Μετάβαση σε περιεχόμενο

To εξπρες του βυζονυχτίου Νο19 και το πάρτυ συνεχίζεται!!


Recommended Posts

:lol::lol::lol: βρε αργυρω που ζεις??????αααα γερμανια ξεχασα!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

οσον αφορα την δουλεια...εγω πριν παντρευτω δουλευα μεχρι 7-8-9 το βραδυ...

αφου παντρευτηκα μεχρι τις 6-7 και απο τοτε που εκανα τον μικρο οσο μπορω λιγοτερο...

και νιωθω και ασχημα και τυψεις αλλα δεν μπορω να κανω αλλιως..δηλ., κανω αυτα που πρεπει και τα αφηνω για αυριο τα υπολοιπα..δεν μου αρεσει αλλα... :oops:

καλη χρυση η δουλεια δεν θα μπορουσα με τιποτα να μην δουλευα αλλα ο μικρος ειναι ολη η ζωη μου πλεον..ολα τα αλλα..

οκ χρυσα αμα παρω θα σου πω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 970
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γεια σας

γυρισαμε κι εμεις

ειχαμε παει να κανουμε το εμβολιο της γριππης του μικρου

αχχχ παει το μπουτακι αχχχχχ

εμας παντως η παιδιατρος επειδη εχει μονο μια αιθουσα αναμονης τα βρεφακια τα εβαζε κατευθειαν στο ιατρειο μεσα(και τα εξεταζει παντα πρωτα)

και αν καποιο παιδακι ειναι αρρωστουλικο καθεται εξω απο το ιατρειο σε εναν προθαλαμο που εχει καναπε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα..τι κανετε?

μαριαιωαννα για τα παιδια σου το κανεις οποτε δε νομιζω να το μετανιωσεις..το μαλλι καλο ε?

περαστικα σας..

νατασουλα κανει κανονικα 2-3 θηλασμους..δηλ 3 κανει μονο κυριακη δευτερα που τον κοιμιζω μεσιμερι

αφρουλα αντε περιμενω νεα πως κ πως..

αργι εδω δε παιζει τετοιο συστημα με δωματια..ειναι απο αλλο κοσμο

σες παλι παιδικο δε πηγε το καμαρι μου ε? :( περαστικα ρε συ..

αφρο για δωματιο που ειπες..επειδη ειναι μακροστενο κ εκει που ειναι η ντουλαπα εχει πανω δοκαρι..κ μου κλεβει χωρο..

οποτε τη καινουρια που θα κανω θα τη βαλω αλλου..να κερδισω χωρο

μιτσακι ευχομαι να τα πηγες τελεια..δε σε φοβαμαι..

βενι να δω ποοοοτε θα τα πουμε..καλε γιατι εγινε ξινο εμτο πορτοκαλι?[

μπεμπουθλης φιλια στο σπυρο..

να ρωτησω..μωρο 4,5 μηνων ειναι καλο το το εχουμε ορθιο?κ να το περπαταμε?

γιατι μια φιλη θα με χαζεψει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να ρωτησω..μωρο 4,5 μηνων ειναι καλο το το εχουμε ορθιο?κ να το περπαταμε?

γιατι μια φιλη θα με χαζεψει.

όχι βέβαια!!!, αχ θα του καταστρέψει την μεσούλα!!! :shock: αυτό το παιδάκι δεν κάθεται καν!!!

στον δικό μας παιδίατρο έτσι είναι, δεν ξέρω για τους άλλους εδώ παιδιάτρους!!!, έχει και 3 δωμάτια εξεταστήρια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έγραψα ένα κατεβατό και χάθηκε... :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Δεν ξαναγράφω...

Το ΣΚ ήμασταν οι δύο μας με την Ιωάννα και έχω να πω ότι είναι ΜΕΓΑΛΟΣ ΕΡΩΤΑΣ η κόρη μου...Τρελά σκηνικά που με τρελαίνουν...Φτιάχναμε μαζί τα παπούτσια μου (καλοκαιρινά-χειμωνιάτικα), της άρεσε τρελά, άνοιγε κουτιά κλπ και αφού τελειώσαμε, είχα αφήσει κάτι παπούτσια έξω να τα μαζέψω να τα δώσω στη μάνα μου...Και της λέω για πλάκα "Ρε Ιωάννα μου δεν πας να φέρεις μια σακούλα;;;;" Μου λέει "ναι"..Και σηκώνεται και τρέχει προς τα μέσα...Και έρχεται και τι είχε κάνει;;;;

Είχε δει το πρωί που είχα ανπίξει την κατάψυξη ένα πολυμπάγκ μεγάλο με 2 παγωτίνια μέσα και πήγε άνοιξε την κατάψυξη και μου έφερε τη σακούλα και μου λέει "Μαμά πάγιε κούλα...."Τρελάθηκα...Την έφαγα στα φιλιά..... :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Δεν προλαβαίνω να σχολιάσω..Έχω δουλειά...

