφαγε τπτ ο Σπυράκος σήμερα;;;

ΜαρίαΙωάννα αφού έτσι ένιωσες καλά έκανες!

Έχεις χρόνο μπροστά σου να κάνεις το μεταπτυχιακό!

Μιτσάκι μου καλά αποτελέσματα και άλλο κακό να μην σας έβρει... :?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βλεπω το νησι..περισι πηγα...

παναγιωτα ξερω οτι ξιφια κ τονο στη εγκυμοσυνη δε κανει..

αυριο αντι για 11 θα παω δουλεια 10 :twisted:

εχω ανταυγειες..

φιλια σε ολες..

α σες δηλ θα καθαριζεις καθημερινα κτλ?????????? :o

πλακα κανεις... :(:(:(:(

ρε νατασα μονο που τα διαβασα ψωφησα..

το σαγανακι πως το κανετε?

ωαρι με λαχανικα?

εγω δε τα ξερω αυτα..

ψαρι με λαχανικα???δηλ?

δε μπορει η κοπελα νατασα δηλ? :(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!!

καλε ποσαγραψατε???????????? πω πω πω γλωσσοκοπανες!!!! :lol::lol::lol:

επειδη δε θυμαμαι ΤΙΠΟΤΑ απολυτως θα ευχηθω γρηγορα περαστικα σε ολα τα αρρωστα μωρακια!!

γωγουλα πως εισαι? καταλαβες αλλη φορα το νινακι?

χρυσα νατασουλα νατασα θουλαρα γιωτα βενετια μου τα φιλια μου!!

οι υπολοιπες τι κανετε??

γεννησε η γυναικα του πρωτου ξαδερφου του αντρα μου..

κοριτσια εκανε ενα αγορακι 4500 και 55 ποντους!!!!!!!! :o:o:o ολοκληρο θηριο εβγαλε1!!

και παρα τα ζορια των γιατρων το εκανε τελικα φυσιολογικα!!!!

εμεις καλα ειμαστε, εχει αρχισει και με ενοχλει λιγο ο λαιμος μου, ελπιζω να μην εχω κολλησει τιποτα απο το σχολειο.. κανω γαργαλες με ενα ηπιο αντισηπτικο και προσεχω γενικα πολυ.. μετα τα περσινα φοβαμαι μην αρρωστησει ο μικρος παλι.

βρηκαμε γιατρο για να κανει την επεμβαση του αντρα μου. θα την κανουμε στο παπαγεωργιου και την τεταρτη θα παει απο εκει για τις λεπτομεριες..

επισης πηγαμε σε οδοντιατρο σημερα γιατι με ποναει ενα δοντι, δεν εχω τιποτα ευτυχως αλλα ο τολης πρεπει να κανει 3 σφραγισματα!! απο αλλου το περιμεναμε, απο αλλου μας ηρθε..

κανω κοτοπουλο στο φουρνο με ρυζακι για αυριο και πρεπει να το περιμενω κανενα μισαωρο ακομα... και νυσταζω!!!!!!!!!!!

χτες ο αναστασης ανοιξε το συρταρι απο το συνθετο, πηρε ενα cd, ανοιξε το homme cinema, εβγαλε εκεινο που ειχαμε μεσα και προσπαθουσε να βαλει το αλλο!!! εχει πολυ γελιο!!!

σημερα ανοιξε παλι το συρταρι, εβγαλε το ποντικι, το αφησε πανω στον καναπε που ακουμπαμε το λαπτοπ, εφερε τον φορτιστη και με φωναζε να του βγαλω το λαπτοπ για να του βαλω τραγουδια!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αχ πολυ γρηγορα μεγαλωνουν....

σας φιλω ειμαι κομματια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας,

σήμερα πάλι ξύπνησα πιο πρωί γιατί ο Λουκάς ΄πρέπει να είναι στις8.00 στο σχολείογιατί φεύγουν για να πάνε κεδρομή στην πυροσβεστική!!!!,

Χρύσα, πολύ κουραστικά και μόνο που τα διάβασα, όπως λέει και η Νατάσα πάρε καμμιά γυναίκα και την μαμά σου να εναλάσσεστε γιατί μόνη σου κάθε φορά δεν λέει........καλά που δουλεέυεις κιόλας και ξεχνιέσαι και ξεκουράζεσαι!!!!....κρίμα και για τον Χριστόφορο γιατί δύσκολο να είσαι αλεργικός σε όλα!!!! :(

Λένα και η δικιά μας το ίδιο έκανε εδώ και πολύ καιρό, με το DVD, αλλά από τότε όλο "μη" είμαι....είπαμε ελευθερία αλλά όχι και να μας τα χαλάσουν όλα!!!

πάω γιατί δεν θα προλάβουμε στο τέλος.....

α ξέχασα να σας ενημερώσω: σήμερα, αυτή την ώρα δλδ, 7.20 έχουμε 0.1 έξω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μια γλυκιά καλημέρα απο το βροχερό Αιγαίο!!!μουντή η μερα σημερα !!αλλα ο καιρος ζεστος!

δεν προλαβα να διαβασω οπότε δεν σχολιάζω! εαν βρω χρόνο ίσως αργότερα,γτ πνίγομαι απο δουλειά!!!!

εχθές πήγαμε στο πρωτο μάθημα κολύμβησης! η πισίνα ζεστή ειμασταν συνολικα 3 μωρακια(ναι ναι κ εγω μωρακι ειμαι!χεχε) 2 κοριτσακια κ ενα αγορακι ,2 μαμαδες κ ενας μπαμπας! η μικρη ξετρελαθηκε! να εισασταν απο μια μερια να τη βλεπατε,λες κ την ειχε εμφυτη τη κολύμβηση ! θα αρχισω α πιστευω οτι ειναι γονιδιακο καθώς ο μπαμπας της εκανε πρωταθλητισμο στο μονοπεδιλο!

αυτα γ την ωρα ,ξεκιναει δουλειά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααααααααααα!!!!!

Εδω βρέχει και εχει ανεβει και η θερμοκρασια.Οτι πρεπει δηλαδη για να κολλησεις ιωση.

Καλη μερα νε εχετε όλες σας ειτε στη δουλεια ειτε στο σπιτι!!!!

Νατασα κουραστηκα και μονο που σε διαβασα.Πω πω.Χαλαρωσε λιγακι ρε συ.

Οι μετρησεις καλα πάνε!!!!ΚΑι ναι ο Νικολας συνεχιζει ακαθεκτος να ξυπναει!!!!! :lol::lol:

Κοριτσια συνηθως τσιπουρες παιρνουμε αλλα ειπαμε για αλλαγη να παρουμε και τιποτε αλλο.Δεν κάνει να φάμε σολωμο και τονο;;;Δεν το ηξερα.Μεχρι και η διαβητολογος μου εχει βαλει στη διατροφη τόνο σε νερο. :-?:-?:-?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...