Μετάβαση σε περιεχόμενο

To εξπρες του βυζονυχτίου Νο19 και το πάρτυ συνεχίζεται!!


Recommended Posts

καλησπερα! στα γρηγορα για εχω δουλιτσα!!

εγω του εβαζα υπνοσακο του ικεα και ειχα ξενοιασει αλλα φετος δν του κανουνε..

απο που να παρω οικονομικο υπνοσακο τσουβαλακι? τους αλλους δεν τους θελει, δοκιμασα..

μηπως h&m?

μαρθα ειχα δει κουστουμι στα σαμ 0-13.

και εγω θελω παντοφλακια και μποτακι παπουτσι.

σκεφτομαι να παρω απο απο ιντερνετ απο το μουγερ stock.

μαλλον την φτιαξανε την βλαβη του ιντερνετ θα δω το απογευμα!

βρε αναστασια ενας λογος παραπανω να μην τρωει ο καημενος! αμα τσουζει και ποναει αστα βραστα!περαστικα του.

εχω νεααα!! ο σκατουλης μου εχθες το απογευμα εφαγε αχλαδι μηλο μπανανα ΚΟΜΜΑΤΙΑ!!!!! εφαγε κοτουλα ΚΟΜΜΑΤΙΑ!!!!!!!φτιαξαμε μαζι(εριχνε το αλευρι) και εφαγε κεικ και τοστ με βουτυρο και μελι!!! δοκιμαστε το γινεται σαν λουκουμας! πολυ χαρηκα! καθομασταν στο πατωμα στο δωματιο και διαβαζαμε βιβλια και ετρωγε...αχχχ τι ωραια!!!!! :D

λετε να εστρωσε το μεσα του απο την αλλεργια και να του ανοιξε η ορεξη?? :?:roll:

αυτα..τα λεμε ελπιζω μεσα στο σ/κ!!!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 970
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αλλά έβαζα τα πάντα στο στόμα....Ακόμα και τα παπούτσια...Και ήμουν και μεγάλο παιδί... :oops::oops::oops::oops:

Σκεφτείτε ότι περίπου στα 6-7 είχα καταπιεί πινέζααααα.... :o:o:o:o:o:o

ε να βρε το μήλο κάτω απτη μηλιά θα πέσει χιχι :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η Silvy το βράδυ κοιμάται στον καναπέ, ή στα πόδια μας.. Το καλοκαίρι κοιμάται έξω αλλα τώρα με τα κρύα την βάζω μέσα... Εχει έξω σπιτάκι κλειστό να πάει να κοιμηθεί αλλά ούτε να το χ.. με το συμπάθιο.. :lol:

Silvo λένε τον γάτο της αδελφής μου!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

τα δικά μου παιδιά δεν φοράνε παντοφλάκια στο σπίτι! είναι μόνο με την κάλτσα και ειδικά τον χειμώνα δεν χρειάζονται γιατί έχουμε υποδαπέδια θέρμανση και είναι ζεστά!

Σήμερα τα παιδιά - αλλά και οι νηπιαγωγοί - στο σχολείο του Λουκά είχαν πάλι πρωινό μπουφέ μέ όοοοοολα τα καλούδια, ζήλεψα :-p8-} ,.......

μας ήρθε και επιστροφή από την ΔΕΗ, νερό και φυσικό αέριο!!!! [smilie=blob1.gif]

θέλω να πάω να δω την τελευταία συναυλία των Scorpions τον Νοε, είναι στην Κολωνία, αλλά ποιός θα κρατήσει τα παιδιά?! δεν έχουμε κανέναν που να εμπιστευόμαστε!! :cry:

Αναστασια τι ειπε η παιδιατρος τελικα για το αν ενα παιδι δεν τρωει? ενταξει ηταν απο την στοματιτιδα αλλα σε γενικες γραμμες ποια ηταν η αποψη της? τελικα ποσα κιλα ειναι ο Σπυρος?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βενι μου πηγα στα σαμ στοκ στη πασαλιδη..

κ το κουστουμι απο 100 ειχε 30 μονο..τελειο ηταν κ λογικη τιμη..τιποτα...

χαιρομαι που αρχισε να τρωει κοματακια ο φιλιππακος...