Σε όλα τα μωράκια περαστικά...Καλή ανάρρωση...

Αφρο περιμένουμε νέα από γυναικολόγο.....

Νατάσα βάλε φώτο δωματίου.....

Τα φιλιά μου σε όλες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παω σημερα γι καφε σε αυτη τη φιλη..

κ λεω ποτε ξεκινατε τροφες?

κ λεει μαλλον απο 5,5

θηλαζει αποκλειστικα..

λεω εγω δε εδωσα κρεμες.κ λεει α ναι σε πιασαν τα κομπλεξικα σου :shock::shock::shock::shock::shock:

κ μετα με λεει εγω τη βαζω κ ορθια κ να περπαταει

κ λεω καλε δε κανει..κ λεει τι λες?

επειδη αυτη περπατησε 10,5 πρεπει κ το μωρο της..απο τι εχω καταλαβει βιαζεται να περπατησει

αφου οταν πηγα μια φορα ηταν 2 μηνων..κ το ειχε μπρουμυτα..κ λεω καλα το κανεις να δυναμωσει ο σβερκος..κ λεει κ να μπουσουλισει γρηγορα. :?:?:?

μα τι θελει να μπει στο γκινες?

τι να πω..ο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θου καλά η φίλη σου είναι.....γεια σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :?:?:?:?:?:?:?

Αλλά να σου πω κάτι;;;;Κι εγώ θεωρώ λίγο κομπλεξικά το δε δίνω κρέμες, σοκολάτες, καραμέλες κλπ κλπ κλπ......

Κι ας έδωσα στην Ιωάννα μόνο 1 μήνα ρυζάλευρο και ποτέ μπισκοτόκρεμες κλπ....Μη με παρεξηγήσετε, αλλά εσείς σαν παιδιά δε θέλατε να δοκιμάσετε σοκολάτες, κρέμες κλπ;;;;;;

Δεν μπορώ με τις υστερίες...

Κι εγώ απαγορεύω σε άλλους να δίνουν στην κόρη μου πράγματα που δε θέλω, αλλά έχει τύχει να τρώω σοκολάτα και να της δώσω ένα πλακάκι να δοκιμάσει...Δε θα πάθει τίποτα.... :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοιτα λιγο πολυ ολοι με κατι ειμαστε κομπλεξικοι...

εγω πχ εχω θεμα με τις επεξεργασμενες τροφες, με τα πλαστικα ταπερ, και σκευη..οχι οτι δεν χρησιμοποιω μερικες φορες..αλλα υπο προυποθεσεις.

Επισης δεν θεορω απαραιτητες τις κρεμες και αλλα πραγματα...γιατι διαβασα και εψαξα πολυ το θεμα..αν ποτε θα εδινα θα ηταν απο επιλογη...και εν γνωση του τι δινω στο παιδι μου.

Δεν θεορω κομπλεξ του να δινεις η να μη δινει κατι στο παιδι μου..και εμενα εχει φαει..εχει πιει και καφε..και σκασηλα μου οποιος εχει πει τι γι'αυτο..θεορω κομπλεξ πχ να σου λεει καποιος τον οποιον εμπιστευεσαι ομως οτι ξερεις το παιδι σου ΠΡΕΠΕΙ να φαει αυτο...και να μη το δινεις, η να σου λεει ΜΗ ΔΟΣΕΙΣ και εσυ να δινεις γιατι δινουν αλλοι.

Θα σου πω παραδειγμα μιας ξαδελφης μου οπου η κορη της ενα μεγαλο διαστημα δεν ετρωγε τιποτα απολυτως...σε καποια φαση ανακαλυψε τα πατατακια...ε λοιπον ο γιατρος της ειπε να της δινει πατατακια...αρχισε και αυτη να φτιαχνει σπιτικα- απο αυτην πηρα τη συνταγη μου- αλλα για κανενα τριμηνο ετρωγε πατατακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω δεν το θεωρω κομπλεξ αλλα καλη ενημερωση..

