Μετάβαση σε περιεχόμενο

To εξπρες του βυζονυχτίου Νο19 και το πάρτυ συνεχίζεται!!


Recommended Posts

Την αλοιφη θα κοιτας να μη την τρωει...θα βαζεις στο δαχτυλο και θα την αλοιβεις γυρω γυρω ελαχιστη ποσοτητα γιατι αναγουλιαζει ειναι γεγονος.

Οσα παιχνιδια πλενονται - δηλαδη δεν εχουν μπαταριες βιδες κλπ θα τα πλυνεις με ζεστο νερο και σαπουναδα και θα τα αφισεις να στεγνωσουν καλα, οσα δεν μπορουν να πλυθουν βαλτα 2 ωρες στην καταψυξη, οτα τα υπολοιπα θα παρες απο το φαρμακειο στεριλιουμ για επιφανιες και χερια...το υγρο ομως οχι το τζελ γιατι το τζελ αφινει καταλποιπα, θα βρεξεις ενα πανακι και θα τα σκουπισεις ολα πολυ καλα.

Τα λουτρινα θα τα πλυνεις στο πλυντηριο στους 60 βαθμους χωρις απορροιπαντικο και μαλακτικο, η αλλιως και αυτα κανενα 3 ωρο σε καταψυξη.

Σκουπισε επισης πολυ καλα ολες τις επιφανιες που πιανει στο δοματιο του.

Την κρεμα φανταζομαι σας ειπε 2-3 ημερες;;;;

Να ξερεις οτι μπορει να κρατησει μεχρι και 2 ευδομαδες, αλλα ποναει 2-4 ημερες, μετα εχει θεαματικη βελτιωση, τωρα αιτιες εχει πολλες, απο αλλεργια σε καποιο φαγητο η ελλειψη βιταμινων

Επισης δενειναι μεταδοτικη, το πλυσημο και η απολυμανση ειναι πως επειδη ειναιευαισθητη η περιοχι μπορει να σου κανει ερπητα και αυτο ειναι κατι που δεν θες.

Λενα φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 970
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα σας,

και εμείς έχουμε ωραίο ηλιάκο αλλά και κρύο μαζί, πήγα στον φούρνο σήμερα κατά τις οκτώ και μισή και είχε λίγο κρύο........βλέπω ένα ζευγάρι ηλικιωμένων, ο άντρας γύρω στα 80 και η γυναίκα 75 περπατούσαν αγκαζέ και μπήκαν στον φούρνο για καφεδάκι και να φάνε πρωινό (μπουφέ), μου άρεσε πολύ η εικόνα, φάνηκαν αγαπημένοι και να νοιάζεται ο ένας για τον άλλον!!! :) , μου άρεσε επίσης που σηκώθηκαν και είπαν: δεν πάμε για ένα καφεδάκι, να φάμε και πρωινό? νομίζω σπάνια το βλέπεις, ειδικά στην Ελλάδα, προσωπικά, δεν το έχω δει !!!

εγώ δεν ξέρω αν θα κάνουμε κάτι σήμερα, πώς θα περάσουμε την Κυριακή μας....

περαστικά στους άρρωστους.....η στοματίτιδα θα κάνει τον κύκλο της και θα φύγει, είτε βάλεις κάτι είτε όχι δλδ γύρω στις 2 εβδομάδες!!!

Καλή Κυριακή.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο καιρός πολύ καλοκαιρινός, αφού φοράμε κοντομάνικα!!! :o , τι γίνεται? δεν μπορεί να είναι φυσιολογικό αυτό!!!

εσείς τι κάνετε? πώς περάσατε την Κυριακή?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε εμας εδω βρεχει,μολις ξεκινησε!!!!

αν σταματησει μπορει να παμε και καμια βολτα...

φτιαχνω κεικ με φρουτα και προσπαθω να ταισω τον σπυρο κυνηγοντας τον σε οοοολο το σπιτι με τα κορνφλεικς στο χερι :lol::lol::lol::lol:

μπαααα θα τα αφησω και αν θελει ας φαει...προτιμαει να παιξει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και βουαλα....επιπεφυκιτιδα ξανα!!!!!!!!

Παλη ξανα μανα τα ιδια...δεν μπορω αλλο...μερικες φορες νομιζω πως ο μικρος μαζεψε οτι αχριστο γονιδιο υπαρχει και το ενσωματοσε στο DNA του...