εμενα δε μ αρεσουν οι γατες../ :oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μάρθα πέρσι που έγινε ο Μιχάλης νοικιάσαμε φράκο από το conti στην Τσιμισκί 180€ αλλά έχει μόνο άσπρα και μαυρα. Φέτος αγοράσαμε από το davero είχε αρχική 300 και με τις εκπτώσεις το πήραμε 150

Πολλά λεφτά και στις 2 περιπτώσεις αλλά ευτυχώς δεν τα πλήρωση εγώ.....

Έχει πάντως και σε μαγαζιά με παιδικά ρούχα αλλά δεν ξέρω καθόλου τιμές

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τον γάτο τον λενε Σιλβο?? χαχαχα!!! Πραγματικά τιποτα δεν ειναι τυχαίο :x

Δεν ειναι κακό βρε Θου που δεν σου αρέσουν οι γάτες.. σε πολύ κόσμο δεν αρέσουν..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία περαστικά στον Σπυράκο

Βένι ελπίζω να συνεχίσει έτσι ο Φιλιππάκος :D:D

Μιτσάκι καλή επιτυχία με τις εξετάσεις

Αργυρώ επιστροφή ????????????????????????????????/

Ακριβώς όπως κι εδώ :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Γωγούλα τέλος οι αναγούλες????

Ερι ωραίο όνομα για γάτο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και μια και αναφέραμε τα κινεζάκια να και ενα ανεκδοτάκι χιχι

Λέει ενας Κινέζος σε εναν Ελληνα

Κ- Ρε συ πόσοι είσαστε?

Ε- Ε δεν θαμαστε καμια 10 εκατομμύρια..

Κ - Ελα ρε! Και σε ποιο ξενοδοχείο μένετε??? :lol::lol::lol::?:roll::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πλακα κανεις νατασουλα??????????????

αν ειναι να δωσω 150 για μια φορα καλυτερα να του βαλω αυτο του φλωρινιωτη..χαχα :lol::lol::oops::oops:

ρε πολλα λεφταααα..

ελευθερια :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλα ρε δεν παιζεστε!!!Ποτε κανετε δουλειές ηθελα να ηξερα;;;;Ολη μερα μπουρ μπουρ μπουρ!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Πρωτα για το κρεββατι.Ο Νικολας κοιμαται σε κρεββατι απο 8 μηνών.Εχω αυτο το καγκελο που λεει η Αφρο.

Για να μην κοβει βολτες σε ολο το σπιτι πηρα ενδοεπικοινωνια ,του κλεινω την πορτα και ετσι οταν σηκωνεται τον ακουω.

Για το παπλωμα.Εγω τον σκεπαζω με σκεπασματα για μεγαλους αλλα δεν θελει :evil::evil: Ουτε υπνοσακο θελει οποτε του φοραω καλες πυτζαμες (και ζακετα τον χειμωνα).

Αργυρω ζηλεψα ρε συ.Εδω ουτε καθησματακια παιδικα δεν εχουνε.Γκρρρρρρρρρρ!!!

Α την Κυριακη ειχαμε παει πιτσα χατ και ειχαν καθησματακι και δινουνε και ενα βιβλιο να ζωγραφισει το παιδι με χελωνες και ξυλομπογιες!!!Μου φανηκε υπερπαραγωγη!!!!!!!!!!!

Ελα Μητσακι μου , μια χαρα θα τα πας.Ολο ετσι λες και ολο γραφεις τελεια!!!!

Θου κοιτα σε καταστηματα με ειδη βαπτισης.Βεβαια ειναι λιγο πιασέ. [smilie=sex.gif]

Ρε Αργυρουλα γιατι πηρατε επιστροφη;;;Ειστε καλοι καταναλωτες;;;

Αναστασια μου καλη αναρρωση!!!!

Εγω τον παω σε παιδοτοπους.Εχει αρρωστησει βεβαια αλλα το θεωρω φυσιολογικο να αρωωσταινει ενα παιδι(σε λογικα πλαισια).Απλως τωρα που ειμαι εγκυος το αποφευγω γιατι φοβαμαι μη με κολλησει εμενα. :oops::oops::oops:

Γωγω που ειναι το αβενιου;;;; :?::?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εσεις ξερατε οτι διανύουμε τη διεθνή βδομάδα babywearing!

Ρε κοριτσια εχει χρησιμοποιησει καμια ring sling με επιτυχια;;;;;;;;;;;;

Εχω εναν και ποτε δεν καταφερα να τον βαλω σωστα :oops: Τοσο στοκος!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ασε την πίτσα και πες μας την συνταγη για τα κριτσινάκια..