δηλ. ναι θα ηθελα σαν παιδι να δοκιμασω σοκολατα

αλλα δεν θα με πειραζε αν ετρωγα υγειας αντι γαλακτος...

και ναι θα φαει παγωτο σοκολατα κτλ αλλα οχι να ειναι τροπος διατροφης...

2-4 χρονων διαμορφονονται οι διατροφικες συνηθειες μας.. καλο ειναι οταν το παιδι μεγαλωσει να εχει μαθει να κανει σωστες επιλογες..δηλ. αν θα εχει χωμι μαυρο-χωμι ασπρο να διαλεξει το μαυρο ή να μην του αρεσουνε τα πολλυ γλυκα λη αλμυρα..δεν ειναι κακο..εγω ετσι κανω και ας με πουνε κομπλεξικια!! μαρθα μαζι σου!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

εμενα του αρεσουνε πολυ τα μπισκοτα κεικ κουλουρια ψωμια..ειναι κακο να προσεχω τι του δινω?

πρεπει να το υδωσω ακνονικο κεικ μην με πουνε κομπλεξικια? πρεπει να συνεχισω να δινω ασπρο ψωμι ενω ξερω πως το μαυρο ειναι καλυετο διατροφικα? οκ θα το φανε εξω αλλα ΕΞΩ.οχι στο σπιτι στην καθημερινοτητα...

καλα γωγω..πολυ πλακα η μικρη!! εγω του λεω φερε αυτο και το φερνει ή το ψαχνει και οταν το βρει τρεχει και λεει ΝΑΑΑΑΑ!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

μαρθα καλα η φιλη σου να το παει και κολυμβηση..για προταθλητισμο..οσο νωριτερα τοσο καλυτερα!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα δεν το συζητώ.....

Και σου λέω στην Ιωάννα έδωσα για 1 μήνα βανίλια ρυζάλευρο πριν ξεκινήσουμε φρουτόκρεμα....

Μετά την έκοψα....Μπισκοτόκρεμα δεν έδωσα ποτέ γιατί θεωρώ ότι το μόνο που προσφέρει είναι περιττές θερμίδες...Όμως δεν κατηγορώ τις μανούλες που δίνουν...

Απλώς με ενοχλεί ο τρόπος που λέγεται κάτι....Δηλαδή άλλο να πεις "δεν ήθελα να δώσω κρέμα στο παιδί μου"...Και άλλο συζητώντας με μια μαμά που δίνει να πεις "Α, εγώ δε δίνω γιατί είναι άχρηστη, βλαβερή κλπ κλπ κλπ"...Αυτό θέλω να πω.... :roll::roll::roll::roll::roll:

ΘουΘου αυτά που λέω καμία σχέση με εσένα.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Χρύσα ο άντρας μου έχει δώσει στην Ιωάννα να βρέξει τη γλώσσα της με ρακή και τζιν λεμόνι.... :shock::shock::shock::shock::shock::shock::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Όπως καταλαβαίνεις υπάρχουν και χειρότερα από τον καφέ.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε ολο με λαθη εγραψα!!!! συγνωμη αλλα γραφω βιαστικα!! :?

εγω οταν εμαθα του μικρου την αλλεργια επεσα σε ενα τρυπακι...χαλια!

θεωρουσα πως επρεπε να κανω παχυνση στον μικρο και για ενα διαστημα εδινα οτι να΄ναι αρκει να τρωει..ενω πριν ετρωγε πολυ ωραια ολα τα υγειινα που του εδινα..

τωρα ευτυχως κουνησα ο κεφαλι και ηρθε στην θεση του..και ειπα να ξανακανω οτι εκανα..

διαβασα και πολυ και ενημερωθηκα και ξεμπλοκαρα..

οταν πηγα στο τεβε που ειπε ο πιδιατρος..κρεμα δεν γραφω γιατι δεν ειναι απαραιτητη τροφη...του λεω μα τι λετε και τι να τρωει να παχυνει???(Μεχρι τοτε εδινα της holle και ξαφνικα αρχισα αυτην που δεν εδωσα ουτε οταν ητανε βρεφος..με ζαχαρη 2 λογιων κτλ κτλ....τοτε συγχιστηκα αλλα το ξανασκεφτηκα και συμφωνησα...και τελικα τρωει πλεον χιλια δυο και κοψαμε την κρεμα..