δεν εχει ακομα πρισμενα ματια αλλα εχει πυοδες εκκριματα...ΓΜΤ!!!!!!!! :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Αναστασια στειλε κανεν ακομματι κεικ..και εγω ηθελα να φτιαξω σημερα αλλα που διαθεση....ουτε φαη για αυριο δεν εχω φτιαξει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα μήπως τον σκουπίζεις με την ίδια πετσέτα;;;

Να αλλάζεις κάθε μέρα ή καλύτερα να τον σκουπίζεις με χαρτί κουζίνας...

Και τα σεντόνια σου να προσέχεις!

Γιώτα τέλεια!!!

Και μεις αύριο το απόγευμα έχουμε!

Περιμένουμε εντυπώσεις...

Argi εδώ είχε μια ηλίολουστη αλλά κρύα μέρα...

Αναστασία πέτυχε το κέικ;;;

Εγώ έχω ένα στομάχι χάλια...

Νιώθω μια αηδία και φυσικά δεν μπορώ να φάω τίποτα...

Μπλιαξ μπλιαξ μπλιαξ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ax Νατασα λογω της προηγουμενης επιπεφυκιτηδας ακομ απροσεχω..αλλα σεντονακι ουτως η αλλως αλαγαμε ανα τριημερο και τα μουτρακια του ταγ σκουπιζαμε με αλλη πετσετα...γιατι η λογικη με την ιδια πετσετα που σκουπιζω τον πισινο σκουπιζω και τα πουτρα δε με βρισεκι συμφωνη..απλα μου εκανε εντυπωση...Πεμπτη τελειωσαμε την αγωγη...και τωρα παλη αυτο...

δεν ξερω ισως πρεπει να τον παω σε οφθαλμιατρο..το θεμα ειναι οτι δεν μπορουν μαλλον να προσδιορισουν αν ειναι αλλεργικη η βακτιριδιακη..γιατι αμα ειναι αλλεργικη...πρεπει να μαζευτουν ξανα τα παντα, χαλια κουρτινες κλπ..αλλα βακτιριδιακη απο που;;;;.πιο πολυ απολυμανση στα παιχνιδια δε γινετε....και παιδικο δεν πηγε...ασε που τελευταια χρισημοποιουμε τον μπιντε για πλυσιμο των χεριω του μικρου και μονο...τον βολεβει, εμαθε να τριβει και τα χερακια του...

Εντωμεταξυ σημερα πηγαινοντας κιλκισ..ειδα κατι το οποιο με στεναχωρησε...ενας μπαμπας τρικαβαλο σε παπι με 2 παιδια...χωρις κρανος....εκεινη την ωρα τον σταματησε η τροχαια και του εκαναν ελεγχο...ελπιζω να του πηραν το δηπλομα...οχι δεν τον δικαιολογω καθολου μα καθολου...οση αναγκη και να εχεις...παιρνεις κρανος..αλλιως χρισημοποιεις τα λεοφορεις...ειχαμε παει απο τον παλιο δρομο και ηταν στο υψος των Διαβατων...εκει παει αστικο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε?>>>>>>????????????

καλεα τι παθατε ολες με τη κολυμβηση??????????

εγω θα τον πηγαινα μονο αν τον βουττουσε αλλος..

ασε που δε μα ρεσει...αλλα κ που συνεχεια αποτριχωση :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

λενα επαθα πλακα με το μικρο :lol::lol::lol:

καλα ο κοσμος τι ελεγε?

πεθανε στα γελια??????????????//

αναστασια τι σοκ περασατε καλεεεεεεεεεεεεε

πωπω παανγια μου..θεος φυλαξη..

παναγιωτα μονη 8,20 το πρωι????????????

σες παλι ρε το πουλακι μου..κριμα ρε..

καλε στη καταψυξη αποστειρωνονται?δε το χω ξανακουσει

αργι καλοκαιρινα?δε παμε καλα...

βενετια ρε πως ρισκαρετε να παρετε παπουτσια?

κ αν δε τον κανουν???????????

γιωτα ολα καλα?χαθηκαμε

εγω ειμαι πολυ χαρουμενη..

πρωτον βρηκα κουστουμιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι

απο το αουτλετ..με 55ε απο 104

ειναι βελουδο..σκουρο..σακακι κ παντλονι..το φορεσε ο μικρος κ ειναι γκομενακι...