Μανουλες μου σε λίγο φευγω.. Εχω γάμο σήμερα και θα τρέχω να κάνω μπάνιο, να ετοιμαστούμε..

ο μικρός θα κοιμηθεί στην γιαγιά οπότε αυριο το πρωί η μανούλα θα κοιμηθεί λίιιγο παραπάνω!! [smilie=icon_cheers.gif]

Φιλάκια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελευθεριτσα εβαλα

2 κουπες ολικης αλευρι

1/5 κουπας λαδι

2 κουταλακια παουντερ

κ μιση κουπα πορτοκαλι..

μπορω να πω οτι δε τρελαθηκε

τη αλλη φορα θα του βαλω κεφαλοτυρι ελιες..να δωσουν νοστιμια

καλε θελω πιτσαααααααααααααααααααααααααααααααααα

επισης να ρωτησω..η αδερφη θα με κανει δωρο σιδερο..

ειχατε πει παναγιωτα κ χρυσα ενα για φιλιπς..για βαλτε λιγο φωτο...να στε καλα :D

κ δευτερον..αν δε βρω κανα κουστουμι...

να τον βαλω τζιν με λευκο πουκαμισο κ γραβατα κ σακακι/.???????????η χαλια ιδεα??????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θου για σερβιτόρο θα τον στείλεις;;;;;

Τί τζιν καλέ και άσπρο πουκάμισο;;;;;

Πάρτου ένα ωραίο παντελονάκι με ένα σουπερ πουκαμισάκι, ένα γιλέκο από πάνω και θα είναι σούπερ. Θα ξαναβάλει και ταρούχα και δε θα πάνε χαμμένα...

Αν δεν ξέρεις από που, να σε πάω εγώ!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μόλις έφαγα μια break και τουμπάνιασε η κοιλιά μου!

Η Ειρήνη κοιμάται και μεις μόλις βάψαμε έναν τοίχο (το 1ο χέρι) στο δωμάτιο της μπέμπας. Μόλις στεγνώσει θα βάψουμε 2ο και το βραδάκι θα αρχίσουμε με τις ταπετσαρίες. Μολις τα τελειωσω θα βάλω φωτο! Μέχρι στγμής έχω κατενθουσιαστεί γιατί η κουρτίνα και η πάντα γίναν πάρα πολυ όμορφες!!!

Βέβαια είμαι λίγο κουρασμένη και νυστάζω αλλά χαλάλι!!!

Δεν έχω κουράγιο να σχολιάσω παραπάνω...

Συγχωρέστε με...

Θα τα πουμε το βραδυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

https://www.skroutz.gr/s/2770/Philips-GC8260.html

Θουθου το σηδερο ειναι αυτο...ειναι τελειο..αμα θες στο δινω για τεστ ντραιβ...

Ο μικρος επιτελους κοιμαται...εστω για λιγο...κοντεψα να καψω και το φαη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!

τι κανετε?

δεν διαβασα τιποτα!

η μαμα μου εκανε το χειρουργειο

ειχε παρα πολυ αιμα σε πιγμα στη μητρα

πτικα και συμφωνα με την εμπειρια του δεν φαινεται κατι σε κακοηθεια ...θα δειξει η βιοψια!!

μακαρι!!!!!!!!!!!!

η μικρη πηγε βολτα με το μπαμπα της στο πειραια για κατι δουλειες και στην επιστροφη κοιμηθηκε.....τωρα αλλωνιζει!

θελω αδεια

θελω αυξηση

θελω χρηματα για ψωνια

θελω να κοιμηθω

και καποιον να να κενει πεδιαδα το ορος με τα ασιδερωτα!

θελω καποιον να κατεβασει τα χειμερινα...μπρ κρυωνω.....!

ααααααα και αμεσα πεντικιουρ....ατιμες μπαλαρινουλες με τσακισατε σημερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

περαστικα στην μανουλιτσα σου!!!!! ολα αυτα τα θελω τα θελω και εγω!! λιγο υπνο μονο.... :roll: εμεις μολις ηρθαμε απο παιδιατρο! το νινι μου ειναι πανεξυπνο ειπε εχει πολυ δυναμη και νευρο και φερεται σαν μωρο δυομιση μηνων οχι για 40 ημερων που ειναι τωρα :D εγινε και 3700 και εκανε μαγουλακια!!! του ειπα οτι προσπαθω να κανω επαναγαλακτισμο και μου ειπε χιλια μπραβο! το "βυζολακ" οπως ειπε ειναι το καλυτερο :D πηρα και μαγια μπυρας ελπιζω να βοηθησρι... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικυ καλη αναρρωση.....και καλα αποτελεσματα!!