και γαιτι να μην πεις σε μια μανουλα που θα αρχισει τις στερρες για κατι που εψαξες και που δεν ειναι και οτι καλυτερο? ειναι κομπλεξισμος αυτο? και οτι θελει ας κανει..εγω αν δεν ειχα το σαιτ να μαθω τοσα πραγματα θα εδινα οτι ηξερα..αλλα χαιρομαι που εδωσα και δινω οτι μου εμαθαν.. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγώ επιμένω τα παγωτίνια τα έφαγες? :lol::lol::roll::roll:

εγώ στον Λουκά έδωσα κρέμα για 1, 2 μήνες μετά τον χρόνο, η μικρή δεν ξέρει τι θα πει κρέμα ή μπουκάλι!!!.....ο Λουκάς δεν έφαγε γλυκά, σοκολάτες μέχρι και 3 ετών περίπου, ....αποτέλεσμα να μην του πολυαρέσουν τα σοκολατοειδή, δεν τρώει σοκολάτες μόνο kinder pingui ή milch schnitte!!!

η μικρή ό,τι ανθυγειηνό της δώσεις θα το κατεβάσει, για αυτό και είμαι προσεκτική και αποφεύγω ακόμη και τα σοκολατοειδή!!!! ο άντρας μου όμως θα της δώσει!!!

επίσης όταν πάμε στο ΣΜ να αγοράσουμε κιμά, οι πωλήτριες του τμήματος των κρεατικών θα προσφέρουν στα παιδιά μία φέτα μορταδέλλα, εκεί πάντα λέω όχι ευχαριστώ για την μικρή, ο Λουκάς θα το δεχθεί με ευχαρίστηση!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βενη συμφωνω...εξαλλου οτι μαθουμε να τρωει στο παιδι θα το πριτιμαει μετα...

Εξαλλου εινα ικαι το τι υπαρχει μεσα στο σπιτι..

παντα το ελεγα στις φιλες μου ποπυ εχουν μεγαλυτερα παιδια και που προτιμουν να τρωνε διαφορα σνακ εντος και εκτος σπιτιου..

αμα δεν κυκλοφορουν αυτα τα πραγματα μεσα στο σπιτι σας τα παιδια δεν θα πολυτρωνε.

ΠΧ..αμα δεν εχεις το ντουλαπι τιγκα στις κοκα κολες στα γαριδακια, και το ψυγειο στα σαλαμικα και στις ετοιματζιδες σαλτσες, ειναι λογικο το παιδι να κυκλοφορει και να τα τρωει..

τι θα προτιμισει δηλαδη..να φαει μπανανα η πιτσινια..λεμε τωρα

Ενω αν γεννικα του δινεις πιο υγειηνες επιλογες δεν θα τα πολυαναζηταει και εκτος σπιτιου..

φανταζομαι κανενα παιδι δεν θα προτιμισει ενα ψωμι με λουκανικο και πατατες απο το σουπερ σαντουιτσ που του εφτιαξε η μαμα που ειναι νοστιμοτατο και εμφανισιακα ομορφο ..

ουτε ενα ετοιμο κεικ απο το μνιααααμμμ κομματι σπιτικο κεικ με διαφορα "καλουδια απο πανω η μεσα"

Ασχετο Βενη αλλα το δικο σου καροτοκεικ θα το καθιερωσω...αρεσει και στον μπαμπα μου πολυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου, [smilie=love9.gif]

εγώ έχω θέμα με τα πεθερικά μου.. Είμαι σίγουρη ότι τρώει πολύ ζάχαρη μέσα στο 9ωρο που τον κρατάνε..

Έτσι όταν τον παίρνω εγώ σπίτι δεν θέλω να του δώσω σχεδόν τίποτα γιατί ξέρω ότι θα έχει κατεβάσει σίγουρα όλα τα σκατουλάκια του κόσμου..

Για να είμαι δίκαιη κάνει μια προσπάθεια η πεθερά μου αλλά πολύ επιφανειακή και αυτό επειδή εγώ είμαι σχετικά αυστηρή..