κ φοριεται κ σε καμια γιορτη..οποτε να ακουσετε για χαρες κ πανυγυρια πεστε μας :lol::lol::lol::lol::lol:

ειχε κ ενα πιο σπορ αλλα δε ηθελα

κ δευτερον κατεληξα πως θα ακνω το δωματιο το παιδικο..βρηκα ντουλαπα πως θα γινει..

αυταααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια γειά σας!

Είμαι ένα κινούμενο ζόμπι. Εξαντλημένη μετά το ΣΚ. Ο καλός μου είχε εφημερία το τριήμερο και οι μικρές δεν με άφησαν λεπτό ήσυχη. Οπότε για να γλιτώσω ήμασταν όλη μέρα σε δραστηριότητες και φυσικά έξω. Βοήθησε και ο καιρός. Τώρα κοιμούνται και εγώ χτύπησα μια φέτα ψωμί με μερέντα για να χαλαρώσω....

Υπάρχω, δεν υπάρχω... ποιός ξέρει;

Καλή σας νυχτα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια .

Πρωινη πρωινη σημερα .

Σημερα το πρωι θα παμε οικογενειακος στο Ελενα να δουμε το σπορακι .

Ευχομαι να ειναι καλα και να ειναι ενα :roll:

Δεν ξερω γιατι εχω ενα φοβο να μην δω δυο σπορακια και μου ερθει ταμπλας :lol::lol::lol:

Περαστικα στα παιδακια

Αργυρο πολυ ομορφο το ζευγαρακι !!

Αναστασια μην τον κινηγας να φαει ετσι δεν θα φαει ποτε .

Μαρθα πεσ πως θα το κανεισ το δωματιο .....θελω να παρω ιδεεσ .

Αθηνα μου χαλαρωσε .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας,

Αφροδίτη με το καλό να δείτε το/τα σποράκι/κια :lol::lol::lol::lol: ,

Χρύσα σκούπισέ τον με τα demakup βαμβάκια, που μετά το πετάς.... γιατί και με την πετσέτα μπορεί να φταίει το απορρυπαντικό, δεν ξέρω τι να πω, πολύ ευαίσθητος είναι!

Αργυρο πολυ ομορφο το ζευγαρακι !!

σε μένα λες? για ποιό ζευγαράκι? :?:

Θούλη μεγειά το κοστούμι, να μας βάλεις φωτό αφού το φορέσει να θαυμάσουμε!!!

Κορίτσια έξω έχει 1,9 βαθμούς μπρρρρρρ!!!!! :o:shock::?

μετά από την χθεσινή καλοκαιρινή μέρα μόνο 1,9 βαθμούς?!

βέβαια μέχρι το μεσημέρι θα πάει 17 με ήλιο αλλά τώρα μόνο 1,9?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!!!!!!!!

κι εγω πρωινη πρωινη :lol::lol: οπως παντα

ο σπυρος αφου μου εκανε την χαρη προχθες να κοιμηθει σερι το βραδυ,χθες απο τις 3:30 ειχαμε παρτυ

τελικα κατεληξε να κοιμηθει στις 5 παρα και σηκωθηκε τωρα

τον ακουω απο το δωματιο του που τραγουδαει!!

αφροδιτακι σημερα θα δεις το νινι ε??? αντε με το καλο!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α το ηληκιωμένο εννοείς! ναι και μένα μου άρεσε, ελπίζω και εμείς μια μέρα να είμαστε κάπως έτσι!! :)

Καλημέρα Αναστασία......

ξέχασα να σας πω ότι η μικρή έγινε ΜΟΝΚ!!!!!, πριν κοιμηθεί πιάνει την ντουλάπα, σαν να την χτυπά ελαφρά :o:shock: , κάθε βράδυ!!!!! :-o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,

Το ΣΚ 'ηταν πολύ κουραστικό, όλο το Σάββατο δουλειές και μαγειρέματα και την Κυριακή ξύπνησα 5:30 για να φύγουμε Κομοτηνή. Τελικά πήγα μόνη μου με την Έλενα και τους γονείς μου οι άντρες μείνανε και περάσανε μια υπέροχη Κυριακή. Εγώ οδήγησα 500χλμ και γύρισα στις 4 πτώμα. Ευτυχώς ο Ηλίας ανέλαβε τα παιδιά και κοιμήθηκα ένα τριωράκι και στάνιαρα. Μετά ξανά μαγείρεμα για σήμερα και ύπνο.