Εγω θελω να κερδισω το Τζακ ποτ στοΤζοκερ...δε θελλω τιποτε αλλοα πο τη ζωη μου...α..ξεχασα..θελλω και υγεια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε Αργυρουλα γιατι πηρατε επιστροφη;;;Ειστε καλοι καταναλωτες;;;

xaxaxaxaxa θα σας εξηγήσω το σύστημα μετά όταν θα έχω χρόνο!!!!

Βίκυ περαστικά στην μαμά σου και καλή ανάρρωση και φυσικά καλά αποτελέσματα :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κοριτσια ποναωωωωωωω

εβαλε μια τσιριδα ο μικρος στο αυτι μου και ποναω!!!!!!!!!!!!!!!

το μεσημερι εφαγε 2 μπιφτεκια και τωρα μετα απο τοση ωρα αφαγιας εφαγε 2 αχλαδια :shock::shock::shock: εχω μεινει αφωνη!!!

παντως μολις ηπιε την πρωτη κουταλια βιταμινης αρχισε μαμ μαμ μαμ μεχρι κι εμας θα ετρωγε :lol: αλλα και 2 μπιφτεκακια καλα ειναι απο το τιποτα....

στα κιλα ειναι το ιδιο 11500!!

μου το ειχε κανει και πιο μικρος αυτο με την αφαγια αλλα τοτε η παιδιατρος μου ειχε πει οτι δεν ηθελε να τον βαλει σε βιταμινες απο τοσο μικρουλι

τωρα ειναι πανω απο 2 χρονων και του εδωσε!!!

αρτζι ο λουκακος τουλαχιστον τρωει τα παντα? γιατι εμενα αρνειται να δοκιμασει νεες γευσεις και λαχανικα

το να τρωει λιγο-λιγο αλλα κανονικα τα γευματα του δεν ειναι προβλημα

προβλημα ειναι οταν δεν τρωει τα γευματα του(εγω μεχρι το γυμνασιο επαιρνα βιταμινες γιατι δεν ετρωγα...να ειδες βρηκε και πηρε ο γιοκας μου)

εμενα ο δικος μου ηταν πολυ καλος γιατι ετρωγε μονο στα γευματα του και οχι ενδιαμεσα

μαλλον ομως βαρεθηκε οσα ετρωγε εως τωρα αλλα οσα καινουργια του εδινα τα εφτυνε(σαν την μαμα του

:lol::lol::lol::lol: )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν ειμαι καλα!

πριν 1 ωρα ληστεψαν το μαγαζι που δουλευει ο Π. εσπασαν την πορτα και μπηκαν μεσα..... εκτος απο τα λεφτα του μαγαζιου που δεν με νοιαζουν.....του εκλεψαν και το πορτοφολι με διπλωματα, ταυτοτητες , καρτες κ.λ.π. συν το μηνιατικο.....!

αν ειναι δυνατον για 1000 ευρω να περνα τετοια αγωνια και λαχταρα και τωρα χωρις μισθο.....ο δικος μου εχει ηδη φυγει στα δανεια.....αντε να περασουμε τωρα συυν ολα αυτα τα γραφειοκρατικα παλι απο την αρχη....!

ευτυχως ειναι καλα .....αλλα δεν αξιζει ολο αυτο!

εχει ξανασυμβει...και αντι να βαλουν σεκιουριτυ η κατι αλλο θετουν σε κινδυνο τη ζωη των εργαζομενων και να σε κανουν να νοιωθεις και υπαιτιος.....

αχ θα σκασω.....

δουλευω και πρεπει να παρω και την μικρ μαζι μου μετα απο ολο αυτο....!

ουφ δεν αντεχω!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βικυ καταρχας περαστικα στη μαμακα σου..καλη αναρρωση να εχει..

συγνωμη τον ατρα σου εν ωρα δουλειας τους κλεψαν?>? :o:o

κριμα ρε συ..να σκεφτεσαι μονο οτι εναι καλα..χεστα λεφτα..τωρα θα με πεις ενα μηνιατικο ειναι..

λυπαμαι πολυ..τη μικρη στη δουλεια θα τη κοιμησεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...