Αν ήταν στο χέρι του Κώστα θα έτρωγε οτιδήποτε σοκολάτα – ζάχαρη – μπισκότα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η πεθερά της αδελφής μου έδινε στον ανηψιό μου σοκολάτες και άλλα γλυκά και του έλεγε ότα τα γλυκά θα τα λέμε με κωδικό (για να μην το μάθει η αδελφή μου!!!! :evil: ) και τυχαία το έμαθε από τον ανηψιό μου, μια μέρα τον ρώτησε τι έφαγε και της είπε τον κωδικό (δεν θυμάμαι ποιός ήταν) και της αποκάλυψε ότι ήταν γλυκά!!!! κάνουν έξέταση και ήταν φουλ στη χοληστερίνη το παιδί!!!!

και η αδελφή μου απέφευγε να του δίνει γλυκά στο σπίτι γιατί υποψιαζόταν ότι κάτι "ύποπτο" γινόταν στο σπίτι της πεθεράς!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βένι συμφωνώ απόλυτα στις διατροφικές συνήθειες...Κι εγώ μαύρο ψωμί του τοστ δίνω στην Ιωάννα...Κι όχι σίκαλης..Μόνο ολικής αλέσεως...

Επίσης, τρώει 4-5 φρούτα την ημέρα....Προτιμώ να της δίνω φρούτα αντί για κουλούρια, μπισκοτάκια κλπ...π.χ πάει στο πάρκο και ενώ όλα τρώνε κρουασάν, κουλούρια κλπ, η κόρη μου τρώει αχλάδι, μήλο κλπ...Και την κοιτάνε σαν ούφο και της λένε της πεθεράς μου οι άλλες γιαγιάδες..Μωρέ να της δώσουμε λίγο κουλουράκι να φάει;;;;;; :evil::evil::evil::evil::evil::evil: Λες και άμα θέλει κουλουράκι, δεν ξέρουμε εμείς να της πάρουμε.... :evil::evil::evil:

Χθες έτρωγε ρόδι, εγώ σοκολάτα και της έλεγα Ιωάννα θελεις σοκολάτα;;;Και αυτή μου έλεγε: "Όχι.... όδι, όδι..."

Απλώς εγώ διαφωνώ με τo ύφος ορισμένων μαμάδων...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγω της αρεσε το ροδι;;; εμενα του Χριστοφορου του αρεσε πολυ!! Επισης του αρεσει και το λεμονι..του δινω φετες και το γλυφει.

Η μανα μου ενα διατσιμα του εδινε μπισκοτα με το γιαουρτι...γκρρ..τις λεω γιατι;;; μου λεει μα ετσι ειναι πιο νοστυμο..μα αφου το ετρωγε σκετο γιατι να βαλω μεσα μπισκοτο..τωρα κανει το ιδιο η πεθερα μου..λες και ο Χριστοφορος τετοια μπαλα που ειναι εχει αναγκη απο επιπλεων θερμιδες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μην ανοίγετε κουβέντα για παππούδες....Έχω πολλά να πω και σήμερα!!!!! :evil::evil::evil::evil:

Χθες ήρθε επίσκεψη ο πεθερός μου...Όταν ήταν στο δρόμο με παίρνει και μου λέει "Θες να σου φέρω σοκολάτα ή κανένα γλυκάκι να φας;;;;" Του λέω "Ναι, φέρε μου μια σοκολάτα...." Μου λέει στην Ιωάννα τι να φέρω;;;;;Του απαντάω "Τίποτα...Μόλις έφαγε"...Μου λέει να φέρω μια άσπρη σοκολάτα για το κορίτσι...Του λέω όχι...Δε θα την αφήσω να τη φάει.....

έρχεται μου φέρνει εμένα μια σοκολάτα και φέρνει και ένα κουτί με 2 κομμάτια καρυδόπιτα και μερικά μελομακάρονα και ένα κουτί με κουραμπιέδες...Παίρνει την Ιωάννα αγκαλιά και της λέει "έλα αγάπη μου να φας γλυκό".....Και ανοίγει το κουτί με την καρυδόπιτα...Του λέω "Μην της δώσεις...Έχει φάει..Δε θέλω να της δίνω τέτοια"....Και μου λέει "Έλα μωρέ..Μια μπουκίτσα...Τι θα πάθει;;;Εσύ γιατί τρως σοκολάτα;;;;;" :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Της δίνει μια μπουκίτσα, την πάιρνω από την αγκαλιά του και λέω "τέλος...αμα θες να της δώσεις να φάει, πάρε πορτοκάλι και δως της"....Καθαρίζψω ένα πορτοκάλι, το τρώει η Ιωάννα...