Αφροδίτη με το καλό να δείτε το νινί :)

Γωγώ περαστικά ελπίζω να είσαι ήδη καλύτερα

Χρύσα αν χρησιμοποιείες μαξιλάρι στον Χριστόφορο να του αλλάζεις την μαξιλαροθήκη κάθε μέρα αλλιώς βάζε του μια πετσετούλα εκεί που ακουμπάει το πρόσωπό του για να μην αλλάξεις σεντόνια κάθε μέρα

Μάρθα 55 ευρώ πολύ καλά το βρήκες το κουστούμι

Με το θηλασμό τι κάνατε, συνεχίζει κανονικά ή όχι?

Βίκυ περαστικά στην μαμά σου καλά αποτελέσματα τώρα με την βιοψία

Νατάσα τώρα που άλλαξες γιατρό που θα γεννήσεις?

Βάλε φωτο να δούμε το δωμάτιο

Βενι εγώ δεν αγοράζω παπούτσια από ιντερνετ γιατί φοβάμαι γαι τα νούμερα μήπως δεν της κάνουν

Το κεικ σίγουρα από το πορτοκάλι πίκριζε κι εγώ έκανα ένα που είχε ολόκληρο πορτοκάλι μέσα μαζί με την φλούζα και πίκριζε αρκετά

Λένα άπαιχτος ο Αναστάσης, τον έχει εκπαιδεύσει ο Τόλης από μικρό :lol::lol::lol::lol::lol:

Αναστασία περαστικά στον Σπύρο φαντάζομαι την τρομάρα σου και την στεναχώρια

Γιώτα δεν μας είπες πως πέρασες στα μπουζούκια

Με την Κων σε babyswimming πάτε?

Αργυρώ κι εδώ το πρωϊ έχει πολύ κρύο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα μανούλες! :D

Κι εγώ πρωινή-πρωινή (για τα μέτρα μου) :lol: Ετοίμασα τη μικρή για το σχολείο, έκλαιγε πάλι :( και τώρα στρώνομαι στο διάβασμα! :?

Είχα ένα γεμάτο σ/κ, έδωσα το σάββατο, καλά ελπίζω, αλλά θα δούμε... Και την Κυριακή είχαμε ένα γάμο, περάσαμε πολύ ωραία! Το Σάββατο το βράδυ, είχαμε κι εμείς το ατυχηματάκι μας, έφτιαχνα αυγουλάκι στη μικρή, ήταν στην άλλη άκρη της κουζίνας (εντάξει, δεν είναι και πολύ μεγάλη) και σκάει το λάδι και πέφτει στο μάγουλό της, ακριβώς κάτω από το μάτι της! :shock: Τα 'παιξα! Λίγο παραπάνω... :? Την πάστωσα με οδοντόκρεμα και ευτυχώς υποχώρησε, αλλά φοβήθηκα πολύ, γιατί ήταν καυτό λάδι! :| Αναστασία μου, όσα φέρνει η ώρα, δεν τα φέρνει ο χρόνος! Ο Θεός να φυλάει τα παιδάκια μας!

Κουμπαρούλα, περαστικά στο κουμπαράκι μου, ταλαιπωρείται το κακομοιρούλι! :(

Αφροδίτη, με το καλό να δείτε το σποράκι σας (κι εγώ τον είχα το φόβο μην είναι 2πλο!) :lol: και να είναι ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!! :D Περιμένουμε νέα!

Μαρθούλι, μεγειά το κοστουμάκι! Θέλουμε φωτογραφία απ' το καυτό γκομενάκι! :lol:

Αργυρούλα... μπρρρρρρρρρρρρρρρρρρ!!!!!!!!!!!! Εγώ πάντως, πήρα τα βιβλία μου και χώθηκα ξανά στις κουβερτούλες μου, δεν ξεμυτίζω με τίποτα!!! Και έχουμε αρκετά παραπάνω από 1,9!!! :shock:

natasoula μου, 400χλμ, είναι πολλάααααα!!! :shock:

Καλημέρα σε όλο το τρενάκι! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

Τι κανετε;;;

εγω ειμαι κινουμενο ζομπι....

Νατασοθλα το εφαρμοσα..αλλα δεν εχει εφαρμογη, του βαζω απο εκεινα τα πετσετακια που του εβαζα περισυ οταν ειχε την ωτιτιδα..αλλα δεν κοιμαται σε ενα μερος- μαξιλαρι δεν βαζουμε- οποτε ειναι αχριστο..του αλλαζω σεντονια τωρα καθε μερα, αλλαζω και τα δικα μας γιατι τον παιρνω μαζι μας..βαρεθηκα να πλενω και να σηδερονω σεντονια.

Αρτζ με βαμβακακι και φυσιολογικο του κανω το ματι καθε φορα που του βαζω κολλυριο.....με καθαρι πετσετρουλα του σκουπιζω τα μουτρα..εχω πολλε ςμικρες απο τοτε που ηταν μωρο

Παντως κουραστικα..

σημερα θα παμε τελικα παιδιατρο να κανουμε το εμβολιο- αν μας το κανει- και το πιθανοτερο ειναι να παρει αντιβιωση...

το βραδυ ειχε τοση πολυ μηξα και εειδη δεν ξερει να τη φτυνει την εκανε εμετο...βαλε το οτι ολη νυχτα θηλαζει..

Απο τη μια λεω...ειμαστε καλα...σκεψου να ειχε κατι σοβαρο το παιδι...θα ειχα καταρρευσει...λενε βεβεια πως ενα αρρωστο παιδι δινει δυναμη στη μητερα να ανταπεξελθει ....αλλα εχω μαλλον εχω ξεφορτιστει!!!

Αθηνα μπραβο σου...με την κοιλια στο στομα και εισαι αεικινητη...μαλλον η τριτη θα σου βγει ντουρασελ μωρο!!!!

Θουθου..τελεια τιμη....φανταζομαι κουκλι..θελουμε φωτο εννωειται...και απο το δοματιο

Νατασα και εσενα θελουμε φωτο

Παω να κανω καφε...σημερα θα γινετε παρελαση στο γραφειο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!

περαστικα βρε χρυσα τον μικρο!! υπομονη..

μαρθα τελειο το κουστουμακι!!!!!!

γιατο σαιτ που λεμε εχει μια πατουσα την τυπωνεις και βλεπεις το νουμερο οποτε δεν μπορει να κανεις λαθος...

βεβαια εχθες μου ειπε η νυφη μου πως ειδε πολυ ομορφα geox με 40ε στο κοσμος..οποτε μπορει να παω πρωτα ναδω και εκει..εγω απογοητευτηκα με το μουγερ..! 80 & 90ε δεν δινω!

εχθες πηγαμεσε μια βαφτιση και ο μικρος φωναζε μπεμπαααα μπεμπαααα μπεμπααααα ολη την ωρα!!!!

τι πλακα που ειχε!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

ευτυχως το κεικ το εφαγε ο μικρος! πηρα ταχινι με κακαο και ειναι τελειο!!! δοκιμαστε το!!

εμαθα φτιαχνω και ψωμακι ολικης βεβαια βαζω και λιγο λευκο για να γινει λιγο αφρατο γιατι σκετο μου γινεται στοκος.. ;)

βρε νατασσα πολλα χλμ!!!!!!!! την επομενη φορα που θα το κανω δεν θα βαλω ξυσμα και θα σας την πω αμα βγει καλυτερο!!

αθηνα κουραγιο!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!! Τι κάνετε?

Δεν έχουμε ακόμη ιντερνετ στο σπίτι και σας διαβάζω μόνο από τη δουλειά

Είχαμε ένα άσχημο ΣΚ (σχετικά) η μικρή με πυρετό πάλι και πυρετό και γκρίνια όλη νύχτα να κοιμόμαστε αγκαλιά.

Φώναζε κάθε μισή ώρα: Μαμά μαμά αγκαλάαααα.... Μπαμπά αγκαλάααααα. και αγκαλιαζόμασταν και οι 3 να κοιμηθούμε και πηγαίναμε από το ένα δωμάτιο στο άλλο.

Πήρα αλλή μια απόφαση

Σταματάω το μεταπτυχιακό. Αρκετό χρόνο σπαταλώ με δουλειά και μου λείπουν τα κορίτσια μου, δεν είμαι διατεθειμένη να τις στερηθώ άλλο για κανένα λόγο. Το αποφάσισα μέσα στο ΣΚ και ξέρω πως δεν θα το μετανιώσω καθόλου. Χαίρομαι πολύ μάλιστα. Είναι και τα λεφτά πολλά.. κάθε πράγμα στον καιρό του που λένε.