Μετά από καμια ώρα ήθελε ο κύριος να φάει γλυκό και της λέει "Ιωάννα έλα να φάμε γλυκό"...Και του λέω.."Εσύ φάε ό,τι θες...Στο παιδί δε θα διανοηθείς να δώσεις...Θα γίνειν της πουτάνας"....Δεν της έδωσε....

Η Ιωάννα μπορεί να τρώει και να ζητάει μαμ όλη την ώρα...Και όταν την ακούει ο πεθερός μου, μου λέει τι να της δώσω να φάει;;;Του λέω τίποτα...Έχει φάει του σκασμού...

Και γυρίζει και λέει στη μικρή "Τι να σου κάνω Ιωάννα μου;;;;;Δε με αφήνει η μάνα σου να σου δώδω να φας...Νομίζει ότι είσαι χοντρή".... :evil::evil::evil::evil: Τον διαολοστέλνεις μετά ή όχι;;;;; :evil::evil::evil:

Ευτυχώς που δεν μένει εδώ, αλλά χιλιόμετρα μακριά και τη βλέπει λίγες ημέρες το μήνα...Αλλιώς θα ήμασταν....... :evil::evil::evil::evil::evil:

Αρζτι όχι....Δεν έφαγα τα παγωτίνια...Τα πέταξα στα σκουπίδια.... :lol::lol::lol::lol:

Χρύσα πεθαίνει για ρόδι....Μουκώνεται...Δεν προλαβαίνει να καταπιεί και έχει βάλει την επόμενη μπουκιά στο στόμα... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το ύφος που λες βρε Γωγουλίνι είναι σχετικό.. Γενικά μάλλον παρεξηγούμε κάποια λόγια που μπορεί να μας ακούγονται κάπως

αλλά τελικά αυτός που τα λέει να μην τα λέει όπως το εκλάβαμε εμείς.. wow! Τι έγραψα! :geek::mrgreen:

Τώρα για τις γιαγιάδες θα σας πω τι νομίζω εγώ.. Ειδικά γι αυτές που τα κρατάνε τα παιδιά όπως η δική μου η πεθερά..

Σου λέει «Εγώ τον έχω όλη μέρα, εγγόνι μου είναι, ας τον κακομάθω και λίγο, γι αυτό είναι οι γιαγιοπαπούδες.. Θα τον βάλει η μάνα του σε τάξη..

να περνάει καλά το παιδί εδώ..»

πιστευω ότι αντιδρούν υποσυνείδητα στις οδηγίες των νέων μαμάδων και σου λέει «Αντε τώρα βλακείες λες και εμείς δεν μεγαλώσαμε παιδιά»

Αχ αυτό το λέει συνέχεια η μαμά μου και εκνευρίζομαι!!

Α! Καλά! Αν ήταν η μαμά μου εδώ και τον κρατούσε πιστεύω ακράδαντα ότι θα ήταν χειρότερη από την πεθερά μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ αυτο το κανει μια γειτονισσα μας...

βγαζει η πεθερα μου βολτα τον μικρο...παει αυτος σπιτι της, δειχνει το ψυγειο...λεει κοκο...παει να του δοσει η γυναικα καραμελες...οχι λεει η πεθερα μου, παει να του δοσει κουλουρακι..οχι λεει η πεθερα μου, παει να του δοσει κρουασαν οχι η πεθερα μου..ε μετα βριζει την πεθερα μου..της λεει δεν το ταιζετε τιποτα το παιδι..χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αφροδιτη μου πολυ χαρηκα.αντε με το καλο ν αερθει στο κοσμο :x:x:x:x:x

καλα ρε γωγω ετσι ειπες στο πεθερο?θα γινει της πουτανας? :shock::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο τελεια!!!

Οτο ηθελες...ξερεις τωρα....θα σου παρω ροζ υπνοσακο σαν της Βικυς...χιχιχι..ξερεις τωρα...για το καλοριζικο...χαχαχαχα

Παιδια ολη μερα θελω να παρω την Γιωτα τηλεφωνο..και ολο κατι γινετε..δε με θελει σημερα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...