Το απόγευμα θα πάμε πάλι στον γιατρό να δει τη μικρή. Πάντως κάθε φορά που επισκεπτόμαστε τον παιδίατρο μετά από 2 μέρες αρρωσταίνει το μωρό μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Βενη...Καλημερα Μαρια Ιωαννα...

Περατσικα σας βρε παιδι μου...πωπω..το αρρωστο τρενακι θα καταντησουμε.

Βενη παντως αμα παραγγειλεις εγω ειμαι μεσα..σου ειπα ειχα τετοια παπουτσακι και μου αρεσαν πολυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πήρα αλλή μια απόφαση

Σταματάω το μεταπτυχιακό. Αρκετό χρόνο σπαταλώ με δουλειά και μου λείπουν τα κορίτσια μου, δεν είμαι διατεθειμένη να τις στερηθώ άλλο για κανένα λόγο. Το αποφάσισα μέσα στο ΣΚ και ξέρω πως δεν θα το μετανιώσω καθόλου. Χαίρομαι πολύ μάλιστα....

αχ δυστυχώς έτσι είναι οι γυναίκες-μαμάδες βάζουν στην άκρη καριέρα-δουλειά για τα παιδιά, ένας άντρας δεν θα το έκανε ποτέ αυτό!!!!

Περαστικά στην μικρούλα :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάντως κάθε φορά που επισκεπτόμαστε τον παιδίατρο μετά από 2 μέρες αρρωσταίνει το μωρό μου...

ο παιδίατρος δεν έχει και δωμάτιο αναμονής για πιο μικρά παιδιά?

ο δικός μας έχει 2 (και καμμιά φορά 3) δωμάτια αναμονής, το ένα είναι για βρέφη και πολύ μικρά παιδάκι και το άλλο για μεγαλύτερα, επίσης έχει και ένα παγκάκι στο διάδρομο για να κάθεσαι....εμείς αν πάμε και δούμε ότι το δωμάτιο είναι γεμάτο και έχει αρρωστούλικα καθόμαστε στο παγκάκι στο διάδρομο για να αποφύγουμε την επαφή!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ο παιδίατρος δεν έχει και δωμάτιο αναμονής για πιο μικρά παιδιά?

ο δικός μας έχει 2 (και καμμιά φορά 3) δωμάτια αναμονής, το ένα είναι για βρέφη και πολύ μικρά παιδάκι και το άλλο για μεγαλύτερα, επίσης έχει και ένα παγκάκι στο διάδρομο για να κάθεσαι....εμείς αν πάμε και δούμε ότι το δωμάτιο είναι γεμάτο και έχει αρρωστούλικα καθόμαστε στο παγκάκι στο διάδρομο για να αποφύγουμε την επαφή!!!

Όχι σιγά μην είχε :lol:

Μια αίθουσα αναμονής έχει και αν κάποιο παιδάκι είναι άρρωστο δεν περιμένει εκεί αλλά φεύγει και ξαναέρχεται.

Η μικρή μας είναι παρα πολύ ευαίσθητη. Κολλάει με το παραμικρό.

Έτοιμη είμαι να παρατήσω και δουλειά και τα πάντα να είμαστε μαζί με τα κορίτσια. Μου λείπουν πολύ και ζηλεύω τις μανούλες που δεν δουλεύουν :(

Ξέρεις Argi μου το μεταπτυχιακό θα κρατήσει 3 χρονάκια! Να λέιπω κάθε Σάββατο πρωί και ένα απόγευμα μέσα στην εβδομάδα? Και να μην έχω χρόνο καθόλου γιατί θα έχω διάβασμα και εργασίες? Και να στερήσω και χρήματα από την οικογένεια για να το πληρώσουμε.

Το ανακοίνωσα στο Γ και με κοιτούσε :shock::shock::shock:

Κάθε πράγμα στον καιρό του λοιπόν τώρα έχω άλλες προτεραιότητες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρια Ιωαννα εκανα κατι παρομοιο..εβαλα την καριερα μου με πολυ καλες προοπτηκες ...τις σπουδες μου κλπ...στην καταψυξη...

δεν ξερω αν το μετανιωσα..μαλλον οχι...ομολογω ομως πως ειναι φορες που μου λειπουν...που θα ηθελα να κανω ετα τσακ παραπανω...ε εκεινη την εποχη συνηθως αρρωσταινει το μικρο μου για να μου θυμησει πως ειναι οτι πιο πολυτιμο εχω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...